“Hiszpańska grypa” z 1918 roku była naprawdę atakiem bioterrorystycznym na ludzkość

Czy wojskowa eksperymentalna szczepionka w 1918 roku zabiła 50-100 milionów ludzi obwinianych za “hiszpańską grypę”?

Wiadomości o wpływie na zdrowie

Eksperyment ze szczepionką bakteryjną z lat 1918-19 mógł zabić 50-100 milionów ludzi

Kevin Barry,

prezes First Freedoms, Inc.

“Hiszpańska grypa” zabiła około 50-100 milionów ludzi podczas pandemii w latach 1918-19. Co jeśli historia, którą nam opowiedziano o tej pandemii, nie jest prawdziwa?

Co by było, gdyby zamiast tego zabójcza infekcja nie była ani grypą, ani hiszpańskim pochodzeniem?

Nowo przeanalizowane dokumenty ujawniają, że “hiszpańska grypa” mogła być wojskowym eksperymentem szczepionkowym, który się nie powiódł.

Patrząc wstecz na 100. rocznicę zakończenia I wojny światowej, musimy zagłębić się głębiej, aby rozwiązać tę tajemnicę.

Streszczenie

 • Powodem, dla którego współczesna technologia nie była w stanie wskazać zabójczego szczepu grypy z tej pandemii, jest to, że grypa nie była zabójcą.
 • Więcej żołnierzy zginęło podczas I wojny światowej od chorób niż od kul.
 • Pandemia nie była grypą. Szacuje się, że 95% (lub więcej) zgonów było spowodowanych bakteryjnym zapaleniem płuc, a nie grypą / wirusem.
 • Pandemia nie była hiszpańska. Pierwsze przypadki bakteryjnego zapalenia płuc w 1918 roku sięgają bazy wojskowej w Fort Riley w stanie Kansas.
 • Od 21 stycznia do 4 czerwca 1918 roku eksperymentalna szczepionka przeciwko bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych hodowana u koni przez Rockefeller Institute for Medical Research w Nowym Jorku została wstrzyknięta żołnierzom w Fort Riley.
 • Przez resztę 1918 roku, gdy ci żołnierze – często żyjący i podróżujący w złych warunkach sanitarnych – byli wysyłani do Europy do walki, rozprzestrzeniali bakterie na każdym przystanku między Kansas a okopami frontowymi we Francji.
 • Jedno z badań opisuje żołnierzy “z aktywnymi infekcjami (którzy) rozpalali bakterie, które skolonizowały ich nosy i gardła, podczas gdy inni – często w tych samych “przestrzeniach oddechowych” – byli głęboko podatni na inwazję i szybkie rozprzestrzenianie się przez płuca przez własne lub inne bakterie kolonizujące. ” (1)
 • “Hiszpańska grypa” zaatakowała zdrowych ludzi w sile wieku. Bakteryjne zapalenie płuc atakuje ludzi w sile wieku. Grypa atakuje młodych, starszych i z obniżoną odpornością.
 • Kiedy WW1 zakończyła się 11 listopada 1918 roku, żołnierze powrócili do swoich krajów ojczystych i kolonialnych placówek, rozprzestrzeniając zabójcze bakteryjne zapalenie płuc na całym świecie.
 • Podczas 1 wojny światowej Instytut Rockefellera wysłał również surowicę przeciwmeningokokową do Anglii, Francji, Belgii, Włoch i innych krajów, pomagając rozprzestrzeniać epidemię na całym świecie.

Podczas pandemii z lat 1918-19 tak zwana “hiszpańska grypa” zabiła 50-100 milionów ludzi, w tym wielu żołnierzy.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że choroba zabiła znacznie więcej żołnierzy ze wszystkich stron niż karabiny maszynowe, gaz musztardowy lub cokolwiek innego typowo związanego z I wojną światową.

Mam osobisty związek z hiszpańską grypą. Wśród zabitych przez choroby w latach 1918-19 są członkowie obu rodzin moich rodziców.

Ze strony ojca jego babcia Sadie Hoyt zmarła na zapalenie płuc w 1918 roku. Sadie była szefem Yeoman w marynarce wojennej. Jej śmierć sprawiła, że moja babcia Rosemary i jej siostra Anita zostały wychowane przez ciotkę. Siostra Sadie, Marian, również wstąpiła do marynarki wojennej. Zmarła na “grypę” w 1919 roku.

Ze strony mojej matki dwie siostry jej ojca zmarły w dzieciństwie. Wszyscy członkowie rodziny, którzy zmarli, mieszkali w Nowym Jorku.

Podejrzewam, że wiele amerykańskich rodzin i wiele rodzin na całym świecie zostało dotkniętych w podobny sposób przez tajemniczą hiszpańską grypę.

W 1918 roku “grypa” lub grypa była chwytliwym określeniem choroby nieznanego pochodzenia. Nie miał on tego konkretnego znaczenia, co ma dzisiaj.

Oznaczało to jakąś tajemniczą chorobę, która spadła z nieba. W rzeczywistości grypa pochodzi ze średniowiecznej łaciny “wpływowy” w sensie astrologicznym, co oznacza wizytę pod wpływem gwiazd.

DLACZEGO TO, CO WYDARZYŁO SIĘ 100 LAT TEMU, JEST TERAZ WAŻNE?

W latach 1900-1920 w uprzemysłowionym świecie trwały ogromne wysiłki na rzecz zbudowania lepszego społeczeństwa. Posunę się z Nowego Jorku jako przykładu, aby omówić trzy główne zmiany w społeczeństwie, które miały miejsce w Nowym Jorku w tym czasie i ich wpływ na śmiertelność z powodu chorób zakaźnych.

1. Czysta woda i urządzenia sanitarne

Pod koniec 19 wieku do początku 20 wieku, Nowy Jork zbudował niezwykły system, aby dostarczyć czystą wodę do miasta z Catskills, system nadal używany do dziś. Nowy Jork zbudował również ponad 6000 mil kanalizacji, aby zabrać i uzdatniać odpady, co chroni wodę pitną. Światowa Organizacja Zdrowia uznaje znaczenie czystej wody i urządzeń sanitarnych w zwalczaniu chorób zakaźnych. (2)

2. Elektryczność

Pod koniec 19 wieku do początku 20 wieku, Nowy Jork zbudował sieć energetyczną i okablował miasto, aby energia była dostępna w każdym domu. Energia elektryczna pozwala na chłodzenie. Chłodzenie jest niedocenianym bohaterem jako korzyść dla zdrowia publicznego. Kiedy żywność jest chłodzone od gospodarstwa do stołu, społeczeństwo jest chronione przed potencjalnymi chorobami zakaźnymi. Tania energia odnawialna jest ważna z wielu powodów, w tym ze zwalczania chorób zakaźnych.

3. Farmaceutyczne

Pod koniec 19 wieku do początku 20 wieku, Nowy Jork stał się domem Rockefeller Institute for Medical Research (obecnie Rockefeller University). Instytut jest miejscem, w którym narodził się nowoczesny przemysł farmaceutyczny. Instytut był pionierem wielu podejść, które przemysł farmaceutyczny stosuje obecnie, w tym przygotowywania surowic szczepionkowych, na dobre i na złe. Szczepionka użyta w eksperymencie Fort Riley na żołnierzach została wyprodukowana na koniach.

Dane dotyczące śmiertelności w USA od przełomu 20 wieku do 1965 roku wyraźnie wskazują, że czysta woda, spłukiwane toalety, skuteczne systemy kanalizacyjne i chłodzone produkty spożywcze łączą się, aby skutecznie zmniejszyć śmiertelność z powodu chorób zakaźnych, ZANIM szczepionki na te choroby stały się dostępne.

Czy lekarze i producenci farmaceutyczni przypisują sobie zasługi za zmniejszenie śmiertelności z powodu chorób zakaźnych, które słusznie należą do świstaka, hydraulików, elektryków i inżynierów?

Jeśli pycha w Instytucie Rockefellera w 1918 roku doprowadziła do choroby pandemicznej, która zabiła miliony ludzi, jakie lekcje możemy wyciągnąć i zastosować do 2018 roku?

CHOROBA NIE BYŁA HISZPAŃSKA

Oglądając odcinek American Experience na PBS kilka miesięcy temu, byłem zaskoczony, gdy usłyszałem, że pierwsze przypadki “hiszpańskiej grypy” miały miejsce w Fort Riley w Kansas w 1918 roku. Pomyślałem, jak to możliwe, że to historycznie ważne wydarzenie mogło być tak źle nazwane 100 lat temu i nigdy nie poprawione?

Dlaczego “hiszpański”?

Hiszpania była jednym z niewielu krajów niezaangażujących się w I wojnę światową. Większość krajów zaangażowanych w wojnę ocenzurowała swoją prasę.

Wolne od obaw o cenzurę, najwcześniejsze doniesienia prasowe o ludziach umierających z powodu chorób w dużej liczbie pochodziły z Hiszpanii. Walczące kraje nie chciały dodatkowo straszyć wojsk, więc zadowoliły się kozłem ofiarnym Hiszpanii. Żołnierze ze wszystkich stron byli proszeni o przekroczenie ziemi niczyjej w ogniu karabinów maszynowych, co było wystarczająco przerażające, nie wiedząc, że okopy były wylęgarnią chorób.

Sto lat później już dawno minął czas, aby porzucić “hiszpański” z wszelkiej dyskusji na temat tej pandemii. Gdyby grypa zaczęła się w amerykańskiej bazie wojskowej w Kansas, choroba mogłaby i powinna być bardziej trafnie nazwana.

Aby zapobiec przyszłym katastrofom, Stany Zjednoczone (i reszta świata) muszą dokładnie przyjrzeć się temu, co naprawdę spowodowało pandemię.

Możliwe, że jednym z powodów, dla których hiszpańska grypa nigdy nie została skorygowana, jest to, że pomaga ukryć pochodzenie pandemii.

Jeśli pochodzenie pandemii obejmowało eksperyment szczepionkowy na amerykańskich żołnierzach, to Stany Zjednoczone mogą preferować nazywanie go hiszpańską grypą zamiast bakterii Fort Riley z 1918 roku lub czegoś podobnego. Hiszpańska grypa rozpoczęła się w miejscu, w którym podano tę eksperymentalną szczepionkę bakteryjną, co czyni ją głównym podejrzanym jako źródło infekcji bakteryjnych, które zabiły tak wielu.

O wiele trudniej byłoby utrzymać marketingową mantrę “szczepionki ratują życie”, gdyby eksperyment szczepionkowy pochodzący ze Stanów Zjednoczonych w latach prymitywnej produkcji spowodował śmierć 50-100 milionów ludzi.

“Szczepionki ratują życie… z wyjątkiem tego, że mogliśmy zabić 50-100 milionów ludzi w latach 1918-19” jest znacznie mniej skutecznym sloganem sprzedażowym niż zbyt uproszczone “szczepionki ratują życie”.

CHOROBĄ, KTÓRA ZABIŁA TAK WIELU, NIE BYŁA GRYPA ANI WIRUS. TO BYŁO BAKTERYJNE.

W połowie 2000 roku wiele mówiło się o “gotowości na wypadek pandemii”. Producenci szczepionek przeciw grypie w Stanach Zjednoczonych otrzymali miliardy dolarów podatników na opracowanie szczepionek, aby upewnić się, że nie będziemy mieli kolejnej śmiertelnej pandemicznej “grypy”, takiej jak ta w latach 1918-19.

Wykorzystanie “grypowej” części hiszpańskiej grypy pomogło producentom szczepionek uzyskać miliardowe czeki od rządów, mimo że naukowcy wiedzieli wtedy, że bakteryjne zapalenie płuc było prawdziwym zabójcą.

Nie jest moim zdaniem, że bakteryjne zapalenie płuc było prawdziwym zabójcą – tysiące autopsji potwierdzają ten fakt.

Według artykułu National Institute of Health z 2008 roku, bakteryjne zapalenie płuc było zabójcą w co najmniej 92,7% przeprowadzonych autopsji z lat 1918-19. Jest to prawdopodobnie więcej niż 92,7%.

Naukowcy przyjrzeli się ponad 9000 autopsjom i “nie było negatywnych (bakteryjnych) wyników hodowli płuc”.

“… W 68 seriach autopsji o wyższej jakości,w których można wykluczyć możliwość niezgłoszonych negatywnych kultur, 92,7% autopsyjnych kultur płuc było pozytywnych dla bakterii ≥1. … w jednym badaniu z udziałem około 9000 pacjentów, którzy byli obserwowani od prezentacji klinicznej grypy do ustąpienia lub autopsji, naukowcy uzyskali, sterylną techniką, kultury pneumokoków lub paciorkokowców ze 164 ze 167 próbek tkanki płucnej.

Istniało 89 czystych kultur pneumokoków; 19 kultur, z których odzyskano tylko paciorkoskoki; 34, które dawały mieszaniny pneumokoków i/lub paciorkowców; 22, które dały mieszaninę pneumokoków, paciorkowców i innych organizmów (wyraźnie pneumokoki i paciorkoki niehemolityczne); i 3, które dały same paciorkotechniczne paciorkoki niehemolityczne. Nie było żadnych negatywnych wyników hodowli płuc”. (3)

Pneumokoki lub paciorkoki znaleziono w “164 z 167 próbek tkanki płucnej” poddanych autopsji. To 98,2%. Bakterie były zabójcą.

SKĄD WZIĄŁ SIĘ BAKTERYJNE ZAPALENIE PŁUC GRYPY HISZPANKI W LATACH 1918-19?

Kiedy Stany Zjednoczone wypowiedziały wojnę w kwietniu 1917 r., raczkujący przemysł farmaceutyczny miał coś, czego nigdy wcześniej nie miał – dużą podaż ludzkich obiektów testowych w postaci pierwszego poboru armii amerykańskiej.

Przed wojną w 1917 roku armia amerykańska miała 286 000 ludzi. Po wojnie w 1920 roku armia amerykańska rozpadła się i liczyła 296 000 ludzi.

W latach wojny 1918-19 armia amerykańska wzrosła do 6 000 000 ludzi, a 2 000 000 ludzi zostało wysłanych za granicę. Rockefeller Institute for Medical Research wykorzystał tę nową pulę ludzkich świnek morskich do przeprowadzenia eksperymentów szczepionkowych.

RAPORT NA TEMAT SZCZEPIEŃ PRZECIW ZAPALENIU PRZEDNIECZYŃ I OBSERWACJI AGLUTYNINÓW WE KRWI PRZEWLEKŁYCH NOSICIELI MENINGOKOKÓW

fredericka L. Gatesa

ze szpitala Base Hospital, Fort Riley, Kansas i The Rockefeller Institute for Medical Research, Nowy Jork.
Otrzymano 1918 lip 20

(Uwaga autora: Przeczytaj artykuł Fort Riley w całości, abyś mógł docenić nieostrożność eksperymentów przeprowadzonych na tych oddziałach.)

Między 21 stycznia a 4 czerwca 1918 roku dr Gates donosi o eksperymencie, w którym żołnierzom podano 3 dawki szczepionki przeciwko bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych. Ci, którzy przeprowadzali eksperyment na żołnierzach, po prostu pluli dawkami surowicy szczepionkowej wyprodukowanej u koni.

Schemat szczepień został zaprojektowany tak, aby wynosił 3 dawki. 4 792 mężczyzn otrzymało pierwszą dawkę, ale tylko 4 257 otrzymało 2. dawkę (spadek o 11%), a tylko 3702 otrzymało wszystkie trzy dawki (spadek o 22,7%).

W sumie 1090 mężczyzn nie było tam w 3. dawce. Co się stało z tymi żołnierzami? Czy zostali wysłani na wschód pociągiem z Kansas, aby wsiąść na statek do Europy? Czy byli w szpitalu Fort Riley? Raport dr Gatesa nam tego nie mówi.

Artykuł towarzyszący transmisji American Experience, którą oglądałem, rzuca trochę światła na to, gdzie może być tych 1090 mężczyzn. Gates rozpoczął swoje eksperymenty w styczniu 1918 roku.

W marcu tego roku “100 mężczyzn dziennie” wchodziło do ambulatorium w Fort Riley.

Czy niektórzy z tych mężczyzn brakuje w raporcie dr Gatesa – ci, którzy nie dostali 2. lub 3. dawki?

“… Krótko przed śniadaniem w poniedziałek, 11 marca, pierwsze domino miało spaść sygnalizując początek pierwszej fali grypy z 1918 roku.

Kucharz Albert Gitchell zgłosił się do obozowego szpitala ze skargami na “złe przeziębienie”.

Tuż za nim stał kapral Lee W. Drake, który wyrażał podobne skargi.

Do południa chirurg obozowy Edward R. Schreiner miał na rękach ponad 100 chorych mężczyzn, wszyscy najwyraźniej cierpieli na tę samą chorobę. (5)

Gates donosi, że kilku mężczyzn w eksperymencie miało objawy grypopodobne: kaszel, wymioty i biegunkę po otrzymaniu szczepionki.

Objawy te są katastrofą dla mężczyzn mieszkających w koszarach, podróżujących pociągami na wybrzeże Atlantyku, żeglujących do Europy oraz żyjących i walczących w okopach.

Niehigieniczne warunki na każdym etapie podróży są idealnym środowiskiem do rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej, takiej jak bakteryjne zapalenie płuc.

Z raportu dr Gatesa:

“Reakcje.– … Odnotowano kilka przypadków rozluźnienia jelit lub przejściowej biegunki. Ten objaw nie wystąpił wcześniej. Staranne dochodzenie w indywidualnych przypadkach często wywoływało informację, że mężczyźni, którzy skarżyli się na skutki szczepienia, cierpieli na łagodną koryzę, zapalenie oskrzeli itp. w momencie wstrzyknięcia. ”

“Czasami reakcja była inicjowana przez uczucie chłodu lub chłodu, a wielu mężczyzn skarżyło się na gorączkę lub gorączkowe odczucia podczas następnej nocy.

Następna pod względem częstotliwości pojawiły się nudności (czasami wymioty), zawroty głowy i ogólne “bóle” w stawach i mięśniach, które w kilku przypadkach były szczególnie zlokalizowane w okolicy szyi lub lędźwiowej, powodując sztywność karku lub sztywność pleców. Po kilku zastrzykach nastąpiła biegunka.

Reakcje od czasu do czasu symulowały początek epidemicznego zapalenia opon mózgowych, a kilku zaszczepionych mężczyzn zostało wysłanych jako podejrzani do Szpitala Bazowego w celu postawienia diagnozy. ” (4)

Według Gatesa wstrzykiwali żołnierzom losowe dawki eksperymentalnej szczepionki przeciwko bakteryjnemu zapaleniu opon mózgowych. Później niektórzy żołnierze mieli objawy, które “symulowały” zapalenie opon mózgowych, ale dr Gates wysuwa fantastyczne twierdzenie, że nie było to rzeczywiste zapalenie opon mózgowych.

U żołnierzy wystąpiły objawy grypopodobne. Bakteryjne zapalenie opon mózgowych, wtedy i teraz, jest znane z naśladowania objawów grypopodobnych. (6)

Być może podobieństwo wczesnych objawów bakteryjnego zapalenia opon mózgowych i bakteryjnego zapalenia płuc do objawów grypy jest powodem, dla którego eksperymenty szczepionkowe w Fort Riley były w stanie uniknąć analizy jako potencjalnej przyczyny grypy hiszpanki przez 100 lat i liczą.

JAK TO SIĘ STAŁO, ŻE “HISZPAŃSKA GRYPA” ROZPRZESTRZENIŁA SIĘ TAK SZEROKO?

Istnieje element doskonałej burzy w rozprzestrzenianiu się bakterii Gates. I wojna światowa zakończyła się zaledwie 10 miesięcy po pierwszych zastrzykach. Na nieszczęście dla 50-100 milionów, którzy zginęli, żołnierze, którym wstrzyknięto bakterie z dodatkiem koni, poruszali się szybko w ciągu tych 10 miesięcy.

Artykuł z 2008 roku na stronie internetowej CDC opisuje, w jaki sposób chorzy żołnierze z I wojny światowej mogli przekazywać bakterie innym, stając się “dorosłymi chmurami”.

Wreszcie, przez krótkie okresy i w różnym stopniu, dotknięci gospodarze stali się“dorosłymi chmurami”, którzy zwiększyli aerozolizację kolonizujących szczepów bakterii, szczególnie pneumokoków, paciorkowców hemolitycznych, H. influenzae i S. aureus.

Przez kilka dni podczas lokalnych epidemii – szczególnie w zatłoczonych miejscach, takich jak oddziały szpitalne, obozy wojskowe, okręty wojskowe i kopalnie (i okopy) – niektóre osoby były immunologicznie podatne, zakażone lub powracały do zdrowia po zakażeniach wirusem grypy.

Osoby z aktywnymi infekcjami rozpalały bakterie, które skolonizowały ich nosy i gardła, podczas gdy inne – często w tych samych “przestrzeniach oddechowych” – były głęboko podatne na inwazję i szybkie rozprzestrzenianie się przez płuca przez własne lub inne bakterie kolonizujące. (1)

Trzy razy w swoim raporcie na temat eksperymentu ze szczepionką Fort Riley dr Gates stwierdza, że niektórzy żołnierze mieli “ciężką reakcję” wskazującą na “niezwykłą indywidualną podatność na szczepionkę”.

Podczas gdy szczepionka sprawiła, że wielu zachorowało, zabiła tylko tych, którzy byli na nią podatni. Ci, którzy zachorowali i przeżyli, stali się “dorosłymi chmurami”, którzy rozprzestrzenili bakterie na innych, co stworzyło więcej dorosłych chmur, rozprzestrzeniając się na innych, gdzie zabiło podatnych, powtarzając cykl, aż nie było już niehigienicznych warunków wojennych i nie było już milionów żołnierzy do eksperymentowania.

Żniwo dla wojsk amerykańskich było ogromne i jest dobrze udokumentowane. Dr Carol Byerly opisuje, jak “grypa” podróżowała jak pożar przez amerykańskie wojsko. (zastąp “bakterie” “grypą” lub “wirusem” dr Byerly’ego):

“… Czternaście największych obozów szkoleniowych zgłosiło wybuchy grypy w marcu, kwietniu lub maju, a niektórzy z zarażonych żołnierzy przenieśli wirusa ze sobą na pokładach statków do Francji …

Gdy żołnierze w okopach zachorowali, wojsko ewakuowało ich z linii frontu i zastąpiło zdrowymi mężczyznami.

Proces ten stale doprowadzał wirusa do kontaktu z nowymi gospodarzami – młodymi, zdrowymi żołnierzami, w których mógł się przystosować, rozmnażać i stać się wyjątkowo zjadliwym bez niebezpieczeństwa wypalenia.

… Zanim jakikolwiek zakaz podróżowania mógł zostać nałożony, kontyngent żołnierzy zastępczych opuścił Camp Devens (poza Bostonem) do Camp Upton na Long Island, punktu wysiadania armii we Francji, i zabrał ze sobą grypę.

Oficerowie medyczni w Upton powiedzieli, że przybył “nagle” 13 września 1918 r., Z 38 przyjęciami do szpitala, a następnie 86 następnego dnia i 193 następnego dnia.

Liczba przyjęć do szpitala osiągnęła szczyt 4 października z 483, a w ciągu 40 dni Camp Upton wysłał 6 131 mężczyzn do szpitala z powodu grypy. Niektórzy rozwinęli zapalenie płuc tak szybko, że lekarze zdiagnozowali je po prostu obserwując pacjenta, a nie słuchając płuc…” (7)

Stany Zjednoczone nie były jedynym krajem posiadam eksperymentalną szczepionkę bakteryjną Instytutu Rockefellera.

Raport Instytutu z 1919 roku stwierdza: “Należy odnieść się do tego, że przed przystąpieniem Stanów Zjednoczonych do wojny (w kwietniu 1917 roku) Instytut wznowił przygotowanie surowicy przeciwmeningokokowej, aby spełnić prośby Anglii, Francji, Belgii, Włoch i innych krajów”.

W tym samym raporcie czytamy: “Aby sprostać nagle zwiększonemu zapotrzebowaniu na surowice lecznicze wypracowane w Instytucie, szybko wzniesiono specjalną stajnię dla koni …” (8)

Eksperymentalna surowica przeciwpłytkowa wytwarzana u koni i wstrzykiwana żołnierzom, którzy wchodziliby w ciasne i niehigieniczne warunki życia wojny … co może pójść nie tak?

Czy surowica bakteryjna wyprodukowana u koni w Instytucie Rockefellera, która została wstrzyknięta żołnierzom amerykańskim i rozprowadzona do wielu innych krajów, jest odpowiedzialna za 50-100 milionów ludzi zabitych przez bakteryjne infekcje płuc w latach 1918-19?

Instytut twierdzi, że dystrybuował surowicę bakteryjną do Anglii, Francji, Belgii, Włoch i innych krajów podczas I wojny światowej. Niewiele wiadomo o tym, jak te kraje eksperymentowały na swoich żołnierzach.

Mam nadzieję, że niezależni badacze uczciwie przyjrzą się tym pytaniom.

DROGA DO PIEKŁA JEST WYBRUKOWANA DOBRYMI INTENCJAMI

Nie wierzę, że ktokolwiek zaangażowany w te eksperymenty szczepionkowe próbował komukolwiek zaszkodzić.

Niektórzy zobaczą nazwisko Rockefeller i będą krzyczeć. “Illuminati!” lub “ubój stada!”

Nie wierzę, że tak się stało.

Wierzę, że standardowa pycha medyczna jest odpowiedzialna – lekarze “bawią się w Boga”, myśląc, że mogą oswoić naturę bez tworzenia nieoczekiwanych problemów.

Z medyczną pychą, nie sądzę, aby sytuacja zmieniła się materialnie w ciągu ostatnich 100 lat.

CO TERAZ?

Przemysł szczepionkowy zawsze poszukuje badanych na ludziach. Mają największy sukces, gdy są w stanie znaleźć populacje, które nie są w stanie odmówić.

Żołnierze (9), niemowlęta, niepełnosprawni, więźniowie, ci w krajach rozwijających się – każdy, kto nie jest w stanie odmówić.

Eksperymenty szczepionkowe na wrażliwych populacjach nie są kwestią przeszłości. Obejrzyj ten klip wideo dr Stanleya Plotkina, w którym opisuje on stosowanie eksperymentalnych szczepionek na sierotach, upośledzonych umysłowo, więźniach i osobach pod rządami kolonialnymi.

Zeznanie miało się dokonać w styczniu 2018 r. Pycha społeczności medycznej jest teraz taka sama lub gorsza niż 100 lat temu.

Zobacz, jak dr Plotkin przyznaje się do pisania:

“Pytanie brzmi, czy mamy przeprowadzić eksperymenty na w pełni funkcjonujących dorosłych i na dzieciach, które potencjalnie przyczyniają się do społeczeństwa, czy też przeprowadzić wstępne badania na dzieciach i dorosłych, którzy są ludźmi w formie, ale nie w potencjale społecznym”.

Obejrzyj przerażający klip wideo. (10)

Częściowo dlatego, że globalna społeczność jest świadoma pychy medycznej i dobrze zdaje sobie sprawę z kiepskiej historii etyki medycznej, Powszechna Deklaracja Bioetyki i Praw Człowieka opracowała międzynarodowe standardy dotyczące prawa do świadomej zgody na profilaktyczne procedury medyczne, takie jak szczepienia.

Społeczność międzynarodowa doskonale zdaje sobie sprawę, że przemysł farmaceutyczny popełnia błędy i zawsze poszukuje badanych ludzi. Deklaracja stwierdza, że jednostki mają prawo człowieka do wyrażenia zgody na wszelkie profilaktyczne interwencje medyczne, takie jak szczepienia.

Artykuł 3 – Godność ludzka i prawa człowieka

1. Należy w pełni szanować godność ludzką, prawa człowieka i podstawowe wolności.
2. Interesy i dobro jednostki powinny mieć pierwszeństwo przed wyłącznym interesem nauki lub społeczeństwa.

Artykuł 6 – Zgoda

1. Wszelkie profilaktyczne, diagnostyczne i terapeutyczne interwencje medyczne mogą być przeprowadzane wyłącznie za uprzednią, dobrowolną i świadomą zgodą osoby zainteresowanej, w oparciu o odpowiednie informacje. T

zgoda powinna, w stosownych przypadkach, być wyraźna i może zostać wycofana przez zainteresowaną osobę w dowolnym czasie i z dowolnego powodu, bez szkody lub uprzedzenia. (11)

Czysta woda, urządzenia sanitarne, spłukiwane toalety, chłodzone jedzenie i zdrowa dieta zrobiły i nadal robią znacznie więcej, aby chronić ludzkość przed chorobami zakaźnymi niż jakikolwiek program szczepień.

Lekarz i przemysł szczepionkowy uzurpowali sobie kredyt, który słusznie należy do hydraulików, elektryków, świsków piaskowych, inżynierów i urbanistów.

Z tych powodów decydenci na wszystkich szczeblach rządowych powinni chronić prawa człowieka i indywidualne wolności jednostek, aby zrezygnować z programów szczepień poprzez zwolnienia.

Pycha społeczności medycznej nigdy nie zniknie. Decydenci muszą wiedzieć, że szczepionki, podobnie jak wszystkie interwencje medyczne, nie są nieomylne.

Szczepionki nie są magią. Wszyscy mamy różną podatność na choroby. Istoty ludzkie nie są uniwersalne.

W latach 1918-19 przemysł szczepionkowy eksperymentował na żołnierzach, prawdopodobnie z katastrofalnymi skutkami.

W 2018 roku przemysł szczepionkowy codziennie eksperymentuje na niemowlętach. Schemat szczepień nigdy nie był testowany w miarę jego podawania. Wyniki eksperymentu są następujące: 1 na 7 amerykańskich dzieci jest w jakiejś formie edukacji specjalnej, a ponad 50% ma jakąś formę przewlekłej choroby. (12)

W latach 1918-19 nie było żadnych działań kontrolnych dotyczących bezpieczeństwa po dostarczeniu szczepionek.

W 2018 r. praktycznie nie ma działań następczych w zakresie bezpieczeństwa po dostarczeniu szczepionki.

Kto dokładnie dał ci szczepionkę przeciw grypie w Rite Aid? Czy masz numer komórki pracownika sklepu, jeśli coś pójdzie nie tak?

W latach 1918-19 producent nie ponosił odpowiedzialności za obrażenia lub śmierć spowodowane przez szczepionki.

W 2018 r. producenci szczepionek nie ponoszą odpowiedzialności za obrażenia lub śmierć spowodowaną przez szczepionki, co zostało sformalizowane w 1986 r. (13)

W latach 1918-19 nie było niezależnej kontynuacji śledztwa kwestionującego oficjalną historię, że “hiszpańska grypa” była jakąś tajemniczą chorobą, która spadła z nieba. Podejrzewam, że wielu z tych w Instytucie Rockefellera wiedziało, co się stało, i że wielu lekarzy, którzy podawali szczepionki żołnierzom, wiedziało, co się stało, ale ci ludzie od dawna nie żyją.

W 2018 roku branża farmaceutyczna jest największym darczyńcą kampanii dla polityków i największym reklamodawcą we wszystkich formach mediów, więc niewiele się zmieniło w ciągu 100 lat.

Ta historia zostanie prawdopodobnie zignorowana przez media głównego nurtu, ponieważ ich pensje są opłacane przez reklamę farmaceutyczną.

Następnym razem, gdy usłyszysz, jak ktoś mówi “szczepionki ratują życie”, pamiętaj, że prawdziwa historia kosztów i korzyści szczepionek jest znacznie bardziej skomplikowana niż ich trzywyrazowe hasło. Pamiętaj również, że szczepionki mogły zabić 50-100 milionów ludzi w latach 1918-19. Jeśli to prawda, koszty te znacznie przewyższały wszelkie korzyści, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że hydraulicy, elektrycy, świsie piaskowy i inżynierowie wykonywali i nadal wykonują prawdziwą pracę, która zmniejsza śmiertelność z powodu chorób.

Szczepionki nie są magią. Prawa człowieka i bioetyka są niezwykle ważne. Decydenci polityczni powinni zrozumieć historię pychy medycznej i chronić indywidualne i rodzicielskie prawa człowieka, jak opisano w Powszechnej Deklaracji Bioetyki i Praw Człowieka.

——

Kevin Barry jest prezesem First Freedoms, Inc. 501.c.3. Jest byłym adwokatem federalnym, przedstawicielem w siedzibie ONZ w Nowym Jorku i autorem Vaccine Whistleblower: Exposing Autism Research Fraud w CDC. Wesprzyj naszą pracę w www.firstfreedoms.org

Zapytania mediów prosimy kierować do kb151@protonmail.com.

Pierwotnie opublikowane w FirstFreedoms.org. Przedruk za zgodą.

Skomentuj ten artykuł na VaccineImpact.com.

Odwołania

1. Zgony z powodu bakteryjnego zapalenia płuc

podczas pandemii grypy w latach 1918-19 John F. Brundage* i G. Dennis Shanks†

Powiązania autorów: * Armed Forces Health Surveillance Center, Silver Spring, Maryland, USA; †Australian Army Malaria Institute, Enoggera, Queensland, Australia

https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/14/8/07-1313_article

2. Światowa Organizacja Zdrowia: Niebezpieczna woda

pitna, warunki sanitarne i gospodarka odpadami http://www.who.int/sustainable-development/cities/health-risks/water-sanitation/en/

3. J Infect Dis. 2008 1 października; 198(7): 962–970.
Dominująca rola bakteryjnego zapalenia płuc jako przyczyny śmierci

w pandemii grypy: implikacje dla gotowości na pandemię grypy David M. Morens, Jeffery K. Taubenberger i Anthony S. Fauci

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2599911/

4.PDF studium Fort Riley (1918)

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2126288/pdf/449.pdf

5. American Experience, “Pierwszafala”, PBS

https://www.pbs.org/wgbh/americanexperience/features/influenza-first-wave/

6. Mayo Clinic:

Zapalenie opon mózgowych www.mayoclinic.org/diseases-conditions/meningitis/symptoms-causes/syc-20350508

7. Przedstawiciel Zdrowia Publicznego. 2010; 125 (Suplement 3): 82–91.
Amerykańskie wojsko i pandemia grypy w latach

1918–1919 Carol R. Byerly,PhD

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2862337/

8. Broszura Instytutu Rockefellera PDF (1919)

https://digitalcommons.rockefeller.edu/cgi/viewcontent.cgi?article=1005&context=rockefeller-institute-descriptive-pamphlet

9. Czy badania wojskowe są niebezpieczne dla zdrowia weteranów? Lekcje obejmujące pół wieku, raport pracowniczy przygotowany dla Komisji ds. Weteranów, Senat

Stanów Zjednoczonych, grudzień 1994 https://www.hsdl.org/?abstract&did=438835

10. Dr Stanley Plotkin: eksperymenty szczepionkowe na sierotach, upośledzonych umysłowo i innych (styczeń 2018)  https://youtu.be/yevV_slu7Dw

11. Powszechna deklaracja bioetyczna i praw człowieka (19 października 2005 r.)

http://portal.unesco.org/en/ev.php-URL_ID=31058&URL_DO=DO_TOPIC&URL_SECTION=201.html

12. CDC oferuje nowe statystyki dotyczące rozpowszechnienia niepełnosprawności https://www.disabilityscoop.com/2016/03/14/cdc-disability-prevalence/22034/

13. Ustawa o odszkodowaniu za szkody poszczepienne z 1986 r. https://worldmercuryproject.org/news/childhood-vaccine-injury-act-protect/

___
http://healthimpactnews.com/2018/did-a-military-experimental-vaccine-in-1918-kill-50-100-million-people-blamed-as-spanish-flu/

Comments

 1. czystesale says:

  „Hiszpańska grypa” była atakiem propagandowym

  Zajrzyjmy, kiedy pojawił się termin w dokumentacji National Library of Medicine (USA)

  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/?term=Spanish+flu&sort=pubdate&sort_order=asc&size=200

  Pierwsze opracowanie, które w tytule używa terminu “hiszpańska choroba” pojawia się dopiero 1948:
  “1948
  27 – [Clinical considerations on flu and Spanish disease].
  INGLESE R. Riforma Med. 1948 Apr 30;62(15-16):230.
  PMID: 18868501 Italian. No abstract available.”

  Jak wykres pokazuje, lliczba publikacji n.t. “grypy hiszpańskiej” rosła do roku 2010, roku tzw. “grypy świńskij”, eksponencjalnie, przy czym spadła aby wrosnęć skokowo w w fazie przygotowania operacji “Pandemia” o fantazyjnej nazwie covid-19, od roku 2018.

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  Być może jest to przypadek, ale tę korelację należałoby też rozważyć.

  Legenda “spanish flu” jest stosunkowo świeżej daty, czy nie została ona wprowadzona do obiegu propagandowego, aby wyjaśnić bardziej elegancko, dlaczego ludność, a raczej ludzkość wyniszczona w czasie I. Wojny i potem tak masowo wymiarała. Przyczyna byłaby dość prosta, to była konsekwencja biologicznego wyniszczenia w wojnie światowej. Ten fakt i tę odpowiedzialność organizatorów wojny można było przy pomocy “spanish flu” zgrabnie zataić.

  A więc jak to było z tą “hiszpanką”, miała miejsce po I. Wojnie, czy dopiero po II. jako nośnik prpagandy ?

Wypowiedz się