Policjant rzuca emerytowaną nauczycielką jak „szmacianą lalką”.

Emerytowana nauczycielka za swoją odważną, mądrą i prawdziwą wypowiedź na temat m.in. szczepień, została rzucona przez policjanta jak worek na trotuar, odnosząc obrażenia.

Redakcja KIP

Opublikowano za: TAKT. TV

Wybrane komentarze

Jodyn Max

Robić obdukcje sądowe i zakładać sprawy karne tym bandytów!

Golibroda

Tak powinno się postępować w każdym przypadku naruszenia prawa i nietykalności cielesnej przez tych umundurowanych bandytów. Nie wiem, dlaczego tego powszechnie się nie robi.

Michał Lewandowski

Najlepsze jest to że Nauczycielka jest jak funkcjonariusz, bo mimo tego że jest na emeryturze nadal jest ma prawa jak funkcjonariusz 😅 tak więc sprawa będzie ciekawa.

Andrzej Nowak

Bandytom zrywać maski

Golibroda

Na razie podstawowym problemem jest to, że ludzie sie boją i nie reagują. Ale to kwestia juz niedługiego czasu.

luttella

Bandyci!!! Co trzeba mieć w głowie, żeby tak potraktować tę kobietę. Ale zobaczcie jak drugi pies skoczył, żeby ochraniać kolegę bandytę. Masakra jakaś!

Marcin Wielicki

 @Kansas Arkansas  Jeśli „usprawiedliwia” Pan atak damskiego boksera w uniformie policji na tę starszą Panią, to nie pozostaje mi nic innego jak współczuć wszystkim kobietom w Pana bezpośrednim otoczeniu.

luttella

 @Greg Storm  oczywiście wszystkie Twoje argumenty są logiczne, ale proszę zwróć uwagę na okoliczności, w jakich to się stało. Dwóch, czy trzech policjantów i chłopak, sami pod ścianą budynku, żadnego tłumu, żadnego zagrożenia. Skąd taka reakcja? To tak, jakby policjant strzelał do uciekającego złodziejaszka prosto w plecy albo w głowę, zamiast go gonić. Ten gwiazdor mógł tę kobietę po prostu zabić. Starsi ludzie upadają jak worek ziemniaków i walą głową prosto w beton, w krawężnik. Sytuacja z fałszywą plaandeemią jest na tyle kuriozalna, że milicja nie ma zagrożenia nawet ze strony kiboli a co dopiero ze strony starszej pani. Kobiety leją a mężczyznę wyłapują z tłumu w dziesiątkę i skuwają kajdankami, jak groźnego przestępcę. To wszystko jest chore i nie powinno mieć miejsca. Policja zamieszcza komunikaty z prośbą o pomoc w identyfikacji np. nożownika. To my mamy bawić się w policję a oni jak obszczymurki podpierają ściany, albo pacyfikują zwykłych, normalnych obywateli? Te całe zastępy powinny patrolować ulice, ciemne, niebezpieczne miejsca, a oni bawią się w najlepsze w ściganie ludzi bez masek. Paranoja. Bogu niech będą dzięki, że ta kobieta przeżyła.

Golibroda

Na razie ludzie śpią, może jeszcze za mało było ofiar, ale nic nie trwa wiecznie. Zasada wahadła, casus Norymbergii, los sowieckich zbrodniarzy typu Beria, Jeżow i im podobni. Też myśleli, że będa bezkarni.

Golibroda

 @Matsu Horigome  Nie podniecaj się, nic nie trwa wiecznie. Wahadło kiedyś odbije w druga stronę i zajmiesz właściwe miejsce. Zbliżone do tej emerytki. Karma wraca, zapamiętaj to sobie, albo wytatuuj na łbie.

Grzbiet Kolano

Zaraz ciarka powie ze kobieta była agresywna …później taki ciarka powinien odpowiadać skoro bierze odpowiedzialność kłamiąc w tv ..oni zawsze są niewinni

Mirek M

Wielu policjantów to po prostu bandyci . Teraz pokazują swoje prawdziwe oblicze .

Golibroda

 @Matsu Horigome  Jak najbardziej działa. Jak w Norymberdze w stosunku do zbrodniarzy, którzy też myśleli, że będą wiecznie bezkarni. Przekonasz się szybciej, niż myślisz, cierpliwości.

Golibroda

 @Rafał D  Myślisz, że ta głupią prowokacją coś zdziałasz? Jeśli sprawiedliwość istnieje, po prostu kiedyś zostaniesz tak samo potraktowany.

Aldona Marasek

 @Rafał D . J e b a ć PiS-raelsko-ukraińską milicję.

Grzegorz Konarzewski

Polacy czas się obudzić, wszystko już sprzedali a my dalej się przyglądamy garstka nic nie zrobi ale jak nas wyjdzie dużo to muszą się liczyć z naszym zdaniem, oni już nie maja uczuć to roboty

Słøwianin

są policjanci i są „psy” ten osobnik zdecydowanie zalicza się do tej drugiej kategorii

kapitan Runcajs

Jeśli nie przyzna się policja to trzeba wszcząć postępowanie wobec wszystkich którzy tam pełnili funkcje. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego. . Jeśli nie powiedzą który to zrobił zastosować wobec wszystkich taka sama karę. Którzy pełnili w tym czasie funkcje w tym miejscu. . jak nie będzie wiadomo kto . To sąd to sprawdzi bo będzie wiadomo gdzie i z jakiej komendy wysłali policjantów aby byli w tym miejscu

Zbyszek

to są psy po szczepieniach prawdopodobnie, agresja non stop

P. B.

Tak, to prawda. Na Świadoma TV jest relacja o tym jak szczypawki wpływają na ludzi. Pozdrawiam.

Pawel P

Sciagac im te maski i filmowac pyski!!!

Mcn Wu

Dalej biją pałują gazuja wywożą a w telewizji będą mówić że kobieta agresywna i przymus bezpośredni,wygląda na to że oni mogą ten przymus bezpośredni stosować kiedy uważają za stosowne czyli zawsze.

Verba Veritatis

O mój Boże….To ta Pani co tak pięknie po marszu przemawiała😱….

Elzbieta Malinska

Obdukcja i pod sąd gada, bestię, potwora. Imię i godność tego bandyty. Taki upadek na plecy może mieć skutki

Elzbieta Malinska

 @Greg Storm  policja to prywatna firma ochroniarska. Pytanie kogo ochrania, pomimo, że mają Rotę. Wiem, że nic mu nie zrobią. Dlaczego? Dostałam z prokuratury rejonowej w O koszty je odpowiedź. Policjant mógł bo „… Co nie jest zabronione jest dozwolone”. Więc róbmy to ci nie jest zabronione, naplujmy na pracownika prywatnej firmy (nie jest policjantem w rozumieniu prawa). Ministerstwo spraw wewnętrznych i administracji jest zarejestrowane jako prywatna firma. Widnieje w rejestrze UPIK, posiada nr D-U-N-S , indywidualny 9-cyfrowy Nr dla firm.

Elzbieta Malinska

 @Greg Storm  na jakiej służbie? To zwykły robotnik reklamujący swoją firmę w ubraniu roboczym.

Inger Rusin

Film pokazuje zbója i bandytę w mundurze policjanta .

Golibroda

To jest taki skandal, że nie wiem, czego jeszcze trzeba, aby ludzie wreszcie się obudzili i zaczęli właściwie reagować.

Ala

To SKANDAL, policjant musi odpowiadać za nietykalność osoby starszej!!!

Marek F

Jak ma imię policjant o nazwisku Kozłowski? Jak nazywa się jego kolega, który uderzył emerytowaną nauczycielkę i wybił jej ząb?

PAWEL Malyszek

Należy wprowadzić samobrone przez Polaków przeciwko żydowskiej policji

Golibroda

Przypomnę dla porządku, że zgodnie z prawem wszczyna się postępowanie z urzedu z art.157 K.K, jeśli uszczerbek na zdrowiu w wyniku doznanych obrażeń jest powyżej 7 dni. Powinno być to poświadczone obdukcją. Jeśli nie nastąpi to z urzędu, można z oświadczenia prywatnego. Do boju!

Elzbieta Malinska

Obejrzyjcie spowiedź ratownika. Pokazuje test dodatni bez materiału, bez wymazu.

PODLASIE

WIELKI SZACUNEK I WYRAZY WDZIECZNOSCI ZA ODWAGE I REAKCJE PANI NAUCZYCIELKI W OBRONIE PROTESTUJACYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Angelos

Policja jest formacją zarejestrowaną w Waszyngtonie dlatego w większości krajów mają takie same mundurki i zachowują się jak zachowują. Policja NWO. Ich czas się kończy.

Kamrat Borys

Milicjanci stancie przed lustrem po kazdej akcji i zapytajcie samego siebie czy to co robicie jest normalne.

Witold Macyszyn

Ta kobieta ma wiecej rozumu niz caly polski rzad ,takich obywateli potrzebuje polska ,chyle czolo przed ta Pania !

K K

Jak tak dalej pójdzie to wybiją starych ,silni zostaną jako siła robocza, a dzieci wykorzystają na rytuały i części zamienne.

Maria Potepa

Czy to sa policjancji czy juz najemnicy nienawidzacy Polakow !!!!!!

Rado

Jakiej rasy są Polacy?

Rafal Szczepaniak

I po czymś takim dojdzie za jakiś czas do samosądów na bandytach.

Ada Ad

tu jest polin jak mówił duda więc milicja zachowała się jak policja w getcie

waldek waldkowski

Publikowac nazwiska i gdzie mieskaja !!!!!!!

Wojtek z Gorzowa

Cos mi dziś żyłka pęka z nerwów. Jak widzę tego TYTUSA w stroju policjanta to mam ochotę się zabawić w „mściciela” i wyrżnąć ich od takich TYTUSÓW po szczyty władzy. Damski bokser jeden z drugim. Chronią marnych rządzących kosztem wrażliwych, starszych i słabych. Uważaj Tytus bo straciłeś mój szacunek. Ponieważ masz maskę sprawa dotyczy wszystkich Twoich naśladowców!

AniAn Wirze

Bandyta powinien zapłacić kobiecie ogromne odszkodowanie,mam nadzieję że go oskaży ! BANDYTA

Witold GZ

TERROR KACZYŃSKIEGO NARASTA POLSCY GOJE codziennie ATAKOWANI !!! Potrzeba rak do pracy! Najlepiej rozwijający się biznes w Polsce to grabarz:12.000 trumna, 8 tysięcy-HOLOKAUST + urna!!!

Mietek Gwizdala

Dlatego co nauczycielka mówi to zemscil sie na niej chyba są na haju

PAWEL Malyszek

SUPER czujny Tak trzymać ani kroku w tył tych żydowskich policjantów wypierdolic z Rzeczpospolitej

Roman. T.

Czyli niema w Polsce żadnej Policji. A jest zamaskowana, uzbrojona, grupa przestępcza. Na czele z pseudo rządem. BANDA! Koniec, kropka.

Irena Karczewska

To nie są Polacy, oni nie są polskimi policjantami,to bandyci i zaraz będą zabijać! Ten to nie jest człowiekiem !!! Teraz mu trzeba zrobić krzywdę, czy cos poczuje??? Ci w niebieskich mundurach ,do więzienia!!!!

Zbigniew Wojan

Policjanci z Calgary, którzy w Niedzielę Wielkanocną zjawili się w lokalnym kościele nie spodziewali się takiego powitania. Funkcjonariuszy, którzy przyszli do świątyni w związku z obowiązującymi w Kanadzie obostrzeniami, zostali bezceremonialnie wyrzuceni przez pastora. Najpierw duchowny (Polak Artur Pawłowski) stanowczo zaapelował: „Proszę wyjść, natychmiast opuśćcie tę posesję”. Po chwili sytuacja zaczęła być coraz bardziej nieprzyjemna. „Naziści”, „gestapo”, „wynoście się”, „nie chcę słyszeć ani słowa”, „wynocha, wy naziści” , „gestapo nie ma tu wstępu”, „nie chcę z wami rozmawiać, nie rozumiecie po angielsku?” – takie słowa padały z ust pastora Pawłowskiego, który z każdą chwilą zaczynał krzyczeć coraz głośniej. – Nie wracajcie tu wy nazistowscy psychopaci, niemożliwi, źli, chorzy ludzie – krzyczał kapłan. – Zastraszać ludzi w kościele w czasie Paschy! Wy gestapowcy, naziści, komuniści, faszyści! Nie ważcie się tu wracać! U nas nie ma takich duchownych, boją się władzy nie Boga ! Kanada..-Pastor-wypedzaja-uzbrojonych-oficerow-z-kosciola…-Natychmiast-opusc-te-lokale…-Narod-…-3tesPJkxr4US3fr1fJfN97T9m

andrzej ciechanowski

Rośnie poparcie dla wolności i świadomość….rośnie tez nienawiść do policji i polityków którzy ciężko sobie na to pracują

Marta Niewiadomska

Brawo dla Tej Odważnej Nauczycielki, jest inteligentniejsza niż jej 30-40toletnie następczynie.👍👍🍀🍀🍀🍀🍀 Że też nie zlinczowali tego nadgorliwego… Przecież Ta Kobieta walczy również o zdrowie i życie policjantów i ich rodzin!!!

zil vip

Proszę obejrzeć relacje od upadku pani. Co robi policjant , który podbiega do kolegów . Ubezpiecza ich , a nie pomaga poszkodowanej kobiecie. Tutaj wyraźnie widać jakie ma priorytety policja. Przecież ślubowali , że z narażeniem życia będą ………

undooil

Nic nie tłumaczy policji…. To ludzie, którzy dobrowolnie zgadzają się terroryzować swoich rodaków dla bandyckiego korposystemu… Pośrednio robią to sobie i swoim najbliższym… Gratuluję glupoty!

Zbigniew Wojan

„Czy wujek Kaczyńskiego wydał wyrok śmierci na Pileckiego Opublikowano 16 marca 2016, autor: Marek Jerzy Minakowski Co jakiś czas dochodzą do mnie pytania, czy istotnie stalinowski prokurator Henryk Świątkowski, który wydał śmierci m.in. na rotm. Pileckiego, to brat Franciszki ze Świątkowskich Kaczyńskiej, babci Lecha i Jarosława Kaczyńskich. Genealogię L. i J. Kaczyńskich każdy może obejrzeć w mojej bazie genealogicznej. Ich babcia, Franciszka ze Świątkowskich, jest tutaj. Nie wiem, kiedy i gdzie dokładnie się urodziła, ale wiadomo, że była córką Pawła Świątkowskiego i Marii z Bakowieckich. Nie wiem, gdzie wzięła ślub z Aleksandrem Kaczyńskim, ale wiem, że ich syn Rajmund urodził się 1 IX 1922 w Grajewie. Z kolei Henryk Świątkowski jest postacią bardzo ciekawą. Na początek poprawmy jedno: z pewnością nie był prokuratorem ani sędzią w czasie procesu Witolda Pileckiego. Było jeszcze gorzej – był ministrem sprawiedliwości przez cały okres od 2 V 1945 do 21 IV 1956. Brał więc odpowiedzialność nie tylko za proces Pileckiego, ale w ogóle za wszystkie zbrodnie sądowe, jakie miały miejsce w tym okresie.” Czy wujek Kaczyńskiego wydał wyrok śmierci na Pileckiego https://minakowski.pl/czy-wujek-kaczynskiego-wydal-wyrok-smierci-na-pileckiego/

Aria

Ta Szczepawka zabija . Były naukowiec fajzera mówi , że tym którzy to przyjęli pozostało 2 lata życia https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-former-pfizer-vp-your-government-is-lying-to-you-in-a-way-that-could-lead-to-your-death

Dariusz Gabruś

PILNE! Mike Yeadon, były główny naukowiec firmy Pfizer, stwierdził, że jest już za późno, aby uratować osobę, której wstrzyknięto szczepionkę Covid-19. Wzywa tych, którym jeszcze nie wstrzyknięto śmiercionośnego związku, do walki o przetrwanie ludzi i życie ich dzieci. Znany na całym świecie immunolog opisuje dalej proces, który według niego zabije ogromną większość ludzi żyjących obecnie. Bezpośrednio po pierwszym wstrzyknięciu około 0,8% ludzi umiera w ciągu 2 tygodni. Osoby, które przeżyły, mają średnią długość życia 2 lata, która jednak zmniejsza się po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu „przypominającym”. Opracowywane są szczepionki uzupełniające, które rozkładają niektóre narządy, w tym serce, płuca i mózg. Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ​​ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek może być tylko masowe wyludnienie, przy którym wszystkimi wojnami światowymi wydają się być jak Myszka Miki. „Miliardy są już skazane na pewne, nieodwołalne i pełne bólu zgony. Każda osoba, która otrzymała zastrzyk, z pewnością umrze przedwcześnie, a 3 lata to zrobiona na wyrost ocena tego, jak długo prawdopodobnie będzie żyła”. https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-former-pfizer-vp-your-government-is-lying-to-you-in-a-way-that-could-lead-to-your-death

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=7AZur49YzvM&t=3s

Dzielna policja bohatersko łapie przestępce bez maski

https://youtu.be/4A_lxuLtc0Y

Comments

 1. krnabrny1 says:

  https://stateofthenation.co/?p=62906

  Czy śmiertelna panika w Izraelu została celowo wywołana, aby spowodować maksymalną śmierć i obrażenia?
  Wysłany 30 kwietnia 2021 r. Przez State of the Nation

  Ludzkie tragedie, takie jak ta w Izraelu, nie są przypadkowe, mają wydarzyć się w określonym celu
  Religijne Jamboree było idealnym miejscem do wysłania zdecydowanego przesłania każdemu Izraelczykowi, aby przestrzegał wszystkich ograniczeń i nakazów Covidu
  Uwaga redaktora SOTN : Izrael jest dziś w szoku, ponieważ maniacy kontroli Covid w Tel Awiwie wprawili cały kraj w szok. Rząd Netanjahu nie chce, aby ktokolwiek, zwłaszcza grupy religijne, gromadził się w tak dużych grupach, jak wczoraj na OGROMNYM festiwalu religijnym Lag B’Omer. Takie zachowanie wysyła „niewłaściwą wiadomość” do reszty Izraela, że ​​pandemia się skończyła i nie należy się już jej obawiać.

  Te masowe zjazdy odbywały się w Izraelu praktycznie od zawsze, więc wiedzą oni, jak właściwie przygotować się i zapobiegać takim katastrofom. Stąd ta katastrofa z pewnością została „spowodowana celowo”, aby mieć maksymalny dramatyczny skutek, jaki ma obecnie w całym kraju. W końcu Izrael został skrupulatnie ustawiony na narodowe dziecko z plakatu COVID-1984 – całe społeczeństwo doskonale kontrolowane przez ludobójczych maniaków w Tel Awiwie, którzy wydali nakaz szczepień Covid.

  Mossad wywołał w Arabii Saudyjskiej przez lata liczne ataki, zwłaszcza podczas pielgrzymki w Mina na wschód od Mekki. Dokładna analiza zapisów historycznych jasno wskazuje, że każdy z tych śmiercionośnych ciosów został celowo sprowokowany w krytycznych momentach podczas niekończącej się geopolitycznej gry w szachy na Bliskim Wschodzie. Zobacz: Arabia Saudyjska w zmowie z MOSSAD: wyzwolona pielgrzymka do uprowadzenia irańskich urzędników i strażników rewolucyjnych

  Uwaga: szczegółowe informacje można znaleźć w poniższym artykule. I koniecznie obejrzyj filmy z jamboree, aby zobaczyć, jak ogromne są tłumy.

  Stan Narodu
  30 kwietnia 2021 r

  Co najmniej 44 zabitych, ponad 150 rannych w STAMPEDE na zatłoczonym festiwalu ognisk w Izraelu

  Medycy są widziani podczas akcji ratunkowej po panice zabitych dziesiątki osób na religijnym zgromadzeniu w Mount Meron w Izraelu, 30 kwietnia 2021 r. © Reuters / Stringer

  RT.com

  Ponad 150 osób zostało rannych, niektóre krytycznie, a co najmniej 44 zginęło w panice na zatłoczonym festiwalu ognisk Lag B’Omer w północnym Izraelu, podały lokalne media, powołując się na służby ratownicze.

  Zespoły ratunkowe poinformowały, że sześciu rannych jest w stanie krytycznym, a 18 w poważnym stanie po incydencie w Mount Meron.

  „Stało się to w ułamku sekundy; ludzie po prostu padali, tratując się nawzajem. To była katastrofa ”- powiedział jeden ze świadków Haaretz

  Źródła policyjne cytowane przez gazetę podały, że panika została wywołana po tym, jak uczestnicy poślizgnęli się na schodach, powodując upadek dziesiątek innych.

  Dziesiątki tysięcy chasydzkich Żydów zebrało się na górze Meron na corocznych uroczystościach przy grobie rabina Szymona Bar Jochaja, największego wydarzenia w Izraelu od początku pandemii Covid-19. Organizatorzy oszacowali, że w czwartkowy wieczór uczestniczyło około 100 000 osób, spodziewając się, że do piątku rano przybędzie kolejne 100 000 osób.

  W Internecie krążyły nagrania z festiwalu, pokazujące tłum biesiadników tańczących do muzyki na żywo przed paniką.

  Izraelscy urzędnicy ds. Zdrowia wezwali mieszkańców, aby nie podróżowali do Mount Meron, powołując się na obawy, że zgromadzenie może przyczynić się do rozprzestrzeniania się Covid-19. Do monitorowania wydarzenia oddelegowano około 5000 funkcjonariuszy policji.

  Tłoczenie rzekomo stworzyło przeszkody dla ekip ratowniczych, które ewakuowały rannych helikopterami. Siły Zbrojne Izraela poinformowały również , że rozmieściły na miejscu jednostkę i wiele samolotów.

  Podczas gdy IDF i wiele wczesnych raportów sugerowało, że panika została spowodowana po zawaleniu się dachu lub sceny, izraelska służba ratunkowa wyjaśniła później , że śmierć i obrażenia były wynikiem samego przeludnienia.

  Agencja ratunkowa udostępniła materiał filmowy z miejsca zdarzenia, pokazujący trwającą akcję ratunkową, podczas gdy premier Benjamin Netanjahu nazwał ten incydent „straszną katastrofą”.

  ___
  https://www.rt.com/news/522521-israel-bonfire-festival-deadly-stampede/

Wypowiedz się