Chazarska mafia prowadzi operacje psychologiczne “Biden” ze Szwajcarii

Groteskowa operacja wojny psychologicznej przeciwko Amerykanom, znana jako “prezydentura Bidena“, kierowana jest z podziemnej bazy w Szwajcarii. zgadzają się źródła Mi6, NSA, FSB, CIA i inne. Baza graniczy z Lichensteinem, Austrią i Szwajcarią, umożliwiając wejście z dowolnego z tych trzech krajów, według źródła CIA. Jednak pomimo przytłaczająco mrocznej historii pandemicznej zagłady i “obcych wrogów” w korporacyjnych mediach, fakt, że klasa rządząca została zmuszona do wycofania się do Szwajcarii jest w rzeczywistości znakiem, że przegrywają wojnę o planetę.

Dostajemy wieści, że nie tylko Biały Dom jest niezajęty, ale także Kongres, Senat, Sąd Najwyższy, Rada Rezerwy Federalnej, Departament Skarbu itp. również w Waszyngtonie. Teraz słyszymy również od NSA, że budynki rządowe również są niezajęte.

Zachęcamy naszych czytelników, którzy mieszkają w DC i w pobliżu budynków rządowych, aby stali się dziennikarzami obywatelskimi i spróbowali potwierdzić czy to prawda. Oczywiście, kamery na żywo wskazują, że tak jest, ale w dzisiejszych czasach cyfrowych sztuczek ludzkie oczy są najbardziej wiarygodnym źródłem.

W każdym razie grupą kontrolującą operacje psychologiczne Biden jest zdecydowanie klan Rockefellerów i ich szwajcarscy asystenci, zgadzają się źródła. W ostatni piątek MI6 wysłało następującą wiadomość:

“Mieliśmy dziś potwierdzenie udziału CIA w kontrzamachu stanu, który umieścił pana Trumpa. Wygląda na to, że Hillary Rodham Clinton [Rockefeller] prowadzi show w tle.”

NSA ze swojej strony twierdzi, że obecna Hillary jest szóstą używaną. Wszyscy pamiętamy jak podczas kampanii prezydenckiej w 2016 roku Hillary została wepchnięta do czarnego vana, a ABC news poinformowało później o jej śmierci.

Jednak kilka godzin później pojawiła się o 20 funtów lżejsza i znacznie młodsza. Ponadto poniższe zdjęcie wyraźnie pokazuje, że obecna “Hillary” jest znacznie krótsza niż oryginał.

Niemniej jednak, niezależnie od tego jakiego Avatara, sobowtóra, czy klona używają; grupa znana jako Rockefellerowie wyraźnie prowadzi przedstawienie grozy “Biden”.

Ich plany zostały opisane w artykule w marcu 2020 roku we flagowym magazynie Rockefeller Foreign Relations, który został rzekomo napisany przez Joe “obróbka obrazu” Bidena. https://archive.is/SGLAj

To pokazuje, że grupa obecnie odpowiedzialna za amerykańskie korporacyjne media i komputery z pustymi pieniędzmi w USA planują cofnąć się w czasie do lat 80-tych i zimnej wojny z łatwymi do zidentyfikowania wrogami. Spójrzmy prawdzie w oczy “komuchy” są łatwiejsze do gromadzenia się przeciwko nim, niż amorficzni “terroryści”, którzy ciągle zmieniają swoją markę.

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg określił tę nową zimną wojnę z Chinami i Rosją jako “wyjątkową okazję”. Podczas gdy starał się rozpowszechniać to jako okazję dla Europy i Ameryki Północnej aby otworzyć nowy rozdział w relacjach, oczywiste jest, że mówi o ogromnej łapówce z pustych pieniędzy dla kompleksu wojskowo-przemysłowego.

https://www.strategic-culture.org/news/2021/03/28/stoltenberg-comes-clean-on-china-opportunity-for-nato/

Źródła rosyjskiego FSB twierdzą, że na Ukrainie trwa obecnie bardzo poważna próba rozpoczęcia III Wojny Światowej. W poniedziałek 5 kwietnia czasu japońskiego, wysłali nam tę wiadomość:

“Kilka godzin temu wojskowy samolot transportowy C – 17 (95-0107) z pewnym wojskowym ładunkiem przybył bezpośrednio z USA (z tankowaniem w Sewilli, Hiszpania) na lotnisko we Lwowie na Zachodniej Ukrainie.”

FSB powiedziało, że “ładunkiem wojskowym” było urządzenie jądrowe, które miało zostać użyte w kolejnej próbie rozpoczęcia III wojny światowe.

Uwagi FSB:

“Ukraina nie kontroluje własnych wojsk. Każda brygada ma przełożonych NATO. Oni głęboko nie dbają o to jak Rosja będzie działać. Ich zadaniem jest wciągnięcie Rosji do wojny. Ukraina otrzyma rozkaz aby przejść do ofensywy i będą postępować zgodnie z tym rozkazem.”

Rosjanie powiedzieli, że operacja zostanie przeprowadzona przez Połączoną Grupę Zadaniową Bardzo Wysokiej Gotowości należącą do NATO (VJTF), która jest obecnie dowodzona przez prezydenta Turcji Recepa Edogana. Prezydent Ukrainy za kilka dni odwiedzi tę grupę zadaniową, zauważa FSB.

https://www.nato.int/cps/en/natohq/news_180627.htm

Nie trzeba dodawać, że ta grupa promująca nową zimną wojnę będzie również inscenizować inne wydarzenia reklamujące broń lub “kryzysy“, w których występują zwykli podejrzani, tacy jak Korea Północna, Iran, Chiny itp.

Grupa ta wykorzystała również swoją fałszywą kampanię pandemii i szczepionkową aby zainstalować faszystowskie rządy w dużej części grupy G7. Ponieważ omówiliśmy to wcześniej bardzo szczegółowo, wspomnimy tylko tutaj, że fałszywa kampania pandemii jest tak pełna samo-sprzeczności, że coraz więcej ludzi się budzi. Armia informatorów wskazuje również, że ta kampania jest masową zbrodnią wojenną.

W zeszłym tygodniu rosyjscy lekarze dokonali sekcji wielu ofiar COVID 19 potwierdzając to, co powiedział nam w zeszłym tygodniu japoński lekarz, że prawdziwą przyczyną śmierci było rozszerzone promieniowanie elektromagnetyczne.

Teraz walki sądowe przeciw fałszywej pandemii zaczynają kąsać. W zeszłym tygodniu belgijski sąd orzekł, że wszystkie ograniczenia covid 19 zostaną zniesione w ciągu 30 dni, ponieważ nie miały podstawy prawnej.

Tymczasem w Japonii, niewolnicza Gubernator Tokio Koike Yuriko została zmuszona do zaprzestania udawania, że ludzie umierają na COVID, kiedy została pozwana przez właścicieli restauracji, którzy dostarczyli dowody na to, że jej środki pandemiczne nie miały podstaw naukowych.

Mówiąc o Japonii, zostaliśmy ostrzeżeni, że następujący psychol przez duże “P” wyszedł z ukrycia.  https://wrf.jp/yakuin.html

Nazywa się Nakai Tenzan i jest tak pogardzany w Japonii, że nawet gangsterzy go unikają. Ukrył się po tym jak jego współpracownik powiedział mi, że chwalił się zabiciem mojego webmastera trucizną powodującą raka. Próbował też kiedyś nakłonić mnie do picia soku pomarańczowego z amfetaminą, żeby mógł mnie sfilmować na haju i wykorzystać do zrujnowania mojej reputacji w azjatyckich tajnych stowarzyszeniach.

 

Tenzan wcześniej przerwał moje publiczne wystąpienia aby powiedzieć publiczności, że morderstwo 90% ludzkości jest nieuniknione i nic nie możemy zrobić aby to powstrzymać.

Fakt, że wyszedł z ukrycia, prawdopodobnie oznacza, że Rockefellerowie nie mogli znaleźć innego zabójcy, który zrobiłby to w Japonii. Trzeba go jak najszybciej wytropić i zabrać na intensywne przesłuchanie. Jeśli ktoś może dostarczyć użytecznych informacji by zlikwidować masowo mordującą chazarską mafię, to właśnie on.

Obecnie ukrywa się za transparentem “Religia światowa Watykan” oraz “Zjednoczone Shinto, Buddyzm, Islam i Chrześcijaństwo“.  https://wrf.jp/index.html

Jednak nie popełnijcie błędu, jest on bezwzględnym mordercą. Właściwie nie, nie jest on “zimnokrwistym” mordercą, ponieważ zdecydowanie czerpie wielką przyjemność z torturowania i zabijania ludzi. On i jego wspólnicy muszą zostać usunięci z obiegu zanim wezmą udział w kolejnym masowym morderstwie.

Fakt, że ci ludzie wyszli z ukrycia i otwarcie spotykają się w Kioto, jest również silnym sygnałem, że w Tokio planowana jest jakaś masowa ofiara. Obiecano im, że stolica Japonii przeniesie się do Kioto po Fukushimie, ale do tego nie doszło. Wydaje się, że oczekują, że tym razem tak będzie.

To dobry zakład, że Igrzyska Olimpijskie w Tokio są ustawione jako ogromne poświęcenie dla szatana. To, że obcokrajowcy mają zakaz, jest kolejnym znakiem, że to wydarzenie ma być karą dla Japonii. Pamiętajcie, że rzekomo dotyczy to choroby, której nie udowodniono naukowo, że istnieje, w izolowanym i oczyszczonym stanie w celu wielokrotnego potwierdzenia.

Nakai też mi kiedyś powiedział, że przyjmuje rozkazy “od kosmitów“, czyli ludzi ukrywających się pod szwajcarskimi górami.

W tym momencie powinienem wyjaśnić, że w zeszłym tygodniu, kiedy wspomniałem o bossach mafii chazarskiej, że powiedzieli mi, że przyjmowali rozkazy od “kosmitów“, użyłem cytatów aby wyjaśnić, że tak mówią. Moim zdaniem mamy do czynienia z ludźmi używającymi “kosmitów” jako oszustwa.

Niezależnie od tego, pomyślcie o dystopii, którą ci ludzie nas obciążają. To wszystko nienawiść, strach, choroba, śmierć i wszystko negatywne. Zdradzili swoich bliźnich i starają się zniszczyć życie. Muszą być eksterminowani jak robactwo, bez wahania i poczucia winy.

Oczywiście, ludzie chcą podjąć działania. Na przykład, ktoś podpalił w zeszłym tygodniu trzy loże masońskie w Vancouver w Kanadzie.

https://www.youtube.com/watch?v=zJUijrl09ro&feature=youtu.be

Inna osoba zhakowała operację kontroli umysłu Facebook Rockefeller i upubliczniła dane osobowe 533 milionów użytkowników, w tym Marka Zuckerberga Rockefellera.

https://www.businessinsider.com/stolen-data-of-533-million-facebook-users-leaked-online-2021-4

Anonimowe osoby również dają znać, że ich głos jest słyszalny, dlatego Rockefellerowie zostali zmuszeni do usunięcia 2,5 miliona “Nie lubię” do ich filmów Biden grafika komputerowa w ramach operacji kontroli umysłu Google.

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/youtube-deleted-2-5-million-dislikes-from-biden-white-house-videos-data-indicates_3759997.html

Zauważamy również, że Izrael nie był w stanie utworzyć rządu, ponieważ ich były dyktator Benjamin Netanjahu zniknął, według źródeł Mossadu. Źródła Mossadu mówią, że Netanjahu paplał o swoich panach zanim “zniknął“. Prawdopodobnie wskazywał palcem na Szwajcarię.

Ważne jest aby zrozumieć, że prawdziwy wróg ukrywa się w podziemnym kompleksie baz w Szwajcarii. Ślady, którymi pisarz podążał od Rockefellerów, Rothschildów, Masonów P3 itp. wszystkie doprowadziły do Szwajcarii.

Nasze rady dla Rosjan, sił specjalnych USA, MI6 itp. to przestać walczyć z ramionami ośmiornicy a zamiast tego kierować się do głowy.

Najbardziej prawdopodobnym kandydatem na obecnego Pindara lub szefa faraońskiego Oktogonu jest Karl von Habsburg. Znajdźcie go i zabierzcie na przesłuchanie.

https://en.wikipedia.org/wiki/Karl_von_Habsburg

Jeśli Habsburg nie jest Pindarem, przynajmniej może nam wskazać kto nim jest. Może w końcu położymy kres mesjańskiej, satanistycznej chorobie, która leży u podstaw globalnej struktury władzy.

Na koniec, jeśli Gnostyccy Iluminaci mają rację, a prawdziwym problemem jest sztuczna inteligencja, poniżej możecie znaleźć możliwy schemat jej struktury mózgu.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3f/Internet_map_1024_-_transparent%2C_inverted.png

Może naprawdę musimy tymczasowo wyłączyć internet i zobaczyć co się stanie. Należy to zrobić zanim będzie za późno, a sztuczna inteligencja uzyska zdolność do całkowitego przejęcia ludzkich umysłów. To może być całkiem wyzwalające.

5 kwietnia 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/04/05/khazarian-mafia-running-biden-psy-ops-out-of-switzerland/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/04/08/benjamin-fulford-chazarska-mafia-prowadzi-operacje-psychologiczne-biden-ze-szwajcarii/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Jeśłi chcecie wiedzieć co się naprawdę dzieje to według mnie sprawa wygląda tak.

  Ameryka wciąż broni się rękoma i nogami przed śmiercią imperialną. Pomagają jej w tym Ci którzy zainwestowali sporo w to imperium i chcą wykorzystać wszystko dla własnych zysków. Takimi Państwami są na przykład Izrael, Arabia Saudyjska i parę innych. To się zmienia w zależności od tego kto dostanie “dolary” i ile.

  Obecnie USA próbują rozwinąć front, a w zasadzie podzielić go na dwa fronty. Zależy im na zaatakowaniu Rosji z 2 stron jednocześnie. Z bliskiego wschodu i ze strony Ukrainy. Liczą na to ,że Rosja nie da rady w takim układzie. Zapewne znów zacznie się od jakiejś prowokacji na bliskim wschodzie, ponieważ to już tradycja. Może spadnie jakiś samolot, może jakiś statek zatonie?

  To nie istotne, obwiniona zostanie Rosja.

  Zapewne oba zdarzenia będą ze sobą ściśle skoordynowane. Dobrym polem jest tutaj teren Polski, stąd Amerykanie mogą odpalać pociski balistyczne nawet w rejony bliskiego-wschodu. Koncepcja zakłada ,że Polska oczywiście przyłączy się do bzdurnych i wyimaginowanych oskarżeń Ukrainy wobec Rosji, że ta narusza jakieś ich terytoria. Tutaj należy wspomnieć , że Rosja wykazuje anielską cierpliwość, ukraińcy robią co mogą już od dłuższego czasu, aby Rosję wyprowadzić z równowagi. Zrywają pomniejsze porozumienia, odcinają dopływ wody do terenów Ukrainy, które obecnie znów wróciły do Rosji, po referendum społecznym.

  Taki dwufrontowy atak ma zagwarantować, że nie stanie się to jakąś kolejną kapiszonową wojną, tylko taką wypierdową i z przytupem, co można by nazwać 3 wojną światową:-) Może nawet przemycą jakąś bombkę gdzieś i odpalą?:-)

  Oczywiście w to wszystko ma być wciągnięta Turcja, oraz kraje bliskiego wschodu takie jak Iran, Syria czy Irak. Pewne się wydaje również, że jak zwykle Izrael nie będzie brał w niczym udziału i zachowa tradycyjną dla siebie neutralność:-))))

  Cóż, historia uczy, że za każdym razem kiedy imperium chciało coś zrobić na dwa fronty zaczynał się dla niego koniec. Przekonali się o tym Hitler, którego wojenka skończyła się właśnie wtedy kiedy rozwinął drugi front. Przekonał się o tym Juliusz Cezar i jego następcy. Przekonali się o tym w zasadzie wszyscy, nasi totalitaryści uważają jednak , że wiedzą lepiej, poprawili błędy i teraz jest to wykonalne:-)

  Co z tego wyniknie zobaczymy, mam swoje opinie i pewne wątpliwości, ale nie będę psuł zabawy ani pomagał teoretycznie tym co to zaplanowali w usuwaniu błędów w planie:-)

  To wszystko oczywiście dzieje się w tym samym czasie gdy ponoć na światowym forum ekonomicznym dyskutuje się o zautomatyzowanych maseczkach połączonych z telefonem, tak rewelacyjnie inteligentnych że mierzą nawet poziom dwutlenku węgla , a gdy jest za duży dają sygnał w telefonie, że należy maseczkę zdjąć i zrobić kilka głębszych wdechów. Mówimy o tym samym dwutlenku węgla który do tej pory nikomu nie szkodzi jak mówią eksperci:-)))))

  Co do szczczczeeepionek, to tutaj mały cytat od “zwykłego Amerykanina”, który zebrał z netu opinie ludzi których bliscy zostali zaszczepieni i ich opisy sytuacji:-)

  “Członkowie rodziny mówią o tym, że szczepienie całkowicie zmienia innych członków rodziny, którzy go dostali.
  Poniżej znajdują się komentarze na ten temat z nieocenzurowanych mediów społecznościowych
  „Dziwne. Moi rodzice przysięgali mi, że tego nie dostaną, a potem to zrobili (nie powiedzieli mi, aż do drugiego zastrzyku). Zwykle rozmawiam z nimi co drugi dzień, ponieważ pomagałem im przezwyciężyć raka rok. Teraz nagle moja mama jest bardzo odległa i nie odbiera, kiedy dzwonię. To cholernie dziwne i przerażające. Kilka dni temu wymówiła się, żeby zakończyć rozmowę, mówiąc, że oddzwoni, ale nie zrobiła tego. t. Zachowanie inne o 180 stopni niż normalnie. Stresuje mnie ”.
  „Miałem podobne doświadczenia. Czterdziestoletnia córka opublikowała swój dokument, w którym pokazała, że ​​go dostała, jakby była taka dumna. Prawie zemdlałem, kiedy to zobaczyłem. Była dziwnie zasmarkana i nienawistna do mnie. Wcześniej zawsze była bardzo miło mi, ale teraz ona nie odpowiada na moje telefony / wiadomości do niej. Myślę, że poza tym, że ma naprawdę zły wpływ na ciało, ma to wpływ na ich umysły. ”

  „Po wykonaniu zastrzyku komplikacje i odczucie ich ciała, gdy się zmieniają, wywołuje u nich złość na innych. Ich przyjaciele i rodzina powiedzieli im PO tym, jak dostali zastrzyk, efekty uboczne i ponieważ nie przeprowadzili żadnych badań ( ufają nauce), teraz doświadczają tych skutków ubocznych i są wściekli, że nie powiedziano im wcześniej. Innymi słowy, są wkurzeni ”.

  – Też to widzę, ale tym, którzy byli blisko mnie, którzy to zrobili, powtarzałem im w kółko, żeby tego nie robili. Ich wybór.

  „Mój brat dostał zastrzyki kilka tygodni temu. Rzadko do mnie dzwoni, ponieważ nie jest facetem od telefonu. Od niedawna dzwoni do mnie częściej. Po prostu normalne bzdury o przypadkowych rzeczach. Cóż, dzisiaj był na mnie złośliwy – pasywny / agresywny złośliwy komentarz niespodziewany. Pozwoliłem mu się zsunąć, ale nie mam czasu na takie bzdury i nie sądzę, żebym był zainteresowany przyszłymi złośliwymi rozmowami. To było takie dziwne i znikąd. ”

  „Moja mama miała to około 6 tygodni temu, powiedziała mi wczoraj, że po tym, jak to zrobiła, po prostu czuła się dziwnie, dziwnie. Powiedziała mi, że mój ojciec też czuł się dziwnie później. Zaraz potem i przypisali to psychologicznym powodom. nie powiedział ani słowa, ale myślę sobie w głowie, o cholera, czy to prawda, że ​​gen boga został usunięty) ”.
  „Mój brat publikował złośliwe komentarze w swoich mediach społecznościowych (poza charakterem). A moja mama się dzisiaj szyderczyła. Czy ta„ szczepionka ”odwraca pasywny / agresywny gen suki? Wydają się bardziej drażliwi niż zwykle.
  „Mój szwagier, który i tak jest lewicowym dupkiem, dostał dzisiaj swój pierwszy zastrzyk. Wielokrotnie próbowaliśmy mu pokazać, że jest to w najlepszym przypadku nieskuteczne, aw najgorszym niebezpieczne, ale jest lemingiem i śledził stado. Mój mąż jest bardzo zdenerwowany o tym, ale powiedziałem mu, żeby trzymał się od niego z daleka przez przynajmniej miesiąc po tym, jak dostanie ostatnią szansę.

  Nie potrafię sobie wyobrazić przytłaczającej głupoty tych ludzi, ale jak mówię, w każdym momencie katastrofy przeżyje tylko resztka… ponieważ większość jest po prostu zbyt głupia, by przeżyć. Ludzie tacy jak moja przyjaciółka, której mąż był SZPITALIZOWANY po otrzymaniu tego, a ona NADAL wyszła i dostała to. Jeśli osobiste doświadczenie nie może nauczyć tych idiotów, to nic nie może.

  Przetrwa tylko resztka.”

  Pozdrowienia dla Pana Fulforda , redakcji KIP za niezłomne publikowanie treści Bendżiego oraz dla wszystkich czytelników , z nadzieją że rozświetliłem nieco tą chaotyczną zbitkę informacji:-)))

Wypowiedz się