NIE DAJ SIĘ ZABIĆ !!!

Bandyci rządowi, którzy nieszczęście szczepionkowe sprowokowali , wiedzieli o masowych zakrzepach poszczepiennych dużo wcześniej!

Nie daj się zabić

Rządy państw biorących udział w szczepionkowym ludobójstwie doskonale wiedzą jaki będzie skutek masowych „szczepień”: ogromna śmiertelność poszczepienna oraz powikłania zdrowotne wywołane „szczepionkami” ( zapewne wskutek zatrucia grafenem dodawanym do preparatów).

Już w tej chwili lekarze z całego świata alarmują, że osoby zaszczepione mają podwyższoną (i rosnącą każdego dnia) krzepliwość krwi.

Dotyczy to Każdej osoby zaszczepionej!

Bandyci rządowi którzy nieszczęście szczepionkowe sprowokowali , wiedzieli o masowych zakrzepach poszczepiennych pewnie dużo wcześniej!

Rząd Wielkiej Brytanii wiedząc o spodziewanych, masowych zakrzepicach poszczepiennych, ogłosił ramową umowę skierowaną do firm farmaceutycznych na dostawę 33 mln 600 tysięcy dawek środków zapobiegających zakrzepicy na kwotę 3 mld. 185 mln. Funtów!

Szczegóły kontraktu tutaj: https://www.contractsfinder.service.gov.uk/notice/bbec3a9a-168a-46c5-a71d-990c2a8a8212?origin=SearchResults&p=1

Rząd Wielkiej Brytanii już wie, że masowe zachorowania na zakrzepice rozpoczną się na jesieni tego roku!!!

Jeśli jesteś osobą zaszczepioną (a nie miałeś szczęścia trafić na szczepionkę zawierającą placebo) natychmiast zbadaj sobie krzepliwość krwi i cały czas ją kontroluj!

Prawdopodobnie będziesz musiał do końca życia przyjmować leki przeciw zakrzepowe. Jeśli badanie krzepliwości krwi potwierdzi początki zakrzepicy, zrób sobie zapas leków, gdyż na jesieni może ich zabraknąć!!

Jeśli przezornie się nie zaszczepiłeś, masz szansę przeżyć szczepionkowe ludobójstwo bez uszczerbku na zdrowiu, stosując się do następujących zasad:

  1. Nie wolno ci poddawać się żadnym testom, podczas których pobierany jest wymaz z jamy ustnej bądź nosogardzieli! Udowodniono naukowo, że podczas pobierania wymazów człowiek jest infekowany tlenkiem grafenu. Jeśli przeprowadzenie testu jest warunkiem załatwienia jakiejś bardzo ważnej życiowej sprawy, nalegaj aby pobierano wymaz „do badań” w dwóch etapach: najpierw pobranie śliny z jamy ustnej za pomocą szpatułki laryngologicznej (jest sterylna), a w drugim etapie pobranie śliny ze szpatułki. Albo naplucie na koniec patyczka do pobierania wymazu. Jeśli pozwolisz sobie gmerać w jamie ustnej (bądź co gorsza w nosie) zostaniesz zainfekowany! Objawy zatrucia tlenkiem grafenu są identyczne jak objawy grypy (zwanej teraz kowidem). Zakrzepicę mas jak w banku!
  2. W żadnym wypadku nie wolno ci zakładać maski, szczególnie takiej która została wyprodukowana w Chinach, albo nie wiadomo gdzie! Są one nasączone jakimiś związkami chemicznymi w tym tlenkiem grafenu. Oddychając w takiej masce zatrujesz się, pomijając już fakt, że gdyby nawet taka maska była „czysta” to i tak chodzenie w niej jest groźne dla życia i zdrowia. Przygotuj sobie i noś ją sobą „maseczkę” uszytą z firanki. Jeśli będziesz zmuszony -załóż ją. Żadne przepisy nie podają parametrów technicznych maski, więc nikt nie może zakwestionować „maseczki” z firanki.
  3. Unikaj wszelkich szczepień, nawet tych uznawanych dotychczas jako „bezpieczne”. Bandyci szczepionkowi mogą i te szczepionki zainfekować jakimiś truciznami. Szczególnie dotyczy to szczepienia dzieci: okaleczenie ich i pozbawienie płodności jest priorytetem bandytów.
  4. Tak długo jak się da unikaj lekarzy i szpitali. Grupa zawodowa medyków w zdecydowanej większości przeszła na stronę szczepionkowych bandytów, stając się wyjątkowo agresywną zgrają „łowców skór”. (dla 60 zł mordują i okaleczają naiwnych ludzi „wyszczepiając” ich. „Łowcy skór” z łódzkiego pogotowia przynajmniej się cenili, za jednego zamordowanego pacjenta pobierali 300-400 zł. Obecne kurwy poubierane w białe fartuchy dali by się wyruchać psu już za 5 zł).
  5. Dbaj o własne zdrowie, opalaj się, spaceruj na świeżym powietrzu, uprawiaj amatorski jakiś sport, dobrze się odżywiaj.

Masz szansę przeżyć szczepionkowy holokaust, robiąc wszystko odwrotnie niż chcieliby cię do tego zmusić bandyci depopulacyjni!

Nie bądź głupi, nie daj się zabić bądź okaleczyć!

Anthony Ivanowitz

26.07.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org

Nie daj się zabić

Wybrane komentarze

@interesariusz z PL 17:00:56

Jeśli osoba pobierająca wymaz nie zgodzi się na to aby osoba badana przekazała swoją ślinę bezpośrednio na patyczek (plując na niego), nie zgadzać się na gmeranie w jamie ustnej albo w nosie!
To nie żarty! Zdrowie i życie jest ważniejsze od wszystkiego! Lekarze i naukowcy hiszpańscy zrzeszeni w organizacji Piąta Kolumna w specjalnym oświadczeniu napisali:

Inicjujemy ŻĄDANIA wobec różnych ministerstw zdrowia i rodziny naszego kraju o ZATRUCIE LUDNOŚCI TLENKIEM GRAFENU w;
-Maski
-Test PCR i test antygenowy
-Hydrożele z NANOCZĄSTECZKAMI GRAFENU
-2019 i kolejne szczepionka przeciw grypie z tlenkiem grafenu
-Szczepionki COVID19 z TLENKIEM GRAFENU
-szczepionki donosowe z tlenkiem GRAFENU
więcej tutaj: https://gloria.tv/post/CNtxp12mRuhN4kgJ2q1ax37kV

anthony 26.07.2021 17:15:03

@anthony 17:15:03

W niedzielę 27 czerwca Pedro Moreno przeprowadził wywiad z argentyńskim genetykiem dr Luisem Marcelo Martínezem w programie Integrantes.
W tym wywiadzie dr Martínez wyjaśnia, że pandemia musi być leczona z technicznego punktu widzenia, a nie tylko z punktu widzenia zdrowia, ponieważ odkryto, że szczepionki zawierają tlenek grafenu, ale jest też obszar elektromagnetyzmu, aby zrozumieć, jak stawić temu czoła. Orwell City wybrało cztery punkty, które są istotne i bezpośrednio związane z odkryciami dokonanymi przez La Quinta Columna i które są bardzo interesujące zarówno dla społeczności naukowej, jak i opinii publicznej.

Dr Luis Marcelo Martínez: Co szczepią? Dlaczego ten materiał ma aktywność elektromagnetyczną? Dlaczego niektóre zaszczepione osoby emitują pola elektromagnetyczne? Dlaczego u osób zaszczepionych w głowie obserwuje się odkształcenie i różnicę napięć? To sprawdzone, panowie.
Wiesz, co dzieje się z mózgiem, gdy przyłożona jest do niego różnica napięć? Neurony przechodzą w apoptozę: neurony popełniają samobójstwo. Czy rozumiesz co mówię? I to wszystko nie jest już spiskiem, to jest prawdziwe, i mówię to w ten sposób, ponieważ mamy już dokumenty w ręku.

Wracam do przypadku tego pacjenta z Urugwaju. Materiał wydobyty z jego ramion jest obecnie analizowany. Jej syn i jej mąż nabyli magnetyzmu bez szczepień. I to wydarzenie nie kończy się na tym. To samo zjawisko obserwuje się po niezliczonych maskach przemysłowych. Więc wszyscy musimy zażądać natychmiastowych wyjaśnień tego, co widzimy, prawda?

Tutaj nie jesteśmy już od spekulacji teoretyczno-intelektualnych, tutaj mamy zostać obywatelami, którzy domagają się wyjaśnień i domagamy się całkowitego zaprzestania tego i prosimy o natychmiastową sprawiedliwość. Ponieważ to, co jest obserwowane, jest niepojęte. Więc ten problem magnetyzmu i ten czarny proszek, który został wydobyty z tej kobiety, i to, co widzimy, plus to, co wiadomo o tym, co jest w tych szczepionkach, nie możemy tego zaakceptować, panowie. Nie możemy przymykać oczu.

Pedro Moreno: Czy mógłbyś przeanalizować…?
Dr Luis Marcelo Martínez: Tak, rozumiem, że tak. Szczepionki można by przetestować. Ricardo Delgado wraz z dr José Luis Sevillano i hiszpańskimi profesorami zlecili analizę fizykochemiczną tych składników. Nie mogę teraz ogłosić wyników. To będzie do nich we właściwym czasie, kiedy podejmą wszelkie niezbędne środki ostrożności. Ale mogę powiedzieć, że to, co zaobserwowano, jest nie do pomyślenia. Nie możemy pozwolić, aby ludzie przychodzili i mówili nam, że to naturalne, że po szczepieniu stajemy się magnetycznymi. Nie pozwólmy tym ludziom przyjść i powiedzieć nam: „Nie, wkładamy elementy magnetyczne, aby ulepszyć szczepionkę…”. Nie . A te materiały, którymi szczepią, z pewnością, z fizycznego i chemicznego punktu widzenia, reagują ze skalarnymi mikrofalami. I oni eksperymentują, nieznaną światowej społeczności naukowej, z neuromodulacją za pomocą elektromagnetyzmu jak u zwierząt . Są studia w tej dziedzinie.

A potem mamy prezydenta Chile, który “naturalizuje”, że nawet myśli zostaną zaszczepione ludziom; A potem mówi to premier Wielkiej Brytanii. Nie składam tutaj osobistych oświadczeń. Krzyczę tutaj i nie wyrażam swojej opinii. Zgłaszam to, co jest zweryfikowane i certyfikowane, ponieważ za każdym razem, gdy przemawiam, robię to w tych kategoriach, z całym wsparciem. Nigdy nie rozmawiałem z osobistymi opiniami, ponieważ opinie są dla barów. Tutaj papiery leżą na stole, panowie. Dla nas wszystkich. To bardzo poważna sytuacja, bardzo poważna.

Pedro Moreno: Ricardo mówi w swoich filmach, że szczepionki zawierają grafen …
Dr Luis Marcelo Martínez: Do tej pory możemy powiedzieć, o ile zostało to zgłoszone, ponieważ należy wziąć pod uwagę bezpieczeństwo ludzi, którzy przeprowadzili eksperymenty i otoczenie, w którym zostały one przeprowadzone. Wykorzystano mikroskopy elektronowe, mikroskopy optyczne, wykonano testy spektroskopowe, wykonano testy absorbancji. I przy tym wszystkim, między mikroskopią elektronową a spektroskopią, są w stanie potwierdzić, że obserwowany jest grafen.

Pytam więc lekarzy w środowisku medycznym: czy uważasz, że konieczne jest wstrzykiwanie ludziom grafenu, aby uodpornić ich na koronawirusa? Poprosiłem o to w prywatnych obwodach, ale teraz proszę o to publicznie, zapraszam społeczność medyczną do myślenia… jestem świadkiem czegoś niepojętego i jako pracownik służby zdrowia jestem zdesperowany, jestem zdesperowany i krzyczę, ale przede wszystkim i powtarzam: jestem tu i teraz jako pracownik służby zdrowia , wolny obywatel domagający się wyjaśnień wszystkim odpowiedzialnym za ten ludobójczy plan od rządu krajowego po Światową Organizację Zdrowia i wszystkie Trybunały Sprawiedliwości na świecie.

(…) Dr Luis Marcelo Martínez: Pracuję z inżynierami wojskowymi. Więc można bawić się w naukowców , co? Pedro Moreno: Jak to jest, Luis Marcelo?

Dr Luis Marcelo Martínez: Tak, istnieje wspólna grupa robocza, w której zbieramy wszystkie dane dotyczące zjawisk magnetycznych i rzeczywiście, jeden z członków jest byłym wojskowym i inżynierem zajmującym się kwestiami elektromagnetyzmu i tym wszystkim, ponieważ ja nie rozumiem tego obszaru. Natrafiam na coś i musiałem zacząć od nowa naukę. Nie chodzi o genetykę. Oszukali nas, zmarnowali nasz czas.
Zmusili nas do marnowania czasu i było to częścią planu, ponieważ wiedzieli, że nastąpi dysydencja, która zostanie zaatakowana przez ego i że zaczniemy walczyć ze sobą, aby zobaczyć, kto ma rację w czym działo się. Wiedzieli to wszystko doskonale, dlatego tak to ustawili i dlatego dali nam niekończące się fałszywe wskazówki na temat tego, czy wirus został wyizolowany, czy nie, czy to białko Spike spowodowało uszkodzenie, czy nie. Czym właściwie jest białko Spike? To nic innego jak grafen w twoim ciele, który cię „kłuje”. Grafen wywołuje ogólnoustrojowe zapalenie z burzą cytokin, zakrzepami i zajęciem płuc. Co to wszystko? To jest obraz, który ci dranie nazwali COVID, bo ja nawet nie chcę go już nazywać. Spróbujmy już tego nie nazywać. Nie nadajmy mu tożsamości.
(…) Dr Luis Marcelo Martínez: Wielkie pytanie, o co przychodzimy zapytać, dlaczego to wstrzykujecie? Jaki jest plan?

Oczywiście mamy hipotezy i wiedzę. Wiemy, że 5G w swojej przepustowości może stymulować grafen. Możesz to stymulować. A kiedy grafen jest stymulowany, może również generować stan zapalny. Tak więc osoby zaszczepione szczepionkami przeciw grypie w sezonie 19/20 również prezentowały i prezentują efekt magnetyczny, a zjawisko to obserwuje się również u dzieci ze szczepionkami kalendarzowymi.
Więc jak ten temat zaczął się w COVID? Jak to się zaczęło? Gdzie aktywowano pierwsze anteny 5G?

Zacytuję dr. José Luisa Sevillano: Jak COVID może mieć efekt graniczny?
To znaczy: przejeżdżanie z jednego kraju do drugiego nie ma przypadków. Na przykład Afryka. Jak to możliwe? Jak może wystąpić efekt granicy? Czy rozumiesz to wszystko? Efekt graniczny oznacza, że istnieją czynniki, które powodują chorobę w jednym kraju, ale nie występują w innym. A gdyby to był wirus…, a z drugiej strony wirus, stan zagrożenia zdrowia spowodowany przez czynnik biologiczny, jak długo to trwa? Jak długo to może trwać? Jak długo będziemy walczyć z tym samym wirusem? Na zawsze? Gdzie są specjaliści chorób zakaźnych?

(…) Dr Luis Marcelo Martínez: Sekcja zwłok została wykonana. Dzieje się tak, że wszystko to jest tak dobrze zmontowane, że jeśli ciało zostanie otwarte, jeśli lekarz sądowy otworzy ciało, nie znajdzie grafenu gołym okiem.
Jakie techniki może zastosować koroner, aby odzyskać pozostałości grafenu w tkankach na poziomie tkanki? Oznacza to, że musiałoby oczywiście przeciąć mózg, ponieważ u osób zaszczepionych występuje aktywność w głowie i szyi. Następnie konieczne jest pobranie skrawków tkankowych ośrodkowego układu nerwowego i zastosowanie określonych technik, aby móc wychwycić grafen. A teraz idź i powiedz koronerowi, żeby to zrobił. Widzisz, nie ma mowy . Nie wiemy, nie nauczyli nas tych rzeczy.

Mamy do czynienia z rzeczami, o których lekarze nie wiedzą, Pedro, rozumiesz? Więc nikt nie wywnioskuje tego w pełni z autopsji. Nikt nie przyjdzie i nie powie ci: „Słuchaj, oto grafen, który znalazłem podczas autopsji”. Nie! Co powie ci sekcja zwłok z naciekami w tkance, co powie: „Pełna RNA”. O jakim RNA on mówi? To, co sekcja histologiczna pokazuje, że są naciekami, pokazuje, że tkanki mają nacieki zapalne. I kropka. Nie ma RNA. Mam na myśli to, że zbyt wiele się o tym mówi, ale większość z nas jest kompletnie nieświadoma tego, z czym mamy do czynienia i jakie techniki i procedury zastosować.

Powtarzam: to dziedzictwo inżynierów, nie nas. Jako lekarz nie mam pojęcia, jak wydobyć z człowieka grafen. Nie wiem bo nawet nie wiem co to jest grafen.
Pedro Moreno: Czy masz na myśli, że gdyby dana osoba poprosiła o autopsję, nie posłużyłoby to do ustalenia pochodzenia skrzepliny?
Dr Luis Marcelo Martínez: Nie. Nic nie znaleziono. Tyle oczywiście widziałeś skrzepliny. Szczepionką, która powoduje najwięcej zakrzepów w ośrodkowym układzie nerwowym, jest AstraZeneca, ale co jeszcze mogą ci powiedzieć.
Żródło: https://gloria.tv/post/CNtxp12mRuhN4kgJ2q1ax37kV

anthony 26.07.2021 19:40:04

Czyli trzeba bedzie jesc trutke na szczury- antywitamie K.

Mojemu znajomemu w ten sposob krew rozcienczali az zczernial i musieli go wiezsc helikopterem do Chicago. Ci lekarze dzis to konowaly na potege. Nic nie wiedza.

staszek kieliszek 27.07.2021 04:15:59

Działania rządu Wl. Brytanii

Najpierw poprzez kłamstwa, terror i propagandę medialną rząd Wl. Brytanii “wyszczepia” większość populacji wiedząc, że duża jej część umrze a ci co pozostaną przy życiu nabawi się wszelkich chorób głównie zakrzepic wszelkiego rodzaju, zaś gdy już te zakrzepice zaczynają się pojawiać, zamawia 33 miliony leków do leczenia… zakrzepic!
Czyli firmy farmaceutyczne zarabiają dwa razy: najpierw sprzedając szczepionki zabijające i okaleczające ludzi zaś następnie leki które leczą tych pokaleczonych!
Pamiętam ten numer ze starych filmów. Najpierw jakiś opłacony przez szklarza żulik wybija ludziom szyby w oknach a później przychodzi szklarz i wstawia nowe szyby!
Opłaconym żulikiem jest w tym wypadku ….rząd Wielkiej Brytanii!!!
Nie wiem jak to skomentować?

władek 27.07.2021 06:35:56

“Nie daj się zabić!”

—————–
To jest jednostronna wojna czarciego pomiotu z ludzkością – więc aby ktoś miał szansę przeżycia w ogóle – trzeba podjąć walkę bo życie na wojnie bez walki jest nic nie warte. Nic!
Wniosek?
I tak każdego dopadną – jeżeli tylko ludzie na to im pozwolą. Jeżeli nie szprycą – to np. głodem i zimnem.

demonkracja 27.07.2021 08:16:25

Nie daj się zabić??

Ja propaguję szczepionki, patrząc na luksusowe suwy na parkingi, które nie będą miały właściciela.
Szczepcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja sobie wezmę, co mi Bóg dał 🙂
pieniądze to tylko papierki..

wk..ny 27.07.2021 15:54:20

@wk..ny 15:54:20

Właśnie zostałem propagatorem szczepionek!
Moja siostra zaszczepiona, zrobiła mi przysługę. Podział spadku będzie mniej problemowy.
Szczepcie się!!

Anthony, zadbaj o Siebie, debile będą Cię wyszydzać, po co Ci to?
Świata nie zbawisz, zadbaj o Siebie.
Pamiętaj słowa Magika:
Jestem Bogiem, uświadom to sobie..

Twoja pisanina spotyka się z hejtem, po co Ci to?
Pomyśl o SUV-ie zaszczepionego sąsiada, który bez kredytu czy innych wyrzeczeń będzie Twój!

Debile muszą wymrzeć, taka kolej ewolucji. Nie działaj wbrew naturze, zadbaj o własną dupę!

wk..ny 27.07.2021 16:09:25

Opublikowano za: https://anthony.neon24.pl/post/162863,nie-daj-sie-zabic

Comments

  1. Badania kliniczne w Polsce nad sześciomiesięcznymi dziećmi !
    Szanowni Państwo, – zjednoczeni, możemy więcej..
    https://www.petycjeonline.com/szanowni_pastwo_-_zjednoczeni_moemy_wicej_potrzebujemy_drobnego_wsparcia

Wypowiedz się