ZIEMIA jako dojarnia energetycznego looshu przez demoniczne istoty

Ivo of Vega: Loosh

ivo of vega eraoflightdotcom

„ Myślałem o „ loosh ”, czym jest, jak jest manipulowany, tworzony i konsumowany przez ciemnych. Nie sądzę, żeby ludzie naprawdę rozumieli, jak wszechobecne jest to w rzeczywistości życia na tej planecie ”.

[ Loosch – niskowibracyjna energia powodowana m.in. strachem i  przerażeniem, która zbierana jest przez negatywne istoty od tysięcy lat na Ziemi i którą się oni żywią oraz handlują jak towarem – red kip]

Ja: To jest komentarz znajomego z prośbą, abyśmy przekazali ją na ten temat. Dotykaliśmy tego w wielu filmach, ale hej, Ivo, zamknijmy i załadujmy, dajmy każdemu prostą wiedzę na temat tego, czym jest loosh i jaki ma wpływ na nasz świat. I tak, blokowanie i ładowanie odnosi się do broni, ale jest to coś, co podchwytuje mój umysł i myślę, że jest fajne, wbrew mojej lepszej ocenie. To jest konflikt duszy z ego, a teraz ego musi mieć swoje małe rzeczy. Ten prawdopodobnie pójdzie drogą dodo, ale teraz wykonuje swoje zadanie: wywołuje we mnie wewnętrzny konflikt. Myślę, że jeśli jesteś w wewnętrznym konflikcie, radzisz sobie całkiem dobrze, ponieważ to twoja dusza i twoje ego próbują zdobyć panowanie nad wyrazem, którym jesteś ty. Lepiej jest dać duszy pełną kontrolę. Dlaczego więc jest konflikt? Konflikt tworzy luźne rzeczy.

Wydaje się, że wszystko tworzy loosh, z wyjątkiem bezwarunkowej miłości.

Ivo: Bardzo dobrze, kochanie. Wyjaśnię, co to jest loosh.

Cała energia jest żywa. Cała energia wibruje do określonej częstotliwości. Energia jest życiem, a energia podtrzymuje życie, a życie wykorzystuje energię. Kiedy jesz, jesz energię. Cóż, z wyjątkiem przypadków, w których jesz martwą żywność, taką jak mięso, jesz substancje niskoenergetyczne, w rzeczywistości substancje gnijące. Jednak procesy zamrażania i konserwowania utrzymują ten miąższ wystarczająco długo, abyś mógł go spożyć.

W niższych wymiarach całe życie fizyczne potrzebuje energii, aby się utrzymać. Wasze ciała fizyczne mają zbyt niską częstotliwość wibracji, aby żyć bez jedzenia. Pomimo tego, że są stworzone przez duszę, wymagają utrzymania planety, na której żyjesz.

Jednym z powodów, dla których wymagasz tyle jedzenia, ile robisz, jest to, że ty też jesteś zjadany, że tak powiem. Tak, wielu z was, z wyjątkiem tych, którzy regularnie zajmują się konserwacją, jest wykorzystywanych jako źródło pożywienia. Twoja energia jest źródłem pożywienia dla wielu pasożytniczych istot w tobie i na zewnątrz. Jednak ze względu na ten temat skupimy się na tych, którzy są niewidoczni dla wielu z was, którzy mieszkają poza waszymi ciałami fizycznymi.

Całe ludzkie życie ma zdolność tworzenia i możemy ładować energię naszymi myślami i emocjami. Jesteśmy elektromagnesami. Pole emocjonalne jest magnetyczne, a mentalne pole myśli jest elektryczne. Pole mentalne jest tym, co wysyłamy do eterów, pole magnetyczne jest tym, co przyciągamy z eterów. Dlatego życie jest wymianą. Wymiana energii elektromagnetycznej. A ty jesteś katalizatorem tej wymiany.

Ja: Woah, Ivo, moja wiedza z przedmiotów ścisłych na poziomie 11 jest tutaj kwestionowana.

Ivo: Tak jak powinno być, kochanie. Jestem tutaj, aby rzucić wyzwanie wszystkim, w co wszyscy wierzycie.

Więc przyjrzymy się temu z elektromagnetycznego punktu widzenia tego, co emitujesz i co przyciągasz.

Ci, którzy opanowali twój świat, rozumieją to o człowieku. Rozumieją, jak tworzysz i jak możesz ładować energię do dowolnej częstotliwości. Wiedzą teraz więcej o człowieku na tej planecie niż wielu żyjących tu ludzi. Więc tworzą, a następnie wykorzystują twoją ignorancję na swoją korzyść.

W klasie 11,  w której była biologia, kochanie, czy nauczyciel powiedział ci, że jesteś istotą elektromagnetyczną, która jest w stanie ładować energię i przyciągać do siebie to, czego potrzebuje?

Ja: Nie. Dał mi 90% z egzaminu z biologii i był naprawdę zaskoczony, że zdałem ten test. Potem jego żona przyłapała mnie na paleniu w łazience, ale nie sądzę, żeby mu powiedziała, więc mój znak nie wpłynął na mój wynik. Nawiasem mówiąc, ludzie, ponieważ robimy naprawdę szczegółowo, może to być dwuczęściowy film. Zobaczymy.

Ivo: Obawy 16-latka.

Ja: Miałem wtedy więcej zmartwień i one też miały charakter biologiczny. lol

Ivo: Trądzik i chłopcy w szkole. Tak.

Jesteś cudem biologicznym. Wszyscy ludzie są. Nawet w niższych częstotliwościach życia fizycznego wciąż przyciągacie i ładujecie energię, aby sobie odpowiadała. Jednak nie zostałeś tego nauczony.

Ja: Mr McKenzie, tsk tsk.

Ivo: On też nie wiedział, kochanie. Wasi biolodzy są świadomi, że serce, mózg i układ nerwowy są zasilane energią elektryczną, ale magnetyczny aspekt waszych ciał nie jest dobrze znany. Dzieje się tak, ponieważ to nie ciało jest magnetyczne – to umysł. Nadal wierzą, że twoje umysły są w twoim mózgu, że myślisz swoimi mózgami! Wasz mózg przetwarza dane wejściowe z różnych pól wymiarowych, które składają się na wasze ciała świetlne, ale sam w sobie jest jak wasze komputery – niewiele zdziała bez waszego wkładu. Będzie nadal funkcjonował i nadal będzie przetwarzał w minimalnym stopniu, ale prawdziwa praca pojawia się, gdy człowiek używa klawiatury lub innych urządzeń wejściowych. Mózg jest taki sam. Będzie przetwarzać energię życiową, aby utrzymać cię przy życiu, utrzymać bicie serca itp.

Ja: Och, jak w śpiączce.

Ivo: Czasami tak, śpiączka to ludzkie ciało, którego natychmiastowa świadomość opuściła. Wciąż ma połączenie z wyższymi światami, które mogą utrzymywać go przy życiu, ale nie ma żadnych danych mózgowych z różnych poziomów ciała świetlistego, które odpowiadają czakrom. Więc mózg działa, ale tylko na tyle, aby utrzymać ciało przy życiu. Kiedy srebrny sznur między świadomością a ciałem zostanie przecięty, ciało umrze. Dopóki dusza tego nie zrobi, ciało będzie żyło. W czasie, gdy świadomość opuściła ciało, świadomość jest poza podróżą astralną. Nadal żyje i najprawdopodobniej obserwuje ciało i wszystkich wokół niego, rozpaczając.

Oczywiście twoi kontrolerzy również wiedzą, kim jest człowiek i do czego jesteś zdolny. Więc na przykład majstrowali przy trzecim oku, oznakowali i wszczepili wiele z waszych pól wymiarowych, abyście zachowywali się w sposób, który sprawia, że ​​jesteście albo ignorantami, albo w stanie negatywnym. Nieważne, co zrobili z twoim DNA, fizycznym i kwantowym.

Dlaczego chcą cię w negatywnym stanie i ignorują ten fakt?

Ponieważ jest to częstotliwość, z jaką wibrują, bardzo niska częstotliwość. Powodem, dla którego mają tak niską częstotliwość, jest to, że wypadli z matrycy duszy i nie mają już bezpośredniego połączenia z boskim źródłem. Innymi słowy, nie są aspektem Boga. Tak więc, ze względu na niską częstotliwość, mają sposób życia, który nazywasz złym, czyli odwrotną pisownią życia, nieprzypadkowo.

Ponieważ nie mają bezpośredniego połączenia ze źródłem paliwa, tak jak ty, są z natury pasożytnicze – potrzebują paliwa innych, aby się utrzymać. Nie mogą żyć, dopóki nie ukradną paliwa innym stworzeniom, które mają własne źródła paliwa, które istnieją w matrycy duszy.

Te istoty zrobiły wiele rzeczy, aby zdobyć źródła paliwa, których potrzebują do życia. Po pierwsze, zabrali dusze wielu ziemian i trzymali je w pułapce, działając jak baterie, aby zasilić ich komputery, ich mechaniczne przedmioty, cały system, w którym trzymają cię w pułapce.

Połączyli wasze wcielone dusze, aby żyły jako pasożyty w tym samym ciele.

Jednak jedyną rzeczą, na której się skupimy, jest fakt tworzenia się looshu.

Jak powiedziałem, jesteście projektorami elektrycznymi. Swoimi myślami projektujesz elektryczność, przez etery – robi to twoje ciało mentalne, które jest zestrojone z trzecią czakrą. Również trzecia czakra dotyczy twojej osobistej mocy. Tak więc moc, którą normalnie miałbyś, którą wyeksponowałbyś przez tę czakrę, na przykład, do eterów, została zredukowana do poziomu, z którego mogą żyć te demoniczne istoty, które porwały cię na własny użytek. Z tego powodu ważne jest, aby nieustannie przywracać równowagę czakrom. Jeśli tego nie zrobisz, czakry stracą równowagę i zaczną wysyłać negatywną energię w świat, karmiąc w ten sposób loosh tym negatywnym istotom i przyciągając wiele tego, co nazywasz „pechem” z powrotem, tak jakby życie były tak przypadkowe. Życie wcale nie jest przypadkowe. Trzecia czakra wyśle ​​pozbawioną mocy energię,

Ja: Co wtedy przyciągną?

Ivo: Wiele rzeczy, kochanie. Czakra serca może przyciągać nienawiści, czakra sakralna, gdy emocje są zamknięte – ponieważ ma to związek z energią emocjonalną, energią seksualną i kreacją, może przyciągać zboczeńca.

Ja: Żaden z tych tutaj!

Ivo: Utrzymuj równowagę czakr.

Ja: Mam dobrą płytę do równoważenia czakr autorstwa Layne Redmond. Możesz go pobrać na Amazon i zrobię skróconą wersję sekcji 4 i 5. Podlinkuję to poniżej w komentarzach.

Więc to tak, jakby nasze czakry rozmawiały z resztą świata i zamiast nucić ładną melodię, mówią nienawiścią, złością, strachem i przyciągają to z powrotem.

Ivo: Tak. Z jednym wyjątkiem. Ci, którzy mają zbyt dużą częstotliwość dla tych negatywnych bytów, tak jak ty. Twoja wysoka energia osłabia je, a nawet unicestwia. Ci ludzie przyciągają demonów, aby spróbować obniżyć twoją częstotliwość, ponownie ją obniżyć i przejąć kontrolę, o czym porozmawiamy później, podczas osobistego konfliktu. Tak więc lightworker o wysokiej częstotliwości nieustannie walczy z negatywnymi bytami, które próbują zmniejszyć jego częstotliwość. Może to wyglądać na wiele sposobów.

Ja: Tak, opowiedz mi o tym!

Ivo: Negatywne istoty, o których mówimy, są wcielonymi i bezcielesnymi istotami. Ci, którzy są wcieleni, na ogół mają własne źródło paliwa w imieniu osoby, której ciało zamieszkiwali, ale ci, którzy są bezcieleśni, nie. Są pasożytami każdego i wszystkich żyjących w twoim systemie.

W ten sam sposób, w jaki wolisz, aby twoje baseny były ustawione na 78 stopni Fahrenheita, te negatywne istoty wolą, aby ich paliwo miało określoną częstotliwość i to właśnie nazywasz ujemną.

W ten sam sposób, w jaki wolisz posiłki na gorąco, a sałatki chłodne, te istoty wolą, aby ich energia była ładowana ujemnie, ponieważ jest to również zgodne z ich osobistymi upodobaniami.

Dlatego widzisz tak wiele rzeczy, które uważasz za złe, dziejących się na twojej planecie. Widzicie, ponieważ te istoty robią swoje sztuczki. Od tego zależy ich przetrwanie.

Aby ich jedzenie było dla nich ugotowane tak, jak chcą, aby ich paliwo energetyczne było przygotowane na zamówienie, muszą manipulować tobą, ludźmi Światła, aby robić złe rzeczy. Muszą was zmanipulować, abyście skrzywdzili siebie i innych, muszą was zmanipulować, abyście żyli z rzeczami, które są gorsze niż standardy, którymi mogliby się cieszyć inni ludzie w galaktyce.

Na przykład Twój lot. Wasze samoloty regularnie spadają z nieba, wysyłając mnóstwo ludzi na straszliwą ognistą śmierć. Kiedy to się dzieje, te negatywne zjadacze lochu stoją obok z widelcami i nożami w pogotowiu, czekając, by cieszyć się straszliwą energią biednych umierających dusz uwięzionych w trumnie w kształcie cygara spadającej na ziemię. 

Inne galaktyczne istoty pozaziemskie nigdy nie znosiłyby niczego podobnego: jeśli mają podróżować, będzie to miało wysoką częstotliwość i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dlatego wasze agencje rządowe tuszują tak wiele z tych wypadków, dlatego wielki biznes zawiera w tym celu umowy z rządem i dlatego tak dużo pieniędzy jest spłacane ocalałym rodzinom. Aby to trwało. Dlatego.

Te negatywne istoty rządzą twoim światem i potrzebują źródła paliwa, aby tobą manipulować. Pieniądze nic dla nich nie znaczą. Prawdziwym paliwem życia jest loosh, a potrzeba ciągłego tworzenia go jest ich priorytetem, w przeciwnym razie nie przetrwaliby.

W takich przypadkach kozłem ofiarnym jest tak często „ludzki błąd”. Czy myślisz, że to przypadek, kochanie?

Teraz wszyscy, którzy wsiadają do samolotów, będą się bać dwóch ludzi latających na statku, ponieważ „ludzki błąd” tak często sprowadził statek na ziemię.

Słabe szkolenie często nie jest wymieniane jako problem i dlaczego uważasz, że są źle wyszkoleni? I stworzone do pracy przez tak długie godziny. Żeby było więcej zestrzelonych statków, kochanie.

Wierzysz, że to pieniądze sprawiają, że świat się kręci. To nie. Pieniądze są środkiem do celu – aby zyskać więcej looshu.

Energia jest prawdziwą walutą waszej planety i im bardziej jest ona ujemna, tym bardziej będziecie napędzać tych, którzy się nią żywią i czyniąc ich silniejszymi.

Dlaczego nie przeznacza się wystarczającej ilości pieniędzy na te branże, aby były bezpieczniejsze? 

Bo gdyby były bezpieczniejsze, strach byłby mniejszy. Nie chcą cię w takim stanie. Chcą, żebyś się bała. 

Więc ci na szczycie piramidy zbierają wszystkie nadwyżki funduszy, aby upewnić się, że twoje życie jest oparte na strachu. Tak to robią. Nie tak bardzo zależy im na bogactwie, jak na życiu, a ich pożywieniem jest twój strach i nienawiść.
Jesteście trzymani w ignorancji na temat tego programu i nie wiecie, jak uwolnić swój świat od tego programu. Powiedziano ci tylko tyle, że nadal będziesz mieć „wypadki”, kiedy natura wielu z twoich „wypadków” jest całkiem przemyślana. Wszystko po to, by nakarmić tych demonów ich looshem. 

Kto przy zdrowych zmysłach poleciałby po tym, jak ludzie z agencji rządowych publicznie ogłosili samoloty „przemysłem nagrobnym”? Dlaczego jest to w ogóle dopuszczalne? Z powodu luźnego laku produkowanego przez tę branżę, i znowu, nie jest to zaskakujące, ta branża jest niezbędna dla osiągnięcia korzyści finansowych i wspierania osobistej ekonomii. Musisz to zrobić. To wszystko jest celowe, kochanie. Zniewolenie pieniędzmi tworzy loosh.

Na szczęście siły galaktyczne i uniwersalne interweniowały, aby zmniejszyć ich istnienie i wpływ na planetę Terra. Zamierzamy zniszczyć twój system ekonomiczny.

Mając to na uwadze, dlaczego myślisz, że masz tyle wojen? 

Zręczni młodzi mężczyźni są wysyłani na śmierć? 

Ci, którzy potrzebują lęku strachu, nienawiści i tęsknoty za domem, czekają w gotowości na śmierć tych młodych mężczyzn. 

Niektórzy przywiązują się do tych mężczyzn, gdy ich energia jest niska. Kiedy energia jest tak przerażająca, że ​​istoty te mogą się zablokować i nadal obniżać częstotliwość tego człowieka. Więc co się dzieje?

Powiedziałem, że jesteście wymianą energii. Wydajesz energię poprzez swoje myśli, ale także przyciągasz podobną energię poprzez swoje emocje. Kiedy ta emocja tak bardzo boi się śmierci, jak myślisz, co przyciągnie ten mężczyzna? Kogoś, kto go zabije, właśnie to przyciągnie.

Istoty mają dobry dzień, kiedy jesteś na wojnie! Nie przywiązują się do pewnych siebie mężczyzn i kobiet. Przywiązują się do tych, którzy się boją i którzy nie mogliby się bać w takich okolicznościach, zwłaszcza, że wasi światowi przywódcy, wasi Churchille, wasi Hitlerowie i wasi generałowie, tacy jak MacArthur, Nimitz i Yamamoto, sami są wcielonymi demonami, prowadzącymi ludzkie baranki do ubój.

Wszystko jest robione na waszej planecie, aby utrzymać przepływ looshu. Te demoniczne istoty żywią się twoją energią. 

I chcą, żebyś naładował to negatywnie, strachem i frustracją, nienawiścią, złością i wstydem, więc stworzyli dla ciebie środowisko, w którym dokładnie to osiągniesz – i dali się zwieść myśląc, że ten toksyczny świat jest prawdziwe środowisko człowieka. Wojna jest przeciwieństwem normalnego ludzkiego stanu pokoju.

Spójrz teraz, jak globalistyczny przywódca USA wkracza do akcji. Ile wojen się rozpocznie? Teraz Iran jest po kontynuacji porozumienia nuklearnego. Jak myślisz, dlaczego tak jest? Aby was wszystkich przestraszyć, aby stworzyć loch.

Gdybyście wszyscy przestali się bać, nie byłoby życia dla tych demonów. Wcale. Umarliby, ponieważ jesteś ich źródłem pożywienia.

Potem są pieniądze. Tak wielu pracuje za tak mało w czasach zawyżonych cen. Stwarza to brak. Brak jest kolejnym aspektem globalnego planu tworzenia looshu. Brak jest przeciwieństwem normalnego ludzkiego stanu dostatku.

Jest choroba, globalna pandemia wirusów. Teraz ludzie nie będą przechodzić obok siebie w sklepach, ponieważ boją się być mniej niż sześć stóp od innej osoby. To jest ogromny twórca loosha.

To wszystko jest celowe. Wszystko. To Loosh sprawia, że ​​świat się kręci. Choroba jest przeciwieństwem normalnego stanu zdrowia i równowagi człowieka.

Twoim sposobem na opuszczenie tej Matrycy jest rozpoczęcie wibracji na wyższych częstotliwościach. Nie powoduje to powstania looshu, jednak zostaniesz zaatakowany w celu obniżenia częstotliwości. Nie bój się. Tego właśnie od ciebie chcą.

Zrozum, że żadna negatywna myśl nie jest dla ciebie naturalna. Wszystkie są wszczepiane lub manipulowane w twojej świadomości przez istoty karmiące się twoją energią.

Ci z was, którzy budzą się w nocy z krzykiem, są atakowani na płaszczyźnie astralnej w celu obniżenia częstotliwości. Te pasożyty stają się teraz zdesperowane, ponieważ zdają sobie sprawę, że ich koniec jest bliski.

Oto twoja wiadomość, która teraz nazywa się „Fear Porn”, która wywołuje negatywne reakcje emocjonalne, częściowo dlatego, że widzisz przerażające wydarzenia, a częściowo dlatego, że cię okłamują. A wasze programy telewizyjne, znowu, wszystkie kłamstwa lub są to „dramaty”, na które wasza adrenalina reaguje ze strachu.

Czy zauważyłeś wzrost liczby brutalnych filmów, przerażających filmów i filmów konfliktowych w ciągu ostatnich kilku dekad? To wszystko po to, by stworzyć loosh.

Powietrze, którym oddychasz, jest zanieczyszczone, woda, którą pijesz, i śmieci na ziemi. To jest ich ulubiony sposób życia, ten poziom zepsucia, jednak wiedzą, że nie będziesz się rozwijać w takiej atmosferze, która nie pozwoli ci produkować looshu, więc nadal zmuszają cię do jego tworzenia. Istoty pozaziemskie nie żyją na niezdrowych planetach. Planety są w równowadze, podobnie jak ET. I nie tworzymy lochu.

Widzimy polityków wzbudzających gniew w swoich słuchaczach, mówiąc, że należy uderzyć innych polityków, i chwaląc buntowników, którzy splądrowali wiele z waszych miast. To wszystko po to, by stworzyć loosh. Miłość do negatywów to słabo zamaskowana nienawiść.

To jest światowa scena, o której mówimy. Przejdźmy teraz do indywidualnego obszaru interakcji.

Ja: To może być 3-częściowy film. lol

Ivo: Niech tak będzie, kochanie.

KONFLIKT INTERPERSONALNY

Ivo: Jak powstaje loosh w interakcjach międzyludzkich?

Ile dzieci było maltretowanych? 

Ile kobiet zostało zgwałconych? 

Ilu mężczyzn pracowało i walczyło w swojej pracy? 

Ile relacji jest naprawdę monogamicznych?

Ile osób miało oceny niedostateczne w szkole? Czy kiedykolwiek rozważali pozwolenie wszystkim na zaliczenie, a następnie pozwolenie dzieciom na wybranie kursów, w których są najlepsze, zamiast oblewania ich z niektórych przedmiotów, ale oczekując, że będą się dalej uczyć? Nie?

To natura dwoistości polega na współistnieniu pozytywów i negatywów. I wszyscy macie wolną wolę, by wybrać, przez którą polaryzację chcecie się wznieść, pamiętając, że negatywność może wznieść się tylko do szóstego wymiaru.

Jednak wasza planeta została opanowana przez istoty, które potrzebowały źródła paliwa. Stworzyli system dla was wszystkich, który trzyma was uwięzionych w niższych częstotliwościach wibracji i wykorzystuje wasze zdolności elektromagnetyczne. Zrobili to, abyście tylko żyli, ale ty istniejesz tylko i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Ograniczyli twoją moc, okłamując cię i powstrzymując od poznania prawdy.

Jak wspomniała Sharon, jej rodzina była mikrokosmosem makrokosmosu Matrixa. W jej relacjach międzyludzkich między członkami jej rodziny działały Matrixowe wartości braku władzy, władzy nad innymi, chciwości, samolubstwa, kłamstwa, gniewu, zazdrości, dumy, nieodpowiedzialności, obwiniania, kontroli, manipulacji, atakowania, agresji i nie tylko. Dzieje się to na całym świecie.

Jak reagujesz, gdy ktoś na ciebie wrzeszczy? Najprawdopodobniej wpadasz w złość. 

Ponadto, jak już powiedzieliśmy, uwarunkowane reakcje, których doświadczasz na bodziec taki jak ten, są tylko reakcjami wyuczonymi i można ich nie wyuczać. 

Dlaczego mieliby się ich nie uczyć? Ponieważ odpowiedź o wyższej częstotliwości nie spowodowałaby powstania luoshu! Odpowiedź o wyższej częstotliwości uwolniłaby cię od systemu kontroli Matrix, dlatego!

Jak reagujesz, gdy widzisz wypadek samochodowy po drugiej stronie ulicy? Jesteś zszokowany i źle się czujesz z tymi osobami. Możesz poczuć litość, która jest również reakcją o niskiej częstotliwości, która powoduje loosh. Tak.

Co się dzieje, kiedy zrywasz związek? Na ogół doświadczasz wielu negatywnych emocji: jesteś zdenerwowany, oburzony, czujesz się zdradzony, zakłopotany, oszołomiony, czujesz nienawiść… dlaczego myślisz, że tak wiele związków rozpada się przy tej niższej częstotliwości? Ponieważ w rzeczywistości nie jesteś na swojej normalnej częstotliwości, znacznie poniżej niej. 

A kiedy ogłaszane jest zerwanie, przyciąga demoniczne istoty, które robią wszystko, co w ich mocy, aby podsycić ogień nienawiści między dwiema stronami, aby mogli dziś wieczorem zjeść pieczeń wołową zamiast hamburgera. 
Jesteś manipulowany. Cały czas. Codziennie. To są byty karmiące się twoimi emocjami! Daj im niestrawność. Ześlijcie wszelką miłość, zwłaszcza tym, których ogłosicie wrogami!

Powiedziano ci, że śmierć ma być czasem żałoby. Dlaczego? Dusza została uwolniona i wyrusza w nowe poszukiwania. Tak, czujesz stratę tych, którzy zostali w tyle. Jak długo pozostaną w tyle? 

Gdybyś był do tego zdolny, zrozumiałbyś, że ci, którzy umarli, zostawili tylko swoje fizyczne ciała, nie zostali unicestwieni, a gdybyś był zdolny, nadal byłbyś w stanie z nimi współdziałać. Jak myślisz, dlaczego to przed tobą ukrywano? Jak myślisz, dlaczego oszukano cię w ten trik? Oto dlaczego.

Kiedy ktoś umiera, módl się, aby spoczywał w pokoju i uwolnił go z miłością. Miłość jest twoją jedyną wolnością. Następnie wykonaj swoją pracę z cieniem, wiedząc, że ci, którzy tkwią w żałobie po utraconych bliskich, nie wykonują tej pracy. Ruszanie dalej jest możliwe.

WAMPIRY ENERGETYCZNE

Wampir energetyczny jest istotą pochodzącą ze światów o niskiej częstotliwości, na których panuje demoniczna plaga. Ta nieszczęsna istota jest bliska odłączenia się od boskiego źródła. W rzeczy samej.

Wampir energetyczny istnieje dzięki uzupełnianiu się w taki sam sposób, w jaki robią to niewidzialne demony – kradnąc energię od tych, którzy mają lepsze połączenie z bogiem. Wyższe wymiary często przyciągają te osoby i należy bardzo uważać na to, kto kradnie ich energię.

Jak to się robi na planecie Ziemia? Oczywiście przez powielanie tych samych zachowań, które demony zaszczepiają w tobie poprzez twój system i pozostając na niskim poziomie częstotliwości.

Sharon i ja napisaliśmy artykuły o wampirach energetycznych i zauważyliśmy wiele zachowań typowych dla twojego systemu przekonań Power Over Others, którym wampiry energetyczne oddają się, aby ukraść twoją energię.

Kiedy czujesz, że twoja dobra wibracja spada do jednej z niższych częstotliwości, innymi słowy, kiedy przechodzisz od bycia szczęśliwym do złości, kiedy przechodzisz od poczucia pozytywnego do poczucia winy, kiedy przechodzisz od spokoju do poczucia wstydu, kiedy odchodzisz od dobrego samopoczucia do złego samopoczucia, jesteś na łasce wampira energetycznego. 

Nie musisz być w kontakcie z żadną inną osobą – wampiry energetyczne mogą łączyć się z twoim ciałem energetycznym i pobierać energię, kiedy tylko poczują taką potrzebę. 

Dlatego codzienne czyszczenie sznurków jest dobrą energią. Jeśli twarz kogoś, o kim nie myślisz, nagle pojawi się w twoim umyśle, możesz być ofiarą ich energetycznej kradzieży. To może być twoje świetliste ciało ostrzegające cię, że jest przy nim majstrowane. Dlaczego nie ostrzegłoby Cię, kiedy wyczerpuje się Twoja energia życiowa? 

Śmierć może nie być nieuchronna, ale przedłużająca się kradzież energii przez wiele wampirów może i doprowadziła do przedwczesnej śmierci.

Wszyscy ludzie są połączeni przewodami energetycznymi. Na światach, w których interakcja jest zawsze pełna miłości i pozytywna, nie stanowi to problemu. Na Terrze (Ziemi), gdzie energia jest niska, a ludzie muszą kraść energię, aby pozostać przy życiu, kradzież energii jest problemem.

W ten sam sposób, w jaki doświadczasz, że nie ma wystarczającej ilości pieniędzy do funkcjonowania, doświadczasz również podświadomie, że nie ma wystarczającej ilości energii, aby się obejść.

Powodem, dla którego istnieją wampiry energetyczne, jest to, że ich demoniczne przywiązania wysysają z nich energię i każą im polować na więcej. Tak, demoniczne. Niezbyt przyjemne, Sharon.

Te demoniczne przywiązania mogą po prostu zmieniać hosty w dowolnym momencie. Zwykle nie mają ochoty przebywać z jedną lub drugą osobą, chociaż wiadomo, że pozostają z pewnymi rodzinami, a te rodziny są manipulowane przez stulecia, aby zapewnić jak najlepsze pożywienie ich pasożytniczym gościom. Rodzina Sharon była takim przypadkiem.

Ja: Mogłem zobaczyć oczy mojej matki w późniejszym życiu. Były bardzo słabe, wcale niezbyt jasne. Iskra gasła. Całe życie gościła wampiryzm swojej energii mojego ojca. Chodzi o to, że powiedziała, że ​​nie był zły, kiedy go poślubiła, ale później pogorszył się, stał się bardziej agresywny, a to prawdopodobnie dlatego, że jej własna energia się wyczerpała. Im więcej miała dzieci, a obowiązki życiowe nakładały się na kogoś, kto był emocjonalnie niezdolny do radzenia sobie z nimi, tym bardziej była wyczerpana i tym gorszy stawał się on, stawał się coraz bardziej tyraniczny, aby wydobyć energię ze swojej rodziny. Tak, dorastałem w domu wampirów energetycznych. Trzeba przyznać, że mój ojciec zwrócił się ku duchowości, gdy miał około 40 lat.

Ivo:  Wampiry energetyczne robią wszystko, co w ich mocy, aby wywołać negatywne reakcje u innych . W ten sposób pobierają od Ciebie energię o niskiej częstotliwości, aby nakarmić własne pasożyty. Większość ludzi jest do tego przyzwyczajona.

Wyjątkiem są ci, którzy całkowicie uwolnili się od przywiązań, których energia ma piątą wymiarową częstotliwość jedności, którzy dobrze utrzymują energię i którzy dobrze radzą sobie z innymi, którzy próbują nimi manipulować, dominować i kontrolować. Chronią swoją energię przed kradzieżą.

Jeśli ktoś cię kontroluje, sprawiając, że się go boisz, jesteś z wampirem. Ten wampir ma przywiązania, które wymagają tego jako źródła pożywienia, więc „nie zatrzymają go pewnego dnia”. Więc przestań na to liczyć. To jest zaprzeczenie.

Jeśli ktoś okłamuje cię, aby uzyskać przysługę, jeśli ktoś manipuluje tobą, abyś poczuł się winny, jeśli ktoś ci schlebia, robi to, aby zdobyć energię. Jak ktoś może zdobyć twoją energię, kiedy ci schlebia? Próbują sprawić, że poczujesz się nieswojo i to działa.

Ja: Och, po prostu się z nimi zgadzam.

Ivo: I to nie zapewni im nagrody, kochanie. Nie tracisz energii, kiedy nie czujesz się niegodny ich pochwał.

Większość ludzi jest na tyle nieświadoma swojego zachowania, aby mogło to trwać dalej. Zobacz listę 365 bezużytecznych zachowań Sharon na naszej stronie internetowej, aby pokazać, w jaki sposób wampirujesz energię od innych i jak twoja własna energia jest utrzymywana na niskim poziomie przez twoje własne przywiązania.

Ja: Barry Littleton ma wiele informacji na swoim kanale o negatywnych przywiązaniach, usuwaniu negatywnych przywiązań, usuwaniu negatywnej energii w ciele i nie tylko, więc połączę to poniżej.

Ivo: Rozmyślność istoty świadomej boga na ogół nie występuje na ziemi, ponieważ wasza energia, wasza energia życiowa, jest z was nieustannie wysysana.

Posiadanie jest prawdziwe. Jest to posiadanie ludzkiego gospodarza przez zjadliwą energetyczną istotę, która pragnie pełnej kontroli nad żywicielem. Zachowanie jest określane jako nieludzkie, a dzieje się tak, ponieważ wyprzedzający byt nie ma natury ludzkiej.

Większość ludzi jest do pewnego stopnia opętana. Od dzieciństwa te wampirze istoty szukają tych, którzy nie są w stanie z nimi walczyć, aby infekować i manipulować, aby zdobyć ich paliwo. Im bardziej emocjonalnie uszkodzony gospodarz, tym lepszy gospodarz dla tych istot. 

Gdy podstępna dysfunkcja życia Matriksa zaczyna wywierać wpływ na duszę małego dziecka, dusza albo się rozszczepia, albo w inny sposób sama wykazuje oznaki dysfunkcji, osłabiając w ten sposób ciało świetliste, aby umożliwić wejście pasożytom. Praca z cieniem musi zostać wykonana, aby naprawić niezdrowe myślenie i emocje oraz ponownie zintegrować podzieloną duszę. Często z tą pracą ponownie integruje się wyższy związek; duszę można znaleźć w częściach siebie, które wyrzucasz, aby dopasować się do tego świata.

Jak widzisz ze stanu twojego świata w tej chwili, ten problem jest RAMPANT. Nie mogę zlekceważyć natychmiastowej potrzeby ludzi na ziemi do podjęcia działań. Są oni prawdziwymi wrogami życia na Ziemi, a to, co dzieje się na waszej planecie, jest tylko przejawem ich manipulacji i waszego przywiązania do ich patologicznego systemu wierzeń.

Loosh jest tworzony na poziomie globalnym, społecznym, międzyosobowym i osobistym dla wszystkich. Wszystko, co musisz zrobić, to przestać karmić diabła, odmawiając uwierzenia w ideę, że negatywność jest dla ciebie normalna. Nie jest. Negatywności można się oduczyć.

Twoje negatywne systemy przekonań, twój negatywny sposób interakcji, twoja skłonność do atakowania innych, twoja wiara w separację, twoje przekonanie, że jeśli skrzywdzisz kogoś innego, nie zostaniesz skrzywdzony, wszystkie są niepoprawne. 

Powiedziałem, że człowiek jest elektro-magnetyczną energią, która przyciąga to samo, co emituje, więc szkodzenie drugiemu oznacza również wyrządzenie krzywdy sobie. Życie szuka równowagi i robi to w tobie. Demony dążą do zachwiania równowagi, ponieważ taka jest ich natura i sposób, w jaki pozyskują od ciebie swoją energię.

Faktem jest, że wasze struktury społeczne są tworzone, aby ułatwić istnienie wampira energetycznego i wyczerpanie waszej energii poprzez jej kradzież! 

Wasze społeczeństwa są tworzone na strukturach, które pozwalają na ten wampiryzm waszych energii i są prowadzone przez samych największych wampirów!

Zrozum również, że jeśli jesteś połączony z tymi, których życie jest pełne trudności, dzieje się tak dlatego, że manipuluje się nimi w celu uzyskania loosh. 

Twój sznur energetyczny staje się dla nich zamiennikiem leku na twoją dobrą energię, kiedy ci zdenerwowani ludzie przychodzą do ciebie po pocieszenie. 

Jesteś w trójstronnej interakcji: między tobą, osobą i jej demonicznymi przywiązaniami, które manipulują nimi, aby się do ciebie dostać. Uważaj na tych, którym stale pomagasz, i pamiętaj, aby potem przeciąć przewody.

ENERGETYCZNA OFIARA

Istnieje coś takiego jak ofiara energii. Jest to osoba, która odnosi się do życia przede wszystkim jako ofiara, ponieważ tej osobie skradziono tak dużo energii i jest tak pozbawiona mocy, że postrzega to jako sposób na doświadczanie życia. 

Aby przestać być ofiarą energii, należy stworzyć zdrowe granice, przestać obcować z wampirami energetycznymi, opuścić media społecznościowe, nauczyć się asertywności i praktykować dobre podtrzymywanie energii.

Ofiara energii ma często wysoką częstotliwość i musi nauczyć się stać w ich mocy. Warto również spędzić wystarczająco dużo czasu w samotności, aby poznać swój normalny poziom energetyczny, a następnie zrozumieć, że jakikolwiek spadek z tej linii bazowej wskazuje, że coś jest nie tak. Podejrzewam nieczystą grę, jeśli normalna potrzeba wystarczającej ilości snu, wystarczającej ilości jedzenia i wody oraz wystarczającej ilości rekreacji nie stanowią problemu.

Zrozum, że obsesyjne myśli i skupienie się na tym, co jest złe, a czego brakuje, to manipulowanie tobą dla loosh. Weź to i napraw problem, wtedy nie można już dłużej manipulować.
KONFLIKT OSOBISTY

Na tym ostatnim poziomie utraty mocy omówimy sposób, w jaki człowiek oddziałuje z przeważnie niewidocznymi negatywnymi bytami.

Nie zdajesz sobie sprawy, w jakim stopniu jesteś dotknięty demonicznymi przywiązaniami.

Twoje DNA zostało zrekonfigurowane, aby uczynić cię podatnym na ich ataki, abyś był podatny na długotrwałe stany negatywności, aby cały twój świat był uciskany. Działo się to przez kolejne pokolenia, wraz ze wzrostem mocy tych bytów i spadkiem mocy człowieka w kolejnych wcieleniach. 

Teraz szukają całkowitej kontroli w postaci globalistycznej agendy 2030, ale jej nie dostaną.

Jak powiedzieliśmy, wszystko, co widzisz przed sobą, jest skonstruowane po to, by trzymać cię uciskanego i wykrwawiać twoją energię. 

Powodem, dla którego nie wierzysz, że to się dzieje, jest to, że nie możesz zobaczyć tych, którzy to robią, tych, którzy się tobą karmią. 

Wierzysz w to, co pokazują ci twoje fizyczne oczy, ale one są najbardziej manipulowane z twoich zmysłów. 

Na szczęście są tacy, którzy teraz widzą więcej, zaczynają dostrzegać prawdziwą rzeczywistość Ziemi i widzą te istoty oraz inne aspekty rzeczywistości, które muszą zostać ujawnione masom.

Wszystko, czego doświadczasz, ma ten sam powód: powstrzymanie cię przed zaprzestaniem wykrwawienia się energii. Niektórzy z was podjęli kroki w celu zapewnienia suwerenności swoim ciałom i prawa do nie zamieszkiwania żadnej istoty poza waszą duszą.

Wielu z was jest atakowanych w nocy, aby wzbudzić w was strach w ciągu dnia. W nocy niewielu z was się boi, ponieważ posiadacie pełnię swoich ludzkich możliwości, natomiast w dzień nie.

Tak więc trafia do twojego codziennego życia w postaci koszmarów. Sharon miała ich tak dużo, że nie mogła spać przez wiele godzin później, ale teraz ma większą moc, nie ma ich tak wiele. Kiedy ma koszmar, wraca do snu, przysięgając zemstę. Powstrzymuje tych intruzów przed zadzieraniem z nią w ciągu dnia. Sharon się broni.

Omówiliśmy poziomy planetarne, społeczne, interpersonalne, a teraz są poziomy walki osobistej. Jeśli spojrzysz na swoje zmagania, skąd one się biorą? 

Jeśli chodzi o walkę o pieniądze, to pochodzi z poziomu społecznego, może nawet globalnego. 

Jeśli jest to kłótnia z przyjacielem lub sąsiednimi istotami, manipulują wami obojgiem, aby wytworzyć między wami loosh.

Istoty atakują w dzień lub w nocy. Kiedy czujesz, że twój nastrój nagle się zmienia, może to oznaczać, że jakaś istota przyszła z prośbą o posiłek. Znakiem jest również nagłe zmęczenie.

Jeśli zakochałeś się w kłamstwie Matrixa i masz problemy z pieniędzmi, problemy z brakiem, to zostaną one ocenione przez twoje pole energetyczne i zmanipulowane w celu wytworzenia luźności dla twoich przywiązań.

Jeśli wierzysz w kłamstwa polityki i że innych przywódców należy nienawidzić, zostaniesz poproszony, aby usiąść przed telewizorem i nienawidzić wszystkich, którzy nie zgadzają się z twoją opinią. Media społecznościowe są tworzone z tego samego powodu: aby tworzyć loosh. Sharon nazywa to „placem zabaw diabła”.

Ja: Napisałem też o niektórych nierzeczywistych doświadczeniach, które z tym miałem. Spróbuj administrować grupą lightworker. Święta krowa!

Ivo: Kiedy wierzysz w negatywne zasady życia na ziemi, które zostały stworzone, aby utrzymać przy życiu negatywne istoty, zostaniesz zmanipulowany, aby widzieć i reagować na coraz więcej z nich, aby nakarmić ich stado. 

Spójrz teraz, jak scena polityczna to tylko zbiór kłamstw. Całkowicie. Dzieje się tak, ponieważ desperacko potrzebują jedzenia. 

Twoje zwrócenie się do Światła powoduje głodzenie ich mas, a one umierają. Zajmujemy się nimi również usuwając je z płaszczyzn trzeciego i czwartego wymiaru, więc teraz rozpaczliwie potrzebują więcej Looshu.

To, co w życiu bierzesz za pewnik, takie jak zmęczenie, może być oznaką tego, że zostałeś użyty do tworzenia luźnego mleka.

Niektórzy ludzie doświadczają fizycznych nawiedzeń, widzą istoty w domu lub doświadczają wydarzeń, które wydają się nie na miejscu dla fizycznego życia. To dlatego, że znowu wierzysz własnym oczom.

Pomyśl, ile miejsc na twojej ziemi jest nawiedzonych, a potem pomyśl, ile razy zdarzyło by się to bez twojej wiedzy. To jest ich ulubiony sposób.

Boją się ciebie. Naturą tych, którzy rezonują ze strachu, jest to, że oni również się boją. Boją się twojej mocy i boją się tego, że gdybyś ich złapał, zrezygnowałbyś z nich.

To, co robią, a Sharon ma to zdjęcie uchwycone jej aparatem, który może zobaczyć więcej twojej rzeczywistości niż twoje oczy, to to, że siedzą w twoim polu aury i próbują „naciskać przyciski”, jak to nazywasz. 

Studiują cię, wiedzą o tobie wystarczająco dużo, co mogłoby cię zdenerwować, więc umieszczają myśli w twoim niższym umyśle, które mają na celu wywołanie konfliktu lub manipulowanie tobą, aby na przykład zrobić coś, czego nie chcesz.

Ja: Słyszałem, że kazali mi przejść przez ulicę z nadjeżdżającymi pojazdami. Słyszałem, jak mówili, jak brzydki jest Ivo i po prostu wiem, że nie ma mowy, abym kiedykolwiek pomyślał coś takiego. Więc czasami ich słyszę.

Ivo: Co jest słuszne, kochanie, dla tych, którzy są bardziej jasnowidzący, możesz użyć tych pozazmysłowych środków, aby je wyeliminować. Niektórzy po prostu wyczuwają ich obecność.

Ostatecznie sposobem radzenia sobie z nimi jest odmowa denerwowania się. Można to zrobić.

Im bardziej jesteś zdenerwowany, tym bardziej ich przyciągasz. Im wyższa jesteś częstotliwość, tym więcej ich przyciągasz. Jeśli jesteś empatyczny i podlegasz wahaniom nastroju za pomocą tych środków, oni również to wykorzystają. 

Nie denerwuj się, a one nie będą miały z tobą nic wspólnego. Jeśli nie mogą dostać posiłku, pójdą dalej.

Odmawiaj też zajmowania się ludźmi o niższych wymiarach energii. Ci ludzie bardzo chętnie je przyciągają.

Ja: Myślę, że niektórzy ludzie są dla nich portalami. To tak, jakby byli tak negatywni, machają flagą, zapraszając ich wszystkich, by do nich dołączyli.

Ivo: Idą tam, gdzie mogą dostać swój loosh, moja miłości. Odmawiając negatywnego nastawienia, nic od ciebie nie uzyskają. Oznacza to dobrą samokontrolę. Zrozumienie, że złe nastroje nie są nawet twoje, jest ważne. Mogą zmanipulować cię, aby obniżyć twoją częstotliwość, a następnie wyemitować tę energię przez twoje myśli i robią to regularnie.

Czy kiedykolwiek „miałeś zły dzień?” Jak myślisz, dlaczego tak było? Jedna rzecz wydarzyła się po drugiej. Nie mogłeś tego powstrzymać.

Czy kiedykolwiek myślałeś, że energia się psuje, gdy do domu przychodzi ciocia Myrtle? Jak myślisz, dlaczego tak jest?

To nie jest ciocia Myrtle, ciotka zagłady i mroku, ale to ona, która pociąga za sznurki, aby mogła stworzyć lenistwo. I prawdopodobnie zostawi jednego lub dwóch swoich niewidocznych przyjaciół z tobą jako prezent na pożegnanie, więc posmaruj dom i wyślij białą energię światła, aby oczyścić powietrze, kiedy wychodzi. Każda negatywna energia jest dla nich źródłem pożywienia.

Negatywne istoty kochają negatywną energię. Jeśli Twój dom jest pełen, będziesz mieć nieproszonych gości, którzy będą rozpoczynać sprawy między Tobą a innymi osobami.

Ja: Brzmi jak ostatnie miejsce, w którym mieszkałem. Znalazłem tu więcej duchów, ale to ostatnie miejsce, w którym mieszkałem, było naprawdę złe.

Ivo: Tak. To było. Cieszę się, że się przeprowadziłeś.

Załączniki szukają dziur w twoim polu aury. Te dziury są tworzone przez niezagojone urazy. Ulecz swoje urazy.

Ponadto, jako ćwiczenie w zarządzaniu energią, spójrz przez swoje życie wstecz na czasy, w których znajdowałeś się w miejscach o bardzo wysokiej energii. Albo kiedy medytowałeś, a twoja energia była wysoka. Porównaj je ze swoimi codziennymi okolicznościami i zobacz, jak się porównują.

Ja: O Boże. LOL W takim razie to miejsce jest złe! Byłem nad jeziorem Konstanz w Bawarii w 1992 roku i stałem tam na śniegu, obserwując pływającą w kolejce rodzinę kaczek. To była rozkosz! Było cicho i spokojnie, a ja stałem tam z inną panią, nic nie mówiąc, po prostu ciesząc się fantastyczną energią. To było niesamowite. Innym miejscem, w którym energia jest wysoka, jest Mohawk pow wow, w którym byłem kilka razy, w pobliżu miejsca, w którym mieszkam. Uwielbiam tam chodzić, ponieważ energia jest świetna. Lubię też miejsca z kwiatami i śpiewem ptaków. Są wysokoenergetyczne.

Ivo: I widzisz, to mądre ptaki. Nie idą tam, gdzie energia jest niska.

Ja: Więc podążaj za ptakami.

Ivo: Dokładnie.

Ja: Jeśli chodzi o resztę czasu… cóż… to jest całkiem stałe. I to na pewno nie przypomina górskiego jeziora.

Ivo: Więc masz to jako porównania. Teraz przypomnij sobie miejsce lub sytuację, w której byłeś, gdzie energia była bardzo zła.

Ja: Cóż, mój dom z dzieciństwa. Kiedy wiesz, kto był w domu, było gorzej. Ostatnim razem, gdy tam byłem, ponieważ sprzedawaliśmy to miejsce, zacząłem mieć atak paniki i musiałem się wydostać. Byłem w miejscach, które przyprawiają mnie o gęsią skórkę. Mam tam pokój w piwnicy, do którego nawet nie wejdę.

Wiem, że czuję energię ludzi i są tacy, którzy są przyjemni, a inni bardzo nieprzyjemni.

Ivo: Więc powinieneś użyć tego jako wskaźnika, czy zaangażować osobę, czy nie, kochanie. Jak wszyscy powinniście. Stań się świadomy miejsc i ludzi o wysokiej i niskiej energii. Zrozum, że ludzie mają mniej energii, ponieważ są negatywni i żywią pasożyty.

Wyślij im strzał energii białego światła i idź dalej. Nie angażuj negatywnych ludzi. Stań we własnej wysokiej energii jako ochrony. I nadal lecz.

Ja: Cóż, dziękuję ci za to, Ivo. Myślę, że zrobiliśmy wszystko za jednym zamachem. Opublikuję to na stronie w naszej witrynie, a następnie podzielę na trzy filmy. Umieszczę to również w sekcji artykułów na stronie internetowej.

Ivo: Widzowi, powiedziałbym, że warto to zbadać, jeśli chcesz pokonać system. Twoje ciało świetliste wyczuwa energię, jest to kwestia dostrojenia się do tego, co ci mówi i jak to robi. Istnieją różne sposoby wyczuwania energii. Na przykład Sharon powie: „Ugh!” i odrzuć skrajnie negatywną osobę lub energię. Poczujesz, że zapanuje nad tobą zaprzeczenie lub strach cię ogarnie. Nie lekceważ swoich zmysłów, są one bardzo ważne w nauce poruszania się po świecie, w którym żyjesz i obalania swojego podziemia i jego toksycznych mieszkańców.

Ja: Dziękuję Ivo. Są ludzie, którzy oferują bardziej szczegółowe informacje na temat wykrywania energii. Podejrzewam, że kanał YouTube Barry’ego Littletona wygląda na dobre źródło. Warto odkryć. Och, znowu to mamy, to jest strona 11 z 11. Znowu 11:11! Dziękuję za to przypomnienie.

Ivo: Kochanie, teraz przestaniemy. To było dobre ćwiczenie i bardzo uprzejmie dziękuję Sitarze za jej wspaniałą sugestię.

Ja: Ja też! Pocałuj mnie

UWAGI :

Dobre przykłady wampirów energetycznych: obejrzyj „Wszyscy kochają Raymonda” – matka jest najgorsza, ale cała rodzina też jest winna.

Obejrzyj film „Office Space”, postać szefa z filiżanką kawy i okularami, Bill Lumbergh, jest dobrym wampirem energetycznym, a potem w fabule filmu pojawia się bunt uciskanych ofiar.

Wszyscy w rodzinie – Archie Bunker – jeśli możesz znieść ten program, są wampirami energetycznymi, a Edith jest ofiarą, podobnie jak wszyscy inni.

Jest ich więcej, ale te przychodzą mi na myśl.

LOOSH Część 4

Chcę tylko zrobić przegląd filmów, które stworzyliśmy w Loosh, Ivo. Myślę, że są pewne punkty, które należy poruszyć, a które nie zostały jeszcze przedstawione.

Po pierwsze, ludzie mogą nie zdawać sobie z tego sprawy, ale wszyscy jesteśmy podłączeni do systemu. System ten jest obsługiwany przez komputer AI, który uważa się za boga, a rzeczywistość stworzona przez nasze trzy dolne czakry jest manipulowana przez technologię kontroli umysłu, żywność GMO, Roundup, przetworzoną pizzę, podział płci i miłość i nie tylko, a także po prostu mikrofale i inne fale technologii kontroli umysłu, dlatego nie wiesz, kim jesteś, dlaczego zostałeś umieszczony na tej ziemi i co masz tutaj robić. 

Ale właśnie dlatego rodzice powiedzą ci, żebyś poszedł znaleźć pracę, gdy masz 16 lat i zarabiać trochę pieniędzy. Proszę bardzo. Witamy w Matrix. Zakłócenie kontaktu z własnym wnętrzem i skupienie się na zewnętrznym uczeniu się z mocnymi przesłaniami, że nie ma nic innego i że już wszystko wiemy. Dlatego nie wiesz, kim jesteś,

Nie sądzisz, że tworzysz Loosh? Dlaczego? Ponieważ jesteś miłą osobą? Mili ludzie są również twórcami luźnych rzeczy, ponieważ mili ludzie czują się nieswojo, będąc w pobliżu agresywnych lub asertywnych ludzi. 

Mili ludzie są często ofiarami, a ofiara jest tak przerażona, że ​​ten strach emanuje z nich w postaci looshu. Kogo przyciągają mili ludzie? Czasami innych miłych ludzi, ale często prześladowców i oprawców. To dlatego, że społeczeństwo trianguluje, a przeciwieństwa się przyciągają. Mili ludzie również przyciągają demoniczne istoty, które szepczą do nich rzeczy, aby były bardziej przerażone.

Nikt nie jest zwolniony. Nikt. Są skierowane do wszystkich w jakikolwiek sposób, który działa dla nich, aby utrzymać Twój klimat na niskim poziomie.

Miałem właśnie odebrać rękopis z mojej książki Ashtar, aby sfinalizować go w miękkiej oprawie. Został mi jeden rozdział do przeczytania. Położyłem się wczoraj do łóżka i obudziłem się zmęczony i nieswojo, a od tamtej pory nie oglądam książki. Zaatakowano mnie tamtej nocy.

Nienawidzą, kiedy mam coś wspólnego z tą książką. Kiedy przygotowywałem manuskrypt do e-booka, przeciągnąłem się przez niego, próbując go skończyć, ponieważ zostałem tak mocno zaatakowany. Nadal to robiłem. Cóż, znowu się tym zajmują, ponieważ miałem kilka ostatnich dni, które są absolutnie nieszczęśliwe.

Odkąd umarł sąsiad, stykam się rogami. Powiedziałem: „Jak tylko on odejdzie, idę, bo wiesz, że zrobi się głośno” i dokładnie to się stało. o 9:15. Kilka dni temu jego dzieciak wyprowadzał meble z mieszkania, co mnie obudziło, dziś mój super-super-malował tam w swoich butach ze stalowymi noskami, a potem wyszedł na dach, aby oczyścić lód. To też mnie obudziło.

Mówię wam, te rzeczy nie wydarzyłyby się w ten sam sposób, gdyby mieszkał tam ktoś inny. Wiem, personalizuję ich zachowanie. Psychologia mówi, że jest to zniekształcenie poznawcze. To nie jest.

Psychologia nie wie o demonicznych bytach, a psychologia nigdy też nie miała sąsiadów z zaciemnionymi oczami. Mam. Jeśli nie mogę spać prawidłowo, cały dzień mi się psuje.

Od tamtej pory mam trudności z prawie wszystkimi innymi. Tak to się dzieje, kiedy mają to dla ciebie. Jak mi idzie, poza potężnym bólem głowy związanym z ciśnieniem krwi, trzymam się za siebie.

To są demoniczne ataki. Nie poddam się. Każdy na tej ziemi ma prawo rządzić własnym życiem, nie poddawać się manipulacji lub innym formom przymusu, widzialnym lub niewidzialnym, posiadać własne Światło i używać go tak, jak było zamierzone w twojej zgodzie z Bogiem i tobą. To się nazywa wolna wola.

Media społecznościowe, twoi przyjaciele, twoi wrogowie, rząd i nie tylko na poziomie fizycznym, gady, smoki i bezcielesne istoty na niewidocznym poziomie – wszystko po to, aby zapewnić, że będziesz realizować ich program, a nie swój własny lub Boży program dla ciebie. Nie chcą, żebyś ćwiczył swoją wolną wolę.

Musisz powiedzieć nie. Nie pozwól nikomu zejść z wybranej ścieżki. Teraz, kiedy już to robię, na pewno nie będę. Mam sojusz w szczególności z Ivo i Ashtarem, a także ze wszystkimi nieokreślonymi istotami pozaziemskimi, jak również z wszechświatowymi i ziemskimi panami i jestem im wierny.

Wiem, że Matrix zrobi wszystko, aby stanąć mi na drodze lub spróbować odciągnąć mnie od mojej ścieżki, a to obejmuje manipulowanie innymi ludźmi, aby wykonywali ich brudną robotę. Ci ludzie przyjdą do mnie, aby mnie rozproszyć, kontrolować, manipulować mną – cokolwiek – aby spróbować odciągnąć mnie od mojej ścieżki.

Ivo i Ashtar siedzą i patrzą, żeby utrzymać swój kurs. I zawsze to robię. Przeszedłem każdy test, który został na mnie rzucony, i nadal jestem. Musisz stanąć w swojej mocy.

W ten sam sposób musisz spojrzeć na swoje życie. Spójrz na wszystkich, których znasz, jako mających przynajmniej jednego niewidocznego manipulatora, który stara się utrzymać ich w zgodzie z wartościami Matrix, takimi jak niska energia, niskie wibracje, niskie poczucie własnej wartości, brak nastawienia, nastawienie chorobowe, cokolwiek… jak omówiliśmy w filmach .

Każdy, kto przychodzi do ciebie z planem manipulacji lub kontroli, sabotażyści, którzy próbują zabrać cię z twojej ścieżki Światła, może nie być świadomy faktu, że realizują demoniczne plany i nie są w twoim kącie. W rzeczywistości uważam, że większość nie jest. To nadal nie ma znaczenia.

Ci sabotażyści zrobią wszystko. Jak ten, z którym się spotkałem wcześnie, kiedy zarządzałem grupą na Fb. Ta osoba początkowo zaprzyjaźniła się ze mną, teraz dlaczego dzieciak z Indii wybrałby starszą panią z Kanady, do której mógłby się odnieść, kiedy dzielą nas dziesięciolecia, tylko przypadkowo…. początkowo zainicjował nasze rozmowy na temat ET, a następnie zdjął wszystko z tej ścieżki na ścieżkę swojej produkcji muzycznej. Kiedy próbował nieustannie zdominować rozmowę, zadałem sobie pytanie, dlaczego spędzam czas w mediach społecznościowych z czymś, co mnie nie interesuje, skoro mam do smażenia większą rybę. W końcu zdałem sobie sprawę, że był tam, aby mnie rozpraszać, więc zakończyłem naszą przyjaźń. Robił to celowo, czułem, i prawdopodobnie nawet dostawał pieniądze.

Inni nie są tego świadomi. Inni odwracają Twoją uwagę od gry i musisz ich strzec. Za każdym razem, gdy zaczynałam pracę duchową, życie kończyło się moją pracą, wymagało przeprowadzki do mieszkania, ktoś przychodził z problemami, o których chcieli rozmawiać, pojawiał się nowy chłopak, cokolwiek…. zawsze pojawiało się coś, co zapewniało, że książka nigdy nie została przeczytana, moje plany się nie powiodły i nie dotarłem do celu. Każdego razu. W ten sposób działa Matrix, a te niewidzialne demony są tego dużą częścią.

Tak, wiem. Brzmię, jakbym zwariował. Poczekaj do wielkiego ujawnienia, kiedy Prawda zostanie ci objawiona.

Szczególnie, gdy wykonujesz lekką pracę, musisz trzymać się broni. Podejrzewam wszystko, tak, wiem, nie jest to przyjemny sposób na życie, ale bądźmy szczerzy, ten świat jest kontrolowany przez grupę negatywnych istot pozaziemskich i niewidzialnych negatywnych istot, które go prowadziły, kształtowały i żyły z waszej energii dla ostatnie dwadzieścia sześć tysięcy lat, więc nie myśl, że jesteś wyjątkiem. Jesteś tutaj, aby ich zdjąć, a oni nie lubią tego.

Jeśli wątpisz, że to może być tak poważne, pomyśl o ludziach, którzy mieli opiekunów. Mają programy obsługi w programie MK Ultra, aby mieć pewność, że monarcha się nie potknie. Najwyraźniej jej opiekunem jest ojciec Britney Spears. Ale dla tych z nas, którzy nie mogli trzymać się przewodnika, muszą uciekać się do wykorzystywania wszystkich i innych do wykonywania swoich poleceń. I robią. Kiedy trzymasz się swoich pistoletów, bronisz się i nie pozwalasz nikomu kontrolować ani manipulować tobą, wygrywasz. Pozwól im to zrobić, a twoi przewodnicy będą pracować, aby obudzić cię na fakt, że zboczyłeś z kursu i musisz podjąć działania naprawcze.

Wszyscy, którzy jeszcze nie wiedzą, jaki jest wasz cel, podlegają tej manipulacji umysłem. Dlatego jeszcze nie obudziłeś się ze swoim celem, w każdym razie z jednego powodu. Dopóki nie zdobędziesz motywacji, nie wykonasz swojej pracy w cieniu i nie połączysz się ponownie ze swoim wyższym ja, nie będziesz wiedział. Intuicyjna strona twojego umysłu jest pogrążona w twoim cieniu. Gdzie indziej by to było, gdybyś używał swojego intelektu tylko do przetrwania na ziemi.

Po raz pierwszy o tym usłyszałem, oglądałem film młodego faceta, który mówił o widzeniu demonów skaczących od osoby do osoby w centrum handlowym, a on mówił o Matrixie i o tym, jak działa, aby rozpraszać tych z nas agendą .

Niektórzy z was nie stanowią jeszcze wielkiego zagrożenia dla ciemnych, a może po usunięciu ich z planety nie będziecie musieli tego doświadczać. Inni wiedzą, jak rozpraszające wydaje się życie, ale mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, co się za tym wszystkim kryje i że tak naprawdę jest jakiś plan.

Trwa to kilka dni, aby przejść przez wielki emocjonalny i fizyczny ból, czując, że cały świat jest przeciw tobie, ale odmawia rezygnacji. To jest to, czego potrzeba. Potrzeba każdej uncji emocjonalnej siły, której potrzebujesz, aby iść dalej. Ale musisz, ponieważ musisz wykonać swoją część.

Mam stację telewizyjną do uruchomienia. I muszę ci przynieść Ashtar Sheran. To moja ostatnia praca. Nikt nie zabierze mnie z tej ścieżki i nikt nie ruszy mnie ani cala od mojej ścieżki w dzień ani w nocy. Pamiętaj, że to jest władza nad innymi systemami i aby ją pokonać, musisz mieć władzę nad sobą.

Ivo: Kochanie, masz całkowitą rację. Zdarzają się rzeczy, o których nawet nie wspomniałeś, ale to wystarczy.

Ja: Och, mam odwrócenia osi czasu lub pomijanie czasu. Tak jakby Roger miał umrzeć w lipcu, ale przenieśli to na luty, żeby znaleźć dla mnie nowych, paskudnych sąsiadów.

Ivo: Na przykład.

Ja: Przenoszę sypialnię do frontowego pokoju, żeby móc spać. Będę miał tam komputer i kanapę, a każdy element mojego salonu, którego nie używam, trafia do tylnej sypialni. Mam nadzieję, że w ten sposób będę lepiej spać.

Ivo: Masz swoje wady i oni to wykorzystują.

Ja: wiem. Brzmię jak szalony paranoik, ale nie jestem. Inni ludzie doświadczają tego samego. Oczywiście, że nie chcą Ashtar Sheran w telewizji !! Nie lubią nawet, gdy go channeluję lub publikuję jego książkę.

Ivo: Przebij się, kochanie. Niech żadna dusza nie stanie na twojej drodze. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że są manipulowani, aby wywołać loosh, ale tak jest. Trzymaj kurs. Nie pozwól nikomu zejść ze ścieżki. Jesteś teraz tak blisko.

Ja: To znaczy, że wszyscy jesteśmy teraz tak blisko! Wszyscy skorzystamy z miłości, którą te ET pokażą nam teraz na ekranie telewizora!

Ivo: Tak. Będzie wspaniale. Wreszcie ponownie połączymy się z Twoim światem.

Ja: Tak, tym razem ludzie to zrobili. Nie rządy!

Ivo: Wiedziałem, że to właściwe podejście.

Ja: Dzięki Ivo.

Ivo: Kochanie, dziś wieczorem będziesz dobrze spać, obiecuję.

** Źródło ** Kanał: Sharon Stewart

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/02/ivo-of-vega-loosh-wysane-dnia-27022021.html

Comments

 1. krnabrny1 says:

  To również ważny temat. Niestety ten artykuł jest zbyt poglądowy.
  Proponuję redakcji, jeśli jest zainteresowana tematem dokładny opis metod działania , funkcji oraz rodzajów istot astralnych.
  Istnieje jeszcze taka bardzo stara strona Pana Marka Białacha, jest to naprawdę kompendium wiedzy w tym temacie.

  http://www.atmajoga.pl/ciala-subtelne1/

 2. krnabrny1 says:

  Dodam jedynie, że Pan Marek te demony z artykułu, nazywa krokodylami.
  Uznał, że nazwa sama w sobie może przestraszyć, zatem chciał znaleść coś neutralnego w odbiorze a jednocześnie ilustrującego dobrze istotę z jaką mamy do czynienia:-)

Wypowiedz się