Czy blokada COVID jest konieczna? || Peter B. Meyer (ostatnia pobudka)

Ludzie stracili odwagę, wiarę i umysł Koszt blokady Spłata z Lock Down i Quarantine Chan …

 Portal: scenariusze gry końcowej – Cobra
 (Czytelnik | June Ann) 14 dni przed kampanią zdrowotną
 (Czytelnik | June Ann) Temat: Potencjalne niebezpieczeństwa związane z 5G
Czy blokada COV_ID jest konieczna?
  • Ludzie stracili odwagę, wiarę i umysł
  • Koszt blokady
  • Wypłata z zamknięcia i kwarantanny
  • Nadchodzi zmiana
Nie trzeba nosić maski
Prasa i władze ds. Zdrowia próbują udawać, że toczy się walka między „nauką” doktora Fauci w masce a zdemaskowaną polityką Donalda Trumpa.
Ale gdzie jest nauka?
Czy istnieją dowody na to, że społeczeństwo bez masek będzie w gorszej sytuacji niż społeczeństwo, w którym maski są obowiązkowe?

To nie istnieje. Niektóre miejsca wymagają masek na twarz; niektóre nie. Niektórzy ludzie je noszą; niektórzy nie. Nawet Światowa Organizacja Zdrowia kwestionuje teraz potrzebę masek. Oto nowa wskazówka: jeśli jesteś zdrowy, musisz nosić maskę tylko wtedy, gdy opiekujesz się osobą z C19.

MSM będzie nadal naciskać na swój globalny wirus [Corona] – C19 pandemiczny strach informacyjny do 2030 roku. Trump i Sojusz postawili pandemię na głowie i używają jej przeciwko państwu [D] eep jako przykrywki dla trwającej słabości centralnego bankowy system pieniężny, który się wyczerpał i pilnie potrzebuje wymiany, zanim się rozpadnie. Brak trzeciej wojny światowej sprawił, że kartel bankowy [D] eep State bankowy wpadł w poważne tarapaty związane z utrzymaniem kontroli nad gospodarką banku centralnego, która również się rozpada.

Ale państwo [D] eep będzie walczyć do samego końca. Nie cofną się przed niczym, aby odzyskać pełną kontrolę. Niemniej jednak podjęto teraz wszystko, co konieczne, aby uniknąć sytuacji, w której [D] eep państwo stanęło na drodze przyszłej RV na wszystkich rachunkach odbiorców.

Trwa ogólnoświatowa operacja wojskowa przeciwko państwu [D] eep. Brano udział w wojnie w podziemnych tunelach, aresztowaniu szczurów z [D] eep State i ratowaniu ponad 50 000 ofiar ruchu drogowego * ked chi * ldren i kobiet * en.

Niemniej jednak walka z wirusem [Corona] jest zagrożeniem, które okaże się ogromnie przesadzone. Po prostu kolejna fałszywa wojna, będąca motywem do drukowania większej ilości pieniędzy. I tak jak wiele wojen w ciągu ostatnich 100 lat, ta też jest fałszywa. To tylko zasłona dymna dla wtajemniczonych, aby przenieść więcej władzy i bogactwa do siebie.

Szczęśliwie;

Coraz więcej ludzi uświadamia sobie, że wirus [koronowy] jest używany do ograniczania wolności na całym świecie. To jest całkowicie fałszywe, fałszywe i fałszywe; lekarze otrzymali od rządu nakaz oznaczania wszystkich zgonów jako pochodzących z „wirusa [koronowego]”. Wszyscy pracownicy szpitala musieli podpisać pod groźbą zwolnienia umowę o zachowaniu poufności, aby nie mówić o obłożeniu pacjentów. Tak było ze wszystkimi wojnami, podczas I wojny światowej. II wojna światowa, Wietnam. Korea, Irak, Syria. Narkotyki, ubóstwo, terroryzm. – Teraz to wojna z cząsteczką. Oto jak to działa; Po pierwsze, zarówno prasa, jak i rząd rozgłaszają zagrożenie. Tłum wpada w histerię. Słyszy, szokujące opowieści o tym, jak zły jest wróg. Nic z tego nie było prawdą.

Banki centralne Rothschildów blokują gospodarkę, powodując spadek produkcji. Ale. zwiększają również podaż pieniędzy z prasy drukarskiej. Więcej pieniędzy, mniej towarów i usług. To brzmi jak inflacja!

Pomyślcie o tym, MSM i wasz rząd to kłamcy i oszuści, proszę obudźcie się i dołączcie do patriotów, aby wyzwolić się z wielowiekowego zniewolenia. Zapytaj siebie; Co sprawia, że ​​wirus [koronowy] jest tak wyjątkowy?

Zapakować; wirus [koronowy] jest fałszywy. Jednak prawdziwym zagrożeniem są jednoczesne ataki elektromagnetyczne 5G. Przy odrobinie szczęścia patrioci i my ludzie jesteśmy w stanie szybko uporać się z tym zagrożeniem. Dla tych z Was, którzy nadal nie rozumieją zagrożenia 5G; które nie są „fałszywymi wiadomościami”, przeczytaj te trzy artykuły i zrozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi.

Ludzie stracili odwagę, wiarę i umysł.

Rozejrzyj się wokół siebie. Czy kiedykolwiek widziałeś tak wielu przerażonych ludzi? Ludzi, którzy stracili odwagę, stracili wiarę i stracili rozum. Chętnie poddają się inspekcji za każdym razem, gdy wsiądą do samolotu, aby uchronić się przed niemal znikomą szansą, że ktoś będzie chciał go wysadzić. Nawet młodzi, zdrowi ludzie są skłonni poddać się aresztowi domowemu, zamiast narażać się na ryzyko zachorowania.

Czy więc o wiele więcej z nich boi się, że „planeta jest rozzłoszczona” i że zostanie strawiona przez ogień piekielny, chyba że przestaniemy używać paliw kopalnych?

Czy cywilizowani dorośli potrzebują, aby rząd powiedział im, jak chronić się przed wirusem? Nawet The New York Times niechętnie przyznaje, że nie:

Wczesna okaleczona strategia dotycząca wirusów lax, Szwecja wydaje się mieć opanowaną przez plagę

Szwecja, która pozwala ludziom decydować o sobie. Ci, którzy bali się wirusa, mogli zostać w domu. Ci, którzy nie byli, mogli zająć się swoimi sprawami.

Większość cywilizacji świata; w międzyczasie spanikowani, zamykając dużą część gospodarki, PKB w drugim kwartale spadł średnio o 30%! Chociaż ogólny wskaźnik śmiertelności w większości krajów był mniej więcej taki sam. A teraz wydaje się, że Szwecja wyprzedza grę z bardzo małą liczbą nowych przypadków. Ochrona kosztuje. Według Brown University koszt „wojny z terroryzmem” w [D] eep State wynosi ponad 6 bilionów dolarów, 800 000 zabitych i 37 milionów przesiedlonych.

Ich ciężkie próby powstrzymania wirusa sparaliżowały gospodarkę i spowodowały dodatkowe szkody – depresję, samobójstwa, wstrzymywanie kariery itp. – które zostaną obliczone później.

Ważniejsze powinno być pytanie; jaki jest koszt ochrony nas przed przyszłością finansową. Na tym polega prawdziwe ryzyko. Po nagięciu i wypaczeniu gospodarki dla własnej korzyści elita musi teraz zostać rozliczona.

Chcąc uchronić się przed zagrożeniami związanymi z podeszłym wiekiem, obiecał sobie niefinansowe świadczenia zdrowotne i emerytalne na kwotę ponad 200 bilionów dolarów. Nie da się dotrzymać tych zobowiązań, nawet przy zdrowej gospodarce. Koszt blokady Nowe dane pokazują, że w czasie kryzysu C19 dorośli gwałtownie zwiększyli spożycie alkoholu, pijąc więcej dni w miesiącu oraz w większym stopniu. Szczególnie wzrosła intensywność picia wśród kobiet.

„Skala tego wzrostu jest uderzająca” – podsumował Michael Pollard, główny autor badania i socjolog z RAND.

„Narasta depresja, zwiększa się niepokój, ponieważ picie alkoholu jest często sposobem radzenia sobie z tymi uczuciami. Ale depresja i lęk są również wynikiem picia; to ta pętla sprzężenia zwrotnego po prostu zaostrza problem, który próbuje rozwiązać ”.

Rachunki będą spływać jeszcze przez lata. Praca stracona. Firmy upadły. Kariery i rodziny były zduszone i zahamowane. Oto Bloomberg:

American Airlines Group Inc. i United Airlines Holdings Inc. zaczną zwalniać tysiące pracowników zgodnie z planem, odrzucając apel Sekretarza Skarbu Stevena Munchinga o opóźnienie w negocjacjach z Kongresem w sprawie planu pomocy gospodarczej, który obejmuje wsparcie płacowe dla amerykańskich przewoźników.

American Airlines Group Inc. zwolnił 19 000, podczas gdy United około 13 000.

W innym miejscu podaje Bloomberg:

Dziesiątki tysięcy zwolnień ogłoszonych przez największe firmy w ciągu 24 godzin są sygnałem ostrzegawczym dla światowego ożywienia i pojawiają się tuż przed dwoma kluczowymi raportami, które mają pokazać ograniczone postępy na amerykańskim rynku pracy.

W jednej z największych zapowiedzi zwolnień od czasu pandemii, która spowodowała powszechne przestoje gospodarcze, firma Walt Disney Co. powiedziała, że ​​zwalnia 28 000 pracowników w podupadającym amerykańskim ośrodku wypoczynkowym. W ciągu następnych godzin tempo redukcji zatrudnienia w niektórych największych światowych przedsiębiorstwach – w wielu branżach, od energetyki po finanse – przyspieszyło.

Kilka dni później Allstate Corp., czwarty co do wielkości ubezpieczyciel samochodowy w USA, poinformował, że zwolni 3800 miejsc pracy, czyli około 8% siły roboczej. – Bloomberg poinformował również, że Goldman Sachs Group Inc. planuje zwolnić około 400 miejsc pracy po tymczasowym zawieszeniu redukcji zatrudnienia na początku kryzysu.

Kiedy liczby zostaną ostatecznie zsumowane, pokażą, że przemysł zapłacił bardzo wysoką cenę – za nic. Różne kraje i różne stany próbowały różnych technik kontrolowania rozprzestrzeniania się wirusa [koronowego], od ścisłej blokady po luźną politykę, jak w Szwecji.

Stany Zjednoczone i UE, z najbardziej wyrafinowaną i kosztowną opieką medyczną na świecie, odnotowały więcej zgonów niż jakikolwiek inny kraj. Podczas gdy w niektórych obszarach prawie nie było go wcale. Potwierdzony w Afryce, przy minimalnych usługach medycznych, miał stosunkowo niewiele.

To pokazuje, że nie ma znaczenia, co robią rządy. Wirus ma własny umysł. Wypłata z zamknięcia i kwarantanny

Zastanawiające pytanie brzmi; Jeśli wypłata z polityki Lock Down i Quarantine była tak niepewna, dlaczego to robisz? Osoby starsze są około 1000 razy bardziej narażone na wirusy niż osoby młode, a seniorzy są 10 razy bardziej narażeni na śmierć z powodu czegoś innego niż wirus [koronowy]. Dlaczego po prostu nie doradzić im, aby się ukryli?

Po co kłopotać milionom młodych ludzi dla wygody kilku starszych? Po co budzić strach miliony, skoro tylko 10% populacji ma się czym martwić? Podobne pytanie można by zadać w wielu innych sprawach. Dlaczego jest tak wiele przepisów? Każda nowa reguła wpędza całe narody w histerię; wielu cierpi, ponieważ tylko nieliczni odnoszą korzyści.

Kilka przykładów pokazuje; Wojna z terroryzmem przyniosła korzyści kilku firmom wojskowym / przemysłowym / konsultingowym; Kosztowało to społeczeństwo 6,4 biliona dolarów. Przemysł antyrasistowski zarabia miliardy; to sprawia, że ​​wszyscy inni skaczą sobie do gardeł. Podobnie walczący z ubóstwem zdobywali bogactwo i status na pierwszej linii wojny z ubóstwem; biedni ludzie są tak samo biedni jak zawsze. Rządowe prezenty za opiekę medyczną są przeznaczone głównie dla osób starszych; młodzi płacą.

Polityka dotycząca fałszywych pieniędzy / fałszywych stóp procentowych przesunęła dziesiątki bilionów do najbogatszych ludzi na Ziemi w ciągu ostatnich 30 lat; biedna i średnia klasa nic nie dostała. A teraz starzejąca się elita kontroluje kraje, firmy, siły zbrojne, swoje pieniądze i rząd.

Donald Trump ma 74 lata. Joe [B] iden ma 77 lat. Nancy Pelosi ma 80 lat. Mitch McConnell ma 78 lat. Jerome Powell ma 67 lat. Anthony Fauci ma 79 lat. – [B] iden, Pelosi, McConnell i Fauci są w rządzie od łącznie 185 lat. Oczywiście zaaranżowali odpowiednie warunki.

 Nadchodzi zmiana

A to, co im wszystkim odpowiadało, to fałszywe, fałszywe i fałszywe, współczesne represje – skierowane przeciwko prezydentowi Trumpowi, z wieloma insynuującymi oskarżeniami, które nigdy się nie spełniły.

Dlatego ten temat nigdy nie pojawił się w debacie prezydenckiej. Lewy i prawy mogą nie zgadzać się co do szczegółów: na przykład, kto jest bardziej skorumpowany? Kto jest bardziej niebezpieczny, Antifa czy BLM? Jest jedna rzecz, co do której całkowicie się zgadzają, że nigdy o niej nie wspomniano; największym zagrożeniem dla większości ludzi pozostaje system pieniężny, który pozwala im kraść bogactwa ludzi. Cokolwiek innego może się wydarzyć, nie można pozwolić, aby nic w to nie przeszkadzało. Bzdury muszą trwać za wszelką cenę. Nie, od czasu rewolucji francuskiej nie było elity tak zdesperowanej, by zachować swoje przywileje.

Wkrótce ludzie będą świadkami potwierdzenia zdecydowanego zwycięstwa Donalda Trumpa w wyniku obecnych wyborów prezydenckich w USA, które m.in. zakończą program przymusowych szczepień.

Niemniej jednak, gdy zwycięstwo patriotów szybko zyskuje na popularności, bitwa będzie szalała, gdy istoty bagienne z [D] eep State będą walczyć na śmierć i życie wiedząc, że są skazane na zagładę.

Sposób, w jaki rząd federalny może zabijać więźniów z celi śmierci, wkrótce zostanie rozszerzony na upiorne metody, takie jak wieszanie, krzesło elektryczne, komora gazowa i pluton egzekucyjny.

Nowe przepisy, które mają wejść w życie w Wigilię Bożego Narodzenia, zezwalają na alternatywę dla śmiercionośnych zastrzyków – metoda stosowana obecnie w federalnych egzekucjach– zostały ogłoszone przez Departament Sprawiedliwości 27 listopada.

Podwieszanie było preferowaną metodą egzekucji przez większość historii i zostało użyte podczas ostatniej publicznej egzekucji w Ameryce w 1936 r., Kiedy Rainey Bethea został skazany na śmierć w Owensboro w stanie Kentucky. Po prawidłowym wykonaniu pętla zabiła, przecinając kręgosłup , powodując niemal natychmiastową śmierć.

Wszyscy ludzie są zachęcani do powstania i walki o swój kraj i swoją cywilizację. Aby odzyskać oba. Żaden z przestępców nie powinien pozostać bez ścigania i skazania. Nasz kraj należy do nas, a nasz głos należy liczyć uczciwie. Prawdziwa wolność będzie wynikiem naszej odwagi i inicjatywy, by o nią walczyć i pomóc w osuszaniu bagien stanu [D] eep State na całym świecie. Nasza rewolucja właśnie się rozpoczęła i będzie trwać, aż do ustanowienia prawdy, naszej prawdziwej wolności i wolnego rynku! Będziemy budować na zupełnie nowych podstawach, aby ustanowić gospodarkę ludową i innowacyjne samorządne struktury wspólnotowe wraz z współobywatelami.

Jeśli uważasz, że te informacje są interesujące, wyjaśniające, wartościowe i / lub wnikliwe, podziel się nimi ze wszystkimi, których znasz, aby pomóc im się obudzić i przygotować. I nie zapomnij wywiesić flagi narodowej, pokazującej światu, że nie śpisz, i zmotywować milczącą, przytomną większość do pójścia w jej ślady. Im więcej flag na zewnątrz pokazuje, że Cabal traci nad nami władzę. Jest o wiele więcej pouczających informacji! Zapraszamy do bezpłatnej subskrypcji, a także do udziału w dyskusji na stronie internetowej Final Wakeup Call pod adresem http://finalwakeupcall.info/ .

Jedność to potęga

Nasz proces wyzwolenia nie może już zostać zatrzymany. Łączenie się z innymi ludźmi o podobnych poglądach tworzy i kształtuje naszą najlepszą rzeczywistość. Tworzone są ogólnoświatowe sieci osób budzących się, na przykład w Hiszpanii w rejonie Marbelli / Malagi , które przyciągają coraz większą liczbę uczestników. W ciągu zaledwie kilku miesięcy istnienia grupa rozrosła się do ponad 410 członków. Jeśli chcesz złożyć wniosek lub dowiedzieć się, jak założyć własną grupę regionalną lub lokalną, skontaktuj się z FWC za pośrednictwem poczty elektronicznej. 

Nasza przyszłość leży w naszych własnych rękach, szczególnie w małych społecznościach, które stają się podstawą naszego samorządnego społeczeństwa.

Bądź na bieżąco, będzie więcej informacji…

Źródło:

 Final Wakeup Call |
 Peter B. Meyer

Wypowiedz się