Joachim Hagopian: Ogromna fala śmierci nadchodzi pośród nakazów szczepień, podczas gdy prawda i rewolucja wypełniają powietrze

Inteligencja Ziemi

Ogromna fala śmierci nadchodzi pośród nakazów szczepień

Podczas gdy prawda i rewolucja wypełniają powietrze

Prawda i rewolucja są w powietrzu. Wraz z ujawnieniem tak wielu znanych zagrożeń dla zdrowia związanych bezpośrednio z wprowadzeniem szczepionek przeciwko Covid-19 przez przemysł Big Pharma, międzynarodowa kabała przestępcza jest teraz w defensywie, używając powiedzenia, że ​​najlepszą obroną jest dobra ofensywa. Bardziej niż kiedykolwiek, rządząca elita agresywnie naciska na więcej ogólnoświatowych mandatów na przymusowe szczepienia, permanentną blokadę i mandaty maskowania. Jednak im bardziej autorytarne rządy nas popychają, tym więcej odpychają ich ludzie, którzy mają dość i osiągają swoje granice, żyjąc w tak rosnącej drakońskiej tyranii.

Jak twierdzi prawnik od konstytucji, John Whitehead , nadszedł czas, aby obywatele odzyskali swoją suwerenną władzę poprzez „ponowną kalibrację” nadrzędnego rządu federalnego. Podczas gdy bezprawny reżim Bidena próbuje naciskać na wydawane przez stan mandaty na paszporty szczepionek, bardziej egzekwowane noszenie masek i nieustanne blokowanie, wiele stanów w Ameryce albo podpisało dekrety wykonawcze, albo już uchwaliło przepisy przeciwko paszportom szczepionkowym i/lub antymaskom. mandatów. Floryda i Montanazakazać zarówno prywatnym firmom, jak i instytucjom państwowym wymagania dowodu szczepienia. 

Paszporty szczepionek są zakazane we wszystkich budynkach stanowych w Idaho, Arizonie, Utah, Południowej Dakocie, Południowej Karolinie, Arkansas, Indianie i Teksasie, ale pilnie trzeba je rozszerzyć na wszystkie firmy. W kolejnych dziesięciu stanach toczy się ustawodawstwo dotyczące braku paszportów szczepionek lub dyskryminacji ze względu na status szczepionki. Gdy coraz więcej prawdy wychodzi na jaw przeciwko niebezpieczeństwu szczepień, wahadło przesuwa się w kierunku większej liczby stanów, które podążają w ich ślady, aby chronić obywateli przed ludobójczym szaleństwem elit .

Pomimo, że Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) pod koniec lipca 2021 r. ponownie zaleciło noszenie masek na twarz w pomieszczeniach ze względu na podobno wysoką przepuszczalność tzw. wariantów Covid-19, Teksas, Floryda, Missouri, Arizona i Iowa już wykonane maski opcjonalne . 

Generalnie stany republikańskie sprzeciwiają się mandatom szczepień, podczas gdy demokraci rządzą miastami i stanami na wschodnim i zachodnim wybrzeżu mają tendencję do stosowania najsurowszych mandatów i pełnej kontroli. 

Partia niegdysiejszych postępowców w Ameryce zdegenerowała się z zepsutego, zinfiltrowanego systemu edukacji w pokolenie z wypranym mózgiem , anuluje kulturę, politykę tożsamości rasowej i zanurzy się w marksistowskim komunizmie, poprawności politycznej i wiktymizacji jako dumnie noszonej tożsamości społecznej i sztandaru.

Tymczasem w ostatnim tygodniu lipca w krajach na całym świecie przesadny globalistyczny atak na ludzkość z dnia na dzień staje się coraz bardziej desperacki i ekstremalny. Kłamstwa i zbrodnie największego i najbardziej śmiertelnego oszustwa w historii ludzkości są teraz coraz pełniej ujawniane praktycznie każdego dnia. 

Mafia medyczna kierowana przez syna byłego eugenika, szefa Planned Parenthood, Billa Gatesa, eugenika porzucającego studia, który kupił i opłacił Światową Organizację Zdrowia, podstępnie składa hołd dziedzictwu jego ojca, w tym tkankom komórkowym z abortowanych ludzkich płodów we wszystkich jego szczepionkach na trucizny. Bill Gates i jego kohorta, dr Anthony Fauci, byli jednymi z prowodyrów w finansowaniu tak groteskowo chorych i przerażających „Frankensteinowskich” badań, wykorzystując przerwane narządy niemowląt przeszczepione myszom w ostatniej ekspozycji. Z Fauci nazwanym dr Mengele XXI wieku, ten nikczemny, znienawidzony duet to dzisiejsi cesarze bez ubrań, zdemaskowani jako ludobójczy zbrodniarze wojenni przeciwko całej ludzkości i życiu.

Najnowsza, poddana recyklingowi wersja elitarnej strategii dziel i rządź, stawia teraz zaszczepionych w porównaniu z nieszczepionymi, fałszywie obwiniając przeciwników śmiertelnego ciosu za obecną falę tak zwanego nawrotu wariantu delta. Rządy krajowe, WHO i korporacyjni propagandziści, tacy jak Reuters, twierdzą, że szpitale na całym świecie wypełniają się najnowszym zadeklarowanym wrogiem – nieszczepionymi. 

Z ogromną większością 80% nowych przypadków Covid-19 budzącą postrach „wariant delta” w USA, raporty z Hiszpanii ( 80% ), Kalifornii ( 80% ) i Utah ( ponad 95% ) twierdzą, że jest to niezaszczepiona księgowość dla tylu nowych przypadków, hospitalizacji i zgonów. 

Ale w rzeczywistości jest odwrotnie, większość 60% ostatnich hospitalizacji z powodu koronawirusa w Wielkiej Brytanii zostało już w pełni zaszczepionych, co odpowiada 60% nowo zdiagnozowanych przypadków w USA również w pełni zaszczepionych, podczas gdy 75% w Singapurze w ciągu ostatnich czterech tygodni było w pełni zaszczepionych. Wszystkie te napływające dane zdają się wskazywać, że wszędzie tam, gdzie ludzie są najbardziej zaszczepieni, od Singapuru po Kalifornię, tam Covid-19 rozprzestrzenia się najszybciej .

W stanie zbliżyć się do spełnienia limitu His Masters’ wymagającą co najmniej 70% wszystkich Amerykanów dostać szczepionkę 1 lipca st , z czasem ucieka na 78 lat i nie może zrozumiale wyrazić jedno zdanie powiedziane sennego Wujek Joe przyjeżdża pod montaż ciśnienie, jeśli chce zachować swoją obecną pracę … tik tak The 25 th Poprawka budzik zaraz się wyłączy, pozostawiając nas z jednym z najbardziej niepopularnych polityków ery nowożytnej – marksistowskiej Kamala Harris . 

Jedna rzecz, która nigdy się nie zmieniła, patologiczne kłamstwo Joe Bidena sprawia, że ​​gorączkowo rysuje linię bitwy między dobrymi, małymi, zaszczepionymi robotami a tymi złymi, niesfornymi, nieszczepionymi awanturnikami, których CNN właśnie ogłoszono, że powinien umrzeć z głodu. 

Na jego stronie internetowej whitehouse.gov, Biden, a raczej jego pełnomocnicy, napisz:

To, co dzieje się teraz w Ameryce, to pandemia – pandemia nieszczepionych. Powiem to jeszcze raz: to pandemia nieszczepionych. W zeszłym miesiącu badanie wykazało, że ponad 99 procent zgonów na COVID-19 dotyczyło osób nieszczepionych — 99 procent!

Biden właśnie otrzymał prawne zielone światło od swojego Departamentu Sprawiedliwości, aby wymagać od wszystkich pracowników federalnych USA, jako największej siły roboczej w kraju, poddania się obowiązkowym szczepieniom. 1 sierpnia 2021 r. dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia (NIH) Bidena powiedział, że dowód szczepienia byłby krokiem „we właściwym kierunku”. Zapytany niedawno o stan i gminy wydające mandaty na szczepionki jako metodę backdoora do szczepienia , marionetka odpowiedziała:

Jeszcze tego nie wiem, chciałbym, aby nadal podążali w tym kierunku i dlatego zwracam na to uwagę. Poprosiłem Departament Sprawiedliwości o ustalenie, czy to jest – są w stanie to zrobić legalnie i mogą. Lokalne społeczności mogą to zrobić. Lokalne firmy mogą to zrobić. Pozostaje pytanie, czy rząd federalny może mandatować całemu krajowi. Jeszcze tego nie wiem.

Tak więc oczywiście wiemy, że krajowa i globalna agenda dąży do wymuszenia szczepień na nas wszystkich, naruszając nasze suwerenne prawo do dobrowolnej zgody jako „eksperymentalnych podmiotów ludzkich”. Zatęchła, zużyta taktyka kryminalnej kliki, polegająca na dzieleniu i podbijaniu, skupia się dziś na demonizowaniu nieszczepionych. Ale choć bardzo się starają, to nigdy nie zadziała, ponieważ kot został już wypuszczony z worka – to zabójcy!

Wracając do czasu urzędowania Obamy ścigającego się na wyścigu , kolejną z ich ulubionych, przesadnych sztuczek, które mają nas podzielić, są masowe strzelaniny pod fałszywą flagą, w których ścigają się ze sobą. 

Często powtarzany mem o „grupach białej supremacji”, który czai się jako najgroźniejsze zagrożenie dla Ameryki, jest wyrzucany przez kłamliwe, gadające głowy marionetek – oszust Biden i Christopher Wray z FBI. Ale znowu, to też nie działa, ponieważ zdecydowana większość Amerykanów nie jest tak podzielona rasowo, jak twierdzą złośliwi fałszywi propagandyści. 

Ich przesadna desperacja, by nas podzielić, zwłaszcza podczas ich szaleństwa śmierci, sprawia, że ​​obywatele na całym świecie w końcu budzą się szybciej niż kiedykolwiek. My, ludzie, jesteśmy na wszystkich rządowych i medialnych kłamstwach i szykanach, ponieważ ich przesadzona narracja o koronawirusie szybko się rozwija, coraz bardziej ujawniając każdego mijającego dnia. 

Ludzie zdają sobie sprawę, że prawdziwym wrogiem publicznym nr 1 są kontrolujący mistrzowie marionetek Głębokiego Państwa i ich bezwstydnie zdesperowane marionetki, ponieważ wiedzą, że tracą kontrolę i sikają w spodnie z powodu perspektywy stawienia czoła trybunałom wojskowym i egzekucji za zbrodnie przeciwko ludzkości .

Mówiąc o marionetkach, w środę 28 lipca 2021 r. szef Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), dr Rochelle Walensky, wyznał:

W przypadku wcześniejszych wariantów, kiedy ludzie mieli te rzadkie przełomowe [ponowne] infekcje, nie widzieliśmy ich zdolności do rozprzestrzeniania wirusa na innych… Mamy bardzo zakaźnego wirusa, który ma potencjał, aby uniknąć naszych szczepionek pod względem tego, jak chroni nas przed ciężkimi chorobami i śmiercią.

Według szefa CDC tylko dopuszczone ich wszystkie szczepionki są bezużyteczne w zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa delta według innych wariantów przychodzących wstępnie zaplanowanego. W marcu 2021 r. dr Walensky był pewny, że zaszczepione osoby nie są w stanie zarażać ani rozprzestrzeniać wirusa na innych. 

Ale w tym tygodniu, w kolejnym 180-stopniowym przełomie bombowym, kolejny pionek udający czołowego eksperta został zmuszony do przyznania, że ​​wszystkie szczepionki nie ochronią biorców przed najnowszymi wariantami, nie bardziej niż nieszczepionymi, przyznając, że zarówno zaszczepieni, jak i nieszczepieni zakażeni z wariantem delta niosą tak samo wysokie miano wirusa. 

Już sam ten przyznany fakt daje zerową korzyść z otrzymania śmiertelnego strzału, ale tylko ryzykuje całą mnogość znanych obecnie niekorzystnych skutków zdrowotnych, takich jak przedwczesna śmierć. 

Innym niepokojącym odkryciem, które pojawia się wśród zaszczepionych, jest to, że ich zastrzyki zapewniają tylko tymczasową odporność, trwającą około sześciu lub siedmiu tygodni, zanim zaniknie, co stwarza potrzebę ciągłych „wzmacniających” zastrzyków, zasilających łapanie pieniędzy przez wielką farmę. 

Biorąc pod uwagę fakt, że szczepionki są bezużyteczne w zwalczaniu nowych wariantów, nie ma absolutnie żadnych rzeczywistych ani trwałych korzyści ze śmiertelnego ciosu, a jedynie potencjalnie katastrofalne komplikacje, które grożą wyginięciem gatunku ludzkiego.

Nakłonienie społeczeństwa do poczucia bezpieczeństwa obietnicą, że nie będą musieli nosić masek po zaszczepieniu, teraz, gdy ich ludzkie DNA zostało trwale zmienione, zaszczepionych czeka potencjalnie ponury los, z białkami kolczastymi , tlenkiem grafenu i nanocząsteczkami związanymi z poważnym układem sercowo-naczyniowym choroby, zaburzenia neurologiczne, zabójcze skrzepy krwi, szalejąca bezpłodność i możliwa wczesna śmierć. 

Dopóki śmierć ich nie rozłączy, są teraz uważani za super rozprzestrzeniających, zagrażających nieszczepionym, babci i wnukom, którzy pozostają bez ochrony przed zaraźliwym siewem poprzez kontakt ze skórą lub transmisję powietrzną

W ten sposób Walensky i spółka wracają do punktu wyjścia, słabo zalecając noszenie masek nawet w pomieszczeniach na stałe, a bez optymalnie działającego systemu autoimmunologicznego, zaszczepieni są celem zarażenia deltą i innymi zmutowanymi wariantami. 

Według New York Times , na dzień 31 lipca 2021 r. 54% światowej populacji otrzymało co najmniej jedno szczepienie z 4,13 miliarda całkowitych dawek szczepionek przeciwko koronawirusowi, które już podano. Jeśli te statystyki są prawdziwe, niezależnie od tego, jak na to spojrzeć, większość ludzi na ziemi dostaje dziś surowy interes – prawdopodobny bilet w jedną stronę do najbliższego cmentarza.

To tyle, jeśli chodzi o pokładanie wiary w łatwowiernie błędną wiarę w zaufanie dzisiejszej „nauce” i jej tak zwanym „ekspertom”, twierdząc jako ich wymówkę omylne granice zmiany nauki w miarę pojawiania się nowych informacji. Ale to też jest kolejne kłamstwo, ponieważ dowody pokazują, że wszystko podatność na urazy medyczne znano już przed zadźganiem milionów ludzkich świnek morskich.

 Podsumowując, wszystko, co władze medyczne i establishment mówili nam przez ostatnie półtora roku, to wrogie kłamstwa. Kontrolerzy nauki, media głównego nurtu i praktycznie wszystkie rządy chcą, abyśmy zginęli wcześniej niż później, jako członkowie satanistycznego kultu śmierci. Więc rób tak, jak ci kazano, i ustaw się w kolejce do swojego ludobójczego ciosu w rzeźnię.

Zaledwie tydzień przed jej ostatnim przyjęciem, 21 lipca 2021 r. Dr Walenskya jej CDC znów było zajęte jedzeniem wrony, niechętnie zmuszone przyznać, że cała „pandemia” Covid-19 opierała się na ogromnym oszukańczym kłamstwie – teście PCR. Publicznie ujawniono, że test PCR nigdy nie zdiagnozował dokładnie „nieuchwytnego”, nieistniejącego wirusa, ale dał tylko miliony fałszywie pozytywnych wyników wykorzystywanych do błędnego diagnozowania ogromnych połaci globalnej populacji, podczas gdy twórcy pandemii wiedzieli, że jest to całkowicie fałszywe. 

Oszuści celowo sfałszowali „naukę” lub w tym przypadku urządzenie PCR zostało celowo, łudząco ustawione na zbyt dużą liczbę cykli, aby umożliwić miliony fałszywie pozytywnych wyników na całym świecie w celu wywołania globalnej paniki Covid-19 Dem ( zauważ, że był on również używany do usunięcia antyglobalisty Trumpa z urzędu).

Ponieważ wirus COVID-19 per se nigdy nie został naukowo udowodniony, testy PCR były dogodnie wykorzystywane do celów szoku i podziwu, aby wstrzyknąć natychmiastową panikę publiczną w całkowicie oszukanej populacji świata, śmiertelnie obawiając się sfabrykowanego, nieistniejącego wirusa, który faktycznie przenosi prawie nieistniejący wskaźnik śmiertelności (0,003) był zabójczym wirusowym zabójcą, którego Gates i Fauci obiecywali i promowali, tylko po to, by zostać jeszcze bardziej oszukanym i ślepo zaakceptował ich aż nazbyt realne zabójcze ciosy, łudząc się, że będzie to ich zbawiciel. Test PCR jest nadal używany do błędnej diagnozy ludzkich ofiar do 31 grudnia 2021 r.

Podobnie jak kontrolerzy ze świata finansów używają sfałszowanego systemu, aby podrasować swoje liczby wygenerowane cyfrowo z komputera w ogromne ilości lichwiarskiego bogactwa, nigdy nie popartego niczym o wartości w świecie rzeczywistym, to samo oszustwo trafia w fałszywy świat nauki, gdzie kontrolerzy płacą miliony skorumpowanym uniwersytetom w ramach grantów badawczych na kije marchewkowe w zamian za masowe rozpowszechnianie fałszywej nauki, która generuje nieprzyzwoite zyski prowadzące do większej kontroli, po prostu poprzez wykręcanie zmodyfikowanych liczb cyfrowych z sfałszowanego testu PCR wykorzystywanego do produkcji milionów fałszywych Covid- 19 diagnoz, wraz z sfałszowanymi, zaprogramowanymi zniekształceniami algorytmicznymi, które fałszywie przewidywały, że miliony umrą z powodu niekontrolowanej, sztucznej pandemii wirusowej wywołanej przez człowieka z wynikiem 0,003%. śmiertelność. 

Cały dzisiejszy świat jest rządzony przez tych samych lucyferiańskich władców linii krwi, którzy od wieków prowadzą swoje fałszywe oszustwa, kierując się sfałszowanymi wynikami każdego instytucjonalnie skorumpowanego systemu i sektora, zarówno publicznego, jak i prywatnego. 

Spójrz na ostatnie sfałszowane wybory w Ameryce, z szalejącymi oszustwami wyborczymi i elektronicznymi maszynami do głosowania Dominion, które otwierają tylne drzwi. Dominujący dwupartyjny system polityczny praktycznie w każdym kraju od bardzo dawna jest sfałszowany przeciwko narodowi. Czy to wywrotowe gry wojenne w geopolityce, bankowości, ekonomii, nauce, edukacji, mediach komunikacyjnych, dziś wszystko jest fałszywe, sfałszowane i nieodwracalnie zniszczalne.

Jako opowieść ostrzegawcza, aby graficznie zilustrować to, co poszło najbardziej źle w samym rdzeniu „systemu bestii”, nieżyjący już laureat Nagrody Nobla chemik Kary Mullis był szczerym wynalazcą testu PCR, który miał dobre intencje. Mullis upublicznił sprawę, aby jasno powiedzieć, że jego test został ściśle zaprojektowany jako ograniczone narzędzie wyłącznie do naukowej analizy, nigdy jako szerokie narzędzie medyczne do diagnozowania fałszywych pandemii wirusowych po udarze. 

Kary Mullis w rzeczywistości miał długą historię w starciach z dr Anthonym Faucim, tak zwanym ulubienicą nauki od 1984 roku, osadzonym na szczycie amerykańskiego Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) i głównym doradcą medycznym każdego prezydenta USA. Dr Kary Mullis przez dziesięciolecia publicznie złorzeczył Fauciemu, dokładnie oskarżając go i CDC o ciągłe kłamstwa: rozmyślnie wprowadzając w błąd opinię publiczną i pasożytując na fałszywym wykorzystywaniu „pandemii” HIV/AIDS z lat 80-tych dla własnych korzyści finansowych i politycznych. 

Kontrowersyjny chemik z naciskiem utrzymywał, że HIV nigdy nie spowodował AIDS. Niejednokrotnie Kary Mullis wyraźnie wezwał Fauciego w wysoce wybuchowy sposóbwywiad s. Wypowiadający się głośno Mullis często ostrzegał przed nadużywaniem własnego testu PCR jako medycznego narzędzia diagnostycznego, a szczególnie ostrzegał przed potencjalnym nadużyciem, aby fałszywie zawyżać liczby w przyszłej planowanej pandemii, wykorzystywanej do złowrogich celów politycznych :

PCR, jeśli zrobisz to dobrze, możesz znaleźć prawie wszystko w każdym. Ci faceci mają program, który nie jest taki, jaki chcielibyśmy, żeby mieli, ponieważ płacimy im, aby w jakiś sposób dbali o nasze zdrowie. Mają swój osobisty program. Na bieżąco ustalają własne zasady; zmieniają je, kiedy chcą. I oni (są zadowoleni) – tak jak Tony Fauci nie ma nic przeciwko pójściem do telewizji przed ludźmi, którzy płacą mu pensję i kłamią bezpośrednio przed kamerą.

Kary Mullis był genialnym naukowcem o uczciwości, którego nie można było przekupić, by okłamywał ludzi takich jak Fauci. Kary Mullis zajął również stanowisko przeciwko fałszywej nauce stojącej za mistyfikacją CO2 powodującą „globalne ocieplenie”, który był również niewłaściwie wykorzystywany i wykorzystywany przez globalną elitę do czerpania korzyści finansowych z obwiniania ludzi opodatkowanych podatkiem węglowym za ich „ślad węglowy”.

 Przez lata dręcząca, bezkompromisowa odwaga dr Kary Mullisa, by nalegać na mówienie prawdy bez względu na to, co stało się rosnącym zagrożeniem i cierniem w boku nikczemnej fałszywej agendy naukowej kabała przestępczego. Jako głos prawdy, Mullis stanowił bardzo realne zagrożenie dla globalistycznej kabały i jej morderczych marionetek Gatesa i Fauci z ich „pandemią zabójców” zbudowaną na fałszywym zastosowaniu wynalazku Kary’ego. 

Do czasu swojej śmierci 7 sierpnia 2019 r. Kary Mullis był bardziej niż świadomy zamiaru Głębokiego Państwa wykorzystania jego wynalazku do diabolicznych celów. Zarówno środkami, jak i motywem oraz historią uciszania prawdomówców, nagła tajemnicza śmierć Kary Mullisa przez zapalenie płuc przyniosła bezgraniczne korzyści przestępczej kliki. 

A wraz ze śmiercią Kary’ego zaledwie kilka tygodni przed SARS-CoV2 wykrytym już po raz pierwszy Październik 2019 , rozpoczynający wcześniej zaplanowaną epidemię w Wuhan w Chinach, która miała miejsce dokładnie w tym samym czasie, gdy Bill Gates i Światowe Forum Ekonomiczne testowali swój nie tak „nowy” wirus domowy. 

Ta niewiarygodnie niesamowita, tak ściśle zsynchronizowana bliskość między tymi niezwykle istotnymi wydarzeniami nie wydaje się niezależna, przypadkowa czy przypadkowa, ale tak samo metodycznie zaplanowana, jak sama tak zwana pandemia Covid-19. W końcu cała dekada wcześniej Operacja Lockstep Fundacji Rockefellera szczegółowo określiła plandemię koronawirusa jako schemat palenia Covid-19 w 2010 roku.

Wracając do innego otrzeźwiającego, ale również bardzo powiązanego, trwającego globalnego zjawiska, bezprecedensowe zastosowania lipcowej wojny pogodowej i inżynieria klimatyczna wydają się siać spustoszenie na całym świecie, powodując jednoczesne masowe powodzie w dziesiątkach miejsc na całym świecie, podczas gdy palące upały, niekontrolowane pożary i susze wciąż uderzają w Kalifornię , północno-zachodni i północnoamerykański pas zbożowy z nieustannym HAARP (Heat Active Atmospheric Research Program) wygenerował jonosferyczne kopuły cieplne. 

Tymczasem zabójczy mróz i dziwaczne burze śnieżne w Brazylii zdziesiątkowały młode uprawy kawy u największego na świecie producenta, a biblijne powodzie zmiażdżyły rekordy opadów, których nie widziano od ponad wieku.Belgia , Holandia , Niemcy , Wielka Brytania Londyn , Luksemburg i Szwajcaria. Inne kraje europejskie również dotknięte poważnymi szkodami spowodowanymi przez wodę to Francja, Włochy , Polska , Węgry, Słowacja i Czechy. 

Najgorsze powodzie w ciągu ostatnich 100 lat tragicznie spowodowały zaginięcie 1300 Europejczyków i co najmniej 120 znanych ofiar śmiertelnych. Podczas gdy amerykański zachód i północny zachód dosłownie piekł się pod najgorętszymi kopułami grzewczymi, a pozostała jeszcze jedna trzecia miesiąca, w Nowej Anglii pobito rekordy ulewy. i Nowy Jork, produkujący najbardziej mokry lipiec w historii, wciśnięty pomiędzy powtarzający się wzór wolno poruszających się, biegowych fal upałów.

Warto zauważyć, że praktycznie każdy naród, który niedawno utonął w superpowodziach zaledwie kilka dni wcześniej, wszystkie wychodziły na ulice w otwartym buncie i gniewnym buncie, reagując na tyrańskie wprowadzanie nakazów szczepień przez każdy naród, beta test elity, wiedząc, co ma nadejść. że przymusowe ciosy na całym świecie oznaczają dla milionów wyroki śmierci. Czy powodzie mogą być natychmiastową spłatą mafijnej kabały?

artykule na portalu LewRockwell.com z września 2015 r. ujawniającym „Nową wojnę za pomocą nienaturalnych katastrof: śmierć przez trzęsienia ziemi, tsunami i wulkany” zacytowałem wymowną wypowiedź sekretarza obrony USA Williama Cohena sprzed prawie ćwierć wieku, która przyznała, że ​​istnieje technologia broni. został potajemnie opracowany, zaprojektowany, aby „zmieniać klimat, wywoływać trzęsienia ziemi, wulkany zdalnie za pomocą fal elektromagnetycznych”. 

Kolejne dowody pokazują, że zarówno śmiertelne trzęsienia ziemi na Haiti w 2010 r., jak iw Fukushimie w 2011 r. [oraz stopienie jądrowe] dotyczyły broni elektromagnetycznej. Jest więc wysoce prawdopodobne, a nawet prawdopodobne, że wojna hybrydowamiędzy rywalizującymi mocarstwami światowymi a konkurującymi interesami oligarchicznymi szybko niszczą dziś podstawowe źródła żywności na świecie na wielu kontynentach poprzez złośliwe rozmieszczanie ukierunkowanych działań energetycznych od Kalifornii po Chiny.

Według meteorologów, wschodnie i południowe Chiny zostały w ostatnich tygodniach zalane przez podnoszące się wody powodziowe z dwóch tajfunów na lądzie przenoszących najcięższe ulewne deszcze widziane w ciągu ostatnich „ 1000 lat ”, zatapiając 1000 ich obywateli. 

Dwa największe na świecie dorzecza najbardziej zaludnionych rzek: Żółta Rzeka w Zhengzhou w centralnym regionie prowincji Henan i Jangcy gwałtownie wylały swoje brzegi, powodując dalsze uszkodzenia infrastruktury zapory Trzech Przełomów w Jangcy , największej zapory wodnej na świecie na Najdłuższa rzeka Chin zbudowana 18 lat temu na czynnych uskokach. Błąd dyrektywy Mao Zedonga że „człowiek musi zwyciężyć naturę” najwyraźniej zadomowił się w domu za pomocą nienaturalnych środków. 

Powodzie z zeszłego tygodnia osiągnęły najwyższy poziom w historii wielkiej zapory, po tym jak została osłabiona przez potężne powodzie zeszłego lata. Strach przed jego katastrofalnym zniszczeniem i tym, co oznaczałoby to dla 400 milionów nieszczęsnych mieszkańców żyjących w dole rzeki, utrzymuje się dziś w ulewnych konsekwencjach. 

Gniew Boży z powodu „naturalnych” powodzi i lawin błotnych przeniósł się do pobliskich krajów azjatyckich Myanmar , wylewając 22 cale deszczu w ciągu zaledwie 48 godzin od 25 lipca do 27 lipca, a także poważne powodzie, które nawiedziły Filipiny . 

Gdzie indziej w Azji Południowej na Indie spadła potop 42 cali opadów w ciągu 48 godzinwraz z sąsiednimi śmiertelnymi powodziami, które nawiedziły również przeciwnika Indii, Pakistan. Wojny pogodowe w lipcu szaleją.

Ten bezprecedensowy, nigdy wcześniej niespotykany poziom rozległej intensywności i jawnego zgiełku pogodowego na całym świecie jest manifestacją pulsarowej globalnej wojny hybrydowej, którą świadomie toczy się 1% kontrolerów planetarnych przeciwko 99%, jednocześnie zmierzając się z ogromnymi niedoborami żywności w łańcuchu dostaw, upadek zarówno dolara amerykańskiego, jak i światowej gospodarki, zbliżające się przerwy w komunikacji i potencjalne wyłączenia sieci elektrycznych, a wszystko to pośród bezprecedensowego medycznego holokaustu związanego ze szczepionką koronawirusową. 

Wszyscy ci elitarni ludobójczy mordercy wyzwoleni przeciwko ludzkości w tym samym czasie przygotowują nas na „Wielki Reset” kontrolerów – zredukowaną populację transhumanistyczną z nanocząsteczkami, składającą się tylko z pół miliarda hybrydowych ludzkich niewolników, uważanych przez elitę o wiele łatwiej zarządzaną i kontrolowaną niż obecne 7,9 miliarda,

Ten elitarny program szybkiego zabijania, mający na celu drastyczne wybicie ludzkiego stada o 90-95%, może być w oczekiwaniu na ważne wydarzenie kosmologiczne oparte na uprzedniej wiedzy elity o powrocie planety X na orbitę, w ciągu najbliższego roku lub dwóch, które spowodują spustoszenie grawitacyjne na powierzchni Ziemi, wystrzeliwując wiatry o prędkości 200 mil na godzinę, poważne trzęsienia ziemi, wulkany, potężne powodzie, zderzające się szczątki i meteory oraz cykliczne przesuwanie osi Ziemi może to być wymarciem życia wydarzenie. 

Przygotowując się do tego scenariusza zagłady, globaliści od dawna szukają schronienia w podziemnym świecie jako schronienia dla buforów i zapewnienia przetrwania dla nielicznych wybranych. Wychodząc z podziemi po przejściu gigantycznej planety, przerzedzona niewielka populacja ocalałych z powierzchni Ziemi zostanie uznana za łatwą do opanowania i zniewolenia. 

Biorąc pod uwagę wszystkie te ostatnie rozwijające się wydarzenia, to prawdopodobnie może być wielki plan międzynarodowego kabała przestępczego. Obecne ludobójstwo przez medyczny cios śmierci nagle staje się bardziej zrozumiałe z demonicznie wypaczonej perspektywy elity. Ale ujawniając zbrodniczy, dystopijny plan elity, poinformowani, upoważnieni obywatele ziemi mogą posiadać środki i czas, zgodnie z wolą Boga, aby z powodzeniem przetrwać to, co nas czeka.

W sytuacji, gdy ceny żywności osiągnęły najwyższy poziom od dekady, co jest konsekwencją wywołanego przez człowieka chaosu pogodowego, ale głównie spowodowanego globalnym skandalem związanym z plandemią, celowo tworzonemu niedoborowi żywności w nadchodzących tygodniach i miesiącach będzie towarzyszyć niekontrolowana hiperinflacja, która już trwa. 

Te pulsary stworzyły anomalie pogodowe bombardują globalną populację od razu w celu maksymalnego zniszczenia, mającej na celu ponowne wywołanie rosnącej paniki i na tyle okropnych warunków, by ostatecznie doprowadzić do większej megalomańskiej kontroli Gestapo. 

Oczywiście ta sama fałszywa nauka, która stoi za scamdemic i ludobójczymi szczepionkami przeciwko koronawirusowi, stoi również za tymi ostatnimi uzbrojonymi zdarzeniami pogodowymi – jak można się było spodziewać, obwiniane za fałszywe CO2 spowodowały „zmianę klimatu”, jako zwykłe rozszerzenie niekończącej się sagi skorumpowanej elity o nieustannym fabrykowaniu ostatni wyznaczony wróg, czy to przegrana wojna z narkotykami, wojna z terrorem, zimne wojny 1 i 2, wszystkie są diabolicznie wymyślonymi kryzysami używanymi jako zwodnicza wymówka usprawiedliwiająca odcięcie naszych konstytucyjnych praw, ostatnia narzucająca trwałą blokadę planetarną ludzkości pośród programu depopulacji kabała przestępczego, znanego również jako „Reset Wielkiej [Kradzieży]”.

Im bardziej ta diaboliczna prawda zostaje ujawniona, tym bardziej drakoński ucisk cięższych rąk desperacko dąży do zniewolenia dystopijnego. 

Ale w miarę jak na całym świecie wprowadzane są nakazy szczepień, obywatele szybko budzą się do czystego zła zaplanowanego z premedytacją ludobójczego spisku elity i coraz liczniej odpierają na całym świecie rosnącą tyranię. Ostatnie protesty na całym świecie wybuchły w Chile, Argentynie, Paragwaju, Brazylii, Portugalii, Włoszech, Francji, Grecji, Wielkiej Brytanii, Australii, RPA, Iranie i na Kubie. 

Cabal wie, że szturchanie śpiącego amerykańskiego giganta obowiązkowymi paszportami szczepionek automatycznie wywołałoby ogromną reakcję, potencjalnie łącząc i jednocząc wściekłe tłumy nieszczęśliwych obozowiczów na całym świecie. 

Tak więc kabał najpierw przeprowadza swoje beta testy psyops w miejscach takich jak Francja, Australia, Wielka Brytania i Kanada, aby zmierzyć czas następnego totalitarnego ataku, aby wymusić mimowolne ciosy śmierci na cel głównej nagrody w USA, ponieważ kabał wie, że raz Ameryka jest podbita, reszta planety też.

W międzyczasie wojna informacyjna o twój umysł nagrzewa się na wielką skalę, toczona przez ostatnią, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu zaporę głównych kłamstw korporacyjnych i bezlitosnej propagandy . Obecne zagrożenie ze strony wroga Covid-19 to fala za falami ogarniającymi glob tak wielu wcześniej zaplanowanych „ wariantów”, „okazując się” silniejszym i groźniejszym dla życia niż kiedykolwiek wcześniej, czyniąc zeszłoroczny wirus w porównaniu z wimpy-wannabe. 

Ten najnowszy medialny blitzkrieg składa się z setek, jeśli nie tysięcy nagłówków w gazetach wraz z CNN, MSNBC i całą resztą kłamców lamestream nasycających fale radiowe koronawirusem 2.0, po raz kolejny przygotowując publiczność swoją taktyką zastraszania, aby wywołać ten sam optymalny poziom niepokój i strach wśród ludności, tak jak w zeszłym roku, mające na celu wywarcie presji na przerażone, niedoinformowane miliony normalnych, aby pobiegły po najbliższy „wzmacniacz”, aby odeprzeć kolejnego wielkiego złego wilka walącego w drzwi ich sąsiedztwa. To okropnie przewidywalne i przyprawiające o mdłości, że kolejna próba wywołania jeszcze większej paniki zglobalizowanej propagandy również załatwi sprawę ogłupionych marionetek, by kupowali ich najnowsze śmiertelne kłamstwa. Ale tym razem po przesadzeniu ich despotycznej ręki, teraz wystarczająca liczba ludzi nie śpi i jest w stanie przejrzeć ostatnią rundę oszustwa.

Tymczasem wyznaczone testy beta Emmanuela Macronsa z Ameryki są wysyłane do bezpiecznych niebieskich stref stanowych, takich jak Nowy Jork i Kalifornia, popychając mandaty masek i szczepionek za pomocą marionetek kabała, zaczynając od największej amerykańskiej metropolii, Nowego Jorku i jej burmistrza Billa De Blasio, ogłaszając w tym tygodniu, że miasto 340.000 pracowników komunalnych będą zmuszeni do przyjmowania zastrzyków wyrok śmierci przez następny miesiąc – 13 września 2021 r 02 sierpnia nd termin dla wszystkich pracowników służby zdrowia NYC została już nałożona i egzekwowane. Despot Bill usilnie próbuje usprawiedliwić swoje tyrańskie represje:

Dotarliśmy do granic systemu czysto dobrowolnego. Czas na więcej mandatów, różne rodzaje, różne miejsca, różne podejścia… Jeśli nie jesteś zaszczepiony i jesteś pracownikiem miejskim, od poniedziałku musisz albo przez cały czas nosić maskę w pomieszczeniu na miejscu pracy, albo, jeśli wolisz tego nie robić , musisz natychmiast iść się zaszczepić.

Podążając za przykładem francuskiego prezydenta Macrona, kolejnym krokiem dyktatora De Blasio do tyranii jest mandat szczepień narzucony wszystkim mieszkańcom Nowego Jorku z perspektywą paszportów szczepionek, aby uzyskać dostęp do miejskich restauracji i sklepów. Aby nie być gorszym, w tweecie inny demokratyczny gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo zagroził jeszcze bardziej gestapo, inwazyjną taktyką:

Musimy pukać do tych drzwi i musimy przekonać ludzi, wsadzić ich do samochodów i jeździć nimi i włożyć im tę szczepionkę w ramię. To jest misja.

Jak można się było spodziewać, ta narastająca kampania staje się bardziej jawnie agresywna, zmuszając do dzielenia Amerykanów wzdłuż linii śmiertelnego ciosu, idealnej konfiguracji do systematycznego celowania, karania i oczerniania osób, które nie chcą się podporządkować, ostatecznie nielegalnie prześladując tych, którzy zdecydowani bronić własnego suwerennego cielesnego prawa człowieka jest to wyraźnie określone przez wieloletni precedens prawny, Kodeks Norymberski z 1947 roku.

Tymczasem strona internetowa amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) próbuje wyjaśnić opinii publicznej uzasadnienie zezwolenia na awaryjne użycie (EUA) szczepionek szkodliwych zabójców:

FDA jest szanowana na całym świecie za swoje naukowe standardy bezpieczeństwa, skuteczności i jakości szczepionek. 

To nieszczere stwierdzenie jest jawnym kłamstwem, ponieważ FDA po raz pierwszy w swojej historii całkowicie zrezygnowała ze swoich właściwych protokołów bezpieczeństwa, zezwalając na globalne użycie milionów śmiertelnych strzałów, gdy była również wcześniej świadoma, że ​​spowoduje to niewypowiedziane obrażenia ciała i cierpienie człowieka ludności, ponownie z wyraźnym naruszeniem Kodeksu Norymberskiego. 

Co więcej, pomimo tego, że FDA nigdy w pełni nie udzieliła oficjalnej pieczęci zatwierdzającej wprowadzenie niesprawdzonych, wysoce toksycznych szczepionek przeciwko Covid-19, z wyjątkiem eksperymentalnego zastosowania w sytuacjach awaryjnych, które jako zawiłe i zwodniczo nieprzejrzyste, ta luka jest, z wcześniejszą ukrytą wiedzą , FDA przystąpiła do rażącego i bez sumienia zezwalania na łamanie prawa wyprzedzającego, od dawna obowiązującego Kodeksu Norymberskiego z 1947 r., bezpośrednio stosowane do eksperymentów medycznych na „ludziach”:

Dobrowolna zgoda podmiotu ludzkiego jest absolutnie niezbędna. Oznacza to, że zainteresowana osoba powinna mieć zdolność prawną do wyrażenia zgody; powinna być tak usytuowana, aby móc korzystać z wolności wyboru , bez ingerencji jakichkolwiek elementów siły, oszustwa, oszustwa, przymusu , nadmiernego nacisku lub innej ukrytej formy przymusu lub przymusu ; i powinien mieć wystarczającą wiedzę i zrozumienie elementów przedmiotowego zagadnienia, aby umożliwić mu podjęcie zrozumiałej i oświeconej decyzji. Ten ostatni element wymaga, aby przed zaakceptowaniem pozytywnej decyzji przez podmiot eksperymentalny było:poinformował go o charakterze, czasie trwania i celu eksperymentu ; metodę i środki, za pomocą których należy przeprowadzić; wszelkie niedogodności i zagrożenia, których można się spodziewać; oraz skutki dla jego zdrowia lub osoby, które mogą wynikać z jego udziału w eksperymencie. [ Pogrubienie i podkreślone dodatkowego Nacisk ]

Więcej Norymberga rządzi wyraźnie i umyślnie naruszana dzisiaj z każdym strzałem:

Doświadczenie powinno być tak zaprojektowane i oparte na wynikach doświadczeń na zwierzętach . Eksperyment powinien być przeprowadzony tak, aby uniknąć wszelkich niepotrzebnych fizycznych i psychicznych cierpień i urazów. Żadnego eksperymentu nie należy przeprowadzać, jeśli istnieje a priori powód, by przypuszczać, że nastąpi śmierć lub kalectwo . Stopień podejmowanego ryzyka nigdy nie powinien przekraczać poziomu określonego humanitarnym znaczeniem problemu, który ma zostać rozwiązany przez eksperyment. Należy poczynić odpowiednie przygotowania i zapewnić odpowiednie udogodnienia, aby chronić badanego przed nawet odległymi możliwościami urazu, kalectwa lub śmierci.

Ponieważ wstępne badania kliniczne tych szczepionek zostały zatrzymane po tym, jak większość zwierząt padła w początkowej fazie testów, znosząc własne standardy bezpieczeństwa przed przyznaniem kryminalnego zielonego światła na eksperymentalne wykorzystywanie ludzi jako świnek morskich do badań klinicznych bez ustalenia wyraźna dobrowolna zgoda z uprzedzonym wyraźnym ryzykiem i niebezpieczeństwami. 

Następnie kryminalny spisek został nieodwołalnie rozprzestrzeniony przeciwko milionom „ludzkich poddanych” na całym świecie, w wyniku czego teraz wszyscy są narażeni na wysokie ryzyko odniesienia poważnych obrażeń prowadzących do przedwczesnej przedwczesnej śmierci. 

Ofiary ludzkie uczestniczące obecnie w tym masowym nielegalnym eksperymencie klinicznym i te, które już otrzymały szczepionki na koronawirusa, w momencie wstrzyknięcia rzadko, jeśli w ogóle, byli świadomi ukrytych, ale wyraźnie znanych medycznych niebezpieczeństw i zagrożeń związanych ze szczepionkami, wcześniej znanych zarówno producentom Big Pharma, jak i rządowym agencjom zdrowia, że ​​są niebezpiecznie szkodliwe dla ludzi. 

Ponadto personel medyczny podający szczepionki nigdy właściwie nie informuje odbiorców o zagrożeniach, niebezpieczeństwach i zagrożeniach dla zdrowia przed otrzymaniem szczepionek, ani formalnie nie wywołuje ich świadomej dobrowolnej zgody przed wstrzyknięciem.

W tym znanym obecnie globalnym ludobójczym holokauście przeciwko gatunkowi ludzkiemu współwinna jest również mnogość pracodawców, firm i szkół nakazujących zastrzyk śmierci jako wymagane warunki dalszego zatrudnienia, zapisania się do college’u lub swobodnego dostępu do budynków publicznych, sklepów spożywczych, sal koncertowych i sportowych miejsca. 

Dyskryminacja konkretnych osób, które twierdzą, że ich suwerenne prawa człowieka są chronione przez legalny precedens w Norymberdze, aby odrzucić znany szkodliwy lek eksperymentalny, jest wbrew prawu , zarówno prawnie, jak i moralnie. 

Współudział kryminalny rozciąga się również na wszystkich sędziów sądowych, którzy ostatnio wydali decyzje na korzyść wszystkich tych współwinnych i przestępczych firm i organizacji, które wymuszają oddawanie strzałów śmiertelnych jako obowiązkowe. 

Jako chętni uczestnicy egzekucji zbrodni przeciwko ludzkości, wszyscy muszą po pierwsze natychmiast zaprzestać swojego skandalicznego udziału w tej diabolicznej zbrodniczej globalnej operacji, a po drugie, wszyscy muszą zostać prawnie i w pełni pociągnięci do odpowiedzialności przed sądem karnym lub trybunałem wojskowym. Za tę zbrodnię w każdym wieku niezliczone głowy muszą toczyć się po całym świecie za to, co zrobili i nadal robić.

Aby zablokować wszystkie te rozwijające się, przytłaczająco obciążające i szokujące dowody tych zbrodni mafijnych kabałów przed coraz większym ujawnianiem się badającej opinii publicznej, która szybko łapie i mądrzy, rosnący gniew My, naród, osiąga punkt krytyczny, a elita wie i obawia się, że ich zemsta i kara mogą szybko nadejść. 

W końcu powiększająca się przepaść między 1% posiadaczami a 99% nie posiadającymi jest całkowicie poza kontrolą, a górny 1% Amerykanów posiada bogactwo warte 42 biliony dolarów, nieprzyzwoicie 16 razy więcej niż dolne 50%. 

W ciągu jednego roku, od marca 2020 r. do marca 2021 r., podczas tej fałszywej pandemii, miliarderzy świata chciwie wykorzystali ten katastrofalny kryzys, korzystając z czystej ludzkiej nędzy, zwiększając swój majątek o 54% lub 4 biliony dolarów , podczas gdy reszta z nas cierpi tylko próbując utrzymać głowę nad wodą, aby przetrwać. 

Zbyt długo, nieskończenie eksploatowani, przekręceni obywatele tego świata beznadziejnie walczą bezskutecznie, a teraz zmagają się z uświadomieniem sobie, jak wszechobecnie ohydne były zbrodnie kabała przeciwko zarówno dzieciom, jak i ludzkości, globalne masy kipią w gniewie i niechęci wobec nieustannych nadużyć i rosnącego ucisku. 

Mandaty szczepionkowe są ostatnią kroplą, punkt złamania, linia na piasku, że my, ludzie tej ziemi odmówić podjęcia już bzdury i nadużyć, a teraz z naszymi plecami o ścianę w tym późno i końcowe 11 th godziny, my walczą o nasze życie.

W oczekiwaniu, z całą swoją mocą, przestępcy kabała rozpoczęli swoją potężną kontrofensywę, w odwecie przeciwko temu rosnącemu zagrożeniu ze strony przebudzonych i wzmocnionych obywateli świata, zdeterminowanych, by szukać sprawiedliwości i pełnej odpowiedzialności wobec wszystkich sprawców, niezależnie od ich pozycji władzy i kontroli. 

W rezultacie globaliści desperacko szukają schronienia za swoim, choć potężnym arsenałem autorytarnych ataków, wkrótce uciekając się do narastających przerw w łączności, zamykania Internetu blokującego dostęp do przepływu ważnych informacji, coraz częstszych przerw w dostawie prądu, a być może nawet przedłużających się przerw w dostawie prądu, awarii sieci energetycznej, która może potencjalnie prowadzić do masowych morderstw, wymuszonych godzin policyjnych i stanu wojennego, coraz ostrzejsze, bardziej ekstremalne trwałe zamknięcie, całkowite zawieszenie praw obywateli do pokojowych i zgodnych z prawem zgromadzeń i protestów z Pierwszej Poprawki , rozmieszczenie sił zbrojnych i organów ścigania z użyciem nadmiernej brutalnej siły w celu podporządkowania się nowej fali odnowienia mandatów dotyczących masek, a zwłaszcza egzekwowania szczepień mandaty, nadmierne przetrzymywanie w kwarantannie, masowe aresztowanie domowe, obław, pod auspicjami ONZ ukierunkowanych dysydentów do obozów reedukacyjnych i egzekucji państwowych, rosnące niedobory żywności prowadzące do szybkiego rozpadu społeczeństwa obywatelskiego, całkowite bezprawie i gwałtowne gwałtowne przestępstwa, masowy głód na świecie, przymusowa konfiskata broni, wszystko to umyślnie, kryminalnie popełniane przeciwko długo maltretowanej, pobitej Populacji ludzkiej. 

Ale w samoobronie My, Naród, będziemy w coraz większym stopniu reagować buntem i gwałtownym buntem na tę ludobójczą wojnę przeciwko naszym morderczym ciemiężcom oddanym jednej dyktaturze rządu światowego. 
Słusznie uzbrojeni w prawdę ujawniającą nieustanne kłamstwa i zbrodnie, ponownie w samoobronie my, obywatele świata, powstajemy w masowym obywatelskim nieposłuszeństwie jako część ogólnoświatowej, oddolnej rewolucji mającej na celu ustanowienie wolności i sprawiedliwości,program ludobójstwa .

Biografia

Joachim Hagopian  jest absolwentem West Point i byłym oficerem armii amerykańskiej. Napisał rękopis oparty na swoim wyjątkowym doświadczeniu wojskowym zatytułowany  Don’t Let The Bastards Getcha Down”.  Bada i koncentruje się na stosunkach międzynarodowych USA, kwestiach przywództwa i bezpieczeństwa narodowego. Po wojsku Joachim uzyskał tytuł magistra psychologii klinicznej i przez ponad ćwierć wieku pracował jako licencjonowany terapeuta w dziedzinie zdrowia psychicznego z maltretowaną młodzieżą i nastolatkami. Od 2014 r. Joachim zwrócił się do niezależnego dziennikarstwa i niedawno ukończył wydaną i sprzedaną na Amazon 5-książkową serię zatytułowaną Pedophilia & Empire: Satan, Sodomy and the Deep State . Wszystkie jego rozdziały są dostępne za darmo na jego blogu pod adresem: http://empireexposed.blogspot.com oraz  https://pedoempire.org/ .

DOC (11 stron): Hagopian o masowej fali śmierci i nadziei

Opublikowano za: https://phibetaiota.net/2021/08/joachim-hagopian-massive-death-wave-coming-amidst-vaccine-mandates-while-truth-and-revolution-fill-the-air/

Wypowiedz się