Oszustwo Rockefellera-Bidena rozpada się podczas gdy świat trzyma się od nich z daleka

Zamach stanu przeprowadzony w Stanach Zjednoczonych przez rodzinę Rockefellerów i ich Radę ds. Stosunków Zagranicznych rozpada się podczas gdy świat trzyma się z daleka od tej ohydnej rodziny przestępczej. Po odejściu Donalda Trumpa rośnie konsensus wśród elit władzy, że fałszywa prezydentura Joe Bidena staje się filmem katastroficznym. Dlatego na najwyższych szczeblach światowej władzy pracuje się nad trzecią alternatywą, twierdzą źródła wielu tajnych stowarzyszeń.

W obecnym stanie rzeczy, rodzina Smoka, Masoni P3, Rycerze Malty, Brytyjska Wspólnota, Masoni Lotosu, Rosjanie i inne grupy zgodziły się, że merytokratycznie obsadzona organizacja przyszłego planowania z funduszem w wysokości bilionów dolarów, jest potrzebna dla planety.

Skontaktowano się również ze Stowarzyszeniem Thule aby sprawdzić czy nie są skłonni wyjść z ukrycia i udostępnić swoją technologię antygrawitacyjną i inną ludzkości jako całości.

Jak to ujęło MI6,nieoficjalne dyskusje są obecnie najważniejszą dyskusją dyplomatyczną na świecie jeśli nie w historii, jeśli osiągniemy to co przewidujemy. Ponieważ – ze względów bezpieczeństwa – te dyskusje odbywają się za pomocą środków analogowych, to zajmie co najmniej trzy tygodnie dla wszelkich publicznie widocznych wyników, źródła również mówią.

W międzyczasie, operacje psychologiczne fałszywej prezydentury Bidena nadal degenerują się. Możemy teraz potwierdzić, że żaden amerykański dowódca wojskowy nie spotkał się z tak zwanym sekretarzem obrony USA Llyodem Austinem, kiedy odwiedził Japonię w połowie marca.

Możemy również potwierdzić, że rząd Korei Południowej uniknął zarówno Austina jak i fałszywego Sekretarza Stanu Anthony’ego Blinkena, gdy odwiedzili ten kraj po Japonii.

Tak zwany prezydent Biden miał również to co było zapowiadane jako jego pierwsza konferencja prasowa w zeszłym tygodniu. Nie odbyło się to jednak w Białym Domu i nie było tam żadnych zagranicznych reporterów. Nie było też zdecydowanej większości reporterów Białego Domu z administracji Trumpa.

Innymi słowy, był to całkowicie zainscenizowany incydent z użyciem propagandowych reporterów, rzucających pytania do upośledzonego umysłowo sobowtóra Bidena, który ledwo czytał swój teleprompter.

Podczas gdy ta żałosna farsa jeszcze bardziej oczernia wizerunek USA, wojna gospodarcza szaleje z atakami zarówno ze strony mafii Rockefellerów jak i przeciwko nim. Najbardziej ewidentnym tego znakiem jest oczywiście statek Evergreen (wiecznie zielony), który zablokował Kanał Sueski po wykonaniu znaku “up yours – wal się“.

Evergreen to kod tajnych służb dla Hillary Rockefeller Clinton, co oznacza, że ta blokada była jasną wiadomością dla Rockefellerów. Dlatego korporacyjne media propagandowe, takie jak New York Times, nazywają statek “Ever given – nigdy nie dostaną.”

Jak powszechnie donoszono w innych miejscach, duża chińska autostrada została również zablokowana przez ciężarówkę z logo Evergreen.

Przesłanie jest jasne, chińska partia komunistyczna dogadująca się z Rockefellerami aby sfinansować ich fałszywą prezydenturę Bidena, musi to zakończyć, inaczej chińskie szlaki handlowe zostaną zablokowane.

Chińczycy uznali blokadę Kanału Sueskiego za akt wojny i odpowiedzieli zestrzeleniem dwóch amerykańskich satelitów wojskowych, podają źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. Krótkie klipy wideo poniżej pokazują ich zniszczenie, podają źródła.

https://video.wixstatic.com/video/bcb736_616b35e912434434ae6e1350cfa7d746/720p/mp4/file.mp4

https://video.wixstatic.com/video/bcb736_fec7871c89a843e1baf413d4f84fdfa8/480p/mp4/file.mp4

Zablokowanie Kanału Sueskiego i zestrzelenie satelitów były tylko najbardziej widocznymi ostatnimi oznakami trwającej hybrydowej wojny światowej, na przykład przemysł samochodowy, pozostała twierdza siły przemysłowej Rockefellerów, jest powoli dławiony przez niedobór półprzewodników.

Produkcja NXP Semiconductors i Infineon Technologies, graczy nr 1 i Nr 3 na świecie odnośnie chipów samochodowych, została znokautowana w lutym przez nienaturalne burze w Teksasie.

Teraz japoński producent chipów Renesas Electronics, gracz numer 2 odnośnie chipów samochodowych, mówi, że ich zakład został zniszczony przez pożar w zeszłym tygodniu. Tak więc światowy przemysł motoryzacyjny przestaje działać.

https://asia.nikkei.com/Business/Tech/Semiconductors/Chip-starved-automakers-shudder-at-Renesas-plant-s-1-month-halt

Obserwujemy również ataki na rafinerie ropy naftowej i gazu ziemnego na całym świecie. Ponownie, są to kluczowe bastiony władzy Rockefellerów.

W szczególności, po niszczących atakach na zakłady naftowe Rockefellerów w Arabii Saudyjskiej, następowały ataki na zakłady w miejscach od Mozambiku po Indonezję.

https://www.nzherald.co.nz/world/homes-evacuated-after-massive-explosion-fireball-obliterates-indonesian-oil-refinery/SI6QCMSLN6Y5KQSUOHRYFMI3VE/

https://sputniknews.com/asia/202103281082475776-massive-explosion-hits-balongan-oil-refinery-in-indonesia/

https://www.reuters.com/article/us-mozambique-insurgency/dozens-killed-in-besieged-mozambique-gas-town-idUSKBN2BK0JF?il=0&utm_source=reddit.com

Trwa również nowa seria zabójstw i egzekucji. Tom Heneghan, który opublikował zdjęcie nazistowskiego agenta CIA Mike’a Cottrella, krótko poinformował w zeszłym tygodniu, że Cottrell został zabity. Od tego czasu raport został całkowicie usunięty z Internetu.

Poinformował on również, że prawnik Cottrella, Al Hodges, współpracował z agencją Białych Kapeluszy, przekazując komunikację wewnętrzną między Cottrellem, Daną Wilcox z Delmara Timber Trust, ówczesnym sekretarzem skarbu USA Henrym ‘Hankiem’ Paulsonem i gwałcicielem dzieci, niemieckim nazistą George’em W. Bushem jr. OSZUSTEM Scherffem.” To również zostało usunięte z Internetu.

W miniony weekend dowiedzieliśmy się również o śmierci Wielkiego Mistrza Gnostyckich Iluminatów Sasha Zarika, Alias Alexander Romanov. Zarik został zabity przez pociąg na stacji Hanakoganei w Tokio w sierpniu ubiegłego roku, według jego żony. Dowiedzieliśmy się o tym w zeszłym tygodniu, ponieważ informacje zostały celowo zatajone przed nami przez grupę gangsterów ukrywających się na drugim piętrze posterunku policji Koganei w Tokio.

Zarik był tajnym agentem Australijskich Służb Wywiadowczych (ASIS), który infiltrował wschodnioazjatyckie operacje przemytu narkotyków frakcji narkotykowej CIA. Ujawnił swoją przykrywkę w czerwcu 2010 roku, kiedy udał się do ambasady Australii w Tokio aby ostrzec, że urządzenie jądrowe zostało przemycone do Japonii w celu wykorzystania w ataku terrorystycznym. Następnego dnia premier Australii Kevin Rudd został zmuszony do dymisji przez “Zarząd Rezerwy Federalnej“, według kolegów Zariksa z ASIS po tym jak Rudd przekazał to ostrzeżenie amerykańskiemu wywiadowi.

Zarik miał również odwiedzić tego pisarza i ogłosić, że miał 70 kilogramów kontrabandy i że muszę przedstawić go japońskiemu podziemiu Yakuzy, bo inaczej zostanę zabity. Powiedział, że jeśli wprowadzę go, dostanę dochód w wysokości około 10 000 USD miesięcznie.

Zamiast tego przedstawiłem Zarika agentowi japońskiego wywiadu wojskowego Takamasu Kawase, który ostrzegł, że to pułapka. Okazuje się, że kontrabanda została zmieszana z niszczącymi umysł chemikaliami, a Zarik przeszedł całkowitą degenerację psychiczną po spożywaniu jej przez kilka miesięcy.

Zarik został również poproszony przez policyjnych zbirów z Koganei aby popełnił krzywoprzysięstwo zeznając, że to ja byłem mózgiem transakcji. Odmówił, po czym jego dawni koledzy z tajnej agencji zaczęli go unikać. To było także mniej więcej w tym czasie gdy brytyjski premier Tony Blair zaczął chwalić się, że wkrótce zostanę wsadzony do więzienia za narkotyki.

Ponieważ ujawnił planowany terroryzm nuklearny i odmówił popełnienia krzywoprzysięstwa; paszporty Zarika i wszystkie dokumenty identyfikacyjne znajdujące się w jego posiadaniu zostały mu odebrane, przez co stał się bezpaństwowcem i bankrutem.

Możecie być pewni, że cały wydział policji Koganei zostanie oznaczony jako zbrodniarze wojenni, wytropiony i zabity, chyba że wydadzą ludzi, którzy zamordowali Zarika, w tym, jak mówią nasze źródła, Hirofumi Nakasone, syna Yasuhiro Nakasone (który zmarł podczas przesłuchania w Guantanamo).

W szerszym kontekście Zarik i ja mieliśmy do czynienia z nazistowskim zamachem stanu przeciwko zachodniej władzy, przeprowadzonym przez niemieckich agentów DVD. Byli to m.in. George Bush Sr. i Jr., Papież Ratzinger, Tony Blair, generał Jezuitów Peter Hans Kolvenbach, Baron Fritz Thysen, były premier Japonii Yasuhiro Nakasone, premier Izraela Benjamin Netanjahu, Henry (Heinz) Kissinger, prezydent Francji Nicolas Sarkozy i Habsburska rodzina królewska ukrywająca się za Światowym Forum w Davos.

Zarik dołącza do Neila Keenana, Jane Burgermeister, Christophera Story i wielu innych w szeregach tych, którzy zginęli za podjęcie działań przeciwko ludobójczym bandytom.

Jednak o wiele więcej złych facetów, w tym większość z tych wymienionych powyżej, zostało zabitych, uwięzionych lub usuniętych z urzędu. Każdy kto jeszcze żyje, nie będzie długo. Ludobójstwo nie jest zbrodnią, która może ujść na sucho.

Mówiąc o ludobójstwie; źródło Mossadu informuje nas, że tak zwany mąż wiceprezydent Kamali Harris, Doug Emhof jest członkiem sekty śmierci Chabad “zabić 90% ludzkości i zniewolić resztę “.

Ta sekta śmierci, której nie udało się zabić nas bronią biologiczną, próbuje teraz zabić nas szczepionkami, jak mówią teraz niezliczeni informatorzy. Poniższy link i krótki fragment od byłego wiceprezesa Pfizer i dyrektora ds. nauki Dr Mike’a Yeadona ma jasne przesłanie:

https://www.godlikeproductions.com/forum1/message4747291/pg1?c1=1&c2=1&disclaimer=Continue

“Doskonale zdaję sobie sprawę z globalnych zbrodni przeciwko ludzkości popełnianych przeciwko dużej części ludności świata…

Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że stoimy w obliczu zła (a nie determinacji jaką kiedykolwiek podjąłem podczas 40-letniej kariery naukowej) i niebezpiecznych produktów…

… jeśli ktoś chciałby skrzywdzić lub zabić znaczną część ludności świata w ciągu najbliższych kilku lat, systemy wprowadzane teraz umożliwią to. Uważam, że jest całkowicie możliwe, że zostanie to wykorzystane do masowej depopulacji.”

https://brandnewtube.com/watch/covid-19-vaccines-are-weapons-of-mass-destruction-and-could-wipe-out-the-human-race_GcjtJu9dY1RcSNh.html?fbclid=IwAR3wBXvglHEGJdhzXReN9nTGZiJ3jzRIJ5FWdz7xxDEqRwCTtu0hlwFLR6k

Śladem do głowy tej ośmiornicy lub grupy Oktogon pozostaje Szwajcaria. Pamiętajcie, kiedy poszedłem odwiedzić Masonów P2 (teraz P3) we Włoszech, powiedzieli mi, że zamierzają zwolnić przeklętego papieża i premiera Włoch Berlusconiego, i zrobili to. Jeden z członków tej grupy, Leo Zagami, mówi, że papież Franciszek (a raczej jego sobowtór) “wkrótce złoży dymisję.”   https://leozagami.com/

Zagami i jego koledzy powiedzieli również, że przyjmowali rozkazy od “kosmitów w Szwajcarii.

Stowarzyszenie Białego Smoka (WDS) zaoferowało wysłanie przedstawiciela aby spotkał się z tymi “kosmitami” w Szwajcarii, aby wynegocjować zmianę sposobu zarządzania tą planetą. Szczegółowe propozycje zostały przesłane do BIS za pośrednictwem różnych agencji wywiadowczych. Jak wspomniano powyżej, skontaktowano się również ze Stowarzyszeniem Thule, które działa z podziemnych baz w Szwajcarii i na Grenlandii, według wewnętrznych źródeł.

Rodzina Smoka zaoferowała również WDS użycie dowolnego z niezliczonych IOU – skryptów dłużnych (obligacji o wysokich nominałach itp.), które otrzymywali przez lata od szwajcarskich “kosmitów” w zamian za ich złoto. Te IOU, w dominacji niezliczonych bilionów dolarów, byłyby więcej niż wystarczające aby sfinansować ogromne projekty, aby przekształcić tę planetę w raj dla wszystkich żywych stworzeń.

Twórca Kwantowego Systemu Finansowego, który ma odebrać swoje prawa do systemu Rothschildom (którzy mu je ukradli), zaoferował również wsparcie i skontaktował się z BIS.

Szwajcarzy muszą przekazać tych “kosmitów” Trybunałowi w Norymberdze. Pamiętajcie, ci ludzie próbowali – i nadal próbują – aktywnie zamordować większość ludzkości.

29 marca 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/03/29/rockefeller-biden-scam-falling-apart-as-world-shuns-it/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/04/01/benjamin-fulford-oszustwo-rockefellera-bidena-rozpada-sie-podczas-gdy-swiat-trzyma-sie-od-nich-z-daleka/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Obłąkany, bezradny i przestraszony mitoman:-(

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Panie Krnąbrny
   Na sprawach duchowych, covidowych i pozaziemskich, masz Pan w zespole dobrze znające się osobowości, ale w sprawach politycznych i to dziejących się pod powierzchnią, przyznałeś się, że nie masz w zespole znających tą tematykę osobowości… więc po co zabierasz Pan głos…

   • krnabrny1 says:

    Przedstawiłem opinię, człowiek znający się na rzeczy zapytał by o argumenty, a nie wysnuwał pochopne wnioski:-))

    …a ja w tym momencie znów musiał bym zrobić analizę tego „bełkotu”, który nie ma spójności nawet na poziomie logicznym, tak jak to robiłem już nie raz w przypadku Pana Fulforda na łamach KIP:-)

    Natomiast, sam przypadek mnie smuci, człowiek który traci kontrolę nad tym co robi jest dla mnie przykrym widokiem, nie jest to coś co by budziło we mnie satysfakcję.

Wypowiedz się