PILNE: LEKARZ POTWIERDZA PASOŻYTNICZE ROBAKI W MASECZKACH

 

Nadesłane przez Alexandra Bruce
Forbidden Knowledge

Najnowszą szaloną historią jest to, że na maskach twarzowych i wymazach z COVID są robaki pasożytnicze, co jest teraz potwierdzone, ku absolutnemu przerażeniu lekarza w Wielkiej Brytanii, który przez lata praktykowała, jako lekarz na izbie przyjęć i jako otolaryngolog, który również była nauczycielem anatomii i przedmiotów pokrewnych w szkole medycznej. Mówi „Dr T” i nie wymienia tutaj nazw instytucji, w których studiowała i pracowała, przypuszczalnie w celu ochrony tożsamości osób z nią związanych.

Mówi, że po tym, jak jej nastoletni syn pokazał jej filmy z  poruszającymi się czarnymi pasmami  , które widzieliśmy, i po obejrzeniu wielu takich filmów, dr T założyła, że ​​to mistyfikacja.

Aby to udowodnić, ona i jej syn oglądali razem kilka masek pod mikroskopem, co było łatwe, ponieważ jej mąż praktykował jako dentysta, a jego gabinet miał dostęp do kilku serii i marek chirurgicznych masek na twarz.

Ku jej szokowi, każda z siedmiu indywidualnie zapieczętowanych masek, które testowała z pięciu różnych fabryk, zapakowanych w całkowicie zapieczętowane pudełka z brytyjskiej National Health Service (NHS) była skażona pasożytami.

Co więcej, nie potrafiła przypisać ruchów robaków do niczego „elektrostatycznego”. Była w 100% przekonana, że ​​żyją, mówiąc: „Nie wątpię, że widziałem żywe organizmy w maskach NHS”, jednocześnie przyznając, że nie jest mikrobiologiem i chciałaby spotkać się ze specjalistami w dziedzinie parazytologii patrząc na nie, aby zobaczyć, czy są to uśpione organizmy, które ożywają pod wpływem ciepła, wilgoci i CO 2 .”

„W pewnym sensie zrobiłem z tego szansę. Nie ma możliwości, aby zbieg okoliczności mógł spowodować skażenie wszystkich pięciu, chyba że zanieczyszczenie jest powszechne. Więc dlatego tu jestem… nie ma innych medyków, którzy o tym mówią. Nie wiem dlaczego. Nie rozumiem, jeśli są zajęci i nie widzą tych filmów w Internecie, więc nawet nie wiedzą, że jest problem…”

„Musimy bezwzględnie wezwać do działania każdego, kto ma dostęp do mikroskopu – odpowiedniego mikroskopu w laboratorium – aby koniecznie zaczął patrzeć na maski. Każdy, kto zna kogoś, kto pracuje w laboratorium, musi im powiedzieć… Chcę się mylić, że jest to powszechne. Chcę, żeby to była najbardziej niesamowita, rzadka statystyka, jaka kiedykolwiek istniała; że ja i inni ludzie na całym świecie mieliśmy pecha i że to nie jest to, czym się wydaje ”.

Dr T kupiła wysokiej jakości mikroskop i razem z mężem zrobiła wyraźne wideo, pokazujące poruszające się mikroskopijne czarne pasma / robaki, podczas gdy włókna bawełny obok niego pozostały w bezruchu.

Mówi, że mikrobiolog, któremu wysłała swoje zdjęcia, powiedział jej, że jego zdaniem są to płaskie robaki z   rodziny Platyhelminths . (Można się zastanawiać, czy to może być powód, dla którego stwierdzono, że iwermektyna jest tak skuteczna przeciwko „koronawirusowi”?)

Mark Playne, jej rozmówca, mówi: „Dysonans poznawczy u każdego będzie tak wysoki. Wszyscy będziemy zakładać, że jest to absolutnie niemożliwe. To jest podstawowe założenie; że produkt, który został zbudowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa, może zostać zanieczyszczony w ten sposób, co ma zupełnie odwrotny skutek – cóż, poza efektem odwrotnym… co jest nie do opisania złowieszczy ”.

Ja nie mogę przestać myśleć, żetaenia(tasiemce) może być bioinżynieryjna, aby działała jako metoda wszczepiania urządzenia śledzącego. Tasiemce przystosowały się przez miliony lat do rozwoju w przewodzie pokarmowym człowieka, gdzie mogą żyć niezauważone przez ponad 25 lat, wchodząc przez usta z chorym pożywieniem.

I nie zapominajmy, że KPCh nalegała na podanie  wymazów z odbytu, aby „przetestować” amerykańskich dyplomatów w Chinach  na COVID – chorobę układu oddechowego!

Dziesięć lat temu  Sofia Smallstorm  wybrała się na wycieczkę z wykładami na temat „Mrocznej agendy biologii syntetycznej” oraz tego, jak ta nowa granica nauki łączy genetykę, robotykę i nanotechnologię z sygnałami komunikacji bezprzewodowej (5G) i sztuczną inteligencjąhybrydyzując  naturalne formy i inżynieria tkanek wykraczająca poza nasze najśmielsze marzenia.

Powszechnie uważano, że rozpylanie aerozoli (smugi chemiczne) powoduje rozprowadzanie  nanorurek węglowych, które  po aktywacji przez określone częstotliwości elektromagnetyczne , samoistnie tworzą czarne pasma obserwowane w chorobie Morgellona. W zeszły poniedziałek State of the Nation opublikował  bardzo niepokojący artykuł , w większości z tego.

Dr T mówi: „Jest szansa, że ​​dochodzi do wyjątkowego wykroczenia, ponieważ, jak powiedziałem, jeśli jest to tylko brudna fabryka, dlaczego nie ma na nich brudu? W takim przypadku, jeśli się tym zajmiemy, wszyscy musimy teraz zrobić wszystko, co w naszej mocy… Musimy potraktować to tak poważnie, jak to tylko możliwe, ale to, czego nie chcę, to wprowadzanie ludzi w stan, gdzie już było zbyt dużo strachu; aby zmienić strach przed wirusem na strach przed robakiem.”

„Tak więc chcę tylko rozpoznać ogromną ilość emocji, przez które przeszedłam, odkąd je znalazłam, aby przypomnieć nam, że w naszych ciałach mamy setki mikroorganizmów, które nie tylko szczęśliwie z nami żyją, ale także pomagają nam w relacji symbiotycznej. To nie wygląda na jedno z tych ”.

___
https://forbiddenknowledgetv.net/urgent-doctor-confirms-parasitic-worms-on-facemasks/

Wypowiedz się