Rzym kontra Babilon podczas gdy zachodnia wojna domowa osiąga crescendo

Nieoficjalna wojna domowa na Zachodzie otworzyła długo ukrytą schizmę w cywilizacji zachodniej: sprzeczność między tradycjami egipskimi i mezopotamskimi (Babilon) i grecko-rzymsko-germańskimi tradycjami europejskimi (Rzym). Schizma ta została ujawniona wszystkim przez trwającą fałszywą pandemię.

Babilon dał nam monoteizm, rachunkowość finansową i wiele współczesnej medycyny, podczas gdy Rzym dał nam silne wojsko, naukę, rządy prawa i demokrację.

Więc teraz w wiadomościach widzimy Babilon używający kontroli nad pieniędzmi aby przekupić rządy i kontrolę nad medycyną aby przestraszyć ludzi w jedną, monolityczną, totalitarną strukturę władzy. Ci, którzy wierzą w praworządność i demokrację, walczą z tą strukturą.

W tej bitwie nie ma wątpliwości, że Rzym zwycięży. Powodem jest to, że Stwórca jest po ich stronie. Oznacza to, że nauka, badanie faktów opartych na obserwacji, zwycięży nad kłamstwami, nawet nieskończenie powtarzanymi kłamstwami.

Fakty są takie, że wyolbrzymiony PCR tworzy fałszywe liczby, aby zaszczepić strach, a Covid-19 jest zbiorem objawów dla wirusa, który nie został tak naprawdę “wyizolowany” i dlatego nie istnieje, co oznacza, że cały pandemiczny stan wojenny i wymuszone szczepienia są zbrodniami wojennymi.

Ok, bądźmy bardziej konkretni. Źródła w zachodnim wywiadzie, w tym Mi6, Masonów P3 i Mossadu, mówią nam, że czekają na sprawy sądowe aby udowodnić, że pandemia jest zbrodnią wojenną, zanim podejmą pełną akcję militarną przeciwko kabałowi. Mówią, że popierają różne działania prawne podejmowane przez Reinera Fuellmicha i jego kolegów na całym świecie przeciwko pandemii i sprzedawcom szczepionek.

https://www.bitchute.com/video/jmftRSEAzudj/

W zeznaniu pod linkiem powyżej Dr Fuellmich mówi, że gdybyście powiedzieli mu rok temu, że mały kabał chce zabić ogromną część ludzkości i zniewolić resztę, zasugerowałby, że musicie udać się do szpitala psychiatrycznego. Teraz, po uzyskaniu zeznań setek ekspertów z różnych dziedzin, może i udowadnia w sądach, że dokładnie tak się dzieje.

https://www.usnews.com/news/business/articles/2021-07-14/spains-top-court-rules-pandemic-lockdown-unconstitutional

To nie przypadek, że Dzień Wolności został ogłoszony w Wielkiej Brytanii dzisiaj, 19 lipca, podczas gdy wszystkie ograniczenia związane z fałszywą pandemią zostały zniesione.

https://www.reuters.com/world/uk/pm-johnson-pleads-caution-freedom-day-arrives-england-2021-07-18/

W rzeczywistości ten dzień świętuje koniec dwóch wieków panowania Rothschildów w Anglii i prawdopodobnie stanie się stałym świętem, podają źródła MI6. MI6 podsumowało sytuację:

“Pierwszy potomek Królowej Wiktorii był bękartem Rothschildów, który sprawił, że cała linia była konstytucyjnie nielegalna…Rodzina Rothschildów dla celów MI6 jest zakazaną organizacją terrorystyczną, podobnie jak ich kolektyw mafii chazarskiej (KM)…wszystkie te bzdury, z którymi mamy do czynienia, są dlatego, że Piąta Kolumna Rothschildów ucieka i ukrywa się, a teraz spotkali się ze swoją konkurencją. Terroryści używają terroru, wojsko używa wywiadu.”

Coraz więcej wskazuje na to, że Kanada i Stany Zjednoczone również wkrótce zostaną uwolnione od mafii chazarskiej. Na przykład, fałszywa administracja Bidena wyraźnie rozpada się na wielu frontach. Jest to szczególnie prawdziwe na froncie finansowym, gdzie babiloński przekręt niewolnictwa długów jest rozsadzany.

Rada Rezerwy Federalnej wpompowała pieniądze do banków i giełd jakby nie było jutra, ale bez skutku. Poniższy wykres pokazuje, że do czerwca 2021 roku banki miały 7 bilionów dolarów więcej depozytów niż kredytów. Innymi słowy, nikt nie chce stać się niewolnikiem długu fałszywych pieniędzy, które pompują do banków.

 

 

Pieniądze, które pompują do giełd prowadzą również do absurdalnych rzeczy, takich jak firmy, takie jak Apple i Microsoft, mające większą kapitalizację rynkową niż PKB w krajach takich jak Kanada czy Rosja.

Kiedy widzicie miliarderów, takich jak Jeff Bezos, próbujących polecieć w kosmos, jest to pewny znak, że skończyły im się rzeczy na Ziemi, na które mogą wydawać swoje śmieszne pieniądze z giełdy.

Następnie oczywiście, oznaki inflacji piętrzą się podczas gdy puste pieniądze rozlewają się naokoło.

https://www.zerohedge.com/economics/us-producer-prices-soar-record-pace-june

Ponadto, mający dosyć Amerykanie odmawiają teraz podjęcia nisko płatnej niewolniczej pracy.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/what-reasons-do-unemployed-give-turning-down-job

Na arenie międzynarodowej, skazany na zagładę niewolniczy reżim Bidena chazarskiej mafii staje się wyrzutkiem. Po pierwsze, nie są w stanie wykorzystać swoich pustych dolarów poza Stanami Zjednoczonymi, a to oznacza, że ​​desperacko szukają pieniędzy. Według źródeł japońskiego wywiadu wojskowego, w zeszłym tygodniu próbowali i nie udało im się wystawić specjalnych praw ciągnienia MFW o wartości 650 miliardów dolarów, aby skierować je do rządów i interesów farmaceutycznych.

Ich fałszywy Sekretarz Stanu Antony Blinken, zezwolił również na przekazanie irańskich środków na ograniczonych kontach eksporterom w Japonii i Republice Korei, poinformował Washington Free Beacon. Przejęli pieniądze na zamrożonych irańskich kontach, udając, że mają być wypłacone koreańskim i japońskim niewolniczym państwom.

Widzieliśmy również zapowiedź “Biały Dom i sekretarz skarbu Janet Yellen nie mają planów wznowienia regularnych dwustronnych rozmów USA-Chiny w sprawie gospodarki.” Yellen wezwała Chiny do podważenia międzynarodowego porządku opartego na zasadach, zbudowanego po II wojnie światowej, po tym jak Chiny odmówiły udziału w spotkaniu G-20 między Yellen a innymi czołowymi szefami finansów na świecie. Tłumaczenie: miała fochy po tym jak Chińczycy, Rosjanie i inni odmówili udziału w błagatonie zaaranżowanym przez marionetki mafii chazarskiej.

W zeszłym tygodniu zaprezentowano nam również spektakl rzeczniczki Białego Domu Jen Psaki/Zuckerg potwierdzając, że pracuje dla Facebooka, kiedy powiedziała, że administracja Bidena jest “w stałym kontakcie” z platformą aby zapewnić, że promowane są prawidłowe “narracje“.

https://nypost.com/2021/07/16/psaki-white-house-in-touch-with-facebook-to-push-true-narratives/

Następnie jest fakt, że nikt w Pentagonie nie chce podjąć pracy dla fałszywego reżimu Bidena.

https://www.politico.com/news/2021/07/16/pentagon-weapons-vacancies-china-499838

Oto niektóre z powodów, dla których generał Michael Flynn umieścił na Telegramie następujące informacje [14.07.21 10:29]:

“Przyszłość jest o wiele jaśniejsza niż ludzie mogą sobie wyobrazić. Nic w tym przez co przechodzimy nie jest normalne, a powodem tego jest to, że jesteśmy na skraju nowej ery. Dlatego doświadczacie tak wielu wyzwań, dlatego zostaliście przetestowani i przeszkoleni. Kabał miał niemal niezachwianą władzę przed tym pokoleniem. Wszystko się zmienia i nie wracamy. Miejcie to na uwadze podczas gdy walczycie. Te bóle porodowe nie są daremne.”

W Japonii dzieje się też coś wielkiego. Otrzymaliśmy doniesienia z dwóch odrębnych źródeł japońskiej prawicy, że Ikeda Daisaku, przywódca buddyjskiej sekty Sokka Gakkai zmarł 18 czerwca.

Następnie wojsko amerykańskie dokonało nalotu na siedzibę Sokka Gakkai w Tokio Shinamachi, i wyjechało z dwoma autobusami pełnymi aresztowanych osób. Sokka Gakkai jest ważne, ponieważ ich 7 milionów członków i ich partia polityczna Komeito są niezbędne do utrzymania obecnego reżimu niewolniczego premiera Sugi Yoshihide u władzy. Pracownicy Sokka Gakkai byli niezbędni w procesie sfałszowania wyborów w Japonii, ponieważ masowo produkowali fałszywe karty do głosowania, według Richarda Koshimizu z Japońskiej Partii Niepodległości i innych źródeł.

Interesujące jest to, że naloty te miały miejsce wraz z rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Japończycy wiedzą, że olimpiada jest jak kwiaty podarowane przez domowego oprawcę po szczególnie brutalnym incydencie. Wiedzą, że Rothschildowie stali za zamachami w Fukushimie z 11 marca 2011 roku i wiedzą, że Olimpiada ma być nagrodą pocieszenia.

Dlatego tylko 22% Japończyków popiera Olimpiadę i dlatego urzędnicy olimpijscy spotykają się z dezaprobatą i protestami gdziekolwiek się udają.

Ta gafa nie pomogła:

“Naszym wspólnym celem są bezpieczne i chronione zawody dla wszystkich; dla sportowców, dla wszystkich delegacji, a co najważniejsze także dla Chińczyków-Japończyków”, powiedział przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Thomas Bach.

https://www.msn.com/en-us/sports/other/olympic-size-gaffe-in-tokyo-ioc-chief-bach-calls-japanese-people-e2-80-9cchinese-e2-80-9d/ar-AAM6AkL

https://www.rand.org/pubs/working_papers/WRA516-1.html

Japończycy dowiedzieli się też ku swemu obrzydzeniu, że urzędnicy olimpijscy mają własne paszporty państwowe i są ponad wszelkimi prawami. Dowiedzieli się o tym w czerwcu, kiedy szef japońskiego Komitetu Olimpijskiego Yasushi Moriya, 52 lata, został zamordowany i zostali zmuszeni do oznaczenia jego śmierci jako samobójstwo.

https://www.theweek.in/news/world/2021/06/07/japan-senior-tokyo-games-olympic-official-dies-after-jumping-in-front-of-train.html

Moriya badał systematyczne wykorzystywanie łapówek i defraudację funduszy Olimpijskich.

Okazuje się, że urzędnicy olimpijscy dostają 20% udziału od wszystkich pieniędzy zarobionych na imprezie. Mogą też bezkarnie przekupiać lub mordować. Dlatego w ramach odwetu Japończycy zakazali sprzedaży biletów na imprezy Olimpijskie, używając fałszywej pandemii jako pretekstu.

To wszystko dowodzi, że w Szwajcarii istnieje grupa ludzi, którzy mogą przyznawać specjalne przywileje określonym grupom, które czynią ich “suwerennymi“, a tym samym odpornymi na wszelkie prawa.

Dotyczy to również grup prywatnych, takich jak Światowe Forum Ekonomiczne (kierowane przez Klausa Schwaba, Rothschilda), WHO (prowadzone przez jednego z ich niewolników) i MFW.

W zeszłym tygodniu Schwab napisał na Tweetwrze:

“Światowe Forum Ekonomiczne współpracuje z administracją Bidena aby zapewnić, że większość ludzi przetrwa nadchodzące niedobory żywności. Obywatele, którzy posiadają aktualne dokumenty szczepień, otrzymają regularne pakiety produktów białkowych pochodzenia roślinnego.”

 

Oto oznaki niedoborów żywności:

https://gizmodo.com/the-u-s-wheat-crop-is-in-trouble-1847281693

Oto groźby podczas próby cyberterroryzmu na Światowym Forum Ekonomicznym na początku tego miesiąca:

“Pojedyncze naruszenie danych za oceanem może wywołać reakcję łańcuchową i wywołać ‘cyfrową pandemię’ na całym świecie. Ludzie, organizacje i całe stany mogą paść ofiarą katastrofy … informacje i pieniądze pozostają głównym celem cyberprzestępców.”

https://cyberpolygon.com/upload/Cyber_Polygon_report_results_2020_EN_v1_1.pdf

Ich ostatnią zbrodnią był nieudany atak Stuxneta na białoruską elektrownię jądrową.

https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1449365/belarus-disconnects-nuclear-plant-near-lithuania-after-safety-systems-activated

NSA i MI6 donoszą również o wybuchu jądrowym w Turkmenistanie, który jest prawie na pewno związany z mafią chazarską.

Ci ludzie to masowo mordujący psychopaci i muszą zostać usunięci jak najszybciej. Z militarnego punktu widzenia zniszczenie światowej siedziby mafii chazarskiej, jak widać poniżej, może być jedynym sposobem na usunięcie tego pasożytniczego brudu z naszej planety.

 

 

Miejmy nadzieję, że nie będzie to konieczne, ponieważ na całym świecie są znaki, że ich rządy i tak upadają.

Na przykład, obywatele RPA budzą się do ich operacji psychologicznych Mandela ukrytego reżimu pseudo apartheidu.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=176715

https://www.zerohedge.com/geopolitical/south-africa-deploys-military-amid-widespread-social-unrest

“Po wydarzeniach w wyniku aresztowaniu byłego prezydenta Jacoba Zumy, jego syn Duduzane pojawił się w filmie, w którym mówi: ‘ludzie, którzy protestują i plądrują, proszę, róbcie to ostrożnie i zróbcie to odpowiedzialnie’.”

https://www.iol.co.za/news/politics/zumas-son-duduzane-appeals-to-looters-please-be-careful-while-looting-and-protesting-73a88e6d-826b-411c-a324-769c721d29f9

Protesty odbywają się także w Kanadzie, Francji, Niemczech itp.

https://www.msn.com/en-us/news/world/french-police-quell-protest-against-covid-health-passport-rules/ar-AAM9u8w

Polska ze swojej strony pokazuje środkowy palec UE, odmawiając przyjęcia unijnych orzeczeń sądowych.

https://notesfrompoland.com/2021/07/16/polish-government-not-planning-to-implement-eu-court-rulings/

Kolejne oznaki zmiany reżimu pojawiają się także w Arabii Saudyjskiej, będącej niegdyś filarem petrodolara mafii chazarskiej.

https://www.leaders-mena.com/saudi-female-presents-hajj-conference/

https://www.reuters.com/world/middle-east/saudi-shops-can-stay-open-during-prayer-times-business-group-circular-2021-07-16/?utm_source=reddit.com

Możecie być pewni, że o wiele więcej zamieszania będzie można zobaczyć na całym świecie w lecie, podczas gdy rewolucja trwa.

Na koniec chciałbym poinformować czytelników, że od przyszłego tygodnia będę brał coroczny urlop w kanadyjskiej dziczy, więc następne cztery raporty zostały wcześniej napisane. Będziemy wydawać raporty awaryjne, jeśli wydarzy się coś naprawdę ważnego.

Zalecamy jednak aby nasi czytelnicy również odpoczywali i ładowali baterie w okresie letnim, ponieważ spodziewamy się bardzo obfitującej w wydarzenia jesieni.

19 lipca 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/07/19/its-rome-vs-babylon-as-undeclared-western-civil-war-reaches-crescendo/

 

Wielkie zwycięstwo ludzkości podczas gdy członkowie europejskich rodzin królewskich odrzucają Rothschildów

Główne wydarzenia w ostatnim czasie miały miejsce za kulisami, podczas gdy zarówno członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej i Masoni P3 wypowiedzieli wojnę rodzinie Rothschildów i szwajcarskiej grupie Oktagon, mówią źródła MI6 i P3.

Trwa również wyzwolenie narodu żydowskiego, będącego zakładnikiem w Izraelu, podają źródła Mossadu. Kiedy opadnie kurz, zmieni to całkowicie ONZ,MFW, Bank Światowy, a nawet rządzącą hierarchię samego monoteizmu.

Dlatego królowa Elżbieta kazała dziennikarzom “zrobić zdjęcie i stworzyć historię“, gdy 2 lipca spotkała się ze swoją kuzynką Angelą Hitler (Merkel), podają źródła MI6. Tłumaczą, że kultowy znak trójkąta wykonany ręką przez Merkel, to znak dla wtajemniczonych, że jest członkiem klanu Saxe-Couborg Gotha.

https://en.wikipedia.org/wiki/House_of_Saxe-Coburg_and_Gotha

Fakt, że Królowa odmówiła znaku, sygnalizował, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej zerwali ze swoimi niemieckimi kuzynami i nie będą już posłuszni ich szwajcarskiemu przywództwu, wyjaśnia MI6.

https://www.dw.com/en/germanys-angela-merkel-makes-last-official-visit-to-uk-as-it-happened/a-58133003

Oznacza to, że po raz pierwszy od około 200 lat Wielka Brytania jest wolna od rządów rodziny Rothschildów. To dlatego, że rodzina Rothschildów była ściśle związana z członkami rodziny królewskiej Saxe-Couborg Gotha od czasów przed wojnami napoleońskimi. Założyciel bankowego klanu Rothschildów Mayer Amschel Rothschild, dostał wielką szansę, pożyczając pieniądze na wsparcie wojen Saxe-Couborg Gotha. Jego syn Nathaniel słynnie przejął Bank Anglii poprzez sprytny nielegalny handel oparty na wiedzy, że Napoleon przegrał bitwę pod Waterloo.

Podczas gdy Anglia może być wolna po raz pierwszy od 200 lat, odkąd Rothschildowie twierdzą, że pochodzą od babilońskiego tyrana Hammurabiego, wkrótce naród żydowski może być uwolniony po raz pierwszy od 3793 lat.

To może wydawać się starożytną historią, ale ma bezpośredni wpływ na fałszywą pandemię i kampanię szczepionkową, która toczy się właśnie teraz.

Tutaj jest trochę bardziej niezbędne tło. Matka królowej Wiktorii była Saxe-Couborg Gotha i wyszła za mąż za swojego kuzyna Alberta, innego członka tego klanu. Zarówno Merkel jak i Królowa Elżbieta są potomkami Królowej Wiktorii, podobnie jak Hillary Clinton.

Wielu innych członków tej linii jest na stanowiskach władzy na całym Zachodzie. Na przykład Mossad wysłał nam w zeszłym tygodniu dowód, że Klaus Schwab, szef Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, jest członkiem rodziny Rothschildów.

http://www.juedisches-leben-frankfurt.de/en/home/biographies-and-encounters/biographies-s/family-schwab.html

Schwab, pamiętajcie, jest zwolennikiem “wielkiego resetu“, totalitarnego planu przejęcia władzy. Hitlery Clinton ze swojej strony stoi za amerykańską administracją fałszywego Bidena, która chodzi od drzwi do drzwi aby zaszczepić wszystkich szczepionkami zaprojektowanymi, aby trwale zniewolić ludzkość.

Ci ludzie są wystarczająco potężni aby usunąć papieża Franciszka i zastąpić go oszustem w gumowej masce, który mówi, że wszyscy ludzie muszą być zaszczepieni.

https://www.reuters.com/world/europe/pope-francis-appears-public-first-time-since-surgery-2021-07-11/?utm_source=reddit.com

Udało im się jednak całkowicie zaszczepić tylko 11,9% z ponad 7,8 miliarda ludzi na Ziemi, głównie w krajach zachodnich. Oznacza to, że ostatnia przez mafię chazarską próba użycia szczepionek dla zniewolenia aby pozostać przy władzy, nie powiodła się.

Otrzymałem wiadomość z Afryki, że przywódcy nie zapomnieli o HIV i są świadomi obecnego programu eugeniki za pomocą broni biologicznej Covid-19. Nawet po zamordowaniu 4 wybitnych przywódców, którzy przeciwstawili się WHO, inni pozostają buntownikami.

Co więcej, teraz gdy Masoni P3 stojący za Watykanem wiedzą, że ich “papież” został zastąpiony przez oszusta, stworzyli sojusz jeszcze potężniejszy niż grupa Oktagon w Szwajcarii.

Wiadomość od organu rządzącego P3 i organizacji Black Sun (Czarne Słońce) wysłana w zeszłym tygodniu mówi, że teraz mają poparcie Rosji, Chin, NATO i Pentagonu aby rozpocząć nowy Trybunał do Spraw Zbrodni Wojennych w Norymberdze. Zapytani o Pentagon odpowiedzieli: “Tak, nie martw się, villa Farnese.” To są kontrolerzy kompleksu wojskowo-przemysłowego. Mi6 wyjaśnia:

“Świat jest teraz w stanie niewypowiedzianej wojny. Dowody prawne i sądowe potwierdziły, że eksperymentalne urządzenie medyczne jest używane w stanie wojny. Doradziliśmy brytyjskim Siłom Zbrojnym, by wprowadziły stan wojenny w celu przeciwdziałania nielegalnemu w świetle prawa międzynarodowego medycznemu stanowi wojennemu. W pełni popieramy proces norymberski w sprawie szczepionek.”

Jest już pewne, że Grupa Rothschild /Rockefeller mafii chazarskiej będzie miała odebraną kontrolę nad światowymi bankami centralnymi i firmami z listy fortune 500.

To co jeszcze zostanie ustalone, to dokładnie to co zastąpi ich rządy. Jednak poniższe propozycje Nesara/Gesara dają podpowiedź czego można się spodziewać:

1. Wyzerowanie wszystkich kart kredytowych, kredytów hipotecznych i innych długów bankowych z powodu nielegalnej działalności bankowej i rządowej.
2. Zniesienie podatku dochodowego.
3. Likwidacja Urzędu Skarbowego. Pracownicy urzędu skarbowego zostaną przeniesieni do obszaru krajowego podatku od sprzedaży.
4. Powrót Prawa Konstytucyjnego do wszystkich sądów i spraw prawnych.
5. Monitorowanie wyborów i zapobieganie nielegalnym działaniom wyborczym grup interesu.
6. Zakaz sprzedaży amerykańskich aktów urodzenia jako obligacji majątku ruchomego przez Departament Transportu USA.
7. Zainicjowanie nowego systemu bankowego Skarbu Państwa zgodnie z prawem konstytucyjnym.
8. Zaprzestanie wszelkich agresywnych działań militarnych rządu USA na całym świecie.
9. Zaprowadzenie pokoju na całym świecie.
10. Wypuszczenie ogromnych sum pieniędzy na cele humanitarne.
11. Umożliwienie uwolnienia ponad 6000 patentów tłumionych technologii, które są ukrywane przed opinią publiczną pod przykrywką Bezpieczeństwa Narodowego, w tym urządzeń darmowej energii, antygrawitacji i maszyn uzdrawiających dźwiękiem.

Te amerykańskie propozycje będą centralnym punktem negocjacji z rodziną Smoka, które rozpoczną się jesienią tego roku, podają źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. Kluczowym punktem będzie ustanowienie nowej merytokratycznej i przejrzyście prowadzonej organizacji, aby upewnić się, że biliony dolarów wydane na cele humanitarne będą mądrze wykorzystywane.

W każdym razie te tajne negocjacje doprowadziły już do bardzo widocznych zmian na świecie. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku amerykańskich wojskowych, którzy otwarcie kończą swoje poparcie dla wojen mafii chazarskiej. Nagłe wycofanie wojsk amerykańskich z Afganistanu w zeszłym tygodniu było najbardziej oczywiste. Talibowie twierdzą, że kontrolują 85% Afganistanu.

https://www.forbes.com/sites/siladityaray/2021/07/09/taliban-tells-moscow-it-now-controls-85-of-afghanistan-as-us-troops-prepare-to-exit/?utm_campaign=forbes&utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_term=Gordie&sh=5d51f20b4450

To tylko wierzchołek góry lodowej.

USA również niedawno zlikwidowały trzy ogromne bazy logistyczne w Katarze. W tym wysuniętym punkcie wypadowym w Katarze utrzymywano 27 magazynów z czołgami, transporterami opancerzonymi i innym sprzętem dla zaopatrzenia USA na Bliskim Wschodzie oraz jako rezerwę na wypadek wybuchu działań wojennych z Iranem. To pokazuje, że nie planują już prowadzić wojny z Iranem w imieniu Izraela.

Istnieją również oznaki, że w Arabii Saudyjskiej doszło do jakiejś zmiany reżimu. Na przykład na całym świecie zamrożono aktywa Saada Aljabriego, byłego szefa siatki szpiegowskiej, który od dawna współpracował bezpośrednio z “przynajmniej CIA, FBI, Departamentem Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Białym Domem, Departamentem Stanu i Departamentem Skarbu“, według byłego urzędnika CIA Philipa Mudda.

https://www.france24.com/en/live-news/20210711-us-alarmed-as-saudi-lawsuits-threaten-to-expose-secrets

Strona powiązana z Mossadem Debka zaproponowała kolejną podpowiedź, gdy donosiła:

“USA celowo zacieśniają więzi z Jordanią i Egiptem w ramach planu prezydenta Bidena, aby rozpocząć nowy środkowowschodni rozdział w kwestii polityki jego poprzednika Donalda Trumpa, która opierała się na porozumieniach Abrahama między emiratami Zatoki Perskiej, Arabią Saudyjską i Izraelem.”

https://www.debka.com/bennetts-trip-to-amman-fits-bidens-plan-for-a-jordan-egypt-israel-axis/

Izrael stracił kontrolę nad państwami Zatoki Perskiej i teraz błaga Jordanię i Egipt o ochronę.

W tym co prawie na pewno jest związane z rozwojem, tajemniczy ogromny wybuch wstrząsnął budynkami w całym Dubaju w ZEA. Pierwsze doniesienia mówiły o zniszczeniu tankowca, a zdjęcia pokazały rozległy niekontrolowany pożar w Jebel Ali – dużym porcie handlowym miasta.

Ten pożar nastąpił dzień po tym jak wyższy rangą urzędnik naftowy ZEA ogłosił rozstanie z długoterminowym sojusznikiem Arabią Saudyjską w sprawie zmniejszenia produkcji ropy OPEC. Pamiętajcie, że Zjednoczone Emiraty Arabskie były państwem Zatoki Perskiej, które było najbardziej publicznie sprzymierzone z Izraelem.

Korporacyjne media propagandowe próbują wywnioskować, że wycofanie wsparcia wojskowego USA dla Izraela jest spowodowane przewagą Chin.

Jednak rzeczywistość jest taka, że żołnierze są najbardziej potrzebni w USA, aby poradzić sobie ze zdegenerowaną sytuacją bezpieczeństwa. Na przykład, w Arizonie kampania prowadzona oddolnie aby wymusić przeliczenie głosów, doprowadziła do gróźb wobec dzieci ludzi stojących za przeliczeniem, twierdzą źródła Pentagonu w Arizonie.

W korporacyjnych mediach propagandowych jest to zgłaszane jako Senat Arizony wzywający do ponownego niezależnego przeliczenia głosów w celu utrzymania fałszywego reżimu Bidena u władzy.

Istnieje również trwający podział w porządku cywilnym. Ostatnio widziano to jako szabrowników, którzy bezczelnie zaatakowali dom towarowy Neiman Marcus w biały dzień w Kalifornii.

https://www.washingtonexaminer.com/news/san-francisco-looters-neiman-marcus-california

Szalejące kradzieże w tym stanie zmuszają również sieci handlowe, takie jak Target i Walgreens, do zamknięcia lub ograniczenia godzin otwarcia.

https://www.fox5ny.com/news/target-walgreens-close-early-due-to-thefts-in-california-stores

Istnieje również nieoficjalny strajk generalny, ponieważ coraz większa liczba Amerykanów odmawia pracy na nisko płatnych stanowiskach, zwłaszcza w branży hotelarskiej.

https://news.yahoo.com/third-former-hospitality-workers-wont-121242171.html

https://www.zerohedge.com/markets/majority-former-hospitality-workers-refuse-go-back-their-old-jobs

Przyspieszająca inflacja to kolejny znak załamania reżimu w USA.

https://www.zerohedge.com/economics/grocery-stores-are-masking-price-hikes-shrinkflation

https://www.zerohedge.com/personal-finance/americans-see-raging-housing-mania-bad-time-buy-good-time-sell-sentiments-spike

https://www.zerohedge.com/economics/imf-chief-warns-sustained-rise-us-inflation

Istnieją powszechne przewidywania, że tego lata pojawią się niedobory żywności i wody, awarie zasilania, rosnący wskaźnik przestępczości, niekontrolowane pożary itp.

https://www.zerohedge.com/commodities/california-power-grid-strained-power-shortfalls-loom

Miejmy nadzieję, że wojsko USA, ostatnia instytucja, której zaufali amerykańscy obywatele, podniesie się i zacznie przejmować kontrolę. W związku z tym otrzymujemy wiele wiarygodnych raportów, że wojsko USA jest zajęte aresztowaniem popleczników chazarskiej mafii i dawaniem im przedsmaku ich w Waszyngtonie, zanim ich powieszą lub zabiorą do kompleksów więziennych w Guantanamo i w Bazie Lotniczej Thule na Grenlandii. Czeka nas gorące lato.

5 lipca 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/07/12/great-victory-for-humanity-as-european-royals-reject-rothschilds/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/07/15/benjamin-fulford-wielkie-zwyciestwo-ludzkosci-podczas-gdy-czlonkowie-europejskich-rodzin-krolewskich-odrzucaja-rothschildow/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Dobrze, skoro jest artykuł przekrojowy to i ja wkleję kilka przekrojowych informacji, żeby każdy wiedział mniej więcej co się na świecie dzieje.

  Ja tylko kolejny raz dopiszę, NIE MA ŻADNEJ WOJNY NA ŚWIECIE!
  Jedyne co jest to można to nazwać „Obroną Westerplatte”.
  Za nimi „tylko morze”, nie mogą się cofnąć, graja do końca, choć znają wynik.
  Zależy im teraz na wprowadzeniu jak największej ilości podziałów między ludźmi oraz na jak największych zniszczeniach.

  Ich logika jest taka, że jak „nie my” to nikt inny. Chcą zostawić po sobie „spaloną ziemię”. Zabrać wszystko co ich zdaniem sami stworzyli. Nic więcej się dla nich nie liczy!

  Pamiętajcie zatem, nie dajcie się podzielić! Człowiek z człowiekiem żyje, a Ci ludzie w określonym świecie żyją. Kropka!:-)

  A teraz kilka ciekawych informacji:

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/stunning-in-france-no-vax-no-vote

  OSZAŁAMIAJĄCY! WE FRANCJI BEZ „VAX” NIE MA GŁOSOWANIA

  Rząd Francji odrzucił nowelizację ustawy posła Joachima Son-Forgeta, mającą na celu wyłączenie lokali wyborczych ze stosowania Paszportu Sanitarnego (tj. Szczepionkowego).

  Konieczne będzie zatem doprowadzenie do głosowania w wyborach prezydenckich, w przeciwnym razie obywatele nie zostaną wpuszczeni do lokali wyborczych.

  Prawdziwy atak na demokrację.

  Demokracja musi zaatakować. Szybko.

  ________________________________________________________

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/gas-pipeline-explodes-in-kansas

  Gazociąg eksploduje w Kansas!

  Rurociąg gazu ziemnego eksplodował w Kansas około 30 minut temu, wyrzucając pióropusze ognia wysoko w powietrze.

  Wczesne doniesienia z miejsca zdarzenia sugerują, że eksplozja została zapoczątkowana przez przeciek, a pierwsi ratownicy w Ellsworth Country próbowali ugasić pożar.

  To rozwijająca się historia, sprawdź ponownie.

  AKTUALIZACJA 17:25 EDT —

  Firma twierdzi, że nie ma zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego, ponieważ rurociąg został zamknięty i gaz się wypali.

  _________________________________________________
  https://www.sott.net/article/455848-Floods-and-landslides-hit-Turkeys-Black-Sea-region-again

  Powodzie i osuwiska ponownie uderzyły w region Morza Czarnego w Turcji

  Tydzień po tym, jak Rize nawiedziły ulewne deszcze, powodzie i osunięcia ziemi, które pochłonęły życie sześciu osób i spowodowały zaginięcie dwóch osób, prowincję ponownie nawiedziły ulewne deszcze, powodzie i osunięcia ziemi.

  Artvin, kolejna prowincja Morza Czarnego w Turcji, również doświadczyła powodzi i osunięć ziemi w wyniku ulewnych opadów.

  Minął tydzień w Güneysu

  14 lipca miasto Büyükköy w dzielnicy Çayeli w Rize, jej dzielnica Güneysu i miasto Muradiye w centrum miasta zostały zalane deszczem.

  Jak donosi państwowa agencja Anadolu (AA), Ardeşen i Fındıklı zostały szczególnie dotknięte deszczem zeszłego wieczoru (21 lipca).

  Masowe natężenie przepływu strumienia Arılı w Fındıklı wzrosło z powodu ulewnych opadów. Podczas gdy deszcz spowodował niewielkie osunięcia ziemi w mieście Ardeşen w Tunca, obiekty gminne Dereağızı w gminie Tunca zostały zalane. W wyniku deszczu wzrosło również masowe natężenie przepływu strumienia przepływającego przez wioskę açkar w dystrykcie Areşen.

  https://youtu.be/RBChSQPmzcs

  Strumień Arhavi wylał swoje brzegi

  Strumień przepływający przez centrum Arhavi w Artvin wylał swoje brzegi, ciągnąc kilka pojazdów do wody i zalewając domy i miejsca pracy.

  Masowe natężenie przepływu strumienia Kapisre przepływającego przez sąsiedztwo Boğaziçi w Arhavi również wzrosło, co spowodowało wylanie strumienia. Ponieważ strumień w centrum dzielnicy wylewa swoje brzegi, kilka piwnic i pięter naziemnych zostało zalanych.

  Kilku mieszkańców zostało unieruchomionych w budynkach, ponieważ wejścia do budynków znajdowały się pod wodą.

  W dzielnicy odcięto prąd i internet. Budynek elektrowni wodnej zawalił się i odpłynął wraz z powodzią.

  Podczas gdy 1,5-metrowa kałuża wody pojawiła się przed budynkami w pobliżu Black Sea Coastal Road, pracownicy, którzy pracowali na plantacjach herbaty, utknęli w ogrodach.

  Zalane zostały również piwnice i parter Szpitala Publicznego w Arhavi oraz Dowództwa Żandarmerii w Arhavi. Widać kilka pojazdów, które utknęły w wodzie. Most oferujący ruch pojazdów do centrum dystryktu Arhavi został zamknięty jako środek ostrożności”.

  ____________________________________________________
  https://www.sott.net/article/455825-Wildfire-smoke-now-covers-much-of-the-United-States

  Dym z pożaru obejmuje teraz znaczną część Stanów Zjednoczonych

  Dolna 48 jest w dużej mierze pokryta mglistym, wypełnionym dymem niebem, gdy szaleją pożary.

  Ostatnio zauważyłem dziwne zachody słońca w Nowym Meksyku, gdzie słońce wygląda jak roztopiona kula czerwieni, gdy tonie na zachodzie. To jeden z symptomów dymu z pożarów na niebie i znak kolejnego brutalnego sezonu pożarów w USA.

  Biuro National Weather Service w Aberdeen w Południowej Dakocie napisało na Twitterze : „Prawdopodobnie zauważyłeś ostatnio uporczywe zamglone niebo. Okazuje się, że nie tylko my to widzimy – dym z pożarów pokrywa większość niższy 48″.

  Oprócz apokaliptycznych zachodów słońca i pomarańczowego nieba, dym z pożaru może wpływać na jakość powietrza z dala od miejsca faktycznego powstania pożaru. Pożary, z których wiele płonie w zachodnich Stanach Zjednoczonych, były spowodowane przez surowe susze i fale upałów. Zdarzenia te zostały pogłębione przez kryzys klimatyczny i ekstremalne warunki pogodowe, które ze sobą niesie.

  National Weather Service udostępniła mapę pożaru i dymu ze strony monitoringu jakości powietrza AirNow . Godne uwagi są szerokie połacie szarości wskazujące na pokrycie dymem nad USA i Kanadą, a także wiele zaznaczonych miejsc pożaru, oznaczonych pomarańczowymi ikonami ognia.

  https://youtu.be/dNIRT6rPHV8

  Ogromny pożar Bootleg w Oregonie jest jednym z przykładów tego, jak zły jest sezon pożarów w 2021 roku. Ogień spalił setki tysięcy akrów i wyrzucił w powietrze ogromne ilości dymu. Zawiera tylko 30%.

  National Oceanic and Atmospheric Administration udostępniła poklatkowe spojrzenie na dym z pożarów rozprzestrzeniający się od 15 do 19 lipca. Zdjęcia pochodzą z satelity pogodowego GOES-East. Szara mgiełka wyróżnia się z białych chmur.

  Dym może się utrzymywać przez jakiś czas. Według wtorkowego raportu National Interagency Fire Center„Działalność Wildfire trwa w 13 stanach, w których 83 duże pożary spłonęły 1 293 636 akrów”. Wiele pożarów jest spowodowanych przez ludzi, ale uderzenia piorunów są kolejnym ważnym czynnikiem wyzwalającym, szczególnie w odległych regionach.

  Tegoroczne zadymione niebo może poczuć się jak deja vu po niszczycielskim roku 2020 . Jeśli mieszkasz w okolicy, w której możliwe są pożary, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym przygotowania.

  _________________________________________________
  https://www.sott.net/article/455822-Heavy-rainfall-causes-severe-flooding-in-Odessa-Ukraine

  Intensywne opady deszczu powodują poważne powodzie w Odessie na Ukrainie

  Według Centrum Hydrometeorologicznego w mieście spadało 31 mm opadów na godzinę.

  https://youtu.be/woVIBeAultM

  Wiele ulic miejskich zostało zalanych. Jak już wspomniano, Genueński, Francuski Bulwar i Deribasowskaja, centralna aleja Arkadii, zamieniły się w zalane rzeki.

  W wielu dzielnicach miasta nie ma światła. Padło kilkadziesiąt drzew.

  _______________________________________________
  https://www.sott.net/article/455864-Massive-rescue-efforts-underway-after-floods-in-Mumbai-and-Maharashtra-India-Just-over-a-meter-42-inches-of-rain-in-48-hours

  Trwają masowe akcje ratunkowe po powodziach w Bombaju i Maharasztrze w Indiach – nieco ponad metr (42 cale) deszczu w ciągu 48 godzin

  https://www.sott.net/article/455864-Massive-rescue-efforts-underway-after-floods-in-Mumbai-and-Maharashtra-India-Just-over-a-meter-42-inches-of-rain-in-48-hours

  Trwają masowe akcje ratunkowe po tym, jak ulewne deszcze monsunowe nadal sieją spustoszenie w Bombaju i okolicznych obszarach stanu Maharashtra w Indiach. Niektóre obszary w Maharashtra odnotowały ponad 1000 mm deszczu w ciągu 48 godzin.

  W Bombaju ulewny deszcz spowodował zawalenie się budynku w rejonie Govandi na początku 23 lipca 2021 r. Trwają akcje ratunkowe, ale doniesienia mediów sugerują, że 7 osób zginęło, a 3 zostały ranne. Tylko w zeszłym tygodniu co najmniej 20 osób zginęło w podobnych okolicznościach po tym, jak kilka domów zostało zniszczonych na przedmieściach Bombaju w Chembur i Vikhroli w wyniku ulewnego deszczu i osunięć ziemi 18 lipca.

  Większe obszary stanu Maharashtra zostały poważnie dotknięte, co spowodowało masowe akcje ratunkowe w kilku dystryktach. Do tej pory uratowano setki osób, a wielu nadal potrzebuje pomocy.

  Indyjskie Narodowe Siły Reagowania na Katastrofy (NDRF) rozmieściły zespoły w dystryktach Ratnagiri, Kolhapur, Raigad, Nizamabad, Satara, Sangli, Thane i Palghar. Jednostki straży przybrzeżnej, indyjskiej marynarki wojennej i armii indyjskiej dołączyły do ​​akcji ratunkowej i pomocy w kilku obszarach, zwłaszcza w dystryktach Ratnagiri i Raigad.

  Indyjskie Siły Powietrzne podjęły również działania ratownicze za pomocą helikopterów w Chiplun w Ratnagiri, gdzie wody powodziowe są tak wysokie, że mieszkańcy schronili się na dachach domów.

  Ulewny deszcz spowodował kilka osunięć ziemi w Mahad w dystrykcie Raigad. Wieczorem 22 lipca osuwisko uszkodziło 32 domy w wiosce Taliye w Mahad. Media donoszą, że co najmniej 5 osób straciło życie, podczas gdy wiele innych wciąż zaginęło. Trwają akcje ratunkowe.

  Prawie 6000 pasażerów zostało unieruchomionych, ponieważ usługi kolejowe na trasie kolei Konkan w dzielnicy Ratnagiri w Maharashtra zostały zawieszone 22 lipca.

  Drogi w całym regionie zostały zamknięte, w tym główne drogi, takie jak Pune-Bangalore NH-4 i autostrada Mumbai-Goa.

  Deszcz i rzeki

  W stanie od początku miesiąca występują ulewne deszcze monsunowe. Od 1 lipca do 22 lipca Ratnagiri odnotowało 1781 mm deszczu, co jest najwyższym wynikiem od 40 lat i powyżej średniej miesięcznej w lipcu wynoszącej 972,5 mm.

  Opady nasiliły się w regionie od 21 lipca. Raporty indyjskiego Departamentu Meteorologicznego (IMD) wskazują, że obszary dystryktu Satara otrzymały 1074,8 mm deszczu w ciągu 48 godzin do 23 lipca (480,4 mm do 22 lipca i 594,4 mm do 23 lipca).

  ____________________________________________________

  https://www.sott.net/article/455861-Deadly-flash-floods-in-Colorado-and-New-Mexico

  Śmiertelne powodzie błyskawiczne w Kolorado i Nowym Meksyku

  Lawina błotna wywołana ulewnym deszczem spowodowała poważne uszkodzenia i utratę życia w Kolorado, 20 lipca 2021 r.
  © Biuro szeryfa hrabstwa Larimer Lawina
  błotna wywołana ulewnym deszczem spowodowała poważne szkody i utratę życia w Kolorado, 20 lipca 2021 r.
  Poważne powodzie nawiedziły części Kolorado i Nowego Meksyku w USA w ciągu ostatnich kilku dni. Urzędnicy informują, że zginęły co najmniej 3 osoby, a 3 kolejne zaginęły.

  Kolorado

  Powódź i lawiny błotne nawiedziły północne Kolorado po tym, jak ulewny deszcz spadł na obszary blizn po oparzeniach 20 lipca 2021 r. Wydano zawiadomienia o ewakuacji dla obszarów w pobliżu miasta Rustic w hrabstwie Larimer.

  Lawina błotna wysłała dużą ilość gruzu do kanionu Poudre w hrabstwie Larimer. Trzy osoby zostały zmiecione w lawinie błotnej. Biuro szeryfa hrabstwa Larimer poinformowało, że znaleziono ciało jednej z ofiar, ale 2 osoby nadal zaginęły. W wyniku powodzi zniszczonych zostało co najmniej pięć domów, a drogi zostały uszkodzone. Jak poinformowało biuro szeryfa hrabstwa Larimer, w miarę postępu operacji poszukiwawczych ekipy ratunkowe będą poszukiwać pieszo i za pomocą dronów.

  https://youtu.be/lqhgObzRKvU

  Nowy Meksyk

  Tymczasem burze przyniosły ulewne deszcze do Albuquerque w stanie Nowy Meksyk 20 lipca. Zgłoszono zaginięcie trzech osób po tym, jak zostały zmiecione do arroyo (kanału wodnego) w północno-wschodniej części miasta. Od tamtego czasu strażacy znaleźli ciała 2 ofiar. Trwają poszukiwania trzeciej osoby.

  NWS Albuquerque powiedział, że szacunki radarowe wykazały, że ponad 1,66 cala / 42,16 mm deszczu spadło w ciągu zaledwie jednej godziny 20 lipca w obszarze El Dorado, na północny wschód od Albuquerque.

  Poważne powodzie nawiedziły Nowy Meksyk pod koniec zeszłego miesiąca, kiedy ponad 5 cali (127 mm) deszczu spadło w ciągu 24 godzin na obszarach hrabstwa Eddy. Domy zostały ewakuowane, a policja poinformowała, że ​​jedna osoba została znaleziona martwa w pojeździe wjechanym do wód powodziowych w Carlsbad.

 2. krnabrny1 says:

  Chyba nadszedł czas na przypomnienie przepięknego filmu z 2012 roku pot: „Atlas chmur”. Jest na to bardzo wiele powodów, na pewno nie jeden.

  Te bardziej banalne to kwestie związane z pozornym kierunkiem tego świata w kierunku, jak to nazwano w filmie „KORPOKRACJI”. Mamy tutaj pokazany świat zarządzany przez Korpokracje, mamy świat gdzie wszystko działa jak w automacie. Mamy ministerstwo prawdy, mamy również rząd „jednomyślności”.

  ZUPEŁNIE JAKBY KTOŚ REALIZOWAŁ TEN PLAN:-)

  Jednakże, jest to jeden z niewielu, znanych mi filmów, który tak dobrze uświadamia nam to, że faktycznie , wszystko i wszyscy w tym wszechświecie są POŁĄCZENI!

  Uważam, że to wspaniały film i przy okazji dobra zabawa.
  Kto nie oglądał temu polecam, kto widział, niech sobie przypomni chociaż na podstawie tego zwiastuna:-)

  https://www.youtube.com/watch?v=VHtQT650zfg

  Pozdrowionka!:-)

 3. alru says:

  Czyli teoria o NAWADNIANIU przed ENERGETYZOWANIEM ma szansę stać się faktem.

  Trochę te inne katastrofy są niepokojące i nie wpisujące się w plan.

  PS. Jak dobrze pamiętam z historii obrona Westerplatte trwała coś koło tygodnia. Zatem czas kończyć tę nierówna walkę.

  • krnabrny1 says:

   Droga Arlu, to co napisałem nie jest teorią. Wszystko czego nie jestem pewien, kiedy snuję domysły lub spekuluję jasno określam. Mówię wyraźnie, „nie jestem pewien”, „przewiduję” lub tym podobne.

   Kiedy jednak nie piszę takich zwrotów, przyjmuj to za pewnik z mojej strony.

   Skąd to wiem?

   Tutaj nie mam racjonalnego systemu, zwanego mentalnym, którym mógł bym to objaśnić – udowodnić.

   Wiem, że to się dzieje i taki jest cel tego wszystkiego.
   Jak pisałem woda jest zasysana przez wiry nad morzami i oceanami, absorbowana przez chmury i spuszczana w odpowiednie miejsca. To się dzieje na całym świecie.

   Są to bardzo precyzyjnie i lokalne spusty. Zauważyła byś to sama gdybyś poświęciła nieco czasu na ogląd sytuacji na świecie w tej materii. Moje zapewnienia nie są tu konieczne.:-))))

   Co do katastrof, jak to nazywasz, ważne jest aby odróżnić tutaj działalność człowieczą, zamierzoną i skalkulowaną, od tej która nie jest dziełem „człowieczej” ręki.

   Jest dobrze:-)))))

 4. krnabrny1 says:

  A tutaj kolejne dziwy, niebo nad Chinami:-)
  To bardzo dziwaczne, film wygląda autentycznie ale nie wiem tego na pewno:-)
  https://www.youtube.com/watch?v=4R2wBR8JB44

  • czystesale says:

   Nigdy nie wiemy na pewno

   Może chodzić o zorzę, są pewne techniczne możliwości jej prowokowania, siehe HAARP.

   • krnabrny1 says:

    Kolega popełnił tak wiele powszechnych błędów w tak krótkiej wypowiedzi, że musze powinszować!:-)

    Przede wszystkim, jeśli kolega używa zdania: „Nigdy nie wiemy na pewno”
    To nie może w nim być wyrazu „NIGDY” ponieważ jest synonimem „ZAWSZE”.

    W skrócie ta fraza oznacza zatem: „Nigdy nie możemy być pewni, oprócz tego co mówię teraz ja” …wyjątek wykluczający…czyli bełkot:-)))

    Co do tematu wypowiedzi, czyli filmu, który zamieściłem, kolega też popełnił poważny błąd. Ponieważ kolega zaczął gdybać, co jest gorsze od niepewności.

    Przyczyną jest nieuwaga bądź ślepota obserwatora.
    Ten film akurat jasno wskazuje czym jest to zjawisko.
    Po powiększeniu na pełny ekran widać wyraźnie 2 stałe i jasne punkty, które się obracają co widać po smugach. Obracają się dokładnie w tych kierunkach gdzie pojawia się obraz ….. zatem projektory.

    Całkiem zwyczajna, ludzka technologia.
    Nie wiem kto tak się bawi, nad miastem które właśnie zostało dotknięte przez powódź, ale zapewne ten „ktoś” chce bardzie przestraszyć tych ludzi.

    Ot i cała tajemnica:-)))

    Pozdrowionka!

 5. czystesale says:

  Rotsz…. spod znaku największej zbrodni

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  żadna znana brodnia się nawet nie umywa.

Wypowiedz się