Straszliwa desperacja Demokratów ujawnia, że wiedzą oni, iż super-burza zbliża się do lądowania wewnątrz obwodnicy – I JEST!

BURZA NADCHODZI – NAPRAWDĘ!

Stan Narodu

Do ukończenia dzisiaj……… po zakończeniu zabezpieczania naszych domów i firm przed burzą.

Dziękuję za zrozumienie, czytelnicy SOTN. Wy wszyscy powinniście być przygotowani, ponieważ wkrótce wejdziemy na wyjątkowo burzliwe i zupełnie niezbadane wody, tak ?!

I, nie ma możliwości zatrzymania burzliwego okresu [KONIECZNEGO] zamieszania, który wkrótce nadejdzie na USA.

Stan Narodu
10 stycznia 2021 r

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=46723

Alert weteranów. Wojsko w ruchu.

Alert Veterans:

Jestem prawie pewien, że w ten weekend rozpętane zostanie piekło i, jak ciągle powtarzam, będzie CHWALEBNE. Nie mogę kupić wystarczająco popcornu i fajerwerków. Pozwólcie, że dodam jedno zastrzeżenie. Czas jest najtrudniejszy do przewidzenia, ponieważ wydarzenia wymuszają zmianę planów. Ruchy i kontrataki.

Jest to również czas, aby przypomnieć Ci o zapasach jedzenia, wody, przyborów toaletowych na dwa tygodnie itp. Napełnij zbiornik paliwa. Spodziewaj się awarii internetu, mediów społecznościowych i telefonów. Jestem w 100% poważny. WSZYSTKIE znaki wskazują na ten moment. To przebiega mi przez głowę, kiedy to piszę. Wróćmy do mojej lawiny e-maili z ostatniej nocy.

Trump NIE ustąpił. Podstawowa logika mówi nam, że tak jest. Jak zwykle działają ustępstwa?

Osoba, która przegrała, zazwyczaj zwołuje konferencję prasową, a następnie wygłasza (zwykle) łaskawe przemówienie, dziękując swoim zwolennikom, ludziom, którzy pracowali nad kampanią, przysięgając, że będzie dalej walczyć i zazwyczaj życzy następnej osobie sukcesu.

To wideo opublikowane wczoraj przez Trumpa było ODD. Przede wszystkim był tylko on i wydawał się sztywny. Myślę, że powiedział te słowa przez zaciśnięte gniewnie zęby. Ale film miał około 2:30 i w połowie zmieniali kąty kamery.

Czemu?

To jest BARDZO dziwne. Myślę, że to komunikacja. Flagi zostały BARDZO specjalnie ułożone. Próbowałem dowiedzieć się, co było na obrazach w tle, ale nie jestem pewien.

Kolejny punkt. Dlaczego Trump miałby wskoczyć do samolotu Doomsday, a następnie udać się do wojskowego podziemnego centrum dowodzenia ?

Jeśli myślał, że to już koniec i zamierza ustąpić, zostałby w Waszyngtonie i to zrobiłby. Dopóki nie wspomina wyraźnie słów „przyznać” ORAZ słowa „Biden”, nie kupuję tego. Poza tym Trump NIGDY nie kłamał. Nigdy.

Przed wczoraj powiedział milionom zwolenników, że NIGDY nie ustąpi, i powiedział, że NIGDY nie odda Białego Domu Pedo Joe. Powiedział, że uważa, że ​​to był zamach stanu i będzie dalej walczył. To się nie zmieniło.

Co więcej, NADAL NIE używał ŻADNEJ ogromnej mocy, jaką miał do dyspozycji, jako prezydent w czasie wojny i naczelny dowódca.

Jeden na bok. Trump opublikował dziś dwa tweety, a jeden dotyczy ludzi. Powiedział, że dla tych, którzy proszą, nie będzie uczestniczył w inauguracji 20 stycznia. Ponownie, NIE ma wzmianki o Pedo Joe. Chcesz wiedzieć, jak to rozumiem? Nie będzie inauguracji 20 stycznia.

Język, którym się posługuje jest bardzo precyzyjny, a jego zaniedbania są ważniejsze niż to, co się mówi. Tuż przed tym tweetem powiedział, że jego zwolennicy będą mieli „GIGANTYCZNY GŁOS długo w przyszłości” z mnóstwem rzeczy z MAGA rah rah. TO jest ważniejsze. To nie jest post, który robisz po poddaniu się.

Uważam również, że ma miejsce gigantyczna kampania dezinformacyjna. Myślę, że stara się trzymać z daleka od mediów i głębokiego państwa, aby myśleli, że zaakceptował porażkę, aby nie uciekły. Pomyśl o człowieku Trumpie.

Dziś rano usłyszałem o nim najlepszy opis. On jest jak Sun Tzu i Attila the Hun w jednym. To są dwa z największych umysłów militarnych i zdobywców w historii świata. Trump z natury jest wojownikiem. Wiedząc tylko to, co o nim wiemy, nie ma szans, żeby się poddał i zaakceptował to, zwłaszcza w ostatnich wydarzeniach. (To kolejne z niekończących się spotkań z samym Trumpem, które zawsze wydają się pomijać, że ma za sobą bardzo duży zespół, zarówno na planecie, jak i poza nią.)

O czym ja mówię? NAPRAWDĘ wierzę, że 6 czerwca zamierzali aresztować i prawdopodobnie zabić Trumpa. To nie jest przedmiot zwariowanej teorii spiskowej. Popatrz. Odkąd Trump opublikował wideo, które niedoinformowani biorą jako ustępstwo, czy KTOŚ z KAŻDEJ strony zachowywał się tak, jakby to przyznał?

Bynajmniej! Nikt w to nie wierzy, nawet jeśli masy są przerażone. Zobacz, co powiedziała nazistka Pelosi. Powiedziała, że ​​oskarżą go i wykorzystają 25 poprawkę do usunięcia go w przyszłym tygodniu! CO?!

Teoretycznie odszedłby za 12 dni, a planujesz oskarżenie ORAZ wykorzystanie 25 poprawki w tym czasie? Nie ma na to czasu i DLACZEGO?

To jest pytanie, które musisz stawiać na czele swoich myśli. CZEMU! Czy to po prostu pijana nazistka Pelosi okazująca niewdzięczność?

Cóż, tak, ale NIE to jest jej motywacją. Jest spanikowana jak nigdy dotąd. Co powiesz na to? Republikanin Adam Kinzinger właśnie powiedział, że muszą wykorzystać 25 poprawkę, aby usunąć Trumpa. Potrzeba więcej? Lindsey Graham powiedziała, że ​​w przygotowaniu jest 25. poprawka. Odkładając na bok, czy nie jest ŚMIESZNE, jak nagle konstytucja ma znaczenie?

Wracając do tematu, wszystko to w ciągu ostatnich DWUNASTU dni jego biura? A co z innymi działaniami?

FakeBook i Instagram trwale zbanowały Trumpa. Shopify usunął wszystkie sklepy Trumpa ze swojej platformy. Wielka Michelle Obama zażądała właśnie, aby WSZYSTKIE platformy technologiczne zakazały Trumpa.

FakeBook zbanował faceta z mediów społecznościowych Trumpa, który nie opublikował niczego od ośmiu dni tylko dlatego, że ma dostęp do Trumpa.

Celebryci za celebrytami wzywają do aresztowania Trumpa.

Boris Johnson powiedział, że Trump zachęcał do „przemocy” w stolicy. Przemocą ma na myśli ludzi eskortowanych przez zięcia nazisty Pelosiego w odpowiednie miejsce na selfie?

Barr powiedział, że wzywanie tłumów do wywierania nacisku na Kongres jest niewybaczalne.

Hawley, który sprzeciwił się kradzieży, anulował kontrakt na książkę za zakwestionowanie wyraźnie oszukańczych wyborów. Wiele osób zrezygnowało z funkcji administratora Trumpa, powołując się na incydent z budynkiem stolicy, ostatnio z Education Sec’y. Dan Bongino został właśnie zablokowany na Twitterze.

ABC powiedział, że usunięcie Trumpa jest łatwe, ale muszą oczyścić kraj z całej jego ideologii. Stewardesy próbują zakazać kobiecie, która nazwała Romneya zdrajcą, możliwości latania po Stanach Zjednoczonych. Jestem pewien, że więcej pomijam. Chodzi o to, że są w trybie PEŁNEGO ATAKU, ścigając Trumpa i każdego, kto go popierał. Jeśli nawet PYTASZ to, co oczywiste, jesteś celem, który prowadzi mnie do tego:

Czemu oni to robią? Czy jakiemuś ustępującemu prezydentowi kiedykolwiek grożono w ten sposób?
Jako grupa zachowują się tak, jakby musieli schwytać najbardziej poszukiwanego człowieka na świecie za jakiś ohydny czyn przestępczy. Prawda jest taka, że ​​ma na ich temat WSZYSTKIE informacje z wojskiem za plecami i oni TO WIEMY.

Wojskowi twierdzą, że Trump wie, że gdyby faktycznie ustąpił, zabiliby jego i jego rodzinę. Myślę, że stan głęboki zamierzał to zrobić szóstego, jak wspomniałem powyżej. Fakty mówią, że to prawda.

Kiedy Trump przemawiał na wiecu, po raz pierwszy w swojej prezydencji znalazł się za ogromnymi warstwami kuloodpornego szkła, a obecni ludzie widzieli snajperów na dachach w każdym miejscu.

NATYCHMIAST po tym, jak przemówił, zamiast udać się na Kapitol z demonstrantami, jak właśnie powiedział w swoim przemówieniu, wskoczył na E-4B i udał się do Abilene do wojskowego centrum dowodzenia. Dlatego dzisiaj atakują Trumpa.

Lin Wood (LW) powiedział, że „słyszał plotki, że Pence i przywódcy puczu zamierzają aresztować i stracić Trumpa”. LW WIE, co się dzieje. Aby potwierdzić to oświadczenie, zamieścił zrzuty ekranu z laptopa Huntera, gdy przeglądał zawartość.

Wracając do punktu, odejście Trumpa nie było oczekiwane przez głębokie państwo. Naprawdę wierzę, że planowali zdradzić go w Kongresie, co zrobili, a następnie aresztować, twierdząc, że nigdy nie będzie cicho.

Po tym, jak Pence zdradził Trumpa, dostał potajemnie kilka monet, po czym uśmiechnął się i pozdrowił nazistkę Pelosi w chwili wypełnienia misji.

Pence wysłał Gwardię Narodową 6-go. Pence NIE ma do tego uprawnień. Wracając do postu LW, wygląda na to, że Pence rzeczywiście planował aresztować Trumpa.

Z perspektywy czasu myślę, że wezwanie Trumpa do milionów zwolenników, które otrzymał, polegało na zapewnieniu mu warstwy ochrony w nadziei, że NAPRAWDĘ powstaniemy, jeśli go aresztują.

Wojskowi mówią, że służyło to innemu celowi. Aby aktywni wojskowi zapamiętali swoją przysięgę i mogli wykonywać operacje WEWNĄTRZ USA, musieli zobaczyć, że kraj popiera Trumpa. Misja zakończona.

Po ucieczce Trumpa zdrajcy zostali zaskoczeni, ponieważ osoba, która stanowi największe zagrożenie dla ich życia przy pełnym wsparciu wojska, jest teraz poza ich zasięgiem. Szczerze mówiąc, nie widzę innego wyjaśnienia.

Ich groźby i ataki po szóstym mówią o czystym STRACHU. Chcą, aby on i wszyscy w pobliżu zostali uciszeni i zneutralizowani. Nie udają, że planują być łaskawi i akceptujący. To jest ujawnione czyste zło.

OK, to z mojej strony interesująca i prawdopodobnie dokładna teoria, ale dlaczego w ten weekend? Kilka powodów. Użyjmy logiki; najpierw fakty dotyczące tego, co się wydarzyło:

Dochodzimy do sztucznego terminu, który media i większość ludzi w USA uważają za dzień, w którym zmiana ma wejść w życie. Oznacza to, że okno zostało skrócone do 12 dni.

Zaskoczył ich całkowicie, udając się do Abilene. Kolejny na bok. Ilu wygnanych generałów, byłych władców itp. Pokazała nam historia, która wróciła, aby pokonać swoich wygnańców? Stan głęboki WIE o tym i zamierzali to zabić całkiem dosłownie.

Wracając do tematu, stan głęboki jest zaskoczony i na razie prawie wszyscy z nich znajdują się w Waszyngtonie. Oznacza to, że im dłużej czekasz, tym bardziej prawdopodobne jest, że utworzą wiarygodne przeciwdziałania i uciekną. Operacje taktyczne stają się trudniejsze, im dłużej czekają.

Kolejnym czynnikiem jest retoryka i działania libijskie stają się coraz bardziej wrogie wobec niego i KAŻDEGO, kto go popierał. Q wielokrotnie powtarzał, że nasze bezpieczeństwo jest sprawą najwyższej wagi.

Im dłużej zwlekają, tym bardziej prawdopodobne stają się MASYWNE „fałszywe flagi”. Mam na myśli jakieś duże miasto zaatakowane z planety, ale tylko miasto w kraju Trumpa, na przykład Nashville. Widzę, jak dosłownie wzywają go, by powiedzieć mu, że niszczy miasto, chyba że sam się zgłosi.

Wojsko nie będzie czekać, aż to się stanie. (Potwierdza to opcję Samsona, dyskutowaną zarówno przez analityków geopolitycznych, takich jak Benjamin Fulford, jak i przedstawicieli galaktycznej części Sojuszu Ziemi, takich jak COBRA).

Ponadto, według wszystkich analityków, Trump czekał na użycie wojska, aż KAŻDA ostatnia legalna opcja zostanie wykorzystana. Nikt nie może powiedzieć, że nie próbował pozwolić sądom na każdym szczeblu robić tego, co należy. Albo ustawodawca. Albo Pens. Albo Kongres.

W tym momencie jest tylko JEDNA opcja, którą Q powiedział nam cztery lata temu, że była JEDYNYM sposobem. Zbrodnia została zakończona; teraz nadszedł czas, aby aresztować winnych. Czy mam jakieś dowody? Oczywiście!

FCC wysłała wiadomość do wszystkich zaangażowanych w korzystanie z systemu ostrzegania o zagrożeniach, wzywając ich, aby upewnić się, że EAS jest w pełni funkcjonalny dla wszystkich w kraju. To nie przypadek.

Wystarczy spojrzeć na cenzurę, jaką widzieliśmy w stosunku do Trumpa, wzywającego do POKOJU! Prawie wszyscy zgadzają się, że raport Ratcliffe’a jest w rękach Trumpa, co pokaże zagraniczną zmowę, by ukraść nasze wybory i zainstalować zagraniczną marionetkę Pedo Joe.

Ostatnie wydarzenia pokazały, że nasz były sojusznik, Włochy, był aktywnie zaangażowany w próby kradzieży wyborów. Czego oczekujesz? To temu krajowi zajęło 6 MIESIĘCY pokonanie Etiopii podczas II wojny światowej czołgami, podczas gdy Etiopczycy używali włóczni. Poza tym po drugiej wojnie światowej, czy wiesz, dlaczego nowe łodzie ze szklanym dnem włoskiej marynarki wojennej? Aby zobaczyć starą włoską marynarkę wojenną.

W każdym razie, wraz z raportem Ratcliffe’a, EO2018 wchodzi w PEŁNY skutek, a Trump złożył przysięgę, by chronić kraj TYLKO przed tym. Trump będzie przez cały weekend w Camp David, kolejnym bardzo bezpiecznym obszarze i nie zdziwiłbym się, gdyby to nawet nie było prawdą. Mógł być cały czas na E-B4.

Sec’y of Defense Miller zamówił 6000 członków Gwardii Narodowej do DC z sześciu stanów. Czemu? Zawsze pytaj DLACZEGO. To jest PO zdradzie i wiecu. Sześć tysięcy.

To dlatego, że wszystko się skończy. Biały Dom jest całkowicie zamknięty. Ponownie, DLACZEGO? Ponieważ odmawiają zdrajcom dostępu do wszystkich poufnych informacji. Trump cały czas trzyma przy sobie kody startowe, więc wątpię, żeby mieli do nich dostęp.

Następnie mamy dowód od samego wojska. Marine poinformował przyjaciela, że ​​wszystkie komunikacje zepsuły się w bazie piechoty morskiej na wschodnim wybrzeżu. Marine zażądał, aby jego nazwisko nie było używane.

To ma sens, ponieważ głębokie państwo wie, że zbliża się wojskowy atak, więc próbują wyłączyć łączność. To sięga do początku tego tygodnia, kiedy marines wysłali ich do ćwiczeń, aby mogli wykonywać operacje, gdy komunikacja się kończy. Pamiętaj, że nie ma żadnych zbiegów okoliczności.

Nawiasem mówiąc, jeden z naszych kolegów czytelników, MASTER w kempo, jak nie możesz sobie wyobrazić, otrzymał telefon z Departamentu Obrony, informujący go, że oczekują zerwania łączności. Jest to i to NAPRAWDĘ ma znaczenie.

18. spadochroniarz opublikował tweeta z wyczerpanymi żołnierzami z podpisem „Nie poddawaj się, weekend już prawie”. Zdjęcie przedstawia żołnierzy 10. Dywizji Górskiej, do której Q bezpośrednio odnosi się w RED4. Ten post ożywa na naszych oczach. Myślę, że mówią żołnierzom, aby nie poddawali się, ponieważ niedługo będą miały miejsce weekendowe operacje.

MUSZĘ powiedzieć, że czas wydarzeń jest absolutnie niemożliwy do przewidzenia, ponieważ KAŻDE wydarzenie może zmienić cały plan. Jednak czas ucieka, a im dłużej czekają, tym trudniejsze i bardziej niebezpieczne staje się to. Jak wspomniałem wcześniej, w pełni spodziewam się, że wszystkie operacje będą odbywać się w środku nocy.

To dobry czas, aby porozmawiać o naszych mężczyznach i kobietach w wojsku. To są PRAWDZIWI patrioci. Ci ludzie zapisali się, by chronić i bronić naszego kraju. Oddali swoje życie i kończyny w zagranicznych walkach w wiecznych wojnach o głębokie państwo z poczucia obowiązku wobec kraju, myśląc, że pomagają Ameryce. Trump je zakończył.

Teraz mają WIARYGODNE zagrożenie dla swojego domu, swoich rodzin, swojego kraju, ich lojalnego Naczelnego Wodza. Myślę, że nasza armia będzie najbardziej zmotywowana od czasów drugiej wojny światowej.

Otrzymałem wiele e-maili od innych czytelników, którzy byli byłymi wojskowymi, mówiącymi, że będą walczyć. Mój syn chciał wczoraj wstąpić do wojska.

Spójrz na głęboką reakcję państwa na zwolenników Trumpa, ponad 200 milionów z nich (tylko 80 milionów głosowało). Boją się nas i cytując wielkiego Thomasa Jeffersona: „Kiedy rząd nie boi się ludzi, jest wolność. Kiedy ludzie boją się rządu, tam tyrania ”. Brzmi jak ta chwila?

Q mówił nam o tym momencie w swoim słynnym poście 34. Przedstawił /  plan cztery LATA temu. Powiedział / oni, że spotkają się z „szybką furią”. Tak działa nasza armia. Wojna błyskawiczna. Skończyło się, zanim się spostrzegłeś.

W ten weekend szukam tego, co myślę, że będzie ostatnim tweetem Trumpa, jaki kiedykolwiek stworzy, gdy wciąż jest w rękach Jacka Dorseya.

Q powiedział nam, że to będzie „Moi Amerykanie, burza nad nami… ..”. JEŚLI to zrobi, i JEŚLI wszystko stanie się tak, jak sobie wyobrażam, to stwierdzenie będzie tematem książek historycznych od pokoleń. Nawiasem mówiąc, wojskowi NIE są zainteresowani.

MonkeyWerx opublikował transmisję na żywo, gdy Trump opublikował wideo i od razu doszedł do wniosku, że to ustępstwo, ale inni wojskowi na kanale podnieśli te same uwagi, co ja.

Mówi się, że nasi specjaliści weszli do budynku stolicy z Antifą i przechwycili tuzin laptopów z głębokiego stanu, ale specjalnie dostali nazistki Pelosi. Czy teraz ma sens, dlaczego wzywa ona do oskarżenia w oparciu o 25. poprawkę? Mamy WSZYSTKIE dowody jej zmowy i winy. Jest w panice.

Różne przedmioty: czy znasz faceta oskarżającego Pence’a w 2016 roku o zamordowanie 51 dzieci i zgwałcenie 77 innych? Pamiętasz wszystkie boomy, które słychać w całym kraju?

Wojskowi twierdzą, że Trump (przy nieodzownej pomocy sił specjalnych – REC) niszczy ukryte głęboko podziemne bunkry wojskowe, do których większość spodziewa się wycofania się głębokiego państwa (a także miejsca, w których przechowywali i zabijali dzieci będące ofiarami handlu ludźmi, które porywali).

Dominion pozywa Sidneya Powella (SP) o 1,3 MLD $. BWAHAHAH! Dlaczego nie uczynić z tego brazylionu dolarów? Myślą, że jakaś duża liczba ją przestraszy, kiedy filmy o ich winie są już w Internecie, aby świat mógł je zobaczyć?

Dowiedzieliśmy się podczas wyborów GA, że przesłali dane do Chin i Islamabadu, a następnie z powrotem do GA. Kolejne oszukańcze wybory. WSZYSTKO zostanie odwrócone i cytując LW: „Każde kłamstwo zostanie ujawnione”.

Demowie zachowują się tak, jakby przejęcie stolicy było gwałtowną rewolucją. JEDYNA przemoc pochodziła od policjanta, który zamordował młodą weterynarz, w przeciwnym razie byłby to chwyt bractwa, jaki można zobaczyć na kampusie uniwersyteckim przed CV-19.

W międzyczasie AKTYWNIE celebrują i WSPIERAJĄ przemoc podczas wszystkich swoich „protestów”. Pamiętasz, jak Cuomo pytał tego lata, kto powiedział, że protesty mają przebiegać pokojowo?

Burmistrz Portland został uderzony w twarz przez chłopca sojowego z tych samych ludzi, którym pozwolił niszczyć swoje miasto przez ostatnie osiem miesięcy. Mam nadzieję, że zadzwonił do pracownika socjalnego o zwrocie kosztów z policji.

Drugi Cuomo ogłosił, że nie weźmie udziału w meczu barażowym Billsa po tym, jak NYC złożył petycję 50 000 osób, żądając, aby nie pozwolono mu iść na mecz. A jednak te same worki głosowały na Pedo Joe, nawet jeśli mamy niepotwierdzone dane. Ten sam worek trafi do szpitali w wysokości 100 000 dolarów, jeśli nie zużyją całego zapasu szczepionek w ciągu siedmiu dni. Szpitale mają kreować popyt – jak dokładnie? Stanie się tak, że szpitale będą utrzymywać minimalną podaż na miejscu.

Ktoś zauważył, że przed CV-19 na świecie było 40 AKTYWNYCH powstań populistycznych, a teraz nie ma ich. Pamiętasz zamieszki w żółtych kamizelek?

Tucker Carlson niestety powiedział, że Trump przeżył swoją datę ważności. Myślę, że jego intencje są dobre, ale mógł stracić naród MAGA w przyszłości.

Wreszcie liberalna feminazistka i super modelka Emily Ratas powiedziała coś, że jeśli Zuckerberg mógł zakazać prezydentowi USA, to nikt nie jest bezpieczny. Czy ktoś NAPRAWDĘ się obudził?

___
https://phibetaiota.net/2021/01/mongoose-alert-veteran-reports-on-military-activation/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii . Zaznacz permalink .

BURZA NADCHODZI – NAPRAWDĘ!

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=46733

Od Redakcji KIP:

Przypominamy ten tekst z Izraelskiej gazety Jerusalem Post będący komentarzem zamieszczonym dzisiaj przez komentatora Krnabrny1 pod postem z Karpacza, ponieważ tutaj dużo uzupełnia i wyjaśnia.

W artykule tym  Jerusalem Post, prezentuje jak Żydzi przedstawiają sprawę Żydom?:-)

https://www.jpost.com/american-politics/capitol-riots-this-jewish-student-helped-ensure-bidens-presidency-654814

TŁUMACZENIE WŁASNE:

Zamieszki na Kapitolu: ta żydowska studentka pomogła zapewnić prezydenturę Bidenowi.

„To był wielki zaszczyt i podekscytowanie, to było jak spełnienie marzeń politologa”.
Autor: RON KAMPEAS / JTA 9 STYCZNIA 2021

Pracownicy Senatu USA mają przy sobie pudła z głosami Stanowego Kolegium Elektorów na Kapitolu, 6 stycznia 2021 r.

Pracownicy Senatu USA mają przy sobie pudła z głosami Stanowego Kolegium
Żydowska studentka college’u nie ratowała dostojnych skórzanych pudeł z głosami wyborczymi, które pozwoliłyby Kongresowi potwierdzić wybór Joe Bidena z tłumu zwolenników Trumpa próbujących powstrzymać ten proces. Zdjęcie pochodziło z wcześniejszego ranka, kiedy ona i inni asystenci przynieśli pudła do komnaty Izby Reprezentantów USA, zanim tłum zaatakował Kapitol i zmusił ustawodawców i pracowników do ukrycia się.

„To był wielki zaszczyt i podekscytowanie, to było jak spełnienie marzeń politologa” – powiedział Leach Żydowskiej Agencji Telegraficznej o zaproszeniu do wzięcia udziału w rytuale.

Leach, lat 19, jest studentem na Northwestern University na kierunku politologia, który wrócił w tym tygodniu do Kapitolu, aby pomóc w procesie certyfikacji, ponieważ program, który zwykle udostępnia strony szkół średnich, został zawieszony z powodu pandemii. Ktoś zrobił jej zdjęcie w pracy w środę rano, co przekształciło się w historię heroizmu w mediach społecznościowych tego popołudnia.

„Oto kobiety – asystentki Senatu – które miały przytomność umysłu i odwagę, aby przetransportować i zachować bezpieczeństwo głosów wyborczych przed ucieczką z Senatu” – powiedział @ RaeMargaret61, użytkownik Twittera, którego posty zebrały ponad 360 000 polubień do czwartku wieczorem. „Zawsze będą złoczyńcy. Zawsze będą bohaterowie ”.

W wywiadzie Leach opowiedziała o swoim doświadczeniu w środę.
„Najstraszniejszą częścią tego wszystkiego było to, jak szybko sytuacja uległa eskalacji, i minęło od jednej minuty patrzenia przez okno i śmiechu w stylu„ patrz na szalonych ludzi na zewnątrz ”, aż nagle jesteśmy zamknięci w komnata i ludzie walą w drzwi – powiedziała.

„Słyszymy ich na zewnątrz. Jesteśmy w stanie podciągnąć media społecznościowe i zobaczyć dosłowne zdjęcia ludzi po drugiej stronie ściany. Mieliśmy flagi konfederatów w tylnym korytarzu, dziesiątki ludzi napływały przez Rotundę, więc wiesz, żeby zobaczyć te obrazy i wiedzieć, że jedyną rzeczą, która utknęła między nami a nimi, była ściana Izba Senatu. To był onieśmielający i pod wieloma względami całkowicie przerażający moment ”.

Jej przerażenie wzrosło, gdy Leach zdała sobie sprawę, że zostawiła swój telefon w komorze. Wkrótce znalazła sposób, aby dotrzeć do swojej rodziny i zapewnić ich, że jest bezpieczna. Jej ojciec – Daylin Leach, demokrata, który przez lata służył w obu izbach legislatury stanu Pensylwania – nie mógł powstrzymać dumy, umieszczając wirusowe zdjęcie na swoim kanale na Twitterze.

Brennan Leach powiedziała, że ​​to doświadczenie rzuciło dla niej nowe światło na wkład, jaki wybrani urzędnicy wnoszą dla swoich wyborców.
„To takie momenty jak ta, kiedy naprawdę jesteś w samym środku pracy, którą wykonują ci ludzie i jesteś zmuszony zdać sobie sprawę z tego, jak bardzo narażają się na ryzyko, ile dają za swoją pracę” – powiedziała.

Środowe zdjęcie nie było pierwszym, kiedy Leach, który mieszka na przedmieściach hrabstwa Montgomery w Filadelfii, znalazł się w centrum uwagi. W październiku 2016 r. W telewizyjnym ratuszu na przedmieściach Filadelfii Leach zapytała kandydatkę na prezydenta Demokratów Hillary Clinton o potencjalne szkody wyrządzone młodym kobietom przez dyskredytujące komentarze ówczesnego republikańskiego kandydata Donalda Trumpa na temat kobiet.

Clinton oczywiście doceniła to pytanie, ale wkrótce Leach znalazła się w środku politycznej burzy, kiedy powiedziała reporterowi, że zadała pytanie swojemu ojcu. Konserwatyści potępili ją jako roślinę, czemu zaprzeczała wtedy i teraz.

Starszy Leach jako prawodawca otwarcie nawoływał do tego, co uważał za antysemityzm, i skupiał swoją politykę na „tikkun olam”, hebrajskim wyrażeniu oznaczającym „naprawę świata”, który stał się motorem dla amerykańskich liberałów. („Donald Trump nie jest facetem w stylu tikkun olam”, powiedział na kongresie Demokratów w Filadelfii w 2016 roku. „On jest bardziej typem faceta typu zniszczone olam”).

Brennan Leach powiedziała, że ​​nie lubi mieszać swojej religii ze swoją polityką, ale stwierdziła również, że pracując i studiując politykę, „myślę o jej żydowskości”. Powiedziała, że ​​jest dumna ze spotkania z żydowskimi senatorami.

„Wspaniale jest widzieć żydowskich przywódców w Senacie” – powiedział Leach. (Chuck Schumer z Nowego Jorku ma zostać przywódcą większościowym, najwyższe stanowisko kiedykolwiek zajmowane przez Żyda w rządzie USA).

Leach powiedziała, że ​​nie liczy na karierę jako wybrany polityk, ale jej cel był inny.
„Moją wymarzoną pracą jest sekretarz prasowy Białego Domu” – powiedziała, wyjaśniając, że łączy ona obie jej dyscypliny akademickie, nauki polityczne i komunikację, a także sama w sobie oferuje swego rodzaju polityczną potęgę. Środowe zamieszki, które miały miejsce po tym, jak Trump kazał swoim zwolennikom przenieść się na Kapitol, potwierdziły to boleśnie.

„Bycie sekretarzem prasowym”, powiedział Leach, „jest ostatecznym łącznikiem między prezydentem, który jest oczywiście niezwykle konsekwentny w swoim przesłaniu, a resztą świata, prasą i opinią publiczną”.

Inny komentarz krnabrny1 says:

Ciekawa informacja od zwykłego Amerykanina. Najpierw przeczytajcie.

|Parler usunięty z platformy
Idą dla KAŻDEGO. To totalna komunistyczna klapsa. Podejrzewa się, że próbują powstrzymać Trumpa od mówienia, ponieważ zamierza upuścić towary i chcą, aby był całkowicie ocenzurowany. Dziś wieczorem miał wyjść na żywo gdzieś o 7, gdzie gdzieś nigdy nie został ujawniony, a potem Newsmax powiedział, że go złapią, ale to się nie zmaterializowało.
Nikt nie wie, co się dzieje, poza tym, że lewica jest SPANIKOWANA, dlaczego tak bardzo chcą go oskarżyć, skoro zostało mu tylko 12 dni?

Jeśli Trump coś ma, to cholernie dobrze, lepiej zrób to teraz.
PRZEWIDYWANIE: MSM narzeka na kody nuklearne, ponieważ zamierzają użyć broni nuklearnej, jeśli Trump zrobi swój ruch, aby zniszczyć ich wszystkich, i chcą, aby został obwiniony.

Skąd właściwie pochodziłyby bomby atomowe? Chiny i Izrael, a może Rosja.

Pamiętasz te naprawdę dziwne pająki, które tymczasowo pojawiały się we wszystkich większych miastach?

Prawdopodobnie zostały one umieszczone, aby zapewnić umieszczenie kolejnej broni nuklearnej. Ci zrobili obchód podczas tego tajemniczego niedoboru helu 3. Aby o tym pamiętać, musisz być starym zegarem na tej stronie.

Wysoce prawdopodobne: mają już sfałszowany film z premiery i zagrozili, że użyją broni jądrowej, jeśli Trump zrobi coś więcej, aby naprawić wybory. Płaczą o kodach startowych i o tym, że nie jest wystarczająco stabilny, aby je mieć, ponieważ zamierzają użyć samych atomów, jeśli to konieczne, i chcą, aby publiczne sumienie i pęd zostały już skierowane przeciwko Trumpowi, jeśli zdecydują się to zrobić.
|

Pan Amerykanin sugeruje, że lewica czegoś bardzo się boi. Przypuszcza, że może chodzić o broń atomową.

Jaka może być przyczyna tego strachu, który wydaje się być ewidentny, patrząc na ich histeryczne posunięcia?????

Tutaj odpowiedź jest niezwykle prosta, tylko trzeba jak zwykle połączyć odpowiednie punkciki:-)

Zapewne wiecie, że całkiem niedawno Iran, wydał akt oskarżenia i rozkaz schwytania Pana Trupma pod zarzutem wydania rozkazu zabicia Pana Sulejmaniego. Było to oczywiste wówczas, ponieważ Pan Trump oficjalnie się do tego PRZYZNAŁ.

Teraz wiemy PO CO się przyznawał!:-)

Otóż, ten list gończy Iraku, wcale nie jest listem gończym, a propozycją…….AZYLU!

Wyobraźcie sobie sytuację, że w pewnym momencie Pan Trump zostaje ZWINIĘTY, aresztowany i odtransportowany do Iraku na ………. PRZESŁUCHANIE!!!!!

Zdajecie sobie sprawę co Pan Trump MOŻE POWIEDZIEĆ i co MOŻE WYWIEŚĆ????

Tak, z pewnością tego właśnie boi się amerykańska lewica!
A te plotki o zainstalowaniu ładunków atomowych są oczywiście groźbą, w stylu, co zrobimy jeśli się wygadasz!:-))

Nie wiem oczywiście czy ta groźba ma realne podstawy czy też jest to blef. Natomiast natura obaw i ich przyczyny wydają się być OCZYWISTE.

To oczywiście tak czy siak, stawia w fatalnej sytuacji amerykańskie wojsko, a raczej mówiąc precyzyjniej GENERALICJĘ. No bo pierwszymi pytaniami z jakimi spotkał by się Pan Trump były by pytania dotyczące, faktycznego stanu arsenału, faktycznego stanu tego KTO WYDAWAŁ ROZKAZY, faktycznego stanu W CO FRA US ARMY!

Sami rozumiecie ,że jest to sytuacja PATOWA, ponieważ bez względu czy Pan Trump zostanie jako prezydent czy też, zostanie aresztowany jako oskarżony… ONI MAJĄ PRZECHLAPANE!.

PRZEWIDYWANIA.

Armia obecnie stara się grać na kilka frontów, dopóki może i nie poplączą jej się nogi w tym chocholim tańcu lub dopóki MUZYKA BĘDZIE GRAŁA.

Wydaje się ,że z punktu widzenia armii najbezpieczniej było by usadzić Trumpa na wysokiej prezydenckiej emeryturze z zestawem listów jego „wpadek”, tak aby nie gadał ale żył. Jednakże posunięcie Iraku zniszczyło te plany.

Wydaje się ,że obecnie jedyne co im pozostaje to wyeliminowanie Pana Trumpa, a w między czasie zamknięcie mu ust. Nie mogą go zabić przed zaprzysiężeniem nowego prezydenta. Zatem Pan Trump ma kilka dni na działania.

Pan Trump albo da się zabić, albo zostanie aresztowany…..albo dogada się z wojskiem:-)

[ Podkreślenia, kursywa, pogrubienia i pokolorowania tekstów pochodzą od redakcji kip ]

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Kolejny wiele dający artykuł Pana Stankova. Jednak najważniejszy jest list Pani Zofii, zawarty w artykule.

  Wielkie przebudzenie
  by GEORGI STANKOV wysłano 10 STYCZNIA 2021 R

  Georgi Alexandrov Stankov, 10 stycznia 2021

  http://www.stankovuniversallaw.com

  Przygotowałem kompilację kilku dobrych źródeł na temat tego, co wydarzy się w ciągu najbliższych kilku dni, zanim Biden będzie mógł objąć prezydenturę 20 stycznia z perspektywy 3D, aby pomóc ci lepiej poruszać się w tym mrocznym czasie.

  Żadne z tego, co usłyszysz lub przeczytasz poniżej, nie ma znaczenia dla naszego planu wzniesienia. Jednak wiedz, że dzięki naszej wieloletniej, herkulesowej pracy , byliśmy fundamentem, aby to umożliwić – stworzyliśmy Wielkie Przebudzenie, a nie jakieś anonimowe. Pytanie: Ta strona internetowa daje pełne świadectwo o tym.

  Poniżej wymienię kilka referencji, które to potwierdzają.

  W tym miejscu chcę wam przedstawić bardzo dobrego i logicznego analityka aktualnej sytuacji politycznej w USA, która jest rzadkością wśród alternatywnych dziennikarzy, Scotta McKaya z Tipping Point Radio .

  W swojej prezentacji Scott poleca film zatytułowany „ Plan ratowania świata ” autorstwa Joe. M., którą warto obejrzeć, bo podsumowuje w ciągu kilku minut wszystko, co stworzyliśmy, znamy i dyskutujemy od wielu lat z wyższej perspektywy.

  WOJSKOWA INTELIGENCJA WYRAŻAŁA OPERACJĘ PRZEJĘCIA STANÓW ZJEDNOCZONYCH

  Moja ostatnia rada – nie angażuj się zbytnio i nie poruszaj tą prezentacją, ponieważ już wyszliśmy z tej rzeczywistości 3D. Nawet Scott wydaje się być jedną nogą w naszym duchowym świecie i prawie wyjść z bałaganu 3D, co czyni go tak dobrym analitykiem. W końcu wszystkie te uczciwe i potężne osoby, takie jak Maria Zack, która rozwikłała ItalyGate , przybędą do nas, kiedy się wzniesiemy i będą naszymi pretorianami strażnikami światła.

  Wreszcie pojawiła się informacja, że Watykan miał awarię i że obecnie w całym Rzymie są zamknięte drogi, czego nie mogłem potwierdzić niezależnie od włoskich źródeł, stąd nie jestem pewien, czy to prawda. To jednak doskonale pasuje do naszej narracji, że kiedy Trump ogłosi stan wojenny i zarzuci włoskiemu rządowi sfałszowanie wyborów w USA jako akt wojny, w Rzymie i we Włoszech rozpęta się piekło. Może się to zdarzyć w każdej chwili od teraz. Jako sojusznik USA w NATO, kraj ten został poinformowany o tym, co będzie dalej i przygotowuje się na taką ewentualność.

  We wszystkich tych prezentacjach powtarza się motyw – wszystko, co oglądamy na scenie politycznej i na poziomie społecznym, jest inscenizacją . Nie muszę was o tym przekonywać, ponieważ jest to podstawowa prawda, na podstawie której rozwijamy wszystkie nasze wywody – ta rzeczywistość jest jedną Wielką Iluzją .

  Chociaż wiemy również, że ta gra może stać się bardzo zła, na przykład kiedy zostaliśmy zaatakowani przez najgorsze, brzydkie duże gady mieszkające pod Watykanem 10 czerwca 2020 r., Zanim mogliśmy wyrzucić ich z ziemi przy pomocy GF i zagwarantować aktualna zmiana.

  Przeczytaj: Portal zaćmienia pełni księżyca 4 lipca był gigantycznym skokiem w naszym wniebowstąpieniu – pełny raport

  Dlatego też poniżej zamieszczam dzisiejszą wiadomość przekazaną przez Sophię. Nie ma nic wspólnego z naszą Sophią we Włoszech, jest Amerykanką i raz w miesiącu wysyła e-mail z przekazaną wiadomością.

  Aby dowiedzieć się, co myślę o tym przesłaniu, przeczytaj mój list do niej z dzisiejszego dnia, ponieważ dotyczy on również mojej dyskusji z Pepe dzisiejszego ranka:

  „Droga Zofio,

  jest to bardzo dobry i precyzyjny opis bieżących wydarzeń, ale jak na mój gust pozostaje zbyt ogólny. Twoja prezentacja nie porusza ani jednego słowa na temat wszystkich procesów energetycznych, które kierują obecnym ludzkim dramatem.

  Zastanawiam się, jak bardzo zaawansowani jesteście w LBP, aby osobiście odczuwać te energie i fale pochodzące ze Źródła i zdawać sobie sprawę z leżących u ich podstaw mechanizmów energetycznych, które przekształcają ludzkość w tak głęboki sposób, że ewoluują i dokonują zmiany. Tutaj gra muzyka.

  Zgadzam się, że w literaturze ezoterycznej nie ma zbyt wielu informacji na ten temat, ale zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej i przeczytania moich najnowszych artykułów, przynajmniej z ostatnich dwóch miesięcy, aby pogłębić i poszerzyć duchowe weltanschauung. Uwierz mi, w tym, co otrzymujesz ze swojego źródła, jest znacznie więcej, tylko drapiesz powierzchnię, jednak nadal jesteś jednym z najlepszych, jakich możesz się dowiedzieć na scenie New Age.

  http: // www. stankovuniversallaw.com/

  Ten list jest dobrze pomyślany, a moje podejście jest zawsze całkowicie konstruktywne i pomocne dydaktycznie, ale nieuchronnie przejmująco szczere.

  Z miłością i światłem

  Jerzy”

  Show trwa

  Sophia, 8 stycznia 2021

  To jest ten jeden.

  Są rzeczy do powiedzenia. Te rzeczy wiążą się z zamieszaniem i strachem, którego doświadczają niektórzy z was. Jest to zrozumiałe, ale teraz nie jest to dla ciebie konieczne ani nawet wspierające. Pamiętaj, aby zawsze trzymać się swojej wiary w coś niewidzialnego. Ten świat, w którym zamieszkujesz, jest iluzją, a obecnie kontrolujący kamerę transmitują ostatni akt. To jest ustawienie, etapowy zamach stanu, który nie jest prawdą.

  Powtórzmy to. To był plan, etapowy zamach stanu, który nie jest prawdą. Zauważ, że podane są wszystkie linie. Wszystkie działania są wstępnie napisane i choreograficznie. Może być trochę reklam, a nawet niespodzianek, ale nic z tego nie było nieoczekiwane. *

  Oglądasz teraz przygotowania do ostatecznego ujawnienia. Jesteście świadkami scen, które są napisane i starannie przygotowane do książek historycznych.

  Będziesz zaskoczony graczami – po obu stronach. Jesteś świadkiem najbardziej przekonującego aktorstwa. To przedstawienie. To przedstawienie.

  Nic z tego nie jest prawdziwe.

  Siła ludzi, fizyczna siła liczby (ludzi), którzy byli obecni w Waszyngtonie przy „liczeniu” w tym tygodniu, była potężną siłą. Były tam setki tysięcy z was. Było to powołanie, oświadczenie o takiej energii i sile, że jeśli już, ugruntowało i umocniło głos prawdy, miłości, prawości i wolności – zamiast być „gwałtownym rzutem”. Wszyscy odegrali swoją rolę. Nawet media.

  Teraz wiedz, że nadal należy podjąć kroki. Są rzeczy do upublicznienia.

  Program trwa.

  Jednak w ciągu kilku tygodni poznasz prawdy, o których słyszałeś tylko fragmenty lub nigdy nie rozważałeś. Po ułożeniu kończą układankę. Wtedy wszystko ma sens. Gracze i części ujawniają ci fabułę.

  Spodoba ci się zakończenie. To był i nadal jest dramat z akcją – zwrotami akcji i pozornymi ofiarami. Jest kilka, tak. Chociaż ostatnio, w twojej obecnej chwili, jest ich mniej, niż myślisz.

  Nie pokazuje ci się prawdy. Pokazano ci celowe kłamstwa, aby stopniowo ujawniać historię, która kryje w sobie śmiałość, piękno i wiarę w konieczność jej opowiedzenia.

  Celowe oszukiwanie ludzi wydaje się nieproduktywne. Jednak ekstremalna kontrola sprawowana przez ciemnych demokracji twojego kraju tego wymaga.

  Zaczniesz postrzegać swoich prześladowców jako ludzi. Zaczniesz dostrzegać głębię kontroli. Ty, który zobaczysz je jako pierwszy **, będziesz siłą dążącą do równości, jedności i uczciwości w osądzie. Wymaga tego następna faza twojej ewolucji. Zostaniesz poproszony o podjęcie decyzji.

  To są twoi towarzysze. Wielu poszło na kompromis i podjęło działania mające na celu ratowanie bliskich. Nie wszystko. Nie wszystko. Oto fakty, których się nauczysz. Krople prawdy już się pojawiają, aby cię przygotować.

  W trakcie wyzwolenia dowiesz się o graczach, którzy sprawowali kontrolę i dobrowolnie, celowo i szczęśliwie dopuszczali się zbrodni na bliźnich. Należy powstrzymać tych, którzy faktycznie zostali zatrzymani w tym momencie. Będą bardzo jasne i oczywiście jak postępować. Działania te są konieczne dla dobra całości. Dla dobra człowieka, a nie dla siebie.

  Są też inni. Jest ich wiele, ich zaangażowanie jest zróżnicowane, a ich sytuacja jest skomplikowana. Pod groźbą popełnili odrażające czyny. Te stają się pułapkami.

  Niezbędne będzie, abyście prowadzili drogą swoją miłością, światłem, prawdą. Dokąd zmierzasz, jest miejscem Jedności, gdzie Jedność jest odczuwalna w czasie rzeczywistym. Wtedy staje się dla ciebie kwestią tego, ile udręki z własnej woli zadasz tym ludziom. Jedność będzie świadomą świadomością i doświadczeniem wszystkich, przez wszystkich, dla wszystkich.

  Rasa doświadczyła udręki o wielkości wykładniczej. Teraz skup się na leczeniu.

  Gojenie: zdrowienie.

  Równowaga jest wymagana i nieodłączna dla tego procesu. Są konieczne usunięcia. Jednak nie możesz paść ofiarą zemsty lub powtarzającej się złości, winy, oskarżenia czy nienawiści. Przekonasz się, że przyniosą one efekt przeciwny do zamierzonego. Następnie, po objawieniu, jest mądrość.

  Stanie się jasne, że do prowadzenia spraw potrzebne są nowe ręce, głowy i serca. Pojawią się wśród was. Błogosławieni cisi, albowiem oni odziedziczą ziemię.

  Tak, teraz wraz z tymi objawieniami pojawia się złość, oburzenie i ból. Nie zatracajcie się w nich, ale pozwólcie na ich pełny ruch poprzez waszą istotę. Żadnych więcej głów w piasku. Nie możesz uniknąć bólu.

  Przejdziesz przez to i wyjdziesz jeszcze silniejszy dzięki temu.

  Teraz pojawia się jasność co do tego, co jest najważniejsze. Teraz następuje uzgodnienie priorytetów. Teraz nadchodzi równy podział dobrobytu. Wkrótce doświadczysz życia w dostatku, dostatku we wszystkim – opcje będą najmniejsze.

  Zobaczysz, jak moc Miłości odegra się, gdy Twoja Jedność stanie się oczywista.

  Wszyscy graliście, choć w różnym stopniu.

  Ten tydzień to dopiero początek. Trzymaj się wewnętrznej wiedzy. Tłumienie prawdy nie potrwa długo na tym świecie.

  To, co rzeczywiste, jest być może niewidoczne dla oka, ale nie dla serca.

  Nie przegrywasz. Jest zupełnie odwrotnie.

  Pamiętaj, że Twoje ulubione wydarzenia to te, które mają dla Ciebie emocjonalną gamę – wszystko z bezpiecznego miejsca. Ufaj, że nie wszystko jest stracone, że czeka cię właściwe rozwiązanie i że jesteś bardzo gotowy na to, co będzie dalej.

  Najwyższy i najlepszy dla całego wyścigu – to jest miejsce, do którego zmierzasz.

  Zobaczysz, drogi człowieku, zobaczysz.

  To wszystko.

  Dziękuję Ci.

  * Wizualna i towarzysząca historia była taka, że ​​aktorzy zaskoczą nas, kto gra po której stronie i dlaczego. Wszystkie linie są celowe, wszyscy grają; media, prawodawcy, obywatele. To wszystko to przedstawienie. Podpisano umowy na odgrywanie ról. Są dobrzy faceci, którzy nie wydają się tak seksowni, i niezbyt dobrzy faceci, którzy wydają się być lekkomyślni i pozytywni. To wszystko jest pokazem, a zakończenie, po osiągnięciu, ujawni wszystkie części i graczy, kim naprawdę są. Jesteśmy w szoku.

  ** Odnosząc się tutaj do mówców prawdy, wojowników światła itp. Ci, którzy będą czytać te słowa wkrótce po ich napisaniu i udostępnieniu, w styczniu 2021 roku. Przebudzeni.

 2. adamd says:

Wypowiedz się