*Kłamali i dalej bezczelnie kłamią! Jeśli jeszcze nie wiesz, to się dowiedz. Znalezione, ale aktualne.*

cyt.

„Czy szczepionka likwiduje maski? NIE

Czy szczepionka likwiduje dystans? NIE

Czy szczepionka wyeliminuje testy? NIE

Czy szczepienia likwiduje zakażenia? NIE

Czy „szczepionka” jest szczepionką? NIE

(to jest eksperymentalny preparat medyczny)

Czy „szczepionka” została dopuszczona do powszechnego użycia? NIE

( została dopuszczona warunkowo na 1 rok i nie jest ważne, że warunków nie spełnia )

Czy „szczepionka” uodparnia na zachorowanie na C19? NIE

Czy badano ją na osobach z chorobami towarzyszącymi? NIE

Czy znane są reakcje między „szczepionką” a innymi lekami? NIE

Czy w pełni zakończono prace nad badaniem tej „szczepionki” NIE (ich producenci piszą o tym otwarcie w ulotkach)

Czy masz pewność, że nie umrzesz po jej przyjęciu? NIE

Czy masz pewność, że za rok lub dwa lub trzy nie pojawią się efekty uboczne jej przyjęcia? NIE

Czy masz 100% pewności, że „szczepionka” nie spowoduje zmian genetycznych w twoim organizmie? NIE

Czy ktoś, jakakolwiek instytucja, Ministerstwo Zdrowia, Minister Zdrowia, ktokolwiek ponosi odpowiedzialność w przypadku powikłań i zgonów? NIE

Czy jeśli umrzesz po przyjęciu „szczepionki” twoi bliscy i podopieczni dostaną odszkodowanie? NIE

Czy wiesz, że Twoi bliscy nie otrzymają ani grosza z Twojej polisy ubezpieczeniowej na życie po Twojej śmierci, bo dobrowolnie poddałeś się eksperymentowi medycznemu i on może bezpośrednio lub pośrednio przyczynić się do Twojej przyszłej śmierci – i to staje się prawną podstawą do odmowy wypłaty polisy?”

Kto komu płaci? Oni nam czy my im i mają dla nas i na naszą korzyść pracować? To oni mają się nas bać a nie odwrotnie! 

Konstytucja RP Art. 4

„Art. 4 Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej 1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. 

 1. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.”

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Jest tutaj kolejna niezwykła informacja od zwykłego Amerykanina.
  Ponoć chińska agentura urządziła polowanie na studentów w Chinach, aresztując ich masowo na wielu uniwersytetach podczas obiadu. Zamieszczony jest również film z tych zdarzeń.

  Dla mnie co rzuca się w oczy to to, że nie jest to zbyt ukrywane filmowanie, ktoś miał to filmować, miał na to zgodę, a zatem film wyszedł w sposób kontrolowany.
  Po co? Nie wiem, muszę to przemyśleć, oto domysły zwykłego Amerykaninia:

  Potwierdzone: Wczoraj napisali plotkę, że KPCh porywa dzieci z koledżu i skończyło się na tym że jest prawdziwe.

  https://seed128.bitchute.com/NYZMjDr6JOG3/ooNoxDPjEdEv.mp4

  Ok, oto cała historia (która dotarła do mnie w kawałkach), ponieważ facet, który nakręcił link, nie zrozumiał całej historii. Wstrzymałem się od opublikowania tego jako faktu, ponieważ nie miałem wideo.

  Cała historia:
  Na ponad 100 uniwersytetach w Chinach agenci KPCh jednocześnie uderzali na ich WSZYSTKICH, podczas gdy studenci byli na przerwie obiadowej i napadali na stołówki. Wszystkim studentom podczas obiadu kazano opuścić stołówki, kazano im wsiąść do białych autobusów, które przyjechały w takiej liczbie, by ich wszystkich zabrać. Każdy, kto stawiał opór, był natychmiast aresztowany i odciągany w inny sposób.

  Wczoraj natknąłem się na plotki o tym, ale byłem zbyt sceptyczny, aby opublikować to jako fakt. Ale skończyło się na tym, że to prawda – KPCh po prostu przybiła swoje uniwersytety, podczas gdy dzieci skoncentrowały się w stołówkach i zabrały je wszystkie, i była to ogromna, przedłużona operacja, która trwała do późna w nocy. WSZYSTKIE DZIECI, z własnej woli lub w areszcie.

  Jeśli wideo, które podlinkowałem, które wyraźnie pokazuje to zdarzenie (nie jest to rozmazany materiał UFO) – jeśli zniknie, to był problem wczoraj, nawet strony z filmami alternatywnymi polują na to wideo i usuwają je w pośpiechu. Nie spodziewam się, że przeżyje na Bitchute. Pobrałem go i jest teraz na moim serwerze, ale nie zamierzam go tutaj łączyć, ponieważ jest duży, cholerny, stanie się wirusowy i może spowodować awarię witryny. Ale jeśli nadal znika, z pewnością połączę go z instrukcjami, aby go pobrać i rozpowszechnić.

  Najprawdopodobniej Chiny idą na wojnę, OGROMNĄ wojnę i z tego powodu chwytają dzieci. Być może wybierają się do schronu przetrwania. Być może są zachowane. Cokolwiek się stało, niech zgadnę:

  1. Albo Chiny spodziewają się wojny nuklearnej i zabierają dzieci do bezpiecznego schronienia, aby je chronić i zacząć od nowa, LUB
  2. Pojawia się nowa epidemia lub coś innego strasznego i zabierają najlepsze, najmłodsze i najzdolniejsze do bezpiecznego schronienia, LUB

  3. Z jakiegoś powodu istnieje „polityczna potrzeba”, aby je wszystkie zabić lub przeprogramować (poważnie w to wątpię, myślę, że 1 lub 2 jest prawdą, ponieważ było to zbyt przypadkowe i kompletne)

  A najmniej prawdopodobne:

  4. Potrzebują piechoty na wojnę. RACZEJ NIE.

  Problem polega na tym, że porwali zarówno chłopców, jak i dziewczynki, i byli w najwyższej klasie intelektualnej, która byłaby konieczna do zachowania na wojnie. Kolegium jest również nieco stare, aby je zdobyć z powodów wojskowych, gdzie preferowane są osoby w wieku 18 lat, ponieważ są łatwiejsze do zaprogramowania. Mogli zdobyć wszystkich potrzebnych żołnierzy piechoty od ogółu społeczeństwa. Coś jeszcze jest tu nie tak i prawdopodobnie jest bardzo źle.

 2. krnabrny1 says:

  Możliwe, że Jim nie zna z autopsji komunizmu, ale jak na moje oko, to komuniści nie robili takich rzeczy aby „przetrwał kwiat inteligencji”:-)

  Jak już robili coś takiego, to po to, aby zlikwidować myślących, ponieważ stanowią zagrożenie. Nie znam przyczyny zagrożenia, tak naprawdę nikt nie wie co się dzieje w Chinach, nie jestem w stanie tego stwierdzić (mam na myśli zamysły chińskiej partii).

  Natomiast najmniej prawdopodobną, wydaje się intencja ochrony tych ludzi, a jeśli już tak miało by być , to zdarzenie przed którym są zabezpieczani, musiało by nastąpić prawie od razu, tylko to wyjaśniało by tak pośpieszne i masowe działania bez zaaranżowanego choćby uzasadnienia.

  Przedziwne jest to, że materiał wygląda na dobrze zmontowany, ludzie tam będący, często w spokoju trzymali kamery, policja się do nich nie dobierała, nie krzyczała odłóżcie telefony. Dosłownie jak relacja z wiadomości.

  Cóż zobaczymy……

Wypowiedz się