11 zasad dezinformacji w mendiach zachodnich

Czyli prawda prawdziwa i prawda bardziej prawdziwa.

Zasada nr 1: na Bliskim Wschodzie to Arabowie zawsze atakują pierwsi, a Izrael zawsze się broni. Nazywa się to odwetem.

 Zasada nr 2: Palestyńczycy nie mają prawa zabijać żołnierzy i osadników po drugiej stronie. Nazywa się to terroryzmem.

 Zasada nr 3: Izrael ma prawo zabijać arabskich cywilów. Nazywa się to samoobroną.

 Zasada nr 4: kiedy Izrael zabija zbyt wielu cywilów, zachodnie mocarstwa żądają powściągliwości . Nazywa się to reakcją społeczności międzynarodowej.

 Zasada nr 5: Palestyńczycy nie mają prawa pojmać izraelskich żołnierzy, nawet jeśli ich liczba jest bardzo ograniczona i nie przekracza trzech żołnierzy

 Zasada nr 6 : Izraelczycy mają prawo porwać tylu Palestyńczyków, ilu zechcą ( do tej pory około 20 000 więźniów, w tym prawie 800 dzieci). Nie ma żadnych ograniczeń i nie jest konieczne przedstawianie jakichkolwiek dowodów winy uprowadzonych. Po prostu powiedz magiczne słowo „terrorysta”.

 Zasada nr 7: kiedy mówisz „Hezbollah”, zawsze musisz dodać wyrażenie „wspierane przez Syrię i Iran”.

 Zasada nr 8: kiedy mówisz „Izrael”, ważne jest, aby nie dodawać po słowach „wspieranych przez Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Francję i Unię Europejską”, ponieważ można by pomyśleć, że jest to konflikt niezrównoważony.

 Zasada nr 9: nigdy nie wspominaj o „terytoriach okupowanych”, ani o rezolucjach Organizacji Narodów Zjednoczonych, ani o naruszeniach prawa międzynarodowego ani Konwencji Genewskich. Może to przeszkadzać widzowi i słuchaczowi zachodnich kanałów.

 Zasada nr 10: Izraelczycy mówią lepiej po francusku i angielsku niż Arabowie. To wyjaśnia, dlaczego im i ich zwolennikom udziela się głosu tak często, jak to możliwe. Następnie mogą wyjaśnić nam poprzednie zasady (od 1 do 9). Nazywa się to neutralnością dziennikarską.

 Zasada nr 11: Jeśli nie zgadzasz się z tymi zasadami lub stwierdzisz, że faworyzują jedną stronę konfliktu przeciwko drugiej, to jesteś niebezpiecznym „antysemitą”.

 źródło: https://french.almanar.com

Komunikat prasowy SI.Cobas Napoli
Pracownicy portu w Neapolu należący do Związku Zawodowego SI Cobas jednoczą się w walce przeciwko przeładunkowi broni, która przepływa przez nasze porty.
Broń, która służy do napędzania wojen i zysków przeciwko narodowi palestyńskiemu, który przez lata był poddawany bezlitosnym represjom ze strony Izraela.
Represje, które w ostatnich tygodniach doprowadziły do ​​eksmisji niektórych rodzin arabskich z ich domów we Wschodniej Jerozolimie, co spowodowało zbombardowanie Strefy Gazy setkami ofiar śmiertelnych, w tym dziesiątkami dzieci, w odpowiedzi na zamieszki, które wybuchły we wszystkich terytoria okupowane.

Stoimy bezwarunkowo u boku Palestyńczyków przeciwko syjonistycznej okupacji i agresji w Gazie.

Potępiamy udział rządu włoskiego i prawie wszystkich sił parlamentarnych w izraelskiej agresji oraz milczącą zgodę państwa na tranzyt izraelskiej broni wojennej w naszych portach.

Nasze ręce nie będą splamione krwią za wasze wojny.

Pracownicy SI Cobas portu w Neapolu

https://www.facebook.com/sicobasna.9/photos/a.804808402922526/5363449467058374

Zasada nr 12: tylko Żydzi mają monopol na prawdę i na właściwą interpretację historii

Zasada nr 13: “wolno zabijać w obronie własnych zdobyczy i interesów” (M.Lizut – żydowska TokFM 2011r.)

“11 zasad dezinformacji w mediach zachodnich”
A niby czyje te media są?
Wniosek?
Media – to także broń przeciwko człowiekowi stworzonemu przez – Boga.
Austrii i prezydent Czech wywiesili flagi Izraela obok flag własnych i unijnych.
A Duda na co jeszcze czeka?
@Anna-PK 16:30:53

 

Wypowiedz się