Klaus Schwab i Christine Lagarde zmienili strony w wielkim zwycięstwie Białych Kapeluszy

Posted on 

Koalicja walcząca o wyzwolenie planety Ziemia spod kontroli satanistycznej odniosła w ubiegłym tygodniu duże zwycięstwo, przejmując de facto kontrolę nad ONZ i Europejskim Bankiem Centralnym, podają źródła Mossadu i Amerykańskiego Dowództwa Kosmicznego (USC). Oto co stało za wizytą na Antarktydzie Dyrektora Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba i szefa Banku Centralnego UE Christine Lagarde w zeszłym tygodniu.

Schwab-Lagarde i ich zespoły myśleli, że jadą na wyspę Rothschilda na Antarktydzie aby uzyskać nowe instrukcje od przełożonych z mafii chazarskiej. Nie wiedzieli jednak, że wyspa Rothschilda została przejęta przez sojusz wyzwolenia Ziemi.

Oto co miało do powiedzenia źródło USC:

Drużyna Schwaba nie wiedziała o co chodzi w tej wyprawie. Wykonywali rozkazy swoich panów, przynajmniej tak myśleli. Trochę ich oszukano. Mieli wybór, dołączyć do sojuszu/życzliwych istot lub też zostać wyeliminowani. Wybrali to pierwsze. “Dowód będzie na deser”,  jak mówi powiedzenie.

Kazano nam uważać na zmiany kiedy wrócą. Będzie kilku urzędników rządowych, którzy zostaną pozytywnie przebadani i pójdą na “kwarantannę” w ciągu najbliższych 2 tygodni lub coś koło tego. Wiemy co to znaczy.

Są już oznaki, że Schwab, członek rodziny Rothschildów, który jest właścicielem ONZ, wydał już nowe rozkazy tej agencji. Największym znakiem jest oczywista rozluźnienie “pandemicznej ” kampanii strachu i szczepień, jak pokazują poniższe wiadomości:

Epoch Times poinformowało w piątek, że WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) w końcu odpowiedziała na prośby o komentarz i potwierdziła, że agencja nie może wymienić ani jednej śmierci, która jest przypisywana omikronowi.

Dyrektor CDC Rochelle Walensky potwierdziła w piątek po południu, że USA widziało tylko jednego pacjenta hospitalizowanego w związku z omikronem.

https://www.zerohedge.com/covid-19/only-1-american-has-been-hospitalized-omicron-variant-spreads-22-states

Tak więc nagle “500 razy bardziej śmiercionośny nowy wariant” oficjalnie okazuje się niewypałem.

Ta wiadomość wskazuje również na nowe rozkazy wydane Lagarde:

Nowy niemiecki minister finansów Christian Lindner zadebiutował jako minister finansów ogłaszając zastrzyk 60 mld euro w klimat. Środki będą pochodzić z niewykorzystanych wcześniej wpływów.

https://www.dw.com/en/germanys-new-finance-minister-announces-billions-in-climate-investments/a-60085847

Jest to znak, że niemiecki bank centralny został przejęty, a “niewykorzystane wpływy” to puste pieniądze drukowane dla ochrony środowiska.

Widzimy więc jak przywódcy bagatelizują obawy związane z pandemią, podczas gdy drukują pieniądze z powodów innych niż wojna i choroby.

Pamiętajcie, że ostatecznie mamy do czynienia z walką o psychologiczny proces decydowania o tym co my jako gatunek zrobimy w przyszłości. Walka toczy się pomiędzy tymi, którzy chcą wykorzystać strach i nienawiść by nas zniewolić, a tymi, którzy chcą wspólnie budować lepszą przyszłość.

Na tym froncie wiele osób kontaktuje się z nami na temat masowej medytacji 21 grudnia, aby promować pozytywne myślenie. Medytacje te nie są religijne ale raczej mają na celu zwiększenie pozytywnego myślenia, ponieważ najlepszym sposobem radzenia sobie z negatywnym jest z pozytywne.

Mówiąc o pozytywach, są oznaki, że korporacyjne propagandowe media zostaną przejęte przez Białe Kapelusze. W szczególności źródła CIA mówią nam, że CNN ma być oczyszczone dogłębnie i przekształcone w to czym miało być: źródło prawdy i faktów. Ten nagłówek podpowiada co się dzieje:

Pracownik CNN został oskarżony w piątek o trzy zarzuty, że użył obiektu handlu międzypaństwowego do znęcania się nad nieletnimi dziewczynkami.”

Kluczem jest tutaj “obiekt handlu międzypaństwowego“, ponieważ pozwala aby CNN, Google i inni giganci mediów korporacyjnych byli systematyczne ścigani w sprawie wykorzystywania dzieci. Nasze źródła mówią, że oskarżony urzędnik już śpiewa głośno i wyraźnie o swoich szefach w CNN itp.

To odpowiedź agencji na proces Ghislaine Maxwell o pedofilię. Największym rozwojem sytuacji było to, że jedna z ofiar stwierdziła w sądzie, że widziała zdjęcie, na którym Ghislaine była naga i ciężarna. Co stało się z dzieckiem?

https://www.foxnews.com/us/accuser-says-once-saw-photo-ghislaine-maxwell-nude-pregnant

W każdym razie, inną wskazówką, że Białe Kapelusze kładą kres medialnym oszustom, jest to, że aktor Jussie Smollett został uznany za winnego udawania przestępstwa na tle nienawiści rasowej. Jest to dowód na to, że Komunistyczna Partia Chin finansowała próby wywołania wojny rasowej w Stanach Zjednoczonych.

Istnieje również skoordynowany, międzynarodowy atak prawny przeciwko mafii chazarskiej na wielu frontach.

Pamiętacie jak alter ego Marka Zuckerberga – fałszywa transrzecznika prezydenta USA “Jens Psaki” – zniknęła na kilka tygodni, podczas gdy jego Korporacja Facebook została przejęta i przemianowana na “Meta?” Cóż, teraz prawnicy Mety mówią na jawnym posiedzeniu sądu, że “kontrola faktów” to “opinia.”

https://digitalcommons.law.scu.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=3543&context=historical

Te same sieci komunikacyjne “sprawdzające fakty” są obecnie również wskazywane jako prawdziwa przyczyna “pandemii“. 23 listopada 2021 roku 289 organizacji i 34 osoby zwróciły się do Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych o obalenie, jako niekonstytucyjnej, klauzuli w ustawie Telekomunikacyjnej z 1996 roku, która zakazuje samorządom lokalnym regulowania wież komórkowych ze względu na zdrowie i środowisko.

https://principia-scientific.com/organizations-worldwide-join-5g-amicus-brief-to-u-s-supreme-court/

Światowe agencje wywiadowcze są w pełni świadome, że większość zgonów na “koronawirusa” jest w rzeczywistości wynikiem ataków elektromagnetycznych, więc ten ruch toruje drogę do masowych aresztowań urzędników telekomunikacyjnych, podają źródła CIA.

Również Międzynarodowy Trybunał Karny otrzymał skargę w dniu 6 grudnia, zarzucającą zbrodnie popełnione przez urzędników rządowych Wielkiej Brytanii i światowych przywódców w związku z różnymi naruszeniami Kodeksu Norymberskiego, zbrodnie przeciwko ludzkości, zbrodnie wojenne i zbrodnie agresji popełnione przeciwko narodom Wielkiej Brytanii.

To otwarty znak, że przywódcy Australii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii wkrótce staną przed zarzutami zbrodni wojennych, obiecują źródła MI6. Oto spojrzenie tylko na niektóre z przestępstw. Premier Australii Scott Morrison w zeszłym tygodniu porównał szczepienia Australijczyków do wyprowadzania owiec przez bramę.”

Tymczasem wartość netto Premier Nowej Zelandii Jacindy Ardern wzrosła do 25 milionów dolarów w grudniu 2021 roku, w porównaniu do wartości netto tylko 800 tysięcy dolarów w listopadzie poprzedniego roku.

https://100percentbest.com/jacinda-ardern-net-worth-in-2021-salary

Czy to może być jej związek z Pfizerem? Dlaczego inaczej miałaby powiedzieć: Nie będzie punktu końcowego tego programu szczepień … potrzebujemy ich aby wróciły lub musimy do nich pójść.” Pamiętajcie, że nie zostało nawet udowodnione, że te tak zwane szczepionki  zapobiegają “Covid“, pomimo wszystkich ich paskudnych skutków ubocznych.

Poza tym, powinniśmy nazywać ją Jacinda lub Jack? Poniższy film z pewnością pokazuje coś kołyszącego się w kroczu.

Tymczasem w Kanadzie, pastor Kościoła w Ontario mówi, że pastorzy kościoła w jego okolicy “zostali kupieni…aby skłonić członków naszego kościoła do wkupienia się w ten diabelski program [Covid]”.

Teraz jednak, po próbie zmuszenia jak największej liczby swoich obywateli do przyjęcia zastrzyków przeciw covid-19, wiele krajów na całym świecie wycofuje się i ostrzega, że te szczepionki mogą powodować poważne problemy z sercem itp.

https://www.redvoicemedia.com/2021/12/vaxx-alert-japan-added-to-growing-list-of-countries-warning-of-heart-issues-after-jab/

To pewne, że wielu prawników ma zamiar się wzbogacić pozywając Pfizera, Modernę itp. w nadchodzących miesiącach i latach. Prawdziwym pytaniem jest jednak, kiedy władcy tych korporacji Rockefellerowie/Rothschildowie zostaną ostatecznie pozbawieni kontroli.

Jak wspomniano na początku tej historii, wydaje się, że Rothschildowie zostali zawróceni, więc teraz musimy zobaczyć kiedy kontrolowana przez Rockefellerów fałszywa administracja Bidena upadnie.
Znakiem, że nastąpi to wkrótce jest to, że korporacyjne szczury opuszczają statek. Dane InsiderScore pokazują, że korporacyjni wtajemniczeni sprzedali w listopadzie akcje o wartości 63,5 mld USD, co stanowi 50% skok w porównaniu do całego 2020 roku.

https://www.zerohedge.com/markets/ponzi-insiders-dump-stocks-own-companies-record-pace

Mega-korporacje wycofują się również z nakazu szczepionkowego, tak szybko jak to możliwe.

https://www.zerohedge.com/political/panic-us-mega-corporations-rush-abandon-vax-mandate

Jak pokazuje poniższy wykres, kontrolowana przez Rockefellerów amerykańska giełda najwyraźniej staje się gigantyczną halucynacją. Nadal rośnie, nawet gdy realny poziom życia spada w tempie 10% rocznie (wzrost PKB minus realna stopa inflacji).

https://cms.zerohedge.com/s3/files/inline-images/Consumer-Confidence-Composite-Index-120121-1024×576.png?itok=KlButGy8

Wściekli obywatele zwracają się w odwecie do grabieży i bezprawia. Grabieże zmieniły San Francisco w miasto duchów. Los Angeles, Chicago, Nowy Jork itp. nie są daleko w tyle.

https://michaelshellenberger.substack.com/p/why-looting-turned-san-francisco

Ocalali Rockefellerzy ukrywają się w Szwajcarii, ale szwajcarskie źródła obiecują, że są ścigani.

Oczywiście, mafia chazarska robi wszystko by utrzymać władzę. Japonii grożą trzęsienia ziemi, ponieważ ich rząd przygotowuje się do publicznego ogłoszenia, że Fukushima była atakiem terrorystycznym kierowanym ze Szwajcarii i Izraela, podają źródła japońskiej prawicy.

Kluczowy świadek ataku na Fukushimę jest również zastraszany przez groźby śmierci, jak pokazuje ten artykuł:

Komitet ministerialny, który nadzoruje działania Agencji Bezpieczeństwa Szin Bet, przegłosował w niedzielę zaprzestanie zapewniania osobistego bezpieczeństwa żonie i dorosłym synom byłego premiera Benjamina Netanjahu, sześć miesięcy po odsunięciu długoletniego przywódcy od władzy. Decyzja, która wchodzi w życie w poniedziałek, została podjęta pomimo zarzutów Netanjahu, że jego rodzina jest regularnie narażona na groźby śmierci.

https://www.timesofisrael.com/ministerial-committee-pulls-security-chauffeurs-from-netanyahus-family/

Netanjahu został nagrany jak dzwoni do ówczesnego premiera Japonii Kan Naoto w dzień po Fukushimie i grozi spowodowaniem wybuchu Mt. Fuji, chyba że Japonia przekaże Izraelowi wszystkie swoje udziały w walutach obcych, podają źródła NSA i japońskiego wojska.

Oczywiście, sam Izrael raczej nie przetrwa znacznie dłużej w obecnej formie. Premier Naftali Bennett udał się w niedzielę do Abu Zabi, aby spotkać się z następcą tronu szejkiem Mohammedem bin Zayedem Al Nahyanem, podczas pierwszej podróży premiera Izraela do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wiąże się to z rychłym upadkiem izraelskiej kolonii Arabii Saudyjskiej.

https://sputniknews.com/20211209/houthis-claim-major-collapse-of-coalition-forces-defending-marib-predict-citys-capture-in-days-1091367037.html

Jak zauważa strona powiązana z Mossadem Debka: Dwaj czołowi władcy Zatoki Perskiej, MbS i Szejk ZEA Muhammed bin Zayed (MbZ), czują, że nie mogą polegać ani na USA, ani na Izraelu w celu ochrony przed machinacjami Iranu.

Oznacza to, że wojsko USA nie będzie już walczyć o Izrael, więc kraj musi teraz poprosić Iran o ochronę, bo inaczej zostanie przejęty przez Turcję.

Tymczasem wojsko USA jest systematycznie oczyszczane z dywersantów, takich jak generał Michael Flynn, co ilustruje ten artykuł:

Pułkownik Earl Matthews, który służył w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego i Pentagonie podczas administracji Donalda Trumpa, oskarża brata Michaela Flynna i innego generała armii USA o opóźnianie wysłania Gwardii Narodowej do Kapitolu USA, w odpowiedzi na powstanie z 6 stycznia.

Szef policji Kapitolu Steven Sund “błagał” o natychmiastowe wysłanie Gwardii Narodowej do Kapitolu, po tym jak buntownicy przekroczyli granicę. Piatt i Flynn odrzucili prośbę.

https://www.politico.com/news/2021/12/06/jan-6-generals-lied-ex-dc-guard-official-523777

Pamiętajcie, że incydent z 6 stycznia był zaplanowaną przez mafię chazarską pułapką na karaluchy dla amerykańskich patriotów.

Amerykańskie wojsko opuściło Waszyngton od stycznia 2020 r. i jest obecnie zarządzane przez Dowództwo Kosmiczne z góry Cheyenne i Bazy Lotniczej Thule na Grenlandii, podają źródła Amerykańskiego Dowództwa Kosmicznego. Wkrótce obiecują wielkie posunięcia. Jak najbardziej, proszę uczyńcie swoje antygrawitacyjne latające spodki dostępne dla ogółu społeczeństwa. Oczywiście, jak w przypadku wszystkich rzeczy typu kosmicznego, uwierzcie w to gdy to zobaczycie.

W tym tygodniu zakończymy tajemniczą fotografią przesłaną nam przez rosyjskie służby wywiadowcze FSB. Jak myślicie, czy to może być prawdziwe?

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/12/13/78817/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/12/16/benjamin-fulford-klaus-schwab-i-christine-lagarde-zmienili-strony-w-wielkim-zwyciestwie-bialych-kapeluszy/

Comments

 1. dexter says:

  Niestety czas dochodzi do krytycznego momentu, jesteśmy z kilku stron manipulowani informacją, tak by przypadkiem za wczesnie nie doszło do sprzeciwu, masowego sprzeciwu. Zarówno Benjamin jak i inne portale, „Akuriańskie Rady” itp cytują „tajemnicze przecieki”, bądź „rady z galaktyki”,które łączy jeden spójny element WIELKI RESET. Portale z natury spekulacyjne, widocznie są tak samo kontrolowane i sterowane jak i pozostały mainstream. Wszystko staje się wielką manipulacją. Jaki jest jej cel- oszustwo! Jednym słowem ich zadaniem jest, wprowadzenie ludzi w stan hipnozy (wymiary itd, jestesmy wprowadzeni w stan, ktory usypia w nas czujnosc, pelni pozytywnych mysli, energii tracimy kontakt z rzeczywistoscia). Iluzja pomocy obcych, klamstwa o dzialaniach Mi6 i innych organizacji walczacych „za nas” w naszym imieniu po cichu! ??? to jedna WIELKA MISTYFIKACJA! Cel jest jeden- wprowadzenie kontroli totalitarnej i zmiana waluty na cyfrowa( Gesara nesara i inne badziewia od Trumpa zapewne ten sam cel realizuja). Kiedy im sie to uda, kiedy wyszczepia wiekszosc, kiedy przekrocza mase krytyczna! A ta masa krytyczna jest wyeliminowanie ze sluzb mundurowych, medycznych wszystkich świadomych ludzi! Tych, ktorzy nie chca szprycy! To juz wkrotce, jesli MY LUDZIE nie staniemy w obronie wolności w Służbach, lidzie masowo będą odchodzić, to przegraliśmy! Zapanuje TERROR i PRZEMOC wobec myślących. I tak jak to powiedział morawiecki – albo wolność albo życie. Tu jest jasny sygnał, wybierzesz szczepionke będziesz żył! Wybierzesz WOLNOŚĆ TO ŻYCIE bedzie CI ODEBRANE SIŁĄ już w przyszłym roku! Nie wolno nam pozwolić na odejscie swiadomych i myslacych ze sluzb! Nie wolno, bo to bedzie KONIEC! Murem misimy stanac w obronie tych ludzi! Nie ma pomocy ufoludkow, nie ma aresztowan realnews, to propaganda byś siedział na DUPIE i czekał a oni realizują plan, właściwie już FINALIZUJĄ. Ostatni element – SŁUŻBY.

 2. krnabrny1 says:

  Znalazłem ciekawy artykuł o wydarzeniach związanych z aneksją Palestyny i pokojowym programem Trumpa. Tekst na pewno nie mówi całej prawdy ale rzuca ciekawe światło na te zdarzenia sprzed dwóch lat.

  Co prawda tekst wybiela Trumpa w pewnym stopniu, niestety robi również z niego kompletnego idiotę. Wynika z niego bowiem, że USA weszły w układy z AGRESOREM (Izrael), aby dyktować warunki pokoju OFIERZE (Palestyna).

  Aby wchodzić w takie układy trzeba być kompletnym idiotą lub bardzo przebiegłym.

  I tutaj pojawia się odwieczne pytanie, jacy są Amerykanie?;-)

  A tutaj artykuł:

  https://www.sott.net/article/462079-What-the-hell-was-that-Netanyahu-annexation-announcement-caught-Trump-off-guard

  „Co to, u diabła, to było?”: ogłoszenie aneksji Netanjahu zaskoczyło Trumpa

  wt., 14 grudnia 2021 12:31 UTC

  Izraelska prawica była zachwycona. W końcu wierzyli, że Izrael przejmie pełną kontrolę nad ziemią, która, jak mają nadzieję przywódcy osadników, pozostanie na zawsze izraelska – i to z błogosławieństwem prezydenta USA, nie mniej.

  Według nowych doniesień o wydarzeniach tamtych dramatycznych dni był tylko jeden problem: nikt nie zadał sobie trudu, by zapytać o to prezydenta.

  W rzeczywistości, według nowej książki izraelskiego dziennikarza Baraka Ravida,Trump i architekt planu pokojowego Jared Kushner zostali całkowicie zaskoczeni deklaracją Netanjahu podczas wydarzenia w Białym Domu.

  Nowe szczegóły zostały zgłoszone w dwóch odcinkach podcastów opublikowanych w poniedziałek w nowej serii od Axios zatytułowanej „How It Happened”, w której wykorzystano reportaże Ravida z jego nowej hebrajskiej książki Trump’s Peace , aby opowiedzieć historię o tym, jak nieudany plan pokojowy Trumpa przekształcił się w udane pośrednictwo w porozumieniu z Abrahamem.

  Według podcastu Netanjahu zdecydował się kontynuować ogłoszenie aneksji po otrzymaniu zapewnień od ówczesnego ambasadora USA w Izraelu i wieloletniego zwolennika osadnictwa, Davida Friedmana, żeStany Zjednoczone poparłyby ten ruch, mimo że wysłannik nigdy nie kierował pomysłem Białego Domu.

  Propozycja USA przewidywała aneksję przez Izrael wszystkich swoich osiedli wraz z Doliną Jordanu jako część ostatecznego porozumienia o statusie. Nie podało to jednak jasnego harmonogramu i zdecydowanie nie przewidywało, że przeprowadzka odbędzie się od razu.

  Netanjahu powiedział:
  „Izrael zastosuje swoje prawa do Doliny Jordanu, do wszystkich społeczności żydowskich w Judei i Samarii oraz do innych obszarów, które twój plan wyznacza jako część Izraela i które USA zgadzają się uznać za część Izraela”.
  Trump stał tuż za nim i patrzył na kogoś spoza sceny, sprawdzając, czy to, co właśnie usłyszał, przypomniał sobie Ravid. Po tym, jak Netanjahu opuścił Biały Dom, Trump spotkał się ze swoimi doradcami i zapytał ich: „Co to do cholery było?”

  Tymczasem Kushner był wściekły.

  https://youtu.be/FCW5WwW-nzY

  Idealna platforma

  Wracając do wcześniejszych etapów planu pokojowego, Ravid zaczął od opowiedzenia historii o tym, jak Kushner otrzymał zadanie zajmowania się izraelsko-palestyńską teczką pokojową. Przed inauguracją Trump przeprowadził odprawę dla The New York Times, podczas której powiedział im o decyzji, mimo że nigdy nie poinformował Kushnera. Kushner żartował, że Trump dał mu tę pracę, ponieważ nie może go za bardzo lubić.

  Niecały rok po tym, jak Trump spotkał się zarówno z prezydentem Netanjahu, jak i prezydentem Autonomii Palestyńskiej Mahmoudem Abbasem, w 2017 roku prezydent podjął decyzję o oficjalnym uznaniu Jerozolimy za stolicę Izraela.

  Kushner poinformował o tej decyzji w grudniu 2017 r. wizytującą delegację AP kierowaną przez nieżyjącego palestyńskiego negocjatora Saeba Erekata. Erekat był zszokowany i ostrzegł go, że posunięcie to zdyskwalifikowa USA jako pośrednika pokojowego i grozi pogrążeniem regionu w przemocy, powiedział Ravid. Kushner nie przyjął dobrze krytyki i odkrzyknął na Erekata, że ​​nie grozi mu groźba.

  Sam Trump później zadzwonił do Abbasa, aby osobiście poinformować go o tej decyzji i podczas rozmowy próbował go uspokoić, zapewniając przywódcę AP, że Ramallah otrzyma w następnej kolejności własny gest z Waszyngtonu. Ale po kilkuminutowej wędrówce Trump zauważył, że Abbas odłożył słuchawkę, powiedział Ravid. To byłby ostatni raz, kiedy obaj przywódcy kiedykolwiek rozmawiali.

  Trump kontynuowałby swoją własną formę zemsty w odpowiedzi na odmowę AP zaangażowania się w wysiłki pokojowe USA, odcinając praktycznie wszelką pomoc dla Palestyńczyków, zamykając biuro dyplomatyczne OWP w Waszyngtonie i zamykając konsulat USA w Jerozolimie, który historycznie służył jako de facto misja do Palestyńczyków.

  Tymczasem Netanjahu przytulił się do Trumpa,próbując wykorzystać gniew Trumpa na Palestyńczyków i chęć zadowolenia jego ewangelicznej bazy. Przyniosło to korzyści izraelskiemu przywódcy w postaci wycofania się USA z porozumienia nuklearnego z Iranem w maju 2018 r., otwarcia ambasady USA w Jerozolimie w tym samym roku oraz uznania przez Trumpa izraelskiej suwerenności nad Wzgórzami Golan w marcu 2019 r. tygodnie przed wyborami w Izraelu. (Trump powiedział Ravidowi w niedawno wydanym wywiadzie, że rozpoznał Golan po części dlatego, że chciał pomóc Netanjahu w głosowaniu. Ale Netanjahu nie udało się uzyskać rządzącej większości i Izrael pogrążył się w dwuletnim chaosie politycznym i trzech kolejnych wyborach. )

  Następnie Netanjahu zaczął rozważać pójście o krok dalej w pozornej hojności Trumpa, szukając poparcia USA dla planu aneksji dużej części Zachodniego Brzegu. Ten ruch był ukłonem w stronę ruchu osadników, na którym Netanjahu coraz bardziej polegał pośród lawinowych spraw korupcyjnych przeciwko niemu.

  Kiedy administracja Trumpa zaczęła łączyć swój plan pokojowy w 2019 roku, Netanjahu postrzegał go jako platformę do ogłoszenia aneksji, ujawnił Ravid w podkaście Axios. Netanjahu był jeszcze bardziej ośmielony przez Friedmana, który zapewnił Izraelczyków, że Trumpowi będzie dobrze z kontrowersyjnym posunięciem. Ale Ravid powiedział, że ambasador nigdy nie poparł pomysłu Trumpa i Kushnera, którzy byli mu przeciwni, obawiając się, że zaprzepaści to ich plan.

  Friedman kwestionuje konto Ravida. W niedzielę napisał na Twitterze, że
  „Prezydent nie tylko został poinformowany i świadomy procesu suwerenności, ale nakreślił to w swoim przemówieniu. Odbyło się również wiele dalszych dyskusji, z których wszystkie obejmowały mnie. Książka na ten temat, w której nigdy nie byłam konsultowana, powinna być zabrany ze ziarnem soli.”
  Wciąż nieświadomy sprzeciwu Trumpa wobec aneksji, Netanjahu przybył do Waszyngtonu na 28 stycznia 2020 r., podczas ceremonii odsłonięcia amerykańskiego planu pokojowego, i ogłosił swoje wielkie oświadczenie.

  Jeden z doradców Trumpa powiedział Ravidowi, że Netanjahu zamienił przywódcę USA w „roślinę doniczkową” podczas przemówienia „kampanii”, kiedy prezydent myślał, że izraelski premier wykorzysta okazję, by zrobić gest w stronę Palestyńczyków.

  Niedługo po ceremonii Netanjahu spotkał się z dziennikarzami w Blair House, gdzie przebywał, i powiedział im, że w ciągu kilku dni planuje przedstawić rządowi aneksji do zatwierdzenia.

  Ale mniej więcej w tym samym czasie Kushner wezwał Friedmana do swojego biura, gdzie przebrał posłańca za przekonanie Izraelczyków, że USA poprą plan aneksji. Następnie kazał Friedmanowi przejść przez ulicę do Blair House i poinformować premiera, że ​​USA nie zaakceptują takiego posunięcia, powiedział Ravid.

  Netanjahu zrozumiał, że USA nie dostało zielonego światła na aneksję i nie miał innego wyjścia, jak tylko opóźnić proces w izraelskim rządzie – chociaż nadal upierał się, że ten krok nastąpi wkrótce.

  Minął miesiąc z bardzo małym kontaktem między Izraelczykami a Amerykanami. Pewnego dnia ówczesny ambasador Izraela w USA, długoletni powiernik Netanjahu Ron Dermer, złożył wizytę Kushnerowi i obwinił Biały Domza zawstydzenie premiera sagi o aneksji, opowiadał Ravid.

  Kushner odsunął się, twierdząc, że żaden prezydent USA nie zrobił więcej dla Izraela. Dermer powiedział następnie Kushnerowi, że Netanjahu nie wiedział, czy może już ufać administracji Trumpa. W tym momencie Kushner stracił spokój i wyrzucił ambasadora Izraela ze swojego biura.
  „Jeśli chcesz to zrobić, zrób to”.

  Wciąż zdeterminowany, aby posunąć się naprzód z planem aneksji, Netanjahu wynegocjował tę sprawę w swojej umowie koalicyjnej z przewodniczącym Niebiesko-białych Bennym Gantzem po wyborach w marcu 2020 roku. Premier ustalił nawet harmonogram przeprowadzki, przysięgając , że rozpocznie ją 1 lipca tego roku.

  W tym momencie jednak jedynym zwolennikiem ruchu w administracji Trumpa był Friedman, który zdecydował się polecieć do Waszyngtonu na tydzień przed terminem 1 lipca, aby lobbować u prezydenta, poinformował Ravid. Spotkanie nie poszło jednak dobrze dla Friedmana, a Trump wykorzystał okazję, by poskarżyć się na przemówienie Netanjahu wygłoszone podczas odsłonięcia planu pokojowego. Friedman próbował przerwać, ale Trump odpowiedział: „David, dlaczego w ogóle o tym rozmawiamy”, zgodnie z podcastem Axios.

  Prezydent ponownie upierał się, że zrobił już więcej dla Izraela niż którykolwiek z jego poprzedników, zanim szybko stracił cierpliwość i powiedział: „Jeśli chcesz to zrobić, zrób to” i dodał, że jego sekretarz stanu Mike Pompeo będzie tym jedynym zdecydować.

  Ale zanim Friedman odszedł, Trump ostrzegł:„Powinnaś jednak wiedzieć, że jeśli coś się stanie, to na wszystkich twoich głowach”. Ravid powiedział, że ta ostatnia uwaga wstrząsnęła Friedmanem, który nie chciał być odpowiedzialny za to, co może nastąpić dalej.

  przedstawiciel prezydenta USA Donalda Trumpa ds. negocjacji międzynarodowych
  Kushner następnie wysłał Friedmana wraz z wysłannikiem pokoju Białego Domu Aviem Berkowitzem do Jerozolimy, aby przekonać Netanjahu, by nie realizował planu aneksji.

  Spotkania odbyły się w szczytowym momencie pierwszej fali pandemii koronawirusa. Na ich spotkaniu Netanjahu siedział za szklaną przegrodą, o której Berkowitz powiedział Ravidowi, że „było czymś z science fiction”.

  Friedman w pewnym momencie wyszedł z pokoju, w którym to momencie Berkowitz odezwał się: „Nie jestem pewien, co powiedział ci David, ale spotkanie z prezydentem w sprawie aneksji poszło naprawdę źle”.

  Berkowitz wezwał Netanjahu, aby nie kontynuował tego ruchu i powiedział, że jeśli premier nalega, będzie to musiało nastąpić wraz z serią znaczących gestów skierowanych do Palestyńczyków. To jeszcze bardziej rozgniewało Netanjahu, który zagroził, że pójdzie naprzód i wykona ruch jednostronnie, poinformował Ravid.

  Wysłannik USA powiedział, że premier może to zrobić, ale powinien mieć świadomość, że może to skłonić Trumpa do tweetowania przeciwko Netanjahu i może stracić poparcie prezydenta. Ravid zacytował Berkowitza, który powiedział Netanjahu:
  „Zamierzasz wziąć swojego największego przyjaciela na świecie i uczynić go wrogiem. Nie mogę ci powiedzieć, co masz robić, ale zdecydowanie odradzam”.
  Rozwiązanie nabiera kształtu

  Po dwóch spotkaniach między Netanjahu, Friedmanem i Berkowitzem, w których strony nie poczyniły żadnych postępów, Berkowitz zadzwonił do Kushnera i obaj postanowili zaoferować Netanjahu marchewkę w zamian za odłożenie aneksji.

  W marcu 2019 r. ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich w USA Yousef al-Otaiba złożył wizytę w domu Kushnera w Waszyngtonie. Tam powiedział starszemu doradcy Trumpa, że ZEA chcą znormalizować stosunki z Izraelem.

  Mając to na uwadze, Kushner powiedział Berkowitzowi, aby zaproponował propozycję ZEA w zamian za porzucenie aneksji przez Netanjahu.

  Netanjahu odpowiedział, że rozważy tę propozycję, ale podkreślił, że nie jest gotowy do całkowitego porzucenia aneksji.

  Berkowitz poleciał z powrotem do Waszyngtonu i udał się prosto do Białego Domu, aby zaktualizować Kushnera. W drodze wysłannik odebrał telefon od Otaiby, który zasugerował dokładnie tę samą wymianę — normalizację dla odkładania aneksji na półkę.

  Berkowitz nazwał tę rozmowę „wybawieniem, jedną z najlepszych rozmów telefonicznych, jakie kiedykolwiek miałem w życiu” w wywiadzie odtwarzanym w podkaście Axios.

  Wysłannik USA powiedział Otaibie, że tak się złożyło, że pomyślał o tej samej propozycji. Izraelczycy, Emiratczycy i Amerykanie rozpoczną następnie maratońskie negocjacje w tej sprawie. Ravid zauważył, że Emiratczycy nigdy nie negocjowali bezpośrednio z Izraelczykami, ponieważ Abu Zabi chciał mieć pewność, że izraelskie zobowiązania zostały podjęte wobec USA, a nie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, najwyraźniej nie do końca przekonani o szczerości Netanjahu.

  Stronom udało się poczynić postępy, ale rozmowy kilka razy prawie wybuchły, w tym raz, kiedyDermer powiedział Berkowitzowi, że Netanjahu porzuci aneksję tylko wtedy, gdy trzy kraje arabskie zgodzą się znormalizować stosunki z Izraelem, a nie tylko jeden.

  Berkowitz przekazał wiadomość Kushnerowi, który był wściekły. Ravid zacytował słowa zięcia Trumpa:
  „Dostanie tylko jeden kraj, a jeśli tego nie chce, może po prostu się pieprzyć”.
  Berkowitz wrócił do Dermera i powiedział: „Powiem ci delikatnie, weź to, co ci zaproponowano”.

  W końcu, po bokach pojawiły się przejść obok wszystkich tych różnic oraz datę ustalono na publicznym ogłoszeniu w dniu 13 sierpnia 2020 r

  Ravid powiedział, że na dzień przed, Netanjahu stchórzył i miał Dermer zadzwonić do Białego Domu, aby powiadomić ich, że premier nie podpisze umowy.

  Nie mając tego, Friedman – który już poleciał do Waszyngtonu na ten wielki dzień – zadzwonił do Netanjahu, krzycząc:
  – To się dzieje jutro. Nie masz wyboru.
  Pobudka wydawała się działać, gdy Netanjahu wrócił na pokład.

  Ravid powiedział, że w dniu ogłoszenia Biały Dom wciąż pracował nad wymyśleniem nazwy umowy normalizacyjnej. To pracownik Rady Bezpieczeństwa Narodowego, Miguel Correa, wymyślił „Porozumienia z Abrahamem”, w odniesieniu do biblijnego ojca zarówno judaizmu, jak i islamu. Pomysł został przedstawiony Trumpowi, który żartował, że „Porozumienia Trumpa” byłyby lepsze, ale zgodziłby się również na ich pomysł.

  Kilka godzin później odbyła się telekonferencja między Trumpem, Netanjahu i księciem koronnym ZEA Mohamedem bin Zayedem, aby uczcić to wydarzenie.

  Transakcja została następnie upubliczniona w tweecie z konta Trumpa, który został wysłany przez Berkowitza.

  W ciągu kilku dni minister finansów Bahrajnu Salman bin Khalifa zadzwonił do Białego Domu, prosząc o to, by był kolejnym krajem, który znormalizuje stosunki z Izraelem, zauważając, że Zjednoczone Emiraty Arabskie zapewniły mu polityczną osłonę niezbędną do od dawna tabu.

  Trzy kraje wzięły udział w ceremonii podpisania w Białym Domu w następnym miesiącu, a Maroko dołączyło do Porozumień Abrahamowych w grudniu 2020 roku.

 3. chybanie says:

  Nie potrafię uznać “rewelacji” Benjamin’a Fulford’a, o nawróceniu się Klausa Schwaba i Christine Lagarde inaczej jak bajki i pobożne życzenia.
  2-3 miesiące temu czytałem jego felietony z przyjemnością i nadzieją na dobre zmiany, dziś zaś irytuje mnie ich naiwna manipulacja.
  Moim zdaniem jego publicystyka jest także częścią planu ogłupiania ludzkości, ale jest skierowana akurat do tej części, której potrzeba pięknego poczucia sprawiedliwości i wiary w jakieś “dobre, białe duszki” na szczytach władzy.
  Żaden “pasterz owieczek”, nie ważne w jaki strój będzie ubrany, finalnie nie zrezygnuje z korzyści z kierowania stadem w postaci wełny i mięsa.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Jest wiele poziomów oddziaływania, a tym samym i rozumienia tego co się dzieje na Ziemi, według posiadanej wiedzy i panoramiczności oglądu. Posłużmy się obrazowym przykładem: co widzimy gdy stoimy na poziomie równiny, co widzimy z poziomu wzgórza, lotu ptaka, samolotu i kosmosu na wielu poziomach, także niefizycznych. Ponadto nie mamy dostępu jako ludzkość do ukrywanej przed nią wiedzy w “katakumbach”, czyli Tajnej Bibliotece Watykańskiej ( według różnych danych ma długość od 20-90 kilometrów; pogłoski z ostatnich lat mówią, że podobno została opróżniona), Perskiej i innych tajnych zbiorów wiedzy. To co mówi Fulford o Klausie Schwabie i Christine Lagarde będzie potwierdzone i wyjaśnione znacznie szerzej artykułami w dniach 20-22 grudnia przez aktualne przekazy z dużo wyższego poziomu niż dostęp ma Fulford, które może zweryfikować przede wszystkim czas. Ale wiele źródeł wskazuje, że na tajnych lub niewidzialnych dla ludzi poziomach postępy pozytywne dla ludzkości są naprawdę dużo większe, niż na razie widać na powierzchni. Za dwa dni w poniedziałek będą opublikowane artykuły sprzed 5-6 lat, które uwiarygodniają kolejne, aktualne przekazy z ostatnich 2 miesięcy, w kolejnych dwóch dniach. Wszystkie te teksty należy czytać i analizować razem, w podanej kolejności.

 4. krnabrny1 says:

  Jak już pisałem Pan Hal Turner jest z natury histerykiem, ale też wiem że nie jest zbyt rzetelny w wielu podawanych przez siebie informacjach. Jakiś czas temu ponoć nawiązał kontakt z osobą która siedzi w rządzie o planowanej nowej wojence.

  Cóż, to co napisał należy traktować ostrożnie, chociaż wydaje mi się po sprawdzeniu że pewne działania faktycznie są wykonywane obecnie.

  Oto artykuł.

  Jesteśmy w niebezpieczeństwie. USA/UE/NATO przeciwko Rosji . . Ukraina
  ŚWIAT
  HAL TURNER
  17 GRUDNIA 2021
  TRAFIENIA: 6426

  Jesteśmy w niebezpieczeństwie. USA/UE/NATO przeciwko Rosji . . Ukraina
  Zasmuca mnie fakt, że muszę poinformować opinię publiczną, że jesteśmy w niebezpieczeństwie. Sytuacja między USA/UE/NATO i ROSJĄ w sprawie Ukrainy eskaluje ponad wszelką przyczynę. Obecnie aktywnie podejmowane są kroki, które, jeśli nie zostaną powstrzymane, DOPROWADZĄ do wojny nuklearnej; być może przed Bożym Narodzeniem.

  Zwykle archiwa mojego programu radiowego są przeznaczone tylko dla płatnych abonentów. TO jest zbyt ważne, aby trzymać się za zapłatą.

  Dla dobra moich rodaków i przyzwoitych, kochających pokój ludzi na całym świecie, oferuję godzinny program radiowy w piątek wieczorem – BEZPŁATNIE.

  Tylko pierwsze 37 minut jest niezbędne, aby usłyszeć.

  Przedstawia sytuację. Jak się tu dostaliśmy. Kto co robi. I dokąd to prowadzi. . . szybki.

  Na przykład dzisiaj Rosja ZAMKNIĘŁA północny szlak morski. To tylko zmiażdżyło handel między Europą a Azją, ponieważ statki nie mogą już podróżować wzdłuż północnego wybrzeża Rosji do Azji. Rosja wyraźnie stwierdziła, że ​​to zamknięcie jest spowodowane działaniami NATO! Czerwona linia na poniższym obrazku pokazuje, co jest teraz zamknięte:

  https://halturnerradioshow.com/images/2021/12/17/NorthernSeaRoute.png

  Również dzisiaj Rosja ogłosiła, że ​​do końca tego roku sprowadzi dwa oddzielne pułki międzykontynentalnych pocisków balistycznych YARS (ICBM) do „statusu bojowego”. To w ciągu najbliższych 13 dni! Jeden pułk pocisków YARS bazuje na silosie. Drugi jest oparty na urządzeniach mobilnych. Te mobilne wyglądają tak:

  https://halturnerradioshow.com/images/2021/12/17/Russian-YARS-Missiles.jpg

  Wreszcie dzisiaj Rosja ogłosiła, że ​​rozmieściła na Arktyce radary i „bataliony radiotechniczne” i opublikowała obraz nowej stacji radarowej, którą wznieśli tam w ciągu 36 godzin. Oto obraz:

  Wysoka wieża z białą kopułą pośrodku jest radarem do monitorowania statków próbujących skorzystać z północnego szlaku morskiego. Problemem są jednak INNE struktury. Te inne struktury to RADAR JAMMING SYSTEMS dla różnych pasm radarowych. Mają JEDEN cel i TYLKO JEDEN cel: zagłuszać amerykańskie sieci wykrywania radarów rakietowych nad horyzontem. Jest to dokładnie sprzęt niezbędny do ograniczenia funkcjonalności naszego radaru pozahoryzontalnego, aby albo „oślepić” ten radar na nadlatujące pociski, albo tak obniżyć skuteczność tych radarów, że zanim odbiorą nadlatujący ICBM, jest za późno.

  TO właśnie dzieje się w sytuacji na Ukrainie. ŻADNE ŚRODKI MASYWNE tego nie zgłaszają – w ogóle.

  Mówiąc prościej, jesteśmy w niebezpieczeństwie. Rzeczywiste niebezpieczeństwo. Z NASZYCH WŁASNYCH działań z Ukrainą.

  Staramy się wprowadzić Ukrainę do NATO, aby na terytorium Ukrainy rozmieścić amerykańskie rakiety. Pociski te miałyby czas lotu tylko 5 minut do Moskwy i tylko 7-8 minut do rosyjskich silosów pocisków nuklearnych. Za mało czasu na obronę Rosji przed pierwszym uderzeniem nuklearnym.

  To jest dokładnie tak, jak podczas kryzysu kubańskiego z lat sześćdziesiątych, kiedy prezydent USA John F. Kennedy dowiedział się, że Sowieci rozmieścili na Kubie pociski nuklearne średniego i średniego zasięgu.

  Kennedy zapytał swoich generałów, jak długo zajmie tym pociskom trafienie w Waszyngton, DC, a oni odpowiedzieli „5 minut”. Następnie powiedzieli Kennedy’emu „inne pociski mogą uderzyć w inne miasta w USA w ciągu około dziesięciu minut. Stracilibyśmy osiemdziesiąt procent (80%) naszej populacji w wyniku ich pierwszego strajku”.

  Prezydent Kennedy od razu wiedział, że te pociski muszą odlecieć lub będą musiały zostać zniszczone. Przez trzynaście dni na początku lat sześćdziesiątych Ameryka i Rosja stały nad przepaścią rzeczywistej wojny nuklearnej. Na szczęście ówcześni Sowieci zgodzili się na usunięcie pocisków.

  Oto jesteśmy, mniej więcej 60 lat później, a nimrods w NATO i przygłupy w Departamencie Stanu USA najwyraźniej myślą, że historia ich nie dotyczy. Teraz próbują zrobić Rosji to, co zrobili nam Sowieci w latach sześćdziesiątych.

  Prezydent Rosji Putin po prostu robi dokładnie to, co zrobił prezydent Kennedy w takiej samej sytuacji.

  Dla Rosji jest to kwestia egzystencjalna i nie mogą się wycofać, ponieważ naraziłoby ich to na pierwsze uderzenie, przed którym nie mogliby się bronić ani zareagować. Jednak USA/UE i NATO utrzymują się.

  To prowadzi do wojny. szybki.

  My na Zachodzie mylimy się w tej kwestii. A trąba powietrzna, którą zbierzemy, zabije bardzo wielu z nas.

  Ktoś musi szybko wstać i położyć kres temu, co się rozwija.

  Środki masowego przekazu w USA/Europie i na dole w Australii i Nowej Zelandii całkowicie NIE wykonały swojej pracy, by informować o tym, co się dzieje. Jedyne, co wypuszczają, to „Rosja, Rosja, Rosja” i „Rosja zła”. To po prostu nieprawda, ale środki masowego przekazu są albo zbyt leniwe, albo zbyt potrzebują rządowych dolarów na reklamę (COVID), aby powiedzieć prawdę. Myślę, że zaniechanie dokładnego poinformowania o tym, co się dzieje, doprowadzi do śmierci wielu z nas. Już wkrótce.

  Posłuchaj pierwszych 37 minut tego godzinnego programu radiowego. Może uratować ci życie . Na podjęcie działań zostało niewiele czasu.

 5. chybanie says:

  Żadne z dwóch linków z powyższego komentarza nie otwierają mi się.
  Pojawia się komunikat: “Forbidden You don’t have permission to access this resource.”
  Autorowi nie udało się samo-udokumentować swoich informacji.

 6. krnabrny1 says:

  Aby mieć szerszy obraz, należy zacytować jeszcze przynajmniej dwa artykuły od Hala Turnera.

  WIDEO: Czołgi NATO (USA) przecinają się z Grecji do Bułgarii, kierując się na północ w kierunku Ukrainy

  18 GRUDNIA 2021

  WIDEO: Czołgi NATO (USA) przecinają się z Grecji do Bułgarii, kierując się na północ w kierunku Ukrainy

  Hal Turner Radio Show otrzymało wideo przedstawiające amerykańskie czołgi M1A1 i M1A2 Abrams, poruszające się w dużym konwoju przyczep z platformą, z Grecji do Bułgarii, zmierzających w kierunku Ukrainy. Rosja zapowiedziała, że ​​podejmie działania, jeśli sprzęt wojenny NATO wejdzie na Ukrainę.

  Nagranie poniżej dotarło w sobotę około godziny 14.00 czasu wschodniego USA i zostało nagrane niecałą godzinę wcześniej. Film został nakręcony na autostradzie „A3” w Kułacie w Bułgarii, właśnie do kraju z Grecji. Czołgi na ciężarówkach jadą na północ autostradą A3:

  https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/NATO-tanks-Bulgaria-to-Ukraine.mp4

  Poniższa skalowalna mapa pokazuje lokalizację w Bułgarii, w której nakręcono film:

  Aby ustawić te czołgi do działania na Ukrainie, będą musiały kontynuować podróż przez Bułgarię, skierować się na północ do Rumunii, a następnie albo na wschód w kierunku Mołdawii, albo na północ do granicy z Ukrainą.

  Jeśli te czołgi przedostaną się na fizyczną Ukrainę, Rosja wyraźnie dała do zrozumienia, że ​​podejmą działania militarne.

  Od miejsca, w którym znajdują się czołgi na tym filmie, jest około 364 km do najbliższego przejścia granicznego z Rumunią w Vidin.

  Jeśli jednak czołgi są kierowane dalej na wschód w Bułgarii, aby wjechać do Rumunii, to z miejsca, w którym są na tym filmie , dzieli odległość około 624 km do Ruse i do Rumunii.

  W Rumunii istnieją cztery (4) bazy NATO. Ten w Konstancy byłby fizycznie najbliżej Ukrainy, a także byłby umieszczony na dalekim południowym zachodzie Ukrainy, w pobliżu korzystnej dla Rosji enklawy Odessy na Ukrainie. Można by oczekiwać, że Odessa stanie po stronie wszelkich rosyjskich sił inwazyjnych, a więc penetracja przez NATO Odessy dałaby tamtejszym oderwanym siłom bitwę od tyłu; nie byliby w stanie wesprzeć sił rosyjskich przybywających ze wschodu i północy.

  To tylko kwestia godzin, aby każdy mógł zobaczyć, dokąd zmierzają te czołgi NATO (USA).

  NATO nie słabnie w obliczu przygotowań do wojny z Rosją.

  Należy pamiętać, że Ukraina NIE jest członkiem NATO; jednak wydaje się, że NATO podejmuje walkę z Rosją w imieniu Ukrainy niebędącej członkiem.

  Ważne jest również, aby pamiętać, że jeśli NATO angażuje Rosję w bitwę, to WSZYSTKIE państwa będące członkami NATO stają się uprawnionymi celami ataku ze strony Rosji. Obejmuje to Grecję, która zezwoliła na wykorzystanie swoich portów do sprowadzania amerykańskich czołgów, teraz Bułgarię, która pozwoliła tym czołgom na tranzyt przez swoje terytorium, i oczywiście Rumunię, która jeszcze kilka dni temu zezwoliła na natowskie (USA) myśliwce F-15. wylądować w tym kraju.

  Film z nowo przybyłych amerykańskich myśliwców znajduje się poniżej:

  W miarę nasilania się napięć, Rosja ZAMKNIĘŁA „północny szlak morski” wzdłuż swojej linii brzegowej, powołując się na kłopoty NATO. Ogłosili także, że dwa pułki międzykontynentalnych pocisków balistycznych (ICBM) zostaną wprowadzone do „statusu bojowego” przed końcem grudnia, a także ogłosili rozmieszczenie RADARów i „batalionów radiotechnicznych w Arktyce. Te bataliony radiotechniczne utworzyły Radar Zagłuszanie sprzętu, aby udaremnić amerykański radar poza horyzontem i zmniejszyć lub zamienić taki radar na nadlatujące rosyjskie ICBM! (historia TUTAJ )

  Zbliża się wojna w Europie. Nie wiadomo jeszcze, ile państw NATO zostanie trafionych, ale my tutaj, w USA , możemy równie dobrze zostać trafieni rosyjskimi rakietami z powodu naszego zaangażowania w sprawę Ukrainy. Z jakiegoś powodu nasze starsze media całkowicie o tym milczą.

  ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

  Rosja ZMNIEJSZA przepływ gazu ziemnego do Europy przez NATO/Ukraina
  18 GRUDNIA 2021

  Rosja ZMNIEJSZA przepływ gazu ziemnego do Europy przez NATO/Ukraina
  Sprawy między USA/UE/NATO i Rosją zaczynają się robić bardzo nieprzyjemne w związku z sytuacją na Ukrainie. W sobotni wieczór Hal Turner Show może potwierdzić, że gazociąg Jamał-Europa z Rosji wpompował do Europy NAJNIŻSZY W historii PRZEPŁYW. Rosja odcina gaz!

  https://halturnerradioshow.com/images/2021/12/18/yamaleurope-pipeline_large.jpeg

  Gazociąg, pokazany na poniższej mapie, jest absolutnie kluczowym źródłem gazu ziemnego do ogrzewania i dostarczania energii elektrycznej dla Europy. Jednak dzisiejszej nocy stacje pomiarowe na rurociągu na granicy niemiecko-polskiej dowodzą, że natężenie przepływu z Rosji zostało poważnie ograniczone.

  W rzeczywistości pracownicy rurociągów, którzy się z nami skontaktowali, twierdzą, że jest to „najniższy przepływ, jaki kiedykolwiek widzieli w ciągu dwudziestu lat pracy”.

  To może być BARDZO mroźna zima w Europie w tym roku, ponieważ napięcia między NATO i Rosją szybko eskalują na Ukrainie.

  LINKI:
  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/video-nato-u-s-tanks-cross-from-greece-into-bulgaria-heading-north-toward-ukraine

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/russia-reduces-natural-gas-flow-to-europe-over-nato-ukraine

 7. krnabrny1 says:

  Z innych informacji które się pojawiają, jednakże nie ma 100% pewności to to, że lotniskowiec i kilka niszczycieli amerykańskich wpłyneło na morze śródziemne.

  Jednocześnie w innym miejscu dowiaduję się, że ponoć Bosfor został zablokowany przez jakiś statek który ponoć utknął lub zatonął, to ciekawe, w konteście informacji wyżej.

  Dodatkowo można poczytać coś takiego u Hala Turnera sprzed kilku dni:

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/subscribers-only-classified-info-obtained-war

  PUBLIKOWANE PUBLICZNIE — Uzyskanie tajnych informacji — Wojna

  16 GRUDNIA 2021

  TA HISTORIA BYŁA WCZEŚNIEJ OGRANICZONA TYLKO DO SUBSKRYBENTÓW. TERAZ JEST OTWARTY DLA SPOŁECZEŃSTWA. Na początku tego tygodnia wszedłem w posiadanie informacji od byłego kolegi, który przez lata zajmowałem się wywiadem bezpieczeństwa narodowego z FBI Joint Terrorism Task Force. Zacząłem po cichu starać się zweryfikować te informacje. Najwyraźniej uderzyłem w nerwy. Dziś rano dwa rządowe helikoptery przeleciały nad moim domem około pięciu razy przelatując obok na wysokości mniejszej niż 500 stóp.

  Przekazywana mi informacja nie była wielkim problemem, biorąc pod uwagę jej zawartość, ruch czołgów , ale to, co DOWODUJE, to gigantyczna sprawa. Teraz wydaje się, że rzeczywista, kinetyczna wojna z Rosją rozpocznie się bardzo szybko. Może przed Bożym Narodzeniem.

  Poniższe informacje nie powinny być udostępniane opinii publicznej, aby nie wywołać paniki. Jest on udostępniany subskrybentom tej strony, ponieważ ONE umożliwiają to przedsięwzięcie. W związku z tym otrzymują informacje, których nie ma ogół społeczeństwa, aby mogli podjąć działania w celu ochrony siebie i swoich rodzin najlepiej, jak mogą, biorąc pod uwagę powagę tych informacji. Mamy PRAWDZIWE kłopoty. Szybko.

  Szczegóły w następujący sposób. . .

  (WCZEŚNIEJSZY TYLKO DLA SUBSKRYBENTÓW)

  10 grudnia rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych publicznie złożyło oświadczenia w NATO dotyczące obaw związanych z bezpieczeństwem Rosji. (historia TUTAJ)

  Rosjanie domagali się żelaznych zapewnień od Stanów Zjednoczonych, że Ukraina nigdy, przenigdy nie zostanie przyjęta do NATO.

  Także Gruzja.

  Rosjanie uważają, że posuwa się za daleko. I powiedz, że będą zmuszeni do działania, jeśli ich żądania zostaną odrzucone.

  Jakieś osiem godzin później zostali odrzuceni przez Stoltenberga z NATO, który odpowiedział im kategorycznie „nie”. NATO nie spełni rosyjskich wymagań bezpieczeństwa.

  Trzy dni później rosyjskie MSZ wysłało do NATO ponowną wersję tych samych żądań, tylko tym razem zawierały one datę-pewność. Gdyby rosyjskie żądania bezpieczeństwa NIE zostały uzgodnione w określonym terminie, Rosja zajęłaby się tymi problemami przy użyciu siły militarnej.

  Rosja wysłała to ponowne wydanie w drodze dostawy ręcznej przez personel dyplomatyczny rządu rosyjskiego. Kopie dokumentów zostały ręcznie dostarczone do wszystkich głównych członków kierownictwa NATO, takich jak Biden w Białym Domu i Boris Johnson na Downing Street nr 10; wszystko dostarczane ręcznie przez rosyjski personel dyplomatyczny.

  W dniu dzisiejszym Jen Stoltenberg z NATO wydała formalną odpowiedź Rosji w imieniu wszystkich członków NATO. „Żądania Rosji dotyczące gwarancji bezpieczeństwa ze strony NATO i inne żądania są odrzucane”.

  Stoltenberg właśnie potwierdził, że Ukraina i Gruzja zostaną w najbliższym czasie przyjęte do NATO.

  Teraz informacje, które uzyskał rząd i nie chcą, abym je ujawniał:

  Już teraz zasoby wojskowe są przenoszone na miejsce, kiedy to piszę.

  USA rozmieszczają F-15 w Rumunii.

  Grupa uderzeniowa lotniskowców w ruchu przez Morze Śródziemne.

  Oddziały USA/NATO są przenoszone do Europy Wschodniej.

  Trzy tygodnie temu, bardzo, BARDZO, cicho, Stany Zjednoczone zaczęły ładować czołgi M1A1 i M1A2 Abrams na statki typu Roll-On Roll-Off (RO-RO) w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy z tych statków przepłynął do Grecji po około tygodniu. Po przybyciu czołgi zostały rozładowane.

  W ciągu ostatnich dwóch tygodni Stany Zjednoczone wysłały do południowo-wschodniej Europy nieco ponad 1000 czołgów M1A1 lub A2 Abrams.

  Wysłali również od 35 000 do 45 000 żołnierzy amerykańskich w tym samym okresie.

  Przed przybyciem tych czołgów i wojsk USA mają odpowiednik JEDNEJ dywizji pancernej w całej Europie.

  Na dzień dzisiejszy wystarczy na TRZY dywizje pancerne lub alternatywnie na DWIE dywizje pancerne i dwie lub trzy dywizje piechoty.

  Jutro Pentagon rozpocznie AIRLIFTING broni na Ukrainę.

  Tak więc wysiłki Rosji zmierzające do uniknięcia konfliktu poprzez dyplomatyczne negocjowanie kwestii bezpieczeństwa zostały stanowczo i celowo odrzucone.

  Zachód wyraźnie chce wojny i wygląda na to, że dostaną to, czego chcą.

  Oto problem: jeśli NATO wejdzie w jakikolwiek konflikt między Rosją a Ukrainą, wówczas WSZYSTKIE KRAJE NATO natychmiast staną się uprawnionymi celami ataku Rosji. To obejmuje nas tutaj, w Stanach Zjednoczonych.

  Biorąc pod uwagę fakt, że Rosja ma teraz pociski naddźwiękowe, przed którymi USA nie mogą się obronić, tutaj nie będzie nam dobrze.

  MASZ bardzo mało czasu na uzupełnienie przygotowań, aby zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo, ciepło, suchość i jedzenie.

 8. krnabrny1 says:

  Na koniec pragnę zwrócić uwagę na pewien znaczący detal. Proszę zobaczyć gdzie został odcięty gaz w/g pomiarów, na granicy Polsko-Niemickiej.

  Dlaczego akurat tutaj? Dlaczego nie na Białorusi?
  Jeśli faktycznie właśnie tutaj jest odcięcie to wielce znaczący szczegól.

 9. krnabrny1 says:

  Komu zależy aby jeszcze głębiej wejść w temat, proszę bardzo:-)

  Otóż taki najazd na Rosję to jedno a drugie to reszta świata. Co w takim razie zrobią Chiny dla przykładu?

  Czy kupione Chiny będą siedzieć cicho? Na przykład za Mongolię i część Rosji?
  A może Chińczycy skorzystają z okazji i jak jankesi wyjadą wojować to zajmą Australię i Amerykę Północną? Zdarzały się już takie akcje, choćby jak w przypadku niedawno omawianych tutaj Kozaków.

  Pewne światło rzuca na to niedawna wypowiedź chińskiego ministra spraw zagranicznych Chin Wang Webin .

  https://www.republicworld.com/world-news/china/china-warns-day-of-reckoning-for-us-troops-absolved-of-war-crimes-in-many-countries.html

  Tytuł brzmi:”Chiny ostrzegają że nadchodzi „dzień rozrachunku” dla amerykańskich żołnierzy zwolnionych ze zbrodni wojennych „w wielu krajach”.”

  Jeden z cytatów ministra z tej wypowiedzi:

  “„Sprawiedliwość może się opóźniać, ale nie będzie jej odmawiać. Epoka, w której Stany Zjednoczone działały arbitralnie na świecie pod pretekstem tak zwanej „demokracji” i „praw człowieka”, minęły” – powiedział we wtorek we presserze Webin. , dodając, że „dla wojska USA w końcu nadejdzie dzień rozrachunku”.

  Cóż, jakby nie było, widać wyraźnie że zbliżamy się do kolejnego zakrętu, gdzie załadowany wóz może wyskoczyć z drogi.

  Nie pierwszy już to raz, ale czy ostatni?? Zobaczymy kochani!:-))

Wypowiedz się