Oto twardy niepodważalny dowód, że nazistowski reżim Hitlera ściśle współpracował z niemieckim żydowskim kierownictwem syjonistycznym

Niezwykły wspólny wysiłek nazistów i syjonistów w 1933 r. – medal wydobywa go z Dziury Pamięci

Zapytaliśmy, kto może zidentyfikować ten niezwykły dwulicowy medalion, i otrzymaliśmy dziesiątki odpowiedzi:

Mark Weber z IHR pisze:

list TEN medalik „Nazistowsko-syjonistyczny” został wydany przez berliński dziennik  Der Angriff  dla upamiętnienia wspólnej wizyty oficera SS Leopolda von Mildensteina  i urzędnika Federacji Syjonistycznej  Kurta Tuchlera w syjonistycznej Palestynie  . Seria artykułów z ich trasy, które ukazały się pod tytułem „Podróże nazistów do Palestyny”, ukazała się w  Der Angriff  pod koniec 1934 roku.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w moim artykule „Syjonizm i Trzecia Rzesza” opublikowanym pod adresem

http://www.ihr.org/jhr/v13/v13n4p29_Weber.html

Mark Weber


list MAM jeden z tych żetonów. Było to uderzenie dla  gazety Goebbelsa  Der Angriff i tłumaczy się jako „A (nazistowskie) podróże do Palestyny”. Służyło to upamiętnieniu okazji, kiedy zwolennik / sympatyk syjonizmu (i zapewniony współpracownik), członek SS, baron  Leopold Von Mildenstein , wraz z żoną i  Kurtem Tuchlerem  z Federacji Syjonistycznej Niemiec spędzili sześć miesięcy w podróży po Palestynie.

W tym czasie wielu niemieckich syjonistów, takich jak Tuchler, było zwolennikami nazistów i zdecydowanie oddawało się temu, co uważali za uczciwość i dobrą wolę polityki NSDAP wobec przesiedleń Żydów: sprzyjało to również ich celom politycznym. Dlatego przychylny raport Mildensteina był poszukiwany zarówno przez niemieckich syjonistów, jak i nazistów w ich zbiorowych wysiłkach na rzecz nawracania ludności Palestyny ​​przez żydowskich semitów. Dzienniki z tej wizyty zostały następnie opublikowane w Der Angriff w połowie lat 30-tych. Uważam, że Von Mildenstein był również orędownikiem awansu Eichmanna w Departamencie Przesiedleń.

Nigdy nie można lekceważyć pokręconego geniuszu Goebbelsa.

Pozdrowienia,

Neal Jackson


list Medalion został uderzony przez III Rzeszę, aby uhonorować współpracę i wsparcie udzielone przez Syjonistyczną Agencję Żydowską w uczynieniu Niemiec „Judenfrei”. SS zawarło pisemne porozumienia z organizacją syjonistyczną, aby zapewnić, że Żydzi przebywający w Niemczech lub pozostający pod ich kontrolą zostaną zmuszeni do emigracji, sprzedając ich majątek, z którego dochody trafiały na niemieckie rachunki bankowe, które miały być dostępne Agencji Żydowskiej na zakup towary i usługi z Niemiec JEŚLI deportowany zgodził się osiedlić w Palestynie.

Nowy imigrant do kontrolowanego przez Żydów obszaru Palestyny ​​i jego rodzina otrzymaliby pracę, zazwyczaj w kibucu, i zostaliby robotnikiem rolnym – z traktorem i sprzętem rolniczym zakupionym z Niemiec (ale będącym własnością Agencji Żydowskiej). To był trudny wybór dla Żyda, który nienawidził rolnictwa i paskudnego klimatu w Palestynie – ale jeśli oznaczało to życie jego i jego rodziny, często je przyjmował.

W związku z tym syjoniści zachęcali reżim nazistowski do jak najbardziej przerażającego uprzykrzania życia kontrolowanym przez nich Żydom. Do wyboru był obóz koncentracyjny lub Palestyna (Izrael). Wiele tysięcy wybrało Palestynę. Niemcy pozbyły się Żydów i poprawiły swoją gospodarkę, a żydowska Palestyna (wówczas komunistyczna istota) przyjęła kolonistów, których rozpaczliwie potrzebowała, aby przewyższyć liczebnie ludność tubylczą, której to była ziemia. Istnieje wiele publikacji dokumentujących to porozumienie, w tym książka zatytułowana „Umowa przeniesienia”. Innymi słowy, syjoniści zdecydowanie popierali najostrzejsze traktowanie europejskich Żydów przez Hitlera. Reżim nazistowski stworzył ten Medal na cześć ich współpracy w uwolnieniu Europy od Żydów, przy jednoczesnym ocaleniu ich życia.

Gene Herbert


list http://www.marxists.de/middleast/brenner/ch07.htm#20

WEDŁUG powyższego artykułu medal upamiętnił wizytę barona von Mildensteina w Palestynie.


list To był medal wybity na cześć raportu barona von Mildensteina o Palestynie, który był wystawianyDer Angriff  od 26 września do 9 października 1934 roku.

Zobacz:  Syjonizm w dobie dyktatorów , Lenni Brenner.

PS – Liczyłem na to, że w końcu znajdę kopię lub skan tego raportu, chociaż nie mam pojęcia, gdzie można znaleźć stary numer Der Angriff.

David F.


list Prawdopodobnie otrzymałeś setki odpowiedzi na temat medalionu, ale oto mój wkład.

„… Tak więc na początku 1933 roku baron Leopold Itz Edler von Mildenstein, człowiek, który kilka lat później miał zostać szefem żydowskiej sekcji SD (Sicherheitsdienst, czyli służba bezpieczeństwa, oddział wywiadu SS kierowany przez Reinharda Heydricha) , został zaproszony wraz z żoną do objazdu po Palestynie i napisania serii artykułów dla Der Angriff Goebbelsa. I tak właśnie Mildensteinowie, w towarzystwie Kurta Tuchlera, czołowego członka Berlińskiej Organizacji Syjonistycznej i jego żony, odwiedzili żydowskie osiedla w Eretz Israel. Bardzo pozytywne artykuły zatytułowane „Nazistowska wizyta w Palestynie” zostały należycie opublikowane, a z tej okazji specjalny odlew medalionu ze swastyką po jednej stronie i gwiazdą Dawida po drugiej ”.

http://archives.econ.utah.edu/archives/a-list/2003w27/msg00029.htm

David Catleugh


http://randompottins.blogspot.com/2007/05/coin-with-two-sides.html

PIĄTEK 4 MAJA 2007

Moneta z dwiema stronami

Pod koniec 1979 roku w Wielkiej Brytanii wybuchła awantura o dość niewinne i szanowane czasopismo  History Today , które łączy zawodowych historyków piszących większość jego kopii z nauczycielami, studentami i zainteresowanym ogólnym czytelnikiem. Były skargi do wydawców, listy do gazet, a nawet próby usunięcia magazynu z półek niektórych kiosków.

Taka rozgłos musiała być pewnym szokiem dla redaktorów i pisarzy magazynu, chociaż, jak sądzę, nie mogła zaszkodzić cyrkulacji. Sam nawet zainwestowałem 60 pensów w egzemplarz ze stycznia 1980 roku. (Obecnie wydaje mi się, że to czasopismo kosztuje ponad 3,00 GBP).

Furorę wywołał artykuł Jacoba Boasa zatytułowany „Podróż nazisty do Palestyny”  . A raczej był to rozgłos artykułu, ponieważ ludzie zaczęli robić zamieszanie, zanim zdążyli przeczytać, co Boas miał do powiedzenia w tym artykule.

W artykule Boasa opisano, jak baron  Leopold Itz von Mildenstein , członek partii nazistowskiej i SS Hitlera, wyruszył wiosną 1933 roku w towarzystwie swojej żony i  Kurta Tuchlera , urzędnika Federacji Syjonistycznej Niemiec, również z żoną w podróży do Palestyny.

Hitler właśnie został kanclerzem i rozpoczął swoją antyżydowską politykę. Julius Streicher chciał wypędzić Żydów z Niemiec. Ale naziści nie byli pewni, jak zamierzają to zrobić, nie zakłócając i tak już ogarniętej kryzysem niemieckiej gospodarki, ani też nie wiedzieli, jaki może to mieć wpływ na stosunki Niemiec z resztą świata.

Syjoniści ze swojej strony cieszyli się wzrostem poparcia wśród niemieckich Żydów po objęciu urzędu przez Hitlera w styczniu 1933 r. Większość wcześniej nie widziała sensu opuszczania kraju, w którym byli dobrze ugruntowani, aby ryzykować w biednej i niespokojnej Palestynie. Uważali się za dobrych Niemców, których przyszłość, podobnie jak większość ich przeszłości, była w Ojczyźnie. Ale teraz Hitler mówił im inaczej.

Juedische Rundschaue, dwutygodnik Federacji Syjonistycznej, odnotował wzrost nakładu z mniej niż 10 000 do prawie 38 500 do końca 1933 r. Oświadczył, że tylko ci, których zaangażowanie na rzecz narodu żydowskiego było bez zarzutu, mogą bronić praw Żydów. Stwierdzono również, że tylko syjoniści są w stanie zwracać się do nazistów w dobrej wierze jako „uczciwych partnerów”.

Syjoniści zaproponowali grupowe uregulowanie statusu niemieckich Żydów i zwrócili się do rządu o pomoc w emigracji. Von Mildenstein, poprosił o napisanie czegoś przychylnego o syjonizmie i jego projekcie w Palestynie, zgodził się pod warunkiem, że złoży wizytę w towarzystwie Kurta Tuchlera. Był pod pozytywnym wrażeniem i widział korzyści dla Niemiec, a także dla SS jako zwolenników polityki.

Cykl artykułów zatytułowany „Ein Nazi faehrt nach Palestina” rozpoczął się we wrześniu 1934 r. W Der Angriff, gazecie Goebbelsa. Trwał przez dwanaście części. Von Mildenstein dostrzegł w osadnictwie żydowskim na ziemi formę odrodzenia pasującą do nazistowskich wyobrażeń o krwi i ziemi, a także sposób na pozbycie się Żydów z Niemiec. Ale życie w Palestynie było trudne i pojawiały się problemy w oporze palestyńskich Arabów wobec syjonistycznej kolonizacji i rządów brytyjskich.

Chociaż SS dawało przywileje syjonistom w stosunku do innych grup żydowskich, pomagając ich ruchom młodzieżowym i dając im prawo do noszenia mundurów i wywieszania niebiesko-białej flagi, własna gwiazda Von Mildensteina zgasła pośród rywalizacji i niepowodzeń politycznych, podczas gdy człowiek, którego przyprowadził do wydziału żydowskiego wyszedł na pierwszy plan niejaki Adolf Eichmann.

Sam ocalały, urodzony w obozie koncentracyjnym Westerbork, Boas jest znanym historykiem Holokaustu i pedagogiem, który nie robił nic, aby sensacjonować ten epizod ani demonizować uczestniczących w nim osób. Nie rozważał późniejszych obowiązków, roli konferencji w Evian, umów Agencji Żydowskiej, ani tego, czy więcej Żydów można by uratować, gdyby mogli udać się gdzie indziej. Na tym kończy się jego część historii, w 1936 roku.

Ale podczas gdy Von Mildenstein wpływał na politykę, Der Angriff miał wybity medal upamiętniający jego podróż do Palestyny, medal z nazistowską swastką po jednej stronie i gwiazdą Dawida po drugiej. History Today wykorzystało ten motyw w reklamie w styczniowym wydaniu w 1980 roku z artykułem Jacoba Boasa.

To wywołało okrzyki oburzenia ze strony syjonistycznych rzeczników studentów i innych osób, które przekonały się, że ich obowiązkiem jest ochrona syjonizmu przed wszelkimi sugestiami, że jego przywódcy kiedykolwiek współpracowali z nazistami, i potępienie rzekomych motywów History Today, a także artykułu, którego jeszcze nie przeczytali. Dla niektórych temat ten pozostaje tematem tabu, nawet jeśli został poruszony przez obiektywnego, a nawet dość sympatycznego historyka, jakim był Boas.

Kiedy przyszedł Lenni Brenner, autor Syjonizmu w dobie dyktatorów

przemawiam w Wielkiej Brytanii kilka lat po tej awanturze, wybuchło piekło, jak mogę zaświadczyć, otrzymując kilka ciosów, gdy próbowałem powstrzymać kilku syjonistycznych yobbosów, przerywających spotkanie i rzucających meblami. Niezależnie od tego, czy ktoś lubi Brennera, czy też zgadza się z jego podejściem, jego przeciwnicy nie byli w stanie dyskutować z faktami w jego książkach i musieli przekonać samych siebie, że zajmują się czymś innym.

Teraz jestem wdzięczny Lenni Brennerowi za przesłanie zdjęcia solidnego przypomnienia przeszłości. Pisze, że John Sigler, antysyjonistyczny Żyd, znalazł jeden z medali Goebbelsa, wybity dla upamiętnienia podróży Von Mildensteina.

„John kupił swój medal od szanowanego sprzedawcy monet. Ma około 1,5 ″ średnicy i był pierwotnie wykonany z brązu. Jest grubszy niż moneta. Na zdjęciu posrebrzany brąz. (Posrebrzane medale są powszechne).

„Boczny napis Gwiazdy Dawida brzmi: EIN NAZI FĘHRT NACH PALĘSTINA – Nazista podróżuje do Palestyny. Boczny napis ze swastyką to UND ERZĘHLT DAVON IM Angriff – I opowiada o tym w Angriff ”.

W koszmarze lat trzydziestych naziści i syjoniści nie byli równo dobrani, a ich motywy nie były równie złe. Ale dzisiejszy rewizjonizm i negacja Holokaustu, czy to ze strony neonazistów, czy ich naiwniaków, ma jako drugą stronę medalu lub medal, sposób, w jaki syjonistyczna machina propagandowa usiłowała zmonopolizować i zniekształcić ten kawałek historii dla własnych celów, pozostawiając zaprzeczać temu, co nie pasuje do jego mitu. Historię trzeba uratować przed obiema grupami wrogów.

wysłane przez Charliego Pottinsa o godzinie 7:40


William C. Carlotti, Vermont napisał:

W PAŹDZIERNIKU 2002 r. Napisałem artykuł dla  The Voice News  zatytułowany „Palestine, Immigration and Ha’avara”, dotyczący współpracy syjonistycznej z nazistowskimi SS i Stanami Zjednoczonymi. Artykuł wyodrębnił znaczną ilość informacji ze stron internetowych bez odpowiedniego przypisania źródła, które mogło być konieczne w przypadku czasopisma naukowego, ale które uznałem za konieczne ze względu na ograniczenia miejsca umieszczanego na takich artykułach gazetowych.

Zawsze zastanawiałem się, gdzie można by zdobyć zdjęcie medalu i kopię dwunastu pochlebnych artykułów napisanych przez nazistę, który odwiedził Palestynę.

Oto kopia mojego artykułu.

Palestyna, imigracja i Ha’avara

William C. Carlotti, Vermont

MARVIN Peyser utrzymuje, że jedna z korzyści ze wspierania Izraela wynika z faktu, że „większość 3 miliardów dolarów (rocznie) na pomoc wojskową (dla Izraela) jest wydawana właśnie tutaj, w USA” na wsparcie „amerykańskiego przemysłu obronnego” , ”Który według pana Peysera jest„ istotną częścią naszej gospodarki ”. [ Wspieranie Izraela leży w najlepszym interesie Ameryki , 21 czerwca] W rzeczywistości wymagana jest pomoc z amerykańskimi producentami uzbrojenia, bomb, kul, pistoletów, broni, samolotów i innych urządzeń do zabijania (w tym projektowanie i rozwój specjalne czołgi znane z wtargnięcia do społeczności palestyńskich).Europejscy (głównie niemieccy) Żydzi zawarli podobny układ z nazistowskim niemieckim rządem Hitlera mniej więcej siedem miesięcy po dojściu Hitlera do władzy w 1933 r. Porozumienie to stało się znane jako Ha’avara (Umowa Transferowa). Nazistowskie Niemcy i Agencja Żydowska zakończyły negocjacje transferowe, pozwalając Żydom emigrującym z Niemiec do Palestyny ​​na zdeponowanie swojego majątku w Niemczech i otrzymanie palestyńskich funtów po przybyciu do Palestyny. Federacja Syjonistyczna Niemiec, Anglo-Palestine Bank i niemieckie władze gospodarcze podpisały 25 sierpnia 1933 r. Porozumienie zezwalające na transfer kapitału żydowskiego z Niemiec do Palestyny ​​przez imigrantów lub inwestorów.

Dzięki temu niezwykłemu układowi Żydzi udający się do Palestyny ​​zdeponowali pieniądze na specjalnym koncie w Niemczech. Za te pieniądze zakupiono niemieckie narzędzia rolnicze, materiały budowlane, pompy, nawozy, transport samochodowy i inne towary wszelkiego rodzaju i rodzaju, które były eksportowane do Palestyny ​​i tam sprzedawane przez należącą do Żydów firmę Ha’avara w Tel. -Aviv. Pieniądze ze sprzedaży zostały przekazane emigrantom po przybyciu do Palestyny ​​w wysokości odpowiadającej ich depozytom w niemieckich bankach.

Niemieckie towary napływały do ​​Palestyny ​​przez Ha’avarę, do której wkrótce potem dołączyła umowa barterowa, na mocy której palestyńskie pomarańcze i produkty rolne wymieniano na niemieckie drewno, samochody, maszyny rolnicze i inne towary. Porozumienie umożliwiło niemieckim Żydom spełnienie wymogów brytyjskiego świadectwa imigracyjnego i służyło syjonistycznemu celowi sprowadzenia żydowskich osadników i kapitału rozwojowego do Palestyny, a jednocześnie służyło niemieckiej gospodarce wzrostem produkcji i eksportu niemieckich towarów w celu zrównoważenia kryzys gospodarczy. Porozumienie z Ha’avara przez pewien czas pomagało nazistom podważać antynazistowski bojkot zainicjowany przez Kongres Żydów Amerykańskich zaledwie na kilka tygodni przed podpisaniem porozumienia.

Negocjacje w sprawie porozumienia zapoczątkowała sześć miesięcy po dojściu Hitlera do władzy Federacja Syjonistyczna Niemiec (zdecydowanie największa grupa syjonistyczna w kraju), która przedstawiła szczegółowe memorandum nowemu rządowi. W memorandum dokonano przeglądu stosunków niemiecko-żydowskich i formalnie zaoferowano syjonistom wsparcie w „rozwiązaniu” irytującej „kwestii żydowskiej”. Sugerował, że pierwszym krokiem powinno być szczere uznanie fundamentalnych różnic narodowych:

„Syjonizm uważa, że ​​odrodzenie narodowego życia narodu, które teraz dokonuje się w Niemczech poprzez akcentowanie jego chrześcijańskiego i narodowego charakteru, musi nastąpić także w żydowskiej grupie narodowej. Również dla narodu żydowskiego pochodzenie narodowe, religia, wspólny los i poczucie jego wyjątkowości muszą mieć decydujące znaczenie w kształtowaniu jego egzystencji … ponieważ my także jesteśmy przeciwni małżeństwom mieszanym i jesteśmy za utrzymaniem czystości żydowskiego pochodzenia. grupować i odrzucać wszelkie wykroczenia w dziedzinie kultury, wychowawszy się w języku niemieckim i kulturze niemieckiej, możemy z podziwem i wewnętrzną sympatią interesować się dziełami i wartościami kultury niemieckiej… ”

W rezultacie rząd Hitlera energicznie poparł propozycję syjonizmu dotyczącą emigracji Żydów do Palestyny ​​od 1933 do 1940-41. Współpraca była tak dokładna, że ​​SS ze szczególnym entuzjazmem poparło porozumienie transferowe syjonizmu. Oficer SS Leopold von Mildenstein i urzędnik Federacji Syjonistycznej Kurt Tuchler i ich żony podróżowali razem po Palestynie przez sześć miesięcy, aby ocenić tam rozwój syjonizmu. Opierając się na własnych obserwacjach, von Mildenstein napisał serię dwunastu ilustrowanych artykułów dla ważnego berlińskiego dziennika Der Angriff, który ukazał się pod koniec 1934 r. Pod tytułem „Podróż nazistów do Palestyny”, chwaląc sukces porozumienia transferowego. Wydawcy Der Angriff wydali specjalny medal, ze swastyką po jednej stronie i gwiazdą Dawida po drugiej,dla upamiętnienia wspólnej wizyty SS-syjonistów. Kilka miesięcy po ukazaniu się artykułów von Mildenstein został awansowany na szefa działu spraw żydowskich w służbie bezpieczeństwa SS w celu skuteczniejszego wspierania migracji i rozwoju syjonistów.

W latach 1933-1941 około 60 000 najbogatszych, najlepiej wykształconych Żydów w Niemczech (czyli około 10% ludności żydowskiej w Niemczech w 1933 r.) Wyemigrowało do Palestyny ​​przez Ha’avara i inne układy niemiecko-syjonistyczne. (Ci niemieccy Żydzi stanowili około 15% żydowskiej populacji Palestyny ​​w 1939 r.) Całkowita kwota przekazana z Niemiec do Palestyny ​​przez Ha’avara między sierpniem 1933 a końcem 1939 roku wynosiła 8,1 miliona funtów lub 139,57 miliona marek niemieckich (wówczas równowartość ponad 40 milionów dolarów, ale równowartość 516 milionów dolarów w dolarach z 2002 roku). Kwota ta obejmowała 33,9 mln marek niemieckich (13,8 mln USD) przekazanych przez Bank Rzeszy w związku z Umową. Dzięki kapitałowi z Niemiec zbudowano kilka dużych przedsiębiorstw przemysłowych, w tym wodociąg Mekoroth i firmę tekstylną Lodzia.Napływ towarów i kapitału Ha’avara spowodował eksplozję gospodarczą w żydowskiej Palestynie.

Wyciągając wnioski ze współpracy z hitlerowskimi Niemcami, elita rządząca Izraela & emdash; obecnie internowana w partii Likud & emdash; zawarła taką samą umowę ze Stanami Zjednoczonymi na kwotę 90 miliardów dolarów pomocy wojskowej od 1948 roku, która została wydana w Stanach Zjednoczonych na wzmocnić kompleks militarno-przemysłowy. Ciągła ekspansja kolonialna Izraela, przekształcona w Stany Zjednoczone „Fort Apache” na Bliskim Wschodzie, jest zapisana w śmierci i cierpieniach narodów żydowskich i palestyńskich.

http://www.thevoicenews.com/news/2002/1004/In_Response/R01.html

To samo dotyczy twoich francuskich czytelników

http://mounadil.blogspot.com/2007/05/le-revers-peu-connu-dun-cheminement.html#links


list PROSZĘ zajrzeć na stronę internetową:  The Marksisim Message-Nazi-Syionist Cooperation . (Nie mam bezpośredniego adresu, ale pojawia się w MSN.) Ma długie wyjaśnienie. Niemiecki baron; Członek SS von Mildenstein odwiedził Palestynę za namową syjonistów, a następnie napisał pozytywną, 12-częściową serię w  Der Angriff  dla dr Goebbelsa! Rada Syjonistyczna w Niemczech. Mam nadzieję, że to jest pomocne. Serdecznie pozdrawiam pana i mojego osobistego bohatera, panie Irving

Z poważaniem, David Stolz


Na medalu jest dużo, jeśli wygooglujeszEin Nazi fahrt nach Palestina

Wśród artykułów:  http://www.marxists.de/middleast/brenner/ch07.htm#n19

Do 1934 roku SS stało się najbardziej pro-syjonistycznym elementem partii nazistowskiej. Inni naziści nazywali ich nawet „miękkimi” wobec Żydów. Baron von Mildenstein wrócił z półrocznej wizyty w Palestynie jako zagorzały sympatyk syjonistów. Teraz jako szef działu żydowskiego w Służbie Bezpieczeństwa SS rozpoczął naukę języka hebrajskiego i zbieranie hebrajskich akt; kiedy jego były towarzysz i przewodnik, Kurt Tuchler, odwiedził jego biuro w 1934 roku, przywitały go dźwięki znanych żydowskich melodii ludowych. Na ścianach wisiały mapy pokazujące szybko rosnącą siłę syjonizmu w Niemczech. Von Mildenstein dotrzymał słowa: nie tylko pozytywnie napisał o tym, co zobaczył w syjonistycznych koloniach w Palestynie; przekonał również Goebbelsa do opublikowania raportu jako ogromnej dwunastoczęściowej serii w jego własnym Der Angriff (The Assault),czołowy nazistowski organ propagandowy (od 26 września do 9 października 1934 r.). Pobyt wśród syjonistów wskazał esesmanowi „drogę do uleczenia wielowiekowej rany na ciele świata: kwestia żydowska”. To było naprawdę zdumiewające, jak jakiś dobry żydowski boden pod jego stopami mógł ożywić Żyda: „Ziemia zreformowała jego i jego rodzaj w ciągu dekady. Ten nowy Żyd będzie nowym ludem ”. Na pamiątkę wyprawy barona Goebbels wybił medal: z jednej strony swastykę, z drugiej gwiazdę syjonistyczną. [19]Ten nowy Żyd będzie nowym ludem ”. Dla upamiętnienia wyprawy barona Goebbels wybił medal: z jednej strony swastykę, z drugiej gwiazdę syjonistyczną. [19]Ten nowy Żyd będzie nowym ludem ”. Na pamiątkę wyprawy barona Goebbels wybił medal: z jednej strony swastykę, z drugiej gwiazdę syjonistyczną. [19]

19. Jacob Boas, A Nazi Travels to Palestine,  History Today  (Londyn, styczeń 1980), s. 38.
Dodatek do ostatniego e-maila:

Dokładniej, patrz strona 78 książki   Brenner „ Syionism in the Age of the Dictators” . Cała praca jest łatwo dostępna online.

PPS – Pan Brenner jest jednym z ostatnich prawdziwych komunistów i wcale nie jest przyjazny rewizjonistom „prawicy” (wyraził chęć spalenia budynku IHR, gdy skontaktowano się z nim w sprawie zaopatrzenia w swoje książki). Był jednak wyraźnie zniesmaczony faszystowską współpracą syjonistów i wyszczególnił to zarówno w powyższej pracy, jak i w 51 Dokumentach. Obydwa są warte przeczytania i starannie przypisane.

David F.

___

Źródło: http://www.fpp.co.uk/online/09/07/Nazi_Zionism.html

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=61168

Wypowiedz się