WIELKIE OTWARCIE 30 STYCZNIA: nic nie stoi na przeszkodzie !I „NIE!” Nie będzie w żaden sposób transmitowane w telewizji, lub w innej formie!


Stan Narodu

Cały świat jest teraz świadkiem największego przebudzenia w historii ludzkości.

Czujesz to ?!

Obywatele dużych i małych krajów przeciwstawiają się teraz nielegalnym nakazom zamknięcia. Na przykład restauracje otwierają się dziesiątkami tysięcy w jawnym sprzeciwie wobec niezgodnych z prawem rządowych dekretów o zamknięciu.

Dzieje się tak, ponieważ nie jest on większy niż masowe przejawy potęgi ludzi, które mają obecnie coraz większe znaczenie na całym świecie.

Następujące tytuły pojawiły się, odkąd Włosi odważnie odbili swoją władzę zbrodniczym Coviteers zarówno w Rzymie, jak iw Brukseli.


CORONAhoax : rewolucja ludowa zawsze miała swój początek we Włoszech

Rozpoczyna się globalna rewolucja przeciwko WIELKIEJ SKAMDEMII!

ROZPOCZYNA SIĘ PĘKNIĘCIE COVID: Idź DOSTAĆ, WŁOCHY! ! !


Ta globalna rewolucja przeciwko sprawcom WIELKIEJ SZKODY zawsze miała się rozpocząć we Włoszech po tym, jak Mediolan został zaatakowany przez bioterrorystów Gladio, którzy uruchomili tam broń biologiczną COVID-19 na początku 2020 roku. Zobacz: WIELKA SCAMDEMIA 2020 ROZPADA SIĘ…

Cały region Lombardii był miejscem jednej z najbardziej śmiercionośnych serii aktów bioterroryzmu w historii świata. Włosi są teraz tego świadomi i już tego nie przyjmują. Zobacz wideo poniżej.

Meksyk również dołączył do tej globalnej rewolucji przeciwko elicie władzy. Zobacz: Restauracje meksykańskie łączą siły i otwierają się wbrew nakazom zamknięcia

Więc mają Polskę i Szwajcarii i Izraela i Grecji i Rwandy i California dołączył do światowego ruchu do podjęcia z powrotem swoją moc z polityków karnych, którzy dosłownie okradanie ich z ich środków do życia.

Przenosząc to na zupełnie nowy poziom brutalnego buntu, oto co mieszkańcy Gwatemali zrobili w zeszłym roku: Gwatemalczycy spalili budynek komunalny w swoim kantonie, kiedy policja zaczęła więzić i karać ludzi za prowadzenie ich firm z naruszeniem nakazów zamknięcia (wideo)


PUNKT KLUCZOWY: Wszyscy na planecie Ziemia muszą wiedzieć o WIELKIM POWTÓRZENIU planowanym na 30 stycznia 2021 r. Jakkolwiek ludzie mogą uczestniczyć lokalnie lub globalnie, w tym wydarzeniu należy dobrze uczestniczyć, aby wysłać głośną i wyraźną wiadomość do przestępców Coviteers, ten punkt dalej: „Jesteśmy otwarci!” .


Wniosek

WIELKIE ODNOWIENIE SIĘ rozpoczęło się na dobre.

Ludzie na całym świecie budzą się na niszczący biznes COVIDcon .

Obywatele każdego narodu są świadomi niszczącej gospodarkę plandemii .

„Mama i tata” na całej planecie są szczególnie świadomi, że CORONAhoax został wystrzelony, aby w nich wycelować .

Kto w 2021 roku nie zdaje sobie sprawy z tego, że WIELKA SCAMDEMIA została przeprowadzona przez The Powers That Be z wyraźnym zamiarem wprowadzenia nieporównywalnie niszczycielskiego WIELKIEGO RESETU?

I w tym celu STUPID-19 był globalnym psem zaprojektowanym do kontroli umysłów, zaprogramowania mas tak, aby załamały się ich własne źródła utrzymania.

Jednak to się wszystko zmieni. Ten nikczemny globalistyczny plan Nowego Porządku Świata wkrótce upadnie i spłonie poprzez:


#TheGreatReopening

Bądź tam!
Nie przegap:

Stan Narodu
28 stycznia 2021 r

Zalecane oglądanie

The Great Reopening (wideo)

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=50214

Rozpoczyna się globalna rewolucja przeciwko WIELKIEJ SKAMDEMII!

Ponad 50 000 restauracji we Włoszech deklaruje „Jestem otwarty” wbrew środkom blokującym

NEWS WIRE

Według Off-Guardian w ten weekend ponad 50 000 restauracji we Włoszech zaczęło przeciwstawiać się surowym środkom blokującym „anty-Covid”  .

Właściciele włoskich restauracji rozpowszechniają swoje przesłanie  „Jestem otwarty”  za pośrednictwem hasztagu mediów społecznościowych  #IoOpro  („Otwieram”), a klienci odwrócili sytuację od rządu:

https://twitter.com/i/status/1350417428073865220

Ruch „Jestem otwarty” zapoczątkowany we Włoszech rozprzestrzenił się już na inne kraje świata, w tym do  Meksyku , Szwajcarii i Polski.

___
Za: https://21stcenturywire.com/2021/01/16/over-50000-restaurants-in-italy-declare-i-am-open-defying-lockdown-measures/

 

RETROSPEKCJA: Gwatemalczycy spalili budynek komunalny w swoim kantonie, kiedy policja zaczęła więzić i nakładać kary na ludzi za prowadzenie swoich firm z naruszeniem nakazów zamknięcia (wideo)

 

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Tak, to właśnie dobry ruch. Pamiętajcie jedną z niewielu mądrości jaką znam na pewno.:-)))

  WŁADZY NIE MOŻNA SIĘ PRZECIWSTAWIAĆ, JEDYNĄ DROGĄ JEST IGNORANCJA WŁADZY!:-)

  A swoją drogą, oczami zwykłego Amerykanina wygląda to zupełnie inaczej.
  Klimat jego wypowiedzi świadczy o czymś odwrotnym, jeśli chodzi o Amerykę.

  Tutaj cytat z dziś:

  “NOWA USTAWA PRZED KONGRESEM:
  1. 800 $ ubezpieczenia rocznie za posiadanie broni.
  2. Raz na 3 lata oceniaj posiadanie broni, włączając 24-godzinne szkolenie.
  3. Nie możesz pożyczać broni nikomu bez wyraźnej zgody rządu.
  4. Posiadanie broni przez minimum 21 lat.
  5. Żadnych magazynków powyżej 11 nabojów.
  MINIMUM z 75 000 $ kary ORAZ 15 lat więzienia za WSZELKIE naruszenia.

  Przeczytaj ten projekt tutaj. Czy to przejdzie? Cudzoziemcy już śmieją się z Amerykanów, którzy zaakceptowali skradzione wybory bez oddania jednego strzału.

  JAK DOWIEDZIAŁEM WCZEŚNIEJ, GDY WYCHODZIŁ TRUMP.

  AKTUALIZACJA: Najwyraźniej FAA przesunęła datę premiery na 29. Uważaj, żeby to się nie stało, wystrzelenie rakiet nie jest tak łatwe, że FAA po prostu je wyłącza bez precedensu lub powodu. To jest bezprecedensowe, jesteśmy na zupełnie nowym terenie.

  FAA ZATRZYMAŁA PRZESTRZEŃ PRZED URUCHOMIENIEM TESTOWYM I PRZEWIDUJĘ, ŻE NIGDY NIE ZROBIĄ INNEGO URUCHOMIENIA TESTU, PONIEWAŻ FAA ZA KAŻDYM RAZEM ZGŁOSI „PROBLEMY BEZPIECZEŃSTWA”. TO OZNACZA, ŻE MARS ZOSTAŁ ODWOŁANY, TAKIE JAK WSZYSTKO INNIE, Z WYJĄTKIEM JUŻ ZAPLANOWANYCH URUCHOMIEŃ SATELITARNYCH.

  Komuniści NIE pozwolą Ameryce na postęp w żadnym obszarze. Zamykają to wszystko TERAZ, a powstrzymanie Spacex przed przeprowadzeniem próbnego uruchomienia, na które otrzymali zgodę pod rządami Trumpa, jest tego dowodem. GAME OVER, do końca.

  POCAŁUJCIE TO PRZEZ SZYBKĘ LUDZIE, JAK TRUMPA, KAŻDY MÓWI, ŻE REGULAMIN ZAPOBIEGA MISJI MARSA Regulacje są tym, czego komuniści używają do niszczenia WSZYSTKIEGO w narodzie, który chcą zniszczyć.

  I powiedziałem to. Wielokrotnie powtarzałem w ciągu ostatnich kilku lat, że jeśli Trump zostanie kiedykolwiek usunięty, możesz pocałować Spacex na do widzenia. Nie będzie misji na Marsa. Zrobili to wcześniej, niż myślałem, jak przerzucenie przełącznika. To było tak, jakby przełącznik został przestawiony w nanosekundę, w której dokonali zamachu.

  Mogłem odebrać opłacalną falę krótkofalową za 35 dolarów

  PRZYPOMNIENIE: POBIERZ DOBRE RADIO KRÓTKOMETRAŻOWE, INTERNET JUŻ BLISKO.

  Podniosłem radio w stylu boom boxa z kasetą i falą krótką. Przeszedłem przez wszystko w mercado i doszedłem do wniosku, że jeśli któryś z nich zadziała, to będzie ten (kupiłem inne krótkie fale lata temu, które w ogóle nie działały), ale pomyślałem, że to zadziała, ponieważ po dostrojeniu w dużym budynku można usłyszeć skoki częstotliwości. Na początku nie sądziłem, że działa dobrze po przetestowaniu go zeszłej nocy, ale potem włączyłem go dzisiaj na zewnątrz i na szczęście został ustawiony na częstotliwości dla skoordynowanego czasu uniwersalnego. Jasne jak dzwon o 14.00. Więc zamiast (tak jak zeszłej nocy) nastroić go szybko, dostroiłem go tak wolno, jak tylko mogłem przekręcić tarczę i dostałem różne rzeczy. O 2 PO POŁUDNIU. Południe. Kuba, BBC, kilka amerykańskich stacji biblijnych, czas uniwersalny, Chiny czy NK czy cokolwiek to było, stacje południowoamerykańskie – LUCKY BUY, plus nagranie MP3. Myślę, że selektywność jest problemem w nocy, jednak może być zbyt czuła i może powodować przeciążenie sygnału. Wiem, że aby dostać się do BBC, Chin, Kuby i nie tylko w samo południe w Meksyku, nie może być złym radiem. Wygląda na CAŁKOWICIE szczęśliwy zakup.
  Pomyślałem, że zaryzykuję tanio, ponieważ w Meksyku nie można dotknąć niczego, co działa za mniej niż 150 dolarów, nawet tego, co Sangean opublikowałem, a uzyskanie funkcji nagrywania jest niemożliwe na „niczym, co działa”. Mam przeczucie, że ten poradzi sobie z odpowiednią anteną zewnętrzną, która jest kierunkowa.

  OK, więc po co kupować krótką falę? ŁATWA ODPOWIEDŹ: Internet jest już UDERZONY.
  Czy zauważyłeś, że strona ostatnio trochę wyschła? Czy zauważyłeś, że wiele innych osób też jest suchych, z wyjątkiem oczywistych bzdur „wojsko rządzi” i „jasnowidza powiedział X” i innych bzdur ? Dzieje się tak dlatego, że większość wiadomości do niedawna pochodziła z serwisów społecznościowych i zrobili piekielną czystkę. Wszystko padło martwe. A jeśli chcę, aby ta strona była na najwyższym poziomie, oczywiste jest, że musi się to odbywać na krótkiej fali. MOŻE 35-dolarowy tani to zrobi i bez względu na to, co mam, chcę mieć funkcję nagrywania, abym mógł dostroić się i nie przegapić rzeczy, a także móc słuchać ich wielokrotnie, jeśli jest to znaczące, a także być może publikować audio.
  W każdym razie poleciłem Sangean 405. Jednak jest inne radio, które sprawdza się całkiem dobrze, a kosztuje tylko trochę ponad 20 dolarów. To Tecsun R9012. Ten jest najwyraźniej tanim mistrzem (prawdopodobnie jest lepszy niż ten, który dostałem), ale nie może nagrywać.

  Nie znajdziesz tego, które mam nigdzie w USA, jest to radio najniższego poziomu, które można znaleźć tylko na rynku latynoskim, które jest poniżej tego, co byłoby na rynku amerykańskim, nazwa marki to AudioBox, zdzierstwo nazwa Audiovox, ale jest dość dobrze wykonana (rozebrałem go już na części, żeby obejrzeć) i jako bonus gałka strojenia nie odbija się. Pozostaje dokładnie tam, gdzie go położyłeś, kiedy odpuszczasz. Jest to absolutnie kluczowe w przypadku dostrajania. Więc pomimo tego, że jest najniższym poziomem, nie jest źle.”

 2. krnabrny1 says:

  Jeśli kogoś interesuje tutaj przetłumaczony projekt ustawy, o której mowa wyżej:

  Przedstawione w House (04.01.2021)

  117. KONGRES
  I Sesja
  HR 127

  Zapewnienie licencjonowania posiadania broni palnej i amunicji oraz jej rejestracji, a także zakaz posiadania określonej amunicji.

  W DOMU PRZEDSTAWICIELI
  4 stycznia 2021 r
  Pani Jackson Lee przedstawiła następujący projekt; który został skierowany do Komisji Sądownictwa

  USTAWA

  Zapewnienie licencjonowania posiadania broni palnej i amunicji oraz jej rejestracji, a także zakaz posiadania określonej amunicji.

  Czy to uchwalone przez Senat i Izbę Reprezentantów Stanów Zjednoczonych w Kongresie zebranych,

  SEKCJA 1. KRÓTKI TYTUŁ .

  Akt ten może być cytowany jako „Sabika Sheikh Firearm Licensing and Registration Act”.

  SEC. 2. LICENCJONOWANIE POSIADANIA BRONI PALNEJ I AMUNICJI; REJESTRACJA BRONI PALNEJ .

  (a) System Licencjonowania I Rejestracji Broni Palnej .—

  (1) I N OGÓLNE. – Rozdział 44 tytułu 18 Kodeksu Stanów Zjednoczonych zostaje zmieniony poprzez dodanie na końcu następującego brzmienia:

  „ § 932. Licencjonowanie posiadania broni palnej i amunicji; rejestracja broni palnej

  „(A) Ogólnie . — Prokurator Generalny, za pośrednictwem Biura ds. Alkoholu, Tytoniu, Broni Palnej i Materiałów Wybuchowych, ustanowi system licencjonowania posiadania broni palnej lub amunicji w Stanach Zjednoczonych i rejestracji w Biurze każdego broń palna obecna w Stanach Zjednoczonych.

  „B) System Rejestracji Broni Palnej .—

  „(1), R EQUIRED INFORMATION.-W systemie rejestracji broni palnej, właściciel broni przekazuje Bureau-

  „(A) marka, model i numer seryjny broni palnej, tożsamość właściciela broni, data nabycia broni przez właściciela oraz miejsce, w którym broń jest lub będzie przechowywana; i

  „(B) zawiadomienie określające tożsamość każdej osoby, której i jakikolwiek okres czasu, w którym broń będzie wypożyczona tej osobie.

  „(2) D Eadline Do zasilania INFORMATION.-Transmisja wymagane w punkcie (1) jest made-

  „(A) w przypadku broni palnej nabytej przed wejściem w życie niniejszego punktu, w ciągu 3 miesięcy od wejścia w życie niniejszego punktu; lub

  „(B) w przypadku broni palnej nabytej w dniu wejścia w życie lub po tej dacie – w dniu, w którym właściciel nabywa broń.

  „(3) D ATABASE.-

  „(A) I N OGÓLNE. – Prokurator Generalny utworzy i będzie utrzymywać bazę danych wszystkich broni palnej zarejestrowanych zgodnie z niniejszą podsekcją.

  „(B) A CCESS. – Prokurator Generalny udostępni zawartość bazy danych wszystkim członkom społeczeństwa, wszystkim federalnym, stanowym i lokalnym organom ścigania, wszystkim oddziałom Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych oraz wszystkim stanowym i samorządy lokalne, zgodnie z definicją Prezydium.

  „(C) System Licencjonowania .—

  „(1), R EQUIREMENTS.-

  „(A) G Ó LICENSE.-O ile nie przewidziano inaczej w niniejszej podsekcji, prokurator generalny wyda indywidualnego pozwolenia na posiadanie broni palnej i amunicji, jeżeli individual-

  „(I) ukończył 21 lat;

  „(Ii) po złożeniu wniosku o licencję–

  „(I) przechodzi kontrolę kryminalną przeprowadzoną przez krajowy system natychmiastowego sprawdzania przeszłości kryminalnej ustanowiony na mocy sekcji 103 ustawy o zapobieganiu przemocy w pistoletach firmy Brady, a kontrola nie wskazuje, że posiadanie broni palnej przez osobę naruszałoby ust. (G) lub (n) sekcji 922 lub prawa stanowego;

  „(II) przechodzi psychologiczną ocenę przeprowadzoną zgodnie z ust. (2), a ocena nie wskazuje, że dana osoba jest psychologicznie nieodpowiednia do posiadania broni palnej; i

  „(III) pomyślnie ukończył szkolenie, poświadczone przez Prokuratora Generalnego, w zakresie użytkowania, bezpieczeństwa i przechowywania broni palnej, które obejmuje co najmniej 24 godziny szkolenia; i

  „(Iii) wykaże, że w momencie wydania licencji osoba fizyczna będzie miała w mocy polisę ubezpieczeniową wystawioną zgodnie z ust. (D).

  „(B) NTIQUE palna WYŚWIETLACZ LICENSE.-Prokurator Generalny wyda indywidualnej licencji na wyświetlanie zabytkowej broni palnej w rezydencji indywidualna jeśli individual-

  „(I) jest posiadaczem licencji wydanej zgodnie z pkt (A);

  „(Ii) dostarcza dowód, że dana osoba posiada zabytkową broń palną;

  „(Iii) opisuje sposób, w jaki broń palna będzie prezentowana zgodnie z przepisami określonymi przez Prokuratora Generalnego, i zaświadcza, że ​​broń będzie w ten sposób eksponowana; i

  „(Iv) wykazuje, że osoba fizyczna zapewniła przechowywanie broni palnej w sejfie lub miejscu zatwierdzonym przez Prokuratora Generalnego do przechowywania broni palnej.

  „(C) M ILITARY-STYLE BROŃ LICENSE.-Prokurator Generalny wyda indywidualnej licencji na posiadanie i posiadać broń w stylu wojskowym, jeśli individual-

  „(I) jest posiadaczem licencji wydanej zgodnie z pkt (A); i

  „(Ii) po złożeniu wniosku o licencję zgodnie z niniejszym punktem pomyślnie ukończył poświadczone przez Prokuratora Generalnego szkolenie w zakresie użytkowania, bezpieczeństwa i przechowywania broni, które obejmuje co najmniej 24-godzinne szkolenie i szkolenie na żywo.

  „(2) P OCENA SYCHOLOGICZNA. – Ocena psychologiczna jest przeprowadzana zgodnie z niniejszym paragrafem, jeśli:

  „(A) ocena jest przeprowadzana zgodnie z takimi standardami, jakie zostaną określone przez Prokuratora Generalnego;

  „(B) ocena jest przeprowadzana przez licencjonowanego psychologa zatwierdzonego przez Prokuratora Generalnego;

  „(C) jeśli licencjonowany psycholog uzna to za konieczne, ocena obejmowała psychologiczną ocenę innych członków gospodarstwa domowego, w którym zamieszkuje dana osoba; i

  „(D) w ramach oceny psychologicznej licencjonowany psycholog przesłuchał każdego małżonka osoby, byłego małżonka danej osoby oraz co najmniej dwie inne osoby, które są członkami rodziny lub współpracownikami osoby dalsze określenie stanu psychicznej, emocjonalnej i relacyjnej stabilności jednostki w stosunku do broni palnej.

  „(3) D ENIAL Z LICENSE.-

  „(A) R EQUIRED.-Prokurator Generalny powinien odmówić takiej licencji do indywidualnego IF-

  „(I) prawo federalne zabrania osobie posiadania broni palnej; lub

  „(Ii) osoba była hospitalizowana–

  „(I) z chorobą psychiczną, zaburzeniem lub diagnozą (w tym depresją, myślami zabójczymi, myślami samobójczymi, usiłowaniem samobójczym lub uzależnieniem od substancji kontrolowanej (w rozumieniu ustawy o substancjach kontrolowanych) lub alkoholu) lub chorobą mózgu (w tym demencja lub choroba Alzheimera); lub

  „(II) ze względu na postępowanie, które zagraża sobie lub innym.

  „(B) UTHORIZED.-Prokurator Generalny może odmówić takiej licencji do indywidualnego IF-

  „(I) ocena psychologiczna, o której mowa w ustępie (2), wskazuje, że osoba–

  „(I) cierpi na przewlekłą chorobę psychiczną, zaburzenie psychiczne lub chorobę mózgu, o których mowa w punkcie (A) (ii) (I);

  „(II) jest uzależniony od substancji kontrolowanej (w rozumieniu ustawy o substancjach kontrolowanych) lub alkoholu; lub

  „(III) usiłował popełnić samobójstwo; lub

  „(Ii) wcześniejsze leczenie psychologiczne lub ocena osoby wskazywały, że dana osoba była zaangażowana w postępowanie, które stanowiło zagrożenie dla siebie lub innych.

  „(4) S USPENSION Z LICENSE.-

  „(A) I N OGÓLNE. – Licencja wydana na podstawie niniejszego ustępu osobie, której postawiono oskarżenie o przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności na okres dłuższy niż 1 rok, zostaje zawieszona.

  „(B) UTHORIZED za brak broni palnej INSURANCE.-Prokurator Generalny może zawiesić licencję wydaną na podstawie niniejszego ustępu do osoby, która naruszyła sekcja 922 (DD) w ostatnim okresie 12 miesięcy.

  „(5) R przywołanie LICENSE.-licencji wydanej w ramach niniejszego podrozdziału do osoby, która jest lub stanie się zakazane przez prawo federalne lub stanowe z posiadania broni palnej zostaje odwołane. Osoba taka niezwłocznie zwróci licencję i zwróci Prokuratorowi Generalnemu wszelką broń palną i amunicję będącą w jej posiadaniu.

  „(6) E DOPIRACJA LICENCJI. — Licencja wydana osobie fizycznej na podstawie niniejszej podsekcji wygasa—

  „(A) w przypadku licencji, która obowiązuje krócej niż 5 lat, 1 rok po wydaniu lub odnowieniu, w zależności od przypadku; lub

  „(B) w przypadku licencji, która była ważna przez co najmniej 5 lat, 3 lata od ostatniej daty odnowienia licencji.

  „(7) R ENEWAL OF LICENSE.-Prokurator Generalny powinien odnowić licencję wydaną indywidualną na podstawie niniejszego ustępu, jeżeli individual-

  „(A) zwraca się o odnowienie do końca 60-dniowego okresu, który rozpoczyna się w dniu wygaśnięcia licencji;

  „(B) w okresie 3 lat kończącym się w dniu złożenia wniosku o przedłużenie—

  „(I) spełnił wymóg ust. (1) (A) (ii) (II); i

  „(Ii) pomyślnie ukończył szkolenie, poświadczone przez Prokuratora Generalnego, w zakresie użytkowania, bezpieczeństwa i przechowywania broni palnej, które obejmuje co najmniej 8 godzin szkolenia;

  „(C) spełnia wymagania paragrafu (1) (A) (iii); i

  „(D) w przypadku licencji wydanej na podstawie ust. (1) (C), w okresie 2 lat kończącym się w dniu złożenia wniosku o przedłużenie, pomyślnie ukończył szkolenie poświadczone przez Prokuratora Generalnego, które obejmuje co najmniej 8 godzin szkolenia w posługiwaniu się bronią wymaganą do licencji.

  „D) Ubezpieczenie Broni Palnej .—

  „(1) I N OGÓLNE. – Prokurator Generalny wyda każdej osobie, która wystąpiła o licencję zgodnie z podpunktem (c) i uiściła Prokuratorowi Generalnemu opłatę określoną w paragrafie (2) niniejszej podsekcji, polisę, która ubezpiecza osobę od odpowiedzialności za straty i szkody wynikające z użycia jakiejkolwiek broni palnej przez osobę w okresie 1 roku licząc od daty wystawienia polisy.

  „(2) F EE. — Opłata określona w tym paragrafie wynosi 800 USD.”.

  (2) DEFINICJA BRONI W STYLU M ILITARNYM. – W sekcji 921 (a) tego tytułu wprowadza się zmiany poprzez dodanie po paragrafie (29) następującego brzmienia:

  „(30) Termin„ broń wojskowa ”oznacza…

  „(A) jakąkolwiek broń palną, kopie lub duplikaty broni palnej dowolnego kalibru, znane jako–

  „(I) Norinco, Mitchell i Poly Technologies Avtomat Kalashnikovs (wszystkie modele);

  „(Ii) Action Arms Israeli Military Industries UZI i Galil;

  „(Iii) Beretta Ar70 (SC – 70);

  „(Iv) Colt AR – 15;

  „(V) Fabrique National FN / FAL, FN / LAR i FNC;

  „(Vi) SWD M – 10, M – 11, M – 11/9 i M – 12;

  „(Vii) Steyr AUG;

  „(Viii) INTRATEC TEC – 9, TEC – DC9 i TEC – 22; i

  „(Ix) obrotowe strzelby cylindryczne, takie jak (lub podobne) Street Sweeper i Striker 12;

  „(B) karabin półautomatyczny, który ma zdolność przyjmowania odłączanego magazynka i ma co najmniej 2 sztuki –

  „(I) kolba składana lub teleskopowa;

  „(Ii) chwyt pistoletowy, który wystaje wyraźnie pod działaniem broni;

  „(Iii) bagnet;

  „(Iv) tłumik płomienia lub gwintowana lufa przeznaczona do tłumienia płomienia; i

  „(V) granatnik;

  „(C) półautomatyczny pistolet, który ma zdolność przyjmowania odłączanego magazynka i ma co najmniej 2 sztuki…

  „(I) magazyn amunicji mocowany do pistoletu poza chwytem pistoletowym;

  „(Ii) gwintowaną lufę, w której można umieścić przedłużacz lufy, tłumik płomienia, przedni uchwyt lub tłumik;

  „(Iii) całun, który jest przymocowany do lufy albo częściowo lub całkowicie otacza lufę i który pozwala strzelającemu na trzymanie broni ręką nie wyzwalającą bez poparzenia;

  „(Iv) wyprodukowaną masę 50 uncji lub więcej, gdy pistolet jest rozładowany; i

  „(V) półautomatyczna wersja automatycznej broni palnej; i

  „(D) strzelba półautomatyczna, która ma co najmniej 2:

  „(I) kolba składana lub teleskopowa;

  „(Ii) chwyt pistoletowy, który wystaje wyraźnie pod działaniem broni;

  „(Iii) stała pojemność magazynka powyżej 5 nabojów; i

  „(Iv) zdolność przyjmowania odłączanego magazynka”.

  (3) POPRAWKA K LERYCZNA. – W tabeli sekcji dla takiego działu wprowadza się zmiany poprzez dodanie na końcu następującego:

  „932. Licencjonowanie posiadania broni palnej i amunicji; rejestracja broni palnej. ”.
  (4) D Eadline DLA ESTABLISHMENT.-ciągu 1 roku od dnia wejścia w życie ustawy, Prokurator Generalny określi ostateczne regulacje w celu realizacji zmian wprowadzonych przez tego podrozdziału.

  (b) Zakazy; Kary .—

  (1) P ROHIBITIONS. poprzeczny 922 takiego tytułu zmienia się przez dodanie przy końcu następujący:

  „(Aa) Posiadanie broni palnej lub amunicji przez osobę jest niezgodne z prawem, chyba że:

  „(1) osoba posiada ważną licencję wydaną zgodnie z sekcją 932 (c) (1); i

  „(2) (A) w przypadku broni palnej będącej w posiadaniu osoby, broń jest zarejestrowana na osobę zgodnie z sekcją 932 (b); lub

  „(B) w przypadku broni palnej będącej własnością innej osoby–

  „(I) broń palna została zarejestrowana na taką inną osobę; i

  „(Ii) taka inna osoba powiadomiła Prokuratora Generalnego, że broń została wypożyczona tej osobie, a jej posiadanie jest w okresie wypożyczenia określonym w zawiadomieniu.

  „(Bb) (1) Przekazywanie przez osobę broni palnej lub amunicji osobie nieposiadającej licencji na podstawie sekcji 932 (c) (1) jest niezgodne z prawem.

  „(2) Sprzedawanie lub przekazywanie broni lub amunicji innej osobie przez osobę jest niezgodne z prawem, chyba że osoba ta powiadomiła Prokuratora Generalnego o sprzedaży lub podarunku.

  „(3) Pożyczanie przez osobę broni palnej lub amunicji innej osobie jest niezgodne z prawem, chyba że osoba ta poinformowała Prokuratora Generalnego o pożyczce, w tym tożsamość takiej osoby oraz okres, na jaki udzielono pożyczki.

  „(4) Przekazywanie broni osobie, która nie ukończyła 18 lat, jest niezgodne z prawem osobie posiadającej ważną licencję wydaną zgodnie z sekcją 932 (c) (1).

  „(Cc) Osoba, która posiada broń palną lub której wydano pozwolenie zgodnie z sekcją 932 (c) (1), posiada obowiązującą polisę ubezpieczeniową wydaną zgodnie z sekcją 932 (d).”.

  (2) P ENALTIES. — Sekcja 924 (a) tego tytułu zostaje zmieniona poprzez dodanie na końcu następującego brzmienia:

  „(8) Kto świadomie naruszy postanowienia art. 922 (aa), zostanie ukarany grzywną nie mniejszą niż 75 000 USD i nie wyższą niż 150 000 USD, pozbawieniem wolności na co najmniej 15 lat i nie więcej niż 25 lat, albo jedno i drugie.

  „(9) (A) Kto świadomie naruszy postanowienia art. 922 (bb) (1), zostanie ukarany grzywną nie mniejszą niż 50 000 USD i nie wyższą niż 75 000 USD, pozbawieniem wolności na nie mniej niż 10 lat i nie więcej niż 15 lat lub jedno i drugie.

  „(B) Kto świadomie naruszy postanowienia art. 922 (bb) (2), zostanie ukarany grzywną nie mniejszą niż 30 000 USD i nie wyższą niż 50 000 USD, pozbawieniem wolności na nie mniej niż 5 lat i nie więcej niż 10 lat, albo jedno i drugie.

  „(C) Kto świadomie naruszy ustęp 922 (bb) (3), zostanie ukarany grzywną w wysokości nie niższej niż 5000 USD i nie wyższej niż 10 000 USD.

  „(D) Kto świadomie naruszy ustęp 922 (bb) (4), zostanie ukarany grzywną nie mniejszą niż 75 000 USD i nie wyższą niż 100 000 USD, pozbawieniem wolności na nie mniej niż 15 lat i nie więcej niż 25 lat lub jedno i drugie, z wyjątkiem sytuacji, gdy przejmujący broń palna posiada lub używa broni palnej podczas lub w związku z przestępstwem, nieumyślnym strzelaniem lub samobójstwem, przekazujący podlega karze grzywny nie mniejszej niż 100 000 USD i nie wyższej niż 150 000 USD, pozbawienia wolności nie mniej niż 25 lat i nie więcej niż 40 lat, lub oba.

  „(10) Kto świadomie naruszy postanowienia art. 922 (cc), zostanie ukarany grzywną nie mniejszą niż 50 000 USD i nie wyższą niż 100 000 USD, pozbawieniem wolności na nie mniej niż 10 lat i nie więcej niż 20 lat lub jedno i drugie”.

  (3) K ONFORMOWANIE POPRAWEK .—

  (A) E OGRANICZENIE ZAKAZU USTANAWIANIA CENTRALNEGO SYSTEMU REJESTRACJI BRONI PALNEJ. – Sekcja 926 (a) tego tytułu została zmieniona poprzez skreślenie drugiego zdania.

  (B) PPLICABILITY rządowym i wojskowych broń palna i AMMUNITION. poprzeczny 925 (a) tego tytułu zmienia się każdego punktach (1) i (2) przez wstawienie „oraz z wyjątkiem części 932”, po 2 przecinkiem .

  (4) E fektywny DATE.-Zmiany dokonane przez tego podrozdziału wchodzi w życie z dniem przepisy końcowe są określone zgodnie z ustępem (a) (4).

  SEC. 3. ZAKAZ POSIADANIA OKREŚLONEJ AMUNICJI .

  (a) Ogólnie . — Sekcja 922 tytułu 18 Kodeksu Stanów Zjednoczonych, zmieniona artykułem 2 niniejszej Ustawy, zostaje zmieniona poprzez dodanie na końcu następującego brzmienia:

  „(Dd) (1) Posiadanie amunicji kalibru 0,50 lub większego będzie niezgodne z prawem.

  „(2) (A) Posiadanie przez kogokolwiek urządzenia do podawania amunicji o dużej pojemności jest niezgodne z prawem.

  „(B) Punkt (A) nie ma zastosowania do:

  „(I) produkcja lub posiadanie przez Stany Zjednoczone, departament lub agencję Stanów Zjednoczonych, stan, wydział, agencję lub jednostkę podziału politycznego stanu, lub posiadanie przez funkcjonariusza organów ścigania zatrudnionego przez taki podmiot do celów egzekwowania prawa (na służbie lub poza nim);

  „(Ii) posiadanie przez pracownika lub wykonawcę koncesjonariusza zgodnie z tytułem I Ustawy o energii atomowej z 1954 r. Na miejscu w celu ustanowienia i utrzymywania na miejscu systemu ochrony fizycznej i organizacji bezpieczeństwa wymaganych przez prawo federalne lub poza -miejsce do celów szkolenia autoryzowanego przez licencjobiorcę lub transportu materiałów jądrowych;

  „(Iii) produkcja lub posiadanie przez licencjonowanego producenta lub licencjonowanego importera do celów testowania lub eksperymentowania autoryzowanego przez Prokuratora Generalnego; lub

  „(Iv) produkcja lub posiadanie przez organizację prowadzącą szkolenia w zakresie broni palnej i która jest zarejestrowana przez Prokuratora Generalnego lub posiadanie przez osobę, której taka organizacja prowadzi szkolenie w zakresie broni palnej podczas i w miejscu szkolenia . ”.

  (b) Urządzenie Podające Amunicję O Dużej Pojemności Zdefiniowane . – Artykuł 921 (a) tego tytułu, zmieniony ustępem 1 niniejszej Ustawy, zostaje zmieniony poprzez dodanie po paragrafie (30), co następuje:

  „(31) Termin„ urządzenie podające amunicję o dużej pojemności ”oznacza magazynek, taśmę, bęben, taśmę zasilającą lub podobne urządzenie, które ma pojemność lub może być łatwo przywrócone lub przystosowane do przyjmowania więcej niż 10 sztuk amunicji. , ale nie obejmuje dołączonego urządzenia rurowego przeznaczonego do przyjmowania i działającego jedynie z amunicją bocznego zapłonu kalibru 0,22. ”.

  (c) Kary . – Artykuł 924 (a) tego tytułu, zmieniony artykułem 2 niniejszej Ustawy, zostaje zmieniony poprzez dodanie na końcu następującego:

  „(11) (A) Każdy, kto świadomie naruszy postanowienia art. 922 (dd) (1), zostanie ukarany grzywną nie mniejszą niż 50 000 USD i nie wyższą niż 100 000 USD, pozbawieniem wolności na nie mniej niż 10 lat i nie więcej niż 20 lat lub jedno i drugie.

  „(B) Kto świadomie naruszy postanowienia artykułu 922 (dd) (2), zostanie ukarany grzywną nie mniejszą niż 10 000 USD i nie wyższą niż 25 000 USD, pozbawieniem wolności na okres nie krótszy niż 1 rok i nie dłuższy niż 5 lat, albo obie te kary”.

 3. krnabrny1 says:

  Wygląda na to że Ziemia rozpoczęła proces głosowania w wyborach również w Izraelu:-)

  https://www.jpost.com/israel-news/weather-in-israel-heavy-winter-rains-flooding-expected-657156

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  Pogoda w Izraelu: Obfite zimowe deszcze, spodziewana powódź
  Obfite deszcze mają nieco ustąpić w weekend, z lekkimi opadami na północy i wzdłuż wybrzeży.
  Przez Jerusalem Post PRACOWNIKÓW 29 STYCZNIA
  Ulewne deszcze i wiatr w całym Izraelu, 29 stycznia 2021 r.

  Izraelska zima rozpoczęła się w piątek pełną parą, gdy gwałtowne wiatry i deszcze, a czasem także burze, spadły na większość kraju.
  Na północy i w centrum spodziewane są ulewne deszcze, które będą opadać w kierunku północnej części Negewu.

  https://www.jpost.com/israel-news/weather-in-israel-heavy-winter-rains-flooding-expected-657156

  Oczekuje się, że na górze Hermon spadnie śnieg.
  Na południu spodziewane są burze piaskowe, a władze obawiają się powodzi w dolinie Jordanu.

  Na północy spodziewane są powodzie przybrzeżne, natomiast na pustyni Judzkiej i Morzu Martwym przewiduje się dodatkowe powodzie.
  Obfite deszcze mają nieco ustąpić w weekend, z lekkimi opadami na północy i wzdłuż wybrzeży.

  (Źródło: Hermon Site i Eyal Moalgen, Kinneret Cities Association)

 4. krnabrny1 says:

  Tutaj ciekawy artykuł podsumowujący niejako, wszystkie nieścisłości towarzyszące wyborom w USA, poparte zdjęciami:-)

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwne-zdarzenia-w-czasie-inauguracji-joe-bidena-moga-wskazywac-ze-zostala-ona-sfalszowana

  Jest tutaj również informacja o tym ,że Pan Biden użył prywatnego samolotu zamiast Air Force One, udając się na zaprzysiężenie.

  Można by sobie zadać pytanie dlaczego?
  Ja przypomnę tylko to co już pisałem wcześniej. Za Panem Trumpem został wydany list gończy. Opisałem to ,że jak dla mnie to wygląda na ofertę AZYLU w zamian za zeznania.

  Kto wie, być może Pan Biden używa prywatnego samolotu ponieważ Air Force One zaparkował gdzieś w Iranie lub Iraku , a Pan Trump SKORZYSTAŁ Z OFERTY i udziela tam właśnie wszechstronnych zeznań, mając w końcu komu pokazać swoje dowody???

  To przypuszczenie wydaje się coraz bardziej prawdopodobne, ponieważ w USA, zarówno Kongres jak i Sądy oraz Wojsko zdały się nabrać wody w usta, czekają na coś.

  Jakkolwiek by jednak było, klimat USA wyraźnie nie sprzyja zwierzeniom Pana Trumpa. Gdybym ja był na jego miejscu, ostatnią destynację dla pilotów Air Force One jaką bym wskazał był by bliski wschód.

  No, ale zobaczymy co warte są moje przewidywania:-)))

 5. krnabrny1 says:

  He he, jeszcze ciekawsze jest to, że kiedy używam swoich umiejętności do lokalizacji Pana Trumpa, to wyskakuje mi … Kazachstan!

  Ale to już traktujcie jako spekulację:-))))

Wypowiedz się