Nowa firma aby wypełnić próżnię w amerykańskim wojsku

16 listopada 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Zgodnie ze źródłami Pentagonu, FSB i MI6, utworzono nową firmę wojskową aby wypełnić pozostającą próżnię podczas gdy siły amerykańskie wycofują się z Bliskiego Wschodu, Afryki i innych krajów. Firma ma do dyspozycji setki tysięcy weteranów Sił Specjalnych z USA, Izraela, Wielkiej Brytanii, Rosji, Francji itp. Na jej czele stoi była agentka FSB i ekspertka sztuk walki.

To ogłoszenie pojawiło się podczas gdy pełniący obowiązki Sekretarza Obrony USA Chris Miller mówi:

“Nie jesteśmy narodem wiecznej wojny — jest to antyteza wszystkiego o co walczyliśmy i o co walczyli nasi przodkowie. Wszystkie wojny muszą się zakończyć.”

https://www.mcclatchydc.com/news/nation-world/national/national-security/article247175994.html#storylink=cpy

Źródła Pentagonu twierdzą, że z zadowoleniem przyjmują ten rozwój, ponieważ wojsko USA musi teraz skoncentrować się na obronie narodowej, co w dzisiejszych czasach oznacza głównie “upewnienie się, że USA nie staną się chińską kolonią.”

Według jej liderki:

Nowa firma ma silne doświadczenie w dziedzinie antyterroryzmu, cyberbezpieczeństwa i wywiadu. Jest apolityczna i nie związana z żadnym krajem. Celem jest wypełnienie luki pozostawionej przez wojsko USA poprzez zapewnienie bezpieczeństwa firmom i kluczowym ludziom w środowiskach wysokiego ryzyka.

Firma ma również na celu znalezienie rynków zbytu dla weteranów wojskowych aby upewnić się, że nie staną się nieuczciwi lub rozpoczną pracę dla terrorystycznej przykrywki Rothschildów, takiej jak Al Kaida, Państwo Islamskie, Antifa lub Black Lives Matter, itp.

Rozwój ten następuje w wyniku zmiany gwardii na najwyższych szczeblach zachodniej struktury władzy, podczas gdy Cesare Forni , szef masonów P3, podał się do dymisji, według źródeł P3. Istnieje teraz nowy zespół przywódczy wśród grup, które prowadzą zakony wojskowe, takie jak Rycerze Maltańscy, Templariusze, Krzyżacy itp. jak podają źródła.

Złożyli ofertę pokojową tajnym stowarzyszeniom azjatyckim, ale nie otrzymali odpowiedzi do czasu opublikowania tego raportu.

Brak porozumienia Wschód-Zachód na tym poziomie jest również tym co stoi za obecnym chaosem politycznym i impasem w USA.

Jasne jest, że mafia chazarska zaoferowała Chinom kontrolę nad USA w zamian za wsparcie finansowe. Plan zakładał, że Joe Biden zostanie prezydentem tylko po to, by w ciągu kilku tygodni zastąpić go chińskim przedstawicielem-niewolnikiem Kamalą Harris, według źródeł tajnego stowarzyszenia azjatyckiego.

Prezydent USA Donald Trump tymczasem nadal stanowczo protestuje przeciwko rażącemu sfałszowaniu wyborów prezydenckich w USA przez mafię chazarską i ich chińskich sojuszników. Ponieważ gorzka walka o wynik wyborów była szeroko opisywana gdzie indziej, nie zagłębimy się zbyt głęboko w ten temat w tym tygodniu.

Niemniej jednak, odnotowujemy nalot we Frankfurcie w Niemczech, gdzie serwer komputerowy użyty do sfałszowania wyborów w USA został przekazany amerykańskim żołnierzom po nalocie niemieckiej policji.

Próby przeczytania lokalnych artykułów o tym nalocie były cenzurowane.

https://newsla.localad.com/2020/11/14/did-the-us-raid-european-software-company-scytl-and-seize-their-servers-in-germany-our-intel-source-says-yes-it-happened/

Jednak oto raport oparty na USA, który nie został ocenzurowany.

https://www.thegatewaypundit.com/2020/11/us-raid-software-company-scytl-seize-servers-germany-intel-source-says-yes-happened/

Zauważamy również, że Trump otrzymał wojskowy plan działania aby poradzić sobie z fałszerstwem wyborczym mafii chazarskiej, a wszystko co jest wymagane, to jego podpis prezydencki aby to się stało.

https://8kun.top/qresearch/res/11637997.html#11638253

Militarnie mówiąc, wszystko co jest wymagane, to zajęcie siedzib sześciu dużych firm medialnych, które kontrolują 90% amerykańskich mediów korporacyjnych. Są to Viacom, News Corporation, Comcast, CBS, Time Warner i Disney. Ponadto siedziby Google, Facebook, Apple, Amazon i Microsoft musiałyby być zajęte. Ostatecznie trzeba dokonać kilkuset aresztowań w Waszyngtonie i okolicach. To będą zwykli podejrzani. Z czysto wojskowego punktu widzenia można to osiągnąć w ciągu 24 godzin.

Jeśli prezydent nie podejmie tych działań, amerykańscy patrioci i członkowie wojska, którzy liczą na Trumpa aby uratował Konstytucyjną Republikę, muszą zadać sobie kilka trudnych pytań.

Największym znakiem zapytania wokół Trumpa pozostaje jego poparcie dla masowych szczepień dla udowodnionej fałszywej pandemii Covid-19. Próbował ujawnić oszustwo na początku, a następnie zdał sobie sprawę z gniewu politycznego ostrego sprzeciwu, który stałby się kwestią wyborczą powodującą podziały, którymi Demokraci mogą go zaatakować. Tak więc pozwolenie Fauciemu i Brixowi na przyjęcie swoich zaleceń jako “ekspertów” może wydawać się najbezpieczniejszą strategią w miarę rozwoju “plandemii“.

Trump mógł przypuszczać, że unikanie milionów zgonów zostanie nagrodzone w dniu wyborów i prawdopodobnie nie docenił chóru śmierci MSM i nieuzasadnionej krytyki, która go czekała. Bez względu na to ile istnień ludzkich zostało uratowanych, Demokraci skupiliby uwagę na liczbie utraconych, a Joe wykonałby swoją rutynową – puste miejsce przy stole – przemowę do kamery, mając nadzieję, że wyborcy zapomnieli jak wyśmiewał zamknięcie lotów Trumpa z Chin w styczniu.

Większość ludzi umierających to osoby starsze mordowane przez przestępców takich jak Cuomo w domach starców w Nowym Jorku lub umieszczane niepotrzebnie pod medycznie szkodliwymi respiratorami aby uzyskać $ 39,000 premii ubezpieczeniowej, wygodnie ustawionej aby motywować wzrost liczby ofiar śmiertelnych przed wyborami.

Na przykład, Trump powiedział niedawno:

“W lipcu moja administracja osiągnęła porozumienie z firmą Pfizer, aby zapewnić 1,95 miliarda dolarów na wsparcie masowej produkcji i dystrybucji 100 milionów dawek, z opcją zakupu łącznie 600 milionów dawek wkrótce potem.”

https://www.npr.org/2020/11/13/932783668/trump-to-give-coronavirus-update-in-1st-remarks-since-bidens-win

Pfizer to ta sama firma, która została zmuszona m.in. do płacenia odszkodowań prawnych nigeryjskim rodzinom za przeprowadzenie rzekomo nielegalnego badania klinicznego leków na zapalenie opon mózgowych u dzieci. Wiele z tych dzieci zostało sparaliżowanych po próbach, a czworo dzieci zmarło.

https://www.africanews.com/2020/11/14/trump-touts-questionable-pfizer-covid-19-vaccine-post-election-loss/

Teraz Trump tweetuje, że Pfizer wyprodukował świetną i bezpieczną szczepionkę daleko przed harmonogramem…nie możemy tracić czasu i możemy tylko dać ją tym państwom, które natychmiast użyją szczepionki.”

Sam Pfizer mówi:

“Naukowcy przewidują, że zastrzyki będą powodować osłabiające grypopodobne skutki uboczne – w tym ból ramion, bóle mięśni i gorączkę – które mogą trwać kilka dni i tymczasowo odsuwać niektórych ludzi od pracy lub szkoły.”

https://www.yahoo.com/news/covid-19-vaccine-may-unpleasant-100438136.html

Nawet ludzie wysoce wypranymi mózgami w Washington Post w końcu zaczynają się budzić i opublikowali felieton, który po części mówi:

“Po tak dużej liczby śmierci i chorób, tajemnica z pierwszych dni powieści koronawirusa nie została jeszcze rozwiązana. Nadal nie rozumiemy jego pochodzenia ani jak stał się globalnym zabójcą. Odpowiedzi leżą w Chinach i całkiem możliwe, że poza nimi. Świat potrzebuje wiarygodnego i bezstronnego dochodzenia aby lepiej przygotować się na przyszłe pandemie.”

https://www.zerohedge.com/geopolitical/we-need-full-investigation-wapo-questions-covid-origins-10-months-after-zero-hedge

Elon Musk powiedział niedawno: “Dzieje się coś niezwykle fałszywego” po dwóch testach pozytywnych i negatywnych na cztery testy na koronawirusa podanych przez tę samą pielęgniarkę przy użyciu tego samego urządzenia testującego. Teraz Musk został najwyraźniej odsunięty z “Covid-19.”

https://www.rt.com/usa/506551-musk-covid-tests-positive-negative/

Cóż, Washington Post i pan Musk, oto co MI6 ma do powiedzenia na ten temat:

“11 lutego 2020 roku, w rzeczywistości to Światowa Organizacja Zdrowia – WHO – oficjalnie zmieniła nazwę tego nowego koronawirusa, SARS-Cov-2, z niesławną teraz etykietą Covid-19 i akronimem dla Certyfikatu Szczepień ID19

Ten program szczepień ma na celu ograniczenie swobody przemieszczania się za pomocą technicznych paszportów zdrowia wewnątrz konstytucyjnie nielegalnych ‘zamkniętych’ światowych państw narodowych. Jest to taktyczne rozmieszczenie w strategicznym niewypowiedzianym akcie wojny hybrydowej globalnego ludobójstwa lub asymetrycznej wojny przez przestępczy syndykat, który dąży do wymordowania ogromnej większości ludności świata. Następnie za pomocą zaawansowanej technologii chce wywrzeć globalny stan całkowitej kontroli i całkowitego zniewolenia. Innymi słowy Ludobójczy Globalny Totalitarno-Ekstremistyczny Globalny Terroryzm.”

Inną możliwością jest to, że cały ten przekręt COVID jest używany jako rodzaj ceremonii inicjacji dla pewnego rodzaju globalnego “resetu“, czy to dobroczynnego, czy innego.

Na przykład Premier Kanady Justin Castro w zeszłym tygodniu powiedział: Ta pandemia dała szansę na reset. To nasza szansa na przyspieszenie naszych przed-pandemicznych wysiłków na rzecz nowego wyobrażenia sobie systemów gospodarczych, które rzeczywiście odpowiadają globalnym wyzwaniom, takim jak skrajne ubóstwo, nierówności i zmiany klimatu.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/on-video-canada-s-prime-minister-admits-covid-19-is-opportunity-to-bring-in-great-reset-i-e-worldwide-communism

Ponadto, mamy nadzieję, że to jakiś żart, zauważamy, że rząd kanadyjski wystawił następującą ofertę przetargową:

“Statistics Canada (STATCAN) wymaga zakupu, dostawy, rozładunku i uruchomienia 2 nowych programowalnych w pełni hydraulicznych gilotyn (zwanych dalej Gilotynami), w tym wszystkich powiązanych akcesoriów niezbędnych do spełnienia niniejszego wymogu, a także szkolenia praktycznego dla wyznaczonych operatorów zlokalizowanych w Krajowym Regionie Stołecznym (NCR).”

https://buyandsell.gc.ca/procurement-data/tender-notice/PW-PD-005-78707

Nawet jeśli to wszystko jest jakimś wielkim żartem tajnych stowarzyszeń i elit, sytuacja na Ziemi dla przeciętnego człowieka nie jest zabawna. W rzekomo bogatych Stanach są teraz miliony Amerykanów, którzy polegają na dobroczynności aby uniknąć śmierci głodowej. Na przykład, dwa miliony ludzi otrzymuje pomoc żywnościową w wielkim Nowym Jorku i 500000 otrzymuje ją w obszarze zatoki San Francisco.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/bay-area-food-bank-now-serves-500k-working-poor-demand-doubles

Sytuacja jest tak tragiczna, że w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy ponad 300 tys. Nowojorczyków zrezygnowało z Wielkiego Jabłka, pokazują nowe statystyki.

https://nypost.com/2020/11/14/new-stats-reveal-massive-nyc-exodus-amid-coronavirus-crime/

Na całym świecie sytuacja osiągnęła punkt, w którym David Beasley, szef Światowego Programu Żywnościowego mówi, bez miliardów dolarów, w 2021 roku będziemy mieli głód o biblijnych rozmiarach.”

Ogólnie rzecz biorąc, im dłużej Zachód, zwłaszcza USA, pozostaje sparaliżowany przez kryzys przywództwa, tym silniejsza stanie się Azja.

W ubiegłym tygodniu podpisano umowę RCEP o regionalnym kompleksowym partnerstwie gospodarczym pod przewodnictwem Chin. Zrzesza posiadajace 10 członków Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN), Chiny, Japonię, Koreę Południową, Australię i Nową Zelandię. Inne kraje, takie jak Kanada, Wielka Brytania i Indie również rozważają dołączenie.

https://www.reuters.com/article/us-asean-summit-rcep-signing/asia-forms-worlds-biggest-trade-bloc-a-china-backed-group-excluding-u-s-idUSKBN27V03O?utm_source=reddit.com

W tym co może, ale nie musi być związane z rozwojem wydarzeń, mamy raport japońskiego wywiadu wojskowego, że wiceprezydent USA Mike Pence zabrał premiera Japonii Yoshihide Suga na ceremonię czczenia Molocha (aka Szatana), zanim pozwolono mu zostać premierem Japonii. Suga zwrócił się teraz przeciwko USA, dołączając do RCEP.

Stany Zjednoczone Chin! To zemsta dla Chin za pomoc w sfałszowaniu wyborów dla Bidena. Mafia chazarska zgodziła się nawet przekazać Nową Zelandię i Australię.

Podsumowując, Białe Kapelusze w amerykańskim wojsku i agencjach muszą zmusić Trumpa do podjęcia działań wojskowych przeciwko mafii chazarskiej w USA.

Jeśli Trump nie podejmie działań, muszą poważnie zaplanować utworzenie tymczasowego reżimu wojskowego w celu oczyszczenia szamba znanego jako Waszyngton DC.

W przeciwnym razie jest tylko kwestią czasu zanim sami będą zmuszeni ustawić się w kolejce po żywność i zaakceptować szczepionkę COVID RFID w zamian za cyfrowy portfel.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/11/16/new-military-company-to-fill-in-u-s-military-vacuum/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2020/11/19/benjamin-fulford-nowa-firma-aby-wypelnic-proznie-w-amerykanskim-wojsku/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Pan Fulford gadu gadu jak zwykle o polityce, zakonach, sektach, politykach, wyborach, pieniądzach, złocie i innych, ważnych dla każdego z nas tematach:-)

  Ja jednak zacytuję o czym dzisiaj myśli przeciętny Amerykanin, jakie swoje obawy publikuje na swoim prywatnym blogu i wokół czego krążą jego myśli?

  TŁUMACZENIE WŁASNE:
  http://82.221.129.208/.uz2.html

  NAPRAWDĘ niepokojące rzeczy na poczcie, która wydaje się działać teraz (po latach niedziałania)
  Oriana wysłała film, na którym Bill Gates mówił o wypuszczeniu na wolność ospy i to mnie nie uszczęśliwiło. Chociaż po dokładnym zbadaniu wybuchu epidemii w Senegalu wydaje się, że może to być ospa mniszka, Bill Gates rzeczywiście mówił o genetycznie zmodyfikowanej ospie i jak musieliśmy być na nią przygotowani. UROCZY. Prześpię się z tematem. NIE.
  Peter z Australii wysłał coś, co jeszcze bardziej mnie zaniepokoiło. Powiedział, że Australia będzie mieć PEŁNY identyfikator cyfrowy i nie określił dokładnie warunków tego, po prostu stwierdził, że WSZYSTKIE firmy muszą teraz cyfrowo zidentyfikować wszystkich klientów, a klienci, którzy nie mieli smartfona, aby to ułatwić, musieli wypełnić dokumenty umożliwiające ich identyfikację, aby można było sporządzić zapis cyfrowy. Powiedział, że nie obchodzi ich, jak to się robi, o ile powstaje płyta cyfrowa. Dlaczego potrzebują cyfrowego zapisu na wszystkich? Z pewnością chciałbym wiedzieć. Właściwie / sarc. Wiem.

  Również Trump jest tak źle traktowany, że naprawdę myślę, że nadszedł czas, aby poważnie zastanowić się nad przygotowaniem się do upadku. Jeśli masz nieruchomość, w której możesz się ukryć lub jakiekolwiek schronienie poza zasięgiem wzroku jakichkolwiek dróg lub innych obszarów, do których można się dostać, prawdopodobnie powinieneś umieścić tam schronienie i ukryć się.

  Konsekwentnie stwierdzałem w przeszłości, że prawdopodobnie najlepiej byłoby zrobić to w miastach, ale po przeczytaniu obszernej literatury na temat przejęć komunistycznych najlepszym scenariuszem jest samowystarczalność w tajnym miejscu z dala od miast. Jednak musi być CAŁKOWICIE UKRYTE, bo inaczej komunistyczni zbirowie go znajdą i spalą.

  Oto, jak zbudujesz schronienie za praktycznie nic.
  Ja to zrobiłem. Działa IDEALNIE.
  Znajdź najbardziej nieznane miejsce na swojej działce – miejsce, którego nie widać z drogi ani z żadnego otwartego obszaru na Twojej posiadłości. Weź łopatę i wypoziomuj obszar o szerokości około 10 stóp i długości 20 stóp. Nie idź szerzej, jeśli to zrobisz, sprawy się skomplikują. Nie idź węższym, bo to będzie do dupy. Nie schodź mniej niż 20 stóp, bo oszalejesz.

  Obejdź wszystkie place przemysłowe i zbierz wszystkie wyrzucone palety, których nikt nie chce. Połóż je na swoim poziomie. Wybierz palety, które mają deski blisko siebie, abyś mógł położyć tekturową podłogę i nie przesuwać przez nią stóp. Jeśli dostaniesz swoje palety, będziesz mieć podłogę znajdującą się 4 cale nad ziemią i będzie DARMOWA. To ogromny bonus, który MUSI zostać zrobiony, bo inaczej pożałujesz, że tego nie zrobiłeś, gdy pada deszcz. Możesz nawet rzucić na niego dywan, jeśli możesz go dostać za darmo.

  Następnie zbuduj ramę z desek 2X1 (to minimum, można to zrobić z lepszym drewnem, ale koszt jest problemem, prawda?) Jeśli ograniczysz ją do 10 stóp szerokości, 1X2 wytrzymają całkiem spore obciążenie śniegiem. upewnij się, że ściany opadają aż do ziemi, na ZEWNĄTRZ palet. Oczywiście musisz przynajmniej wykonać prymitywną pracę kratownicową na dachu (kratownica ramy A, która ma tylko jedną poziomą deskę, będzie działać) Na rozpiętości 10 stóp, która będzie idealnie w porządku. Wykonuj swoje ściany z tymi samymi 1X2. Do tych desek przyczepiasz karton. Aby zabezpieczyć karton, wykończyć papierem smołowym. To pojawia się w rolkach i możesz je zdobyć w Home Depot lub Lowes lub gdziekolwiek –

  Twoje deski powinny być oddalone od siebie o około 16 cali. W przypadku konstrukcji drewnianej, która jest idealna, nie tylko pasuje do arkusza sklejki, ale jest wręcz doskonała.

  Co najmniej jeden bok każdej ściany oraz dach należy przykryć tekturą, przykręconą do drewna krótkimi wkrętami do płyt kartonowo-gipsowych. To da Twojemu schronieniu całą potrzebną siłę, pod warunkiem, że pokryjesz zewnętrzną stronę papą, aby nigdy nie zamokła.

  Będzie to łatwe do szybkiego ustawienia. Będzie kosztować około 600 dolarów za 200 stóp kwadratowych. Jeśli czujesz się rozbrykany, zrób obie strony ściany tekturą i umieść izolację z włókna szklanego wewnątrz ściany, między kartonem. To schronienie, jeśli zostanie wykonane prawidłowo, z łatwością przetrwa 10 lat. Sam karton zapewni DUŻO izolacji, z włóknem szklanym wewnątrz ścian i dachu, karton będzie izolował DRASTYCZNIE lepiej niż ta sama praca wykonana ze sklejki i blach.

  Nie lekceważ, jak dobry karton się do tego nadaje. Dopóki nigdy nie zamoknie, będzie trwać DŁUGO. I nie możesz pobić ZA DARMO. Karton będzie DUŻO cieplejszy niż płyta gipsowo-kartonowa i sklejka, a BONUS: wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz ZA DARMO.

  Oto ogólnie minimalne rozmiary budynków:

  Sam jeden facet: 10X10. 100 stóp kwadratowych. Para: 10X 20, (200 stóp kwadratowych) Dodaj 50 stóp kwadratowych na dziecko MINIMUM, w formie sypialni o wymiarach co najmniej 7×7 stóp. 5X10 prawdopodobnie również będzie dobrze działać. Cokolwiek jest praktyczne w danej sytuacji.

  To minimum, które zadziała.

  Nie idź ekstrawagancko, ekstrawagancja jest O wiele trudniejsza w sytuacji przetrwania niż minimum. Więcej drewna spalano na ciepło, bardziej widoczne, dużo droższe. . . . i oczywiście łazienka to las. Nie kłopocz się nawet próbą zmuszenia tego do pracy w twojej „szopie z papy”.

  MASZ LĄD ZA NIC? ZAJMUJ SIĘ TERAZ, POWAŻNIE, TEN TYP SCHRONISKA BĘDZIE DZIAŁAĆ. Zbudowanie tego zajmie tylko kilka dni. Ktoś z doświadczeniem mógłby to zrobić w jeden dzień. Jeśli masz wiertarkę akumulatorową, do wszystkiego zalecam używanie śrub. Użyj możliwie najkrótszych, aby przymocować karton, aby uniknąć naprężenia drewna, jeśli używasz 1X2, aby obniżyć koszty.
  ZABEZPIECZ WSZYSTKO MOŻLIWE JUŻ TERAZ W FORMIE AKTYWÓW, JEST WYSOCE PRAWDOPODOBNE TWOJE KONTA ZOSTANĄ ZAMROŻONE. O wiele lepiej mieć magazyn żywności, gaz i naboje niż pieniądze w banku!

Wypowiedz się