Prof. Andrzej Zapałowski: Dywersyjna rola PiS.

Unicestwienie polskiego rolnictwa jest na rękę zagranicznym żywiołom kosmopolitycznym dla których masa polskich, konserwatywnych rolników jest solą w oku: wszak oderwanym od swych korzeni i tradycji narodem łatwiej manipulować i rządzić.

Legislacyjne morderstwo polskiego rolnictwa, które dokonuje PiS wespół z lewicą ma jeszcze jeden bardzo ważny aspekt. Otóż na skutek tych obłąkanych pomysłów w niedługim czasie liczba rolników w Polsce będzie śladowa. W ten sposób zniknie jedna z ostatnich zwartych, w miarę zorganizowanych grup społecznych w Polsce, która przywiązana jest do tradycyjnych wartości.
.
Wszak rolnik żyje w zgodzie z naturą, z cyklem czterech pór roku i dzięki codziennej ciężkiej pracy zbiera później plony. Wbrew temu, co wmawia nam PiSowska i lewacka propaganda rolnicy szanują i dbają o swoje zwierzęta. Znam wielu rolników i wiem, że mają ogromny szacunek dla zwierząt, które hodują.
Po prostu to widzę.
Unicestwienie polskiego rolnictwa jest na rękę zagranicznym żywiołom kosmopolitycznym dla których masa polskich, konserwatywnych rolników jest solą w oku: wszak oderwanym od swych korzeni i tradycji narodem łatwiej manipulować i rządzić. To po pierwsze.
.
A po drugie zniszczenie polskiego rolnictwa oznacza przejęcie rynków zbytu przez zagraniczny kapitał korporacyjny, bo działania PiS jako podwykonawcy dyrektyw obcych żywiołów politycznych i ekonomicznych zmierzają w następującym kierunku:
Polacy mają jeść mięso, ale nie od polskiego rolnika tylko od zagranicznych korporacji, na dodatek zmodyfikowane genetycznie.
.
To wszystko wpisuje się w dywersyjną logikę działalności partii PiS.
Warto zwrócić uwagę na takie zjawisko: PiS sieje propagandę, że jest za wartościami tradycyjnymi, rodzinnymi, ale pomimo tego, że od 5 lat mają większość w Sejmie do tej pory nie zablokowali legislacyjnie możliwości uprawiania propagandy LGBT w szkołach i na uczelniach wyższych. 
.
W Polsce za rządów PiS rewolucja LGBT gwałtownie przyspieszyła: tęczowe piątki w szkołach, szczególnie w dużych miastach są normą. Propaganda LGBT szaleje na uczelniach wyższych i coraz częstsze są przypadki sekowania naukowców, którzy deklarują przywiązanie do tradycyjnych wartości.
.
Normą jest bezkarne profanowanie przez aktywistów LGBT najświętszych symboli religijnych i narodowych Polaków. Rząd PiS jest bierny – przyzwala na to pomimo tego, że propagandowo głosi, iż jest patriotyczny i katolicki.
.
Przypomnę, że to rząd PiS przekazał z naszych, zwykłych Polaków podatków 20 mln zł jednej najbogatszych na świecie amerykańskiej korporacji finansowych JP Morgan na zainstalowanie się w naszym kraju, po czym JP Morgan wsparł finansowo paradę LGBT w Warszawie. Te działania PiS są zgodne z niechlubnym planem nakreślonym przez przemyski PiS: „Prowadzenie polityki w oparciu o Katolicką Naukę Społeczną Kościoła w tym przypadku nie zadziała”.
.
To jest wygodne dla tych, którzy chcą przeprowadzenia rewolucji LGBT w Polsce. PiS udając partię przywiązaną do tradycyjnych wartości zbałamucił elektorat katolicki i tradycyjny, który głosuje na polityków PiS naiwnie im wierząc.
.
W ten sposób ten tradycyjny elektorat jest kontrolowany przez PiS – podwykonawcę dyrektyw zagranicznych żywiołów politycznych i ekonomicznych i w zasadzie jakikolwiek opór (z wyjątkiem środowisk skupionych wokół Konfederacji) wobec rewolucji LGBT nie występuje.
.
Praktyka bowiem pokazuje, że PiS swą biernością legislacyjną w tym aspekcie pozwala na przyspieszenie rewolucji LGBT w Polsce. Po prostu PiS jest swego rodzaju „bezpiecznikiem” tej rewolucji – kanalizuje elektorat katolicki i tradycyjny, a tymczasem w naszym kraju pod ich rządami rewolucja LGBT szaleje sobie w najlepsze i zdobywa kolejne przyczółki.
.
Podobnie jest z polskim rolnictwem. PiS zbałamucił rolników, którzy zaufali partii Jarosława Kaczyńskiego. Efekt? Legislacyjne morderstwo na polskim rolnictwie.
.
Następne w kolejce do zniszczenia przez PiS przewidziane jest polskie górnictwo. Na tym polega dywersyjna istota funkcjonowania partii PiS, że pod osłoną rzekomo patriotycznego i katolickiego rządu PiS w Polsce realizowane są skrajnie lewackie projekty z zakresu inżynierii społecznej i antypolskie działania w wymiarze ekonomiczno-gospodarczym.

Dlatego postawiłem tezę, że to jest balcerowiczowska Unia Wolności bis.

Andrzej Zapałowski, Przemyśl
z profilu fb
na zdjęciu autor
20.09.2020

Źródło:http://www.mysl-polska.pl/2494

Wybrane komentarze

Tu

Warto też wspomnieć o jeszcze jednej kwestii. Mianowicie i Kościół w Polsce i polski chłop to ci, którzy posiadają własność, co pewnie spędza sen z oczu wszelkim postępowcom. Tu nie tylko o LGBT chodzi, tu chodzi o to, aby obrabować te dwie grupy społeczne.

zbig71 24.09.2020 21:13:37

@ Autor – 5*

5* – za właściwe poglądy

Szkoda, że autor nie widzi szerszego kontekstu i kręgu antypolskich dywersantów utrzymywanych przez polski lud, gdy pisze:

„PiS udając partię przywiązaną do tradycyjnych wartości zbałamucił elektorat katolicki i tradycyjny, który głosuje na polityków PiS naiwnie im wierząc.”

A trzeba koniecznie i o tym pamiętać:

kard. J. Glemp, 2003r. – „Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wierzę, że to jest Boży zamysł.”

Rzeczpospolita 24.09.2020 21:17:51

@MacGregor 20:33:35

Witaj 🙂
O tym, że PiS to zaprzedane qurvy piszę od lat. Bardzo chciałem się mylić, ale niestety miałem i mam rację. W związku z tym ci co na nich głosują, to minimum idioci, a ci świadomi to zdrajcy. Innego wytłumaczenia nie ma.

Jarek Ruszkiewicz SL 24.09.2020 22:14:55

@Rzeczpospolita 21:17:51

Glemp nie kłamał. Tylko, że ich „bogiem” jest szatan.

Jarek Ruszkiewicz SL 24.09.2020 22:16:19

@Jarek Ruszkiewicz SL 22:14:55

Ano miałeś rację.
U mnie nastąpił autentyczny przełom, kiedy obserwowałem stosunek naszych kretynów do prób obalenia Łukaszenki.
niedawna piątka dla zwierząt i cwelowanie wewnętrznej opozycji jest dla mnie szokiem, jakiego nie doznałem od lat – jak Boga kocham

MacGregor 24.09.2020 23:08:05

@MacGregor 23:08:05

Nie jest grzechem mylić się, grzechem jest świadomie trwać w błędzie.
Witaj wśród żywych 🙂

Jarek Ruszkiewicz SL 24.09.2020 23:18:37

@Jarek Ruszkiewicz SL 22:16:19

Kłamał Glemp, kłamał JPII, kłamał żydo-katolicki Kościół.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=sA8bsDS3KuY&feature=emb_logo

Czyżby hierarchia Kościoła o tym nie wiedziała?

Dania, czerwiec 1992 r. – Duńczycy odrzucają w referendum traktat z Maastricht – nie chcą budować Unii Europejskiej. Rozpoczyna się zmasowana propaganda medialnych ataków i politycznego szantażu. Po 11 miesiącach zmuszono Duńczyków do ponownego referendum. Traktat z Maastricht zostaje przyjęty minimalną większością głosów – oszustwo władzy? Duńczycy są tego pewni. W proteście wychodzą na ulice. Do protestujących wychodzi także policja – i strzela. Strzela ostrą amunicją. Padają zabici, są ranni.

Referendum akcesyjne Polski do unii w 2003r. trwało dwa dni. Zainteresowanie Polaków wstąpieniem do Unii Europejskiej najlepiej wyraziła wyborcza frekwencja. Pierwszego dnia referendum do urn przyszło 17% uprawnionych do głosowania Polaków. Po dwóch dniach frekwencja wyniosła 53%.

Ale, czy referendum nie zostało sfałszowane, jeżeli miesiąc później sejm RP podjął uchwałę nakazującą zniszczenie całej referendalnej dokumentacji?

Dlaczego tak szybko zatarto ślady po brzemiennej w skutki decyzji Polaków?

Rządzący zniszczyli ślady własnego oszustwa – to jedyny logiczny wniosek.

Rzeczpospolita 24.09.2020 23:34:35

@Rzeczpospolita 23:34:35

Oczywiście, że był wałek na wielką skalę.
Dlatego każdy wyborca PiS jest albo zdrajcą albo idiotą. Choć ostatnio coś przycichli.

Jarek Ruszkiewicz SL 24.09.2020 23:58:26

Witam Mak Grzegorza!

„Wbrew pozorom korwinowskie „PiS-PO jedno zło” przeszkadzało mi w zrozumieniu, ze PiS to de facto ekspozytura globalistów w przebraniu patriotów.”

Cieszy Twój powrót, jak również, tym bardziej, Twój come-to-Jesus-moment dotyczący PiSu. Oby tak dalej! Może i z tym żelastwem w głowach Rycerzy też da się coś zrobić…

Pozdrawiam serdecznie,

Lotna 25.09.2020 03:52:09

„Unicestwienie

polskiego rolnictwa jest na rękę zagranicznym żywiołom kosmopolitycznym…”
—————-
Tak – te żywioły to światowa żymokomuna czyli ci – co to ich ojcem jest diabeł – i nie ja to pierwszy stwierdziłem ani żaden człowiek na Ziemi. Stwierdził to sam Syn Boga Ojca – Jezus Chrystus i zrobił to nie dla jaj. Nie dla jaj!
————–
„Dlatego postawiłem tezę, że to jest balcerowiczowska Unia Wolności bis.”
————–
To jest żymokomuna i opłacanych przez nią a windowanych na świeczniki – tabuny:
wariatów, świrów pospolitych, różnej maści zboczeńców seksualnych i intelektualnych, kurew, złodziei, bandytów, etc.
Słowem cały ten w/w rynsztok – ta patologia w naturze – służy bezrefleksyjnie dzieciom diabła do zniszczenia człowieka stworzonego przez Boga – na Ziemi.
Wniosek?
Prof. Andrzej Zapałowski – to niemal samotny żagiel na oceanie smoły i siarki – a i tak dodaje otuchy. Czapki z głów!

demonkracja 25.09.2020 08:28:54

@zbig71 21:13:37

Nie bądź śmieszny, KK ręka w rękę idzie z tą mafią. Nie zastanowiła cię ostatnia ustawa o obrocie ziemią ? Nie bój się KK zawsze dogada się z innymi grupami wyznaniowymi, żeby stać się głównym elementem w pośrednictwie obrotu ziemią. Załóżmy że masz kasę, masz plan założenia intratnej uprawy czy hodowli, jesteś obywatelem Polski i du..a bo nie kupisz ziemi żeby zrealizować swoje plany, bo nie jesteś rolnikiem, księdzem czy rabinem.

marek500 25.09.2020 08:42:32

Autor

Sługusy lichwiarzy, jakim jest PiS, niszczy nie tylko rolnictwo, niszczy również Bałtyk i Polskie rybactwo bałtyckie, pozwalając na połowy paszowe, które niszczą florę i faunę na Bałtyku. A teraz pozwalają na sprowadzenie ponad 40 ton śmieci z Niemiec, bo kasa jest już pusta.

Pyra z Wildy 25.09.2020 09:07:55

@Jarek Ruszkiewicz SL 23:58:26

Dlatego każdy wyborca PiS jest albo zdrajcą albo idiotą. Choć ostatnio coś przycichli……

A ja dla odmiany, za typowego idiotę mam każdego, kto jak zdarta płyta powtarza na okrągło i bez opamiętania .

PiS PO jedno zło.

Nie dostrzegając różnicy pomiędzy takimi politykami jak J. Kaczyński, a Tusk.
Pomiędzy *uj, dupa i kamieni kupa, a 500 plus.

Pomiędzy przewałkami VAT–owskimi a zastopowaniem tych przewałem i skierowanie odzyskanych środków do polskich rodzin i do polskiej gospodarki.

Zło ma różne kształty i różne natężenie, ale czy typowemu idiocie warto o tym przypominać?
Ponoć linie papilarne różnią się od siebie na miliony sposobów, typowy idiota jest jak spod sztancy, typowy

Więc szanowny Spiryto przestań pie..lić, że ci co zagłosowali na PiS to idioci czy zdrajcy, bo by wychodziło, że ci co zagłosowali na PO i inne partie to młodzi wykształceni z wielkich miast światli i wybitni obywatele.

Oświat 25.09.2020 09:44:22

  • @Oświat 09:44:22

//*uj, dupa i kamieni kupa, a 500 plus//

No i co że 500+ ? **uj dupa i kamieni kupa jak była tak i jest. A nawet jest jakby bardziej widoczna. Ci z PO czy to przypadkiem czy rozmyślnie unikali politycznych sytuacji konsekwencją których jest przeczołgiwanie, jak również tarzanie w smole i pierzu, naszej drogiej ojczyzny.

ikulalibal 25.09.2020 09:52:17

@ikulalibal 09:52:17

No i co że 500+ ?….
Powiedz to matce, która ma czworo dzieci i męża zarabiającego 2500 zł brutto.

  • @Oświat 09:44:22
————–
„Nie dostrzegając różnicy pomiędzy takimi politykami jak J. Kaczyński, a Tusk.
Pomiędzy *uj, dupa i kamieni kupa, a 500 plus.”
————–
Panie @Oświat – po pierwsze to PO i PiS jako jedna żymokomuna – ściśle współpracują w obracaniu sierot po Polsce w atrapie Polski i samej atrapy Polski w szatańskie odchody.
Po drugie – to tylko kura nie odróżnia stróżki ziarna, które rozsypała wcześniej cyganka aby jej ta kura do ręki sama przyszła – od ziarna dla nie przeznaczonego – przez jej gospodarza.
Wniosek?
Proszę Panie @Oświat popatrzeć i zobaczyć to co jest w realu a nie w TV.

demonkracja 25.09.2020 10:02:20

@Oświat 10:10:54

// On nigdy o Polsce nie będzie mówił źle, nigdy nie nazwie jej atrapą. //

Jesteś tego pewien że „nigdy” ?
Bo z tego co pamiętam „tradycje” donoszenia na polskie PAŃSTWO zapoczątkował PIS w związku ze Smoleńskiem. Do róznych unijnych instancji, co rusz leciała PIS-owska skarga na nieomal każdą strukturę naszego państwa.
Przed PIS-em nikt tego nie robił. Żarli się, ale nie wynosili za próg.

ikulalibal 25.09.2020 10:20:39

@Lotna 03:52:09

Witaj

To nie jest tak, że byłem z zakonie pisolubów, już rok albo i dwa temu powtarzałem za znerwicowanym Tomkiem Gryguciem, że wobec PiS-u PO to partia ludzi uczciwych, którzy mają na czołach wypisane czerwoną szminką ZDRADA.

Coś we mnie pękło po zamieszkach na Białorusi, zaś cala sytuacja wobec piątki dla zwierząt to jest już moje „non possumus” czyli nie mam wyjścia,

Co do Twojej niechęci do KK – masz o tyle rację, że większość jego hierarchów w Polsce zdradziła i to podwójnie, zarówno Boga jak i naród, ale nie kiedyś, tylko teraz, po 1990.

pozdr

MacGregor 25.09.2020 12:31:31

@d.jaś 10:02:00

Miło mi, ale nie jestem z kolegą Zawiszą w zmowie – odpusciłem pisanie na ponad pół roku ze względu na sprawy prywatne – pisze o tym tutaj:

https://macgregor.neon24.pl/post/157842,powrot-blogera-marnotrawnego

No i nie wiem, z jakiego powodu miałbym byc starym sprawdzonym towarzyszem.
Ja akurat od powiedzmy 25 lat mam przechył narodowy, niedawno całkowicie wyzwoliłem się spod złowrogiego uroku korwinizmu (o czym napiszę) choć jestem w jakimś sensie (niedogmatycznym) wolnorynkowcem.
Poza tym jestem katolikiem skłaniającym się ku konserwatyzmowi (to może też i kwestia wieku) i w tym sensie mój profil jest chyba dośc daleki od kol. Zawiszy.

pozdrawiam

MacGregor 25.09.2020 12:37:42

500+ to znieczulenie narodu przed transplantacją!
500+ to znieczulenie narodu przed transplantacją! Tyle, że Polska został znieczulona nie po to, żeby jej coś transplantować, ale po to, żeby wykroić z polskiej gospodarki organy na handel. Na razie widać, że na przehandlowanie przeznaczono polski rynek energetyczny po zarżnięciu górnictwa oraz rynki żywności po zarżnięciu rolnictwa. Także usługi powiązane z turystyką i gastronomią są zarzynane na naszych oczach. Złoża kopalne też zapewne czekają na zagranicznych posiadaczy. A co jeszcze jest w planach i wykonaniu na znieczulonym 500+ społeczeństwie? Budowanie zamordyzmu w elektronicznym gułagu światowym. I inne niespodzianki dla uśpionych, którzy wybudzenia mogą stwierdzić, że nawet ręki w nocniku nie mają, bo ją odcięto i sprzedano. Tanio Polskę uśpiono jak porównać te marne 500+ z socjalem w Zachodniej Europie czy nawet w Europie Południowej.

RuchOporu2020 25.09.2020 13:12:36

@Oświat 09:44:22

Chyba Pan za dużo ogląda dziennik TVP a za mało rozgląda dookoła. Czas spraw sądowych się wydłużył, wałki vatowskie okazały się nie takie wielkie, jak to na początku przedstawiali. Dzisiaj coś wymownie milczą w tej kwestii. Cela + też jakoś popadła w zapomnienie. Rekordowe zadłużanie państwa też dla Pana jest niczym. Ale to wszystko jest niczym w porównaniu z wasalizacją Polski. Dziś władza może się niczym nie przejmować, bo tak jak w republikach bananowych, jeżeli będzie wypełniała polecenia suwerena to będzie mogła bezkarnie trwać wiecznie. Już te 5,5 tyś żołnierzyków skutecznie to zagwarantuje, a jak coś bezpiecznie ewakuuje.

marek500 25.09.2020 13:32:10

@Oświat 09:44:22

I jeszcze jedno. Indianie też się cieszyli jak dostawali nic nie warte szklane paciorki.

marek500 25.09.2020 13:33:42

Rządowo-opozycyjno-kościelny sojusz w usypianiu Polski

Jakże żałosny jest obraz polskich środowisk patriotycznych, narodowych, konserwatywnych, które dały się zaciągnąć na wojnę tęczową i zużywają swój czas na walkę z tęczowymi wiatrakami, a tymczasem ci, którzy ich do tej walki zagrzewali, cicho i sprytnie budują w Polsce światowy totalitaryzm w porozumieniu z tymi siłami, które zagrzewały środowiska tęczowe do tęczowej rewolucji i obalania konserwatyzmu.

Tęczowi i antytęczowi prowadzą spory o to, ile prawidłowo i w jakich odcieniach pasków powinna mieć tęcza, która tęcza profanuje, a która uświęca oraz jak geje i lesbijki rozbijają heteroseksualne, betonowo świątobliwe rodziny. A tymczasem mury 5G cyfrowego gułagu światowego rosną, rosną rosną. A kolejne cegiełki dokładają do nich mularze z rządu, opozycji i władz kościelnych. A wy dalej bawcie się tęczą… jak dzieci w piaskownicy.

RuchOporu2020 25.09.2020 13:40:24

@1normalnyczlowiek 13:44:15

500+ zostało porównane z socjałem w Europie Zachodniej i Południowej i marnie wypadło. Nie było w komentarzu socjałem nazwane, bo nim nie jest. Socjał jest dla najbiedniejszych, a 500+ jest dla wszystkich, nawet najbogatszych.

Nawiasem pisząc: skoro jesteśmy w UE i mamy ceny jak w reszcie UE, a podatki większe, to i zarobki, i socjał powinnny być eurounijne. Tymczasem kolejne rządy godzą się, żeby Polska była wewnętrzną kolonią UE i nawet jeśli coś PO-PiS-kują o wstawaniu z kolan, to chyba tylko po to, żeby wnet położyć się krzyżem przed bangsterami.

RuchOporu2020 25.09.2020 14:20:22

@RuchOporu2020 14:20:22

500+ leci na lewo i prawo, było nawet na dzieci pracowników ukraińskich,których rodziny czyli żony i dzieci mieszkają na Ukrainie!

https://nczas.com/2019/01/02/amerykanski-lek-trafi-na-liste-refundowana-po-interwencji-ambasador-mosbacher-nfz-poniesie-wysokie-koszty/

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1777930,1,georgette-mosbacher-broni-ubera-i-blokuje-ustawe-o-transporcie-drogowym.read

https://www.bibula.com/?p=106117

trojanka 25.09.2020 15:08:46

Opublikowano za: https://macgregor.neon24.pl/post/157838,prof-andrzej-zapalowski-dywersyjna-rola-pis

Wypowiedz się