Ostrzeżenia i prognozy dotyczące szczepionki Covid! (MUSISZ OBEJRZEĆ wideo)

Przedstawione przez nasze większe przeznaczenie

Rewelacje dr Carrie Madej na temat składników zmieniających gen mRNA szczepionek Covid oraz jej wiedza na temat ukrytego planu globalistów wywołały falę uderzeniową w Internecie. Z YouTube usunięto większość jej filmów oraz filmy wielu lekarzy z pierwszej linii, którzy mówią o „Wielkim mistyfikacji Covidów”. Kobieta z Wielkiej Brytanii została aresztowana za opublikowanie filmu nakręconego w pustym szpitalu, który miał być pełen pacjentów dotkniętych mistyfikacją „drugiej fali”, która jest obecnie przeprowadzana na świecie.  

 Prosimy o udostępnienie tych informacji. Jest więcej niż wystarczająco dowodów naukowych, dowodów i otrzeźwiających przepowiedni zamieszczonych tutaj, aby przekonać nawet najbardziej wątpiących, że blokady i cała propaganda Covid nie mają na celu zapewnienia nikomu bezpieczeństwa. Prawdziwym celem jest oszukanie ludzi, aby wzięli „znamię bestii” bez ich wiedzy i utracili wieczne zbawienie ich duszy. Biblia ostrzega nas, abyśmy „nie dali się zwieść” w „czasach ostatecznych”, które są teraz tutaj.

WYWIAD WIDEO Z dr Carrie Madej https://youtu.be/DSTy3NHuhtY

 Aby uzyskać bardzo pouczającą transkrypcję pierwszej prezentacji wideo dr Madeja i dodatkowe filmy Carrie, w tym nowo wydane wideo demonstrujące nieusuwalną technologię nadzoru „Health App”, która jest już osadzona w smartfonie,  kliknij tutaj. https://vaccinefromhell.com/transcript-dr-carrie-madejs-first-viral-video/  Coming

 Kopia transkrypcji następuje, zanim zostanie ocenzurowana i zniknie.

Szczepionka Covid-19
autorstwa dr Carrie Madej

Ta informacja jest bardzo pilna i naprawdę zachęcam do przemyślenia tego, co mówię. Nie jest to dla mnie nowy temat, ponieważ badałem szczepionki przez 20 lat. Więc jestem dobrze zaznajomiony z tą informacją i bardzo ją pasjonuję. Cokolwiek się tutaj dowiesz, podziel się z przyjaciółmi, rodziną i na platformach społecznościowych.

 Nazywam się dr Carrie Madej i jestem lekarzem medycyny wewnętrznej, wyszkolonym osteopatią. Nie reprezentuję żadnych firm ani grup. Nie otrzymuję zapłaty ani zwrotu kosztów, a przedstawione opinie są wyłącznie moje. Informacje te nie mają na celu diagnozowania ani leczenia jakiejkolwiek osoby. Jeśli masz objawy, skontaktuj się z lekarzem.

 Najważniejszym pytaniem / wyborem twojego życia jest „Co to znaczy być człowiekiem?”  To bardzo ważne pytanie. Będzie to bardzo ważne dla tej opracowywanej szczepionki przeciwko Covid-19. Najpierw kilka podstawowych faktów:

Zmiana DNA

Każdy z nas ma wystarczająco dużo DNA w naszych ciałach, które po rozwinięciu może rozciągnąć się do 10 miliardów mil. To około  35 tysięcy terabajtów danych , czyli około 35 milionów godzin filmów w wysokiej rozdzielczości.

Więc jakie informacje zawiera to DNA? To Twój plan na życie, sposób, w jaki zostałeś stworzony i zaprojektowany, jak funkcjonuje Twoje ciało, jak rośnie, jak się rozmnaża, a nawet nasze myśli i wspomnienia.

DNA jest podobne do kodu komputerowego lub kodu binarnego, jeśli je znasz. To wymaga niewielkiej zmiany we wzorcu lub kodzie i będzie miało bardzo duży efekt.

Nauka posunęła się naprzód do tego stopnia, że ​​możemy wstawić gen do ludzkiego genomu (1), możemy umieścić tam coś dodatkowego lub możemy coś wyjąć, tak że brakuje mu genu.

Możesz translokować, co oznacza, że ​​możesz wziąć jedną część genomu i przenieść ją do innego obszaru genomu, zmieniając oryginalny projekt Boga.

Możesz nawet wyciąć część genomu człowieka, wziąć syntetyczny lub sztucznie utworzony fragment genomu i wstawić go do ludzkiego genomu. Jest to również określane jako „zmodyfikowana linia komórek”, „syntetyczna linia komórkowa” lub „genetycznie zmodyfikowana linia komórkowa”.

 Jednak kiedy to robisz, przepisujesz kod genetyczny tej osoby. Przepisujesz / zmieniasz oprogramowanie zaprojektowane przez Boga. Co nasuwa pytanie, ile zmiany w naszym osobistym kodzie DNA wymagałoby, abyśmy zostali uznani za „nieludzi”? Czy jest to w ogóle etyczne lub legalne?

 To się dzieje dzisiaj. Są to bardzo ważne rzeczy do zrozumienia i omówienia, ponieważ obecnie to robią i próbują wdrożyć tę technologię w tym roku.

 Patenty

Nie możesz otrzymać patentu na nic naturalnego ani z natury. Coś dzikiego, coś, co wyrasta z natury, nie możesz opatentować ani posiadać tych nasion. Ale możesz opatentować wszystko, co zostało stworzone, zmodyfikowane lub zaprojektowane.

 Na przykład Monsanto zmodyfikowało genetycznie różne nasiona. Dlatego stworzył coś innego. W sklepie spożywczym możesz zobaczyć kukurydzę, pomidory lub inne warzywa, które wyglądają tak samo, jak oryginalny projekt Boga, ale tak nie jest. Firma Monsanto zmieniła DNA, tak aby strona zewnętrzna wyglądała tak samo, ale wnętrze było inne. Dlatego mogą opatentować, kontrolować i posiadać te nasiona.

Więc przenieś to na ludzką linię komórkową, która może potencjalnie oznaczać, że możemy zostać opatentowani lub ludzkie linie komórkowe mogą zostać opatentowane. A jeśli jest opatentowany, ma właścicieli. Czy widzisz z tym problem?

Co się stanie, jeśli nasze DNA zostanie zmodyfikowane genami innego gatunku?

Czy nadal jesteśmy ludźmi?

Czy to transhumanizm?

A co, jeśli nasze DNA, nasz genom, zostanie zmodyfikowany, a tym samym może być opatentowany i posiadać?

Dzieje się to teraz, dzisiaj.

Nazywa się to rekombinacją DNA i technologią rekombinacji RNA. I to właśnie proponuje się w przypadku szczepionki COVID-19.

Te Szczepionki przeciwko koronawirusowi / COVID-19 są zaprojektowane tak, aby uczynić nas organizmami zmodyfikowanymi genetycznie w taki sam sposób, w jaki Monsanto zmodyfikowało i opatentowało ich nasiona.

Liderami technologii rekombinacji DNA są:

INOVIO (przy wsparciu Fundacji Billa i Melindy Gates)
GlaxoSmithKline
Sanofi
Moderna (przy wsparciu Fundacji Billa i Melindy Gatesów)

 Dodam, że ten typ szczepionki DNA nigdy wcześniej nie był stosowany u ludzi. Powtórzę, że nigdy wcześniej nie było to na ludziach. Nigdy.

Obecnie proponują wziąć coś, czego nigdy nie używaliśmy, i wstrzyknąć to każdemu, co uczyni ich trans-ludzkimi.

 Te próby szczepionek są przyspieszane na poziomie i tempie, jakiego nigdy w życiu nie widziałem ani nie spodziewałem się zobaczyć. Pomijają próby na zwierzętach i przechodzą bezpośrednio do prób na ludziach.

 W ogóle nie używają dobrej metodologii naukowej. Nie mają żadnych randomizowanych badań kontrolowanych placebo dla jakiejkolwiek szczepionki, co jest złotym standardem dla jakiejkolwiek terapii zatwierdzonej przez FDA. Nie przestrzegają żadnego rozsądnego protokołu naukowego, aby upewnić się, że jest to dla nas bezpieczne, aby upewnić się, że to zadziała dla nas, lub aby cokolwiek o tym wiedzieć – i chcą wstrzyknąć szczepionkę i linie komórkowe zmieniające DNA w masy.

 Producenci szczepionek, określani jako Big Pharma, zostali zwolnieni z odpowiedzialności za produkt w latach 80. Oznacza to, że jeśli szczepionka powoduje drgawki, paraliż itp., Jako grupa nie są oni odpowiedzialni.

 Big Pharma jest również zwolniona z randomizowanych badań kontrolnych. Robią to ze szczepionką COVID-19, ale ostatnio robią to również z innymi szczepionkami, gdzie mogą po prostu powiedzieć: „Cóż, mieliśmy już wcześniej szczepionkę MMR, nie musimy tego robić – możemy trochę go poprawiłem, ale to wciąż to samo ”.

 Co to za sposób myślenia? Nie mogę w to uwierzyć, ponieważ niewielka zmiana w naszym DNA może zrobić wielką różnicę. Co gorsza – nie potrzebują dowodów na to, że te szczepionki zrobią to, co mówią, że zrobią.

 Na przykład Big Pharma musi tylko udowodnić, że szczepionka wytwarza przeciwciała. To, że masz przeciwciała, nie czyni cię odpornym na coś. Bez testów nie wiemy na pewno, czy to naprawdę zadziała w populacji ludzi. Prawdziwe badanie pokazałoby, że faktycznie działa lub nie działa w populacji ludzi. Ale oni nie testują, mówiąc, że nie mają czasu.

 Więc może w ogóle nie działać!

 Zadajmy sobie pytanie, jaki jest cel?

 Innym ważnym faktem, który należy wiedzieć o wszystkich szczepionkach, jest to, że wiele z nich używa abortowanych linii komórek płodowych MRC5 z lat 60. To jest unieśmiertelniona linia komórkowa. Unieśmiertelniony oznacza, że ​​nie umiera. Innymi słowy, jest to komórka, która utraciła zdolność przechodzenia przez apoptozę – naturalny rozkład i śmierć komórki. Komórka, która nie może przejść przez ten proces śmierci, nazywana jest rakiem.  To jest definicja raka. Dlatego próbują użyć wielu słów, aby zamaskować fakt, że wstrzyknięto ci komórki rakowe.

 Innym terminem dla abortowanych komórek płodowych są komórki diploidalne. Mają na nie inne określenia, ale podam tylko dwa główne, których będą używać, jeśli spojrzysz na listę składników.

Niektóre szczepionki wykorzystujące te rakowe linie komórkowe z abortowanych płodów to:

MMR – odra, świnka, różyczka
Ospa wietrzna
Półpasiec
Wirusowe zapalenie wątroby typu A i B
Polio itp.

Teraz chcę tylko to podkreślić, ponieważ ludzie zawsze mi mówią: „To, co mówisz, jest fantastyczne – nie ma mowy, żeby to się działo, absolutnie nie. Ufam mojemu rządowi i ich firmom oraz Billowi Gatesowi. Mówisz fałszywe informacje. ”

 Chcę tylko powiedzieć, że wielu, wielu lekarzy i naukowców od wielu lat próbowało przekazać te informacje opinii publicznej i zostało w ten czy inny sposób uciszonych. Wielu moich kolegów próbowało to zrobić, a ja starałem się jak najlepiej. Próbowaliśmy przekazać to opinii publicznej, ale kiedy jest za tym wystarczająco dużo pieniędzy, informacja jest utrudniona.

Wiesz, że media są kontrolowane i dlatego nie widzisz, jak pracownicy służby zdrowia i inni badacze mówią więcej. Widzisz kilku, ale nie widzisz grupy nas, ponieważ nie czujemy, że mamy wolność słowa bez potencjalnej utraty pracy lub prawa do wykonywania zawodu.

 Włoski raport wspierany przez rząd Włoch i grupę naukowców o imieniu Corvelva dał nam wnioski na temat niektórych szczepionek, o których wspomniałem. Twierdzą, że te szczepionki mogą zwiększać powstawanie guzów, co oznacza zwiększone ryzyko raka, zwiększone ryzyko mutagenezy lub zmutowanych genów. Mieliby zwiększone ryzyko przenoszenia żywych infekcji. To jest dobrze znane.

Szczepionki Covid-19 będą zawierały bakterię, która jest zanieczyszczeniem – mykoplazma płuc. (2) Jest to bardzo powszechna bakteria wykorzystywana jako zanieczyszczenie. To naprawdę nie ma nic wspólnego z samą szczepionką, ale oni ją mają. Więc oprócz szczepionki dostajesz infekcję.

 Ten materiał jest tak zły, że może zostać użyty jako broń biologiczna. Wstrzykują do twojego organizmu raka wraz z bardzo toksycznymi substancjami, takimi jak pochodne rtęci, pochodne glinu i tym podobne. Oprócz nieznanego efektu połączenia  lub akumulacji tych szczepionek razem  i efektu synergicznego, który ma miejsce.

Na przykład, jeśli masz jedną szczepionkę ze znaną ilością skutków ubocznych, a drugą ze znaną ilością skutków ubocznych i umieścisz je razem w ludzkim ciele w jakimś czasie, to nie jest tak, że A plus B równa się AB. Te dwie rzeczy razem mogą mieć efekt synergiczny i mieć sto razy bardziej szkodliwe skutki uboczne niż to, co można sobie wyobrazić. Nie wiemy tego, ponieważ nie przeprowadzono żadnych badań na ten temat.

 Populacja pediatryczna jest zdecydowanie najbardziej podatna ze względu na niedojrzałość ich układu odpornościowego. Co byłoby zdrowym rozsądkiem.

Wróćmy do tematu, dlaczego szczepionki są tak mocno na nas naciskane, jeśli obecne badania i dowody na ich stosowanie są błędne. Więc spójrzmy na pieniądze, a to zazwyczaj daje lepsze pomysły.

 W 2011 roku niemiecka firma CureVac otrzymała 33 miliony dolarów na badania i rozwój szczepionek RNA.

Następnie w 2013 roku firma Moderna Therapeutics otrzymała 25 milionów dolarów na badania i rozwój szczepionek RNA.

Następnie w 2015 roku INOVIO otrzymało 45 milionów dolarów na swoje szczepionki DNA, o których wspominają również przyznając się do stosowania nanotechnologii DNA.

Nanotechnologia wykorzystuje w swoich szczepionkach mikroskopijne roboty. Wszystkie te firmy są wspierane lub powiązane z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

 Jak dotąd ważne jest, aby wiedzieć, że te firmy nie były w stanie uzyskać licencji na te produkty do użytku przez ludzi, ponieważ te szczepionki nie zapewniły wystarczającej odporności w badaniach na ludziach. Wystarczająca odporność to znowu tylko stwierdzenie, że masz określoną ilość przeciwciał. To znowu nie oznacza, że ​​dana osoba jest publicznie całkowicie odporna na wszelkie wirusy lub bakterie, przed którymi próbuje cię chronić. To tylko patrzy in vitro, w probówce ile przeciwciał.

 Nie ma jeszcze dobrej nauki, która potwierdziłaby skuteczność tych szczepionek. W 2010 roku DARPA, która jest agencją wojskową Pentagonu ds. Zaawansowanych projektów badawczych w dziedzinie obrony, zaczęła skupiać się na szczepionkach DNA i RNA i dysponowała syntetyczną szczepionką DNA, którą można było dostarczyć za pomocą nieinwazyjnej elektroporacji, która polega na użyciu naklejki z mikroigłami Twoja skóra – ledwo czujesz, jak tam wchodzi. A ich słowami „ma to na celu wzmocnienie i podkopanie” ludzi na poziomie genetycznym. To mniej więcej w tym samym roku Bill Gates mocno zaczął finansować szczepionki DNA i RNA z wyżej wymienionymi firmami.

 W 2012 roku DARPA przyznała, że ​​interfejs mózg-maszyna jest sztuczną inteligencją (AI). Sprawiają, że sztuczna inteligencja i ludzki mózg mają zdolność tworzenia sieci neuronowej… dlatego ludzie mieliby zdolność komunikowania się wyłącznie za pomocą myśli. Ale jest to ulica dwukierunkowa, co oznacza, że ​​na ludzi można wpływać lub sterować nimi zdalnie.

Pokochają to milenialsi. Wchodzisz do swojego inteligentnego domu i myślisz o włączeniu klimatyzacji, wentylatora lub ulubionego programu, albo każesz kuchence zacząć coś gotować i dzieje się tak, ponieważ jest to wifi. Ale nie myślą o tym, że inteligentny dom też może przekazywać wiadomości! Ktokolwiek kontroluje Internet, miałby kontrolę.

 Mniej więcej w tym samym czasie pojawił się inny program DARPA, będący niechirurgicznym programem nanotechnologii N3 nowej generacji. Obejmuje nieinwazyjne lub minimalnie inwazyjne interfejsy komputerowe mózgu do odczytu i zapisu bezpośrednio w mózgu. Oznacza to, że przepisują to, co dzieje się w Twoim mózgu, wspomnieniach, myślach.

Ludzie myślą, że to ekscytujące. To dosłownie Matrix! Jeśli chcę się nauczyć karate, to ładujesz je do swojego mózgu, a wtedy Twój mózg będzie wiedział, jak to zrobić. Jeśli chcesz nauczyć się być szefem kuchni francuskiej, po prostu pobierz aplikację i od razu możesz to zrobić.

 Możesz nauczyć się języka prawdopodobnie w ciągu kilku dni! Ta część brzmi fajnie, ale myślisz, że możesz to kontrolować? Coś innego cię kontroluje, coś innego zmienia twoje emocje, doświadczenia, możesz mieć sztuczne wspomnienia rzeczy. Nie wiesz, czym jest rzeczywistość, zostałeś postacią w programie komputerowym. W tym środowisku nie panujesz nad sobą. To nie jest Sci-Fi – to się dzieje dzisiaj.

 Należy również zauważyć, że DARPA ufundowała firmę produkującą miękkie, elastyczne hydrożele. Żele wodne są wstrzykiwane pod skórę w celu monitorowania stanu zdrowia. Ważne, żebyś to usłyszał. Synchronizują się z aplikacją na smartfony, aby zapewnić użytkownikowi natychmiastowy wgląd w stan zdrowia.

Jednak nanotechnologia hydrożelowa rośnie i rozprzestrzenia się w organizmie po wszczepieniu. Nie wiemy, jak to wpływa na nasze DNA. Wiemy, że może przesyłać informacje bezpośrednio i w sposób ciągły za pośrednictwem sztucznej inteligencji. WIĘC wszyscy w naszych smartfonach mamy aplikacje zdrowotne w taki czy inny sposób. Jest w Twoim telefonie, czasami musisz zajrzeć pod aplikację Google, cokolwiek – tam jest. Możesz go wyłączyć, ale nie możesz go usunąć, to niemożliwe.

 To są aplikacje na COVID-19, które wydają – ma to związek z tym. Przygotowują Cię do konfiguracji, masz aplikację, masz oprogramowanie, teraz wszystko, czego potrzebujesz, to ten mały żel wodny, który nakładasz na ramię, a następnie na zawsze wszystko w Twoim ciele jest monitorowane. Dla kobiety twoja owulacja, kiedy miesiączkujesz, ile razy uprawiałeś seks. Dla mężczyzn, ile razy uprawiałeś seks, jaka jest zawartość alkoholu w twoim ciele, wszystkie witaminy i minerały, jeśli upadłeś, ile kroków robisz, jeśli jesteś niespokojny, twoje emocje do spania. Wszystko. Wiedzą o tobie wszystko bez przerwy. I to przechodzi do programu AI. Co to robi?

 To jest coś, co już robią dla Ciebie na smartfonie. To nie jest fantazja, to prawda.

 Podsumowując, wkraczamy na niezbadane terytorium, które może zmienić to, co oznacza bycie człowiekiem. Szczepionki na COVID-19 NIE są bezpieczne według żadnej naukowej metodologii. Wprowadzają rakowe i mutagenne linie komórkowe do naszych ciał i to już od dawna.

Wprowadzają toksyny do naszego organizmu, co trwa od dawna, i wprowadzają do naszego organizmu różne genomy zwierzęce, a to trwa od dawna. NIE mają dowodu, że to, co zrobią, wydarzy się. Nie ma jeszcze absolutnie żadnego dowodu. Nie muszą mieć dowodu na wystawienie tych szczepionek.

 Technologia rekombinacji RNA i DNA spowoduje trwałe i nieznane zmiany genetyczne w organizmie człowieka. Kiedy ich DNA zostanie zmienione, będzie żył z tą zmianą przez resztę swojego życia, wraz z efektami falowania tej zmiany genetycznej. Kto wie, jaka będzie ta zmiana. Nie ma powrotu. To nie jest tak, że „o tak, dostałem tę szczepionkę, nie zadziałała, więc więcej tego nie zrobię”. Nie, zrób lub zgiń z tym. Nie wiem i oni też tego nie robią, lub ktokolwiek próbuje to wprowadzić na rynek, naprawdę zna ostateczny wynik i nie brzmi to dobrze.

Zasadniczo tworzy to nowy gatunek i być może niszczy stary. My, jak wszyscy ludzie, jakich znamy. Wprowadza także do organizmu nanotechnologię i jej działanie robotyczne.

 To wszystko sugeruje możliwość użycia tej szczepionki i jej produktów pomocniczych (rzeczy, o których wspomniałem przed chwilą. Niektóre nazwy są jak ID 2020 itd.), A następnie nagle podłączymy nas wszystkich do interfejsu sztucznej inteligencji. To nie jest ulica jednokierunkowa; jest to dwukierunkowa ulica, która może zmienić to, kim jesteś, co robisz. Zasadniczo będziesz po części robotem.

 Więc wiem, że to dużo informacji do przetrawienia. To mnie przeraża. Byłem na spotkaniach naukowych, na których o tym rozmawiali, a byłem na spotkaniach biznesowych, na których o tym rozmawiali. To wszystko jest bardzo prawdziwe. Uczyłem się tego od wczesnych lat dwudziestych i jest to bardzo realne.

Musimy teraz mówić w imieniu nas, naszych rodzin, naszych przyszłych pokoleń i rasy ludzkiej. To nie są żarty. Proszę, zrób swoje własne badania, jak tylko możesz, zacznij rozmawiać i pozostań w mediach społecznościowych, zostań na tym wszystkim i zacznij zalewać media społecznościowe. Mamy szansę, jeśli zaczniemy budzić więcej ludzi. Mówię wam to z największą miłością i pokojem.

(1) Genom to kompletny zestaw DNA organizmu, w tym wszystkie jego geny. Każdy  genom  zawiera wszystkie informacje potrzebne do zbudowania i utrzymania tego organizmu. U ludzi kopia całego genomu – ponad 3 miliardy par zasad DNA – jest zawarta we wszystkich komórkach posiadających jądro. 

(2) Mycoplasma pneumoniae to rodzaj „nietypowych” bakterii, które zwykle powodują łagodne infekcje układu oddechowego. (czasami określane jako „chodzące zapalenie płuc”.

 https://youtu.be/DSTy3NHuhtY

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=45158

Wypowiedz się