DR Lee Merritt: „Szczepionka mRNA TO IDEALNA BROŃ BIOLOGICZNA. TO CO JEST CENZUROWANE JEST PRAWDZIWE” !!!

Dr Lee Merritt nie jest żadnym znachorem. Ma długą listę zasłużonych zawodów, wieloletnie doświadczenie w badaniach i praktyce medycznej, w tym w pracy z bronią biologiczną w armii USA.

Kilka jej wypowiedzi w wywiadzie brzmiało:

Mamy 99,991% szans na przetrwanie epidemii wirusów bez podejmowania jakichkolwiek działań. W razie potrzeby mamy również kilka dobrze znanych metod leczenia tych wirusów. Żyjemy z wirusem od wieków i przeżyliśmy. Ale dlaczego myślisz, że nikt nie chce, żebyś to wiedział? Zgadnij dlaczego.

Mówi o tym nowym „niezwykle niebezpiecznym” angielskim wariancie wirusa: To czysty drobiazg, że zamiast jechać 155 km / h, jedziesz teraz 160.

O bezpieczeństwie przyjmowania tej szczepionki mRNAva: nawet nie nazwałbym tego szczepionką. To jest coś, czego nigdy wcześniej nie próbowaliśmy. Wszystkie eksperymenty przeprowadzone na zwierzętach doprowadziły do ​​śmierci zwierząt doświadczalnych.

Obecnie mówi się o przymusowych szczepieniach. Po drugiej wojnie światowej powieszaliśmy niemieckich lekarzy za zmuszanie ludzi do szczepień. Zróbmy to samo. To czysty nazizm.

Mamy środki, aby chronić się przed wirusami, a nawet wyleczyć. Jest to wiedza staromodna, która niestety wydaje się zniknąć lub zostać stłumiona. 

Jeśli lekarze nie zaczną wmawiać swoim pacjentom, że istnieją całkowicie nieszkodliwe metody ich ochrony, są bezpośrednią przyczyną ich śmierci. 

Cała ta wiedza istnieje. Na przykład, jeśli są lekarze, którzy  mają wątpliwości, mogą udać się do American Frontline Doctors  www.AFLDS.com  i uzyskać wszystkie potrzebne informacje. W mojej aptece ratunkowej zawsze przechowuję kwas NACaminowy, witaminy C i D, cynk, selen i kwercetynę, których mogę użyć w sezonie wirusowym.

Dr Lee Merritt kończy słowami:  To naprawdę proste, czy chcesz zatrzymać tę pandemię tu i teraz: 

Wyłącz telewizor. Zdejmij maskę. Otwórz ponownie swój biznes i żyj swoim życiem. Uściskaj mocno całą rodzinę i wszystkich swoich znajomych. Odwiedzasz ich i organizujesz sąsiednie imprezy, bo nie możemy mieszkać w naszej piwnicy, nawet jeśli wierzysz, że maski pomagają. Nie rób tego swoim dzieciom. Ile dziesięcioleci zamierzasz to robić każdej zimy, każdego roku, w masce? Ja tego nie zrobię. Maski nie działają. 

***

Zobacz, usłysz, zrozum i ucz się od profesjonalisty – nie od niezdolnych, ignorantów polityków z ukrytymi planami. 

POMYŚL SOBIE – TERAZ LUB NIGDY

* * *

Lekarstwo na tę nową grypę, nazwaną covid-19, istnieje i jest znane od dziesięcioleci.

Jak powiedział nam od dawna dr Lars Bern i wielu z innych, możemy zapobiegać tej zakaźnej grypie, a nawet ją leczyć, wzmacniając nasz układ odpornościowy poprzez przyjmowanie witamin D3, C i cynku, jak również wyjaśnia dr Lee Merritt powyżej. 

Pierwsza próba pilotażowa została przeprowadzona przez zespół hiszpańskich lekarzy. Dowodzi tego samego przypadku: „Pierwsza próba kliniczna wspierająca terapię witaminą D dla Covid-19” . 

Przeczytaj raport tutaj:  https: //www.ippmedia. com / pl / features / firstclinical -trial-support-Vitamin-d -therapy-covid19  

Jak podkreśla dr Lee Merritt i wielu innych, zapobieganie i leczenie już istnieją przy użyciu znanych metod. Dlatego nikt nie potrzebuje tych nowych szczepionek mRNA. Nikt nie ma pojęcia o jakichkolwiek skutkach ubocznych i nikt nie przyjdzie ci z pomocą, jeśli doświadczysz skutków ubocznych w przyszłości, ponieważ przemysł farmaceutyczny jest zwolniony z jakiejkolwiek odpowiedzialności za szkody spowodowane przez ich produkty. 

Wiele osób, które doznały poważnych uszczerbków na zdrowiu w wyniku „szalejącej” 10 lat temu świńskiej grypy, wciąż czeka na wypłatę odszkodowania od państwa szwedzkiego. 

Każdego dnia pojawiają się nowe informacje na temat poważnych skutków ubocznych, a nawet zgonów. 

Na przykład zobacz witrynę Roberta Kennedy’ego: 

https: // childrenshealthdefense.org/ defender / thou sands-covid-vaccine -urazy- 13-deathsreported-dec /?

utm_source = salsa & eType = EmailBlastContent &

eId = 1fd8cb58-95d0-46d9-b54f- 3a3b61f97d5a  

POMYŚL SIEBIE – TERAZ LUB NIGDY.

Opublikowano za: https://thenewamerican.com/ bio-warfare weaponization-of- medicine-amid-covid /   

TO CO JEST CENZUROWANE JEST PRAWDZIWE !!!

Pełny tekst tego WAŻNEGO wywiadu z dr Lee Merritt na Linku

https://rumble.com/vdfidn-bro-biologiczna-covid-dr.-lee-merrit-polski-lektor.html  –  z polskim tłumaczeniem

[ Należy skopiować i wkleić bezpośrednio do przeglądarki ]

lub z polskimi napisami na: https://www.bitchute.com/video/DvcwfavQwbMu/

Published January 30, 2021 73,001 Views

RumbleWywiad

Dr Vernon Coleman – Lekarze i pielęgniarki podający szczepionkę Covid-19 będą sądzeni jako zbrodniarze wojenni

Wysłane przez Jamesa Ratheya

Źródło:  Dr Vernon Coleman    02.02.2021

W emocjonującym wideo dr Vernon Coleman MB ChB DSc FRSA wyjaśnia, dlaczego lekarze i pielęgniarki podający szczepionkę przeciwko COVID-19 będą sądzeni jako zbrodniarze wojenni.
Aby uzyskać bardziej bezstronne informacje o innych ważnych sprawach, odwiedź  http://www.vernoncoleman.com

Bitchute Mirror:  SixthSense

___
https://beforeitsnews.com/international/2021/02/dr-vernon-coleman-doctors-and-nurses-giving-the-covid-19-vaccine-will-be-tried-as-war-criminals-2503229 .html

Comments

  1. krnabrny1 says:

    Dlaczego redakcja nie puści komentarza, który wysłałem prawie tydzień temu, na temat uchwały Parlamentu Europejskiego określającego, że szczepionki nie są obowiązkowe ani obligatoryjne?

    Ten dokument zamyka wszelkie kwestie prawne związane ze szczepieniami.

    • Klub Inteligencji Polskiej says:

      Komentarz jest zaplanowany do ukazania się jako artykuł, w odpowiedniej kolejności tego cyklu i dzisiaj się ukaże. To zarządzenie Rady Europy reguluje jedynie że szczepionki nie są obowiązkowe, natomiast większość pozostałych paragrafów promuje szczepienia. A więc jest to tylko część zagadnień prawnych, choć istotnych, ale dla ludzi świadomych, a nie z “upranymi mózgami”.

Wypowiedz się