Zachód stoi przed chwilą prawdy, podczas gdy chazarska mafia poddaje się Chińczykom

Świat zachodni stoi w obliczu największego kryzysu, być może kiedykolwiek, ponieważ jego rządząca elita poddała się Chinom. Albo Zachód usunie tę elitę spod władzy i stworzy zjednoczony front, albo ludzie Zachodu staną się chińskimi niewolnikami pracującymi dla podwykonawców mafii chazarskiej.

To właśnie ta bitwa z udziałem Chin i Zachodu jest prawdziwym powodem, dla którego wynik wyborów prezydenckich w USA pozostaje w zawieszeniu.

Zanim zagłębimy się w to, ważne jest aby podkreślić, że biorąc pod uwagę obecne okoliczności, wygląda to na matematyczną pewność, że Donald Trump będzie ostatnim prezydentem korporacji Stanów Zjednoczonych w obecnej formie, zgadza się wiele źródeł. Wskazują również, że może on mieć plan w rękawie, aby rozwiązać sytuację korzystnie, tylko czas pokaże.

Aby lepiej zrozumieć obecną sytuację przyjrzyjmy się liczbom opublikowanym 10 grudnia przez Departament Skarbu USA.
https://www.fiscal.treasury.gov/files/reports-statements/mts/mts1120.pdf

Pokazują, że Stany Zjednoczone wydały 6,5 biliona dolarów w roku podatkowym kończącym się 30 września, ale mogły to zrobić tylko pożyczając 3,1 biliona dolarów. Deficyt w październiku, pierwszym miesiącu fiskalnym 2021, wzrósł o 111% rok do roku do 284 miliardów dolarów.

Ogólnie rzecz biorąc, licząc dziesięciolecia deficytów fiskalnych i handlowych a także niesfinansowanych zobowiązań emerytalnych, USA ma dług ponad 200 bilionów dolarów lub znacznie ponad 20 razy PKB, jeśli nie liczyć PKB finansowanego z długu.

Więc jeśli zarabiasz $10,000 rocznie ale wydajesz $ 20,000 rocznie dzięki swojej karcie kredytowej i masz ponad $200,000 długu, musiałbyś wydać cały swój prawdziwy dochód przez ponad 20 lat (i umrzeć z głodu w międzyczasie) aby spłacić swój dług.

Ani Donald Trump, ani nikt inny nie może tego naprawić za pomocą konwencjonalnych środków, które wspierają koncepcję resetu w celu rozwiązania problemów finansowych wielu narodów, których zadłużenie powstało w ramach systemu pustej waluty banku centralnego.

Dlatego obecni właściciele amerykańskiej korporacji (głównie europejscy arystokraci z siedzibą w Szwajcarii) zaoferowali Chińczykom niewolniczą prezydenturę Joe Bidena, Kamali Harris, w zamian za przejęcie ich długu. Nawet to nie wystarczyło, więc zaoferowali również Chinom Australię, Nową Zelandię, Japonię, Półwysep Koreański i ASEAN.

Jeśli uważacie, że większość szwajcarskich właścicieli amerykańskiej korporacji nie poddała się Chińczykom, zajrzyjcie do tej wiadomości (i proszę wesprzyjcie The Guardian gdy tu jesteście), która w części brzmi:

“ujawniono tajną umowę między Szwajcarią  a Chinami, która umożliwiła Chińskim urzędnikom bezpieczeństwa dostęp do kraju na koszt szwajcarskich podatników.”

https://www.theguardian.com/world/2020/dec/09/secret-deal-reveals-chinese-spies-free-rein-switzerland

W zasadzie mówi, że Szwajcarzy dali chińskim agentom wolną rękę by robili co chcą w Szwajcarii. Oznacza to, że mogą zabić każdego z elity Davos, którzy nie wykonają ich polecenia. Pamiętajcie, że to elita, która kontroluje 90% ponadnarodowych korporacji.

Teraz możecie zrozumieć dlaczego obecni właściciele zbankrutowanej korporacji Stanów Zjednoczonych zdradzili Amerykanów dla własnych korzyści. Zaoferowali oddziałom chińskim prawo do tego aby zajęli Kanadę i Meksyk, aby pomóc rozbić USA na małe zadupie z Kanadą i Meksykiem jako państwami wasalnymi, gdzie każde dostaje ogromny kawałek dawnych Stanów Zjednoczonych.

Chińczycy są teraz wściekli ponieważ naród amerykański oraz wojska amerykańskie i kanadyjskie odrzucają tę umowę. Dlatego na przykład, kanadyjskie wojsko powiedziało Justinowi Castro aby poszedł na wycieczkę (i może nigdy nie wrócił jak jego brat), kiedy nakazał im wpuścić chińskie wojsko i przeszkolić je w taktyce zimowej wojny.

https://globalnews.ca/news/7517899/china-canada-military-training/

W odpowiedzi chciałbym powołać się na Ducha wodza Pontiac.

https://en.wikipedia.org/wiki/Pontiac_(Ottawa_leader)

Mój dziadek był członkiem Parlamentu reprezentującego Hrabstwo Pontiac w Kanadzie, więc w ten sposób powołuję się również na ducha moich przodków. Kanadyjczycy oddzielili się od USA ponieważ opowiadaliśmy się za przyjaźnią i integracją z Pierwszymi Narodami, a nie za podporządkowaniem i eksterminacją. Dlatego w Kanadzie jest teraz więcej ludzi z pierwszych krajów niż w momencie przybycia pierwszych Europejczyków, podczas gdy w USA jest ich mniej niż jedna czwarta.

Wzywamy do utworzenia nowych Stanów Zjednoczonych Ameryki, od Argentyny po Alaskę. Ogłaszając takie niezależne państwo, możemy uznać długi upadłej amerykańskiej korporacji za nieważne i powiedzieć Chińczykom gdzie mają je wsadzić. Taki kraj miałby również dostęp do zasobów Kanady i Brazylii, a więc mógłby je wykorzystać do sfinansowania odbudowy wydrążonej północnoamerykańskiej bazy przemysłowej.

Prezydentura Bidena wiąże się z rozpadem obecnych Stanów Zjednoczonych na trzy lub więcej zadupia, chińskie niewolnicze państwa. China Joe to uznany kryminalista Tajnego Państwa. O ile możemy powiedzieć, włączając zeznania przyjaciół, którzy próbowali przejść do rzeczywistych wydarzeń kampanii Bidena, “prezydent-elekt Biden” jest kompozytem CG (grafiki komputerowej) od czytania przemówień stworzonych przez korporacyjne działy PR.

Nie zagłębimy się w to zbyt głęboko, ponieważ ani naród amerykański, ani wojsko amerykańskie nie zaakceptują prezydentury Bidena. Fakt, że Hunter Biden ma wezwanie do sądu w związku z wieloma przestępstwami, powinien ostrzec was, że nie może być prezydentury Bidena.

https://apnews.com/article/joe-biden-politics-business-ukraine-subpoenas-b5245760245d5dee3e011f0df5e1868e

Popieramy wiele z tego co zrobił Donald Trump i w pełni popieramy ideę “Uczynienia Ameryki Ponownie Wielką.” Problemem jest obecna struktura korporacyjna USA, jej dług zostanie wezwany spłaty, a amerykańskim oddziałom na całym świecie zabraknie pieniędzy, podczas gdy Amerykanie cierpią katastrofalny spadek dochodów.

Sytuacja jest już tak zła, że ponad 50 milionów Amerykanów nie ma odpowiedniego dostępu do żywności. Ponadto, na podstawie zeszłotygodniowego badania przychodów Q4 z 9201 właścicieli małych firm, 48% może zamknąć je na stałe przed końcem roku.

https://www.alignable.com/forum/alignable-48-of-small-businesses-risk-closing-for-good-new-poll

http://theeconomiccollapseblog.com/archives/48-of-u-s-small-businesses-fear-that-they-may-be-forced-to-shut-down-permanently-soon

Tak więc nawet z niezwykłymi osiągnięciami Trumpa w ciągu pierwszych 3 lat jego urzędowania, kwarantanna COVID pod przewodnictwem WHO-Fauciego w 2020 r., najbardziej szkodliwa w stanach rządzonych przez Demokratów, stworzyła sytuację, w której 50 milionów Amerykanów znajduje się na krawędzi głodu i blisko 50% amerykańskich małych firm ma zamiar zbankrutować.

Trump ostatnio napisał:

“Szczepionki są wysyłane i są w drodze, pięć lat przed terminem. Wracaj do zdrowia Ameryko. Wracaj do zdrowia świecie. Kochamy was wszystkich!”

Dzieje się tak po tym, jak Biały Dom nakazał szefowi FDA aby zatwierdził szczepionkę Pfizer do piątku lub podał się do dymisji.

https://www.msn.com/en-us/news/politics/white-house-orders-fda-chief-to-authorize-pfizer-biontech-vaccine-friday-or-submit-his-resignation/ar-BB1bR9AC

Czy to jest ta sama szczepionka, o której główny naukowiec Pfizera i inni twierdzą, że zmienia kobiety w bezpłodne, powodując, że ich układ odpornościowy atakuje własne łożyska?

Teraz nie chcemy iść na deep space 9 z naszymi czytelnikami, ale musimy rozważyć możliwość, że mamy do czynienia z kilkoma różnymi, zbieżnymi liniami czasu.

W mojej rzeczywistości, “pandemia Covid-19” jest gigantycznym oszustwem mającym na celu zastraszenie społeczeństwa do przyjęcia szczepionek zmieniających DNA zawierających nano-chipy RFID, które mają na celu ujarzmić ludzi w trwałe niewolnictwo.

Na przykład poseł do parlamentu austriackiego demonstruje swoim kolegom w jaki sposób puszka Coca Coli ma “pozytywny wynik” na Covid-19.

https://prepareforchange.net/2020/12/13/coca-cola-tests-covid-19-positive-in-austrian-parliament/

Tymczasem świat mediów korporacyjnych krzyczy o śmiertelnej pandemii ze szczepionkami jako jedyną nadzieją na zbawienie. Ewidentnie jest to masowe kłamstwo propagandowe, a rzeczywistość jest taka, że liczby są sfabrykowane różnymi środkami aby stworzyć wrażenie prawdziwej pandemii.

W tym miejscu, w lekcji o tym jak daleko sięga sieć łapówek i szantażu chazarskiej mafii, źródła Pentagonu mówią nam, że Gordon Duff z “Veteran’s Today” pluł zmysłowym strachem i jadem przeciw Trumpowi, ponieważ był szantażowany za zbrodnie wojenne, które popełnił w Salwadorze.

Zapytaliśmy Duffa dwa razy czy to prawda, a on odmówił odpowiedzi. Zamiast tego powiedział:

“Mam dwie córki pracujące na oddziale intensywnej opieki; wszystko co dostajesz, to propaganda tajnego państwa; wszystkie materiały przeciw szczepionkom pochodzą z rosyjskiego wywiadu; to jest potwierdzone; doświadczamy tu ogromnego wymierania; szpitale przepełnione.”

Oto coś co każdy czytelnik tego biuletynu może zrobić: idźcie do szpitala i przekonajcie się czy jest “przepełniony” pacjentami Covid. Jeśli to zobaczycie, zamieśćcie swoje wyniki ze zdjęciami na blogu czytelnika. Odwiedziłem wiele szpitali i rozmawiałem z wieloma lekarzami, którzy mówią, że to wszystko jest fałszywe.

Innymi przykładami możliwej dezinformacji lub przesunięcia linii czasu są doniesienia, że wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej zostali straceni. Ponieważ jest to epoka hiperrealistycznej grafiki komputerowej, używamy ręcznie pisanych listów i prosimy o analogowe zdjęcia aby potwierdzić, że członkowie rodziny królewskiej są nadal z nami.

Ponownie, albo mamy do czynienia z dużymi kłamstwami, albo z alternatywną linią czasu, w której zostały one wykonane. Potwierdzenie zajmie trochę czasu, ale damy znać naszym czytelnikom gdy je otrzymamy.

W każdym razie, ważną rzeczą w dzisiejszych czasach, gdy zachodnie przywództwo wyraźnie straciło fabułę, jest skoncentrowanie się na materialnych rzeczach najbliższych sobie, swojej rodzinie, swoim domu, zwierzętach, dostawom żywności, bezpieczeństwu itp. Jeśli są w porządku, nie martwcie się histerią, którą widzicie na cyfrowych ekranach. To może być po prostu agonia nieuczciwej społeczności cyfrowej AI, która ma dostosowanego bota YouTwitFace przypisanego do indywidualnych danych profilu.

Jeśli potwierdzimy, że Covid-19 jest prawdziwy tylko w umysłach MSM z wypranymi mózgami, to mamy jasną drogę do zwycięstwa w tej bitwie o planetę Ziemię. Jeśli naprawdę próbują nas zaszczepić tatuażem identyfikacyjnym zawierającym “Lucyferazę” i chipem RFID do połączenia z cyfrowym systemem pieniężnym, to naprawdę jest wśród nas przedstawiciel Antychrysta, niezależnie od tego czy AI ma charakter, czy nie.

Musimy zaakceptować, że ten Antychryst objawił się jako bezpośrednie zagrożenie dla ludzkości i można go zidentyfikować poprzez aresztowanie ludzi, którzy forsują szczepionki oparte na sfabrykowanej pandemii.

Szlak może prowadzić do Jareda Kushnera. Pamiętajcie, że był właścicielem 666 Fifth Avenue, gdzie “Lucent (Lucifer) Technologies” rozwijał mikroczipy, które można wszczepić ludziom. Stamtąd szlak prawie na pewno doprowadzi do Szwajcarii. Z tego powodu Szwajcarzy muszą mieć wybór aby przekazać swoją grupę przywódczą lub ponieść konsekwencje.

Pamiętajcie, że pod ich dysfunkcyjnym przywództwem rok 2020 Kończy się kurczeniem się 93% światowych gospodarek… i z rynkami na najwyższym poziomie.”

https://www.zerohedge.com/markets/2020-ending-93-global-economies-contracting-and-markets-all-time-highs

Oznacza to, że pasożytnicza klasa rządząca staje się coraz bogatsza, podczas gdy wszyscy inni stają się biedniejsi.

Jeśli chodzi o Chińczyków, ich prawdziwe kierownictwo rodziny Smoków (w przeciwieństwie do komunistycznego frontu z fałszywym komputerowym pingiem) twierdzi, że są gotowi odpisać wszystkie długi i mieć nowy początek, jeśli ludobójcze chazarskie przywództwo zostanie usunięte.

14 grudnia 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/12/14/west-faces-moment-of-truth-as-khazarian-mafia-surrenders-to-the-chinese/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2020/12/17/benjamin-fulford-zachod-stoi-przed-chwila-prawdy-podczas-gdy-chazarska-mafia-poddaje-sie-chinczykom/

 

Radzenie sobie z chazarską mafią i Chinami

Comments

 1. krnabrny1 says:

  W CO GRA PAN FULFORD?
  „Świat zachodni stoi w obliczu największego kryzysu, być może kiedykolwiek, ponieważ jego rządząca elita poddała się Chinom. Albo Zachód usunie tę elitę spod władzy i stworzy zjednoczony front, albo ludzie Zachodu staną się chińskimi niewolnikami pracującymi dla podwykonawców mafii chazarskiej.”

  Pan Fulford opisuje nam obecny świat jako świat najechany przez złych Chińczyków, którzy według niego uzurpują sobie prawo do większości cywilizowanego świata , jako niekwestionowana potęga. Socjalistyczny rząd Chin chce zniszczyć zachód i samemu stać się supermocarstwem.

  Czy to prawda?

  Pragnę przypomnieć jedynie że USA, stały się niewypłacalne. Zalegają ze spłatami zaciągniętych kredytów. Tak się składa, że największym WIERZYCIELEM USA, są właśnie Chiny.

  Chińczycy nie chcą podbijać świata, Chińczycy oczekują zwrotu pieniędzy w jakiejkolwiek postaci i to jest cała tajemnica.
  Reszta to jedynie zabawa w „kluczenie” Amerykanów żeby długu się pozbyć.

  Pan Fulford proponuje tutaj tradycyjną metodę, ZMIEŃMY NAZWĘ KRAJU.
  Tak się robiło zawsze w korporacjach, jak firma chciała pozbyć się długów i mieć świeże konto kredytowe, zmieniała po prostu swoją nazwę, a że jest to PODMIOT PRAWNY, nie było komu spłacać długów, bo przecież dzieci nie ma i sprawa zostawała umarzana.

  Dziwię się że Pan Fulford tak ochoczo podchwycił ten pomysł, bo przecież Chińczycy w takim wypadku zostają OKRADZENI! Przecież zarówno Chińczycy jak i Chiński rząd, NIE ZMUSZAŁ AMERYKANÓW Do WYPROWADZANIA PRODUKCJI ZA GRANICĘ! Nikt też nie zmuszał ich do zaciągania tak gigantycznych kredytów, a skala tych kredytów świadczy tylko o jednym…Amerykanie od początku grali tak, bo wiedzieli, że nigdy ich nie spłacą!

  To co Teraz proponuje Pan Fulford to zabawa w stylu OCZERNIJMY WIERZYCIELA, powiedzmy że chce za te pieniądze PODBIĆ ŚWIAT….i nie dajmy ich!
  Bardzo nieprzyjemna zabawa, bardzo smutna sprawa.

  Ale to nie wszystko, dowiadujemy się również, że ogólnie nazywając, Europa, przedstawiła Chinom propozycję spłaty kredytów czyli:
  „Nawet to nie wystarczyło, więc zaoferowali również Chinom Australię, Nową Zelandię, Japonię, Półwysep Koreański i ASEAN.”

  To oczywiście już zupełna bajka, Chińczycy nie zgodzą się na to z pewnością, ponieważ wiedzą ,że Ci ludzie próbują handlować ziemią, która nigdy do nich nie należała! Jeszcze bardziej perfidna zagrywka!

  „Problemem jest obecna struktura korporacyjna USA”

  To nie jest problem, w zasadzie nie ma tutaj problemu. Jak wyżej napisałem, zaciąganie niespłacalnych długów było po prostu strategią kraju USA od dekad. To czy jest to korporacja czy co innego nie ma znaczenia w zasadzie żadnego.

  Amerykanie po prostu kombinują jak mogą aby wymyśleć odpowiedź na jedno odwieczne pytanie ludzkości: „Jak zjeść ciastko i mieć ciastko?”:-))

  Zatem, takie wieszanie psów na Chińczykach jest obecnie celowym działaniem, a cel opisałem powyżej.

  Dalsza część artykułu o COVID to z kolei już dziesiąty raz powtarzane kwestie, znane wszystkim, widać wyraźnie, że autor nie miał już o czym pisać.
  Tu sprawa wygląda tak, że główny udziałowiec firmy Pfizer (zapomniałem nazwiska), zrealizował swoje zyski i sprzedał 65% swoich akcji na górce. Zatem wie że wyżej już nie podskoczą, teraz już będzie spadek.

  Oznacza to tylko to co już pisałem, są grupy ludzi które chcą zarobić na kryzysie, bo jest to metoda stosowana od lat, biorąc pod uwagę że to nie kryzys a UPADEK, nie patyczkują się bo wiedzą ,że KOLEJNEGO ROZDANIA JUŻ NIE BĘDZIE!

  Podsumowując, Pan Fulford jak wykazałem mija sie z rzeczywistością, ale jak również pisałem , on po prostu pisze pod amerykańską publikę, to co chcieli by usłyszeć. Czyli powtarza jak mantra od stuleci, czyli to ża Ameryka ma KOLEJNEGO WROGA KTÓRY CHCE JĄ ZNISZCZYĆ! …ludzie to kupują, lepsze to niż świadomość tego co napisałem wyżej.

  Teraz są już tylko dwie możliwości, walnie najpierw albo giełda albo dolar, to zdmuchnie domek z kart i ukaże się prawdziwa wartość Ameryki.:-)))

Wypowiedz się