Były wiceprezes WHO ostrzega: Wszystkie zaszczepione osoby muszą poddać się kwarantannie w miesiącach zimowych lub ryzykować poważną chorobę!

Autor: Covid Global News

Wysłany przez Canadian Times

Europejska Grupa Doradcza Ekspertów ds. Szczepień Światowej Organizacji Zdrowia były wiceprezydent, profesor Christian Perronne, powiedział wczoraj, że wszyscy zaszczepieni ludzie muszą poddać się kwarantannie w miesiącach zimowych lub ryzykować poważną chorobę.

Ten wywiad pochodzi z wiadomości z kolumny w USA:

Perronne specjalizuje się w tropikalnych patologiach i pojawiających się chorobach zakaźnych. Był przewodniczącym Specjalistycznego Komitetu ds. Chorób Zakaźnych Wysokiej Rady Zdrowia Publicznego.

Potwierdzając gwałtownie pogarszającą się sytuację w Izraelu i Wielkiej Brytanii, ekspert ds. chorób zakaźnych stwierdził:

“Zaszczepieni ludzie powinni zostać poddani kwarantannie i powinni być odizolowani od społeczeństwa”.

Następnie powiedział:

“Nieszczepieni ludzie nie są niebezpieczni; zaszczepieni ludzie są niebezpieczni dla innych. Udowodniono to teraz w Izraelu – jestem w kontakcie z wieloma lekarzami w Izraelu – mają duże problemy, ciężkie przypadki w szpitalach są wśród zaszczepionych ludzi, a także w Wielkiej Brytanii, masz większy program szczepień, a także są problemy. “

 

Obecna grupa robocza ds. pandemii COVID-19 we Francji została poinformowana o “całkowitej panice” po otrzymaniu wiadomości, obawiając się pandemonium, jeśli będzie podążać za wskazówkami ekspertów.

Izraelski lekarz Kobi Haviv powiedział Channel 13 News:

“95% ciężko chorych pacjentów jest szczepionych. Osoby w pełni zaszczepione stanowią 85-90% hospitalizacji. Otwieramy coraz więcej oddziałów COVID. Skuteczność szczepionek spada lub zanika”.


Źródło oryginału: https://www.covidglobalnews.live/health/all-vaxxinated-people-must-quarantine-over-the-winter-months-or-risk-serious-illness/

___
https://canadiantimes.live/health/all-vaxxinated-people-must-quarantine-over-the-winter-months-or-risk-serious-illness/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Bardzo interesujące wydarzenie opisane przez Jima Stone!!!!!

  http://82.221.129.208/1/notatornado.jpg

  UWAGA: NOWA BROŃ W „ELITARNYM” ARSENALU.

  Po przeanalizowaniu wielu tego, co się wydarzyło, wydaje się, że podczas „wybuchu tornada” zeszłej nocy użyto różnych technologii i że dla kogoś był to prawdziwy czas na zabawę. Były poważne uszkodzenia spowodowane burzą zmieszane z rzeczami, których nie można wytłumaczyć pogodą. Wojna pogodowa mogła zostać wykorzystana do zatuszowania eksperymentów z innymi technologiami.

  UZYSKAĆ ​​TO. Zeszłej nocy doszło do „masowego wybuchu tornada”. Uderzył w wiele ważnych rzeczy, takich jak magazyn Amazona, który został zdziesiątkowany, i oto poniżej, następujący obraz: „zniszczenie tornado to fabryka świec.

  GWARANCJA: NIE dostaniemy więcej takich zdjęć, które pokazują, co naprawdę wydarzyło się podczas niektórych z tych rzeczy. W tym przypadku to NIE było tornado, nie ma mowy w piekle!! GDZIE JEST POLE GRUZÓW?

  Tornada nie tylko rzucają gruz na zgrabny stos o określonych krawędziach, wydarzyło się tu coś innego, coś nowego, coś złego. Straszna nowa broń, być może to, co spowodowało niewyjaśniony chaos w WTC. SPÓJRZ NA TO. Od kiedy tornado robi kupę, która wygląda jak buldożer?

  Jest to duży obraz, który możesz zapisać i rozwinąć. Nie ma pola gruzu. Nawet podczas przeciągania poziomów w edytorze zdjęć żadne szczątki nie są w ciemności, to tylko ten stos. To wszystko. Nie było tornada.

  Wołam to. Sceptycznie podchodzę do wielkiej epidemii tornada, która zrzuca magazyny Amazon, fabryki świec, domy opieki i nie tylko. Tego typu konstrukcje są odporne na tornado, a GDZIE JEST POLE GRUZÓW? Ten jeden obrazek to rozsadza. To nie jest uszkodzenie przez tornado, KROPKA.

  Wygląda na to, że nowa broń jest rodzajem mieszadła, które chwyta wszystko w okolicy i upuszcza na stos. Spójrz na dach, wciąż tam jest, leżąc na wierzchu porozrzucanego gruzu. Tornada po prostu tego nie robią. Tornado nie wejdzie selektywnie w miejsce, wyrwie słupy nośne i zrzuci dach w jednym kawałku.
  Ciężko opisać, jak to wygląda, bardziej jak kabel był przywiązany do ogromnej maszyny, a następnie przeciągnięty przez budynek na stopę nad ziemią, jakby został po prostu odcięty od spodu i pomieszany w tym samym czasie czas, bez wspinania się po dachu. Gdyby to było uzasadnione tornado, ratownicy nie byliby w stanie po prostu podjechać na miejsce na czystym terenie. Gdyby to było uzasadnione uszkodzenie przez tornado, dachu po prostu by tam nie było, zwłaszcza w jednym dużym kawałku. To dziwne, coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy.
  Uderzenie w Amazon wygląda jak prawdziwe uszkodzenie przez tornado. Nie ma gruzu, ale wszystko jest czyste i zabrane, a dach jest całkowicie MIA. Tornada to zrobią, to stos na powyższym zdjęciu po prostu nie jest legalny.

  Wszystko wciąż tam jest, ale nie ma rozrzuconego gruzu?

 2. krnabrny1 says:

  Ciekawostka od Hala Turnera z kolei:-)

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/israel-calls-snap-military-drill-on-a-saturday-night

  Izrael wzywa do musztry wojskowej „Snap” w sobotnią noc (AKTUALIZACJA o 16:38 czasu wschodniego) – Powiedziano: „Przygotuj się do wojny z Iranem”

  11 GRUDNIA 2021

  Izraelskie Siły Obronne (IDF) rozpoczęły nagłe ćwiczenia, aby przetestować pełne rozmieszczenie bojowe swojego ramienia techniczno-logistycznego i piechoty w południowym Izraelu.

  Tysiące żołnierzy rezerwy mają być dziś zmobilizowane plus pojazdy opancerzone, mówi armia.

  Mobilizacja w sobotni wieczór „coś niezwykłego”.

  AKTUALIZACJA 16:38 EST —

  Liczne raporty z bardzo różnych źródeł twierdzą, że izraelskie przywództwo cywilne nakazało IDF „przygotować się do wojny z Iranem”. Źródła wskazują RÓWNIEŻ, że podróże do Waszyngtonu DC w tym tygodniu przez szefa Mossadu (niedziela), a później przez izraelskiego ministra obrony Gantza (czwartek) NIE poszły dobrze.

  Izraelowi rzekomo powiedziano przez USA, że będzie musiał „sam być odważny”.

Wypowiedz się