Nadszedł czas, aby przepisać książki do historii, podczas gdy wolność świta nad ludzkością

7 grudnia 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Grudzień 2020 roku zostanie zapamiętany, tak jak wtedy, gdy bieg historii zdecydowanie odwrócił się i starożytna zła siła poniosła klęskę. Białe Kapelusze wygrywają tajną wojnę o planetę Ziemię, a wyzwolenie ludzkości jest nieuniknione.

Ludzie będą świadkami potwierdzenia decydującego zwycięstwa Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich w USA i zakończy się ruch na rzecz przymusowych szczepień w USA.

To odwrócenie rozwoju sytuacji będzie narastać lawinowo, a ludzie będą patrzeć jak historia rozwija się, podczas gdy starożytna satanistyczna klasa rządząca zostanie obalona. Podręczniki do historii będą musiały zostać całkowicie przepisane gdy kurz w końcu opadnie.

Jednak gdy zwycięstwo dobrych ludzi szybko zyskuje na znaczeniu, bitwa szaleje, a potwory z bagien Tajnego Państwa, walczą na śmierć i życie, wiedząc, że są skazani na zagładę.

W tym tygodniu nie będziemy patrzeć głęboko w walkę o wybory prezydenckie w USA, ponieważ zostało to dokładnie omówione gdzie indziej. Powiemy tylko, że nasze źródła potwierdzają, że Donald Trump wygrał reelekcję przytłaczającą większością, a Joe Biden ma zamiar wejść do programu ochrony świadków USA.

Możemy również potwierdzić, że szwajcarski bank UBS sprzedał komunistycznym Chińczykom maszynę do głosowania. Oznacza to, że amerykańskie agencje wojskowe i wywiadowcze będą polować i chwytać w celach przesłuchań wiele osób, począwszy od kierownictwa UBS i przewodniczącego światowego Forum w Davos Klausa Schwaba. Aresztowania w USA już trwają, potwierdzają źródła Pentagonu.

Jeśli chcecie wiedzieć co Schwab kombinuje, zobaczcie co Premier Alberty Jason Kenney ma do powiedzenia na jego temat.

https://www.youtube.com/watch?v=48CYo90gWU4

To co Kenney nie mówi to, że to Schwab i jego szefowie zaprojektowali cały koszmar Covid-19 aby mogli “zresetować” system finansowy w sposób, który pozostawia ich pod kontrolą.

Aresztowania w USA już trwają, potwierdzają źródła Pentagonu. Oto co nasze źródła CIA miały do powiedzenia na temat losów byłej dyrektor CIA Giny Haspel:

“Została zdecydowanie usunięta, ale nie przed tym jak zrezygnowała, co uważała za jej ‘przepustkę do wyjścia z więzienia’ za kopie zapasowe danych, które zawierają wszystkie tajne operacje, które nadzorowała podczas swojej kadencji jako dyrektor i wcześniej.

Krążąca historia, że została zabrana do Gitmo, przesłuchana i otrzyma nową twarz, odciski i zniknie z oczu, to kolejna opowiastka.

Odeszła. Nikt więcej o tym nie usłyszy. Jeśli czegoś więcej będzie od niej potrzebne, wystarczy CGI-hologram.”

Podczas gdy konkurs o Republikę Konstytucyjną trwa, wokół fałszywej pandemii toczy się kolejna bitwa i planów zaszczepienia światowej populacji toksynami.

Aby to zrozumieć spójrzcie na poniższą tabelę wysłaną przez czujnego czytelnika naszego biuletynu. Porównuje obecną kampanię Covid-19 z metodami używanymi przez komunistycznych Chińczyków do prania mózgów amerykańskim jeńcom wojennym podczas wojny koreańskiej.

PRZECZYTAJ WSZYSTKO O WYKRESIE 

Pokazuje jak izolacja, groźby, ciągła propaganda strachu, nagrody za posłuszeństwo itp. są łączone by zastraszyć ludzi do całkowitej uległości. Z tego wykresu wynika, że to czego jesteśmy świadkami, to próba stworzenia komunistycznego rządu światowego, kontrolowanego przez Chińczyków i z mafią chazarską działającą jako ich bankierzy.

Co więcej, komunistyczni Chińczycy sami przyjmują rozkazy od tajnego organu rządzącego w Szwajcarii. To jest to, co jest znane, w niskich szeptanych głosach, jako grupa Oktagon.

Ten wykres kontroli mediów korporacyjnych pokazuje jak działają te struktury władzy.

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/american%20media%20empire.png?itok=BF9Ba42t

Oto co MI6 ma do powiedzenia na temat tzw. kryzysu Covid-19:

“Widzimy stworzenie stanu wyjątkowego zdrowia publicznego i proponowane odpowiedzi lub środki zaradcze, jako Ordo ab Chao w Podstępnym Przejęciu Państwa na poziomie globalnym – jest to czyste myślenie wojskowe i trudne do uchwycenia przez cywili ze względu na skalę i złożoność teatru.

Dossier i analiza wywiadu zostały wysłane do Wspólnego Brytyjskiego i Irlandzkiego Naczelnego Dowództwa Sił Zbrojnych, mówi MI6. Dlatego właśnie trwa reakcja wojskowa. Rosyjskie wojsko, brytyjskie wojsko i Pentagon działają teraz w Szwajcarii i Niemczech w celu wytropienia przywódców tej kampanii, według źródeł Mi6, FSB i Pentagonu.

Cała pandemiczna kampania jest wysoce nielegalna na wszystkich szczeblach prawa krajowego, europejskiego i wewnętrznego, nie wspominając o byciu w rzeczywistości zamachem stanu. Ten ostatni epizod, obejmujący kampanię szczepień w odpowiedzi na tak zwaną pandemię, opartą na wysoce wątpliwych faktach, a także wskazującą na bardzo niebezpieczne skutki dla zdrowia samych szczepień, prowadząc do śmierci, przypomina, że ​​stoją za tym zbrodniarze mordercy, ludobójcy – w skrócie popełniający niewypowiedziany akt wojny.

Bez odpowiedniej interwencji wojskowej na całym świecie ta globalna kampania szczepień jest zaledwie cienką krawędzią klina przyszłości tak mrocznej, że jest niewyobrażalna ”.

Nasze źródło FSB było bardziej zwięzłe i do tego stopnia, że mówi:

Musimy działać teraz.

Aby zrozumieć o co chodzi, musicie zdać sobie sprawę, że politycy rządzący na całym zachodnim świecie publicznie obiecują i próbują wstrzyknąć ludziom wysoce toksyczną szczepionkę.

Aby uzyskać szczegółowe zrozumienie, przyjrzyjcie się temu obostrzeniu złożonemu przez byłego naukowca wiodącego producenta szczepionek Pfizer Michaela Yeadona i byłego przewodniczącego Parlamentarnej Rady Europejskiej Komisji Zdrowia Wolfganga Wodarga.

Szczepionka zawiera między innymi białko, które powoduje, że układ odpornościowy kobiet atakuje ich własne łożyska, co czyni je bezpłodnymi.

https://2020news.de/wp-content/uploads/2020/12/Wodarg_Yeadon_EMA_Petition_Pfizer_Trial_FINAL_01DEC2020_EN_unsigned_with_Exhibits.pdf

Ponadto, szczepionki zawierają chipy RFID, które zawierają numery identyfikacyjne znaku bestii, według źródeł japońskiego rządu. Jeśli uważacie, że nie jest to możliwe, spójrzcie na to zdjęcie prasowe Hitachi z 2006 roku, które pokazuje, że nawet wtedy mieli chipy RFID na tyle małe, że można je wstrzykiwać ludziom.

https://www.hitachi.com/New/cnews/060206.html

Obecni władcy Zachodu chcą, aby ludzie zostali zmuszeni do przyjęcia zastrzyków z chipem RFID i noszenia identyfikatorów szczepień, aby mogli zapewnić, że ludzkość pozostanie zniewolona na zawsze.

Oto na przykład Ontario, kanadyjski główny lekarz dr David Williams mówi:

To co może być obowiązkowe, to dowód szczepienia, aby mieć swobodę i wolność poruszania się bez noszenia osobistego sprzętu ochronnego.”- Chief Medical Officer, Dr Williams pic.twitter.com/gHupcMxbcm

— CrasHTalk (@CrasTalk) 3 Grudnia 2020 Roku

Oto próbka dowodu tożsamości bestii, którą wkrótce aresztowani przywódcy Zachodu, chcą abyśmy ze sobą nosili.

Możecie być pewni, że tak się nie stanie. Ludzie odpowiedzialni za tę kampanię są systematycznie ścigani i zabijani. Mamy dla nich tylko jedną wiadomość:

“poddajcie się albo gińcie.”

Musimy również zrozumieć, że stawka jest znacznie większa niż obalenie rządów. Chodzi o przyszłość ludzkości i planety. Satanistyczna klasa rządząca zawsze używała strachu aby nas kontrolować: strachu przed komunistami, strachu przed terrorystami, strachu przed pandemiami itp. Jest to niewolnictwo długu oparte na terrorze.

Kiedy ci ludzie zostaną obaleni, ludzkość będzie mogła wyobrazić sobie idealną przyszłość, a następnie dowiedzieć się jak naprawdę ją urzeczywistnić.

Oto przykład tego rodzaju zmian, które nastąpią. Obecni władcy chcą nas zaszczepić pozornie aby “chronić nas przed śmiercią od pandemii.”

Jednak ci sami ludzie tłumią naukę, która walczy z prawdziwą główną przyczyną śmierci, degeneracją ze starości. Poniżej znajduje się link do jednego z niezliczonych artykułów naukowych, które przeczytałem przez lata, pokazujący odkrycie, które odwraca starzenie się tylko po to aby umieścić na nim tłumik.

Pomimo wszystkich obietnic, jak pokazuje leczenie, artykuł mówi, że będzie „długa droga, zanim ludzie będą mogli być leczeni”, tj. nigdy. Czy widzicie hipokryzję? Chcą przeprowadzić testy bezpieczeństwa dla szczepionek “ponieważ ludzie umierają“, ale zapobiegają podawaniu społeczeństwu lekarstw na prawdziwe przyczyny śmierci.

https://www.france24.com/en/live-news/20201202-milestone-anti-ageing-treatment-restores-sight-in-mice

Dłuższe, zdrowe życie będzie możliwe gdy obalimy satanistyczną klasę rządzącą; jest to fakt naukowy. Starość jest już uleczalnym stanem, ale klasa robotnicza nie może być leczona.

Co więcej, Zachód musi jak najszybciej zakończyć wojnę domową i rewolucję, w przeciwnym razie Chiny zostawią nas w tyle.

Tylko w ostatnich dniach, podczas gdy Zachód pozostaje sparaliżowany przez zmysłowy strach covid-19 i walki polityczne, Chiny ogłaszają oszałamiające przełomy naukowe jeden po drugim. Stworzyli sztuczne słońce oferujące praktycznie darmową, nieograniczoną energię; wyprodukowali silnik odrzutowy, który może zabrać nas w dowolne miejsce na planecie w ciągu 2 godzin, ogłosili komputer kwantowy, który jest “100 bilionów razy szybszy niż najszybszy na świecie superkomputer” i produkują genetycznie ulepszonych superżołnierzy.

https://www.france24.com/en/live-news/20201204-china-turns-on-nuclear-powered-artificial-sun

https://www.scmp.com/news/china/science/article/3111985/chinese-team-test-jet-engine-able-reach-anywhere-earth-within-2

http://www.xinhuanet.com/english/2020-12/04/c_139561941.htm

https://www.nbcnews.com/politics/national-security/china-has-done-human-testing-create-biologically-enhanced-super-soldiers-n1249914

Jeśli więc ludzie Zachodu nie chcą skończyć jako chińscy niewolnicy, lepiej pospieszcie się i usuńcie swoją pasożytniczą i morderczą klasę rządzącą. I bądźcie pewni, że to się stanie.

Dlatego wszyscy powinniśmy szczególnie podziękować prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi za wyzwolenie Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki i za postawienie najpotężniejszych sił zbrojnych na świecie po stronie dobra.

Ponadto, ponieważ dzisiaj, 7 grudnia jest rocznica japońskiego ataku na Pearl Harbor, chciałbym podzielić się z czytelnikami kilkoma wersami (z jednym słowem zmienionym) z Deklaracji Poczdamskiej zapowiadającej ich kapitulację pod koniec II Wojny Światowej:

“Musimy wyeliminować na zawsze władzę i wpływ tych, którzy oszukali i wprowadzili w błąd ludzi Zachodu aby rozpoczęli podbój świata, ponieważ nalegamy, że nowy porządek pokoju, bezpieczeństwa i sprawiedliwości nie będzie niemożliwy, dopóki nieodpowiedzialny militaryzm nie zostanie wyparty ze świata.”

Japończycy dopełnili swojej części umowy; teraz są pokojowi. Odwdzięczyli się. Gdyby nie japońscy intelektualiści tacy jak Ota Ryu, my na Zachodzie nigdy nie dowiedzielibyśmy się o istnieniu tajnej Zachodniej satanistycznej klasy rządzącej, która trzymała nas jako niewolników przez tysiące lat. Ta znajomość prawdy nas wyzwoli.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/12/07/it-is-time-to-rewrite-the-history-books-as-liberty-dawns-on-humanity/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2020/12/07/benjamin-fulford-nadszedl-czas-aby-przepisac-ksiazki-do-historii-podczas-gdy-wolnosc-swita-nad-ludzkoscia/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Tak właśnie działa schlebianie sobie, UCZCIWE, czyli zaufanie do siebie, pewność, połączona ze zwykłą skrupulatnością i zdrowym myśleniem.
  W zasadzie to wszystko co opisał Pan Benjamin napisałem w sobotę, tylko w wielkim skrócie. Na dwa dni przed tym zanim on zaczął pisać.

  Ale na Pana Benjamina trzeba brać poprawkę, ponieważ z wiekiem stał się po prostu populistą. On ma swoich czytelników głównie w Stanach i w tym kierunku pisze swoje felietony, na jego forum pojawiają się i inni z Australii czy Nowej Zelandii, ale odniosłem wrażenie, że to również ludzie mocno związani z Ameryką.

  Dlatego od dawna pisze tak, aby się po prostu podobało, pisze co ludziska chcą usłyszeć, w końcu płacą mu za to miesięczny abonament:-)

  Zatem nie będzie tak, że skończy się nagle wszystko, Pan Trump jeśli zostanie prezydentem, to tak jakby został kapitanem na tonącym statku. Pan Benjamin tego litościwie nie wspomina.

  Kolejna sprawa to kwestia Chin. Pan Benjamin uważa, że Chiny tak nagle tyle wynalazły nie biorąc pod uwagę tego, że może po prostu Chińczycy również nauczyli się już dobrze blefować?;-))

  Ja tego nie wiem, oczywiście, ale tak się składa, że prace nad reaktorem fuzyjnym trwają przynajmniej od lat 80-tych zeszłego wieku. Jak byłem młodszy był wówczas program SONDA, prowadzony przez Pana Kurka i Kamińskiego, już wtedy mówiono o rozpoczęciu budowy pierwszego takiego reaktora w Japonii.

  Komputer o którym mowa to również podejrzana rzecz. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę jaki jest kwadrat sto bilionów od najszybszego komputera, ale z grubsza powinien działać szybciej niż prędkość światła:-)

  Pan Fulford, skromnie, nie wspomniał również o tym, że pojawiły się informacje o udanej misji Chińskiej sondy na księżyc:-)

  To trochę inaczej jest. Chińczycy po prostu spokojnie czekają na upadek USA. Wówczas bez wojny i jakichkolwiek kłopotów po prostu przejmą co zostanie, jak już o tym pisałem.

  Na tym gruncie niezwykle ciekawie jawi się pewien niepozorny artykuł jaki ukazał się w Stanach, ale jedna ze stron w Polsce przetłumaczyła go.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-przewiduja-megaburze-ktora-moze-stworzyc-morze-srodladowe-wewnatrz-kalifornii

  W zasadzie to wygląda jak groźba, jeśli spróbujecie coś kombinować….:-)))

  Na podsumowanie mogę powiedzieć, że od tej soboty, wogóle gdzie nie spojrzeć pojawiają się bardzo dziwaczne informacje, Choćby na zacytowanej powyżej stronie, kilka ostatnich tematów.

  10.12.2020 – 16:48 dodał admin
  Według ONZ, jeśli nie zniszczymy gospodarki światowej, temperatura na świecie wzrośnie do 2050 roku o 3 stopnie

  10.12.2020 – 15:57 dodał M@tis
  Hakerzy włamali się do serwerów EMA i ukradli dane odnośnie szczepionki Pfizera

  10.12.2020 – 15:51 dodał admin
  Facebook w tarapatach. Internetowy moloch może zostać podzielony na części.

  10.12.2020 – 14:08 dodał M@tis
  Olbrzymia eksplozja zakończyła testy nowej rakiety SpaceX

  10.12.2020 – 11:16 dodał admin
  Pierwsze ofiary szczepień przeciw COVID-19 w Wielkiej Brytanii. Szczepionka może być niebezpieczna dla alergików!

  To nie są WYBRANE tematy, to JEDEN PO DRUGIM, jak nawałnica!:-)

  Na zakończenie, ludzie co inwestowali w szczepionki przestali w nie wierzyć, trwa realizacja zysków co powoduje duży spadek notowań tych koncernów

  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/20201209_205206.jpg?itok=dgblCJ-p

 2. notoruse says:

  Jestes niesamowity gosciu, nieomylny, najlepszy i zawsze pierwszy. Autor tekstu zapomina o jednej rzeczy, a mienowicie 3,5 roku ucisku. Poza tym kiedy Trumpa oglosza zwyciezca, zostanie w krotkim czasie zamordowany. Poza tym kiedy wygra, to jakim cudem zniesie szczepionki, skoro juz dawno mowi o szczepieniu z pomoca wojska? Jesli sie tak nie stanie, to co ze znamieniem bestii? Ten tekst to belkot.

 3. uzytkownik444 says:

  Rozwiązanie zagadki jest proste. Każdy manipulant przecenia swoje umiejętności.

Wypowiedz się