Podczs gdy świat jest rozproszony przez Afganistan, Niemcy i Japonia ogłaszają niepodległość

Upadek powojennego zachodniego “globalistycznego” reżimu przyspiesza. Wycofanie wojsk USA z Afganistanu i ze znacznej części Bliskiego Wschodu to dopiero początek końca dla chazarskiej mafii. Być może największą pomijaną historią są zmiany reżimu w Niemczech i Japonii, ich przeciwników podczas II wojny światowej.

Nie chodzi tylko o dymisję kanclerz Niemiec Angeli Hitler (Merkel) i premiera Japonii Yoshihide Sugi. Chodzi o te kraje, które odzyskały niepodległość po raz pierwszy od 1945 roku (szczegóły poniżej). Bez Niemiec i Japonii G7 stanie się G5, a ostatecznie G0.

Oczywiście, jeśli żyjecie w stale kurczącej się bańce korporacyjnych mediów propagandowych chazarskiej mafii, zostaniecie poinformowani, że USA wycofuje się z Bliskiego Wschodu aby skupić się na Chinach. Jednak ponieważ fałszywy reżim USA zależy od chińskich pieniędzy na przetrwanie, starają się przekonać ludzi, że Chiny będą finansować ich wojnę z Chinami.

Tak jak Qin Gang, ambasador Chin w Stanach Zjednoczonych powiedział grupie amerykańskich przywódców w zeszłym tygodniu, amerykański “rząd” przedstawia Chiny jako swojego rywala i wyimaginowanego wroga, tak jak wtedy gdy Don Kichot atakował wiatraki.”

https://www.politico.com/news/2021/09/01/china-new-ambassador-speech-508465

Ten nonsens jest tylko częścią tego co można określić jako chaos. Stara metafora o bieganiu jak bezgłowy kurczak najlepiej opisuje sytuację na Zachodzie.

Aby zrozumieć w jaki sposób domino G7 ma spaść, przyjrzyjmy się rzeczywistemu wpływowi tego co wydarzyło się w Afganistanie. Oto jak wyższy rangą funkcjonariusz CIA w Azji opisuje sytuację:

“Nie pozwól aby ten scenariusz z Afganistanu cię dopadł. Jest to w większości odwrócone przez MSM i ich marionetkowych władców.

Na przykład więźniowie, którzy zostali zwolnieni z więzienia, nie byli terrorystami ani Daesh. Byli to więźniowie polityczni, którzy byli przeciwko kabałowi, który kontrolował kraj przez ostatnie 20 lat.

Teraz 90% pól opium zostało spalonych przez Talibów. To zatrzymało przepływ środków pieniężnych dla kabała/tajnego państwa. Są teraz bardzo zdesperowani. Nie mogą dostać gotówki z Rezerwy Federalnej. Londyn również nie emituje więcej gotówki. EBC też nie drukuje więcej gotówki … uważaj na wielką fałszywą flagę.”

Mówiąc o wielkich fałszywych flagach, to nie przypadek, że w miarę zbliżania się 20-tej rocznicy 9.11 obserwujemy systematyczne odwrócenie planu neokonserwatystów “Projekt na nowe amerykańskie stulecie” dla światowej dominacji, który ten rozpoczął.

Spójrzmy jeszcze raz na Afganistan. Prawdziwym powodem inwazji USA na ten kraj było zabezpieczenie rurociągu i ochrona produkcji heroiny. Przed inwazją USA rząd afgański poparł plan Bridas Corporation dotyczący rurociągu chińsko-argentyńskiego i turkmenistańskiego.

Kiedy neokonserwatyści kontrolujący reżim George’a Busha Jr. zaproponowali przekazanie umowy gazociągowej amerykańskiej firmie Unocal, powiedziano im, że jest już za późno i że umowa została już podpisana.

Neokonserwatyści słynnie odpowiedzieli: “jeśli nie przyjmiecie naszego dywanu pieniędzy, dostaniecie dywan bomb.” Potem, gdy tylko Amerykanie zaatakowali, Bush mianował byłego konsultanta Unocal Zalmaya Khalilzada swoim specjalnym wysłannikiem do Afganistanu.

Teraz oryginalny plan Bridas/chiński /argentyński/ turkmenistański jest z powrotem w grze.

https://www.voltairenet.org/article213876.html

Umożliwił to sojusz między Pakistanem a Chinami. Więc teraz, Iran, Turkmenistan, Pakistan, Afganistan i Indie budują własne rurociągi w regionie Azji Środkowej, które neokonserwatyści próbowali podbić.

Co osiągnęli Amerykanie wydając ponad 2,3 biliona dolarów na 20 lat wojny w Afganistanie? Afganistan jest siódmym najbiedniejszym narodem na świecie z 47% ludności żyjącymi poniżej granicy ubóstwa, podczas gdy ponad 75% beznadziejnie skorumpowanego budżetu byłego reżimu w Kabulu pochodzi z pomocy międzynarodowej.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/escobar-forever-war-benefiting-afghans-follow-money

Pamiętajcie jednak, że Afganistan nie był klęską militarną USA. W ciągu tych 20 lat wojny w walkach zginęło tylko 2448 żołnierzy amerykańskich. Więc USA, ekonomiczne supermocarstwo, z populacją 10 razy większą niż Afganistan, zabijało zubożałych Talibów w w stosunku około 100 do 1. A jednak przegrali. To pokazuje, że nawet jeśli wojsko wygra wszystkie bitwy, jeśli nie będzie miało wsparcia finansowego i odpowiednich celów strategicznych, przegra. Możecie wygrać wszystkie bitwy, które chcecie, ale jeśli wasz czek nie będzie honorowany, gra się kończy.

Pytanie brzmi teraz, co zrobi wojsko USA aby powstrzymać wszystkie wypłaty na całym świecie przed nie honorowaniem po zakończeniu roku fiskalnego 30 września?

Na tym froncie Stowarzyszenie Białego Smoka organizuje w tym miesiącu spotkanie z azjatycką rodziną Smoka w Japonii, aby uzyskać finansowanie na transformację zachodniego kompleksu wojskowo-przemysłowego. Podczas gdy raport wychodził na żywo, fundusze były nadal blokowane przez mafię chazarską. Ludzie stojący za blokadą są teraz ścigani. Będziemy informować czytelników jeśli pojawią się nowe wydarzenia.

Chazarscy władcy G7 ze swojej strony mają nadzieję, że zapobiegną temu, próbując zorganizować spotkanie z Rosją i Chinami aby “omówić Afganistan.” Innymi słowy, starają się zaaranżować błagaton last minute.

https://www.tasnimnews.com/en/news/2021/09/05/2566099/g7-foreign-ministers-to-invite-russia-china-to-meeting-on-afghanistan

Ponieważ to się nie powiedzie, oznacza to, że niestety dla Zachodu załamanie systemowe będzie trwało w najbliższej przyszłości. Trwająca próba chazarskiej mafii utrzymania władzy przy użyciu toksycznych “szczepionek” i fałszywej pandemii nie zrobi żadnej realnej różnicy.

Jak wyjaśnia CIA w Europie:

“Prawdziwym powodem Covid-19 i wielkiego resetu jest to, że EBC jest spłukany i może tylko sztucznie drukować pieniądze. Europejski system bankowy jest bankrutem, a obywatele nie otrzymają później wypłaty emerytur.

Dlatego ‘szczepią się po diabelskie zęby’, aby jak najmniej przeżyło i aby ludzie byli chorzy lub martwi i nie mogli się bronić gdy dowiedzą się, że nie będą już otrzymywać emerytur/świadczeń emerytalnych. Wszystko to zostało zainicjowane przez niesławną mafię z Davos i grupę wielkiego resetu.”

Jednak zarówno Niemcy jak i Japonia przeszły przez trybunały zbrodni wojennych i pamiętają Kodeks Norymberski. Dlatego toczące się zbrodnie wojenne związane z pandemią doprowadziły najpierw do zmian ustrojowych w tych krajach.

W Japonii Sheila Smith, starszy członek Kolegium Azji i Pacyfiku przy Radzie Stosunków Zagranicznych, walczy o utrzymanie zbrodniczego niewolniczego reżimu Rockefellera u władzy. Jednak nakaz egzekucji został dla niej podpisany, ponieważ otwarcie forsowała masowe szczepienia bez badań bezpieczeństwa.

Teraz, odkrycie, że miliony szczepionek Moderna w Japonii zawierały toksyczne substancje, wysłało japońskich patriotów na ścieżkę wojenną przeciwko wszystkim pełnomocnikom Rockefellerów/Rothschildów w tym kraju. To jest prawdziwy powód, dla którego premier Yoshihide Suga został zmuszony do dymisji, mówią źródła japońskiej prawicy bliskie cesarzowi.

W Niemczech takie same skutki przyniosły działania prawne Dr Reinera Fuellmicha. Zastąpienie Angeli Merkel będzie formalnie sygnałem końca powojennej okupacji Niemiec, podają źródła CIA w Europie.

Obecnie oczekuje się również zmiany reżimu w Kanadzie i Francji. W Kanadzie minister przestępczości Justin Castro zwołał wybory na 20 września w oczekiwaniu na łatwe zwycięstwo. Zamiast tego zostaje wygwizdany i szykanowany na tropie kampanii za swoje zbrodnie szczepionkowe, że boi się wysiąść z autobusu.

Ten bratobójczy kandydat z Mandżurii defrauduje także pieniądze kanadyjskich podatników, aby kupić 293 miliony dawek szczepionki na covid (dla kraju z 37 milionami mieszkańców) w celu sfinansowania swoich władców z chazarskiej mafii.

We Francji, kraj znajduje się w stanie pół-anarchii podczas gdy nasilają się protesty przeciwko niewolnikowi Rothschilda Emmanuelowi Macronowi.

W Australii, Austrii, Kanadzie, Grecji, Portugalii i Hiszpanii toczą się również walki prawne, demonstracje i różne odparcia. W Hiszpanii wysadzono fabrykę szczepionek Pfizer.

Kierowcy ciężarówek zamykają handel z Australii do Szwecji. “Niedobór kierowców ciężarówek” (korporacyjna propaganda mówi o strajkach) powoduje niedobory dostaw dla firm działających od Ikea do McDonalds do General Motors.

Niedobór chipów półprzewodnikowych “z powodu Covid” idling powoduje, że GM, Ford Motor i inne zakłady montażowe w Ameryce Północnej i gdzie indziej są na biegu jałowym.

Tymczasem amerykańskie programy socjalne obejmujące łącznie 12,1 mln ludzi zakończą się dzisiaj. Ci ludzie odmawiają pracy za niewolnicze wynagrodzenie, nawet jeśli istnieje ponad 10 milionów ofert pracy, a ponad połowa małych firm twierdzi, że mają niedobory kadrowe.

https://finance.yahoo.com/news/half-u-small-businesses-unfilled-173237603.html

Ponieważ ludzie odmawiają pracy lub mają tylko niewolnicze płace, brak dochodów podatkowych zmusza rządy stanowe i lokalne USA do pójścia na jeszcze większy szok pożyczkowy niż w czasie szoku Lehmana z 2008 r. tylko po to aby wypłacić emerytury.

https://mishtalk.com/economics/bad-ideas-tried-again-pension-plans-borrow-money-at-a-record-pace-to-invest

Być może najbardziej skandalicznym znakiem tego jak daleko zdegenerowały się Stany Zjednoczone, jest to, że Miasto San Francisco zdecydowało się płacić ludziom 300 dolarów miesięcznie aby “nie strzelali do siebie.”

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9951135/San-Francisco-rolls-program-pay-people-300-month-not-shoot-other.html

Tymczasem przestępczy reżim fałszywego “Bidena” – w obliczu nieudanej kampanii masowego mordu za pomocą szczepionek – próbuje wywołać masowy głód, płacąc rolnikom aby nie uprawiali żywności.

https://www.politico.com/news/2021/08/29/usda-farmers-conservation-program-507028

Następnie, chazarska mafia planuje również zmusić ludzi do przyjęcia szczepionki, jeśli chcą uzyskać dostęp do bankomatów, według Masonów P3. Podobnie jak wtedy gdy rozpadł się Związek Radziecki, pewne jest, że klasa rządząca będzie nadal próbowała represjonować ludzi, dopóki nie zostaną w końcu postawieni przed plutonami egzekucyjnymi lub powieszeni na latarniach przez tłum.

Tymczasem niewolnik mafii chazarskiej państwo Izrael staje w obliczu kryzysu egzystencjalnego. Ich wojskowe i wywiadowcze agencje już wiedzą, że to koniec gry. Dlatego były szef Mossadu Tamir Pardo wyszedł z szafy i powiedział, że zabawną częścią” pracy dla Mossadu było to, że agencja jest w zasadzie syndykatem przestępczym z licencją“.

Jeśli jednak wyjdziesz z ukrycia jako syndykat przestępczy, stracisz przyjaciół. Dlatego, gdy w zeszłym tygodniu Stany Zjednoczone i Izrael wezwały do ćwiczenia na Morzu Czerwonym, ani saudyjska, ani egipska marynarka wojenna nie wzięły w tym udziału.

Brak sojuszników zmusił Izraelskiego prezydenta Izaaka Herzoga do udania się do Jordanii i spotkania z królem Abdullahem II w celu omówienia “głębokich kwestii strategicznych“. Błaganie Jordanii o pomoc nie powstrzyma zaszczepionej, niewolniczej z wypranymi mózgami ludności Izraela przed ostatecznym uwolnieniem od szatańskich chazarskich władców. Reszta świata jest już wyzwolona. To nie czas na bycie wojownikiem w fotelu. Wszyscy musimy walczyć.

6 września 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/09/06/as-world-is-distracted-by-afghanistan-germany-and-japan-declare-independence/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/09/09/benjamin-fulford-podczs-gdy-swiat-jest-rozproszony-przez-afganistan-niemcy-i-japonia-oglaszaja-niepodleglosc/

Comments

  1. banesto says:

    Czytam. Wyciągam wnioski. Wypowiedzi tego gościa nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Bełkot , paplanina.

Wypowiedz się