Atak na Fukushimę 11 marca 2011 i jego następstwa

Po masowym morderstwie w Fukushimie z 11 marca 2011 roku (3.11), Rothschildowie wysłali przedstawiciela, aby wyjaśnił dlaczego Fukushima została zaatakowana. Powiedział, że planują przenieść swoją azjatycką siedzibę z Tokio w Japonii do Korei Północnej. W tym celu zamierzali przenieść 40 milionów Japończyków z wielkiego Tokio do Korei Północnej. Pokazali mi nawet mapę planowanej tam strefy przemysłowej.

Premier Kan Naoto, który był u władzy w czasie ataku, powiedział na konferencji prasowej w Klubie Korespondentów Zagranicznych Japonii, że został przekonany do ewakuacji Tokio w następstwie ataku. Żaden z korporacyjnych środków masowego przekazu  nie zgłosił tego.

Inną rzeczą, która się wydarzyła, było to, że zaraz po 3.11, izraelski minister przestępczości Benjamin Netanjahu zadzwonił do premiera Kan i powiedział mu, że jeśli Japonia nie przekaże całych swoich 7 bilionów dolarów w obcej walucie, to broń elektromagnetyczna zostanie użyta do wywołania erupcji Mt. Fuji.

Jednak w tym momencie stało się coś nieoczekiwanego. Setki trzęsień ziemi nawiedziły atlantycką wyspę La Palma zaraz po 311. Istniało bardzo realne niebezpieczeństwo, że zapadnie się do oceanu i spowoduje 100-metrowe tsunami, które uderzy we wschodnie wybrzeże USA i europejskie południowe wybrzeże. Trzęsienie ziemi ustało dopiero po tym, jak wojsko amerykańskie skontaktowało się ze Stowarzyszeniem Białego Smoka i obiecało, że nie będą dozwolone dalsze ataki na Japonię.

Mimo to mafii chazarskiej z siedzibą w Szwajcarii udało się ponownie narzucić Japonii niewolniczego premiera. Abe Shinzo został umieszczony w wyniku sfałszowanych wyborów. Następnie został zaproszony jako główny mówca na spotkaniu zachodnich oligarchów w Davos w Szwajcarii.

W Davos Abe powiedział społeczności międzynarodowej, że Chiny były jak Niemcy przed I wojną światową. Odnosił się do planu George’a Busha seniora, aby G7, Rosja i Japonia zjednoczyły siły i zaatakowały Chiny. Plan zakładał podział Chin na pięć lub sześć odrębnych krajów, aby zapobiec ponownemu zagrożeniu dla władzy mafii chazarskiej.

Abe ustanowił jawnie faszystowski rząd i przystąpił do przeprowadzenia masowej, tajnej budowy wojskowej, aby wziąć udział w planowanej inwazji Busha na Chiny. Ogromna ilość sprzętu wojskowego została potajemnie zgromadzona w regionie Kumamoto w Japonii, który jest najbliższy Chinom. W tym samym czasie Abe założył ośrodek walki biologicznej, pod nazwą szkoły weterynaryjnej.

Planowana inwazja na Chiny została jednak odwołana, ponieważ zarówno Rosja jak i Pentagon odmówiły udziału w niej. Pentagon wykonał grę wojenną za grą wojenną symulującą atak na Chiny, a efekt końcowy był zawsze taki sam. Wojna zmienia się w nuklearną, 90% ludzkości umiera, a północna półkula planety staje się niezamieszkała.

W 2016 roku seria tajemniczych trzęsień ziemi, z których każde koncentrowało się dokładnie na japońskiej bazie wojskowej, zniszczyła ten sprzęt. Sejsmografy trzęsień ziemi wskazywały, że były to sztuczne trzęsienia ziemi. Abe został również potajemnie otruty i powiedziano mu, że jeśli nie pójdzie z Chinami, nie będzie w stanie otrzymać antidotum, podają źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

W tym samym czasie Stowarzyszenie Białego Smoka dotarło do zachodniej elity frakcji globalnego ocieplenia. Jeśli pamiętacie, wybory prezydenckie w USA w 2000 roku były rywalizacją pomiędzy frakcją globalnego ocieplenia pod przywództwem Ala Gore’a i frakcją nazistowskiej Czwartej Rzeszy pod przywództwem George’a Busha Sr.

Frakcja globalnego ocieplenia, skupiona wokół królowej Elżbiety, wierzyła, że środowisko można uratować poprzez wprowadzenie podatku od węgla i wykorzystanie pieniędzy do płacenia krajom trzeciego świata aby chronić ich lasy. Frakcja nazistowska chciała zabić 90% światowej populacji.

Ten pisarz ma nagranie z zaproszeniem do tej frakcji. Powiedzieli, że w celu zachowania środowiska konieczne jest wyeliminowanie bezużytecznych zjadaczy.” Byli to ludzie jak utrzymujący się rolnicy, którzy mogli wyżywić swoje rodziny, ale nie pracowali w fabrykach tworząc rzeczy. Mówili, że wojna nie zabiła wystarczająco dużo ludzi, więc chcieli użyć głodu i chorób aby osiągnąć ten cel.

Dlatego administracja Busha Juniora założyła fabryki broni biologicznej na całym świecie. Wypuścili SARS, ptasią grypę, Ebolę, Mers itp. w ich próbie zabicia ludzi. W tym samym czasie subsydiowali rolników w krajach rozwiniętych, aby wykorzystywali swoje ziarna do produkcji “biopaliwa” zamiast żywności.

Jednak plany nie powiodły się, ponieważ żadna z ich broni biologicznej nie była w stanie zabić zamierzonych miliardów ludzi. Próba zagłodzenia ludzi na śmierć została również zatrzymana po tym jak insiderzy podnieśli alarm i wyjaśnili, że dotacje na biopaliwa powodują kryzysy głodowe w 33 krajach. To położyło kres tym dotacjom.

List został wysłany przez pocztę dyplomatyczną z ambasady Wielkiej Brytanii w Tokio do Królowej Elżbiety z prośbą o jej błogosławieństwo dla kampanii podobnej w skali do III Wojny Światowej, ale tym razem wrogiem będzie “bieda, zniszczenie środowiska i wszystko inne co dręczy tę piękną, ale kruchą planetę, którą wszyscy dzielimy.”

Następnie szereg krajów, Anglia, Niemcy, Francja, Kanada, Szwajcaria, Włochy, itp. zdecydowały się dołączyć do China Asian Infrastructure Investment Bank. Po tym nastąpiła wielobilionowa inicjatywa Chińskiego Pasa i Drogi. Pieniądze zostały wydane na budowę autostrad, portów, szkół, linii kolejowych, szpitali, mostów i innych tego typu infrastruktur na całym świecie.

Japonia i Stany Zjednoczone były jedynymi głównymi krajami, które powstrzymały się od tej inicjatywy. Nazwali to chińską pułapką zadłużenia. Jednak wyraźnie postawiła frakcję nazistowską Busha w defensywie.

Inną rzeczą, która wydarzyła się w 2016 roku, było to, że Gnostyccy Iluminaci postanowili utworzyć tymczasowy sojusz ze Wspólnotą Brytyjską, aby zapobiec Hillary Clinton (Rockefeller) od zostania prezydentem Stanów Zjednoczonych. W dniu wyborów 8 listopada 2016 roku na Antarktydzie odbyło się spotkanie, w którym wziął udział John Kerry z Czaszki i Piszczele, i wielu innych członków tajnej zachodniej elity.

Przesłuchaliśmy dwie osoby, które były obecne na tym spotkaniu. Mówi się, że podjęto decyzję o odwróceniu wyborów, aby wyznaczony przegrany Donald Trump został wybrany na prezydenta z tymi samymi głosami przeznaczonymi dla Clinton. Zostało to osiągnięte po strzelaninie między siłami specjalnymi w podziemnej bazie w pobliżu lotniska w Denver, która przejęła kontrolę nad komputerami fałszującymi wybory na rzecz sił Trumpa.

Interesujące jest aby zauważyć jak w wyborach 2016 rzeczy wydawały się iść po myśli Clinton, a następnie nagle odwróciły się i poszły po myśli Trumpa. Przeciwne stało się gdy siły nazistowskie przegrupowały się wokół pełnomocnika Rockefellera Joe Bidena w 2020 roku i zamieniły prawdziwe zwycięstwo Trumpa w oszukańcze zwycięstwo Bidena. Wrócimy do tego później.

W każdym razie Trump stał się prezydentem zbankrutowanego narodu i naprawdę niewiele mógł z tym zrobić. 23 biliony dolarów zebrane dla Baracka Obamy kończyły się. Trump próbował wielu rzeczy, w tym ceł, aby spróbować odwrócić sytuację. Pamiętajcie, że powiedział również rzeczy takie jak, Chiny będą kupować towary warte 200 miliardów dolarów rocznie, próbował również bezskutecznie przejąć największe na świecie złoża ropy naftowej w Wenezueli i zaproponował “kupić Grenlandię.”

Jednak naród o PKB około 20 bilionów dolarów i z ponad 200 bilionami dolarów długu i zobowiązań niefinansowych naprawdę nie ma wyboru, ale tylko zbankrutować. Amerykański rząd korporacyjny ma zewnętrzne terminy płatności każdego 30 września i 31 stycznia.

We wrześniu 2019 roku USA udało się uniknąć bankructwa tylko poprzez kradzież Narodowego Funduszu Emerytalnego Japonii. W styczniu 2020 roku nie udało im się dokonać płatności. Otrzymali dwutygodniowy okres karencji trwający do 16 lutego 2020 roku, ale nie byli w stanie dokonać płatności.

Wtedy rozpętało się piekło, jak wszyscy wiemy. Właściciele amerykańskiej korporacji zaatakowali potężnym elektromagnetycznym atakiem 5G Wuhan w Chinach. Pamiętajcie, masowe zgony zaczęły się w Wuhan dopiero po aktywacji 10 000 wież transmisyjnych 5G, poddając populację śmiertelnym atakom elektromagnetycznym niskiego poziomu.

Oficjalna historia, że był to “koronawirus“, jest udowodnionym nonsensem. Jeśli bowiem był to atak biologiczny, to pandemia powinna rozprzestrzenić się najpierw na przedmieścia Wuhan, a następnie na inne części Chin. Zamiast tego ograniczono go dokładnie do stref 5G wewnątrz Wuhan.

Po tym rozprzestrzenianie się Covid-19 na całym świecie zbiegło się dokładnie z mapami, na których aktywowano sieci 5G. Aby zrozumieć 5G, pomyślcie o trybie rozmrażania w kuchence mikrofalowej. Działa on na około 200 watów, podczas gdy 5G odpowiada około 30 watów. Jednak, jeśli jest transmitowane 24 godziny na dobę, zaczyna wywoływać objawy, które przypominają choroby płuc.

Japonia ostrzegła świat przed tym niebezpieczeństwem po tym jak poddali 5G 5000 pasażerów na pokładzie statku wycieczkowego Diamon Princess i zaczęli otrzymywać wielokrotne zgony. Po tym, wszystkie 5G zostały zatrzymane na całym świecie.

Więc mafia chazarska została zmuszona do uciekania się do planu B. Wprowadzili stan wojenny i zaczęli zmieniać nazwę grypy, przeziębienia, zapalenia płuc i gruźlicy oraz wszelkiego rodzaju innych zgonów na “Covid-19.” W tym samym czasie korzystali z dostępu do drukarek pustego pieniądza, aby płacić ogromne sumy pieniędzy lekarzom, aby diagnozowali Covid-19. Ponieważ zachodni lekarze działają pod reżimem wojskowym, powiedziano im aby poszli za historią pandemii lub stracą licencje.

Mafia chazarska wykorzystała również swoje korporacyjne media do szerzenia pandemicznego zmysłowego strachu 24/7. Ponadto, ponieważ mafii chazarskiej nie udało się zabić planowanych miliardów ludzi promieniowaniem 5G i ponieważ cała ich broń biologiczna okazała się nieskuteczna, następnie uciekli się do szczepionek.

To co się teraz stało, to to, że tajny rząd Zachodu został zdemaskowany przez tę kampanię. Światowe wojsko, policja i agencje wywiadowcze rozpoczęły kontratak.

W przyszłym tygodniu poinformujemy o stanie tego kontrataku, a także o planach rządzenia planetą po odsunięciu od władzy mafii chazarskiej.

16 sierpnia 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/08/16/the-march-11-2011-attack-on-fukushima-and-its-aftermath/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/08/16/benjamin-fulford-atak-na-fukushime-11-marca-2011-i-jego-nastepstwa/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ciekawe, że Pan Fulford tak niezręcznie omija bieżące wydarzenia, które wydają się niezwykle istotne. Przypomina za to stare opowiastki o Fukushimie.

  Ciekawe jest również to po co B52 lecą do Afganistanu.

  Jeszcze ciekawsze jest to, że w zasadzie nie ma kontaktu z rządem USA, co potwierdza poniższy artykuł.

  Wszystkie te zdarzenia wydają się przepowiadać jakieś rozstrzygające posunięcia.

  https://www.sott.net/article/456982-Biden-silent-Pres-Sec-Psaki-out-of-the-office-as-Taliban-conquer-Kabul

  Biden milczy, Pres Sec Psaki „poza biurem”, gdy talibowie podbijają Kabul.

  Art Hoffman
  niedziela, 15 sierpnia 2021 10:58 UTC

  Gdy w niedzielę Kabul, stolica Afganistanu, wpadła w ręce talibów, media próbowały skontaktować się z sekretarz prasową Białego Domu Jen Psaki tylko po to, by dowiedzieć się, że bierze niezapowiedziane wolne, podczas gdy prezydent Joe Biden spędzał wakacje w Camp David.

  Według Fox News , w niedzielę rano serwis wysłał pytania na adres e-mail Białego Domu Psaki i otrzymał automatyczną odpowiedź. Później w niedzielę wieczorem, Fox News ponownie skontaktował się z rzeczniczką administracji Bidena i otrzymał zaktualizowaną automatyczną odpowiedź, stwierdzającą, że Psaki nie będzie dostępny przez cały tydzień. „Będę poza biurem od 15 sierpnia do 22 sierpnia” – czytamy w e-mailu.

  Wiadomość przyszła jakBiden został skrytykowany przez obie strony politycznego nawy za pozostanie na wakacjach, gdy talibowie kontynuowali podbój Afganistanu. W niedzielę reżim terrorystyczny wkroczył do stolicy Kabulu i zajął pałac prezydencki. Stany Zjednoczone rozmieściły w niedzielę tysiące żołnierzy, aby pomóc ratować obywateli USA z ambasady USA i tych, którzy są uwięzieni w Kabulu po tym, jak talibowie przejęli rząd afgański. Prezydent Afganistanu Ghani uciekł z kraju po tym, jak talibowie wkroczyli do Kapitolu w Kabulu.

  Nie było formalnej odpowiedzi ze strony Białego Domu na upadek Kabulu i wynikającą z niego przemoc,oprócz opublikowania zdjęcia Bidena, który jest poinformowany o sytuacji za pośrednictwem wideo. Jednak według CNN prezydent zwróci się do USA w ciągu „kilku najbliższych dni”.

  Biały Dom opublikował na Twitterze :
  „Dzisiaj rano prezydent i wiceprezydent spotkali się ze swoim zespołem ds. bezpieczeństwa narodowego i wyższymi rangą urzędnikami, aby wysłuchać aktualnych informacji na temat wycofywania się naszego personelu cywilnego w Afganistanie, ewakuacji kandydatów do SIV i innych afgańskich sojuszników oraz bieżącej sytuacji bezpieczeństwa w Kabulu”.

  Departament Stanu USA ogłosił w niedzielę wieczorem, że ewakuacja personelu z ambasady USA w Kabulu została zakończona, jednak wielu obcokrajowców, w tym Amerykanie i afgańscy sojusznicy, nie są w stanie dotrzeć do schronienia.

Wypowiedz się