RAPORT – Miliony umierają od szczepionek

Żadna substancja na ziemi nie komunikuje się lepiej z 5G niż tlenek grafenu i żadna substancja nie jest bardziej skuteczna w penetrowaniu ludzkiego mózgu i manipulowaniu ludzkimi myślami i uczuciami, niż tlenek grafenu.

 zobacz jaka przyszłość NAS! czeka jeżeli nie użyjemy młota.youtu.be/VtvjbmoDx-I

Oryginalny raport: www.stopworldcontrol.com/downloads/en/vaccines/vaccine-death-report.pdf

Na zdjęciu:

Greta Thunberg z sobotniego wydania Guardian Magazine z 25 września.

Czarna maź (black goo), symbolika jednego oka, tlenek grafenu, Saturn, transhumanizm.

Dużo symboliki.

Dla okultystycznego umysłu jest to po grecku katabasis, jest to wielka apostazja lub odejście. Czarny lub ciemny etap wielkiego alchemicznego dzieła lub opus magnum.

Jest to rzekomy pierwszy etap lucyferiańskiej podróży, a mianowicie podróż zejścia do podziemnej sfery/grobu/otchłani/czarnej mazi lub, jak powiedziałby satanistyczny okultysta i ojciec psychoanalizy Carl Jung, do nieświadomości.

To “uciekać” od YHWH i objąć swoje ciemne lub czarne ja z ideologicznym celem poznania zarówno dobra, jak i zła, a następnie rozpocząć rzekomy proces lucyferycznego oświecenia i boskiego wzniesienia się do kosmicznego boga, czyli uniwersalnej świadomości. Sugestywny podpis wskazuje, że teraz nadszedł czas na wielkie odejście, aby człowiek grzechu został objawiony.
Końcowym rezultatem jest opętanie przez demony.

https://rumble.com/vmmqbf-black-goo-dark-matter-and-the-prince-of-darkness-2021.html

Miliony ludzi zmarło w wyniku eksperymentalnych szczepionek na covid, a setki milionów cierpi z powodu poważnych skutków ubocznych, które często trwale unieruchamiają ofiary.

Ta przerażająca rzeczywistość jest ukrywana przez władze, które stosują liczne strategie, aby upewnić się, że ta druzgocąca liczba niepożądanych zdarzeń nie wycieknie do opinii publicznej.

Ten szczegółowy raport przedstawia jednak wszystkie dowody, w tym wiele badań naukowych, setki tysięcy historii ofiar, dowody fotograficzne, dane statystyczne i wiele innych.

Fakty są niezaprzeczalne: ludzkość doświadcza ludobójstwa w czasie rzeczywistym, które w najbliższych latach będzie się tylko pogarszać.

Raport pokazuje również mikroskopijne zdjęcia, które ujawniają, jak zastrzyki niszczą krew i jak szczepionki zawierają samoskładającą się nanotechnologię, która wykonuje nieznane zadania w ludzkim ciele.

Dowiesz się również o programie, który ma na celu wprowadzenie myśli i uczuć do populacji światowej. Jest to możliwe dzięki 5G, które łączy się z tlenkiem grafenu, który jest masowo wstrzykiwany ludności świata poprzez szczepionki.

Celem jest przeniesienie światowej kontroli umysłu na zupełnie nowy poziom, gdzie nawet same myśli i uczucia ludzkości będą kontrolowane. Taka jest ostateczna agenda stojąca za narzuconymi szczepionkami. Nie wierzycie w to jeszcze, ale zobaczcie dowody na własne oczy.

Upewnij się, że ściągniesz ten krytyczny Raport o Śmierci poszczepiennej i podzielisz się nim wszędzie, gdzie tylko możesz. Musimy zaalarmować świat, aby ludzie mogli chronić swoje życie.

RAPORT SPORZĄDZONY PRZEZ DAVIDA JOHNA SORENSENA I DR. VLADIMIRA ZELENKO, MD

Dla osób nie znających języka angielskiego zrobiliśmy tłumaczenie

Oryginalny Raport do wglądu w PDF.

CO NAJMNIEJ 5 RAZY WIĘCEJ ZGONÓW
LICZBA ZGONÓW POSZCZEPIENNYCH JEST POWAŻNIE ZANIŻONA

Dane VAERS z amerykańskiego CDC pokazują, że na dzień 26 sierpnia 2021 roku już pół miliona osób doznało poważnych skutków ubocznych, w tym udaru mózgu, niewydolności serca, zakrzepów krwi, zaburzeń pracy mózgu, konwulsje, napady, zapalenia mózgu i rdzenia kręgowego, zagrażające życiu reakcje alergiczne, choroby autoimmunologiczne, zapalenie stawów, poronienia, niepłodność, gwałtowne osłabienie mięśni, głuchota,
ślepota, narkolepsja i katapleksja.

Poza astronomiczną liczbą poważnych skutków ubocznych, CDC podaje, że ok. 16 000 osób zmarło w wyniku otrzymywania eksperymentalnych zastrzyków. Jednakże, według informatora CDC, który podpisał oświadczenie pod przysięgą, rzeczywista liczba liczba zgonów jest co najmniej pięciokrotnie wyższa. To właśnie ekspert CDC ds. wykrywania oszustw w służbie zdrowia Jane Doe, oficjalnie oświadczyła w złożonym pod przysięgą oświadczeniu: (1)
“W ciągu ostatnich 25 lat opracowałam ponad 100 odrębnych algorytmów wykrywania oszustw w służbie zdrowia zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. (…) Kiedy szczepionka COVID-19 wyraźnie zaczęła być kojarzona ze śmiercią i szkodami pacjentów, byłam skłonna zbadać tę sprawę.
Według mojej profesjonalnej oceny, baza danych VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System), choć niezwykle przydatna, jest niedorejestrowana o ostrożny współczynnik wynoszący co najmniej 5. (…) i oceniłam, że zgony występujące w ciągu 3 dni po szczepieniu są wyższe niż podawane w VAERS o co najmniej 5 razy”.

CDC zaniża również znacznie liczbę innych zdarzeń niepożądanych, takich jak ciężkie reakcje alergiczne (anafilaksja). Sieć Informed Consent Action Network (ICAN) poinformowała, że badanie wykazało, iż rzeczywista liczba anafilaksji jest od 50 do 120 razy wyższa niż podaje CDC. (2, 3)

Na dodatek prywatny badacz przyjrzał się dokładnie bazie danych VAERS i próbował wyszukać konkretnych przypadków-ID. Znalazł niezliczone przykłady, w których oryginalne dane o zgonach zostały usunięte, a w niektórych przypadkach, numery zostały zamienione na łagodniejsze reakcje. On mówi:

“Analiza wszystkich numerów spraw mówi nam teraz, że jest około 150,000 przypadków, które zaginęły, które tam były, a których już nie ma. Pytanie brzmi, czy wszystkie one są zgonami?”.(4)

To, jak zbrodnicze jest CDC, zostało również ujawnione kilka lat temu, kiedy naukowcy badali związek między szczepionkami a autyzmem. Stwierdzili, że rzeczywiście istnieje bezpośredni związek.

Więc co CDC zrobiło? Wszyscy badacze zebrali się razem i na środku pokoju postawiono duży kosz na śmieci. Wrzucili do niego wszystkie dokumenty, które wskazywały na związek między autyzmem a szczepionkami. W ten sposób dowody zostały zniszczone. Następnie ukazał się tak zwany “naukowy” artykuł
opublikowany w Pediatrii, stwierdzający, że szczepienia nie powodują autyzmu.

Jednakże, czołowy naukowiec w CDC, William Thompson, zdemaskował to przekroczenie. Publicznie przyznał:

“Brałem udział w wprowadzaniu w błąd milionów ludzi na temat możliwych negatywnych skutków ubocznych szczepionek. Kłamaliśmy na temat wyników badań naukowych”. (5)

Być może najbardziej jaskrawym przykładem kryminalnej metodologii stosowanej w celu ukrycia zgonów poszczepiennych jest niewiarygodny fakt, że CDC nie rozpoznaje osoby zaszczepionej jako zaszczepionej do dwóch tygodni po wstrzyknięciu.
Dlatego każdy, kto umrze w ciągu pierwszych dwóch tygodni po zastrzyku, nie jest uznawany za zgon poszczepienny, co dodatkowo wypacza dane. (6,7)

[Cytowane wyżej przypisy źródłowe:

1: https://renzlaw.godaddysites.com/45k-whistleblower-suit
2:https://www.icandecide.org/wpcontent/uploads/2021/03/Letter-to-Dr.-Walensky-re-anaphylaxis.pdf
3: https://jamanetwork.com/journals/jama/fullarticle/2777417
4: https://centipedenation.com/first-column/150k-records-deleted-from-vaers-covid-database/
5:https://www.forbes.com/sites/emilywillingham/2015/08/06/a-congressman-a-cdc-whisteblower-and-an-autismtempest-in-a-trashcan/?sh=47819f145396
6:https://rumble.com/vm1yrt-wow-vaccine-caused-deaths-reported-as-un-vaxxed-covid-deaths.html
7: https://dissident.one/2021/08/29/18311/ ]

MODERNA: 300 000 ZDARZEŃ NIEPOŻĄDANYCH
SETKI TYSIĘCY W CIĄGU TRZECH MIESIĘCY

Osoba mająca dostęp do informacji poufnych w firmie Moderna wykonała zrzut ekranu wewnętrznego powiadomienia firmy oznaczonego “Poufne – tylko do wewnętrznej dystrybucji,” pokazujące, że było 300,000 zdarzeń niepożądanych zgłoszonych w ciągu zaledwie trzech miesięcy”.

Oto cytat z tego poufnego powiadomienia:

“Pozwoliło to zespołowi na skuteczne zarządzanie około 300 000 zgłoszeń zdarzeń niepożądanych i 30 000 wniosków o udzielenie informacji medycznych w ciągu trzech miesięcy, aby wesprzeć globalne wprowadzenie na rynek ich szczepionki COVID-19”.

https://alexberenson.substack.com/p/some-actual-news

Szeroko rozpowszechniona propaganda firm produkujących szczepionki, które wykorzystują agencje rządowe jako swoje, przez dziesiątki lat wmawiała ludzkości, że niepożądane zdarzenia są bardzo rzadkie.

Kiedy więc zaszczepieni ludzie cierpią z powodu poważnych zdarzeń niepożądanych, nawet nie przychodzi im do głowy, że mogło to być skutkiem poprzednich zastrzyków, i dlatego nie zgłaszają tego jako takie.

W czasie obecnego kryzysu światowego ataki na ekspertów medycznych, którzy ostrzegają przed szczepionkami,
weszły na jeszcze wyższy poziom. Eksperci medyczni są obecnie całkowicie usuwani z wszystkich mediów społecznościowych, ich strony internetowe są wyśmiewane przez Google, całe kanały YouTube są usuwane, wielu z nich straciło pracę, a w niektórych krajach eksperci medyczni zostali aresztowani, w celu prób stłumienia prawdy o eksperymentalnych zastrzykach na Covid.

Naukowcy, którzy wypowiadają się przeciwko szczepionkom, są nawet nazywani “domowymi terrorystami”. Wszystkie środki są wykorzystywane przez kartel szczepionkowy, aby stłumić prawdę.

W rezultacie niezliczone rzesze pracowników medycznych boją się zgłaszać niepożądane zdarzenia, co jeszcze bardziej przyczynia się do zaniżania liczby tych skutków ubocznych.

Dodatkowo, ilość informacji naukowych informacji naukowych ostrzegających przed tymi niebezpiecznymi czynnikami biologicznymi, oraz liczba ekspertów medycznych ostrzegających ludzkość, jest tak przytłaczająca i niemal wszechobecna – pomimo agresywnych prób ich uciszenia – że jest praktycznie niemożliwe, aby jakikolwiek pracownik medyczny nie był przynajmniej w pewnym stopniu świadomy ryzyka, jakie podejmuje, podając niesprawdzony zastrzyk zmieniający DNA, nawet nie informując o tym swoich pacjentów, co jest wstrzykiwane do ich ciała.

Jeśli następnie widzą, że ich pacjenci cierpią lub umierają, naturalnie boją się, że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, więc odmawiają zgłoszenia tego faktu.

I na koniec: wielu pracowników medycznych otrzymuje zachęty finansowe do promowania szczepionek. W Wielkiej Brytanii na przykład pielęgniarki dostają ₤10 za każdą igłę, którą wbiją dziecku. To znowu jest powód, aby niezgłaszać zdarzeń niepożądanych.

SYGNALIŚCI PROJEKTU VERITAS
– LEKARZE I PIELĘGNIARKI MÓWIĄ OTWARCIE:

“ONI NIE ZGŁASZAJĄ!”.

Project Veritas jest organizacją dziennikarską, która ujawnia przestępstwa i korupcję w naszym świecie od lat. Często otrzymują nagrania wideo z ukrytych kamer, które ujawniają, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Skontaktowało się z nimi kilku federalnych lekarzy i pielęgniarek, którzy nie mogą już dłużej milczeć. Widzą, jak wielu pacjentów zgłasza się z poważnymi reakcjami niepożądanymi, takimi jak niewydolność serca, i zauważają, że władze ich szpitali nie zgłaszają żadnych z tych szczepionkowych urazów poszczepiennych.

Dr Maria Gonzales, lekarz ER z amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych, wyraża swoje oburzenie z tego powodu w Indiańskim Centrum Medycznym w Phoenix. Omawia z kolegą jak pacjent został zaszczepiony i w rezultacie dostał niewydolności serca:
Nie będą obwiniać szczepionki. Ale on ma obowiązek to zgłosić, prawda? Oni nie zgłaszają! – ‘Racja!’ – ‘Bo chcą to wepchnąć pod dywan’. Rząd nie chce pokazać, że szczepionka jest pełna gówna”.

W wywiadzie z Jamesem O’Keefe z Project Veritas, pielęgniarka Jodi O’Malley zeznaje:

Widziałam dziesiątki ludzi, którzy przychodzili z niepożądanymi reakcjami’.
Dodaje, że żadna z nich nie jest zgłaszana. Na pytanie, czy nie obawia się reperkusji za mówienie prawdy, odpowiada:

‘Nie boję się, bo moja wiara jest w Boga. To jest zło na najwyższym poziomie”.

Na nagraniu widać również pielęgniarkę Jodi rozmawiającą z lekarzem, który jest zdesperowany, aby przerwać milczenie:

‘To jest bzdura. Jestem już tym zmęczona. Więc to, co będziemy musieli zrobić, bo jesteśmy w środku… wewnątrz… Myślałem o tym”. – ‘I co zrobimy?’ – ‘Nie wiem, ale jest tyle rzeczy. tyle rzeczy, które chcę wysadzić w powietrze. – ‘Tak wiele. Jak to zrobimy?” – “Znasz Project Veritas?

Są tysiące lekarzy i pielęgniarek takich jak ta, których serca płoną, by mówić głośno, ale którzy się boją. Osobiście kontaktowały się ze mną różne grupy składające się z setek lekarzy i pielęgniarek,
profesjonalistów medycznych. Jeśli jesteś pracownikiem medycznym i chcesz zabrać głos, proszę skontaktuj się z Project
Veritas veritastips@protonmail.com  lub Stop World Control: network@stopworldcontrol.com nie będziecie sami, ale znajdziecie ogromną armię bojowników o wolność, na całym świecie, którzy staną z tobą. Proszę, ujawnij się i podziel się swoją historią. Ludzkość cię potrzebuje!

TYSIĄCE HISTORII
POST NA FACEBOOKU UJAWNIA TSUNAMI ZDARZEŃ NIEPOŻĄDANYCH

Lokalna stacja ABC News zamieściła na Facebooku prośbę, by ludzie dzielili się swoimi historiami o nieszczepionych bliskich, którzy zmarli. Chcieli zrobić na ten temat reportaż. To, co się stało
było całkowicie nieoczekiwane. W ciągu pięciu dni ponad 250.000 osób zamieściło komentarze, ale nie ,PODSUMOWANIE ZGONÓW POSZCZEPIENNYCH TO, CO SIĘ DZIEJE, JEST ZNACZNIE GORSZE, NIŻ NAM SIĘ WYDAJE

VAERS opublikował 16 000+ zgonów i 450 000+ zdarzeń niepożądanych, stan na 28 sierpnia 2021 r.

Ekspert CDC ds. oszustw twierdzi, że liczba zgonów jest co najmniej pięciokrotnie wyższa.

150 000 raportów zostało odrzuconych lub usuniętych przez system VAERS.

Rzeczywista liczba anafilaksji jest od 50 do 120 razy wyższa niż twierdzi CDC.

Zaszczepione osoby, które zmarły w ciągu dwóch tygodni, nie są wymienione jako zgony poszczepienne.
Moderna otrzymała ponad 300 000 raportów o zdarzeniach niepożądanych w ciągu zaledwie trzech miesięcy.
Raport Lazarusa pokazuje, że tylko 1% zdarzeń niepożądanych jest zgłaszany przez społeczeństwo.
Większość społeczeństwa nie wie o istnieniu systemów, w których można zgłaszać niepożądanych zdarzeń poszczepiennych

Agresywna cenzura i propaganda wmawiały społeczeństwu, że zdarzenia niepożądane są rzadkie, powodując, że ludzie nie rozumieją, w jaki sposób ich problemy zdrowotne mogą się zmienić. Powoduje to, że ludzie nie rozumieją, w jaki sposób ich problemy zdrowotne wynikają z wcześniejszych zastrzyków

Zawstydzanie i obwinianie pracowników medycznych, którzy mówią cokolwiek przeciwko szczepionkom, spowodowały, że wielu lekarzy unikało zgłaszania niepożądanych zdarzeń.

Obawa przed pociągnięciem do odpowiedzialności po podaniu zastrzyku, który zabił lub upośledził pacjentów, dodatkowo powstrzymuje personel medyczny przed zgłaszaniem takich przypadków.

Przyjęcie zachęt finansowych do promowania i podawania szczepionek przeciwko Covidowi również powstrzymuje personel medyczny przed zgłaszaniem niepożądanych zdarzeń.

Producenci szczepionek nastawieni na zysk mają wszelkie powody, by nie zgłaszać zniszczeń, jakie powodują ich
nie przetestowane, eksperymentalne produkty. 

250,000+ użytkowników Facebooka komentuje przypadki śmierci i poważnych obrażeń spowodowanych przez szczepionki

Pielęgniarki i lekarze zeznają, jak ich szpitale ukrywają przypadki obrażeń poszczepiennych nie o nieszczepionych ukochanych.

Wszystkie komentarze mówią o zaszczepionych ukochanych, którzy zmarli krótko po wstrzyknięciu, lub będą niepełnosprawni przez całe życie.

Te 250 000 komentarzy ujawnia szokującą falę śmierci wśród ludności i rozdzierające serce cierpienie, jakie te zastrzyki powodują. Post został już udostępniony 200,000 razy, a liczba ta ciągle rośnie…Zauważcie w ostatnim komentarzu, jak ta pani mówi, że wszyscy w szpitalu boją się zgłosić to jako odczyn poszczepienny, a inna osoba mówi, że “lekarze nie mogą tego zgłosić”.

To jest dowód na to, co wyjaśniłem wcześniej: Większość pracowników medycznych jest przerażona zgłaszaniem niepożądanych odczynów co powoduje, że prawdziwa częstość występowania urazów poszczepiennych pozostaje ukryta przed światem.

250,000+ komentarzy pokazuje, że gdy ludzie znaleźli bezpieczne miejsce do zgłaszania swojego cierpienia spowodowanego przez zastrzyki, widzielibyśmy tsunami…

To jest tylko jeden post na Facebooku, który nie zyskał żadnej uwagi mediów. Co byśmy zobaczyli, gdyby ogłoszono to w wiadomościach i pozwolono każdemu opowiedzieć swoją historię?

Dane te prowadzą nas do nieuchronnego wniosku, że liczba uszkodzeń jest wielokrotnie wyższa niż podają oficjalne raporty. Jeśli rzeczywiście mniej niż 1% jest nawet zgłaszany do CDC, to i tak już wysoka liczba 450 000 zdarzeń niepożądanych może z łatwością wynosić wiele milionów w samych tylko Stanach Zjednoczonych.

Stosując to do reszty świata ujawnia przerażającą falę zniszczenia, jakiej ludzkość nigdy wcześniej nie była świadkiem. A immunizacje dopiero się zaczęły.

Co jest jeszcze bardziej niepokojące, to fakt, że jest to tsunami cierpienia spowodowanego zastrzykami na kowid.

Bill Gates, największy na świecie sprzedawca szczepionek i główna siła napędowa światowego parcia na szczepienia przeciwko szczepień, powiedział w wywiadzie dla BBC, że większość niepożądanych zdarzeń ujawni się dopiero po dwóch latach, dlatego też rozwój szczepionek trwa zazwyczaj wiele lat.

Oznacza to, że fale śmierci i niepełnosprawności w nadchodzących latach będzie ogromna. Zwłaszcza, że istnieje nacisk na narzucanie coraz większej liczby szczepień przypominających, a paszporty szczepionkowe są wprowadzane na całym świecie.

ŚWIATOWI EKSPERCI OSTRZEGAJĄ LUDZKOŚĆ
CZOŁOWE GŁOSY NAUKOWE WYDAJĄ POWAŻNE OSTRZEŻENIA

Te alarmujące dane skłaniają światowych ekspertów, takich jak laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny, dr Luc Montagnier, do wydania poważnego ostrzeżenia, że stoimy obecnie w obliczu największego ryzyka światowego.

Nawet wynalazca technologii mRNA, dr Robert Malone, ostrzega przed tymi iniekcjami. Malone, ostrzega przed tymi zastrzykami, które wykorzystują jego technologię.

Sytuacja jest tak poważna, że były wiceprezes firmy Pfizer, dyrektor generalny ds. że były wiceprezes firmy Pfizer i główny naukowiec dr Mike Yeadon wystąpił, aby ostrzec ludzkość przed tymi niezwykle niebezpiecznymi zastrzykami. Jeden z jego najbardziej znanych filmów nosi tytuł “A Final Warning”. (4)

Inny światowej sławy naukowiec, Geert Vanden Bossche, były szef Biura ds. Rozwoju Szczepionek w Niemczech i dyrektor naukowy firmy Univac, również ryzykuje swoim nazwiskiem i karierą, odważnie występując przeciwko  podawaniu szczepionek.

Twórca szczepionki ostrzega, że zastrzyki mogą osłabić odporność zaszczepionych, czyniąc ich podatnymi na każdą nową odmianę.

Ocaleni z holokaustu z czasów II wojny światowej napisali do Europejskiej Agencji Leków Leków, domagając się zaprzestania zastrzyków, które uważają za nowy holokaust.

[Cytowane wyżej przypisy źródłowe:
1: https://www.dailymotion.com/video/x81f1y1
2: https://video.foxnews.com/v/6260748415001#sp=show-clips
3: https://childrenshealthdefense.org/defender/censored-dark-horse-podcast-bret-weinstein-robert-maloneinventor-mrna-vaccine-technology
4: https://rumble.com/vk894g-dr-michael-yeadon-a-final-warning-to-humanity.html
5: https://thehighwire.com/videos/a-coming-covid-catastrophe
6: https://www.youtube.com/watch?v=ZJZxiNxYLpc
7: https://doctors4covidethics.org/holocaust-survivors-write-to-the-european-medicines-agency/]

ZGONY POSZCZEPIENNE NA ŚWIECIE
TO SAMO DOTYCZY NARODÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Wymienianie danych z każdego kraju na świecie zajęłoby nam zbyt wiele czasu, ale sytuacja, którą opisaliśmy szczegółowo w Stanach Zjednoczonych wystarczająco ilustruje zniszczenia spowodowane tymi zastrzykami i jak skorumpowane agencje zdrowia i producentów szczepionek ukrywających przed społeczeństwem ogromną większość niepożądanych zdarzeń przed opinią publiczną.

Poruszymy jednak krótko temat kilku innych krajów, aby udowodnić, że sytuacja w Ameryce nie jest wyjątkowa.

U N I A    E U R O P E J S K A 

W Unii Europejskiej (która składa się tylko z 27 z 50 krajów europejskich) raporty EudraVigilance oficjalnie przyznają na dzień 18 sierpnia 2021 roku, że ok. 22 000 osób zmarło, a 2 miliony doznało skutków ubocznych, z czego 50% to skutki poważne.

Jest ono klasyfikowane jako “poważne”, jeśli odpowiada zdarzeniu medycznemu, które prowadzi do śmierci, zagraża życiu￾, wymaga hospitalizacji, powoduje inny stan ważny z medycznego punktu widzenia lub przedłużenie istniejącej hospitalizacji, skutkuje trwałym lub znacznym inwalidztwem lub niezdolnością do pracy, lub jest anomalią wrodzoną/wadą wrodzoną”.

W Holandii, jednym z najmniejszych narodów Unii Europejskiej, pozaparlamentarna komisja ds. Badań Naukowych stworzyła platformę, na której obywatele mogą zgłaszać przypadki niepożądanego działania szczepionek. Nie jest to z inicjatywy rządu, a media nie poświęciły jej żadnej uwagi.

Zdecydowana większość Holendrów nie wie zatem o jej istnieniu. A jednak, pomimo wąskiego zakresu oddziaływania, ta prywatna inicjatywa spowodowała zgłoszenie już 1600 ofiar śmiertelnych i 1200 uszczerbków na zdrowiu, często powodujących trwałe kalectwo. (3 )

Co by było, gdyby cała zaszczepiona populacja wiedziała o tej platformie i złożyła doniesienie? A co by było, gdyby była ona dostępna również w innych krajach Unii Europejskiej, które są znacznie większe niż Holandia?

1: https://healthimpactnews.com/2021/21766-dead-over-2-million-injured-50-serious-reported-in-european-unionsdatabase-of-adverse-drug-reactions-for-covid-19-shots/
2: https://www.adrreports.eu/en/index.html
3: https://meldpuntvaccinatie.nl/

U N I T E D K I N G D O M

Na krótko przed rozpoczęciem krajowej kampanii szczepień, MHRA (Medicines and Healthcare Products Regulatory Agency) opublikowała następujące informacje :
‘MHRA pilnie poszukuje narzędzia programowego opartego na sztucznej inteligencji (AI) do przetwarzania spodziewanej dużej ilości niepożądanych reakcji na leki (ADR) w szczepionce Covid-19 i zapewnienia, że żadne szczegóły z tekstu reakcji ADR nie zostaną pominięte”.

Rząd brytyjski opublikował raport z pierwszej serii zdarzeń niepożądanych, m.in. ślepotę, udary, poronienia, niewydolność serca, paraliż, choroby autoimmunologiczne i inne. Wkrótce po pierwszej fali immunizacji zgłoszono ponad 100 000 zdarzeń niepożądanych, w tym 1260 przypadków utraty wzroku (w tym całkowitej ślepoty).

W pierwszej części raportu zachwala się szczepionki jako najlepszy sposób ochrony ludzi przed COVID-19, a następnie kontynuuje pokazując niesamowite zniszczenia, jakie te szczepionki powodują.

Hipokryzja jest porażająca. Również w Wielkiej Brytanii liczba poronień wzrosła o 366% w ciągu zaledwie sześciu tygodni, u zaszczepionych matek. (4)

Co więcej, Brytyjski Urząd Statystyki Krajowej nieumyślnie ujawnił, że 30 305 osób zmarło w ciągu 21 dni od przyjęcia zastrzyku, w ciągu pierwszych 6 miesięcy 2021 r.(5).

A brytyjski naukowiec z 35-letnim doświadczeniem przeprowadził dogłębną analizę brytyjskiego systemu raportowania Żółtej Karty i stwierdził, że jest on niewiarygodny.

‘Możemy stwierdzić, że system zgłaszania żółtych kart może dostarczyć pewnych ograniczonych informacji, które mogą być przydatne do ostrzegania brytyjskiej opinii publicznej o możliwych niepożądanych skutkach szczepionek COVID-19. Jednakże, początkowa koncepcja programu jako przedsięwzięcia czysto opisowego, a nie eksperymentalnego oznacza, że nie może on dotyczyć rzeczywistych kwestii, które mają kluczowe znaczenie dla brytyjskiej opinii publicznej.

Chodzi o to, czy istnieje związek przyczynowy między szczepieniem szczepionkami PF i AZ, a poważnymi skutkami ubocznymi, takimi jak zgon, a jeśli tak, to jaka jest skala tych skutków”.  (6)

1: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:506291-2020:TEXT:EN:HTML&src=0
2: https://www.gov.uk/government/publications/coronavirus-covid-19-vaccine-adverse-reactions/coronavirusvaccine-summary-of-yellow-card-reporting
3: https://dailyexpose.co.uk/2021/02/08/official-data-on-adverse-reactions-to-vaccines
4: https://www.gov.uk/government/publications/coronavirus-covid-19-vaccine-adverse-reactions/coronavirusvaccine-summary-of-yellow-card-reporting#annex-1-vaccine-analysis-print
5: https://theexpose.uk/2021/09/15/30k-people-died-within-21-days-of-having-a-covid-19-vaccine-in-england/
6: https://dailysceptic.org/is-the-mhras-yellow-card-reporting-system-safeguarding-the-uk-public

I S R A E L

IPC zespół lekarzy, prawników, kryminologów, epidemiologów
i badaczy akademickich, zdecydowanych przeprowadzić dochodzenie, śledztwo i ujawnienie dla dobra społeczeństwa. Chociaż są stosunkowo nieznaną grupą, otrzymali 3754 raportów, w tym 480+ zgonów, do dnia 5 sierpnia 2021 roku.

IPC twierdzi, że liczby te reprezentują tylko 1-3% rzeczywistej częstości występowania w populacji, co oznacza, że według tych danych liczba zgonów w Izraelu wynosi ok. 48 000, a zdarzeń niepożądanych ok. 375,400.

Również w Izraelu, statystyki z Worldometers.info pokazują ogromny skok liczby zgonów, gdy rozpoczęły się szczepienia. Przed rozpoczęciem kampanii immunizacyjnej, w Izraelu prawie nie było codziennych zgonów w Izraelu. Zaraz po rozpoczęciu projektu szczepień, dzienna liczba zgonów wzrosła z 1-3 do 75-100 zgonów dziennie.

Inną izraelską stroną internetową informującą o urazach poszczepiennych jest Seethetruth.club/covid-19-vaccine￾victims, gdzie można zobaczyć niezliczone świadectwa ludzi, którzy bardzo ucierpieli z powodu zastrzyku szczepionki.

W Stanach Zjednoczonych podobna strona o nazwie 1000covidstories.com pokazuje coraz więcej filmów od ludzi, którzy zmarli lub mieli poważne reakcje na zastrzyki covid. Również strona internetowa o nazwie TheCovidWorld.com pokazuje osobiste historie dużej liczby ludzi, którzy zmarli od tych zastrzyków.

Musimy zrozumieć, że nic podobnego nie zdarzyło się nigdy wcześniej w historii, gdzie tysiące ludzi zgłasza się, aby podzielić się swoim cierpieniem po immunizacji. Powodem, dla którego ludzie robią to teraz, jest to, że ich niepożądane reakcje nie są wcale, jak mówią przestępcze agencje “zdrowia”: “bóle głowy, zawroty głowy i objawy grypopodobne”. Reakcje są niezwykle ciężkie, często pozbawiają ludzi życia. Obrażenia są w rzeczywistości tak poważne, że ludzie na całym świecie występują, aby ostrzec ludzkość.

B R A Z I L
W Brazylii oficjalna liczba zgonów poszczepiennych wynosi 32.000 w ciągu 5 miesięcy. Raport został opublikowany na stronie uol.com.br, która ma podobno taką samą liczbę odsłon jak CNN.com, według danych SimilarWeb. Pomimo tak wysokiej liczby zgonów po szczepieniach, raport stwierdza: ‘Szczepienia są nadal najlepszym sposobem na kontrolowanie choroby’.
Źródło: https://humansarefree.com/2021/08/32k-people-dead-in-brazil-following-covid-19-vaccines.html

W O R L D W I D E G E N O C I D E

Kiedy po raz kolejny przypomnimy sobie, że generalnie zgłaszanych jest mniej niż 1% zdarzeń szczepionek , a większość z nich (w USA 500%) jest ukrywana przez urzędników, widzimy wyraźnie, że światowe ludobójstwo jest rzeczywistością.

Agresja, z jaką ten weryfikowalny fakt jest negowany  i tłumiony przez “osoby sprawdzające fakty”, gigantów mediów społecznościowych, media informacyjne, urzędników rządowych i agencje zdrowia, pokazuje to powagę sytuacji , bezprecedensowej światowej operacji ludobójstwa.

NAUKA DOWODZI, ŻE SZCZEPIONKI SZKODZĄ:
UDARY, ATAKI SERCA, ZAPALENIA SERCA, RAK,…

Badanie przeprowadzone przez Uniwersytet w San Francisco lub Instytut Salk, pokazuje, że szczepionki zamieniają ludzkie ciało w fabrykę białek kolczastych, tworzących tryliony kolców, które powodują zakrzepy krwi,  udary i ataki serca. (1)

Inne badania potwierdzają, że szczepionki mogą powodować śmiertelne zakrzepy krwi, które z kolei powodują ataki serca i udary.

The New England Journal of Medicine pokazuje, jak szczepionki powodują zapalenie serca i to samo czasopismo opublikowało badania na temat dramatycznego wzrostu liczby poronień.

Wiele badań dowodzi, że wzmocnienie zależne od przeciwciał. Potwierdzono również występowanie niepłodności i zmniejszonej liczby plemników.
Wreszcie jedno z badań wykazało, że zastrzyki powodują raka. (11) A to tylko kilka przykładów…

1: https://www.salk.edu/news-release/the-novel-coronavirus-spike-protein-plays-additional-key-role-in-illness/
2: https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/CIRCRESAHA.121.318902
3: https://www.nature.com/articles/s41586-021-03744-4
4: https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2109975
5: https://deeprootsathome.com/a-foreshadowing-buried-82-miscarriage-data-in-new-nejm-study/
6: https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3897733
7: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32908214/
8: https://citizenfreepress.com/breaking/whoa-fauci-finally-mentions-vaccine-risk-for-ade/
9: https://canadianmale.wordpress.com/2021/04/19/thousands-of-reports-of-menstrual-irregularities-reproductivedysfunction-following-covid-vaccines/
10: https://www.lifesitenews.com/wp-content/uploads/2021/06/Pfizer-bio-distribution-confidential-documenttranslated-to-english.pdf
11: https://www.nature.com/articles/s41586-018-0465-8

ZWOLNIENI Z ODPOWIEDZIALNOŚCI
ŻADEN PRODUCENT SZCZEPIONEK NIE BIERZE NA SIEBIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

W ciągu ostatnich dziesięcioleci w krajach całego świata podpisano kilka oficjalnych umów rządowych , które zapewniają każdemu producentowi szczepionek 100% ochronę przed wszelką odpowiedzialnością. Nie ma znaczenia, jak wielkie zniszczenia mogą spowodować ich produkty, ile milionów zgonów i trwałego kalectwa, nikt nie ma prawa się odwołać.

Rządy na całym świecie upewniły się, że żadna firma produkująca szczepionki nie może być pociągnięta do odpowiedzialności za to, co robi ludziom na całym świecie.

Żadne ubezpieczenie zdrowotne nigdy nie pokryje kosztów wynikających z uszkodzeń spowodowanych przez szczepionki. Jesteś całkowicie zdany na siebie. Nikt nie przyjdzie ci na ratunek.

A jednak… te same rządy, które odmawiają ci ochrony przed możliwym zniszczeniem waszego zdrowia, życia i ukochanych osób, nakazują te śmiertelne zastrzyki i wymagają ich do zakupów, podróży, spotkań, a nawet usług bankowych.

CZY TE ZASTRZYKI W OGÓLE DZIAŁAJĄ?
URZĘDNICY SŁUŻBY ZDROWIA NA CAŁYM ŚWIECIE TWIERDZĄ, ŻE NIE SĄ SKUTECZNE.

Światowej sławy twórca szczepionek Geert Vanden Bossche MVD, PhD ostrzega, że te zastrzyki  niszczą system odpornościowy organizmu, czyniąc zaszczepionych podatnymi na każdą nową odmianę choroby. (1)

Mówi on również:
‘Kampanie masowych szczepień podczas pandemii wysoce zakaźnych wariantów nie mogą kontrolować przenoszenia wirusa.
wirusów. Zamiast przyczyniać się do budowania odporności stada, dramatycznie opóźniają naturalne ustanowienie odporności stada. Dlatego właśnie trwające kampanie powszechnych szczepień są absolutnie szkodliwe dla zdrowia publicznego i globalnego”. (1B)

Laureat nagrody Nobla w dziedzinie medycyny dr Luc Montagnier bije na alarm, że te szczepionki tworzą nowe, niebezpieczne warianty.

A w Izraelu statystyki wyraźnie pokazują dramatyczny wzrost liczby zgonów na c19 po rozpoczęciu szczepień (patrz wcześniej w tym raporcie).

Premier Izraela Naftali Bennet mówi nawet, że najbardziej zagrożeni są teraz ludzie, którzy otrzymali dwie dawki szczepionki.

O D P O W I E D Z I A L N O Ś Ć
IN I C J A T Y W N A

Ci, którzy organizują tę zbrodniczą operację, chcą zapewnić, że nikt na świecie nie będzie mógł żyć bez ciągłych nowych zastrzyków… z ogromną śmiercią i zniszczeniem w wyniku ich podania, podczas gdy żadna firma ubezpieczeniowa nigdy nie zwróci kosztów żadnej ofiarze, a firmy produkujące szczepionki są w 100% chronione.

W wyspiarskim kraju Seszele nie było prawie żadnych zgonów z powodu kowida, ale gdy zaczęto szczepić ludność, liczba zgonów wzrosła stukrotnie.

W Australii młodej parze przez osiem dni odmawiano dostępu do noworodka, mimo że byli w pełni zaszczepieni. Szefowa australijskiej służby zdrowia, dr Jeannette Young, podała następujące, odkrywcze wyjaśnienie tej nieludzkiej sytuacji:
‘To, że jesteś zaszczepiony, nie oznacza, że się nie zarazisz. Dlatego też nie mogliśmy pozwolić tej rodzinie na odwiedzenie dziecka”.

Anthony Fauci również wyraził się jasno: “CDC rozważa wprowadzenie obowiązku masek dla osób szczepionych” (5),

“szczepieni coraz częściej wykazują pozytywny wynik na obecność kowida, dlatego też będą musieli nadal nosić maski “ (6)
“szczepieni nadal muszą unikać jedzenia w restauracjach” (7)
oraz “zaszczepieni są nosicielami wariantu Delta w takim samym stopniu jak osoby nieszczepione” (8).

Tak więc według Fauci’ego szczepionki w zasadzie nic nie robią. Mimo to nalega on na wprowadzenie obowiązku wykonywania tych bezużytecznych zastrzyków w czasie podróży. (9)

To samo publicznie stwierdził premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, który powiedział: (10)
“Czy mogę teraz spotykać się z moimi przyjaciółmi i członkami rodziny w domu, jeśli są zaszczepieni? Obawiam się, że w tym przypadku odpowiedź brzmi nie, ponieważ nie jesteśmy jeszcze na tym etapie, wciąż bardzo mocno tkwimy w świecie, w którym można spotykać się z przyjaciółmi i rodziną na zewnątrz, zgodnie z zasadą sześciu lub dwóch gospodarstw domowych. I nawet jeśli twoi przyjaciele i członkowie rodziny mogą być zaszczepieni, szczepionki nie dają 100% ochrony i dlatego musimy być ostrożni.”

Artykuł badawczy opublikowany w “Trends in Internal Medicine”, autorstwa dr J. Bar Classen MD, nosi tytuł: (11)
US COVID-19 Vaccines Proven to Cause More Harm than Good Based on Pivotal Clinical Trial Data Analyzed Using Proper Scientific Endpoint, “All Cause Severe Morbidity””.
Trial Data Analyzed Using the Proper Scientific Endpoint, “All Cause Severe Morbidity””.

Nawet CDC przyznało, że zastrzyki nie chronią przed wariantami Delta, i a nadchodzące warianty i wszystkie środki zapobiegawcze muszą pozostać na miejscu. (12)

A jednak nadal nalegają że wszyscy muszą być zaszczepieni. Szef służby zdrowia Nowej Południowej Walii w Australii powiedział
Musimy przygotować się na życie w stałym cyklu ciągłych zastrzyków przypominających w przewidywalnej przyszłości. (13)

Główny lekarz naczelny firmy Moderna, dr Tal Zaks, powiedział, że szczepionki nie przywracają życia do normy. (14)

Potwierdził to dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adhanom, który powiedział: (15)
“Szczepionka sama w sobie nie zakończy pandemii. Nadzór będzie musiał być kontynuowany, ludzie będą nadal będą musieli być badani, izolowani i otoczeni opieką. Kontakty nadal będą musiały być śledzone i będzie kwarantanna, a społeczności nadal będą musiały być zaangażowane”.

Badanie przeprowadzone przez The Lancet wykazało, że wariant Delta jest swobodnie przenoszony wśród osób zaszczepionych. (16)

Zostało to potwierdzone w badaniu, które wykazało, jak w lipcu 2021 roku, po wielu dużych publicznych zgromadzeniach w mieście w hrabstwie Barnstable w stanie Massachusetts, zidentyfikowano 469 przypadków COVID-19 wśród mieszkańców Massachusetts, którzy mieli szczepienia, którzy podróżowali do tego miasta w dniach 3-17 lipca; 346 (74%) zachorowań wystąpiło u osób w pełni zaszczepionych.

FAŁSZYWE DECYZJE

Według “urzędników służby zdrowia” na całym świecie, szczepionki nie chronią nikogo przed zarażeniem się, nie zapobiegają przenoszeniu choroby, a ludzie nadal muszą nosić maski, zachowywać dystans, izolować się, poddawać kwarantannie itd. 74% z zarażonych osób podczas epidemii w połowie lata było zaszczepionych. Początek kampanii uodparniających pokazuje również dramatyczny wzrost liczby zgonów.

Krótko mówiąc: nic się się nie zmienia. A jednak chcą, aby ciągłe zastrzyki przypominające stały się częścią naszego życia.
Twierdzenie “szczepionki są bezpieczne i skuteczne” jest więc udowodnione jako fałszywe i zwodnicze.

1: https://thehighwire.com/videos/a-coming-covid-catastrophe
1B: https://nulluslocussinegenio.com/2021/09/13/why-mass-vaccinations-prolong-and-make-epidemics-deadlierreal-vaccine-expert-calls-out-flawed-government-pandemic-strategy/
2: https://rumble.com/vldilx-nobel-prize-winner-professor-luc-montagnier-says-vaccine-is-creating-varian.html
3: https://rumble.com/vlme81-the-most-vulnerable-population-are-the-ones-who-received-two-vaccine-doses.html
4: https://www.bitchute.com/video/3dX3gawfhaEJ/
5: https://rumble.com/vkb885-fauci-says-cdc-considering-mask-mandates-for-vaccinated-americans.html
6: https://rumble.com/vkciqv-fauci-vaccinated-wear-a-mask-will-he-ever-be-canceled.html
7: https://rumble.com/vflkib-more-fauci-b.s.-vaccinated-americans-still-cant-eat-indoors.html
8: https://rumble.com/vlt9b1-dr.-anthony-fauci-fully-vaccinated-people-carry-as-much-virus-as-unvaccinat.html
9: https://rumble.com/vmgq6o-fauci-demands-vaccine-mandate-for-air-travel-and-public-schools.html
10: https://www.bitchute.com/video/OQBS0IAIrXEa/
11:https://www.stopworldcontrol.com/downloads/en/vaccines/vaccines-harm.pdf
12: https://www.nbcnews.com/science/science-news/cdc-warns-internal-document-war-has-changed-coronavirusn1275478
13: https://rumble.com/vmh1er-we-need-to-prepare-to-live-with-covid-boosters-australia.html
14: https://nypost.com/2020/11/24/moderna-boss-says-covid-shot-not-proven-to-stop-virus-spread/
15: https://rumble.com/vjs9ef-australias-new-world-order-began-july-10-2021.html
16: https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3897733
17:https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/70/wr/mm7031e2.htm?s_cid=mm7031e2_

TRWALE ZMIENIONE DNA.
LUDZKI GENOM JEST MODYFIKOWANY

Dr Carrie Madej przez dwie dekady badała szczepionki i transhumanizm. Wydała ostrzeżenie dla ludzkości, w swoim filmie dokumentalnym “Bitwa o ludzkość”, wyprodukowanym przez Stop World Control. Na stronie ostrzegła, że te zastrzyki mogą trwale zmienić ludzkie DNA, z potencjalnie katastrofalnymi skutkami.

Osoby sprawdzające fakty na całym świecie – które często są opłacane przez przemysł szczepionkowy – skoczyli jej do gardeł aby temu zaprzeczyć i oznaczyć to jako fake news. Facebook również uczynił z tego swoją politykę, aby cenzurować wszystkie głosy, które ostrzegały, jak ta eksperymentalna terapia genowa może potencjalnie zmienić ludzki genom. Do czasu, gdy… pracownik Facebooka nagrał i ujawnił poufne spotkanie z prezesem Facebooka Markiem Zuckerbergiem, który dosłownie powiedział swoim pracownikom, że zastrzyki rzeczywiście zmieniają ludzkie DNA! To są jego dokładne słowa:
‘Po prostu nie znamy długoterminowych skutków ubocznych zasadniczo modyfikujących ludzkie DNA i RNA, aby bezpośrednio zakodować w DNA i RNA osoby, w zasadzie zdolność do wytwarzania tych przeciwciał i czy powoduje to inne mutacje lub inne zagrożenia w dalszej kolejności”.

OPATENTOWANY TRANSCZŁOWIEK
NIE JEST JUŻ CZŁOWIEKIEM Z PRAWAMI CZŁOWIEKA

Dr Chinda Brandolino jest latynoamerykańską lekarką, która głośno mówi o fakcie że gdy ludzki genom zostanie zmieniony, osoba ta nie jest już uważana za oryginalną istotę ludzką, ale staje się transczłowiekiem, a zatem traci prawa człowieka.

Co więcej, ona wyjaśnia, że zmienione DNA i RNA mogą być opatentowane, co czyni genetycznie zmodyfikowaną osobę osoba staje się własnością posiadaczy patentów. Implikacje tego są wysoce niepokojące.
https://rumble.com/vmk9yn-alarm-humans-with-modified-dna-have-no-rights-and-are-patented.html

NIEBEZPIECZNE TOKSYNY
TLENEK GRAFENU W OPAKOWANIACH ZMIENIA POLE ELEKTROMAGNETYCZNE

Światowej sławy biofizyk Andreas Kalcker opracował skuteczny sposób leczenia COVID-19, który jest stosowany przez ponad 5.000 lekarzy w 23 krajach. Jego leczenie, które składa się z
terapeutycznej klasy dwutlenku chloru, obniżyła dzienny wskaźnik zgonów w Boliwii z 100 zgonów dziennie do praktycznie zera, na początku pandemii. Był on używany przez policję, wojsko i polityków w kilku krajach Ameryki Łacińskiej. Ten sam biofizyk odkrył, że szczepionki zawierają duże ilości tlenku grafenu (do 95%). Ostrzega on, że tlenek grafenu który jest wstrzykiwany ludziom, zmienia ich pole elektro-magnetyczne.
‘To, co nas niepokoi, to skutki uboczne, jakie wywołuje. Nie jest to opisane w medycynie, ale jest to opisane w mojej dziedzinie, biofizyce. Co się dzieje? Ciało potrzebuje swoich impulsów elektromolekularnych do pracy. Serce bije, ponieważ istnieje pole magnetyczne, które tworzy, a następnie, elektryczność do pompowania i wszystkiego innego. Grafen całkowicie zmienia nasze pole elektromagnetyczne, co nigdy wcześniej nie miało miejsca. To, co widzimy, to coś “in vivo” z dramatycznymi efektami. Oglądaliśmy wiele filmów o ludziach którzy umierają po szczepieniu. Widzimy, jak ludzie dostają spazmów. Te spazmy mają, na przykład bardzo specyficzne częstotliwości i są one takie same we wszystkich rodzajach skurczów. Skurcze te wyraźnie wskazują, że doszło do zakłócenia pola elektromagnetycznego człowieka”.

Obecność tlenku grafenu, wśród innych toksycznych materiałów, takich jak aluminium, kapsydów LNP, PEG i pasożyty w szczepionkach została dodatkowo potwierdzona przez dr Roberta Younga. (2,3)

Klub Naukowca (The Scientist’s Club)e również opublikował raport zawierający liczne mikrofotograficzne dowody na obecność nanocząsteczek w szczepionkach (4).

Główne rewelacje na temat tego, co jest w szczepionkach CoV – 2 – 19, z wykorzystaniem mikroskopii elektronowej, pHazowej, ciemnego pola, jasnego pola i innych rodzajów mikroskopii z  badań ciemnego pola, jasnego pola i innych rodzajów mikroskopii z oryginalnych badań dr Roberta Younga i jego zespołu naukowego, potwierdzających to, co jest w szczepionkach CoV – 2 – 19, potwierdzając to, co znaleźli badacze z La Quinta Columna – toksyczną zawartość nanometali o działaniu magnetotoksycznym, cytotoksycznym i genotoksycznym, jak również zidentyfikowane pasożyty zagrażające życiu.

Ponadto, w 2008 roku, Hongjie Dai i współpracownicy z Uniwersytetu Stanforda znaleźli tlenek grafenu”.

1: https://www.bitchute.com/video/hy0MxQK4uQlR/
2: www.drrobertyoung.com/post/science-team-reveals-graphene-aluminum-lnp-capsids-peg-parasites-in-4-cov-vaccines
3: www.drrobertyoung.com/post/transmisyjna-elektronowa-mikroskopia-ujawnia-tlenek-grafenu-w-cov-19-szczepionkach
4: https://www.stopworldcontrol.com/downloads/en/vaccines/nanotech-vaccines.pdf

DRAMATYCZNE ZMIANY WE KRWI
BADANIA MIKROSKOPOWE UJAWNIAJĄ ZMIANY WE KRWI ZASZCZEPIONYCH

Dr Robert Young odkrył również, jak dramatycznie zmienia się krew zaszczepionych ludzi, po wstrzyknięciu mRNA. Poniższy obraz ukazuje normalny, zdrowy stan czerwonych krwinek
które mają jednakowy kolor, jednakowy kształt i jednakową wielkość.

Drugie zdjęcie wykonane w mikroskopie z kontrastem fazowym ukazuje żywą krew 24 godziny po szczepionce mRNA. Po podaniu szczepionki mRNA zawierającą teraz skrystalizowane czerwone krwinki zwane ciałkami Heinza, biologiczne przekształcenia czerwonych i białych krwinek, duże symplasty kryształów tlenku grafenu w centrum i kryształy kwasu orotowego w prawym górnym rogu mikrografu.
Dużo więcej mikroskopijnych zdjęć można znaleźć na stronie dr Younga, gdzie można również zobaczyć dowody na obecność tlenku grafenu w fiolkach ze szczepionkami:

https://www.drrobertyoung.com/post/transmission-electron-microscopy-reveals-graphene￾oxide-in-cov-19-vaccines

Niemiecki zespół badaczy odkrył coś bardzo niepokojącego: po umieszczeniu pod lampą która podgrzewa fiolki do około 30 stopni Celsjusza (85 stopni F), nagrali na wideo, jak tworzą się złożone kryształy! Zobacz: https://www.youtube.com/watch?v=s8e06KfDWMM

Z tymi zastrzykami dzieje się nawet znacznie więcej. Szybkie wyszukiwanie na Bitchute lub Rumble ujawnia wiele więcej filmów z materiałem filmowym przedstawiającym szczepionki lub krew szczepionych. To, co jest ujawnione jest przerażające: żywe organizmy w szczepionkach, czerwone krwinki zatykające się razem, wszelkiego rodzaju niebezpiecznych toksyn, kryształów wykonujących tajemnicze zadania, nanorobotów wstrzykiwanych do krwioobiegu, po czym rozprzestrzeniających się do krwiobiegu, po czym rozprzestrzeniają się na mózg i wszystkie organy w ciele, samoskładające się nanocząsteczki, które , które zaczynają tworzyć różne struktury wewnątrz krwi, i tak dalej.

Producenci szczepionek nie podają tego wszystkiego do publicznej wiadomości, ale ponieważ wszystkie ich szczepionki wydają się mieć ten sam rodzaj wysoce niebezpiecznej zawartości, jest oczywiste, że wszyscy oni współpracują w ukrytej, nikczemnej agendzie.
Samoskładająca się nanotechnika tlenku grafenu w szczepionce Pfizer:
https://everydayconcerned.net/2021/08/15/self-assembling-graphene-oxide-nanotech-now￾found-also-in-pfizer-vaccine-german-video-reveals-selfassembling-specks-and-crystalline￾networks-forming/

Samoskładająca się nanotechnika w szczepionkach Moderna:
https://everydayconcerned.net/2021/08/15/self-assembling-graphene-oxide-nanotech-nowfound-also-in-pfizer-vaccine-german-video-reveals-self-assembling-specks-and-crystallinenetworks-forming/

ŚMIERTELNE TOKSYNY

Badania światowej sławy naukowców ujawniają obecność wysoce toksycznych substancji w szczepionkach, które zmieniają pole elektromagnetyczne organizmu, co zakłóca normalne funkcjonowanie organizmu ludzkiego.

Zastrzyki te również drastycznie zmieniają ludzką krew, co powoduje jeszcze poważniejsze zagrożenia dla zdrowia. Na stronie w niektórych szczepionkach jest samoskładająca się nanotechnika, a w innych fiolkach widać złożone tworzące się kryształy.

Na dodatek ludzki genom jest trwale modyfikowany, zmieniając zaszczepionych w transhumanów, którzy nie są już uważani za oryginalnych ludzi, są własnością tych, którzy posiadają patenty na modyfikacje DNA.

ŚWIATOWE OSZUSTWO Z DRAMATYCZNIE ZAWYŻONĄ LICZBĄ ZGONÓW SPOWODOWANYCH PRZEZ COVID

Pretekstem do mordowania milionów ludzi tymi niezwykle niebezpiecznymi zastrzykami jest to, że rzekomo zapobiega to śmierci ludzi z powodu covida. Rzeczywistość jest jednak taka, że światowa liczba tak zwanych zgonów na covid jest największym kłamstwem w historii.

Na całym świecie ujawniono, że że ponad 95% wszystkich ludzi, którzy zostali zarejestrowani jako zmarli z powodu covid, zmarło z innych przyczyn.

Włoski polityk Vittorio Sgarbi wykrzyknął we włoskiej Izbie Deputowanych: (1)
“Trzeba być zjednoczonym przeciwko dyktaturom i zjednoczonym w prawdzie. Nie można uczynić z niej izby kłamstw. Nie kłamcie! Mówcie prawdę. Nie mówcie, że jest 25 000 zabitych. To jest nieprawda. Nie używajcie zabitych do retoryki i terroryzmu. Liczby z Wyższego Instytutu Zdrowia mówią, że 96,3% zmarło z powodu innych chorób. Podczas gdy rzekome zgony na grypę poszybowały w górę, statystyki w kilku krajach pokazały, że nagle nie ma już zgonów z powodu grypy. W samym USA jest prawie 40 milionów przypadków zachorowań na grypy każdego roku, ale od czasu uderzenia covida liczba ta spadła do mniej niż 2.000. Gdzie się podziały te wszystkie dziesiątki milionów chorych na grypę? Wszyscy oni są teraz rejestrowani jako covid.”

Niemiecki koroner sądowy prof. dr Klaus Püschel zbadał ponad 140 przypadków śmierci w Hamburgu na początku pandemii. W niemieckiej telewizji powiedział, że histeria wokół koronawirusa była mocno przesadzona. Wszyscy ludzie, którzy zmarli, mieli zaburzenia leżące u podstaw choroby i tak szybko by umarli, z wirusem czy bez niego, według Püschela, dodając, że nie ma żadnego “zabójczego wirusa”. Osiemdziesiąt procent pacjentów cierpiało na choroby sercowo-naczyniowe. a średnia wieku wynosiła 80 lat. Zdrowi ludzie nie muszą się martwić, mówi Püschel. Koroner przewidział również, że korona nie spowoduje nawet szczytu w rocznym wskaźniku śmiertelności, prognoza, która okazała się trafna.

Znana gazeta w Belgii, De Tijd, opisała, jak rząd ogłosił, że około trzech tysięcy starszych osób zmarło na covid-19. Częściowo z powodu tych danych, cały kraj został objęty ekstremalną blokadą, co spowodowało przerażające zniszczenia.
Jednakże dalsze badania wykazały, że tylko 3% zmarłych zostało przebadanych. Oznacza to, że nie 3,000, ale tylko 90 osób mogło mieć covid.

Pracownicy medyczni na całym świecie zeznali, że byli naciskani przez swoich przełożonych do zgłaszania każdego i wszystkich pacjentów jako chorych na covid, i rejestrowania każdego zgonu – bez względu na jego przyczynę – jako zgonu na covid. Internet został zalany tysiącami zeznań oburzonych ludzi, którzy twierdzą, że poszli do lekarza lub szpitala w sprawach niezwiązanych z COVID-19 i ku ich zdumieniu zostali zarejestrowani jako pacjenci z COVID-19.

Dr Elke de Klerk, założycielka organizacji Lekarze dla Prawdy w Holandii, zeznała, że otrzymywała tajne wiadomości w aktach nieuleczalnie chorych pacjentów, z prośbą, aby ci ludzie zostali zarejestrowani jako pacjenci kowida (4). Osoby powinny być zarejestrowane jako osoby zmarłe w wyniku kowida. (5)

Project Veritas wezwał kilku przedsiębiorców pogrzebowych w Nowym Jorku, którzy zeznali, że każdy zmarły był rejestrowany jako covid, podczas gdy wszyscy wiedzieli, że to nie jest poprawne. (6)
Senator z Minnesoty Scott Jensen, który jest również praktykującym lekarzem, ujawnił w Fox News, że Amerykańskie szpitale otrzymują ogromne zachęty finansowe do rejestrowania pacjentów jako covid. Za każdą osobę którą zarejestrowali jako zmarłą na covid, otrzymują 39 000 USD. Zostało to potwierdzone przez lekarzy z całego świata. (7)
Dyrektor techniczny CNN Charlie Chester został potajemnie sfilmowany przez tajnego dziennikarza Project Veritas, podczas gdy przyznał, że CNN zawyżał wskaźniki zgonów “ponieważ strach się sprzedaje”. (8)
Wyciekło spotkanie zoomu z afrykańskimi urzędnikami, ujawniając,  jak dyskutowali o sposobach zwiększenia liczby kowid, aby kontynuować blokady.

National File uzyskał nagranie z wideokonferencji Zoom pomiędzy lekarzami i dyrektorem ds. marketingu w Novant Heath New Hanover Regional Medical Center.( 20) szpitali, klinik i biur, które leczą pacjentów w Północnej Karolinie i Południowej Karolinie.

W nagraniu nagraniu, Mary Rudyk, MD mówi dyrektorowi marketingu Carolyn Fisher i innemu pracownikowi szpitala że chce, aby szpitale stały się bardziej “przerażające dla opinii publicznej”poprzez zawyżanie liczby pacjentów z wirusem COVID-19 oraz poprzez wykorzystanie informacji, które fałszywie mówią ludziom, że “jeśli się nie zaszczepisz, będziesz chory, nie zaszczepisz się, to wiesz, że umrzesz”.(10)

Nowy Jork był epicentrum pandemii COVID-19. W sercu Nowego Jorku znajduje się słynny Elmhurst, gdzie podobno więcej ludzi zmarło z powodu tego wirusa niż gdziekolwiek indziej na świecie.
Było to dosłownie epicentrum w epicentrum pandemii. Z tego powodu, doświadczona Erin Olszewski, pielęgniarka z Florydy, postanowiła pojechać tam, by pomóc w walce z kryzysem. Co zobaczyła w tym światowej sławy szpitalu, napełniło ją jednak tak wielkim przerażeniem, że postanowiła zabrać ze sobą ukrytą kamerę, aby sfilmować to, co się dzieje.

Pacjenci, u których testy na obecność COVID-19 wielokrotnie dały wynik negatywny, nadal są rejestrowani jako “pacjenci z potwierdzonymCOVID-19″ i jako tacy są traktowani. Są podłączani do respiratora na oddziale kowid… co powoduje ich śmierć.

W odkrywczym filmie dokumentalnym Journeyman Pictures, ta pielęgniarka opowiada o zbrodniach, które ciągle widzi w Elmhurst.

Pokazuje na swoim smartfonie, jak pacjent rzeczywiście
dwukrotnie uzyskał negatywny wynik testu na obecność COVID-19… a mimo to został zarejestrowany jako “potwierdzony” COVID-19″. Ona wyjaśnia, że to się dzieje cały czas w Elmhurst: oszustwa i morderstwa skutkujące wysokim wskaźnikiem COVID-19, które są trąbione przez media. (11)

1: https://www.bitchute.com/video/UBFi2Xt4d2oR/
2: https://www.bitchute.com/video/iP2eQxEwQl5h
3: https://www.tijd.be/politiek-economie/belgie/federaal/nieuw-gemor-over-belgische-rapporteringcoronadoden/10220849.html
4: https://www.stopworldcontrol.com/full
5: https://www.stopworldcontrol.com/nl/elke-de-klerk/
6: https://www.youtube.com/watch?v=g5f_6ltv7oI&t=8s
7: https://www.globalresearch.ca/hospitals-getting-paid-more-label-cause-death-coronavirus/5709720/amp
8: https://www.stopworldcontrol.com/media/
9: https://www.stopworldcontrol.com/media/
10: https://nationalfile.com/doctor-wants-to-be-scary-to-the-public-and-inflate-covid-numbers-if-you-dont-getzaszczepiony-wiesz-że-odejdziesz-na-śmierć/
11: https://www.youtube.com/watch?v=UIDsKdeFOmQposobach

PRZEDSIĘBIORCA POGRZEBOWY ZABIERA GŁOS.
PRZEDSIĘBIORCA POGRZEBOWY ŚWIADKIEM MASOWYCH ZBRODNI RZĄDOWYCH.

Jedna z bardzo odkrywczych relacji naocznego świadka pochodzi od przedsiębiorcy pogrzebowego z Wielkiej Brytanii, Johna O’Looney. Przez 10 lat był on częścią jednej z największych firm pogrzebowych w Wielkiej Brytanii. John współpracował z BBC, aby udokumentować to, co działo się w związku z pandemią, a także ściśle współpracował z urzędnikiem rządowym wyznaczonym do spraw pandemii. Ten przedsiębiorca pogrzebowy jest powiązany z 45 innymi przedsiębiorcami pogrzebowymi i ma w związku z tym bardzo jasny obraz tego, co się dzieje. To, co ujawnia, jest szokujące.

Przede wszystkim zeznaje on, że ani on, ani żaden z innych przedsiębiorców pogrzebowych, których zna, nie zaobserwował
wzrostu liczby zgonów podczas tak zwanej pandemii. To było uderzające, ponieważ w telewizji ciągle widzieli propagowane masowe liczby zgonów, ale w prawdziwym świecie nie było ani śladu tego. Jednak w marcu 2020 roku John został nagle wezwany noc po nocy, na trzy tygodnie, specjalnie do domów opieki. Wszyscy, którzy tam umierali, byli oznaczani jako kowidiaści. Nigdy nie widział lekarza, który by nie wykonał testu na obecność Covida. W tym samym czasie nastąpił nagły wzrost o 1000% zakupów Midazolamu. Pielęgniarka powiedziała mu w sekrecie, jak zostali poinstruowani, by podawać śmiertelne dawki tego leku starszym ludziom, aby ich masowo eksterminować. Te wysokie liczby zgonów zostały wykorzystane do promocji narracji o “pandemii kowida”.

Zwrócił się do niego również rządowy urzędnik ds. pandemii, który powiedział mu, że muszą każdą śmierć oznaczyć jako kowidalną. Ludzie przejechani przez samochody, zawały serca, chorzy na raka. nie miało znaczenia, co ich zabiło, wszyscy musieli być oznaczeni jako kovidowcy. To to była bezpośrednia instrukcja od rządu!

Kiedy rząd zaczął masowo szczepić brytyjską populację, John mówi, że liczba zgonów nagle gwałtownie wzrosła. ‘Nigdy nie widziałem czegoś takiego, jako przedsiębiorca pogrzebowy od piętnastu lat. A zaczęło się to dokładnie wtedy, gdy zaczęto wbijać igły w ramię. Nigdy więcej nie widziałem takiego wskaźnika zgonów. To było straszne, straszne. To były liczby pandemiczne, ale to było tylko po tym, jak zaczęli szczepić, nigdy wcześniej”.

John wyjaśnia, że tak wiele, jak to tylko możliwe, nazwano zgonami na gruźlicę. Ta pierwsza fala immunizacji i wynikających z niej zgonów trwała ok. dwanaście tygodni. Potem nastąpił bardzo spokojny okres, po którym znów nastąpiła fala zgonów nowych osób, które zostały zaszczepione.

Każdy przedsiębiorca pogrzebowy z odrobiną uczciwości powie wam, że wszyscy ci, którzy umierają wokół nas są odbiorcami szczepionek. Nie ma pandemii kowida, a ja jestem tego żywym dowodem. Wszystko po to, by zmusić cię do przyjęcia szczepionki. W mojej sieci przedsiębiorców pogrzebowych ani jedno dziecko nie zmarło z powodu Covid. Więc nie ma żadnego powodu, by stosować te terapie genowe na dzieciach. Mamy tu do czynienia z agendą depopulacji. To szczepionki zabijają ludzi, a ja widzę to z pierwszej ręki jako przedsiębiorca pogrzebowy.

https://www.stopworldcontrol.com/director

GLOBALNE OSZUSTWO

Na całym świecie szpitale i personel medyczny są sowicie opłacani, aby oszukańczo rejestrować wszystkich pacjentów jako chorych na grypę. Setki milionów przypadków grypy każdego roku, na całym świecie są teraz wszystkie uważane za covid.

Lekarze są naciskani przez rządy do rejestrowania każdego pacjenta jako covid, i dostają ukryte wiadomości nakazujące im rejestrowanie umierających pacjentów jako zmarłych na covid.

Dyrektorzy zakładów pogrzebowych przyznają, że widzą fałszywe rejestracje covid przez cały czas, a dyrektor techniczny CNN Chester przyznał, że zawyżają liczby dotyczące Covida. Sieć 20 szpitali została przyłapana, a afrykański urzędnik jest widziany w rozmowie o tym, jak zwiększyć liczbę zachorowań.

Pielęgniarka zeznaje, że duża liczba pacjentów jest mordowanych, aby zwiększyć liczbę zgonów z powodu Covida, a niezliczone rzesze ludzi na całym świecie są oburzeni, ponieważ zostali błędnie zarejestrowani jako Covid.

Włoski polityk Vittorio jest wściekły, ponieważ widzi, jak izba kłamie:  tylko niewielki procent zmarł na covid!

A przedsiębiorca pogrzebowy jest świadkiem morderstw tysięcy osób starszych, aby stworzyć tak zwane zgony na covid. On i dziesiątki innych przedsiębiorców pogrzebowych zostali poinstruowani przez rząd brytyjski, aby oznaczać każdą śmierć jako kowidalną.

Kiedy rozpoczęto szczepienia, wszyscy oni byli świadkami
bezprecedensowej eksplozji zgonów.

UMIERALI TYLKO ZASZCZEPIENI
PODCZAS HISZPAŃSKIEJ GRYPY W 1918 ROKU 

W 1918 roku katastrofalna liczba 50 – 100 milionów ludzi miała jakoby umrzeć na coś, co nazywane było ‘hiszpańską grypą’. Naocznym świadkiem tego wydarzenia była naukowiec medyczny Eleanor McBean, PhD, N.D., która napisała książkę zawierającą jej doświadczenia z pierwszej ręki na temat tego, co naprawdę się działo. (1, 2) Wyjaśnia ona tak naprawdę nie było grypy, ale masowe szczepienia zostały narzucone ludności, wywołując objawy podobne do grypy, wiele różnych chorób i masowe zgony.

Nie znała ani jednej nieszczepionej osoby, która zmarła na tę rzekomą “hiszpańską grypę”, podczas gdy większość zaszczepionych straciła życie.

‘Byłam na miejscu obserwatorem epidemii infuenzy w 1918 roku. Wszyscy lekarze i ludzie, którzy żyli w czasie epidemii hiszpańskiej grypy w 1918 roku mówią, że była to najstraszniejsza
choroba, jaką świat kiedykolwiek miał. Silni mężczyźni, zdrowi i pełni sił jednego dnia, następnego byli już martwi.

Choroba miała cechy czarnej śmierci, do której dołączyły tyfus, błonica, zapalenie płuc, ospy, paraliże i wszystkie choroby, na które ludzie zostali zaszczepieni zaraz po pierwszej wojnie światowej.

Praktycznie całej populacji wstrzyknięto “ziarno” z tuzinem lub więcej chorób – lub toksycznymi surowicami. Kiedy wszystkie te choroby wymyślone przez lekarzy zaczęły wybuchać wszystkie naraz, było to tragiczne.

Ta pandemia ciągnęła się przez dwa lata, utrzymywana przy życiu dzięki dodawaniu więcej trujących leków podawanych przez lekarzy, którzy próbowali stłumić objawy.

Z tego, co udało mi się dowiedzieć, grypa dotknęła tylko zaszczepionych. Ci, którzy odmówili szczepionki uniknęli grypy.

Moja rodzina odmówiła wszystkich szczepień, więc przez cały czas byliśmy zdrowi. Wiedzieliśmy z nauk o zdrowiu Grahama, Traila, Tildena i innych, że ludzie nie mogą zanieczyszczać ciała truciznami bez wywoływania choroby.

Kiedy grypa była w szczytowym okresie, wszystkie sklepy były zamknięte, podobnie jak szkoły, firmy – nawet szpital, ponieważ lekarze nie byli w stanie podjąć decyzji nawet szpital. Pielęgniarki również zostały zaszczepione i były chore na grypę.

Nikt nie wychodził na ulice. To było jak miasto duchów. My [którzy nie przyjęliśmy żadnych szczepionek] wydawało się, że jesteśmy jedyną rodziną, która nie zachorowała na grypę, więc moi rodzice chodzili od domu do domu robili, co mogli, żeby opiekować się chorymi, bo o lekarza nie było wtedy mowy.

Gdyby to było możliwe, aby zarazki, bakterie, wirusy czy pałeczki powodowały choroby, to miały one mnóstwo okazji, aby zaatakować moich rodziców, kiedy spędzali wiele godzin dziennie w salach chorych.

Ale oni nie , nie zachorowali na grypę i nie przynieśli do domu żadnych zarazków, które mogłyby zaatakować nas, dzieci, i spowodować cokolwiek. Nikt z naszej rodziny nie chorował na grypę – nawet nie miał węchu – a było to zimą, gdy na ziemi leżał głęboki śnieg.

Mówi się, że epidemia grypy w 1918 roku zabiła 20 000 000 ludzi na całym świecie. Ale tak naprawdę to lekarze zabili ich swoimi prymitywnymi i śmiercionośnymi metodami leczenia i lekami.
Jest to ostre oskarżenie, ale mimo to prawdziwe, sądząc po sukcesie lekarzy lękowych, w porównaniu z sukcesem lekarzy medycyny.

Podczas gdy lekarze i szpitale medyczne traciły 33% swoich przypadków grypy, szpitale niemedyczne, takie jak BATTLE CREEK, KELLOGG i MACFADDEN’S HEALTH-RESTORIUM
uzyskiwały prawie 100% wyleczeń dzięki kuracji wodnej, kąpielom, lewatywom itp., prostym metodom leczniczym, a następnie starannie opracowane dietom z naturalnych produktów spożywczych.

Jeden z lekarzy przez osiem lat nie stracił żadnego pacjenta. Bardzo udane leczenie zdrowotne jednego z tych bezlekowych lekarzy, który nie stracił żadnego pacjenta, będzie podana w innej części tej książki, zatytułowanej VACCINATION CONDEMNED, która ukaże się nieco później. Gdyby lekarze medycyny byli tak zaawansowani jak lekarze bezlekowi, nie byłoby tych 20 milionów zgonów spowodowanych medycznym leczeniem grypy.

Wśród zaszczepionych żołnierzy było siedem razy więcej zachorowań niż wśród nieszczepionych cywilów, a choroby te były tymi, przeciwko którym zostali zaszczepieni.

Pewien żołnierz, który powrócił zza oceanu w 1912 roku, powiedział mi, że szpitale wojskowe były wypełnione przypadkami paraliżu dziecięcego i zastanawiał się, dlaczego dorośli mężczyźni mieliby chorować na chorobę niemowląt.

Teraz wiemy, że paraliż jest częstym skutkiem ubocznym zatrucia szczepionkami. Ci w domu nie dostali paraliżu dopiero po światowej kampanii szczepień w 1918 roku.

‘Siedmiu mężczyzn padło martwych w gabinecie lekarskim po zaszczepieniu. Listy zostały wysłane do do ich rodzin, że zginęli podczas działań wojennych.

– Eleanor McBean, PhD, N.D. Jej ekspertyza medyczna została później potwierdzona przez autopsje, które wykazały, że rzeczywiście nie było grypy, ale cierpienie było spowodowane przez losowe dawki eksperymentalnej szczepionki przeciwko bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych, która do dziś imituje objawy grypopodobne. Masowe, wielokrotne ataki dodatkowymi szczepionkami na nieprzygotowane systemy immunologiczne żołnierzy i cywilów stworzyły “pole śmierci”. Ci, którzy nie zostali zaszczepieni, nie ucierpieli.

PRAWDZIWE ROZWIĄZANIE: WCZESNE LECZENIE
DLACZEGO KAŻDY SKUTECZNY LEK NA COVID JEST TŁUMIONY?

Jeśli toksyczne zastrzyki anty covid nie stanowią rozwiązania dla choroby COVID-19, to jak możemy pomóc ludzkości?

Odpowiedź jest prosta: od samego początku tego światowego kryzysu zdrowotnego było wielu wybitnych naukowców i lekarzy, którzy mówili, jak z powodzeniem leczą wiele tysięcy pacjentów z chorobą Covid, stosując istniejące leki, które są znane ze swojego bezpieczeństwa i skuteczności.

Jest wśród nich na przykład światowej sławy francuski profesor Didier Raoult, dyrektor jednej z największych grup badawczych w dziedzinie chorób zakaźnych i mikrobiologii. Jest on najczęściej cytowanym mikrobiologiem w Europie według ISI i przeszkolił ponad 457 zagranicznych naukowców w swoim laboratorium od 1998 r. z ponad 1950 artykułami cytowanymi w ISI lub Pubmed i jest uważany za czołowego światowego eksperta w dziedzinie chorób zakaźnych. i jest uważany za największego na świecie eksperta w dziedzinie chorób zakaźnych.

Profesor Raoult zaczął leczyć pacjentów z Covid lekiem, który istnieje od ponad sześćdziesięciu lat i jest znany ze swojego bezpieczeństwa i skuteczności w zwalczaniu koronawirusów, hydroksychlorochiną.

Profesor Raoult leczył ponad cztery tysiące pacjentów hydroksychlorochiną + azitromycyną i praktycznie wszyscy z nich wyzdrowieli, z wyjątkiem garstki bardzo starszych, którzy mieli już kilka chorób. (1)

Ten niewiarygodny sukces zainspirował wielu innych lekarzy na całym świecie do rozpoczęcia stosowania tego samego leku.
W Holandii dr Rob Elens podawał wszystkim swoim pacjentom chorym na covid hydroksychlorochinę w połączeniu z cynkiem, i zaobserwował 100% powrót do zdrowia w ciągu średnio czterech dni. Nikt nie musiał być hospitalizowany.

Wraz z 2,700+ (!) innymi specjalistami medycznymi lekarz ten wysłał list do rządu holenderskiego, prosząc ich, aby włączyć HCQ do standardowego protokołu. Dr. Elens i inni holenderscy lekarze założyli stronę internetową “COVID-19 Self Care”, z informacjami jak zapobiegać i pokonać COVID-19, stosując HCQ i cynk. (2)

W Nowym Jorku lekarz rodzinny Dr. Vladimir Zelenko leczył ponad 500 pacjentów z covid na początku pandemii hydroksychlorochiną + cynkiem + azitromycyną. On również miał 100% wyzdrowień , prawie bez żadnych skutków ubocznych i bez hospitalizacji. (3) Od sierpnia 2021 roku dr. Zelenko i jego zespół z powodzeniem wyleczyli ponad 6,000 pacjentów z Covid.

Opracował on protokół leczenia COVID-19, który stał się sławny na całym świecie i ratuje życie milionom ludzi na całym świecie. Protokół Zelenki jest stosowany na przykład przez internetową platformę telemedyczną platforma https://www.speakwithanmd.com/ oraz ogromna sieć 800,000+ członków Americas Frontline Doctors.

Setki badań potwierdzają skuteczność HCQ w leczeniu COVID-19 i zapobiegania hospitalizacji i zgonom. (5, 6, 7)

Wiodący naukowcy na świecie Dr Pierre Kory i Dr Peter McCullough są najczęściej publikowanymi ekspertami medycznymi w swojej dziedzinie. Obaj ci lekarze i ich zespoły z sukcesem leczyli dziesiątki tysięcy pacjentów z Covidem, stosując na przykład Ivermectin.

Dr Kory i jego zespół najlepszych ekspertów medycznych studiował całą literaturę medyczną przez ponad dziewięć miesięcy i stwierdził, że iwermektyna okazuje się być cudownym lekiem, który skutecznie zapobiega i leczy COVID-19.
63 badania potwierdziły skuteczność iwermektyny w leczeniu COVID-19. (8, 9, 10)

Biofizyk Andreas Kalcker użył dwutlenku chloru, aby zmniejszyć dzienną śmiertelność 100 do 0, w Boliwii, i został poproszony o leczenie wojska, policji i polityków w kilku krajach Ameryki Łacińskiej. Jego światowa sieć COMUSAV.com składa się z tysięcy lekarzy, naukowców i prawników, którzy promują tę skuteczną metodę.  (11, 12, 13)

1:https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1477893920302179?via%3Dihub
2: https://artsencollectief.nl  / https://zelfzorgcovid19.nl/
3: https://techstartups.com/2020/04/05/new-updates-dr-vladimir-zelenko-cocktail-hydroxychloroquine-zinc-sulfateazithromycin-showing-phenomenon-results-900-coronavirus-patients-treated-must-watch-video
4: https://thezelenkoprotocol.com/
5:https://americasfrontlinedoctors.org/treatments/hydroxychloroquine/science-of-hcq
6:https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0924857920304258 /
7: https://c19hcq.com/
8: https://ivmmeta.com
9: https://covid.us.org/2021/01/28/ivermectin-safe-effective-covid-19/
10: https://brandnewtube.com/watch/dr-mccullough-shares-is-hcq-truly-safe-for-covid- 19_FoRTpkTvv6EKrlz.html
11: https://www.stopworldcontrol.com/cds
12: https://comusav.com
13: https://andreaskalcker.com
T R E A T M E N T I N F O
www.CovidPatientGuide.com  | www.C19Protocols.com
www.TheCovidRemedy.com
www.FlemingMethod.com/best-available-published-evidence
www.StopWorldControl.com/cures

OSTATECZNA KONTROLA UMYSŁU.
CHILIJSKI PREZYDENT UJAWNIA PLAN KONTROLI LUDZKICH MYŚLI

Jak wszyscy wiemy, celem przestępców jest zawsze zwiększanie swojej władzy i bogactwa. Oni nigdy nie są zadowoleni, ale nieustannie pragną więcej władzy i pieniędzy.

Ostatecznie chcą bawić się w “boga nad całym światem, gdzie wszyscy będą ich sługami.

Aby ciągle zwiększać swoją władzę, potrzebują jednej rzeczy: ślepego posłuszeństwa mas.

Tylko całkowicie ignorancka i całkowicie posłuszna populacja będzie współpracować z ich planami. Dlatego właśnie kupili oni całe światowe media głównego nurtu, systemy edukacyjne, służbę zdrowia i agencje rządowe, itd. aby mogli wykorzystać to wszystko do rozprzestrzeniania propagandy prania mózgu do każdego umysłu w każdym zakątku świata, na całym świecie.

Nie poprzestają jednak na tym, gdyż są w pełni świadomi, że nie każdy ślepo wierzy we wszystko, co mówi się w telewizji. Dlatego też ich plan zdobycia 100% kontroli nad umysłami całej ludzkości, rozwijają dalej. Ostatnio ich plan został głośno i wyraźnie wyrażony przez Chilijskiego prezydenta Sebastián Piñera.

W publicznym przemówieniu bez ogródek oznajmił całemu narodowi:

‘Posłuchajmy, co przywódcy świata uruchamiają w tej wspólnocie. Jest to możliwość, że maszyny mogą czytać nasze myśli, a nawet wstawiać myśli, wstawiać uczucia.

5G to olbrzymi skok. To kosmiczny skok, kopernikański skok, bo tak naprawdę, to 5G będzie oznaczać jeszcze większą zmianę w naszym życiu, niż wszystkie poprzednie technologie.

Oferuje ona możliwość, że maszyny mogą czytać nasze myśli, a nawet mogą wstawiać myśli, wstawiać uczucia.

To nie tylko zmieni życie, ale je przekształci. 5G w rzeczywistym systemie nerwowym naszego społeczeństwa, tak po prostu.

To ma zmodernizować nasze państwo, ma być zmianą, która dotrze do każdego domu w naszym kraju. “. (1)

Po kradzieży naszych głosów poprzez agresywną cenzurę, kradzieży naszych głosów poprzez oszustwa wyborcze, kradnąc nasze pieniądze poprzez ciągle rosnące podatki, teraz będą kraść nasze własne myśli i uczucia poprzez 5G.

To będzie szczyt ich tyranii, ponieważ będą w stanie narzucić pożądane myśli i uczucia całemu światu, więc nikt nie będzie w stanie nawet odwrócić się od ich narracji.

Czy to dlatego Klaus Schwab tak pewnie twierdzi w swoich filmach promocyjnych na temat najbliższej przyszłości?
Nie będziesz nic posiadał, nie będziesz miał prywatności i będziesz szczęśliwy”. (2)

Czyżby chodziło mu o sztucznie wywołany stan fałszywego szczęścia?

Że uczucia frustracji z powodu braku prywatności lub własności prywatnej zostanie po prostu usunięte z populacji , a wszyscy będą zahipnotyzowani, by ślepo się podporządkować i uśmiechać przez cały dzień, podczas gdy stracili wszystko, co czyni ich wyjątkowymi jednostkami?

Co to ma wspólnego z tym raportem na temat szczepionek?

To może być coś więcej niż to, czego jesteśmy świadomi teraz. Aby 5G było w stanie modyfikować myśli i uczucia ludności, wymaga kolejnego elementu: nanocząsteczek wewnątrz mózgów ludzi, które odbierają i przekazują sygnały 5g.

Okazuje się, że substancją, która jest najbardziej efektywna w komunikacji z 5G jest właśnie ta która jest masowo obecna w zastrzykach z kowida: tlenek grafenu.

Żadna substancja na ziemi nie komunikuje się lepiej z 5G niż tlenek grafenu i żadna substancja nie jest bardziej skuteczna w penetrowaniu ludzkiego mózgu i manipulowaniu ludzkimi myślami i uczuciami, niż tlenek grafenu.

Jedna z firm, która wykorzystuje grafen do manipulacji ludzkiego mózgu, w celach medycznych, jest INBRAIN Neuroelectronics. Na ich stronie internetowej czytamy:

‘Używamy GRAPHENE, najcieńszego materiału znanego człowiekowi do budowy nowej generacji interfejsów neuronowych do rekonstrukcji mózgu, aby pomóc pacjentom na całym świecie”.

Firma podkreśla, że jej technologia jest w stanie “czytać” mózg osoby, wykrywać określone neurologiczne wzorce, a następnie kontrolować neurologię tej osoby, aby zmienić jej funkcjonowanie mózgu. W ich własnych słowach: (6)

“Nasze grafenowo-mózgowe interfejsy mają zdolność czytania z niespotykaną dotąd rozdzielczością, jak również wykrywania biomarkerów specyficznych dla terapii i wyzwalania wysoce ukierunkowanej, adaptacyjnej neuromodulacji w celu zwiększenia skuteczności spersonalizowanych terapii neurologicznych”.

Wygląda na to, że intencją INBRAIN jest jedynie pomoc ludziom z zaburzeniami neurologicznymi, ale powodem, dla którego o nich wspominam, jest zilustrowanie, jak grafen jest rzeczywiście najlepszą substancją do zmiany ludzkiego mózgu. I znowu, działa to lepiej z 5G niż cokolwiek innego. Fakt, że jest on masowo obecny w szczepionkach przeciwko Covidowi, jest wysoce niepokojący, zwłaszcza jeśli wiemy, jaka jest agenda słownych przywódców, jak to opisał prezydent Chile:

5G oferuje możliwość, że maszyny mogą czytać nasze myśli i mogą nawet wstawiać myśli, wstawiać uczucia”.

Kolejnym elementem, który musimy poruszyć, aby zakończyć to sprawozdanie, jest jasny i publiczny program globalistów, aby położyć kres ludzkości, jaką znamy, i skierować ludzkość w stronę cyborgów. Jest to jasno i szczegółowo wyjaśnione w książce Klausa Schwaba “Czwarta rewolucja przemysłowa”.

On mocno wierzy, że ludzie muszą stać się jednością z maszynami, które są w pełni podłączone z chmurą i które są nadzorowane i kontrolowane przez sztuczną inteligencję. Dlatego też twierdzi, że nikt już nie będzie miał żadnej formy prywatności, a mimo to będzie “szczęśliwy”.

Jak dobrze Schwab opanował umiejętność zwodzenia za pomocą sprytnie dobranych słów, aby ukryć swoje prawdziwe intencje, widać wyraźnie na końcu jego “Czwarta rewolucja przemysłowa”:

W ostatecznym rozrachunku wszystko sprowadza się do ludzi i wartości. Musimy kształtować przyszłość, która będzie pracować dlanas wszystkich, stawiając ludzi na pierwszym miejscu i wzmacniając ich pozycję”. W swojej najbardziej pesymistycznej, odhumanizowanej formie, Czwarta Rewolucja Przemysłowa może rzeczywiście mieć potencjał “robotyzacji” ludzkości i a tym samym pozbawić nas serca i duszy. Ale jako uzupełnienie najlepszych części ludzkiej ludzkiej natury – kreatywności, empatii, zarządzania – może ona również podnieść ludzkość do nowej zbiorowej i moralnej świadomości opartej na wspólnym poczuciu przeznaczenia. Na nas wszystkich spoczywa obowiązek dopilnowania, by upewnić się, że ta ostatnia przeważy”.

Mówi tu, że ludzie muszą być wzmocnieni i nie mogą zamienić się w roboty.

Następnie jednak konkluduje, co musi przeważyć: “wznieść ludzkość do nowej zbiorowej i moralnej świadomości”.

Co to oznacza? Oznacza to dokładnie to, co mówi: każdy człowiek będzie myślał i czuł dokładnie tak samo, wszyscy będziemy dzielić tę samą “zbiorową świadomość”.

Oznacza to całkowitą manipulację mózgu całej ludzkości. Każda dusza na ziemi będzie poddana narracji, którą zalecają światowi przywódcy, lub w mądrych słowach Schwaba:
‘ludzkość będzie miała nową zbiorową świadomość’.

Google, Facebook czy Twitter nie będą już musiały cenzurować niczyjego głosu, ponieważ CzwartaRewolucja Przemysłowa sprawi, że cała ludzkość zostanie “uniesiona do tego samego sposobu myślenia”. To jest ostateczny cel tych kryminalistów.

Hipokryzja Schwaba jest obrzydliwa, ponieważ to jest dokładnie to, co według niego nie powinno się wydarzyć. Jest to dosłowne przekształcenie ludzi w roboty, które nie mogą już myśleć, ale wszyscy będą zmuszeni do dzielenia jednego i tego samego “umysłu”.

Program jest jasny jak słońce: ludzkość musi zostać zdigitalizowana i podłączona do sztucznej inteligencji, która będzie mówiła wszystkim, co mają myśleć i czuć.

Kluczem do tego jest wstrzyknięcie ludzkości nanotechnologii, która zamieni każdego człowieka w chodzącą antenę, która może odbierać i nadawać wszystkie rodzaje sygnałów.

Czy to może być powód, dla którego nalegają na narzucanie niekończących się zastrzyków ludzkości?

Czy po to, by stale zwiększać obecność tlenku grafenu i innych nanotechnologii wewnątrz ludzi, przesuwając ich coraz bardziej do nowej ery cyborgów i transludzi? transhumanów?

Jeśli nie było to dokładnie to, co Światowe Forum Ekonomiczne promowało przez przez ostatnie dziesięciolecia, i co jest wyjaśnione w ich ostatnich artykułach, książkach i filmach wideo, uznałbym to za scenariusz kiepskiego filmu. Ale to nie jest film. To jest w rzeczywistości to, co ci szaleni psychopaci gotują w swoich obłąkanych umysłach jako przyszłość dla ludzkości.

1: https://www.eldiestro.es/2021/06/del-no-tendras-nada-y-seras-feliz-pasamos-al-las-maquinas-leeran-nuestrospensamientos-e-insertaran-incluso-sentimientos-ya-que-eso-es-algo-a-lo-que-aspiramos-todos/
2:https://www.forbes.com/sites/worldeconomicforum/2016/11/10/shopping-i-cant-really-remember-what-that-isor-how-differently-well-live-in-2030/amp/?sh=3a2b52dd1735&__twitter_impression=true
3: https://grolltex.com/the-future-of-graphene-and-5g/
4: https://graphene-flagship.eu/innovation/spearheads/c2-sh01-5g/
5:https://www.tandfonline.com/doi/full/10.1080/03602559.2018.1542714
6: https://www.naturalnews.com/2021-07-19-graphene-based-neuromodulation-technology-is-real-inbrainneuroelektronika.html

Dowody na to, że tlenek grafenu jest w szczepionkach:
https://stateofthenation.co/?p=70400
https://rumble.com/vjk0u1-breaking-astrazeneca-vaccine-vials-examined-by-researchers-confirm-toxic-po.html
https://rumble.com/vjgmj9-breaking-discovery-the-actual-contents-inside-pfizer-vials-exposed.html
https://rumble.com/vkgdq7-deadly-shots-former-pfizer-employee-confirms-poison-in-covid-vaccine.html
https://www.orwell.city/2021/07/andreas-kalcker.html
https://rumble.com/vk7lap-andreas-kalckers-team-confirms-evidence-of-graphene-oxide-in-vaccines.html
https://www.orwell.city/2021/07/absorption-signal.html

U L T I M A T E K O N T R O L A

Po ukrywaniu swojej agendy przez wiele dekad, etykietując każde jej odkrycie jako głupią “teorię spiskową”, teraz globalistyczni szaleńcy wychodzą na światło dzienne ze swoimi obłąkanymi pomysłami. 5G wprowadzi myśli i uczucia do każdego człowieka.

Klaus Schwab wyjaśnia swoje marzenie o ludzkości, która będzie dzielić tę samą świadomość . (którą oni oczywiście dla nas zaprogramują).

Kluczem do tego jest wprowadzenie nanotechnologii jak tlenek grafenu do ludzkiego ciała, który podróżuje do mózgu i może odbierać i przesyłać sygnały 5G.

Czy to dlatego te szczepionki są obowiązkowe dla całej ludzkości, i dlatego zawierają one właśnie tę substancję, która jest używana do manipulowania mózgiem i działa najlepiej z 5G?

MONOPOL: PRZESTĘPCZA ELITA
JAK ŚWIAT JEST OSZUKIWANY PRZEZ SUPERBOGATYCH PRZESTĘPCÓW

Kto mógłby zorganizować taką światową operację i dlaczego chciałby popełnić takie zbrodnie przeciwko ludzkości? Odpowiedź znajdziemy w filmie dokumentalnym MONOPOLY w reżyserii Tima Gielena, opublikowanym przez Stop World Control.

Ten doskonały dokument pokazuje bardzo szczegółowo, dostarczając wszystkie dowody na ekranie, jak całe media głównego nurtu i przemysł zdrowotny na całym świecie jest
własnością niewielkiej liczby superbogatych rodzin.

Ci, którzy są właścicielami głównych producentów szczepionek, posiadają również główne sieci szpitali, i ściśle współpracują z rządowymi urzędnikami ds. zdrowia, co sprawia, że narzucenie całemu środowisku medycznemu zasad rejestrowania każdego pacjenta jako Covid.

Stworzenie pandemii w oparciu o zawyżone liczby nie stanowi więc problemu.

MONOPOLY ujawnia, jak sieć multimiliarderów-przestępców strategicznie kupowała cały świat, aby zrealizować swój plan zostania najwyższymi władcami nad całą ludzkością.

Pragnienie rządzenia światem jest tak stare jak sam świat, ponieważ w historii widzimy, jak jeden psychopatyczny watażka po drugim próbował stać się ostatecznym dominatorem świata. Nie było to jednak nigdy naprawdę możliwe, aż do teraz.

Technologia i Internet otworzyły bezprecedensowe możliwości
możliwości kontrolowania praktycznie całego świata za jednym dotknięciem palca. Google, Twitter i Facebook należą do tych samych ludzi. Jeśli mówią: “Uciszyć wszystkich lekarzy, którzy promują covid cures”, dzieje się to w mgnieniu oka.

Są oni również właścicielami większości banków, więc gdy powiedzą: “Zamknąć ! zamknąć wszystkie konta tych, którzy nie zgadzają się na szczepionki”, można to zrobić bez pytania. To samo dotyczy przemysłu lotniczego, który również jest w posiadaniu tej samej grupy.

Nigdy wcześniej w historii ludzkości nie mieliśmy do czynienia z takim zagrożeniem, ze strony niezwykle bogatych kryminalistów, którzy przejmują na własność praktycznie każdy aspekt naszego świata.

Rezultatem jest w 100% bezprawny, niekonstytucyjny, skrajnie skorumpowany powerergrab przez ukrytą grupę super bogatych kryminalistów, których nikt nie wybrał, ale którzy obalają każdą
demokrację, ignorują każde prawo i wykonują każde swoje życzenie, po prostu machając kilkoma miliardami dolarów w twarz reszcie świata.

Podczas gdy ludność świata myślała, że demokratycznie wybiera ludzi, którzy będą ich reprezentować i walczyć o ich prawa i wolności, wybory na całym świecie były fałszowane od wielu dziesięcioleci, wprowadzając sługusów tej grupy przestępczej do każdego rządu.

Oni również ustawiali swoje marionetki jako najwyższych sędziów świata, więc całe sądownictwo nie stanowiłby dla nich zagrożenia.

Sąd Najwyższy USA i w zasadzie wszystkie najważniejsze sądy międzynarodowe sądy zostały zapełnione ich sługami.

Obecne przejęcie władzy nad światem jest czymś, co było planowane od wielu dziesięcioleci, a właściwie wieków, ponieważ dominacja nad światem zawsze była ostatecznym pragnieniem tych rodzin przestępczych.

Pytanie brzmi, dlaczego ci superbogaci ludzie chcieliby wymordować dużą część ludzkości?

Odpowiedź brzmi: chcą zastąpić co najmniej połowę, a ostatecznie większość miejsc pracy sztuczną inteligencją.

Klaus Schwab ze Światowego Forum Ekonomicznego powiedział otwarcie, że za kilka lat 40% wszystkich miejsc pracy będzie wykonywanych przez A.I. Oznacza to, że na Ziemi będzie o wiele za dużo ludzi, którzy nie będą mieli nic do roboty.

Znany na całym świecie pomnik, wzniesiony nie tak dawno temu w stanie Georgia, zwany Georgia Guidestones, pokazuje wyraźnie ten plan, jako że stwierdza on bezwstydnie: Ludność świata
musi zostać zredukowana do około 500 milionów ludzi.

Ten program eugeniczny nie jest niczym nowym, ale znajduje się w czołówce strategii superbogatych globalistów. W celu utrzymania swojej pozycji władzy i kontroli, muszą oni drastycznie zmniejszyć liczbę ludności świata.

Ale oni nie tylko chcą wymordować większość ludzkości, ich plany sięgają dalej. Ich celem jest narzucenie Nowego Porządku Świata – totalnej tyranii nad każdą ludzką duszą na ziemi.

NOWY PORZĄDEK ŚWIATA
AUSTRALIA NIE UKRYWA JUŻ TEGO, CO SIĘ DZIEJE.

Przez dziesięciolecia tyraniczny system światowego ucisku i kontroli, zwany Nowym Porządkiem Świata, był uznawany za teorię spiskową.

Ale jak to jest z wszystkimi tak zwanymi teoriami spiskowymi, po pewnym czasie okazuje się, że są one czymś więcej niż tylko teoriami.

W Australii urzędnicy służby zdrowia nie ukrywają już swojej agendy i nazywają swoją kovidową tyranię dosłownie “Nowym Porządkiem Świata”.

To jest co powiedział główny oficer zdrowia Nowej Południowej Walii, Kerry Gai Chant, podczas publicznej audycji:

‘Będziemy się przyglądać, jak wygląda śledzenie kontaktów w Nowym Porządku Świata. Tak, będą to puby, kluby i inne rzeczy, jeśli będziemy mieli tam pozytywny przypadek”. (1)

Brad Hazard, australijski minister zdrowia, powiedział następujące słowa:

‘To jest po prostu sposób w jaki to Musimy zaakceptować, że to jest Nowy Porządek Świata”.

Australijski reporter wiadomości ogłosił nowe restrykcje następującymi słowami:

Również Nowy Porządek Świata, który wejdzie w życie o 12:00, o północy dzisiejszej nocy, nowe ograniczenia dla różnych firm”. (3)

Inny australijski przekaz informacyjny, powiedział to w ten sposób:
Nowy Porządek Świata, nasza armia wchodzi z marszu, współpracując z policją, aby pomóc w egzekwowaniu nowych, surowych przepisów dotyczących kwarantanny”. (4)

W dniu, w którym nowe ograniczenia weszły w życie, reporter wiadomości powiedział:

‘Dziś jest pierwszy pełny dzień Nowego Porządku Świata. Zbiórki na zewnątrz są ograniczone do dwóch osób. Ćwiczenia fizyczne są dozwolone, ale nie dalej niż w promieniu 10 km od domu. Przeglądanie w sklepach jest niedozwolone. Tylko jedna osoba z gospodarstwa domowego może wyjść, aby zrobić niezbędne zakupy. A od jutra pogrzeby są ograniczone do dziesięciu osób”. (5)

Jakie jest wytłumaczenie dla tej nieludzkiej tyranii? 14 domniemanych zgonów na Covida w ciągu całego 2021 roku!

Podczas gdy w 2017 roku z powodu grypy i zapalenia płuc zmarło w Australii ponad cztery tysiące osób?

1: https://rumble.com/vmb1vd-new-world-order-announced-by-aussie-health-overlords-then-fact-checkers-spr.html
2: https://rumble.com/vmaand-australian-health-official-talks-about-new-world-order.html
3: https://rumble.com/vlbb0g-australian-news-says-new-world-order-will-come-into-force-at-midnight.html
4: https://rumble.com/vlbay8-australian-news-broadcast-declares-new-world-order-in-effect.html
5: https://rumble.com/vjstsv-australia-new-world-order.html
6:https://www.abs.gov.au/ausstats/abs@.nsf/Lookup/by%20Subject/3303.0~2017~Main%20Featurs~Deaths%20due%20przez%20grypę~5

KIM SĄ WINOWAJCY?
POZNAJ “SZLACHETNE” RODZINY, KTÓRE RZĄDZĄ ŚWIATEM

Ten raport pokazał nam, że niemal niewyobrażalnie duża światowa operacja została wmówiona całemu światu, że istnieje wirus, który wywołuje nieuleczalną, śmiertelną chorobę i tylko pośpieszny, eksperymentalny zastrzyk może nas uratować.

Każda naturalna śmierć zostaje przemianowana na śmierć covidową.

Setki milionów corocznych zachorowań na grypę są teraz na covid, niezliczone starsze osoby są mordowane, a następnie ogłaszane jako zgony c19, a astronomiczne liczby tak zwanych “przypadków” i zgonów są nieustannie propagowane przez media informacyjne i rządy, tworząc duszną atmosferę terroru i strachu.

Tymczasem każde lekarstwo na covid jest agresywnie tłumione, co dosłownie morduje tysiące ludzi, którzy mogliby być łatwo uratowani dzięki tym bezpiecznym i sprawdzonym leczeniom.

Tysiące właścicieli małych firm zabija się, ponieważ blokady pogrążają ich w długach i rozpaczy, a na ludzkość spada nieobliczalna ilość cierpienia.

N E W O R L D O W Y R O D Z A J

Przez cały ubiegły wiek urzędnicy państwowi i globaliści ogłaszali Nowy Porządek Świata. Kiedy jednak jakiś naukowiec publicznie pisał o tym nadchodzącym Nowym Porządku Świata, byli oni nazywani teoretykami spiskowymi.

Wszystkie w całym Internecie – Wikipedia, Fact Checkers, Google, News Media itd. – mówiono, że że ten Nowy Porządek Świata to nic innego jak teoria spiskowa, chociaż wielu światowych przywódców, takich jak brytyjski premier Tony Blair i amerykański Amerykański prezydent George Bush mówili o tym cały czas.

Teraz, po narzuceniu nieludzkiej tyranii na australijską populację, rząd australijski przestaje się ukrywać i otwarcie mówi, że jest to Nowy Porządek Świata.

Czego więcej potrzebujemy, aby się obudzić i bronić naszego życia?

Rządy łamią każde wyobrażalne prawo, depczą każdą konstytucję, odbierają najbardziej podstawowe prawa i wolności ludności świata są usuwane, a coraz większa liczba narodów nakazuje eksperymentalne zastrzyki, powodując niepojętą falę śmierci i zniszczenia, która zalewa ludzkość.

Poziom przestępczości, który widzimy na naszych oczach, jest absolutnie oszałamiający.

Jest oczywiste, że świat jest atakowany przez bardzo potężnych, wpływowych i dobrze zorganizowanych przestępców, którzy nie cofną się przed niczym, aby zrealizować swoje plany.

Pytanie brzmi: kim są te jednostki, jak udało im się stać tak potężnymi i jak możemy się bronić.

Zanim wyjaśnię, kim są ci przestępcy, muszę poruszyć jedną ważną kwestię: wielu ludzi wciąż uważa, wzmiankę o grupie przestępców, którzy chcieliby zaszkodzić ludzkości, za “teorię spiskową”.

Ale jeśli znamy naszą historię, rozumiemy podstawową rzeczywistość, że zawsze istnieli żądni władzy szaleńcy, których jedynym pragnieniem było rządzenie całym światem.

Pomyślmy o chińskich, peruwiańskich, greckich, rzymskich, hiszpańskich, brytyjskich imperiach światowych, wśród wielu innych.

Żądza dominacji nad światem jest tak stara jak sam świat. Dlatego zawsze zadziwia mnie, gdy widzę, jak ludzie reagują kpiną, gdy wspominam o tej podstawowej rzeczywistości.

Nawet nazwa mojej strony internetowej StopWorldControl.com jest dla niektórych śmieszna. ‘Hahaha, kontrola świata, co za głupi pomysł’.

To jest niepokojące, ponieważ pokazuje jak daleko umysły niektórych z nas zostały wyprowadzone na manowce od zrozumienia nawet najbardziej podstawowych zasad ludzkiej historii.

Nie dalej jak 80 lat temu świat był zagrożony przez kolejnego szaleńca, który chciał rządzić całym światem, czego efektem były dwie kolejne wojny światowe.

 Czy to też jest teoria spiskowa?

Plan kontroli nad całym światem istniał od zawsze i przejawiał się w niezliczonych formach, przez cały czas istnienia ludzkości.

Drugą podstawową rzeczywistością naszego świata jest to, że zawsze istnieli ludzie – a nawet całe kultury, które poświęciły się sferze zła.

Historia pokazuje wyraźnie, jak wiele grup ludzi w przeszłości było głęboko zaangażowanych w rytualne składanie ofiar z dzieci, palenie ludzi żywcem, rozcinanie klatki piersiowej i wyrywanie bijącego serca oraz wiele innych nieludzkich praktyk.

Było to powszechne w cywilizacjach na całym świecie, jako że większość narodów była pogrążona w kulcie demonicznych bytów, które uważały za swoich “bogów”. Indie, Afryka, Azja, Europa, Ameryka… każda część świata znała te praktyki.

W całej historii ludzkości, aż po dzień dzisiejszy, istniały okrutne i przerażające praktyki, leżące u podstaw pewnych kultur i ideologii.

W dzisiejszych czasach społeczeństwo wydaje się być tak mocno wyprane z mózgów, że kiedy ostrzegamy przed podobnymi ciemnymi siłami w naszych czasach, natychmiast mówią “to teoria spiskowa”.

Ta niezdolność do zrozumienia nawet podstaw ludzkiej egzystencji powinna nas zaalarmować.

Jeśli chcemy bronić naszego życia, jest to konieczne, abyśmy zrozumieli, w jaki sposób ten sam rodzaj nikczemnych bytów, które terroryzowały nasz świat przez całą historię ludzkości, istnieją do dziś.

To właśnie tego rodzaju źli ludzie znajdują się w sercu siatki przestępczej, która stoi za budową Nowego Porządku Świata.

Chociaż byłoby to zbyt daleko idące, abym mógł podać wszystkie szczegóły kim oni są, postaram się uchylić zasłonę na tyle, by pomóc wam zrozumieć, co dokładnie zagraża ludzkości.

Następujące informacje informacje pochodzą z holenderskiej strony internetowej Ellaster.nl, napisane przez anonimowego badacza, który studiował tę przestępczą sieć – zwaną również “Deep State” lub “Cabal” – przez dziesięciolecia. To, co mówi ten ekspert śledczy jest potwierdzone przez wielu innych czołowych dziennikarzy na całym świecie.

Charakterystyczne dla tej siatki jest to, że nie jest to tylko grupa jednostek, które łączą się w grupy, ale serce tej sieci stanowią określone rodziny, zwane również liniami krwi.

We Włoszech istnieje na przykład Czarna Szlachta”, która składa się z 13 linii krwi. Ja nazywam ich mafią na sterydach.

Te rodziny, wraz z innymi podobnymi dynastiami z innych regionów ziemi, mają korzenie sięgające bardzo dawnych kultur, które były znane z całkowitego oddania mocom ciemności.

Ci ludzie stali się tak wypaczeni w swoich umysłach, uważają się siebie za lepszych od reszty ludzkości. W rzeczywistości, patrzą na zwykłych ludzi jak na ‘robaki’, ‘bydło’ i ‘psy’.

Dosłownie tak o nas piszą w swojej literaturze. Ponieważ uważają całą ludzkość za bezwartościową, nie mają problemów z wywoływaniem wojen, pandemii, zatruwaniem powietrza, wody i gleby na świecie, czy zadawaniem reszcie z nas innych cierpień.

Wierzą nawet, że ich przeznaczeniem jest panowanie nad ludzkością, która ma stać się ich niewolnikami. Wszystko to jest wyraźnie stwierdzone w ich duchowej literaturze.

Rodziny te są zorganizowane w piramidalną hierarchię, gdzie ostatecznie każdy odpowiada przed tym samym władcom marionetek na szczycie.

Kluczem do ich władzy jest tajemnica, więc nikt nie może ich dotknąć. To dlatego prawdziwi przywódcy zawsze pozostają w cieniu.

Ludność świata widzi tylko marionetki, które działają na widocznej scenie świata, jak politycy programowani umysłowo, perwersyjni hollywoodzcy celebryci, nikczemni przywódcy przemysłowi, skorumpowane osobowości medialne, itd.

Niektóre bardziej znane marionetki to Klaus Schwab, Bill Gates, George Soros, Clintonowie, rodzina Bushów, itd. Chociaż wydają się być bogaci i potężni, są podporządkowani jednostkom stojącym wyżej w hierarchii, które dbają o to, by nie rzucali się w oczy. Tajemnica jest ich siłą.

Celem tych “szlachetnych” rodzin zawsze było zniewolenie całej ludzkości i rządzenie nią nad nimi jako despotyczni “bogowie”.

Ich strategia nigdy nie polegała na tym, aby dokonać tego poprzez otwarte wojny.

Powodem, dla którego organizują wojny jest dzielenie, osłabianie i niszczenie ludzkości, przy jednoczesnym wzbogacaniu się.

Ich rzeczywista strategia zdobycia kontroli nad światem jest o wiele bardziej wyrafinowana: infiltrują oni każdy aspekt naszych społeczeństw, aby móc manipulować światem od wewnątrz.

Ich celem zawsze było posiadanie całego złota, srebra, ropy, energii i pieniędzy na świecie. Dzięki swoim nieograniczonym zasobom kupowali większość światowego przemysłu, mediów, technologii, opieki zdrowotnej, itd.

Mogą manipulować całym naszym społeczeństwem, bo rządzą praktycznie każdym aspektem naszego świata, czy to finansami, opieką zdrowotną, polityka, podróże, edukacja, technologia i każdy możliwy do wyobrażenia przemysł. Nie trzeba być do tego geniuszem, wystarczy psychopata z niezaspokojoną żądzą władzy.

Jak już mówiłem, wszystko to jest szczegółowo udokumentowane w wysokiej jakości filmie dokumentalnym MONOPOLY, na StopWorldControl.com.

Proszę obejrzeć ten dokument, aby zobaczyć dowody na to, co czytacie tutaj.

Inną z ich strategii jest tworzenie publicznych organizacji “światowych”, które są ich widocznymi platformami do realizacji swoich planów.

Jedna z nich stała się bardzo widoczna podczas tej plandemii to Światowa Organizacja Zdrowia, która w większości finansowana jest przez Billa Gatesa, ważną publiczną marionetkę tej przestępczej sieci.

WHO dosłownie dyktuje całej ludzkości – pomyślcie o tym! – co możemy, a czego nie możemy robić, jeśli chodzi o nasze zdrowie.

Nikt nie wybrał Światowej Organizacji Zdrowia i nikt nie chce, aby była ona obecna w pobliżu, aby zastraszać każdego lekarza, pielęgniarkę i praktyka zdrowotnego, do ślepego posłuszeństwa.

WHO zmusza dosłownie cały świat do bezwarunkowego podporządkowania się ich despotycznym tyrańskim “wytycznym “, które są częściej anty-naukowe niż oparte na właściwej nauce.

Na przykład WHO nakazała całemu światu używać testu PCR do wykrywania przypadków zachorowań na koronawirusa, podczas gdy test ten nie jest w stanie rozróżnić różnych rodzajów patogenów i daje do 93% fałszywie wyników pozytywnych.

Ten całkowicie wadliwy test jest głównym narzędziem służącym do informowania świata o pandemii, podczas gdy żadne urządzenie medyczne w historii nie było tak niewiarygodne.

A jednak ten całkowicie antynaukowy protokół jest narzucany się całemu światu, aby promować iluzję globalnej pandemii, która opiera się głównie na fałszywych pozytywnych wynikach.

Setki milionów tak zwanych “przypadków kowida” to nic innego jak żonglowanie fałszywie pozytywnymi, wynikającymi z fatalnie przeprowadzonego testu.

Rzeczywisty wirus Sars-Cov-2 nigdy nie został wyizolowany i oczyszczony, dlatego niemożliwe jest przeprowadzenie na niego testu. Jest to oszustwo na astronomiczną skalę.

To jest przykład tego, jak “światowa organizacja” jest wykorzystywana do realizacji agendy poddania ludzkości tyranii, w imię “ochrony zdrowia”.

Podobną organizacją jest Organizacja Narodów Zjednoczonych, która przedstawia się jako tak zwany “strażnik pokoju” tego świata.

Ich celem jest jednak odebranie każdemu narodowi jego suwerenności i podporządkowanie całej ludzkość pod jeden rząd światowy.

U.N. ściśle współpracuje z Unią Europejską i NATO, które są podobnymi karuzelami dla rodzin przestępczych, aby ustanowić jeden rząd światowy.
Inną ważną marionetką publiczną jest Światowe Forum Ekonomiczne, założone przez Klausa Schwaba. Światowe Forum Ekonomiczne przedstawia się jako think tank dla bogatych i potężnych tego świata, gdzie “szukają rozwiązań dla problemów świata”. Ich magicznym słowem jest “zrównoważony rozwój”, które ma zapewnić lepszą przyszłość dla naszego świata.

Wspólnie z ONZ Agendą21, która ma oferować ostateczne rozwiązanie dla bardziej zrównoważonego świata.

W rzeczywistości oznacza to nic innego jak przejęcie wszystkich praw, wolności i własności od całej światowej populacji i przekazanie wszystkiego w ręce superbogatych.

Następnie mamy imperia bankowe, które kontrolują wszystkie pieniądze na świecie. Ich zadaniem jest doprowadzić do powstania społeczeństwa bezgotówkowego, w którym tylko ci, którzy są cyfrowo podłączeni do systemu nadzoru i niewolnictwa, nadal będą mieli dostęp do finansów.

Nigeryjski rząd został sowicie opłacony przez nich, aby zarezerwować usługi bankowe wyłącznie dla zaszczepionych, co jest przykładem. który wkrótce będzie naśladowany przez inne kraje.

Mógłbym tu wymienić wiele najważniejszych rodzin, ale ograniczę się do wymienienia kilku bardziej znanych, jak np.

Rothschildów, którzy posiadają banki centralne w 165 krajach, kontrolując w ten sposób przepływ pieniędzy narodów w większości krajów świata. Od czasów starożytnych rodzina ta poświęciła się kultowi najciemniejszej ze wszystkich sił.

Inną dobrze znaną rodziną są Rockefellerowie, którzy mają takie same duchowe podstawy jak Rothschildowie, ale skupili się na posiadaniu przemysłu farmaceutycznego, jak również infiltracji edukacji i mediów. Opublikowali oni Scenariusz przyszłości” w 2010 roku, w którym bardzo szczegółowo opisali obecną pandemię, której pożądanym rezultatem jest ustanowienie nowego świata dominacji i kontroli.

Podmioty takie jak Instytut Rockefellera przedstawiają się jako obrońcy ludzkości, ale za tą humanitarną maską kryje się makabryczne oblicze żądzy władzy ostatecznej.

Różne ciemne rodziny na całym świecie zorganizowały się w tak zwane tajne stowarzyszenia, aby ustanowić swoje ukryte wpływy w każdym kraju. w celu ustanowienia swoich ukrytych wpływów w każdym narodzie.

Oprócz całkowicie ukrytych istnieją też kulty bardziej publiczne, jak masoneria. Jest to jedna z lepiej znanych organizacji duchowych, wykorzystywanych do wpływania na lokalne władze w praktycznie każdym mieście każdego narodu.

Przyciągają one ludzi u władzy, twierdząc, że są niewinną organizacją, która chce pomóc ludzkości. Dopiero gdy członkowie wspinają się na wyższe poziomy masonerii, odkrywają, że jest to jawny satanizm.

Masoneria skupia się na uczynieniu wpływowych ludzi w każdej społeczności swoimi członkami, aby mogli ich wykorzystać do realizacji swoich planów.

Wiele tajnych stowarzyszeń ściśle współpracuje z tajnymi służbami narodów, jak np. CIA i FBI w Ameryce.

Podmioty, które na pozór walczą z przestępczością, w rzeczywistości są jednymi z najgorszych organizacji przestępczych.

Znany niemiecki dziennikarz Udo Ulfkotte, który został zamordowany za swoje zeznania, przyznał kilka lat temu, że dziennikarze na całym świecie są opłacani przez tajne służby, tajne stowarzyszenia, rządowe organizacje, miliarderów, itp. prawdy opinii publicznej.

Jego ważne świadectwo można zobaczyć w filmie dokumentalnym BUSTED na StopWorldControl.com. To właśnie dzięki wyznaniom tego odważnego dziennikarza – który był redaktorem jednego z największych europejskich dzienników, w Niemczech następuje wielkie przebudzenie. Jego książka otworzyła oczy ludności niemieckiej, która jest teraz główną siłą przeciwko Nowemu Porządkowi Świata.

Chociaż Watykan, Waszyngton i Londyn są ich głównymi siedzibami, wiele ich operacji logistycznych zostało przeniesionych do krajów azjatyckich, ponieważ ich planem jest wykorzystanie Chin do obalenia reszty świata.

Opresyjny komunistyczny reżim totalnej inwigilacji, niewolnictwa i kontroli, który zainstalowali w Chinach, musi być teraz rozprzestrzeniony na resztę świata.

Naszym wrogiem nie jest jednak Komunistyczna Partia Chin, ponieważ oni również są zwykłymi marionetkami.

Ci, którzy rządzą, nadal zasiadają w Watykanie.

Wszystko to może brzmieć dziwacznie, jeśli słyszysz to po raz pierwszy, ale musimy obudzić się do faktu, że wszystko, co jest obecnie ujawniane na całym świecie, jest co najmniej dziwaczne.

Kto by pomyślał, że cały świat będzie nagle współpracował przy wprowadzaniu najbardziej toksycznych, potencjalnie śmiertelnych i zmieniających DNA zastrzyków dla całej ludzkości?

Musimy wyjść z naszych pudełek wygodnej ignorancji i zrozumieć, że mamy do czynienia z ekstremalnie złymi jednostkami, które nie myślą tak jak my, i które są bardzo dobrze zorganizowane.

Sukces tej sieci przestępczej zależy całkowicie od niewiedzy społeczeństwa. Im lepiej potrafią pozostać w ukryciu, tym większą mają władzę. To dlatego nazwali każde ujawnienie ich działania jako “teorie spiskowe”.

Ale podczas tej zbrodniczej pandemii, setki milionów inteligentnych ludzi na całym świecie w końcu rozumieją, że odważni śledczy z ostatnich dziesięcioleci, którzy ujawnili, co się dzieje, mieli rację przez cały czas.

To już nie jest teoria spiskowa, ale widzimy, że wszystko, przed czym nas ostrzegano, staje się rzeczywistością na naszych oczach.

Teraz musimy się wreszcie obudzić, zaakceptować rzeczywistość tego zagrożenia, i zdecydować się być odważnymi wojownikami, którzy będą bronić naszego pięknego świata ze wszystkim, co mamy. Teraz albo nigdy.

O tym wszystkim można powiedzieć o wiele więcej, ponieważ o tej przestępczej sieci napisano wiele książek. przez badaczy, którzy często poświęcili całe swoje życie, aby ich zdemaskować. Ale ja chciałem tylko dać wam przynajmniej pewne podstawowe zrozumienie, że rzeczywiście mamy do czynienia z bardzo złymi ludźmi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, możesz obejrzeć serię “The Fall of the Cabal” na stronie
StopWorldControl.come

Od najdawniejszych czasów istniały kultury, które były głęboko osadzone w wymiarach zła, których większość z nas nie jest w stanie nawet pojąć.

Z tych mrocznych kultur wyłoniły się pewne rodziny, które mają jeden cel: poddać całą ludzkości pod ich kontrolę i tyranię.

Infiltrowały one każdy aspekt ludzkiego życia, od polityki, przez media, opiekę zdrowotną, edukację, religię, itd.

Teraz, dzięki zorganizowanej ogólnoświatowej pandemii, ujawniają swoje plany, co powoduje globalne przebudzenie.

To do nas należy wyciągnięcie naszych głów z piasków wygodnej ignorancji i stawimy czoła temu wrogowi, z prawdą, sprawiedliwością i odwagą.

Może my nie rozumiemy wszystkich szczegółów tego, kim oni są, ale rozumiemy, że ludzkość jest zagrożona przez bardzo złych ludzi, i że musimy powstać ze wszystkim, czym jesteśmy.

To nasza ignorancja dała im władzę, którą chełpią się dziś. Kluczem do ich pokonania jest ujawnienie. Musimy informować siebie i wszystkich wokół nas.

Jest to czas Wielkiego Przebudzenia, w którym zasłona oszustwa zostanie zdjęta z ludzkości i świat w końcu zobaczy, kto przez cały czas uciskał nas.

Ale musimy być odważni. To od nas zależy, czy powiemy “NIE! tym zbrodniczym rodzinom i będziemy chronić nasze życie i naszych bliskich.

Razem możemy zbudować lepszy świat. Przyszłość należy do nas.

LUDZKOŚCI, POWSTAŃ!
JEŚLI NIE ODEZWIEMY SIĘ TERAZ, BĘDZIEMY MILCZEĆ NA ZAWSZE

Do tej pory wielu z nas milczało ze strachu przed utratą pracy, finansów, pozycji, szacunku lub przyjaciół.

Musimy jednak zrozumieć, że jeśli nie zabierzemy głosu teraz, stracimy o wiele więcej niż tylko pracę, finanse i przyjaciół.

Stracimy nasze człowieczeństwo i staniemy się zaprogramowanymi niewolnikami bez zdolności do niezależnego myślenia i odczuwania.

Co możemy zrobić? Najważniejszym jest informowanie naszych bliźnich, nawet jeśli boją oni się stawiać zaciekły opór.

Początkowe odrzucenie prawdy nie powinno nas zniechęcać, ale musimy uciec się do wszystkich możliwych środków, aby obudzić cały świat.

To tylko z powodu ignorancji ludności ta przestępcza sieć może panować na ziemi.

Teraz jednak następuje bezprecedensowe przebudzenie i każdy z nas ma obowiązek zrobić wszystko, co w jego mocy, aby podsycić płomień tego przebudzenia!

Każdy może wydrukować ten raport w wielu kopiach i rozprowadzić go wśród naszych lokalnych organów ścigania,
dyrektorom szkół i nauczycielom, personelowi medycznemu, przyjaciołom i sąsiadom.

Wszyscy możemy wysłać ten PDF do usługi drukowania online, takiej jak VistaPrint i mieć tysiące kopii, które możemy rozdawać w naszej społeczności.

Każdy z nas może wysłać ten PDF jako załącznik do e-maila do wszystkich naszych kontaktów oraz do osób sprawujących władzę w naszej społeczności. władzy w naszej społeczności.

Musimy poinformować świat. Musimy powstać i zrobić to, co możemy. Musimy rozpowszechniać prawdę daleko i szeroko.

To wymaga wysiłku. Proszę, nie siedźcie i nie narzekajcie, ale wstańcie i podejmijcie działania.

Ten raport jest sporządzony z wielkim wysiłkiem, aby był narzędziem do przebudzenia świata. Proszę, korzystajcie z niego.

Więcej informacji o tym wszystkim można znaleźć na StopWorldControl.com.

Upewnijcie się, aby zapisać się na emaile, aby być informowanym i wzmocnionym, abyście mogli bronić swojego życia, wolności i przyszłości.

Podsumowanie:

Dane pokazują, że miliony mogły już umrzeć od zastrzyków z covida, a setki milionów cierpi z powodu poważnych skutków ubocznych. To są tylko krótkotrwałe zniszczenia.

Prawdziwa dewastacja nastąpi po kilku latach.

W szczepionkach znajduje się tlenek grafenu, który jest idealnym przewodnikiem dla 5G, a także najlepszą substancją do manipulacji mózgiem.

Prezydent Chile powiedział. że 5G wprowadzi myśli i uczucia do każdego.

Klaus Schwab mówi, że ludzkość zostanie podniesiona do jednej i tej samej świadomości.

To ujawnia agendę całkowitej kontroli umysłu.

Wszystko to opiera się na ogólnoświatowym oszustwie polegającym na zawyżaniu liczby zachorowań na covid test PCR, który daje fałszywe wyniki pozytywne, medialne straszenie, i rządowej propagandzie.

Sieć przestępcza, która za tym wszystkim stoi, kupuje cały przemysł medyczny, kieruje Światową Organizacją Zdrowia, są właścicielami wszystkich mediów głównego nurtu i kontrolują większość rządów.

Tłumią każdą metodę leczenia Covid, więc świat myśli, że szczepionka jest jedynym wyjściem.

Ich siła polega na tym, że działają w cieniu, więc społeczeństwo nie ma pojęcia o ich istnieniu.

Rozwiązaniem jest zdemaskowanie ich. Gdy tylko wystarczająco dużo ludzi na świecie – zwłaszcza stróżów prawa, personelu medycznego, nauczycieli i władz lokalnych – zrozumie, co się dzieje, przestaną służyć tej przestępczej sieci i przyłączy się do walki o wolność i przyszłość ludzkości.

Chociaż większość systemu sądowniczego jest skorumpowana, prawnicy muszą stać się odważnymi wojownikami, by przedstawić wszystkie dowody na tę zbrodnię i zacząć ścigać wszystkich, którzy są współwinni.

Wciąż pozostają uczciwi sędziowie, którzy mogą odwrócić losy sprawy.

To może stać się największym przebudzeniem wszechczasów, jeśli wszyscy wstaniemy, podzielimy się prawdą, i zjednoczymy się jako jedna ludzkość przeciwko tym zbrodniarzom.

Wybrane komentarze

——- Dziękuję za Ogrom pracy włożonej w notkę .

https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16798683/art-192

ninanonimowa 29.09.2021 21:02:45

ogromna ilość informacji

Ogromna ilość informacji, która zajęła mnóstwo czasu i wysiłku.
Szkoda, że autor nie podzielił tekstu na mniejsze “porcje”. Wtedy łatwiej byłoby przyswoić treści i się odnieść w komentarzach.

Ten post przeczytałam zaraz po wesołych wierszykach pani Anny PK i bajkowej prozie Pana Marka w temacie szczepień “kowidowych”.
https://an40na.neon24.pl/post/163757,strachy-strachy-strachy-wszedzie

Jak widać, żyją ci ludzie w swoim pięknym świecie i nie ma takiej opcji, żeby jakiekolwiek informacje do nich dotarły i zburzyły dziecięcą ufność w błogosławieństwo szczepień.
Ani porażająca ilość niepokojących epizodów poszczepiennych, ani wypowiedzi lekarzy wyjaśniające procesy biologiczne, ani przedstawiane dowody nie dotrą do umysłów tych biednych ludzi. Skądinąd sprawnie, biegle poruszających się w innych obszarach informacji o rzeczywistości -np. polityce.
Wszelkie próby wyrwania ich z tego stanu są skazane na porażkę. Zatem nie warto nawet angażować się “siłom i godnościom osobistom”.
Obserwuję podobne zjawiska nagminnie w kręgu znajomych, rodziny (akademicki nauczyciel dziś zaszczepił się 3 raz !) I jest to dla mnie nieustająco zdumiewające.

Mózg człowieka jest tworem niezwykle skomplikowanym. Jednak już pewne prawa dotyczące “Powstawania i wygłaszania odruchów warunkowych” zostały sformułowane przez Iwana Pawłowa w “Wykładach o czynności mózgu” 100 lat temu (są w sieci)

Na podstawie tej lektury oraz innych materiałów mogę twierdzić, że nie jest możliwa (i nie będzie) jakakolwiek techniczna możliwość wpływu na myślenie, decyzję czy generowanie uczuć.Nie mówiąc o odczytywanie myśli.
Człowieka można jedynie wystraszyć. Co jest obecnie robione z premedytacją celem wywołania efektu długotrwałej produkcji hormonów stresu, jak choćby kortyzol.
“Hormony stresu – kortyzol jest organicznym związkiem chemicznym, który jest hormonem glikokortykosteroidowym i spełnia pozytywną rolę w organizmie. Jednak jeśli jego ilość w organizmie jest zbyt duża, hormon stresu może wywoływać działanie negatywne dla zdrowia człowieka, dlatego też bywa nazywany hormonem zabójcą.”

Nie można “odczytywać” myśli człowieka. Można się jedynie domyślać czy kłamie (wariograf). Nie można zmusić aby kochał czy nienawidził.
Nawet metodą hipnozy nie można zmusić człowieka, aby będąc w transie zamordował kogoś, jeśli ten czyn stanowi dla niego tabu.

Jedyny sposób wpływania na postępowanie człowieka, to INDOKTRYNACJA. Systematyczna i długotrwała. Czyli pranie mózgu.
Tu zamieszczę cytat autorstwa St. Lema
“Głos Pana – powieść science-fiction Stanisława Lema, po raz pierwszy wydana nakładem wydawnictwa Czytelnik w roku 1968. Ale nawet konklawe można doprowadzić do ludożerstwa, byle tylko postępować cierpliwie i powoli.”

Taki wpływ mają na ludzi wszystkie środki przekazu. One formują światopogląd.
W praniu mózgu czynny udział biorą 4 jeźdźcy Apokalipsy: media, edukacja, sztuka i …nauka.

=================================================
/// (…) wyraźnie wyrażony przez
Chilijskiego prezydenta Sebastián Piñera. W publicznym przemówieniu bez ogródek oznajmił całemu narodowi:
‘Posłuchajmy, co przywódcy świata uruchamiają w tej wspólnocie. Jest to możliwość że maszyny mogą czytać nasze myśli, a nawet wstawiać myśli, wstawiać uczucia.
5G to olbrzymi skok. To kosmiczny skok, kopernikański skok, bo tak naprawdę to, co 5G
będzie oznaczać jeszcze większą zmianę w naszym życiu, niż wszystkie poprzednie technologie
oznaczały.
Oferuje ona możliwość, że maszyny mogą czytać nasze myśli, a nawet mogą wstawiać
myśli, wstawiać uczucia.
To nie tylko zmieni życie, ale je przekształci. 5G w rzeczywistym systemie nerwowym
naszego społeczeństwa, tak po prostu. To ma zmodernizować nasze państwo, ma być zmianą, która dotrze do każdego domu w naszym kraju. “.///

Maria. 30.09.2021 00:38:50

Szanowna Pani/Panie

Witam Serdecznie,

Naprawdę znakomity artykuł… zgadzam się całkowicie z Panią Marią – wielka szkoda, że Pan/Pani Dekonspiracja – nie podzieliła tego na mniejsze porcje…
Trudno jest to wszystko dobrze zrozumieć i przyswoić – a temat jest bardzo ważny – bardzo na czasie i wszyscy (jak największa liczba osób) – powinni ten artykuł przeczytać – no i oczywiście zapamiętać…

Artykuł ma 13,750 słów – a powinien mieć max – 2,500
(Ja zapisałem sobie ten artykuł – ku pamięci…)

Uprzejmie proszę rozważyć taką opcję i postarać sie napisać to jeszcze raz- w kilku odcinkach – w miarę tematycznych –

Dziękuję serdecznie – i pozdrawiam równie serdecznie

Ryszard Opara

Ryszard Opara 30.09.2021 01:39:13

Autor 5*

Amerykański serwis internetowy YouTube poinformował w środę na swoim blogu, że będzie blokował wszystkie materiały zawierające nieprawdziwe informacje dotyczące szczepionek i podważające ich skuteczność.
Usunął także konta znanych działaczy ruchu antypreparatowego, którzy krytykowali przymusowe wyszczepianie i podawali dane o skutkach NOP – w tym zgonów.

Wniosek jest raczej pozytywny – cosik im nie idą te masowe wyszczepiania – podejmując takie przeciwdziałania. Jeśli będziemy posługiwać się “nowomową” to algorytmy i tak tego nie wyłapią.

Playset 30.09.2021 04:28:34

@Playset 04:28:34

“będzie blokował wszystkie materiały zawierające nieprawdziwe informacje dotyczące szczepionek i podważające ich skuteczność.”

Dostałam blokadę na FB za mem z napisem: Sczepienia są albo miarą niespotykanej w historii głupoty lub …. ludobójstwa.

Przyznam szczerze, że jestem za opcją aby karali, usuwali tego typu wstawki. Może ludzie zamiast jęczeć na necie, wezmą się do roboty.

werka1321 30.09.2021 06:08:46

@Maria. 00:38:50

Słuszne uwagi, więc dodam tylko, że celem INDOKTRYNACJI jest pozbawienie danego pacjenta umiejętności LOGICZNEGO ROZUMOWANIA i zastąpienie jej “WIARĄ W PRAWDĘ MEDIALNO-NAUKOWĄ”.
Jeśli dany pacjent pozytywnie zaliczy ten eksperyment to od tej chwili można mu wcisnąć każdą największą bzdurę za pomocą środków masowego rażenia umysłowego przedstawiających “prawdy naukowe” głoszone przez odpowiednio wyselekcjonowanych “ekspertów”.
Taki pacjent jak pelikan ryby łyknie każde kłamstwo i da się oszukać łatwiej niż staruszka na wnuczka.
Najsmutniejsze w tym jest to, że pacjent raz poddany skutecznej INDOKTRYNACJI jest już “trafiony i zatopiony” dosłowne na amen do końca swojego marnego żywota.
Pociechą natomiast jest to, że wielu ludzi jest odpornych na INDOKTRYNACJĘ w lot rozpoznając cały jej fałsz i cel.
Im bardziej jak obecnie INDOKTRYNACJA nabiera na sile tym bardziej się demaskuje oraz tym łatwiej jej uniknąć.
Niestety pacjenci podatni na tę MANIPULACJĘ są właściwie bezbronni i nie skutkuje na nich żadne lekarstwo.
Nawet przedstawienie im FAKTÓW dowodzących KŁAMSTWA INDOKTRYNACJI nie powoduje w nich ani na chwilę żadnej refleksji, gdyż jak już wspomniałem ci pacjenci są już pozbawieni umiejętności logicznego rozumowania.
I to powoduje, że pozbywają się swojego człowieczeństwa zajmując miejsce poniżej bydła, bo nawet bydło potrafi jeszcze w miarę logicznie rozumować 🙁 ….

KST 30.09.2021 07:45:55

@KST 07:45:55

Media rzeczywiście cholernie indoktrynują i ogłupiają. Stwierdziłem to już ostatecznie jakąś dekadę temu, dlatego kiedy zepsuł mi się telewizor jakieś 7 lat temu, postanowiłem nie kupować następnego. Jak chcę coś obejrzeć, oglądam na kompie. Przynajmniej sam wybieram, co oglądam i kiedy. I nie przejmuję się głupimi reklamami, przerywającymi film w

Christian Shane 30.09.2021 08:43:48

RAPORT – Miliony umierają od zastrzyków

Tak – ale ogólnie można stwierdzić, że miliony umiera na skutek świrusowej, globalnej hucpy lub ponosi poważny uszczerbek na zdrowiu – ale nie wszyscy z nich zostali zaszprycowani. Sam znam trzech sąsiadów, którzy byli zaszprycowani i żaden z nich nie wrócił już ze szpitala. Znam też takiego, który uległ świrusowejuj psychozie i rok nie wychodził z domu w obawie przed świrusem.
Wniosek?
Problem jest znany – a nazywa się:
“waszym ojcem jest diabeł…” , “po owocach ich poznacie”.

demonkracja 30.09.2021 09:14:25

@Ryszard Opara może pan, to zrobi pozdrawiam.

Nie wiem, jak Niedzielski i jego pseudo eksperci zmajstrowali te dane. Były wcześniej przypadki zawyżania liczb o parę rzędów wielkości.
Jednak dane ze świata, w tym przede wszystkim Izraela i WB – krajów najbardziej wyszczepionych, są jednoznaczne: Wyszczepienie sprzyja infekcjom. Wyszczepieni zarażają się częściej, więc i zarażają częściej:

https://remnantnewspaper.com/web/index.php/headline-news-around-the-world/item/5599-your-cheat-sheet-to-win-every-covid-argument

Ktoś ten tekst w końcu powinien przetłumaczyć na polski, żeby nawet Kaczyński z Niedzielskim zrozumieli. Co do ich “ekspertów” i “profesorów”, to nadziei na zrozumienie nie mam.

kula Lis 70 30.09.2021 09:42:29

@Ryszard Opara 01:39:13

Lekarz odmówił choremu dziecku przedoperacyjnego badania. Kulesza interweniuje

https://dorzeczy.pl/kraj/204871/choremu-dziecku-odmowiono-badania-kulesza-interweniuje.htm
Najwyższy czas skończyć z tym że lekarze i pielęgniarki uważają się za bogów a szpital to ich folwark na którym mogą robić co chcą. Nowa generacja dr Mengele, tym razem w imię higieny wirusowej jak wtedy w imię higieny rasowej. Proponuję rejestrację nazwisk pseudomedyków. W programie NORYMBERGA 2.0 nie będzie wymówek: wykonywałam tylko rozkazy SSmani wisielca mordechaja i rebe Niedzielskiego! Jakim prawem lekarz odmawia badania dziecku? Bo matka nie ma szczepienia na covid? A czy ta matka smarkała, pluła i kichała na tego lekarza, a on w swojej wszechwiedzy zaocznie stwierdził, że owa nieszczęsna matka to roznosicielka covida?! …Szaleństwo covidowe staje się zagrożeniem dla normalnego funkcjonowania państwa. Niektórzy ortodoksyjni wyznawcy religii covidowej popadają w obłęd, zatracając kontakt ze zdrowym rozsądkiem. Kiedy to się skończy? Chciałbym aby dziennikarze nie pozostawili tego skandalu lecz monitorowali dalsze losy pani doktor i konsekwencji, jakie w stosunku do niej zostaną wyciągnięte. Żeby uzyskali pilnie stanowisko Naczelnej Rady Lekarskiej i Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej. Żeby zapytali o reakcję prokuratury. Ten lekarz powinien być znany z imienia i nazwiska, powinien zostać dożywotnio pozbawiony prawa wykonywania zawodu.

kula Lis 70 30.09.2021 09:51:19

Pytanie retoryczne – ilu ludzi dziennie umiera w Polsce dzisiaj i kilka lat do tyłu przed tzw. plandemią?I

Ciekawe skąd trzymający koryto wiedzieli, że będzie czwarta fala? Prorocy jacy czy co? Tak się możemy 10 lat bawić albo dłużej. 1200 infekcji grypopodobnych na 38 milionów ludzi. Może w końcu zatroszczą się o setki tysięcy chorych na poważne choroby i skończą w końcu tą nieustającą demolkę państwa. Ile nadmiarowych zgonów poza tzw. „covidem” było w zeszłym roku? Bandyci. A po IV, będzie V fala, i tak kolejne lata miną. Takie teksty były możliwe do zaakceptowania przez rok, lecz już dość tego. Ileż można o covit19 pisać i rozmawiać. Pokażcie wyniki finansowe szpitali za ostatnie 5 lat. Przecież konowały tego nigdy nie skończą skoro dostali takie narzędzia do ręki, będą doić ile wlezie…FAKTY: Raport rządu brytyjskiego z 23 września: 77% zgonów z powodu C19 w okresie 23 sierpnia-19 września dot. osób „zaszczepionych” (w tym 73% po dwóch dawkach)…

kula Lis 70 30.09.2021 10:04:48

Zastrzeżenia

stopworldcontrol.com/downloads/en/vaccines/vaccine-death-report.pdf

nie byłem w stanie osiągnąć, po prostu nie został mi wyświetlony, to wskazuje raczej na interwencję zarządzających siecią internetu, YT nawet zapowiedział, że będzie cenzurował negatywne wypowiedzi o preparatach genetycznych wstrzykiwanych w ramach operacji „Covid-19”. Właściciele YouTube należą zresztą do zbrodniczej społeczności miliarderów o czym na końcu.

rumble.com/vmmqbf-black-goo-dark-matter-and-the-prince-of-darkness-2021.html

to jedynie lista podrywających emocjonalnie propagandowych pozycji, nie brałbym tego zbyt poważnie. Następujące po tym linku tekst:
„Miliony ludzi zmarło w wyniku eksperymentalnych zastrzyków covid, a setki milionów cierpi z powodu poważnych skutków ubocznych, które często trwale unieruchamiają ofiary. Ta przerażająca rzeczywistość jest ukrywana przez władze”
jest co prawda śmiałym podrywającym zarzutem, ale niestety w żaden sposób nie potwierdzony.

„Fakty są niezaprzeczalne: ludzkość doświadcza ludobójstwa w czasie rzeczywistym, które w najbliższych latach będzie się tylko pogarszać.”

Zdanie częściowo wewnętrznie sprzeczne, jeśli coś „będzie się tylko pogarszać” to nie jest to „faktem niezaprzeczalnym” ale tylko przypuszczeniem, podobnie jak jest przypuszczeniem, że preparaty genetyczne nazywane fantazyjnie „szczepionka na covid-19” działają pozytywnie na ich biorców jak też, że nie wystąpią żadne późne negatywne następstwa, gdyż takiego doświadczenia w ogóle nie ma, a nawet gdyby było, to nie można tego wykluczyć.

„CDC podaje, że ok. 16 000 osób zmarło w wyniku otrzymywania eksperymentalnych
zastrzyków ” to byłoby 65 000 zmarłych, jak dojdziemy do podanej wcześniej liczby „Miliony umierają od zastrzyków” a więc przynajmniej 2 milionów zmarłych czy nawet raczej zabitych przez preparaty genetyczne ? Gdzie są te brakujące 1,93 miliona ?

Obawiam się, że autor galopuje w sposób dość nieokiełznany.

Należy tu bezwarunkowo przytoczyć, że śmiertelność jest też rezultatem ODMOWY UDZIELANIA POMOCY LEKARSKIEJ po najróżniejszymi powodami uzasadnionymi rzekomą pandemią, co jest ewidentną zbrodnią i naruszeniem etyki lekarskiej.

Wydaje się, że następujące rzeczy są DOŚĆ WIARYGODNE:

1. przeprowadzono, głównie w krajach tzw. rozwiniętych (USA, Europa, ChRL, Rosja …, por. G7-G20) masowy eksperyment z preparatami genetycznymi pod pretekstem rzekomej pandemii. Cel eksperymentu jest dość niejasny. Eksperyment przeprowadzono z preparatami dopuszczonymi jedynie awaryjnie, co wymaga szczegółowego nadzoru następstw i skuteczności działania preparatów na osoby poddane eksperymentowi.

Dopuszczenie preparatów awaryjne stosuje się jedynie w wyjątkowych przypadkach, kiedy brak jest innej drogi terapii, jak wiemy próby dopuszczenia awaryjnego leków były torpedowane, wypełniający władzę forsowali wyłącznie preparaty nazwane „szczepionka” i to globalnie.

Dr. Wodarg przypomniał, że stosowanie preparatów genetycznych było i jest obłożone ustawowo wieloma obostrzeniami, jednakże n.p. w RFN odpowiednia ustawa została zmodyfikowana w roku 2009, która z tych obostrzeń wyjęła preparaty genetyczne nazwane „szczepionka”, co wskazuje na to, że obecna akcja przemianowania preparatu genetycznego w „szczepionkę”, została przygotowana przez wiodącą grupę BMGF już przed więcej niż dekadą, powiązania tej grupy tworzą ciasną sieć pajęczą, w której schwytane są rządy krajów na CAŁYM globie (link do archiwum):

– https://web.archive.org/web/20210923051802/https://clubderklarenworte.de/wp-content/uploads/2021/09/Netzwerkanalyse-Corona-Komplex.pdf

Jest przy tym rzeczą wręcz karygodną, że prywatne osoby n.p. BMGF ale także inni miliarderzy

– https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Demon

ustalają działanie administracji w zakresie jednej z najważniejszych dziedzin: zdrowia ludności, ustalają, że nie należy poszukiwać lekarstw przeciwko chorobom, a jedynie wstrzykiwać preparaty sprzedawane przez ich firmy.

To są zjawiska daleko bardziej zatrważające, aniżeli fakt, czy zmarło po ich preparacie tysiące czy więcej ludzi, co jest dla nich bez znaczenia, gdyż znajdują się ponad prawem, gdyż oni to prawo ustalają.

B. Gates rekomendował swój interes szczepionkowy, że ma zwracać 20 od jednego zainwestowanego dolara.

2. Jeśli zajmiemy się nieco głównym agentem tej plandemii, B. Gatesem, to wg jego własnych słów, tzw. „szczepionki” są pomyślane jako środek do wyniszczenia ludzkości, bowiem nie tylko ten miliarder obawia się, że ludzkość zepsuje mu rozkoszowanie się jego Ziemią i trzeba to zbędne pogłowie wytłuc:

– https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

kojarzyć takiego, czy podobnych, zbrodniarza przeciwko ludzkości z ochroną zdrowia jest przejawem zupełnego szaleństwa. Zbrodniarze w rodzaju Himmlera wydają się być przedszkolakami w porównaniu z tymi w pełni honorowanymi mordercami ludzkości przez wszelkie środowiska wypełniające władzę w krajach globalnego imperium, no bo to przecie miliarder, to trzeba mu pomóc w jego zbrodniczych zamysłach.

Powyższe powinno unaocznić, że ludzkość musi zmienić swój stosunek do najbogatszych i ich pomocników (n.p. rządów), jako do gniazd wszelkiej zbrodni przeciwko ludzkości, moim zdaniem już od wieków.

– http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Rotsz

Powyższe zastrzeżenia są tym bardziej niezbędne, że autor nazwał swój tekst czołówce reklamy „OSZUSTWO ”.

Laznik 30.09.2021 11:47:54

To nie jest żadne “Pytanie retoryczne “
.
@kula Lis 70 10:04:48

To jest zasadnicze pytanie, bowiem jedną z niezbędnych cech pandemii jest poważnie zwiększona śmiertelność, na przykładzie RFN można stwierdzić, że śmiertelność w chwili ogłoszenie tzw. “pandemii” była wyjątko mała, zastraszająco mała w przeciwieństwie do śmiertelności w roku 2018 (fala grypy)

– 

która nie tylko wywołała pandemii ale nawet żadnych środków pomocniczych tejże administracji.

To jest oryginalna grafika odpowiednika GUS w RFN, zwraca uwagę wzrost śmiertelności od 12 i 42 tygodnia, to mogły byś skutki zastosowania szczególnych środków „zwalczania” tzw. „pandemii”, co wiązało się z masową odmową pomocy lekarskiej ciężko chorym i innym zjawiskom społecznym związanym z uwięzieniem i likwidacją działalności gospodarczej w ramach tzw. lockdownów. W roku 2020 nie było jeszcze żadnego oddziaływania iniekcji genetycznych zakamuflowanych jako „szczepionki”.

Od dawna zwracamy uwagę, jak i tu, na adkwatne nazewnictwo, z ważnego powodu:

– https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

@Oscar 13:21:45
Covid zabija. Niezaszczepieni w mojej rodzinie żyją, mimo że mieli umierać w męczarniach. W pracy ludzie wokół mnie kichają, prychają, kaszlą, smarkają, a ja ani myślę zdychać. No bezczelny jestem, że mimo przepowiedni nie może mnie covid załatwić już od niemal dwóch lat. Co jest grane? Co ten covid taki kiepski? Nie może sobie poradzić z grupką nieszczepionych? Miał powalać, a tymczasem goovno. Kalesony a nie wirus.
@Oscar 15:43:46
“Cowid zabija … ok 2% chorych ..głównie starszych i schorowanych…
To znaczy że zdrowych i młodych zabija w mniejszym procencie szacunkowo poniżej 1 %…”-

– jaki “cowid” ? Co to jest “cowid”?

“Muszę się w końcu zaszczepić…bo jestem stary ..ale wysportowany…
boje się tylko skutków odłożonych w czasie … bo tego nikt nie wie jak działają szczepionki po kilku latach….
z drugiej strony nikt nie wie jak działa Cowid po dłuższym czasie..
(ozdrowieńcy za dwa trzy lata…podobno degeneruje niektóre narządy u ozdrowieńców)”-

– no i widzisz! Sam masz DYLEMAT. 🙂

Ja mam prostą radę: wyłącz tv (nie słuchaj pierdół MZ) i , skoro jesteś już stary, to zacznij wreszcie żyć życiem o jakim marzyłeś. Dasz radę! 🙂 Nie przejmuj się, respirator się zawsze znajdzie!Mam nadzieję, że nie będzie konieczny.

PS. Przetestowałem na sobie wiele zagrożeń, nie zadziałało nic, żyję i mam się nieźle. Więc? czy warto odkładać życie na później?

@JimA 15:54:33
Otóż to, właśnie. Co to za pandemia, gdzie umiera 2% populacji (pewnie na grypę, której nazwę zmienili na clopid czy sracz-cov 2). Śmiechuj warte. Konowalskim szmatom się nie chce pracować, bo i tak za opierdalanie się biorą kasę, tak samo jak zdziernikarze za straszenie plandemią i promowanie skurwionek.
Ja mam to w d…, pracuję, poświęcam się swoim zainteresowaniom i stronię od telavizji. Tak będę robił dopóki (być może) nie wprowadzą szypiorkowego przymusu. Jeśli tak zrobią, rozpocznę “noc długich noży”, bo zdychać pod butem nie mam zamiaru – wolę w walce.
I wszystko jasne!
Dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adhanom:
“Szczepionka sama w sobie nie zakończy pandemii. Nadzór będzie musiał być kontynuowany, ludzie nadal będą musieli być badani, izolowani i otoczeni opieką. Kontakty nadal będą musiały być śledzone i będzie kwarantanna”.
Haha!
“Opieką”!
@Oscar 15:43:46
Chłopie!
Odpowiedz mi na proste pytanie: dlaczego zabrania się lekarzom stosowania prostych, tanich i bardzo skutecznych leków w leczeniu covida?
Obejrzyj to:
PILNE! Lekarze UJAWNIAJĄ fakty: AMANTADYNA DZIAŁA! Dr Ratkowska, dr Bodnar i WYLECZENI PACJENCI!
https://www.youtube.com/watch?v=aIBb9bfHoww
@Robik 17:10:45
A teraz Oscar dam Ci odpowiedź na moje powyższe pytanie:
“dlaczego zabrania się lekarzom stosowania prostych, tanich i bardzo skutecznych leków w leczeniu covida?”
Odpowiedziano na to pytanie oficjalnie:
bo ludzie nie chcieliby się szczepić!
Niezdolność postrzegania może poważnie utrudniać zrozumienie.
.
@Oscar 13:11:29

„A jest statystycznie dokładnie odwrotnie… ”

Jak było statystycznie n.p. w RFN to pokazuje oryginalna grafika Statistische Bundesamt @Laznik 12:31:28, być może, że Oskar nie potrafi zrozumieć tego wykresu z racji pewnych deficytów, n.p. dysleksja, co wcale nie oznacza jakichś braków intelektualnych, tylko pewną niezdolność postrzegania.

@Oscar 13:21:45 potwierdza, że ma trudności ze zrozumieniem tekstu, n.p.

„twierdzą że to ochrona przed Cowidem zabija nie Covid… ”

nie chodzi o ochronę przed Covidem tylko „MASOWĄ ODMOWĄ POMOCY LEKARSKIEJ CIĘŻKO CHORYM” na inną chorobę niż covid, co było jednym z głównych posunięć mających zagwarantować masowym zachorowaniom odpowiednie środki pomocy lekarskiej. To ma już wszelkie cechy przestępstwa wg kk art. 162.

także @werka1321 13:15:19

„Teraz ludzie umierają z braku pomocy medycznej, a za chwilę z głodu i zimna. ”

werka1321 wskazuje na wynikające z zastosowania środków „przeciwko” covidowi, niszczące zakłócenie gospodarki, które doprowadziło do bankructwa wiele firm i rodzin, zagrożenie „głodu i zimna”.

Oskar pyta: „Komu zależy na ogłupianiu ludzi ..jaki ma cel… ”

Odpowiada sam wielki mag tej plandemi, także oryginalny ton:

– https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

Do tego celu dąży on i jego wspólnicy z MWF od dziesięcioleci:

– https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#QuiBono

ale czy Oskar z jego trudnością percepcji jest w stanie to pojąć, jest mało prawdopodobne.

@Oscar 17:41:50
Człowieku w jakim ty świecie żyjesz???

Amantadyna jest lekiem antywirusowym i jest stosowana od prawie 40 lat.Większość pacjentów z chorobą Parkinsona stosuje ten lek systematycznie całymi latami.I nikt nigdy nie wykazał poważnych skutków ubocznych leczenia amantadyna.
Dr Bodnar wyleczył amantadyną kilka tysięcy pacjentów ,można powiedzieć ,że większości z nich uratował życie.Bodnar ostatnio przemawiał we włoskim senacie gdzie został zaproszony na konferencję naukową ( https://przychodnia-przemysl.pl/lekarz-wlodzimierz-bodnar-we-wloskim-senacie/ ) na której stwierdził,że w Polsce amantadyną leczyło się ponad 100000 Polaków.Gdyby były jakieś skutki uboczne polskie ścierwomedia trąbiły by o tym na cały świat.
Polskie zakonnice które wróciły z Indii zarażone deltą poczęstowały wirusem swoich podopiecznych w domu pomocy społecznej.
Siostry zastosowały amantadynę i w ciągu tygodnia wyleczyły siebie i swoich 30 podopiecznych.
Zakaz stosowania amantadyny w Polsce w chorobie sars-cov2 jest świadomym ludobójstwem polskich obywateli.Gdyby podawano ten lek w pierwszych dniach choroby przepisany przez lekarza rodzinnego uratowano by tysiące istnień ludzkich i powiem tak jak te rządowe konowały,ryzyko podania amantadyny przewyższa ryzyko domniemanych skutków ubocznych.

@Robik
Min. Zdrowia zakupiło Wielką Cyfrową Dupę z oprogramowaniem kowidowym. To z niej wyciągają wszystkie dane statystyczne i symulacje przypływów i odpływów kolejnych fal. W UK 27tys w tym tygodniu i nikt ogniem nie sra. PLANdemia testów PCR en marche! Im więcej testów, tym więcej pozytywnych wyników. Im więcej cykli w testach, tym więcej fałszywie pozytywnych wyników. Pozytywny wynik testu PCR to jeszcze żadne “zakażenie”, mówi nawet WHO. Demografia w Polsce (coraz więcej coraz starszych) sprawia, że przy rocznej śmiertelności 1,1% codziennie umiera więcej jak 1100 osób, całkiem bez korony i nie więcej przez koronę. Myjcie rączki, WEF, rządy i MSM piorą wasze mózgi.
Na przykład w raporcie opublikowanym przez Ministerstwo Zdrowia w Izraelu skuteczność 2 dawek szczepionki BNT162b2 (Pfizer-BioNTech) w zapobieganiu zakażeniu COVID-19 wyniosła 39% [6], znacznie niższa niż w badaniu skuteczność 96% [7]. Okazuje się również, że odporność uzyskana ze szczepionki Pfizer-BioNTech może nie być tak silna, jak odporność uzyskana poprzez wyleczenie z wirusa COVID-19 [8]. Odnotowano również znaczny spadek odporności po szczepionkach mRNA 6 miesięcy po immunizacji [9]. Mimo że szczepienia chronią osoby przed ciężką hospitalizacją i śmiercią, CDC odnotowało wzrost z 0,01 do 9% i 0 do 15,1% (od stycznia do maja 2021 r.) odpowiednio odsetka hospitalizacji i zgonów wśród w pełni zaszczepionych [ 10].

@Robik 07:44:18

GAME OVER!

 

Increases in COVID-19 are unrelated to levels of vaccination across 68 countries and 2947 counties in the United States

https://link.springer.com/article/10.1007/s10654-021-00808-7

Domek z kart rozpada się.
Wiadomo, że tak zwany „wirus” SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany i oczyszczony co logicznie prowadzi do wniosku, że cała historia covid co trzyma świat w traumie dla ostatnie 18 miesięcy to ogromne oszustwo o biblijnych proporcjach, nieporównywalne z niczym, co się wydarzyło a raczej zostało zrobione ludzkości w najnowszej historii.
https://www.globalresearch.ca/disguising-mrna-experimental-gene-altering-poison-jabs-flu-shots/5755033

Naukowiec kliniczny i immunolog-wirusolog z laboratorium w południowej Kalifornii twierdzi, że wraz z kolegami z 7 uniwersytetów pozywa CDC za masowe oszustwo. Powód: żadna z 1500 próbek osób testowanych jako „pozytywnych” nie mogła znaleźć Covid-19. Po prostu stwierdzono, że WSZYSCY ludzie mają grypę A i w mniejszym stopniu grypę B. Jest to zgodne z wcześniejszymi odkryciami innych naukowców, o których pisaliśmy kilka razy.

https://www.globalresearch.ca/laboratories-us-cant-find-covid-19-one-1500-positive-tests/5754978
Kiedy dwa wielkie umysły dochodzą do podobnych wniosków na temat obecnego globalnego nacisku na szczepienie wszystkich eksperymentalnymi szczepionkami COVID, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Obaj wysoce doświadczeni naukowcy mają całkowicie negatywny pogląd na wysiłki szczepień. Gorzej niż nieskuteczne, wskazują na negatywne skutki zdrowotne dla światowej populacji. Ci dwaj uznani prawdomówni badacze medycyny sprawiają, że Fauci wygląda na równie nieudolnego, podstępnego i niebezpiecznego jak on sam.

https://www.globalresearch.ca/two-top-virologists-frightening-warnings-about-covid-injections-ignored-government-big-media/5753731
24 września:

Liczba zakażeń w Polsce od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką – 1 412 317
Liczba zakażeń wśród w pełni zaszczepionych po upływie 14 dni od pełnej dawki – 13 958
1 października:

Liczba zakażeń w Polsce od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką – 1 419 075
Liczba zakażeń wśród w pełni zaszczepionych po upływie 14 dni od pełnej dawki – 16 104
Oznacza to, że w ostatnim tygodniu, od 24 do 30 września, zanotowaliśmy w Polsce 6 758 zakażeń koronawirusem. Wśród niezaszczepionych wykryto 4 612 dodatnich wyników, a wśród w pełni zaszczepionych 2 146. Innymi słowy, w ostatnim tygodniu w pełni zaszczepieni stanowili 31,75 proc. wszystkich zakażeń. Niemal co trzeci w ostatnim tygodniu chory na COVID-19 jest w pełni zaszczepiony.

Źródło: https://nczas.com/2021/10/01/gorzka-prawda-rosnie-odsetek-zakazen-i-zgonow-na-covid-19-wsrod-zaszczepionych-oficjalne-dane-ministerstwa-zdrowia/

To wszystko zakrawa na Czfarty Wymiar. PiS nawet nie potrafi umiejętnie ściemniać, aby pokazać, że szczepionki są skuteczne.
Rekordy zakażeń w Izraelu i Wielkiej Brytanii. PiS stawiał za wzór te państwa pod względem liczby zaszczepionych przeciwko Covid 19.
To samo zaczyna się dziać w Polsce, im więcej zaszczepionych, tym więcej zakażeń i zgonów po zaszczepieniu. Po to PiS posłał dzieci i młodzież do szkół, aby sprzedać zaszyty i książki, oraz wyszczepić naiwnych eksperymentem medycznym i szkoły zostaną zamknięte, bo po szczepieniu wzrasta ilość zakażeń wywołanych mutacjami po szczepionce. Te fale PLANdemii można sobie dowolnie wywołać liczba testów i ilością cykli w tych testach, aby utrzymać tsunami zysków Big Pharma i totalitaryzm naszych świeckich państw dowolnego “prawa”. Wygląda na to, że lepiej wstrzymać język i nie namawiać do wątpliwej szprycy, zwłaszcza, jeśli się nie jest zorientowanym w temacie urzędnikiem od czegoś innego.

https://theexpose.uk/2021/10/01/breaking-pfizer-stand-accused-of-experimenting-on-orphan-babies-to-test-their-covid-19-vaccine/

Dla pokonania PLANdemii niezbędna jest wiedza naukowa.
W szczególności ta o mediach. Aby osiągnąć zwycięstwo, wystarczy je ogłosić i dostosować procedury do stanu ogłoszonego. Mamy PLANdemię napędzaną testami PCR. Bezobjawowe pozytywne wyniki nazywa się zakażeniami, czym nie są. Test PCR cos tam znajduje, części DNA (nie tylko tego?) wirusa. Tym więcej pozytywnych wyników, im więcej testów. Testy z ct>35 dają w 97% fałszywie pozytywne wyniki, według CDC niezaszczepionych testuje się z ct=40. “Naukowe” to i polityce na rękę. Dobrowolne niewolnictwo jest najbardziej skuteczne, ale i najbardziej haniebne.

Opublikowano za: https://d3konspiracja.neon24.pl/post/163785,raport-miliony-umieraja-od-zastrzykow

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Cytując Jima Stone:

  Stos witryn jest offline, zobacz to:
  https://downdetector.com/archive/

  Możesz kliknąć witryny, aby zobaczyć komentarze i co się dzieje. Mamy teraz kilka poważnych awarii.

  Ktoś na pewno sonduje systemy i sprawdza, co jest potrzebne do zabijania witryn, zobacz następny post:

  Czy 15 października będzie dniem?
  Słyszałem pogłoski i pogłoski, że wszystkie awarie Internetu to „elita” testująca, jak wyłączać strony przed wielkim zamknięciem 15-go. PLOTKI. Nie będę tego stwierdzał jako fakt. Jednak ostatnio kilku dostawców telefonów komórkowych na jakiś czas zostało wyłączonych z linii (bezprecedensowe), a wczoraj nawet dostawca komórkowy Claudii zbankrutował (nigdy wcześniej nie miało to miejsca), a pokaz dronów w Chinach zupełnie się pogorszył i wygląda na to, że to był hack, Każdy wie, co się stało z Faceplant i innymi powiązanymi, a dziś rano Conservativetreehouse nie działał. RENSE NIE BYŁO PRZEZ DŁUGI CZAS, zanim włamał się na Facebooka –
  W tej chwili dzieje się WIELE I WIELE i naprawdę wygląda na to, że ktoś dotyka drutów jak velociraptory w pierwszym Parku Jurajskim – czy 15 października będzie dniem, w którym wyjdą? To nie jest tak, że nie ma precedensu, dzień po dniu wszystko idzie chwiejnie, strony nadal są usuwane i szczerze mówiąc, nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem.

  Dlaczego mieliby to robić? Dość oczywistą odpowiedzią byłoby to, że zbyt oczywiste staje się, że strzały Corona są bronią. Ostatnio pojawiły się zdjęcia pierwszych dzieci urodzonych przez zaszczepione matki, które zostały zaszczepione po poczęciu, ale przed urodzeniem – a wyniki są przerażające. Uważam, że jest całkowicie możliwe, że Facebook został zamknięty, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zdjęć. Facebook może przeszukiwać ciąg tekstowy w celu automatycznego zbanowania, ale zdjęcia są znacznie trudniejsze, a dzień, w którym Facebook upadł, był dniem, w którym temat powinien eksplodować.

  Moje podejrzenie:
  Jeśli nie mogą uzyskać okropnych doniesień o okaleczonych dzieciach i więcej pod kontrolą, naprawdę wyciągną wtyczkę, a piętnasty nie będzie niespodzianką. Czy będą? Cóż, ludzie umierają od przewidywania, więc nie zamierzam tego robić, ale powiem, że mówi się to szeroko i na pewno mamy precedens.

  OTO DLACZEGO MYŚLĘ, ŻE FACEPLANT UPADŁ:
  Ludzie zaczęli to rozpowszechniać:

  http://82.221.129.208/1/babies.jpg

  Teraz, po zastanowieniu się nad wszystkim, co się teraz dzieje, staje się oczywiste, że wyraźnie trwa wojna światowa, a główną gorącą bronią jest strzał. Broń drugorzędną to blokady, oszukańcze media i manipulujący lekarze. Jeśli przejrzysz wszystkie zeznania pielęgniarek, szybko zdasz sobie sprawę, że WSZYSCY mówią, że lekarze nie chcą przyznać, że cokolwiek się dzieje ze szczepionką, podczas gdy pielęgniarki obserwują to każdego dnia. Dlaczego lekarze mieliby odmówić uznania tego? ODPOWIEDŹ: ponieważ w tej chwili stają się odpowiedzialni za wszystko, co się dzieje. Dopóki nie uznają, że strzał okalecza ludzi, mogą twierdzić, że są wiarygodne i niewiedzą, i nie mogą zostać pozwani bez względu na to, ile pielęgniarek im powie. I jest “wypłata”.

  Zazwyczaj lekarze, którzy są w pełni skorumpowani, są w tej grze za sześciocyfrowe wypłaty miesięcznie, aby po prostu odwrócić wzrok i pozwolić, aby to się stało. I to się dzieje. Te dwa zdjęcia dziecka to mówią. Mówią o tym statystyki bezrobocia. Niezliczone pielęgniarki tak mówią. Mówią o tym niedobory podaży i braki chipów na „brak pracowników”. Niezliczeni ratownicy, a nawet policjanci, którzy odchodzą, MÓWI TO. Spójrzmy prawdzie w oczy: jeśli w Nowym Jorku nakaz, aby WSZYSCY pracownicy medyczni zrezygnowali z zastrzyku, 40 000 osób zrezygnowało z pracy, 40 000 osób, które widziały na własne oczy, jak ludzie zrezygnowali z tego zastrzyku, ale byli na tyle skorumpowani, by robić to tak długo, jak się im nie przydarzyło, coś jest POWAŻNIE NIEPRAWIDŁOWO i to niedługo dojdzie do skutku.
  Sprawy nadal idą wykładniczo przeciwko strzałowi. Ludzie się budzą. Kiedy uderzy masa krytyczna? Prawdopodobnie za tydzień, cholernie blisko przewidywanej daty zamknięcia, wiele osób powtarza – 15-tego.

 2. krnabrny1 says:

  Osobiście dodam, że prawdopodobieństwo zdarzeń opisanych wyżej jest wysokie.
  Świadczy o tym zeznanie przed kongresem tej babeczki co pracowała w Facebooku a teraz zdecydowała się mówić. Oczywiście wszystko jest ustawione, pytania są odpowiednie i odpowiedzi też właściwe:-)

  Rzecz w tym, że kongres wyraził wielkie zaniepokojenie praktykami wewnątrz FB i skrytykował je. Ten sam kongres który przez tyle lat siedział cicho w tej kwestii i nic nie zrobił.

  Oczywistym staje się, że rząd chce ugrać punkciki na tym dla siebie, ale jednocześnie skoro tak mówi to prawdopodobne jest iż wie, co się za niedługo stanie i folguje sobie ile może w oskarżeniach.

  Przypomnę, że podczas krachu z 2007-8 roku, rząd USA do ostatniej chwili chwalił działania firm i transakcji derywatowych.

  Zatem, jeśli taki kongres pozwala sobie na krytykę, to oznacza, że nie ma już czego krytykować.

  Podczas tego zeznania, porównano działanie FB to firm tytoniowych, że niby szkodzą, a klienci o tym nie są informowani. To druga możliwa opcja, rząd chce opodatkować portale społecznościowe, traktując je jako opioidy i dając akcyzę, którą ostatecznie wezmą na siebie klienci w tej czy innej formie. Ta droga wydaje mi się jednak zbyt ekwilibrystyczna. Rozumiem, że liczą na wielkie przywiązanie ludzi do FB, ale czy ono faktycznie jest jeszcze aż tak wielkie?

  Zobaczymy:-)

 3. krnabrny1 says:

  Ciąg dalszy zdarzeń. Tym razem Hal Turner……
  (zrzuty z aplikacji można zobaczyć na jego stronie, nie będę już ich kopiował)

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/last-night-u-s-banks-attacked-today-uk-banks-lloyds-halifax-and-bank-of-scotland-online-banking-down-with-accounts-showing-0

  Zeszłej nocy amerykańskie banki zaatakowały, dziś brytyjskie banki! Bankowość internetowa Lloyds, Halifax i Bank of Scotland NIE DZIAŁA – z kontami pokazującymi £0
  ŚWIAT
  AKTUALNOŚCIBIURKO
  07 PAŹDZIERNIKA 2021
  TRAFIENIA: 7082

  Zeszłej nocy amerykańskie banki zaatakowały, dziś brytyjskie banki! Bankowość internetowa Lloyds, Halifax i Bank of Scotland NIE DZIAŁA – z kontami pokazującymi £0
  Około 19:30 czasu wschodnioamerykańskiego zeszłej nocy Chase, Capital One, Wells Fargo, Citibank, US Bank i system SNAP-EBT miały poważne problemy do około 23:00. Dziś rano (czwartek) banki w Wielkiej Brytanii mają podobne kłopoty, z kontami pokazującymi ZERO salda!

  DownDetector.com, który śledzi awarie systemu elektronicznego, zgłosił problemy wkrótce po ich rozpoczęciu, jak pokazano poniżej:

  Dziś rano klienci Lloyds, Halifax i Bank of Scotland mieli problemy z dostępem do swoich kont z powodu problemów technicznych we wszystkich trzech bankach w Wielkiej Brytanii.

  Skargi w mediach społecznościowych pokazują, że ludzie nie mogli korzystać zarówno z bankowości mobilnej, jak i aplikacji.

  Niektórzy twierdzą, że tymczasowo nie mogą zobaczyć swojego salda online, ponieważ konta pokazują, że mają zero pieniędzy.

  Klienci kontaktowali się z bankami, z których wszystkie trzy należą do Lloyds Banking Group, za pośrednictwem Twittera .

  Jedna osoba powiedziała: „Co się dzieje? Bankowość mobilna nie działa już od co najmniej dwóch godzin. Mam rachunki do zapłacenia i pieniądze do przelania”.

  Inny powiedział: „Lloyds wygląda na to, że bankowość mobilna nie działa. Nie można zobaczyć żadnych październikowych transakcji i salda pokazującego NA na wszystkich kontach”.

  Trzeci tweet: „Czy ktoś jeszcze ma problemy z aplikacją Halifax? Mówi, że nie wszystkie moje informacje są dostępne i pokazuje moje saldo na zero”.

  Inny powiedział: „Czy aplikacja Halifax nie działa?”

  Dla każdego, kto zwraca szczególną uwagę, wydaje się oczywiste, że awaria, która dotknęła Facebooka, INSTAGRAM, WHATSAPP i inne media społecznościowe na początku tego tygodnia, powodując wyłączenie tych gigantów na ponad pięć godzin, jest teraz powtarzana w podobnych atakach na banki.

  Na pierwszy rzut oka wydaje się jasne, że ktoś z ogromnymi możliwościami ataków elektronicznych testuje swoją zdolność do wymazywania wszystkich rodzajów usług internetowych, być może w ramach przygotowań do masowego ataku, który w jak największym stopniu sparaliżuje.

  W NAJSILNIEJSZYCH MOŻLIWYCH WARUNKACH Czytelnicy są WZYWANI, aby upewnili się, że mają gotówkę w swoich domach i na swoich osobach na czas, kiedy ten nikczemny sprawca faktycznie dokona zamierzonego strajku. Każdy, kto nie ma gotówki, będzie całkowicie zacięty, ponieważ charakter ataków jest taki, że karty kredytowe/debetowe nie będą działać podczas jakiegokolwiek masowego ataku. Bankomaty też nie będą działać, ponieważ nie będą mogły korzystać z sieci do weryfikacji sald kont.

  Jeśli Internet zostanie wyjęty, terminale kart kredytowych w sklepach, sklepach, na stacjach benzynowych nie będą mogły przetworzyć transakcji kartą kredytową. Jeśli nie masz gotówki, nie będziesz mógł funkcjonować. Brak jedzenia. Brak paliwa do pojazdów. . . nic. Gotówka będzie królem.

  Pamiętaj, że gotówka **NIE** służy do opłacania rachunków. Pieprzyć rachunki, tu będzie chodziło o przetrwanie. Państwo musi mieć pieniądze, aby dostać po. Więc weź trochę, schowaj w bezpiecznym miejscu i zostaw tam na chwilę.

  Jeśli za miesiąc wszystko będzie w porządku, zawsze możesz zwrócić gotówkę. Ale jeśli zostaniesz złapany bez tego, masz przerąbane.

  Co więcej, zapasy żywności stają się dziwnie niedostępne. Poniższy film z Walmartu pokazuje, jak poważnie to się robi w niektórych miejscach.

  Wzmocnij zapasy żywności. Uzupełnij paliwo w swoich pojazdach.

  Ktoś toczy bardzo śmiertelną grę z ogólnoświatowymi elektronicznymi systemami transakcyjnymi, a kiedy w końcu uderzy, cała masa ludzi, którzy przechodzą przez życie, ledwo zwracając uwagę na to, co się wokół nich dzieje, nagle znajdzie się SOL

  Zdobądź gotówkę. Zdobądź paliwo. Uzupełnij zapasy żywności. Nie czekaj.

Wypowiedz się