Hollywoodzkie efekty specjalne nie uratują od bankructwa USA Inc.

To koniec ludzie, przedsiębiorstwo przestępcze znane jako korporacja Stanów Zjednoczonych Ameryki jest skończone. Prawdziwi reporterzy z Białego Domu potwierdzili, że nikogo nie ma w Białym Domu. Skorumpowani członkowie Kongresu i Senatu nie odważą się pokazać swoich twarzy w Waszyngtonie, wiedząc, że mogą zostać aresztowani jeśli to zrobią.

House Speaker Nancy Pelosi of Calif., speaks during a news conference on Capitol Hill in Washington, Thursday, Jan. 21, 2021. (AP Photo/Susan Walsh)https://www.washingtontimes.com/news/2021/jan/21/house-cancels-business-during-first-full-biden-wee/

Oto zdjęcie sceny dźwiękowej gabinetu owalnego, gdzie kręcą tzw. “prezydenta” Bidena za pomocą hollywoodzkich efektów specjalnych.

To jest zawsze inna opcja.

Oval Office replica set at October Film Studios in Norfolk.https://www.bbc.com/news/uk-england-norfolk-55469093

Różne mundury były używane do fałszywej inauguracji Bidena. Jedno źródło mówi, że zostali zatrudnieni aktorzy.

Teraz porównajcie z inauguracją George’a Busha Jr. wszystkie mundury mają insygnia.

Jest tam wiele innych dowodów, takich jak zdjęcia parkingu za “gabinetem owalnym“, podczas gdy prawdziwy miał trawnik w tle.

Dowodzącemu złodziejowi Bidenowi i zespołowi odmówiono korzystania z samolotu rządowego i musieli lecieć prywatnym odrzutowcem, co ilustruje, że jest bezprawnym prezydentem.

Źródła Pentagonu mówią, że jesteśmy teraz w trakcie bezkrólewia zanim powstanie Republika Stanów Zjednoczonych Ameryki. Ostatecznie, potencjalnie od Alaski do Argentyny, sugerują oni. Powstanie nowa stolica, a Waszyngton stanie się muzeum i atrakcją turystyczną, podają źródła.

Pamiętajcie, Republika Stanów Zjednoczonych Ameryki założona w 1776 roku została zastąpiona przez prywatną korporację w 1871 roku. Okres ważności tej korporacji upłynął.

Jednak właściciele korporacji: rodziny przestępcze Rockefellerów i Rothschildów itp. wciąż walczą by utrzymać nienaruszone złudzenie kontroli. Doszli do porozumienia z komunistycznymi Chinami aby sfinansowały ich korporację i szantażowali wojsko USA brudnymi bombami nuklearnymi.

Dlatego ich gówniane show jest nadal w wielu telewizorach. Jako kolejny dowód na to, że Rockefellerowie próbują sprzedać nas Chinom, przyjrzyjmy się służalczej Komunistycznej Partii Chin, która chce kierować CIA:

https://thenationalpulse.com/exclusive/biden-cia-director-ccp/

Jednak źródła Pentagonu, brytyjskiego MI6 i rosyjskiego FSB twierdzą, że trwa kontratak, który zakończy ich całą fałszywą pandemię i związaną z nią próbę ustanowienia totalitarnych rządów. Źródła rosyjskiego obiecują: globalny trend polega na zatrzymaniu pandemicznej histerii do maja.” Oczywiście widzieliśmy tak wiele terminów, które przychodzą i odchodzą bez widocznych zmian, że uwierzymy w to tylko wtedy gdy to zobaczymy.

Niemniej jednak, powodem, dla którego Rosjanie mówią, że to się skończy do maja, jest to, że – chociaż informacje zostały starannie usunięte z angielskiego Internetu – faktem jest, że w 2020 roku globalne statystyki śmiertelności nie wykazują wzrostu. Innymi słowy, obiektywne fakty pokazują, że cała pandemia jest fałszywa.

Artykuł pod linkiem poniżej w języku rosyjskim ma angielskie wykresy pokazujące te statystyki. Proszę użyjcie tłumacza Google lub coś podobnego do czytania tekstu.

https://hippy-end.livejournal.com/3918359.html

Co więcej, szokujące rewelacje na temat prawdziwego powodu trwającej kampanii szczepień mRNA zmotywowały światowe siły specjalne do zintensyfikowania operacji polowania i zabijania mafijnego chazarskiego politycznego biura i ich sługusów. Oznacza to na przykład, że cała rozszerzona rodzina Rockefellerów jest zaokrąglana w oblężona.

Oto dowód winy Rockefellera z dokumentu ich fundacji wydanego w maju 2010 roku:

“W 2021 roku w końcu wybuchła pandemia, której świat oczekiwał od lat. W przeciwieństwie do H1N1 z 2009 roku, ten nowy szczep grypy – pochodzący od dzikich gęsi – był niezwykle zaraźliwy i śmiertelny. Nawet najbardziej przygotowane na pandemię kraje zostały szybko przytłoczone gdy wirus rozprzestrzenił się na całym świecie, zarażając prawie 20 procent globalnej populacji i zabijając 8 milionów w ciągu zaledwie siedmiu miesięcy, większość z nich to zdrowi młodzi dorośli.

Pandemia miała również śmiertelny wpływ na gospodarki: międzynarodowa mobilność zarówno ludzi jak i towarów została zatrzymana, osłabiła branże takie jak turystyka i zerwała globalne łańcuchy dostaw. Nawet lokalnie, zwykle tętniące życiem sklepy i biurowce przez wiele miesięcy były puste, pozbawione zarówno pracowników jak i klientów.

Pandemia zasłoniła planetę — choć nieproporcjonalna liczba wymarła w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Środkowej, gdzie wirus rozprzestrzeniał się jak ogień bez oficjalnych protokołów powstrzymujących. Ale nawet w krajach rozwiniętych powstrzymanie było wyzwaniem.

Początkowa polityka Stanów Zjednoczonych “zdecydowanego zniechęcania” obywateli do latania okazała się zabójcza w swojej łagodności, przyspieszając rozprzestrzenianie się wirusa nie tylko w USA ale także ponad granicami. Jednak kilka krajów poradziło sobie lepiej — w szczególności Chiny.

Szybkie nałożenie i egzekwowanie przez chiński rząd obowiązkowej kwarantanny dla wszystkich obywateli, a także natychmiastowe i niemal hermetyczne zamknięcie wszystkich granic, uratowało miliony istnień ludzkich, powstrzymując rozprzestrzenianie się wirusa znacznie wcześniej niż w innych krajach i umożliwiając szybsze ożywienie po pandemii…

Do 2025 roku ludzie wydawali się być coraz bardziej zmęczeni odgórną kontrolą i pozwalaniem przywódcom i władzom aby podejmowały za nich decyzje.”

https://thewatchtowers.org/wp-content/uploads/2020/04/Rockefeller-Foundation.pdf

Rockefeller Foundation

Co gorsza, szczepionki, które próbują teraz wstrzyknąć wszystkim na Ziemi, wykorzystują technologię edycji genów CRISPR aby zmienić ludzkie DNA i strukturę mózgu w celu usunięcia genów związanych z wiarą religijną i dodania genów w celu zwiększenia produkcji dopaminy. To uczyniłoby ludzi biernymi i szczęśliwymi, bez względu na to co ich rząd im robi.

Spójrzcie na następujące dwa filmy, jeden mniej niż pięć minut a drugi 29 minut (jeśli brakuje ci czasu, przejdź do ostatnich 10 minut), aby zobaczyć dokładnie jak to robią.

https://youtu.be/spw5nmUrpWA

https://youtu.be/GjhQfO-9hT8

Mówca w pierwszym filmie mówi, że gen o nazwie VMAT2 jest związany z fundamentalizmem religijnym. Zaleca szczepienie ludzi na Bliskim Wschodzie wirusem, który usunie ten gen, a tym samym wyeliminuje fundamentalistyczny fanatyzm. Jednak, jak wskazało źródło FSB: ‘efektem ubocznym’ jest to, że wszelkie inne doświadczenia religijne i wiara w Boga również zostałyby wyeliminowane. FSB twierdzi, że amerykański rząd korporacyjny przeprowadził już tę kampanię szczepień na Bliskim Wschodzie.

Mówca w dłuższym filmie opisuje jak wykorzystali szczepionki CRISPR edytujące geny, aby zmienić strukturę mózgu i zachowanie szczurów. Mówił o użyciu szczepionki w leczeniu uzależnień od narkotyków i innych. Ponownie jednak, jak wskazuje źródło FSB wyjaśnia to w jaki sposób szczepionka może edytować geny aby zmienić zachowanie: ludzie mogą być szczęśliwi przez cały czas, ponieważ ich produkcja dopaminy jest zwiększona. Można ich powstrzymać przed przemocą i sprawić aby stali się posłusznymi.”

Więc macie to, chazarska mafia chce zmienić nas w szczęśliwe, duchowo puste owieczki, które zostały genetycznie zaprogramowane aby być posłuszne bez względu na wszystko. Jest to gorsze niż nawet to co George Orwell wyobrażał sobie w swojej powieści z 1984 roku.

To właśnie MI6 miało do powiedzenia na ten temat:

“Sponsorowane przez chazarską mafię szczepionki mRNA zawierają technologię edycji genów CRISPR, która nie jest szczepieniem ale genomiką i jest sprzeczna z prawem międzynarodowym i wysoce nielegalna.

Międzynarodowa tak zwana sytuacja kryzysowa w dziedzinie zdrowia publicznego stanowi ogromne obciążenie dla globalnych gospodarek i wszystkich ich administracji publicznych, w tym policji cywilnej i sądów. Pogwałcenia prawa międzynarodowego są powszechne i coraz częstsze.

Samo ciało kontrwywiadu, w którym zbieramy na co dzień od początku tego tak zwanego zagrożenia zdrowia publicznego, daje nam bardzo dobry powód aby podejrzewać, że wszystko co się o tym mówi i decyzje podejmowane później, nie są całkowicie wiarygodne.

Będziemy więc prowadzić naszą operację kontrwywiadu we współpracy ze wszystkimi światowymi społecznościami wywiadu wojskowego, aby dotrzeć do sedna sprawy i przyspieszyć zakończenie tego co jest tak bardzo wyczerpujące dla nas wszystkich.”

Kanadyjczycy przygotowują się również do wypowiedzenia wojny Rockefellerom i ich sługom, ponieważ czytający skrypty Rockefellera Biden podjął działania w celu ochrony operacji naftowych Rockefellera na Bliskim Wschodzie, uniemożliwiając Amerykanom kupowanie kanadyjskiej ropy bez Rockefellera.

Premier Ontario Doug Ford, Jason Kenney z Alberty i Scott Moe ze Saskatchewan, otwarcie powiedzieli, że chcą iść na wojnę ze Stanami Zjednoczonymi w związku z anulowaniem rurociągu Keystone XL.

https://globalnews.ca/news/7592405/trudeau-premiers-keystone-xl/

Mandżurski kandydat na premiera Kanady Justin Castro próbuje temu zapobiec. Jednak kanadyjskie wojsko przestało go słuchać po tym jak próbował nakazać im nauczenie Chińczyków jak prowadzić zimową wojnę. Odmówili, ponieważ nauczanie Chińczyków o zimowej wojnie ułatwiłoby im inwazję na kontynent amerykański przez Alaskę.

Plan podboju Ameryki przez Alaskę został po raz pierwszy sformułowany w 1929 roku przez japońskich militarystów w ich planie Tanaka. Więc teraz kanadyjskie siły wojskowe łączą się z wojskiem USA aby zakończyć rządy mafii chazarskiej w Ameryce Północnej i Południowej, i zapobiec chińskiej kolonizacji obu Ameryk.

Rosjanie staną też z Kanadyjczykami i Amerykanami, obiecują siły FSB. Dlatego Pentagon wydał następujące oświadczenie;

“Decyzja o pięcioletnim przedłużeniu Nowego STARTU posuwa naprzód obronę narodu. Przestrzeganie przez Rosję traktatu dobrze służyło naszym interesom w zakresie bezpieczeństwa narodowego, a Amerykanie są znacznie bezpieczniejsi z nowym początkiem nienaruszonym i rozszerzonym. Nie możemy sobie pozwolić na utratę narzędzi do inwazyjnych kontroli i powiadamiania Nowy START.”

https://www.defense.gov/Newsroom/Releases/Release/Article/2479274/statement-by-john-kirby-pentagon-press-secretary-on-new-start/

Oczywiście Chińczycy nie stoją za tym planem zdrady Rockefellera. Na przykład rzecznik MSZ Hua Chunying powiedział na niedawnym briefingu prasowym: Wierzę, że dzięki wspólnym wysiłkom obu stron ‘lepsze Anioły’ w stosunkach Chiny-USA będą w stanie pokonać siły zła.” Azjatyckie tajne stowarzyszenia doskonale rozumieją, że “siły zła” odnoszą się do chazarskiej mafii.

Kilka innych ostatnich wydarzeń w wojnie o wyzwolenie planety Ziemia należy wspomnieć tutaj. Jednym z nich był atak, który zniszczył jedną z największych fabryk szczepionek “Covid-19” na świecie. Źródła MI6 mówią, że szczepionka, która była tam produkowana, nie była jedną ze szczepionek mRNA modyfikujących geny, więc mógł to być atak mający na celu zmuszenie Hindusów do przyjęcia szczepionek mRNA.

https://www.zerohedge.com/covid-19/fire-engulfing-plant-worlds-biggest-covid-vaccine-maker-india

Inną rzeczą jest to, że były szef Banku Watykańskiego został w zeszłym tygodniu uznany winnym defraudacji. Jest to ważne, ponieważ Bank Watykański był instrumentem od dawna używanym do kontrolowania tak zwanych światowych przywódców, których widzimy w naszych telewizorach.

https://www.aljazeera.com/news/2021/1/21/former-head-of-vatican-bank-found-guilty-of-embezzlement

Wreszcie, jeśli ludzie chcą dowiedzieć się co tak naprawdę dzieje się z elitą świata i chcą wywierać na nich presję aby zrobili to co należy, powinni oglądać i lobbować działania na internetowym forum Davos odbywającym się w tym tygodniu. Wierzcie lub nie, ale wielu z elit chce czynić dobro i potrzebuje wsparcia publicznego.

https://www.livemint.com/news/world/modi-xi-jinping-to-lead-davos-agenda-biden-johnson-skip-event-details-here-11611452372249.html

25 stycznia 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/01/25/u-s-corp-adrift-at-sea-with-captain-ai-joe/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/01/28/benjamin-fulford-hollywoodzkie-efekty-specjalne-nie-uratuja-od-bankructwa-usa-inc/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Wspaniały Pan Benjamin, tak właśnie myślałem ,że napisze.
  Prawda jest taka, że “oni” mają teraz swoje 5 minut. Niech działają, niech rządzą, niech piszą ustawy, niech drukują dolary, niech zarządzają krajem!

  Bo widzicie, kwestia jest tutaj taka, że jednym z felerów jakie posiada nacja żydowska, jest taki, że ONI NIE POTRAFIĄ RZĄDZIĆ!

  Dlatego właśnie od wieków starają się zdobyć władzę lub kontrolę, a najlepiej jedno i drugie i ZAWSZE, kiedy im się udaje muszą wszystko spaprać!

  ZAWSZE, tak było, bo oni po prostu ZADOWALAJĄ się DĄŻENIEM DO WŁADZY, niestety kiedy zasiadali na stołkach władzy, wówczas właśnie następowała rozsypka.

  Pomimo tego, że żydzi mają sprawne umysły, posiadają spryt, posiadają pewną wiedzę, posiadają zdolności handlowe, potrafią tworzyć doskonałe intrygi ….to jednocześnie są NAJZUPEŁNIEJ BEZBRONNI I PRZESTRASZENI…jak już przychodzi do sprawowania faktycznej władzy, podejmowania rzeczywistych decyzji.

  Zabija ich POCZUCIE ODPOWIEDZIALNOŚCI, oni zawsze się na tym potykają.
  Wszystko gra kiedy są w opozycji, kiedy mogą grać w szarej strefie, kiedy mogą stosować zagrywki poniżej pasa… jednak to wszystko jest możliwe do ukrycia … TYLKO WÓWCZAS KIEDY NIE JEST SIĘ LEGALNĄ WŁADZĄ!:-)))

  Dlatego ja osobiście znam już zakończenie tej gry, wiem jak to się skończy, wiem dlaczego, a powody Wy już też znacie:-)

  Dla odmiany zwykły Amerykanin, ma odmienne zdanie w tym samym temacie o którym napisał Pan Benjamin:

  “Nie spodziewajcie się tutaj ŻADNEGO “zaufania planowi” lub “wojsko nas uratuje” NONSENS
  Aaach tak, prezydent jest tutaj ewidentnie nieobecny. To dlatego, że nie ma planu, a Trump w tajemniczy sposób nie zostanie prezydentem 5 marca ani jakimkolwiek przypadkowym głupcem, który prawdopodobnie jest na frontowych posterunkach.
  Oto rzeczywistość:
  Tak, to prawda, że ​​Bidena może nie być w Białym Domu. Jednak może tam pojechać, kiedy tylko zechce. Jesteśmy w trakcie przejęcia władzy przez komunistów.
  Komuniści wiedzą, że jesteśmy uzbrojeni. Nie zamierzają siedzieć dokładnie w środku celu, skąd będziemy wiedzieć, jak ich zdobyć, nie, cholerne przejęcie będzie się odbywało z tajnych komór w losowych lokalizacjach. LUDZIE, KTÓRZY WYKONUJĄ TO PRZEJŚCIE, SĄ EKSPERTAMI, PRAKTYKOWALI WCZEŚNIEJ W WIELU INNYCH KRAJACH, NIE SPODZIEWAJ SIĘ, ŻE GŁUPI NADZORUJĄ AMERYKĘ, NIE, NIE JESTEŚ W BIAŁYM DOMU, JEŚLI NIE JEST JAKIŚ GŁUPEK, NAPRAWDĘ JEST FILM I ZESTAW TAK MOŻE BYĆ PRZEZ DEKADĘ LUB DALEJ.

  Będzie tak, dopóki nie będą CHOLERNIE dobrzy i pewni, że zmiażdżyli każde ostatnie „zagrożenie”, a wtedy stolica może już nawet nie być Waszyngtonem.”

 2. krnabrny1 says:

  A pomijając już politykę, mogę jeszcze dodać, że Ziemia wydaje się mieć również głos w tych wyborach!:-))

  https://www.sott.net/article/447886-Storm-pounds-California-Nevada-with-rain-wind-and-snow-575000-customers-lost-power-3-FEET-of-snow-at-Mammoth-Lakes

  Burza uderza w Kalifornię, Nevadę z deszczem, wiatrem i śniegiem – 575 000 klientów straciło moc – 3 STOPY śniegu w Mammoth Lakes
  JOHN ANTCZAK i OLGA R. RODRIGUEZ
  czw., 28 stycznia 2021 r. 19:23 UTC

  Mamuta śnieżna
  Potężna burza ulewna deszcz, śnieg i wiatr uderzyła w środę w Kalifornii i zachodniej Nevadzie , przewracając drzewa i powodując przerwy w dostawie prądu i przepływy błota na rozległych obszarach zniszczonych pożarami.

  Atak był napędzany przez potężną, atmosferyczną rzekę znad Oceanu Spokojnego, która w nocy wpłynęła do stanu przez obszar Zatoki San Francisco, dryfowała wzdłuż wybrzeża obok Santa Cruz i zatrzymała się nad Big Sur, po czym skręciła z powrotem na północ.

  Pacific Gas & Electric podał, że we wtorek i środę około 575 000 klientów straciło moc na północnym wybrzeżu, w rejonach San Francisco i Sacramento oraz w innych miejscach z powodu wiatrów, deszczu i śniegu.

  https://youtu.be/DwzBIbNTo9o

  Jeden podmuch uderzył 200 km / h (201 km / h) na Alpine Meadows w pobliżu jeziora Tahoe.

  Osuwiska błotne w pobliżu Salinas na południe od Bay Area spowodowały „od łagodnego do umiarkowanego” uszkodzenia około dwóch tuzinów wiejskich domów ranczo u podnóża wzgórz spalonych przez pożar rzeki w sierpniu zeszłego roku, powiedziała Dorothy Priolo z Regionalnego Okręgu Ochrony Przeciwpożarowej Hrabstwa Monterey.

  Jedna kobieta została leczona z powodu złamań kości po tym, jak błoto przeszło „całkowicie przez dom” we wczesnych godzinach porannych, powiedział Priolo. Uratowano pięćdziesiąt koni.

  „Spodziewamy się, że w ciągu najbliższych kilku dni może tu nastąpić większy ruch ziemi” – powiedział Priolo.

  https://www.sott.net/image/s29/597360/large/ratio3x2_1600.jpg

  Amy Lilly rozmawia z sąsiadem Ericem Rose, gdy patrzą na jej zniszczony dom
  © Rich Pedroncelli / AP

  Amy Lilly rozmawia z sąsiadem Ericiem Rose, kiedy patrzą na jej dom uszkodzony przez konar drzewa, który uderzył w jej dom i podwórko Rose podczas burzy w Sacramento w Kalifornii, środa, 27 stycznia 2021 r. wiatr i deszcz obrzucały region, powodując szkody w całym regionie.
  Nakazy ewakuacji zostały wydane z wyprzedzeniem w hrabstwach Santa Cruz i San Mateo wokół obszaru spalonego przez pożary wywołane piorunem w sierpniu ubiegłego roku. Stan umieścił również zespoły ze specjalistycznymi umiejętnościami ratowniczymi w pięciu hrabstwach.

  Początkowo wydawało się, że hrabstwo Santa Cruz uniknęło kłopotów i nie odnotowano żadnego przepływu śmieci w ciągu nocy. Jednak służby pogodowe stwierdziły, że popołudniowa zmiana atmosferyczna rzeki odnowiła ryzyko gwałtownych powodzi z powodu blizn po oparzeniach w tym regionie.

  https://youtu.be/7vX5fmj3QdU

  Na dalekim północnym wybrzeżu trzech zmotoryzowanych zmotoryzowanych we wtorek w śniegu zostało uratowanych przez zastępców szeryfa hrabstwa Humboldt, którzy pokonali kilka mil zdradliwych warunków, usuwając dziesiątki powalonych drzew i linii energetycznych. Kierowcy nie odnieśli obrażeń, gdy zostali zlokalizowani około 3 nad ranem w środę.

  Rzadko występował śnieg w hrabstwach Sonoma i Napa na północ od San Francisco na wysokości zaledwie 1300 stóp (396 metrów). Niski poziom śniegu spadł również w północnej dolinie Sacramento, zamykając drogę międzystanową nr 5 w hrabstwach Shasta i Siskiyou.

  Około 500 mil na południe pogarszające się warunki sporadycznie zamykały drogę I-5 w przełęczy Tejon między Los Angeles a południową doliną San Joaquin.

  Nad jeziorem Tahoe National Weather Service wydała rzadkie ostrzeżenie przed zamiecią śnieżną na 170-milowym (274-kilometrowym) odcinku Sierra na południe do Mammoth Lakes, gdzie ponad 3 stopy (0,91 metra) śniegu spadło już w środę po południu.

 3. wiktoria77 says:

  Witaj Krnabrny1. Napisales. ze zydzi nie potrafia rzadzic, ze paralizuje ich poczucie odpowiedzialnosci. Zyje prawie 70 lat w kraju, w ktorym rzadza zydzi. Wiem jak wygladaja ich rzady. Moze Twoj komentarz dotyczy genetycznych zydow? Bo ci, co sie za zydow podaja, raczej zadnych rozterek moralnych nie maja. Wyjasnij mi to prosze. Pozdrawiam.

 4. Z całym szacunkiem do redakcji, lubię tu zaglądać i jestem regularnym czytelnikiem ale powielanie Benjamina Fulforda i jego…nawet trudno określić pod jaki rodzaj literacki podpiąć te jego opowieści, lekko mówiąc nie przystoi i zdecydowanie obniża poziom publikowanych materiałów.
  KRNABRNY1 z tego co pamiętam, już wielokrotnie dość trafnie ocenił twórczość i misję Pana Fulforda.
  Pozdrawiam

 5. adamd says:

Wypowiedz się