Chiny poniosły klęskę w bitwie powietrznej z Tajwanem podczas gdy wojsko USA idzie na ofensywę.

Publikujemy kolejny raport Benjamin Fulforda, mimo, że nie jesteśmy w stanie zweryfikować wszystkich podanych przez niego informacji. Część czytelników wypowiada się na temat Fulforda, że jest niewiarygodny lub też, że wszystko,  to co pisze jest dezinformacją.  Trzeba przyznać, że obecnie we wszelkiego rodzaju mediach jest ogromie dużo sprzecznych ze sobą informacji i wielu czytelników podchodzi do tego w sposób: zero – jedynkowy, czyli czarno-biały.

My takie podejście uznajemy za błędne, ponieważ rzeczywistość między kolorami: białym, a czarnym, ma wiele odcieni szarości, której rozczytanie zależy od zaawansowania w analizie i posiadanej wiedzy na temat funkcjonowania geopolityki, tej widzialnej  na powierzchni, mocno zafałszowanej przez media głównego ścieku  i tej faktycznej dziejącej się pod powierzchnią na półtajnym, tajnym i supertajnym poziomie. To co prezentowane jest na powierzchni jest w istocie teatrem dla publiczności. Istotne jest to, co dzieje się pod powierzchnią sceny politycznej na wielu poziomach.

W sytuacji,  gdy główne ŚCIERWOMEDIA podają oficjalnie 10-20 % prawdy, a reszta to kłamstwa, wielkie kłamstwa i inne dezinformacje będące mieszanką mało ważnych prawd z wielkimi kłamstwami, aby je uwiarygodnić. Nie wymagajmy zatem, aby alternatywni blogerzy i publicyści byli w 100% wiarygodni. Jeśli podają większość informacji i wiedzy, która da się potwierdzić z innych źródeł lub uprawdopodobnić poprzez krzyżową analizę logiczną, to już jest nieźle, a czasami dopiero po jakimś czasie można to potwierdzić. Żyjemy w czasach wojny informacyjnej, która towarzyszy wojnie prowadzonej innymi metodami, niż “gorące wojny”, ukrytej na wielu poziomach  .

Redakcja KIP

***

Bitwa o planetę Ziemia intensyfikuje się na wszystkich frontach. W zeszłym tygodniu Chińczycy zaatakowali Tajwan, ponieważ wojsko USA podało prezydentowi grafice komputerowej Joe Bidenowi nowy skrypt. Otrzymaliśmy bezpośrednie potwierdzenie od amerykańskiego trzygwiazdkowego generała, że wojsko amerykańskie wie, że wybory zostały sfałszowane; całe piekło zaraz się rozpęta.”

Obecnie Chiny poniosły poważną klęskę w wojnie powietrznej a “Tajwan jest teraz faktycznie niepodległym krajem“, według japońskiego wywiadu wojskowego. Poniższy artykuł o chińskim “symulowanym ataku” na amerykański lotniskowiec był w rzeczywistości o prawdziwym ataku, który został zdecydowanie odparty, podają źródła.

https://www.express.co.uk/news/world/1391053/World-War-3-news-Taiwan-Chinese-China-USS-Theodore-Roosevelt-conflict-Joe-Biden-ont

Mówią oni, że te wiadomości odzwierciedlają prawdziwą wojnę powietrzną toczącą się między USA a Tajwanem i Chinami, z możliwą pomocą Iranu.

https://news.trust.org/item/20210131124958-22pto

https://www.reuters.com/article/BigStory12/idUSKBN2A00I3?utm_source=reddit.com

Ludzie muszą zrozumieć, że komunistyczne Chiny są rządzone na najwyższym poziomie przez mafię chazarską z siedzibą w Szwajcarii. Pamiętajcie, komunizm był wynalazkiem Jezuitów, a Masoni P3, którzy kierują Jezuitami, mówią, że są podwładnymi obcej istoty znanej jako Czarne Słońce.

Spójrzcie na ten artykuł, który zauważa, że istnieje bardzo mało prawdziwych informacji na temat chińskiego prezydenta Xi Jinpinga.

https://www.theatlantic.com/international/archive/2021/01/xi-jinping-china-biography/617852/

Faktem jest, że według źródeł wysokiego szczebla azjatyckiego tajnego stowarzyszenia, Xi został wybrany ponieważ jest wysoki i dobrze wyglądałby w sesji zdjęciowej G20. Jest symbolem a nie prawdziwym przywódcą. Co więcej, źródła podają, że oryginalny Xi został zabity po ataku elektromagnetycznym na Wuhan w Chinach na początku 2020 roku. Osobą, która teraz pojawia się publicznie jest jego młodszy brat, który ma bardzo podobny wygląd.

To co się teraz dzieje, to to, że USA, Rosja i Chiny mają teraz symbolicznych przywódców, którzy działają jako rzecznicy zbiorowego przywództwa. Innymi słowy, prawdziwe przywództwo działa w tajemnicy i za kulisami. Nie jest to merytokracja, ponieważ prawdziwa merytokracja byłaby całkowicie przejrzysta i każdy, od najodleglejszego pasterza kóz, mógłby próbować wspiąć się na szczyt. W takim systemie każdy mógłby dokładnie zobaczyć kto dostał się na szczyt, jak i dlaczego, i jak się tam dostał.

Podczas gdy ten raport miał się ukazać, skontaktowało się z nami zaufane źródło rosyjskiego FSB, które stwierdziło, że Chiny i Pakistan zdecydowały się połączyć politycznie, gospodarczo i militarnie. Podjęto decyzję aby przeciwdziałać amerykańskiemu wzmocnieniu w Indiach, które miało osłabić Chiny, mówi źródło. Postaramy się to potwierdzić w azjatyckim tajnym stowarzyszeniu i innych źródłach, i powiadomimy czytelników, jeśli otrzymamy potwierdzenie.

Tajwan jest kierowany przez tradycyjne, rodzime, ziemsko-ludzkie przywództwo Chin i ruchy są w toku aby wyzwolić Chiny kontynentalne, wraz z resztą świata.

Mamy do czynienia z czymś co zostało opisane na tajnym spotkaniu przywódców Apaczów w zeszłym tygodniu jako ostateczna bitwa przeciwko 5000-letniemu złu, które zaatakowało naszą planetę.

Otrzymujemy również wiarygodne raporty o Tajnych Siłach Kosmicznych, ze źródeł takich jak japoński wywiad wojskowy, które normalnie nie mówią o takich rzeczach. Według zarówno japońskiego wywiadu wojskowego jak i źródeł CIA, amerykańskie siły kosmiczne są aktywne w Bazie Lotniczej Thule na Grenlandii.

Są oni tam drążąc tunele w poszukiwaniu minerałów i metali ziem rzadkich niezbędnych do funkcjonowania floty kosmicznej, mówią źródła. Mówią też, że siły kosmiczne wkrótce ujawnią swoją obecność na powierzchni. Jak zwykle przy takich rozmowach, dodajemy przestrogę “uwierz kiedy to zobaczysz.”

Jednak faktem jest, że prezydent USA Donald Trump mówił o zakupie Grenlandii aby uzyskać środki potrzebne do utrzymania wypłacalności rządu USA, więc przynajmniej trwa grabież zasobów.

Mówiąc o kosmosie, FAA zamyka program SpaceX Elona Muska. To jest to co kryje się za wiadomością, że Departament Sprawiedliwości ściga Muska za nie zatrudnianie nielegalnych obcych. Prawdziwym powodem, według źródeł NSA jest to, że SpaceX jest oszustwem. Myszy zostały zauważone na rakietach SpaceX, które rzekomo były w kosmosie. Innymi słowy, filmuje starty rakiet i eksplorację kosmosu w studiach aby uzyskać pieniądze od rządu USA.

Śledztwo Departamentu Sprawiedliwości to dochodzenie w sprawie oszustw. Musk nie odpowiedział na próbę uzyskania komentarza podczas gdy ten raport wszedł w życie, ale jeśli usłyszymy od niego powiadomimy naszych czytelników.

https://nationalfile.com/after-elon-criticizes-bidens-faa-bidens-doj-launches-investigation-alleging-spacex-discriminates-against-non-us-citizens/

Ma miejsce również wiele reakcji ze strony amerykańskich Patriotów, którzy chcą przywrócić Republikę ale są przeciwni Stanom Zjednoczonym Ameryki od Argentyny do Alaski. Jak zauważył jeden ze słuchaczy podcastu:

“Żadne inne kraje z Ameryki Południowej nie chcą być częścią Stanów Zjednoczonych Ameryki od Alaski po Argentynę. Nie chcemy być częścią tej samej egocentrycznej kultury, która wywołała tyle wojen. Jesteśmy niezależnymi krajami i kulturami, które zostały już zdominowane przez tę chorą kulturę, która upada. “

Lub jak napisał inny słuchacz:

“Myślę, że pytanie na ulicy brzmi: Decentralizacja dla UE ale centralizacja w Ameryce? Czy to nie jest ciche przejście w kierunku Rządu Światowego? Czy UE nie udowodniła, że to nie działa?”

Ci ludzie muszą zrozumieć, że istniejące kraje rządzone przez prawdziwych ludzi pozostaną nienaruszone. Jednak tak jak nie wpuszczacie śmieciarza do swojego domu, rozumiecie potrzebę aby śmieciarz zabrał wasze śmieci z ulicy. Planeta jako całość nie ma tej funkcji. W rezultacie ponadnarodowi przestępcy, tacy jak mafia chazarska, działają ponad światowymi interesami i próbują nas trwale zniewolić.

Pamiętacie ten komiks wydany przez UE 31 stycznia 2012?

https://op.europa.eu/en/publication-detail/-/publication/4cc2ea93-d003-417e-9294-1103a6ee877d

Ma dokładną fabułę tego co się teraz dzieje. Wywołują pandemię, by wykorzystać medyczną tyranię do stworzenia kontrolowanego przez nich rządu światowego, który zniewoli nas i zaszczepi szczepionkami zmieniającymi geny CRIPR, aby genetycznie zmodyfikować nas w posłusznych im.

Powrót do republiki i izolacjonizm nie jest rozwiązaniem. Musimy stworzyć ścieżkę, która uratuje świat przyrody, planetę, którą wszyscy dzielimy, nie zmieniając planety w gigantyczną zwierzęcą farmę.

W zeszłym tygodniu źródło bliskie rodzinie Rockefellerów wysłało temu pisarzowi link do filmu ukazującego kosmiczną laserową broń, która pod koniec grudnia rozpoczęła erupcję wulkanu w Japonii. Ten akt zastraszania przyszedł w odpowiedzi na zarzuty karne wniesione przeciwko gangsterom Rockefellera/Rothschilda próbującym zaszczepić japońską populację szczepionkami mRNA zmieniającymi geny.

Naszą odpowiedzią było zintensyfikowanie polowań na przywódców mafii chazarskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=0RiCuFRUZtY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3PChT5oEPMTBgCJIVXU_C3dN1cf7YRx-s07c-ZcWcu8g722fk_ZjSiSa0

Najwyższym priorytetem jest teraz Klaus Schwab z forum Davos. To dlatego, że może doprowadzić nas do pozostałych przywódców biura politycznego mafii chazarskiej i w ten sposób wymusić koniec fałszywej pandemii i związanych z nią szczepionkowych przestępstw.

Na tym froncie zauważamy, że Patrioci zaczęli atakować miejsca szczepień.

https://www.thedailybeast.com/anti-vaxxers-and-right-wingers-shut-down-dodgers-stadium-vaccine-site?ref=home

Rosjanie i MI6 poinformowały globalne organizacje wojskowe i wywiadowcze, że po pierwsze, pandemia jest fałszywa, a po drugie, szczepionki modyfikujące geny, które oni forsują, aby wyleczyć tę fałszywą pandemię, są wysoce przestępcze. Źródła rosyjskiego FSB obiecują, że cały przekręt pandemiczny zakończy się w maju.

Ze swojej strony elita Davos w zeszłym tygodniu zorganizowała “wirtualne Davos“, gdzie starali się nadać ładną twarz.

Na przykład chiński przywódca “Xi Jinping“, powiedział ludziom w Davos:

“To co wywołuje trwogę to arogancja, uprzedzenia i nienawiść; jest to próba narzucenia ludzkiej cywilizacji hierarchii lub wymuszenia na innych własnej historii, kultury i systemu społecznego.

Żaden globalny problem nie może być rozwiązany samodzielnie przez jeden kraj. Muszą istnieć globalne działania, globalna reakcja i globalna współpraca… o przyszłości świata decydują wszyscy pracujący razem.”

https://news.cgtn.com/news/2021-01-25/Full-text-Xi-Jinping-s-speech-at-the-virtual-Davos-Agenda-event-Xln4hwjO2Q/index.html

Jednak Xi pokazał, dla kogo naprawdę pracuje, mówiąc:

“Powinniśmy wzmocnić [będące własnością mafii chazarskiej] G20 jako główne forum globalnego zarządzania gospodarczego [i] chronić międzynarodowy system skupiony wokół [należącego do Rockefellera] ONZ.”

Ludzie z Davos mówią, że chcą mieć “wielki reset” i stworzyć bardziej sprawiedliwe społeczeństwo, jednocześnie pomagając środowisku. Jednak gdy spojrzycie na to co robią, zobaczycie, że walczą o utrzymanie kontroli nad planetą, szczepiąc wszystkich w posłusznych i łagodząc ich cyfrowym dochodem podstawowym związanym ze szczepieniami. Jednocześnie polują i zabijają przywódców trwającej rebelii przeciwko ich rządom.

Zobaczcie co premier Indii Narendra Modi powiedział mieszkańcom Davos w zeszłym tygodniu:

“Dzisiaj Indie ratują życie obywateli wielu krajów, wysyłając szczepionki Covid i pomagając w tworzeniu infrastruktury szczepień. W pierwszej fazie szczepimy naszych 30 milionów pracowników służby zdrowia i pierwszej linii. Możecie sobie wyobrazić szybkość z jaką Indie szczepią swoich ludzi.

W ciągu zaledwie 12 dni Indie zaszczepiły ponad 2,3 mln pracowników służby zdrowia. W ciągu najbliższych kilku miesięcy osiągniemy cel szczepień około 300 milionów pacjentów w podeszłym wieku i z współistniejącymi chorobami…dziś ponad 1,3 miliarda ludzi w Indiach ma uniwersalny ID – kartę Aadhaar.

Ludzie mają konta bankowe, a uniwersalne identyfikatory są podłączone do ich telefonów … Indie przelały ponad 1,8 biliona rupii bezpośrednio na konta bankowe ponad 760 milionów ludzi w tym okresie”.

https://www.pmindia.gov.in/en/news_updates/pms-address-at-the-world-economic-forums-davos-dialogue/?tag_term=pmspeech&comment=disable

Oto słowa urzędującego premiera drugiego pod względem liczby ludności kraju na Ziemi: zaszczepić wszystkich i powiązać z identyfikatorem bestii i cyfrowym portfelem.

Modi jest daleko od samotności. Tak zwani przywódcy z całego świata apelują o “paszporty szczepionkowe“, uniwersalne identyfikatory i powiązane portfele cyfrowe.

Tutaj również jest potwierdzenie, że używanie chipów jako pilotów do ludzkich mózgów jest prawdziwą rzeczą. Chcą być w stanie zdalnie powodować ekstremalny ból lub ekstremalną przyjemność itp. aby upewnić się, że nigdy nie będziecie w stanie wyzwolić się od niewoli.

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/hi-tech-brain-implants-size-23417127

Na szczęście dla nas wszystkich, ci faceci naprawdę stracili fabułę. Na znak, że panikują, mówią po raz milionowy w ciągu 30 lat, że “Iran jest kilka tygodni od zdobycia bomby atomowej.”

https://www.debka.com/wide-alarm-iran-presumed-just-weeks-away-from-a-nuclear-weapon/

Problem w tym, że tak często wywoływali wilka, że nikt im nie wierzy. Tracą zdolność manipulowania nami strachem. Co więcej, żadne wojsko nie rozpocznie długo planowanej III wojny światowej i Armagedonu. Jak powiedział w zeszłym tygodniu rosyjski prezydent Władimir Putin: “Globalny, gorący konflikt jest obecnie zasadniczo niemożliwy… oznaczałby koniec cywilizacji.”

https://www.themoscowtimes.com/2021/01/27/geopolitics-sanctions-and-social-media-putins-davos-speech-in-quotes-a72752

To nie znaczy, że bardziej ograniczona wojna jest niemożliwa. W trakcie gdy ten raport był publikowany zauważyliśmy, że na przykład w Birmie miał miejsce wojskowy zamach stanu przeciwko czołowej przywódczyni Aung San Suu Kyi. Może to być znak, że Chiny zareagowały na porażkę z Tajwanem, zagarniając łatwy cel: Birmę. Jednak źródła CIA w Azji południowo-wschodniej powiedziały: “Po prostu za dużo Bidena we krwi pani. Za dużo oszukiwała.”

Niemniej jednak, miejcie oczy skierowane na Tajlandię, jako że może być następna. Jest też bitwa o Filipiny, która może się rozpocząć.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9208165/Myanmars-leader-Aung-San-Suu-Kyi-detained-amid-reports-military-coup-underway.html

https://www.nzherald.co.nz/world/china-threatens-war-with-philippines-as-us-pledges-support-to-manila/3Y5CG364WQOCTY773AV42FWHIE/

Wydaje się też, że toczy się walka o wyzwolenie Afryki od kradzieży zasobów.

https://www.bbc.com/news/world-africa-55872485

Na koniec z dużym zainteresowaniem odnotowujemy bunt przeciwko banksterom w USA, który rozpoczął się od ataku na krótkich sprzedawców na giełdzie, a obecnie koncentruje się na krótkich sprzedawcach na rynku srebra. Cytat z filmu Samotny Strażnik “Hi-Yo srebro i w drogę!” i zauważcie, że “Po obławie, bezinteresowny, anonimowy Samotny Strażnik zostawia po sobie jedną srebrną kulę, przypominającą jego niezłomną czujność przeciwko złu.”

https://www.smithsonianmag.com/history/hi-yo-silver-away-51426976/

https://www.statista.com/statistics/253339/leading-silver-producing-countries/

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/02/01/china-suffers-taiwan-air-battle-defeat-u-s-military-on-the-offensive/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/02/04/benjamin-fulford-chiny-poniosly-kleske-w-bitwie-powietrznej-z-tajwanem-podczas-gdy-wojsko-usa-idzie-na-ofensywe/

Comments

 1. adamd says:
 2. krnabrny1 says:

  No tak, znów kochany Pan Fulford.
  Droga redakcjo, nie jest rzecz w tym, że Pan Benjamin jest niewiarygodny lub, że jest dezinformatorem lub ,że jego reportaże są niezgodne z prawdą.
  Gdyby chodziło o takie kwestie, nie było by żadnego problemu, każdy się może pomylić, każdemu można sprzedać fałszywą informację.

  Problem polega na tym, że Pan Benjamin ma problemy mentalne, widzę już w jego tekstach nawet objawy maniakalno-obsesyjne, a taki człowiek nie jest kimś kogo powinno się cytować bez PODSTAWOWEJ WERYFIKACJI TEGO CO PISZE!

  Aby nie być gołosłownym.

  Przeanalizujmy powyższy artykuł.
  Po pierwsze co się rzuca w oczy?
  Mamy bardzo wiele wątków rozpoczętych ale żaden nie jest zakończony, brak jakichkolwiek wniosków. Całość wygląda mniej więcej tak jakby telegraf wypluwał z siebie taśmę z kolejnymi informacjami. Widać ,że autor czasami próbuje je połączyć w jakiś sposób, jednak właśnie tutaj zdradza swoje maniakalne natręctwa.

  Dla przykładu. Pisze coś takiego:
  “To co się teraz dzieje, to to, że USA, Rosja i Chiny mają teraz symbolicznych przywódców, którzy działają jako rzecznicy zbiorowego przywództwa. Innymi słowy, prawdziwe przywództwo działa w tajemnicy i za kulisami. ”

  Dostajemy informację ,że główni przedstawiciele wymienionych krajów są aktorami podstawionymi i działają na rzecz ogólnie ujętego deep state.

  Jednak niedługo potem pisze coś takiego:

  “Co więcej, żadne wojsko nie rozpocznie długo planowanej III wojny światowej i Armagedonu. Jak powiedział w zeszłym tygodniu rosyjski prezydent Władimir Putin: “Globalny, gorący konflikt jest obecnie zasadniczo niemożliwy… oznaczałby koniec cywilizacji.””

  Jak się połączy oba te komunikaty łatwo zauważyć, że człowiek który to pisał nie kontroluje już sam siebie. No bo jeśli wszyscy z wymienionych Prezydentów to pracownicy deep state i są opisywani przez autora pejoratywnie, to nie można zaraz potem POWOŁYWAĆ się na jednego z tych aktorów, jak UCZCIWE ŹRÓDŁO INFORMACJI!

  To już nie jest zwykle zapętlenie umysłu, pomyłka, ten człowiek po prostu NIE WIE CO PISZE!

  Takich kwiatków jest tutaj oczywiście cała masa w detalicznym ujęciu.
  Na przykład na samym początku choćby:

  “wojsko amerykańskie wie, że wybory zostały sfałszowane; całe piekło zaraz się rozpęta.”

  Po co taki komunikat? Przecież to jest oczywista informacja, w zasadzie nie ma spekulacji w tym temacie.

  Albo ten cytat:

  “Ma miejsce również wiele reakcji ze strony amerykańskich Patriotów, którzy chcą przywrócić Republikę ale są przeciwni Stanom Zjednoczonym Ameryki od Argentyny do Alaski. Jak zauważył jeden ze słuchaczy podcastu:

  “Żadne inne kraje z Ameryki Południowej nie chcą być częścią Stanów Zjednoczonych Ameryki od Alaski po Argentynę. Nie chcemy być częścią tej samej egocentrycznej kultury, która wywołała tyle wojen. Jesteśmy niezależnymi krajami i kulturami, które zostały już zdominowane przez tę chorą kulturę, która upada. “”

  Tutaj autor opisuje wiele reakcji Amerykańskich Patryjotów, którzy ponoć nie chcą Ameryki od Argentyny do Alaski….tylko ,że cytat wskazuje na zupełnie coś innego…to INNE KRAJE NIE CHCĄ WSPÓŁPRACy Z AMERYKĄ!

  Wszystko oczywiście poprzetykane zupełnie mitomańskimi opowieściami o statkach kosmicznych, grenlandzkich złożach no i oczywiście Covidem, widać nie doszła wówczas jeszcze do niego informacja z Parlamentu Europejskiego.

  Właśnie dlatego nie polecam czytać Pana Fulforda, a nie dlatego, że napisał by coś nieprawdziwego, bo to każdemu , jak już wspomniałem może się zdarzyć.

  Pozdrowionka!

Wypowiedz się