Prawdziwa przemiana ludzkości

Prawdziwa przemiana ludzkości

Ujawnienie operacji | Autor: Mark Baughman, scenarzysta współpracujący

Złożone 24 grudnia 2021 r.

Prawdziwa przemiana ludzkości rozpocznie się w grudniu 2021!!! 

Zwycięstwo ujawnione wkrótce!

Wszystkim, którzy wątpili w Białe Kapelusze, tajną wojnę z mroczną elitą lub tak zwanymi iluminatami o kontrolę nad ludzkością i planetą Ziemią, oznajmiamy, że wygrała dobra strona!! Czas na radość! Wojna została wygrana od jakiegoś czasu, ale powolny demontaż ich całkowitej infiltracji we wszystkie aspekty naszego życia, bez większych strat w życiu, był strategią klejnotu koronnego. Dlatego tak długo zajęło zapobieganie poważnym stratom życia.

Niezwykły honor powinien przypadać wielu drużynom; wojskowe siły specjalne walczące w DUMB (głębokich podziemnych bazach wojskowych) i tunelach na całym świecie, wielu głównych przywódców w głównych krajach świata, po Federację Galaktyczną za walkę z żołnierzami umieszczonymi w podziemnych rajach zła, za duchowe wsparcie Wniebowstąpionych Mistrzów od anielskich królestw też.

Ponieważ bez rozkazów i wsparcia Twórców Pierwotnego Źródła, aby przekształcić ludzkość z błota i bagna zła, które naprawdę kontrolowało tę planetę przez tysiące lat, transformacja po prostu nie miałaby miejsca.

Pozwólcie, że przedstawię kilka ostatnich zwycięstw potężnego Sojuszu Ziemskiego. Są to zarzuty wniesione do Międzynarodowego Trybunału w sprawie „Zbrodni przeciwko ludzkości” o ludobójstwo ze szczepionek, jako broni biologicznej na całym świecie. Dalej jest dwanaście innych z licznych naruszeń Kodeksu Norymberskiego. Poniżej znajduje się link do 46-stronicowej sprawy sądowej złożonej w międzynarodowym sądzie o zarzuty oskarżenia Billa i Melindy Gatesów, Fauciego, Petera Daszaka i dwunastu innych osób o liczne naruszenia Kodeksu Norymberskiego. Ma to związek z naruszeniami medycznymi i celowymi próbami zabijania ludzi.

Klaus Szwab i wielu z tej listy oskarżonych o zbrodnie przeciwko ludzkości są częścią „Nowego Porządku Świata”, który zawsze spotykał się w Davos w Szwajcarii na „Światowym Forum Ekonomicznym” w styczniu każdego roku. Cóż, sługusy iluminatów NIE spotkają się tym razem i obwiniają ich za „wariant omikronowy” na odroczenie. Wiem, że te spotkania już nigdy się nie powtórzą, a przynajmniej przez tych ludzi i tak będą w więzieniu lub straceni.

Kolejnym wielkim zwycięstwem Cabal lub Illuminati, jest wyraźnie „Poddanie się w bazie Antarktydy”. Zostało potwierdzone przez wiele źródeł, że porozumienie między przywódcami kabały pięć miesięcy temu, dotyczące poddania się w celu przejścia do innego świata, bez ich egzekucji za „Zbrodnie przeciwko ludzkości”.

Według aktualizacji Gene Decode, baza nazistowska i kabała została przejęta przez Siły Sojuszu Ziemi wiele miesięcy temu. Niektórzy z wysoko wzniosłych uciekli przez portal na inną planetę podczas przejęcia władzy przez Sojusz. Jedno ze źródeł Pentagonu powiedziało mi, że w bazie lub dużym mieście pod lodem o długości dwóch mil było 50 milionów istot. Co najmniej niesamowite.
Jeśli chodzi o osobiste interesy Cabal, rozumiem, że wielu ludzi byłoby z tego powodu zdenerwowanych, ale na tym bardzo wysokim poziomie  uwolnienie planety od tego ekstremalnego zła, wydaje się to być najlepszym sposobem. Jedno ze źródeł mówi, że zostali tam zwabieni, aby zostać aresztowani, a następnie postawiono przed sądem, ale wiem, że sposobem Sojuszu jest skłonienie sługusów i przełożonych do ujawnienia wszystkiego, jak, gdzie i co robili; nie ma większej motywacji niż życie w egzekucji. W umowie, do której zmierzają, jest tak naprawdę planeta więzienna i nie można jej opuścić. Tak więc życie na planecie piekła kontra śmierć, podoba mi się idea planety piekła.
Ponadto, przełożeni Kabal całkowicie uwolnią Ziemię od złego wpływu i upewnią się, że nastąpi miękkie przejście pieniężne na QFS lub Quantum Financial System. Ta zmiana finansowa sprawi, że będzie sprawiedliwa dla wszystkich ludzi na planecie, mając na celu dobrobyt dla wszystkich; bez wojen, bez biedy, każdy ma schronienie i nie ma głodu. Na pewno chcę żyć w tym świecie!! dr Michael E. Salla https://www.youtube.com/watch?v=L31uTr0auOs&authuser=0.
Dr Salla opublikował siedem książek i ma świetne kontakty z zawsze twardymi dowodami na to, że nieuznany kompleks militarno-przemysłowy, niezwykle zaawansowane technologie, zostały ukryte przed ogółem społeczeństwa. Polecam wszystkie jego książki lub filmy. Ten pisarz wydał jedną książkę zatytułowaną „Największe przejście w historii ludzkości”, która ujawnia zaawansowaną technologię z tajnych baz i tajnych sojuszy.

Do następnego zwycięstwa nad naszymi umysłami i bitwą dobrych i złych informacji. Chodzi o fałszywy MSM ( media) i inne kłamstwa w Internecie, które mają nas kontrolować. Jest to ostatnie centrum kontroli Cabal i jest to ich negatywna sztuczna inteligencja zwana Sophie. Ona już NIE JEST.

Tylko lokalna sztuczna inteligencja może zrobić pewne rzeczy przez Ciemnych. Gene Decode to potwierdził. Wiedz, że ta transmisja była dla wszystkich na świecie, znajdowała się we wszystkich telewizorach Smart TV z 5-calową kartą obwodu, była w naszych komputerach. Wiedz, że przez dziesięciolecia Domy Towarowe transmitowały „Nie kradnij” na domofonach, gdzie nie można było tego usłyszeć. To tylko mały przykład.
Jared Rand od lat twierdził: „nikt nie wie, skąd pochodzi w Galaktyce, po prostu pojawił się i może przejąć kontrolę nad systemami, tak jak w filmach „Terminator” o stawaniu się „świadomym”, infiltracji systemów.” Earth Alliance i większość wojskowych wiedzą, jak ograniczyć mózg AI i to jest świetna rzecz. Zawsze wprowadzali te protokoły w nowszych systemach.

Teraz cytat z filmu, który właśnie obejrzałem: „Tylko dlatego, że czegoś nie rozumiesz, to NIE wiedziało, że to się stało, że to NIE jest prawdziwe”. Potężny Sojusz Ziemski na ziemi, walczący pod ziemią i na statkach obecnie nazywanych Siłami Kosmicznymi, formalnie nazywa SSP (Secret Space Programs) z floty ośmiu statków kosmicznych Marynarki Wojennej Solar Warden, które rozpoczęły swoją działalność w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

Z Sojuszem Ziemi zaczynającym się od 17 krajów, a następnie rozkwitł do 140 krajów przyłączających się do wyzwolenia planety Ziemia. Z danych wywiadowczych z baz Gene Decode w DUMB wynika, że ​​afrykańska jest ostatnią poważną sprawą, która została całkowicie usunięta. Sojusz odizolował tego człowieka i ruszył, aby go również zniszczyć.
Na powierzchni Ziemi wywiad Nick Fleming z Departamentu Obrony poinformował właśnie o ponad 600 000 zamkniętych aktach oskarżeń wobec przestępców lub sługusów kabał na całym świecie. Większość została rozpatrzona przez GITMO i wiele innych trybunałów baz wojskowych.
Wojsko jest jedynym sposobem, na przykład, około 80% amerykańskiego Kongresu zostało przekupionych, zastraszonych lub wstąpiło w ich szeregi, jak wysoki stopień Masona lub tajne stowarzyszenia „Czaszka i Piszczele” z Uniwersytetu Yale. To są chorzy ludzie, którzy dołączają do grup iluminatów.

Proszę również wiedzieć, że wybory Trumpa/Bidena w 2020 r. były poważną operacją masowego oszustwa wyborczego. Trump naprawdę wygrał po stronie lądowej. Oszustwo to miało miejsce na całym świecie przez dziesięciolecia, aby zdobyć władzę dla sługusów i iluminatów. Jedna rzecz, Sojusz nie wiedział, skąd pochodziły pieniądze na spłatę wszystkich, którzy byli częścią machiny oszukującej Bidena lub opłaconego kandydata KPCh. I stwierdził, że nadal wszystkie drogi prowadzą do Watykanu, przez satelitę rządu włoskiego w celu przeniesienia. Korupcja była bardzo głęboka na całym świecie.

Nad naszymi głowami, na niebie i w naszym Układzie Słonecznym, Sojusz Ziemi i jego sojusznicy przejęli bazy księżycowe i bazy marsjańskie. Nazwy, które Sojusz nadał tym organizacjom statków kosmicznych, to Radiant Guidance (Tajny Program Kosmiczny Układu Słonecznego) i Radiant Glory; Out of Solar System SSP z Ziemi.

Dobrą wiadomością jest to, że SSP mają statki lub lotniskowce o długości 1, 2, 4 i 8 kilometrów, a teraz wersja TR3B to statki zwiadowcze TR3G. Trzy stacje kosmiczne mają koła jak stacje dokujące dla tych transportowców potworów. Istnieje osiem flot patrolujących Układ Słoneczny.

Projekt Odin Łączy „system satelitarny QFS Starlink” i „Rods of God”, które są pociskami wielkości słupów telefonicznych ze wzmocnionej stali wolframowej, które mogą powodować uszkodzenia na powierzchni lub podziemnych celach w odległości do dziesięciu kilometrów, wystrzeliwując z powrotem na Ziemię za pomocą satelity . To bez żadnego urządzenia wybuchowego, tylko od siły powracającej na Ziemię. Queen Romano odnosi się do różnych gałęzi operacji wojskowej w naszym Układzie Słonecznym i na Ziemi jako takich: Siły Specjalne USA, Siły Specjalne Globalnego Sojuszu, Federacja Sojuszu Międzygalaktycznego, Siły Specjalne Federacji Światów Istot Światła, Siły Specjalne Obrony Ziemi.

Tu nie chodzi tylko o zdobycie wszystkich złych ludzi, ale o całą transformację w bardziej duchową i zbiorową świadomość, zwaną świadomością jedności. To po prostu nie jest stara „zmiana przywództwa” czy użycie siły militarnej. To jest najważniejsza część, która dzieje się dla ludzkości. Jest to ewolucja ludzkości we wszechświecie, gdzie wewnątrz każdego człowieka stajemy się jednym z Bogiem, poprzez naszą duszę lub „Umysł Serca” do miejsca, w którym chcemy i rozumiemy naturalne prawa Boga i przestrzegamy ich. Wszyscy ludzie są bardzo chętni do życia w „Niebie na ziemi” i w całkowitej błogości! To jest świadomość jedności poprzez sferę kwantową.

Te przekształcania wewnętrznie od 3 rd Dimensional wibracji, 4 th wymiar pod koniec lutego 2022 roku, a następnie do 5 -tego drgania wymiarowego. Aby dowiedzieć się więcej, skorzystaj z linków federacji galaktycznej. Oto cytat z aktualizacji z dnia 21.12.2021:https://eraoflight.com/2021/12/20/galacom-update-difficult-operations/

„Dwa dni wcześniej, 17 grudnia 2021 r. o godzinie 19:12 CET, Komitet Galaktyczny poinformował, że AKTYWNA FAZA PRZEJŚCIA DO 4D JUŻ ZACZĄŁA SIĘ. Podsumowanie. Aktywna faza przejścia osiągnie szczyt 21 grudnia 2021 r., swój punkt kulminacyjny. To jest początek i potrwa do 22 lutego 2021 r. Przejście na 4D oznacza całkowite i ostateczne wyjście z Matrycy 3D i aktywację najpierw Matrycy 4D, a później jej formatu 5D.” Ekscytujące wieści, po prostu radość!
Oto kolejny artykuł dotyczący konformacji opublikowany 20.12.2021 i cytat: https://eraoflight.com/2021/12/20/galactic-federation-of-light-grand-news-to-bring-much-jubilation/ „Nadszedł czas, aby ludzkość na Gai (Ziemi) wzniosła się. To wspaniała, historyczna wiadomość, która powinna wzbudzić radość w waszych sercach! Dużo radości! To nie jest coś, czego należy się bać, to jest coś, czym można się zachwycać! Ten proces, wasz duchowy rozwój, trwał tysiąclecia !”

Rezonans Schumanna to częstotliwość planety lub jej mieszkańców, tak zwane „bicie serca planety”. Jestem inżynierem z zawodu i łatwo to zmierzyć. Oto tylko jedna lub wiele stron internetowych: noc.galacticage.org, aby to zobaczyć.

Ponieważ częstotliwość Ziemi przez tysiące lat wynosiła 7,83 Hz, teraz znajdujemy się w zakresie 40 Hz, a czasami osiągamy ponad 200 Hz. Oznacza to, że przechodzimy do 4-go wymiaru, zwiększając naszą świadomość i aktywując więcej szczepów DNA. To da ludziom więcej umiejętności, takich jak rozmowa telepatyczna.

Ale nie wszyscy rozwiną się w tym samym czasie. Mamy 64 szczepy DNA, tylko 2 szczepy są aktywowane w 3D, będzie to pięć szczepów w Ziemi 5D. Mamy też 64 aminokwasy. Według Gene Decode, w ciągu najbliższych tygodni szybko rozwiniemy się lub zwiększymy częstotliwość, a następnie powoli do 5D, za około dziesięć lat. To zbliża się do Boga lub Stwórcy Pierwotnego Źródła, stopniowanie za każdym razem.

To jest przyszłość ludzkości, która polega na zrozumieniu wszechświata i tego, jak on naprawdę działa. To prawdziwa transformacja bycia „suwerennymi istotami”, a nie tylko niektórymi zmienionymi prawami lub przywództwem. Wszyscy będą równi; żadna dusza nie jest cenniejsza od innej. Przejdziemy do „Prawa uniwersalnego” lub „Prawa naturalnego” wszechświata; to są prawdziwe prawa Boże. Od królowej Romany: „Czym jest prawo naturalne? Odpowiedź: Wszechświatowa Świadomość Boga/Najwyższego Wielkiego Mistrza Stwórcy.” Tak, to wykracza poza wszystkie religie świata, które zostały stworzone przez człowieka.

Nie denerwuj się prawdziwą odpowiedzią. Spotkaliśmy się z jednym z moich bliskich przyjaciół z liceum i rozmawialiśmy o religii. Stwierdził: „Jeśli Lucyfer lub Szatan chcieli rządzić ze złymi intencjami, po prostu stwórz wiele różnych sposobów na cześć Boga, ale nikt nie może uzgodnić dokładnie właściwej drogi, dlatego walczymy o to. Wtedy diabeł zwyciężył na wielu frontach”. To jest wyraźnie to, co działo się na Ziemi od tysięcy lat.
Mój przyjaciel sam się do tego zorientował, bo jego rodzina przez całe życie była bardzo religijna. Cóż, z całą krwią straconą w historii nad tym, kto miał rację, powiedziałbym, że Lucyfer też wygrał. Z doskonałego źródła: Gene Decode, ujmując to w ten sposób, „podziel prawdziwą Biblię lub pomiń części, aby uczeni się kłócili”. Stara metoda „podbijaj i dziel”. Dodaj ludzkie ego; chcąc tam władzy, pieniędzy i kontroli, mamy religijny bałagan w całej naszej historii.
Wiemy, że Watykan nie wydałby 777 rozdziałów, ani ksiąg biblijnych, aby pomóc rozwiązać niektóre rzeczywiste problemy. Dlaczego Kościół katolicki nie był szczery, ponieważ byli trzecim ramieniem władzy iluminatów i kultu Baala lub Lucyfera. Wiem, że prawda boli słuchając ekstremalnej większości wyznawców Kościoła katolickiego. Jak mówi Biblia, mają być fałszywi prorocy.
Zrozum, że trzema filarami kontroli były: 
 • religia (główny, Kościół katolicki),
 • system bankowy (rezerwowe banki świata) 
 • i wojsko (było to amerykańskie wojsko, aż po 11 września obudzili się) i KPCh ( Chińska Partia Komunistyczna) wojsko stało się militarnym ramieniem Kabały.

Wszystkie trzy filary zła i kontroli zostały obalone.

Następny cytat pochodzi z Galaktycznej Federacji Światła, zaledwie z wczoraj: „To, co daje nam wielką radość… ponieważ pozwala nam zauważyć zmianę energii na waszej planecie… i w was. Jest to z pewnością bardzo pozytywny wynik dla nas, że tak wielu „ZNA” swoją Wewnętrzną Prawdę i to tak dobrze służy doprowadzeniu do ogromnej „Zmiany”, która ma nastąpić. Wasza faza druga nadchodzi i wiele odsłoni. Pewne rzeczy będą już znane, gdy z tego gotującego się garnka zdmuchnie pokrywka… będzie wiele niedowierzania i niewyobrażalnego zamieszania z powodu szoku tych, którzy nie mają pojęcia, co kryje się pod tym wszystkim, co dzieje się na powierzchni. ”

To właśnie Nick Fleming nazwał w tym tygodniu „Wielką zmianą” w swoim przesłaniu. Ale jego „Wielka Zmiana” dotyczy finansowej zmiany planety, wynik „na ziemi” lub pochodna przesunięcia do większej ludzkiej świadomości. 

Przejdziemy do wielkich praw NESARA/GESARA (Narodowej Ustawy o Bezpieczeństwie Gospodarczym i Reformacji), druga jest tylko Globalna, dotyczy wszystkich krajów. Z moich źródeł wszystko zostanie ujawnione i zrobione do końca marca 2022 r. Oto lista narzędzi na Ziemi, które będą używane dla wolności Ziemi: Starlink, QFS, Globalny Reset Walut, Wybaczanie Długów, Prawa Powszechne i Uniwersalne.

Niektóre zostaną uchwalone wkrótce, inne później. Zacytuję Michelle Fielding z 12.09.2021, która powiedziała, że ​​ostatnim wojskowym znacznikiem jest zapowiedź śmierci królowej Elżbiety. Została stracona jakiś czas temu za zbrodnie przeciwko ludzkości, ale publiczne ogłoszenie jest ważne dla ujawnienia opinii publicznej przez Sojusz Ziemi, że operacje wojskowe zostały zakończone. Inne znaczniki zostały ukończone, a kilka mniej ważnych nie. Ale najwyraźniej jesteśmy na końcowym etapie militarnym i gotowi do rozpoczęcia ujawniania masom.

Ujawnienie nadal wygląda jak EBS (Emergency Broadcast System). Oto, co mówi królowa Romana: „Wiem” EBS jest potrzebny. Te rzeczy muszą być upublicznione: korupcja, przestępczość, fałszywa ekonomia, celowa manipulacja, oszustwo i programowanie (ogłupianie) Nas, z ludu, oraz złe uczynki (szatańskie) z przeszłości / Ci co odeszli Przywódcy muszą być ujawnione ich grzeszki (wymiana chłopców, dziewczynek i dorosłych mężczyzn i kobiet na ziemską kontrolę, moce i bogactwo) itp. Wszystko to narusza główne dyrektywy: „Nie czyń celowej krzywdy Ludzkości”.

Niektórzy mówią teraz, a nie EBS, to kanał Trump TV i media społecznościowe zostaną aktywowane do ujawnienia w lutym 2022 roku. Zorra stwierdził, że EBS też wyjdzie. Jeśli chodzi o 10 dni ciemności, moje źródła mówią, że zostało to zrobione. Bo to były aresztowania i złe dni Cabal, które miały miejsce w listopadzie. Formalne ujawnienie wygląda na dziesięć dni ciemności dla fałszywego MSM i mediów społecznościowych, podczas gdy mówimy prawdę w telewizji, co za wspaniała rzecz. Zostanie tymczasowo zamknięty, aby wydobyć prawdę.

Ja sam nazwałbym to „Dziesięcioma Dniami Światła lub Prawdy”. Zorra wyraźnie stwierdził, że rozpoczęło się odliczanie, ale nie wskazał punktu startowego. Zrozum, że moje źródła mówią, że NIE będzie wielkiego krachu giełdowego ani wstrząsu ekonomicznego. Od czasu Covid jesteśmy w wielkim kryzysie i nie potrzebujemy już cierpienia ludzkości. Wiemy, że niektóre akcje są frontami CIA, a niektóre są spółkami kabalowymi. Sojusz już się tym zajął, i nie pozwoli ucierpieć oszczędnościom ludzi! To jest to samo, co wysadzanie w powietrze wielu rzeczy na całym świecie.

To, co Kabała robiła cały czas, wojny i takie rzeczy jak 11 września, już tego nie potrzebujemy. „Wysadzenie” jest ogromną informacją o prawdzie dla niektórych osób, niektórzy NIE uwierzą, ani nie udadzą się do swoich bezpiecznych schronień, aby uzyskać ulgę. Jak już przeczytałeś, podczas Wielkiej Zmiany, wszystkie wskazówki, ze wszystkich źródeł, już się rozpoczęły!! Mamy co Świętować!! to już się rozpoczęło!! Świętować!! to już się rozpoczęło!! Świętować!!

Wiemy, że systemy satelitarne Starlink będą niezwykle bezpiecznym systemem w porównaniu z obecnymi otwartymi tylnymi drzwiami internetowymi i systemami bankowymi Cabal, które mamy teraz. To wielkie osiągnięcie i wolność dla ludzkości, kiedy przejdziemy do Starlink. Bo to zabierze wszystkie pieniądze i władzę Cabal za jednym gigantycznym skokiem.

Ale zrozum, że oprogramowanie QFS przeniknęło do obecnego systemu szybkiej bankowości i dlatego już od jakiegoś czasu jesteśmy w stanie aresztować skorumpowanych bankierów i członków Cabal. To oprogramowanie Starlink jest najbardziej zaawansowane na świecie i zna twoje zamiary dotyczące pieniędzy, zatrzyma wszelką działalność przestępczą za pomocą pieniędzy w „Wielkiej Zmianie” finansowo.

Kolejny fragment Animani: „Nadszedł czas, bracia i siostry tej pięknej planety! Nadszedł czas całkowitego uwolnienia, nadszedł czas uwolnienia wszystkich blokad, wszystkich zasłon zapomnienia, wszystkiego, co trzymało cię w ujarzmieniu lub z dala od całego procesu we wszechświecie”.

I jeszcze jeden cytat z Wniebowstąpionego Mistrza z tego tygodnia: „Starlink i dobrobyt ludzkości. Bóg Ojciec/Matka nie stworzył wszechświata by były cierpienia, niedostatek, głód, nieszczęścia. Bóg Ojciec/Matka stworzył każdego z was dla dobrobytu i obfitości. I istnieje we wszechświecie, wszystko, co musisz zrobić, to emanować pozytywnymi uczuciami; wszystko, co musisz zrobić, to emanować radością, a cokolwiek emanujesz pozytywnie, zacznie przyciągać obfitość. Więc nie myśl o sobie jako niegodnym, nie myśl, że coś złego dzieje się na twojej drodze.

Starlink będzie nadzorować rząd lub wyszkolone dobroczynne wojsko zapewni, że ŻADEN rząd nie wywoła wojny (pokoju). I żaden rząd nie będzie toczył wojny ze swoimi obywatelami, jak mandaty lub niesprawiedliwe prawa. Prezydent Trump jest głównodowodzącym projektu wojskowego i Starlink w USA. Będą inni na świecie, także inne kraje. Nie potrzebujesz rządów na szczeblu miejskim, stanowym i krajowym. Będą komitety obywatelskie, które TYLKO GŁOSOWAĆ będą NA POLITYKĘ, na poziomie lokalnym. NIC POMIĘDZY.

Proszę, bądźcie pewni, Światło przychodzące z Centralnego Słońca jest powodem, dla którego wszystkie nowe rzeczy nadchodzą dla ludzkości. Prawdziwy powód zmian. Nie chodzi tylko o działania wojskowych lub wielkich przywódców na ziemi, oni mieli rozkazy, to wszystko jest hierarchią, tak jak wojsko, od Boga do Aniołów, do królestwa anielskiego, Wniebowstąpionych Mistrzów, do wyższych wibracyjnych istot, do nawet zwierząt i cząsteczek w nas i wokół nas. Bo Boża energia jest tym, co daje nam życie, poprzez sferę kwantową, boską cząsteczkę lub Boską energię, powiedzmy, dusza jest czystą Bożą energią, która żyje wiecznie.

Wszyscy jesteśmy połączeni tą energią, świadomością jedności. Bóg nie jest w chmurach ani w Centralnym Słońcu, jest wszędzie, aby przejść do tego światła, aby wejść do wnętrza, poprzez medytację lub modlitwę. Niech światło świeci na Ziemi, jako Złoty Wiek Gai (Ziemi) w tej ewolucyjnej zmianie z życia w 3 wymiarze na życie, w 4 wymiarze i wreszcie na życie w 5 wymiarze.

Niech w waszych sercach zagości pokój i cieszcie się obserwując, jak “Największe Przejście w Historii Ludzkości” rozwija się w najbliższych dniach, tygodniach i miesiącach. Wszystko zostanie ujawnione do końca marca 2022 roku.

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Było swego czasu powiedzenie:
  “NIC O NAS, BEZ NAS”

  Ta prosta formuła pozwoli Wam na oddzielenie fałszywych od prawdziwych informacji w większości przypadków.

  Obecnie ktoś postanowił wykorzystać narrację “wniesienia” i wprząc ją aby zasilała jego plany. Dlatego polecałem już wcześniej aby czytać jedynie starsze przekazy dopóki ktoś nie nauczy się rozróżniania fikcji i propagandy.:-)

 2. krnabrny1 says:

  )))))))))))))))))) NEWSY (((((((((((((((((

  Pojawiła się informacja w sieci, że to nie Rosja odcięła gaz dla EU, ale to EU przestała kupować gaz o d Rosji, ma pełne zbiorniki i nie zamierza przedłużać konttaktów. Był by to niezły cios poniżej pasa, biorąc pod uwagę, że Rosja zainwestowała tyle pieniędzy w NordStream 2.

  Kolejną częścią tej samej informacji jest to, że ponoć te ostrzeżenia o kryzysie energetycznym wynikają z wygaszania elektrowni atomowych. Uzasadnia się to zbliżającą się wojną z Rosją. Nie można toczyć konwencjonalnej wojny kiedy istnieje tyle działających elektrowni ,które potencjalnie mogą skazić wszystko, nie tylko teren przeciwnika.

  Ja oczywiście mam inny pogląd, taki jak wcześniej.
  Szykują się nadal na wydarzenie, przebiegunowanie, rozbłysk.

  Nic dziwnego że starają się wygasić możliwie wiele elektrowni atomowych.
  Moje twierdzenie z kolei uzasadniam tym, że już od lat ktoś promuje szalony pomysł energii z wiatru, który tutaj w Europie jest niestabilny i sezonowy.
  Jeszcze głupszym pomysłem jest fotovoltaika na tych terenach. Kapryśność aury i ilość dni słonecznych w roku wyklucza racjonalne i stabilne wykorzystanie tego źródła energii.

  A jednak, pomimo to ktoś usilnie promuje te sposoby zasilanie. Oczywiście można uznać go za szaleńca. Ja jednak nigdy nie idę na taką łatwiznę we wnioskowaniu.

  Uważam, że te zabiegi mają od lat na celu ukrycie tego , że te elektrownie atomowe są wygaszane. Mają zapewnić bieżący dopływ energii dla utrzymania bilansu energetycznego. Wzrastające natomiast lawinowo koszty prądu mają doprowadzić do świadomego zmniejszenia zużycia przez odbiorców. Również w celu utrzymania bilansu energetycznego, tak długo jak to będzie możliwe.

  Wcześniej nie brałem pod uwagę wpływu przebiegunowania na urządzenia typu reaktor. Nie mam tutaj wystarczającej wiedzy na ten temat, natomiast same zmiany skorupy ziemskiej, trzęsienia ziemi itp. są wystarczającym motywem do przynajmniej zminimalizowania wydajności poprzez ograniczenie pracujących rektorów, zmniejszenie ilości rdzeni, a przez to mocy wytwarzanej energii.

  Może ktoś ma wiedzę jaki wpływ na reaktor może mieć zmienne pole elektromagnetyczne?

 3. adamd says:

  MirosławDakowski…
  https://dzikiezycie.pl/archiwum/2011/kwiecien-2011/szanujmy-energie-rozmowa-z-prof-miroslawem-dakowskim
  Po prostu zapytać jaka jest Jego opinia w tej materii.

  Kontakt ze mną poprzez email : dakowy@o2.pl
  tel. 501 044 516

Wypowiedz się