Świat zachodni buntuje się przeciwko satanistycznej klasie rządzącej

Posted on 

W większości krajów zachodnich dochodzi do zmasowanego ataku na satanistyczną rządzącą kabałe. Jest to widoczne w masowych demonstracjach, ruchach wojskowych i procesach karnych.

Spójrzcie na te ogromne demonstracje we Włoszech, Australii, Austrii, Szwajcarii, Brukseli itp. Wygląda to podobnie do tego, co wydarzyło się tuż przed upadkiem Muru Berlińskiego w Europie Wschodniej.

https://t.me/databaseitalia/2138

https://t.me/guerrieriperlaliberta/6036

Wzór jest taki sam, klasa rządząca – w obliczu bankructwa i ludowego buntu – zwiększa represje wobec ludności.

Tworzy to pętlę negatywnego sprzężenia zwrotnego, powodując coraz bardziej popularne niezadowolenie, dopóki wojsko i policja nie dołączą do ludu i nie obalą klasy rządzącej.

Po tym jak Kanclerz Austrii Alexander Schallenberg postanowił zamknąć nieszczepionych ludzi, policja i wojsko ogłosiły, że odmówią kontroli “przepustek zdrowotnych” w imię “wolności i godności ludzkiej.”

Europa upadła. Austria została utracona, a reszta upadnie do końca roku“, mówi MI6.

Również w Ameryce Północnej rozpoczęła się wielka kampania militarna przeciwko kabałowi. Jest to widziane w mediach jako duże powodzie, które odcięły Vancouver w Kanadzie od reszty kraju.

Jeśli ktoś uważa, że ta burza klimatyczna, która oddzieliła Vancouver od reszty kraju, była tylko wojskiem, jesteście debilami. Prawdopodobieństwo zamknięcia każdej autostrady przeczy prawdopodobieństwu. Intensywność burzy przeczy naturalnym prawom tego obszaru. Była to wojna pogodowa, a osuwiska były sprzętem rozmieszczonym latem przez wojsko kanadyjskie ze skrzyniami materiałów wybuchowych oznaczonymi operacją Atlas Strike 21. Widzieliśmy ładowanie skrzyń z transporterów C17 Globemaster III w Kelowna, mówi źródło CIA.

Powódź zbiegła się z kanadyjską telewizją nadającą wiadomości o podpaleniu trzech świątyń masońskich w Vancouver. Co ciekawe, podpalenie miało miejsce w marcu, ale jest transmitowane tak jakby miało to miejsce teraz. Kanadyjskie Tajne Służby Wywiadowcze i źródła CIA twierdzą, że drogi zostały zablokowane aby zapobiec ucieczce przestępców z akcji policyjnej przeciwko synagodze Szatana w Vancouver. Ta szatańska świątynia została zidentyfikowana jako wykorzystująca pieniądze z komunistycznych Chin do sfinansowania demonstracji Antify i Black Lives Matter, i sabotaży w całej Ameryce Północnej.

Gnostyccy Iluminaci ponownie pojawili się również we wschodniej Azji. Wypowiedzieli wojnę Kościołowi Zjednoczeniowemu we wschodniej Azji, handlującemu narkotykami i bronią sojusznikom frakcji nazistowskiej Busha, podają źródła Iluminatów. Mówią, że użyją jednej z 500 megatonowych bomb atomowych, które zabrali z rosyjskiego okrętu podwodnego Kursk w 2000 roku. Szczególnym celem jest Równina Kansai w Japonii. Obszar ten obejmuje miasta Osaka, Kioto i Kobe. Źródła podają, że zostaną zniszczone 21 grudnia, chyba że spełnione zostaną następujące żądania:

1. Japoński rząd wykorzysta państwowe i korporacyjne sieci medialne, aby poinformować swoich obywateli o tym co wydarzyło się w Fukushimie 11 marca 2011 roku

2. Nastąpi aresztowanie wszystkich japońskich polityków, gangsterów itp. którzy byli współwinni ataku.

3. Zostanie poinformowania japońska opinia publiczna, że pandemia jest fałszywa i nastąpią przeprosiny za zmuszanie ludzi do noszenia masek, przyjmowania szczepionek i cierpienia z powodu trudności ekonomicznych.

4. Zostaną aresztowane wszystkie osoby zaangażowane w promowanie fałszywej pandemii i szczepionek w Japonii.

5. Nastąpi powstrzymanie wsparcia finansowego dla przestępczej i fałszywej administracji Bidena.

Stowarzyszenie Białego Smoka popiera żądania Gnostyckich Iluminatów, ale nie popiera masowego mordowania niewinnych dla celów politycznych. W związku z tym zwróciło się do Iluminatów aby nie niszczyli równiny Kansai. Zaleca się jednak ewakuację ludności cywilnej i skarbów kultury z tego obszaru jeśli te żądania nie zostaną spełnione, ponieważ Iluminaci wydawali się zdeterminowani aby iść naprzód, tłumacząc, że klasa rządząca równiny Kansai była głęboko zaangażowana w plan zniszczenia i ewakuacji większego Tokio podczas ataku w Fukushimie w 2011 roku.

Ruch przeciwko Japończykom w Fukushimie jest możliwy dzięki zeznaniom byłego premiera Izraela Benyamina Netanjahu, podają źródła Mossadu. To również dlatego, że trzech największych sprawców Fukushimy zostało zwolnionych z Mossadu, dodają źródła.

https://www.timesofisrael.com/three-senior-mossad-officials-reportedly-resign-over-decisions-by-new-spy-chief/

Aby zrozumieć zło zwalczane zarówno w Japonii jak i na Zachodzie, musimy spojrzeć na starożytny Babilon, ostateczne źródło zła przenikającego Zachodnią i Wschodnią cywilizację. Japońska klasa rządząca z siedzibą w Kioto twierdzi, że wywodzi się ze starożytnej Mezopotamii i Egiptu.

Wiadomość do tajnych stowarzyszeń azjatyckich od członka brytyjskiej rodziny królewskiej brzmi następująco: Mamy do czynienia ze wspólnym wrogiem, więc Wschód i Zachód muszą się zjednoczyć aby pokonać zło i bronić dobra, niezależnie od rasy, wyznania czy koloru skóry.”

Jako przykład tego jak starożytny jest ten wróg, możemy zauważyć starożytnego asyryjskiego króla Aszurnasirpala II (który rządził od 883 do 859 pne), który napisał: “Zbudowałem filar przeciwko bramie miasta i wychłostałem wszystkich wodzów, którzy zbuntowali się i przykryłem filar ich skórą.” Spalił, oślepił i ściął głowy buntownikom, podpalił “panny” i skazał żołnierzy przeciwnika na śmierć z odwodnienia na pustyni.

https://www.grunge.com/162587/messed-up-things-that-happened-in-ancient-mesopotamia/?utm_campaign=clip

Powodem tej starożytnej historii jest to, że rządząca satanistyczna zachodnia elita nadal pali młode kobiety.

Niezwykle drastyczny i niepokojący film poniżej został znaleziony podczas nalotu na wyspę Jeffreya Epsteina. Pokazuje nagą dziewczynę podpalaną palnikiem, najwyraźniej w celu zebrania adrenochromu.

Odtwarzacz video

Nie jest to wyrywkowe przestępstwo, ale część systematycznego zbioru dzieci. Aby dołączyć do bogatych i sławnych na Zachodzie, konieczne jest uczestnictwo w złożeniu ofiary z dzieci i wynikającym z tego szantażu. Statystyki FBI pokazują, że ponad 40000 dzieci znika każdego roku w USA, by nigdy więcej ich nie zobaczyć. Jest to wskaźnik ponad 20 razy wyższy niż w krajach takich jak te w Afryce, w których nie ma satanistycznej klasy rządzącej.

Spójrzcie na zdjęcie poniżej celebrytów, którzy odwiedzili wyspę Epsteina.

Ten akt oskarżenia wymienia Miramax Films, The Walt Disney Corporation, Universal Music, Vivendi, Sprint Corporation, Viacom CBS, The City of New York Police Department, Sony Entertainment i ponad 200 “niezidentyfikowanych” jako osoby oskarżone o “prześladowanie, powtarzające się podawanie narkotyków, porwania, napaść seksualną, nadużycia, wymuszenia, bezprawną inwigilację, dziesięciolecia handlu ludźmi i napaści na tle seksualnym itp.

file:///C:/Users/benja/OneDrive/%E3%83%87%E3%82%B9%E3%82%AF%E3%83%88%E3%83%83%E3%83%97/benjamin/2021/images2/gov.uscourts.nysd.543369.2.0.pdf

Skazany przestępca Joao Teixeira de Faria był według źródeł CIA jednym z dostawców niewolników na wyspę Epsteina. Przez lata zniewolił setki dziewcząt, które służyły jako łona do zajścia w ciążę, aby sprzedać ich dzieci. Te dziewczyny zostały zamordowane po dziesięciu latach porodów. Udzielał wywiadu u Oprah i leczył Billa Clintona.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6657805/John-God-faith-healer-kept-teenagers-sex-slaves-sold-babies-40-000.html

Oczywiście Wyspa Epsteina była tylko jednym małym ośrodkiem. Istnieje wiele innych, takich jak Getty Museum.

Członek brytyjskiej rodziny królewskiej twierdzi, że widział film z Barbarą Bush (córką założyciela Kościoła Szatana, Aleistera Crowleya), George’em Bushem Seniorem, Davidem Rockefellerem i innymi “na taśmie podczas przesiąkniętej krwią orgii morderstwa w World Trade Center.” Staramy się uzyskać kopię tego filmu z Mossadu aby poinformować świat.

Członek brytyjskiej rodziny królewskiej mówi również o królowej Elżbiecie II, że “wiele uczyniono jej przez lata – w tym Dianę – ale przetrwała i jest bardzo żywa.” Na znak tego jak bardzo dbamy o to by utrzymać ją przy życiu, źródło mówi, że “wszystkie pałace zostały rozebrane do kości dla znalezienia podsłuchów. Wszystkie podłogi zostały wyrwane.”

Środki ostrożności są podejmowane ze względu na trwający stan wojny przeciwko Satanistom, podaje źródło.

Jak wszyscy świadomi ludzie już wiedzą, satanistyczna klasa rządząca używa masowych szczepień i identyfikatorów szczepień w stylu znaku bestii, aby narzucić totalitarne rządy, aby pozostać przy władzy.

Ich kampania szczepionkowa upada teraz nie tylko z powodu demonstracji, ale z powodu zwykłej niekompetencji ludzi prowadzących kampanię.

W Australii Minister cienia ds. Zdrowia Georgie Crozier twierdzi, że kontrowersyjna ustawa o pandemii rządu Andrewsa jest w “kompletnym bałaganie.” Sprzeczności, zmiany itp. wszystko wskazuje na dysfunkcyjny rząd. Na przykład, aby kupić buty, musisz okazać dowód szczepienia, ale by odwiedzić dom starców już nie.

W Izraelu rząd potwierdza, że infekcje, choroby i śmiertelne obrażenia są obserwowane tylko u osób zaszczepionych.

https://www.brighteon.com/474635ae-9e29-4696-8d29-20f0fefd9a08

Prawdopodobnie dlatego FDA prosi sędziego federalnego o przyznanie dotacji do roku 2076 i aby do tego czasu dane Pfizera dotyczące szczepionek przeciw COVID-19 nie były przekazane opinii publicznej. Więc federalni dają Pfizerowi miliardy dolarów, chronią go przed odpowiedzialnością, zmuszają Amerykanów do wzięcia jego produktu, ale nie pozwalają ci zobaczyć danych dotyczących bezpieczeństwa lub skuteczności?

https://aaronsiri.substack.com/p/fda-asks-federal-judge-to-grant-it

Natomiast pomimo braku szczepionek, Korea Północna po kolejnej rundzie testów nie zgłasza żadnych nowych przypadków koronawirusa.

North Korea one of only two countries yet to begin COVID-19 vaccinations: WHO

Co więcej, nawet korporacyjni propagandyści z wypranymi mózgami cierpią na dysonans poznawczy, ponieważ zastanawiają się dlaczego Afryka, bez prawie żadnych szczepień, nie ma Covid.

https://apnews.com/article/coronavirus-pandemic-science-health-pandemics-united-nations-fcf28a83c9352a67e50aa2172eb01a2f?user_email=&utm_source=Sailthru&utm_medium=email&utm_campaign=MorningWire_Nov19&utm_term=Morning%20Wire%20Subscribers

W każdym razie, tak wiele zostało już napisane o fałszywej pandemii, że wystarczy powiedzieć, że to tylko kwestia czasu zanim wszyscy sprawcy zostaną ukarani za zbrodnie wojenne.

Inną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest to, że fałszywa administracja “Pieprzyć” Joe Bidena upada ekonomicznie.

Tak wiele problemów zbiegło się naraz. Ceny żywności i energii wzrosły. Deficyty w wysokości 5,9 biliona dolarów w ciągu 24 miesięcy kończących się 30 września 2021 r. i rozszerzenie bilansu Fed o prawie 5 bilionów dolarów w tym samym okresie nieodwołalnie uszkodziły całą strukturę cenową systemu finansowego i gospodarki.

https://www.zerohedge.com/energy/how-they-intend-get-us-you-will-own-nothing-and-be-happy

Obecnie dowiadujemy się, że fałszywy reżim Bidena sprzedaje Chinom strategiczne rezerwy ropy naftowej USA, aby na jakiś czas powstrzymać bankructwo.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=187469

Sytuacja jest tak zła, że doradcy ds. handlu towarami w 100% zalecają porzucenie amerykańskich papierów wartościowych.

https://www.zerohedge.com/markets/ctas-are-now-100-short-us-treasuries-nomura-warns-gamma-unclench-weeks-opex

Będziemy świadkami nie tylko upadku Stanów Zjednoczonych. To będzie upadek systemu tajnej tyranii, która sięga tysięcy lat wstecz.

Europejska Biała Szlachta (w przeciwieństwie do ciemnej szlachty), Białe Kapelusze w zachodnim wojsku i agencjach są po stronie ludu. Wszyscy musimy wykonać swoją część i dalej walczyć, ponieważ ci ludzie nie planują odejść bez walki.

Kiedy obszar wokół Jeziora Genewskiego – domu ponad 200 organizacji międzynarodowych – zostanie wyzwolony, ludzkość w końcu obudzi się z długiego i strasznego koszmaru.

22 listopada 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/11/22/western-world-revolts-against-satanic-ruling-class/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/11/25/benjamin-fulford-swiat-zachodni-buntuje-sie-przeciwko-satanistycznej-klasie-rzadzacej/

Wypowiedz się