Osądź tych, którzy zabrali tobie wolność

dnia

Osądź tych, którzy zabrali tobie wolność

Panie i Panowie, wychodzę z następującej tezy:

Immunitet nie obowiązuje, kiedy sprawca złapany jest na gorącym uczynku.

Działania prawne rządu, sejmu, senatu … niezgodne z faktami logicznymi, statystykami zachorowań oraz zgonów, wypowiedziami lekarzy, czy specjalistów – reprezentujących instytucje międzynarodowe (WHO, CDC), podważają reguły logiki, wolności słowa, prawa naturalnego, prawa konstytucyjnego, a więc zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa, przez w/w rząd, sejm, senat i prezydenta, którzy swoimi działaniami, pragną zatuszować przestępstwo zdrady i zamachu stanu, na którym zostali oni złapani na gorącym uczynku.

Bezsprzecznie – kraje wplątane w proces medialnej pandemii i celowej histerii – otrzymały pieniądze z Banku Światowego i Międzynarodowego Funduszy Walutowego w ramach szybkiego dofinansowania, aby grać zespołowo przeciw obywatelom całego świata, za pomocą modelu Chińskiego i Włoskiego, od którego rozpoczęła się medialna pandemia dążąca do wykreowane kryzysu, będącego drogą do zmiany ustrojowej (technokracja, transhumsnizm, faszyzm – zamach stanu) i czwartej ery przemysłowej, opartej na transhumanizmie i kontroli społecznej (faszyzm), czego dowodem jest – działanie policji, urzędników i medyków na zlecenie rządu, sejmu i senatu.

To MFW i Bank Światowy, zmusiły polską racje stanu do wprowadzenie lockdownu, podziału społecznego, wojny domowej, maseczek ( pogarszających stan zdrowia całej społeczności – wytyczne WHO ), izolacji (psychoza), kwarantanny, zdalnego nauczania, czy dystansu społecznego na wzór Chin …

Reperkusje tych działań, przełożyły się na brak opieki lekarskiej (ludobójstwo), bezrobocie, zniszczenie waluty narodowej, uprzywilejowanie podmiotów międzynarodowych, chaos społeczny, przerwanie ciągłości produkcji i dostaw (bieda, głód, spekulacja …), strach – obniżający skuteczność działania systemu odpornościowego, brak możliwości wolnego poruszania się (niezgodność z konstytucją), bankructwa, psychiczne zniszczenie społeczeństwa, tortury i eksperymenty mężczyznę (test PCR) …

Wiedza o koronawirusie, brak złotego wzorca – uniemożliwia powstanie działającego testu i szczepionki na w/w grupę koronawirusów, o czy wspomina CDC w swoim raporcie.

Jeśli zachodzi podejrzenie zdrady i zamachu stanu oraz zniewolenia całego narodu w imię obcych interesów, mamy prawo odebrać władzy plenipotencje do sprawowania władzy na terenie RP oraz zniesienia tarczy obronnej – immunitetu, aby dojść do sedna prawdy.

Dodatkowym czynnikiem, jest fakt przekształcenia wolnego państwa w firmę notowaną na nowojorskiej giełdzie, zmiana RP w Poland Republic of, ma zmusić naród, poprzez niewypłacalność – spowodowaną ukartowanym kryzysem do bankructwa, a tym samym – do przejęcia państwa wraz z ludzkim kapitałem, przez banksterów z BŚ i MFW, którzy wprowadzą do polski zarząd komisaryczny.

Działajmy w sposób konkretny !

Naruszenie praw konstytucyjnych i prawa naturalnego oraz próba zniszczenia wolności słowa, aby wprowadzić nielogiczne kłamstwo, za pomocą umocowań prawny ( niższych niż prawa konstytucyjne ), jest przestępstwem, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość przyjęcia łapówki pod pozorami walki z koronawirusem.

Nasza walka, musi zostać oparta na najwyższym dokumencie prawnym – prawie konstytucyjnym, którego moralność – gwarantująca wolność i równość wszystkim jednostką, jest zdeterminowana prawem naturalnym.

Nie poruszajmy się po bagnie akt, paragrafów, czy ustaw, ponieważ jest to pułapka – wymierzona w racjonalnie myślącego człowieka, postawmy na prawo naturalne, regułę Radbrucha (norma prawna, która w drastyczny sposób łamie podstawowe normy moralne – nie obowiązuje (łac. lex iniustissima non est lex)) oraz na orzeczenie – ex aequo et bono, czyli w oparciu o zasadę słuszności (prawa naturalnego).

Szanowni Państwo, działajmy zanim przyjdzie nam postawić na wojnę samoobronną, która uratuje nas i nasze dzieci przed represjami, szczepieniami, kontrolą i znakowaniem utrzymującym kontrole, nad niegdyś wolnym narodem.

Wolność albo Śmierć !!!

Aresztujmy przestępców na gorącym uczynku ! Międzynarodowe trybunały i prokuratury czekają na konkretne zarzuty, których nie brakuje !

Panie i Panowie prawnicy, do dzieła, jeśli chcecie nam pomóc, zróbcie to teraz lub przestańcie nam przeszkadzać, ponieważ strach doprowadził nas do ruiny, a niedługo doprowadzi nas do zniewolenia …

Przestań być niewolnikiem, odważ się być człowiekiem !

Wojciech dydymus Dydymski | RaElIs | Liga Świata

P.s

Kierujcie to do prawników na grupach i wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, niech wypowiedzą się na temat możliwości tego rozwiązania i skutecznego oraz szybkiego działania.

Podziel się:

Wypowiedz się