Częstotliwość i Terminy

fale światła 5d eraoflightdotcom

Ludzkość jest w stanie wojny ze sobą. 

Nigdy w historii ludzkości nie było takiego czasu, w którym ramy czasowe w masowej percepcji zostały tak złamane. 

Porozumienia są zawierane, gdy dwie lub więcej osób postrzega ich rzeczywistość aby być takim samym lub podobnym pod wieloma względami, umowy te nie są zawierane twarzą w twarz ani żadną pisemną umową, są po prostu świadomym porozumieniem dotyczącym postrzegania, podzielającym podobne przekonania. 

Te przekonania niekoniecznie muszą być podtrzymywane przez świadomą świadomość intelektualną, często są zasilane przez emocje lub lęki utrzymywane na poziomie podświadomości. Jednak łącznie te osie czasu kształtują ludzką rzeczywistość.

Każda dusza, wydarzenie lub lokalizacja w naszym Wszechświecie ma unikalną częstotliwość wibracji i aby zlokalizować jakąkolwiek Duszę, Miejsce lub Wydarzenie, wystarczy dopasować tę częstotliwość wibracji, a następnie możesz rezonować z tymi wibracjami jako część swojej percepcyjnej świadomości.

W naszym Wszechświecie NIE MA POCZĄTKU ani KONIECA – po prostu JEST. Czas jest płynny i zależy tylko od postrzegającej go świadomości. Tutaj, na Ziemi, w tych ostatnich czasach, wspólnie jako część Zbiorowej Linii Czasu stworzyliśmy Czas Liniowy – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Mając ten model w percepcji, wspólnie uzgodniliśmy długość życia naszej ludzkiej biologii, od 7 do 9 dekad.

Każda dusza ze swoją unikalną częstotliwością animuje Oś czasu ze „świadomą świadomością skupienia”, innymi słowy, niezależnie od twoich przekonań animujesz wstępnie napisane wydarzenie na osi czasu. 

Pamiętaj, że istnieją nieskończone Osie Czasu i wszystkie są wstępnie napisane. Mają początek, środek i koniec i można je uznać za deterministyczne. Są to określona częstotliwość, która przyniesie określony rezultat, PRAWO PRZYCIĄGANIA. 

Na przykład to, czego się boisz – tworzysz, ponieważ to właśnie tam zabierze Cię „świadome skupienie”. Im bardziej się czegoś boisz i im bardziej starasz się to od siebie odepchnąć, tym więcej energii inwestujesz w to, o czym „myślisz”, czego nie chcesz. Jednak tracisz swoją kreatywną, świadomą świadomość, aby manifestować dokładnie to, czego nie chcesz.

Innymi słowy, to, czemu „opierasz się” – trwa ”dzięki twemu własnemu stworzeniu. Na tym etapie ważne jest, aby pamiętać, że istnieją nieskończone wersje was samych, nieskończone prawdopodobieństwa i nieskończone możliwości, jednak nie wszystkie mogą być dla was dostępne. 

Wyobraź sobie, że każda oś czasu, jak określono powyżej, jest jak film, ma początek i klatka po klatce, jest obraz do samego końca. Ten film jest kompletny. Tym, co ożywia ten ruchomy obraz jako Twoją Oś czasu, jest Twoje „skupienie”, które jest określane przez Twoją unikalną częstotliwość wibracji. Twoja częstotliwość wibracji jest twoją osobistą dominującą częstotliwością, która jest sumą WSZYSTKICH twoich BELEIFÓW,( przekonań, wiary) z których większość jest utrzymywana w twojej podświadomości jako Strach, którego możesz być świadomy lub nie.

W miarę jak wzrastacie i ewoluujecie duchowo, podnosicie swoją częstotliwość i poprzez tę nową, bardziej podwyższoną świadomość, możecie przeskoczyć do innej Linii Czasu. To dzięki temu procesowi mamy WOLNĄ WOLĘ, możemy wybierać spośród nieskończonych wariacji, jakiej przyszłości wymagamy lub rzeczywistości, którą chcielibyśmy dla siebie ukształtować. 

Wyobraź sobie ponownie, że wszystkie wymienione powyżej filmy działają równolegle do siebie, obok siebie, a twoja obecna częstotliwość wibracji określa, który film animujesz. Znajdujesz się na tej osi czasu, ponieważ pasujesz do niej wibracyjnie.

Teraz, aby dalej zademonstrować ten model, wszystkie Osie czasu po lewej stronie mają bardziej negatywny wynik, a wszystkie Osie czasu po prawej stronie mają bardziej pozytywny wynik. 

Wraz z rozwojem duchowym i wprowadzaniem bardziej podnoszących na duchu zmian w swoim życiu, przeskakujesz Osie Czasu w prawo, a jeśli jednak zdecydujesz się kontynuować bardziej destrukcyjną ścieżkę w procesie podejmowania decyzji, przeskoczysz do Osi Czasu po lewej stronie.

W rzeczywistości istnieje tylko jedna Linia Czasu dla każdej Duszy, ponieważ Dusza jest często nieświadoma tego, że jeśli wybrano pozytywny wynik, powstają NOWE możliwości lub jeśli ta Dusza zdecyduje inaczej, dostępnych jest więcej negatywnych wyników, dlatego dla Duszy jest tylko jedna ścieżka. 

Jeśli jednak byłeś swoim obserwatorem, mógłbyś zobaczyć punkt, w którym zmieniłeś Osie Czasu. Mogą się one zdarzać nawet kilka razy dziennie, w zależności od twojej reakcji na rzeczywistość, którą stworzyłeś dla siebie lub na rzeczywistość narzuconą ci. Są sytuacje, które będziemy nazywać punktami Nexusa, w których następują „skoki kwantowe” w świadomości – 

LUDZKOŚĆ JEST TERAZ ZBIOROWO STOJĄCA W NAJWIĘKSZYM PUNKCIE NEXUSA W CAŁEJ HISTORII.

Regresywne energie sprowadziły Wojnę z Ludzkością na powierzchnię naszej pięknej planety Ziemia, a rezultatem ich deterministycznych Linii Czasu jest ogromny skok ludzkości w lewo. 

CZAS, ABY KAŻDY SIĘ ZBUDZIŁ, PAMIĘTAJ O TRENINGU W TYM ŻYCIU I WIELU INNYCH ŻYCIACH – TO DLATEGO TU JESTEŚ, NIGDY W HISTORII CZŁOWIEKA NIGDY NIE DOŚWIADCZAŁEŚ W TYCH PROPORCJACH. 

Ten punkt Nexusa wymaga ogromnego skoku w prawo, musimy zawrzeć NOWYCH UZGODNIEŃ ustalenia dotyczące tego, jak chcemy kształtować naszą rzeczywistość tu na Ziemi.

Nie musimy spotykać się twarzą w twarz, nie musimy demonstrować naszym oprawcom, nie ma z czym walczyć, nie ma się czemu się oprzeć, bo jak to robimy, to skaczemy w lewo w nasze własne zapomnienie.

 WSZYSTKO, CO JEST WYMAGANE, TO NASZA STAŁA SKONCENTROWANA CHARAKTERYSTYKA, INTENCJA ŚWIATA, KTÓREGO POTRZEBUJEMY – WIZUALIZUJ TEN NOWY ŚWIAT POD KAŻDYM WZGLĘDEM, JAKI MOŻESZ WYBRAĆ. 

Na przykład spójrz na Ziemię z góry i zobacz piękną dziewiczą planetę, która jest pokryta lasami i naturą w nieskazitelnym stanie, piękne turkusowe oceany pełne tętniącego życia, pokryte śniegiem góry skąpane w nieskazitelnym czystym powietrzu, ludzką populację żyjącą w pokoju i harmonii ze sobą nawzajem i połączeni z samą Ziemią, Wszyscy istniejący na łatwo dostępnej częstotliwości Miłości i Integracji. 

Społeczności połączone miłością i szacunkiem, które nie wymagają systemu monetarnego ani centralnego zarządzania, społeczności, które są samoorganizujące się z otwartymi dyskusjami na temat „otwartego źródła”( ‘open source’ ) i procesem podejmowania decyzji w oparciu o Najwyższe Dobro WSZYSTKIEGO, gdzie szanujecie i respektujecie całe życie, szanujecie i respektujecie cały Świat Naturalny i dzielicie się swobodnie WSZYSTKIMI DARAMI, których zapewnia Świat Naturalny. 

Społeczności z dostatkiem we wszelkiego rodzaju rzeczach, BEZ niedoboru, ponieważ wszystko jest pod dostatkiem. Społeczność, która lubi sztukę, muzykę, naturalne leki, które pomagają organizmowi w naturalny sposób odmłodzić, i nowe nauki o urządzeniach darmowej energii, które pozwalają na podróże międzygwiezdne, gdzie ponownie łączymy się z naszymi międzygwiezdnymi sąsiadami, których wibracje są takie same. 

 TO JEST 5D. W tej chwili jesteśmy gotowi do wyższej rzeczywistości 3D, a intencją regresywnych jest przeniesienie nas z powrotem do niższego 3D i Strachu.

Strach był naszym partnerem tak długo, jak długo istnieje Ludzkość. To nasz strach zapewniał kontrast. Bez strachu nie byłoby kontrastu, do doświadczania Miłości przez jej wybór. Jak wspomniano powyżej, nie odpychaj strachu, tylko go wzmocnij, a Twoje linie Czasu przeskoczą w lewo, że tak powiem. 

INTEGRACJA NAJWYŻSZĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ, TO OSIĄGANE JEST NA CZĘSTOTLIWOŚCI MIŁOŚCI. WSZYSCY MUSIMY TERAZ POZNAĆ SWÓJ STRACH, ZATWIERDZIĆ GO, POCZUĆ WSZELKIE UCZUCIA, JAKIE MACIE WOKÓŁ NIEGO, A NASTĘPNIE WYBRAĆ PONOWNIE.

Jak wspomniano powyżej, Wasza wersja 5D musi być w ciągłym skupieniu w każdym momencie Waszego życia. Nie jest to jednorazowe wydarzenie, które można organizować raz dziennie, raz w tygodniu lub przy specjalnych okazjach. 

5D to nowa Zbiorowa Linia Czasu, którą manifestujemy i staje się DOMINUJĄCĄ częstotliwością w naszej ludzkiej świadomości. Ta dominująca częstotliwość katapultuje nas w tym punkcie Nexusa na całkowicie Nową Linię Czasu.

TERAZ JEST WSZYSTKO, CO ISTNIEJE – POZWÓL ODEJŚĆ CAŁEJ PRZESZŁOŚCI .

STAŃ W SWOJEJ NAGIEJ WRAŻLIWOŚCI, BEZBRONNOŚCI – BEZ ŻALU, BEZ OSĄDÓW, POZWÓL TEMU WSZYSTKIEMU ODEJŚĆ I ZAUFAJ SOBIE.

ZAUFAJ W SWOJE PRAGNIENIE I ZAANGAŻOWANIE SIĘ W LUDZKOŚĆ – 

MOŻEMY TO ZROBIĆ – 

CZAS JEST TERAZ.

** Udostępnione na żądanie ** Przez Christophe

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/03/czestotliwosc-i-terminy-wysane-dnia.html

Wypowiedz się