Faza ostatnia: rozwiązanie poprzez eskalację konfrontacji

www.stankovuniversallaw.com

    Jak już powiedziano, będzie to krótka i zwięzła dyskusja. Wiemy, że Trump opuścił Biały Dom 6 stycznia i można tylko spekulować, gdzie jest teraz. Ale na pewno zwołuje tajne spotkania z frakcjami wojskowymi, które go wspierają, aby zdecydować, kiedy i jak wprowadzić stan wojenny.

Przed opuszczeniem Waszyngtonu Trump opublikował wideo, które zawierało „ proklamację rozproszenia.”  „To był film, w którym powiedział wszystkim, aby „ wracali do domu w pokoju ”:

To stwierdzenie było niezbędnym krokiem do wezwania milicji lub sił zbrojnych USA do obrony republiki zgodnie z

10 USC sekcja 254 zatytułowana „Proklamacja o rozproszeniu”

„Ilekroć Prezydent uzna za konieczne użycie milicji lub sił zbrojnych, o których mowa w tym rozdziale, przez proklamację niezwłocznie nakazuje powstańcom rozproszenie i pokojowe wycofanie się do swoich siedzib w określonym czasie”.

Dokładnie to zrobił Trump po tym, jak Senat i Kongres ogłosili bezprawnie, a także w ramach przestępczej akcji, przeprowadzając fałszywy atak na Kapitol, Biden został nowym prezydentem. 

Trump postąpił dobrze, pozwalając tym wydarzeniom rozegrać się tak, aby wszyscy skorumpowani politycy podjęli ostatnie ohydne posunięcia i decyzje, które legalnie naprawią ich aresztowanie po ogłoszeniu stanu wojennego.

Ostateczna bitwa rozpoczęła się pod bolszewicką dewizą Lenina: „Kto dla kogo” (Кто кому). Kto pierwszy zabije swojego wroga? Nie ma innej alternatywy dla uczestników tej gry w szachy 3D.

Wiemy, że w rzeczywistości istnieje nieskończona liczba alternatyw i że to właśnie wkrótce przedstawimy na ziemi, ale obecnie jest to poza horyzontem percepcji wszystkich bohaterów uwikłanych w tę ostateczną śmiertelną, ziemską bitwę.

Trump i wszystkie frakcje wojskowe, które go wspierają i promowały go na prezydenta cztery lata temu , wiedzą, że nie mają innego wyjścia, jak tylko powołać się na stan wojenny i aresztować Bidena i jego skorumpowaną klikę, w skład której wchodzi także większość polityków Republikanów i wiceprezydenta. , który rażąco zdradził obecnego i nowego, wybranego zgodnie z prawem prezydenta Trumpa, i konstytucję, w rzeczywistości złamał wszelkie możliwe prawo Stanów Zjednoczonych. I muszą to zrobić jak najszybciej, a na pewno przed 20 stycznia.

Trump ma wszystkie atuty w swoich rękach. Jego polityczni przeciwnicy i ich sojusznicy GOP wiedzą, że uczestniczyli w najbardziej jawnym i podstępnym zamachu stanu przeciwko republice, który obecnie nazywany jest „zdradą republiki”. Aby to ukryć, zrobili to w najbardziej oczywisty sposób, organizując fałszywą burzę na Kapitolu przez lewicowych terrorystów, zgodnie z podręcznikiem wszystkich umierających tyranów, którzy desperacko próbują przedłużyć swoją rozpadającą się cytadelę przytłaczającej władzy z większością brutalne środki i oszustwa.

Trump i wszyscy ludzie prezydenta nie mają innego wyjścia, jak tylko ogłosić stan wojenny i aresztować Bidena i resztę teraz, bo inaczej Biden zrobi to samo natychmiast po tym, jak zostanie nieślubnym prezydentem i zwróci się dziko przeciwko Trumpowi, jego rodzinie i wszystkim jego zwolennikom. . Widziałeś, co zrobili Michaelowi Flynnowi.

To sprawa życia lub śmierci Trumpa, jego rodziny oraz wszystkich jego przyjaciół i zwolenników politycznych. Ostatecznie jest to wybór między wolnością a niewolnictwem. Nie popełnij tego błędu. To nie Biden podejmie tę decyzję, ale okrutny i brutalny stan za nim.

Wiemy, że tak się nie stanie, ponieważ istnieje również Boska Interwencja, ale ile osób o tym wie lub w to wierzy?

To jest podstawowy alfabet polityczny i najpowszechniejsza sytuacja w każdej rewolucji, której ludzkość doświadczyła wiele razy w przeszłości. Książki historyczne są pełne takich przykładów i można nawet przeczytać na ten temat Szekspira.

Dlatego nie jest to kwestia „czy”, ale kiedy Trump ogłosi stan wojenny.

Dlatego dowody z Italygate są tak ważne i aktualne (proszę zauważyć, że oświadczenie głównego włoskiego świadka zostało podpisane 6 stycznia, a ja opublikowałem je 2 dni później), gdyż potwierdzają oficjalną legitymację Trumpa do ogłoszenia stanu wojennego. z powodu oczywistego zamachu stanu obcego państwa, Włoch, które jest formalnie sojusznikiem USA, w sprawie demokratycznego samostanowienia narodu amerykańskiego i jego republiki. To jest akt wojny przeciwko USA dokonany przez jego sojuszników z NATO, nie dajcie się zwieść. Nie ma innego, bardziej groźnego powodu, aby wprowadzić stan wojenny.

Dlatego ludzkość ma mniej niż 10 dni na przygotowanie się do tego wydarzenia, ponieważ zamach stanu na USA został dokonany nie tylko przez Włochy, rząd włoski i elitę rzymską (niektórzy oskarżają także iluminatów watykańskich ), ale także przez wielu innych. Kraje NATO. 

Obejmuje to Niemcy, gdzie główne serwery do sfałszowania wyborów w USA znajdowały się w siedzibie CIA we Frankfurcie (Nawiasem mówiąc, przez wiele lat byłem nękany przez opłacane przez CIA trolle z tej siedziby każdego dnia, kiedy byłem jeszcze w Niemczech, co mogliśmy prześledzić je w dół.), Wielkiej Brytanii, poprzez uczestnictwo MI5 , Szwajcarii w związku z Dominiumitd. To jest międzynarodowy spisek przeciwko wolnej woli narodu amerykańskiego, którym zdecydują się nim rządzić, i to jest koniec starego świata, jaki znamy. Pomyśl o tym!

Powiedziawszy to wszystko, najważniejszym dla nas pytaniem jest to, kiedy Przemiana nadejdzie wraz z tą oczekiwaną sekwencją wydarzeń. Ponieważ wprowadzenie stanu wojennego przez Trumpa nie może nastąpić w ostatniej chwili, jest bardziej prawdopodobne, że stanie się to w najbliższych dniach, być może w ten weekend.

Jednak każde rozwiązanie wojskowe jest rozwiązaniem 3D, a historia mówi nam, że w przeszłości było stosowane nieskończenie wiele razy i nigdy nie działało dobrze. Nie sądzę, żeby nawet Trump był z tego zadowolony.

Dlatego jestem skłonny przewidzieć, na podstawie czystej logicznej dedukcji, że

Krótko po ogłoszeniu stanu wojennego i zanim w USA może wybuchnąć prawdziwa wojna domowa, musi nastąpić międzywymiarowa Przemiana.

Jest to optymalny czas na jego wystąpienie, u szczytu eskalacji konfrontacji, aby zapobiec wszelkim negatywnym konsekwencjom takiego kryzysu politycznego.

I jak?

Poprzez postawienie wszystkich ludzi w sytuacji całkowitego szoku i katalepsji wywołanej głębokimi zmianami energetycznymi, jakie ta zmiana przyniesie ludzkości i ziemi, a na które masy nie są w ogóle przygotowane psychicznie, aby popaść w stan całkowitego paraliżu emocjonalnego i psychicznego, zanim zaczną przyswajać sobie to, co się z nimi stało. Zaczną pamiętać, że wspólnie podjęli tę decyzję na poziomie duszy, ponieważ chcą rozpocząć nowe życie.

Wtedy nadejdzie nasz czas jako wniebowstąpionych mistrzów…

 http://www.stankovuniversallaw.com/2021/01/the-final-phase-resolution-through-escalation-of-confrontation/#more-30708

Wypowiedz się