Polin i podwójne standardy.

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/122133473_10222495864800358_7244931262754329089_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=fkpzow3gfwIAX9lRvDz&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=d6102ce9b5a716ccf28dea4f58ef6028&oe=5FB71C8B

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/122114022_10222495865280370_263039328507156445_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=_y521w_1b_0AX_3zHTk&_nc_ht=scontent-arn2-1.xx&oh=60d781e6f190fb8db74c035b5cf87fa2&oe=5FB89B93

Obóz koncentracyjny w postaci „mobilnego szpitala epidemicznego” na Węgrzech. Różnica miedzy obozami budowanymi przez Niemcy Hitlera, polega na tym, że niemieckie obozy nie były otoczone drutem żyletkowym, a jedynie kolczastym. Czy w Polsce „szpital” na Stadionie Dziesięciolecia i inne miejsca tego typu, będą miały podobne ogrodzenia ?

 

Tak wygląda w Polin PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ !. Z wykorzystaniem „pandemii” PIS brnie ku dyktaturze.

 Polin, państwo represyjne.

PiS wykorzystuje sytuację związaną z „epidemią” i przykręca śruby tam gdzie tylko się da.

 • Wprowadza system represji, wydawane są przez policjantów bezprawne wyroki grzywny.
 • Protesty obywatelskie rozpędzane są przez policję przemocą. 
 • Dokonywane są masowe aresztowania.

 I w tej krytyce nie chodzi  o poparcie tej czy innej kwestii. O pandemię czy abortus ! .

A o zasygnalizowanie jak cynicznie rządząca partia polityczna PIS wykorzystuje  instrumentalnie obecną sytuacje związaną z wirusem.

by ograniczyć Polakom,  zmusić , nakazami i zakazami  i tym samym wbrew zagwarantowanym w POLSKIEJ KONSTYTUCJI każdemu obywatelowi w Polsce NIENARUSZALNEGO PRAWA do WOLNOŚCI OSOBISTEJ i swobody wyrażania opinii oraz protestów i demonstracji,

PIS łamie to podstawowe prawo i narzuca swoje rygory by osiągnąć swój partyjny polityczny cel po przez ograniczające a w niektórych przypadkach pozbawiające nas prawa do swobody, krytyki, protestów w takiej czy innej formie.

Przymus.
Nie tylko masek ale i milczenia.

   

Polski Trybunał Konstytucyjny orzekł w czwartek, że aborcja nie jest dozwolona również ze względu na poważne nieprawidłowości u nienarodzonego dziecka. W rezultacie aborcja jest prawie całkowicie zakazana w kraju.

Trybunał orzekł, że aborcja jest sprzeczna z konstytucją gwarantującą każdemu ochronę życia.

Brawo ❗.  Gdyby to była prawda, że tak dba o nasze życie i zdrowie ❗. 

Nadchodzi zima, i tak jak każdego roku, z zimna w Polsce umrą setki bezdomnych

Od ponad 30 lat zmarło z tego tylko powodu już  tysiące ludzi, bezdomnych biedaków.

To jest zbrodnia – tego jakże niesprawiedliwego kapitalistycznego systemu który panuje od 1989 roku,

ministrowie, posłowie otrzymują z budżetu państwa żerując na naszej pracy  po 20 tysięcy złotych każdego miesiąca

 • a bezdomni śpią i umierają w rowie. 

Poza tym są w Polsce ludzie którzy muszą być operowani by mogli żyć,  jednak operacje kosztujące miliony złotych dla wykluczonych, dla emerytów i tych ciężko pracujących Polaków są poza ich zasięgiem, oni są skazani na śmierć. 

Są starcy którzy nie mają pieniędzy na leki, mieszkanie i wyżywienie, muszą wybierać i z czegoś zrezygnować  a to tym samym stanowi zagrożenie dla ich zdrowia i życia.

To wszystko dzieje się w Polin,

kraju, którego stać na zakup skandalicznie drogich F35 (w sumie miliardy dolarów)  i

utrzymywanie obcych wojsk na koszt polskiego podatnika oraz

wspomaganie naszymi pieniędzmi obcego wrogiego nam Polakom reżimu o banderowskiej ideologii na Ukrainie i

ulicznej opozycji na Białorusi wraz z dywersyjną stacją Belsat. 

Mając do dyspozycji takie ogromne środki PIS nie dba o los i dobro Polaków w tym o zapewnienie dla każdego potrzebującego rzetelnej pomocy medycznej, o skrócenie czasu oczekiwania na operacje i zwiększenie liczby po przez stymulację,  by było więcej dobrze wyszkolonych lekarzy.

Nie dba o dach nad głową dla przeciętnego Polaka i poprawę ogólnie stopy życiowej PIS, na te podstawowe cele ta partia i ten prezydent nie ma środków i nie ma propolskieg programu.

Ponad stu konserwatywnych i prawicowych parlamentarzystów wniosło rok temu sprawę do trybunału konstytucyjnego w sprawie aborcji.

 Czy ci sami w liczbie ponad 100 prawicowych konserwatywnych posłòw,  wniosło  kiedykolwiek wcześniej sprawę o ratowanie ludzi bezdomnych, starych przed śmiercią z głodu, zimna i braku możliwości wykupienia leków ? !!!.

Czy ci parlamentarzyści upominali się o tych by  im prawnie ratować życie ?. 

O ratowanie ludzi którzy nie mają środków na życie ?. 

Widać że PIS stosuje podwójne standardy. 

Obrona każdego życia jest słuszną sprawą.

Tylko nie uczciwie jest bronić jednych a o drugich o tych mniej samodzielnych, mniej sprawnych, chorych zupełnie nie dbać i skazać ich bez zająknięcia z braku pomocy i z obojętności na przedwczesną śmierć.  

Czy tak ma wyglądać PISowska sprawiedliwość ? !

Obecnie są krytycy którzy kwestionują niezależność tego „Trybunału” sądu, ponieważ „polski rząd” miałby na to duży wpływ.  Prawo w Polin staje się wybiórcze. Po „reformie”  Ziobry  działa ona tak by PIS mógł terroryzować Polaków i narzucać im swoją polityczną wole.

Już w 2016 roku w Polsce wybuchły niepokoje, ponieważ rząd chciał całkowicie znieść aborcję. W tym czasie w Warszawie zebrało się około 20 000 kobiet, by demonstrować przeciwko tej decyzji. Demonstracje odbyły się również w innych miastach, po tych protestach rząd zdecydował się wycofać.

W ostatnich miesiącach doszło również do demonstracji przeciwko dalszym ograniczeniom prawa do aborcji, ale demonstracje były utrudnione przez ograniczające środki ze względu na epidemię.

Dunja Mijatovic, komisarz ds. Praw człowieka Rady Europy, nazywa wyrok sądu „naruszeniem praw człowieka”.

W Polsce policja zatrzymała w sobotę około 120 osób podczas demonstracji przeciwko zaostrzonej ustawie aborcyjnej. Trzeci dzień z rzędu ludzie tłumnie wyszli na ulice, aby zaprotestować przeciwko nowym ograniczeniom, które praktycznie uniemożliwią aborcję w kraju.

W ubiegłym roku w polskich szpitalach wykonano 1100 aborcji. A jaki jest stan świadomości w tej kwestii w polskim społeczeństwie?  dzięki edukacji ?

Poza Warszawą demonstracje odbywały się także w innych miastach.

Ponadto w kraju odbywają się demonstracje przeciwko rządowym reperkusjom związanym z ograniczeniem swobód z powodu koro-wirusa.

Brutalność policji w Polsce (czytaj w Polin) nie różni się od niemieckiej,  francuskiej czy chińskiej lub  ostatnio tak bardzo chętnie ķrytykowanej w Polin przez wszelkie media głównego nurtu – białoruskiej.

PODWÓJNE  STANDARDY w PIS  to PODWÓJNE STANDARDY w POLIN.

Policja w Polin użyła brutalnej przemocy przeciwko protestującym pałek i gazu łzawiącego. Pałki gaz przeciwko protestującym a większość stanowiły przecież tam kobiety. 

Z powodu wirusa oficjalnie zabronione są w Polsce zgromadzeń kilkunastu osób.

Wedle PIS,  można pałować kobiety w Polsce,  byle tego nie robił Łukaszenko na Białorusi.

Na Białorusi to niedemokratyczne i gwałt na prawach człowieka, a w Polin to rozprawa z lewactwem i w wykonaniu PIS demokracja pełną gębą  !!! 

Takie to w Polin jest Prawo i Sprawiedliwość !!! 

Tylko pozazdrościć !

WYBRANE KOMENTARZE

PODWÓJNE STANDARDY – skąd my to znamy ?

To jest typowe wśród liderów państw zrzeszonych w Unii Europejskiej i w NATO.

Przykład Kosowo i Krym a nawet i Donbas. Masowe morderstwo na prawie 100 bezbronnych młodych ludziach w Odessie ze strony prawego sektora (banderowców) całkowity brak potępienia przez Zachód i liderów oraz masowa histeria wśród tychże liderów i w zachodnich mediach w związku z Nawalnym który mógł być otruty nawet przez swoich fanów.

Alfax 25.10.2020 07:19:24

@Alfax 07:19:24

Jakoś redaktoru Sakiewiczu nigdy nie przeszkadzało to, co miało miejsce w Odessie. Natomiast jeśli idzie o zastrzelonego Niemcowa, czy ,,otrutego,, Nawalnego to wszystko jasne, to Putin!!!!!.

zbig71 25.10.2020 07:36:57

inwazja karaluchów politycznych i kłusownictwo seksualne

To chyba więcej niz podwójne standardy a raczej jest to brak jakichkolwiek zasad moralnych, etycznch i socjalnych.

Banda kretyńskich samozwańców w rządzie i trybunale, w samym środku tragedii narodowej, gospodarczej i socjalnej – nie ma o czym rozprawiać tylko o babskiej dupie i skrobankch??

Czy to z nienawiści do polskiego społeczeństwa?

Obecna decyzja Trybunału to szczyt bandytyzmu społecznego.

I to decyzja Trybunału, który sie skompromitował we wszystkich przypadkach, gdy trzeba było bronic polskiej konstytucji!!.

Od kiedy to Trybunał i kolejny rząd Polski dbaja o dzieci i ich zdrowie a w ogóle o ich prawo do życia i szczęśliwego dzieciństwa??

Polskie wojsko lata po świecie i pomaga bombardować dzieci żywe, narodzone w Iraku, Libii, Afganistanie, Serbii, Donbasie…

W Polsce ginie rocznie ponad 7 tysięcy dzieci; wiele ginie bez wieści i na zawsze.
Polskie dzieci i polskie kobiety są sprzedawane pedofilom a kobiety do burdeli w Kosowie, skąd dostarcza sie je do burdeli świata.

Według oficjalnych polskich danych, co piąta kobieta w Polsce jest gwałcona.
W Polsce gwałcone sa dzieci i nieletnie dziewczynki zachodzą w ciąże.

W Polsce nikt sie nie przejął bombardowaniem dzieci bombami ze zubożonym uranem w Jugoslawii.
Nikt sie w Polsce nie zmartwił tym, ze pół miliona niewyskrobanych dzieci zostało na śmierć zagłodzonych w Iraku i nikt sie nie przejmuje ilością dzieci zbombardowanych w Afganistanie.

Czy kogoś w Polsce interesuje los dzieci w Donbasie?
We wszystkich tych “operacjach wojskowych” polskie wojsko brało czynny udział.!! I zdaje sie do tej pory bierze czynny udział w eliminacji żywych małych istot ludzkich w Kosowie, Donbasie, Afganistanie..

I gdzie był Trybunał Konstytucyjny jak minister spraw zagranicznych, pan Radek Sikorski wysyłał polskie wojsko do Libii, żeby mordować żywe dzieci w Libii?
Gdzie był Trybunał konstytucyjny, który powinien zbadać, czy czołowy dyplomata państwa, minister d/s zagranicznych, ma prawo decydować o niewypowiedzianej wojnie przeciwko komukolwiek???

Co robiły darmozjazdy konstytucyjne gdy polskie wojsko napadało na cywilną ludność zaprzyjaźnionych państw?? W tym kobiety i dzieci.

Dlaczego żaden z tych pasożytów w rządzie i Trybunale nie zajmie sie bardzo powaznym problemem społecznym jakim jest niechciana ciąża???

Jako kobieta, przeciwna jestem zabiegom aborcyjnym, bo nie jest to żaden wybór dla kobiety. Jest to wielka tragedia osobista, a i często zagrożenie zdrowia dla kobiety, nie tylko fizycznego ale i psychicznego.

O tym jednak sie nie dyskutuje bo chodzi tu głównie o seksualne zboczenia decydentów o losach kobiet.

Atak na kobiety w obecnej Polsce nie ma precedensu w historii Polski.
I żadne samozwańce i przebierańce z różnych podejrzanych wystąpień LGBT nie bronią roli kobiety w społeczeństwie.

Wściekłe babska i chłopobaby z dobrze opłacanych ruchów ‚społecznych’ promuja własne zboczenia seksualne, czym właściwie popieraja zniewolenie seksualne kobiety w XXI wieku.

NIKT w Polsce nie dyskutuje zjawiska niechcianej ciąży, która jest główną przyczyną skrobanek.

Polskie społeczeństwo nie ma żadnej kultury obcowania.
I Polskę nie stać na edukacje kultury obcowania i wartosci rodziny w szkolach i na uczelniach.
Zadragowane, zapijaczone męskie chamstwo ma pełne poparcie i rządu i Trybunalu.
Bo sprawcy nieszczęścia są pod ochroną .
Jeszcze nikt nie został ukarany za spowodowanie niechcianej ciąży.

I nikt w Polsce nie wpadł na to, ze kobiety nie są a samo -zapładniane
It takes two to tango. (Do tanga trzeba dwoje).

A Trybunały i rządowe imbecyle oskarżają kobiety o …niemoralną , nie-etyczną , nielegalną decyzje?

Jak bedą karać nieposłuszne kobiety? Mandatami? wiezieniem?
A panowie niczym nieszczelne, dziurawe garnki beda z radością powodować kolejne niechciane ciąże?.

Czy ja przesadzam??
W Szwajcarii wprowadzili zasade, ze to panowie opłacają bardzo drogie zabiegi aborcyjne.
Natychmiast zmniejszyła sie ilość zrozpaczonych, porzuconych kobiet.

W Polsce wydaje się państwowe pieniądze na panienki- darmozjady, które występują w charakterze uprzywilejowanych dam, żon różnych karykatur w polityce. To doprawdy żałosne , ze się nie wstydzą pokazywać publicznie; wystrojone, wyszorowane – nie maja absolutnie nic do poparcia i obrony mniej uprzywilejowanych kobiet.

I tylko gdzie jest pan Wałęsa, który ‘własnymi ręcami obalił komunę i wpędził kobiety w niewolnictwo seksualne?.

Danuśka miała kilkoro dzieci i nie musiała pracować. Nigdy nie
pracowała.
Co takiego w Polsce sie Wałęsie nie podobało??

I co na to Trybunał?:

Żywe dzieci uniknęły skrobanki ale nie uniknęły gwałtu i dzieciobójstwa:

Co roku w Polsce giną tysiące dzieci, bo porwanie dziecka nie jest takie trudne… [WIDEO] | Mamotoja.pl
https://mamotoja.pl/kazdego-roku-w-polsce-gina-tysiace-dzieci-wideo,aktualnosci-artykul,25182,r1p1.html

Zaginione dzieci w Polsce. Jak wyglądają statystyki zaginięć? | naTemat.pl

https://natemat.pl/278943,zaginione-dzieci-w-polsce-jak-wygladaja-statystyki-zaginiec

Handel dziećmi w Polsce. Dziennikarze ujawniają szokujący cennik – Wiadomości
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Handel-dziecmi-w-Polsce.-Dziennikarze-ujawniaja-szokujacy-cennik

HANDEL DZIEĆMI-Paweł Kukiz – YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=Jbl0yr-csbE

Rocznie ginie w Polsce 3,5 tysiąca dzieci | Nowa Trybuna Opolska
https://nto.pl/rocznie-ginie-w-polsce-35-tysiaca-dzieci/ar/4212319

KŁUSOWNICTWO seksualne i zbrodnie na kobietach:

Co piąta Polka zgwałcona. Raport

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/co-piata-polka-zgwalcona-raport,604988.htmlolska:

Polska – (k)raj dla gwałcicieli? Większość oprawców jest bezkarnych – Zdrowie Radio ZET

http://zdrowie.radiozet.pl/On-i-Ona/Polska-k-raj-dla-gwalcicieli-Wiekszosc-oprawcow-jest-bezkarnych

Gwałt w Gdańsku na 15-latce. 6 Ukraińców zatrzymanych

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/gwalt-w-gdansku-na-15-latce-6-ukraincow-zatrzymanych/1jessmp

Bite i gwałcone. Szokująca prawda o życiu kobiet – Sfora
http://www.sfora.pl/swiat/Bite-i-gwalcone-Szokujaca-prawda-o-zyciu-kobiet-a38652

Przerażające dane: co roku ginie w Polsce 150 kobiet – WP Wiadomości

https://wiadomosci.wp.pl/przerazajace-dane-co-roku-ginie-w-polsce-150-kobiet-6036153074054273a

Polki są sprzedawane do Kosowa « Wirtualna Polonia

https://wirtualnapolonia.com/2015/07/28/polki-sa-sprzedawane-do-kosowa/

Slowianskie niewolnice seksualne w Izraelu.
http://swobodnadyskusja.myfreeforum.org/archive/slowianskie-niewolnice-seksualne-w-izraelu.__o_t__t_1085.html

Londyńska policja: Polacy gwałcą, mordują i kradną – Sfora
http://www.sfora.pl/swiat/Londynska-policja-Polacy-gwalca-morduja-i-kradna-a40643

A w USA na ten przykład, to wszystkie kobiety w klatkach dla emigrantów są sterylizowane, bo macica bardzo sie przydaje w przemyśle kosmetycznym.
Migrant women sterilized by GA prison ‘uterus collector’ — RT America’s Lawyer
https://www.rt.com/shows/americas-lawyer/503547-sterilization-stimulus-covid-debate/

A w Europejskim Parlamencie , posel z Polski, Janusz Korwin -Mikke opowiada, ze ponieważ kobiety sa za małe, słabsze i mało inteligentne – nie nalezy im sie taka sama płaca jak mężczyznom…za te samą prace!

I co na to Tybunał i LGBT?

Awantura w Parlamencie Europejskim bo polski poseł do parlamentu, Janusz Korwin- Mikke opowiada, ze kobietom nie należy się równa płaca za równą prace, bo kobiety są głupie i mało inteligentne:
European Parliament in sexism storm as lawmaker says women are too ‚small, weak and unintelligent’ for equal pay (The Telegraph)
http://www.telegraph.co.uk/news/2017/03/03/european-parliament-sexism-storm-lawmaker-says-women-small-weak

‚Weaker,’ ‚smaller,’ ‚less intelligent’ women deserve less than men, Polish MEP states (Deutsche Welle)
http://www.dw.com/en/weaker-smaller-less-intelligent-women-deserve-less-than-men-polish-mep-states/a-37794898

Czy trzeba coś dodac?
Bo materiałów jest pełno.

Tiamat 25.10.2020 07:46:50

@zbig71 07:36:57

Też tak to widzę. Gdy identycznie sprawy dzieją się na Zachodzie to szybko jest bagatelizowana i wyciszana.

Dla przypomnienia. W Turcji na terenie ambasady saudyjskiej zamordowano brutalnie opozycyjnego dziennikarza (najprawdopodobniej pociwiartowano tam jego zwłoki i rozpuszczono w kwaśne) krytycznego w stosunku do sprawujących w Arabii Saudyjskiej władzę despotów. I jaka była reakcja ! ?

Wspomniano o tym i na tym koniec. Żadnych trwających miesiącami histerii, żadnych sankcji w stosunku do rodziny królewskiej. Chociaż wszystko było jasne że mordercy działali na zlecenie członków rodziny królewskiej.

Alfax 25.10.2020 07:54:13

Odnośnie noszenia maseczek

http://youtu.be/2T41iw6Rzp8

charon 25.10.2020 09:21:10

@Oscar 07:50:55

————
„To proszę opisać jak powinna wyglądać modelowa walka z Covidem.”
————
Proszę się zapytać Don Kichota z La Manchy – on Panu powie.
Wniosek?
Pan zacznij walczyć ze świrusową hucpą – nie zapominając przy tym – jak to na jesień – dbać o swoją odporność domowymi, wypróbowanymi sposobami. Psychiczna higienę/odporność z kolei – zapewni panu przycisk off na pilocie od TV
.

demonkracja 25.10.2020 09:42:17

@demonkracja 09:42:17

Bardzo dobra rada w 10tkę .

Przyciskiem OFF, można zadbać szczególnie o zdrowie równowagi psychicznej tak przez te oficjalne wszystkie media i nie tylko w Polce ale na świecie aplikujące nam strach i truciznę każdego dnia.

W TV albo reklama trujących „leków” albo reklama zarazy covid 19.

Do wyboru do koloru. Hulaj dusza piekła nima 🙂

Jeden tam „mądrzejszy” od drugiego.

Monaco 25.10.2020 11:42:40

Im to pasuje. Czują się bezkarni.

Tak, mają wymówki by ograniczać swobody.
Tylko by to było zgodne z prawem to powinni ogłosić oficjalnie stan wyjątkowy. Albo parafrazując zmienić Konstytucję gdzie bedzie mowa o braku ochrony praw człowieka a rząd będzie rządzić dekretami jak w dyktaturze Augusto Pinocheta !

A tak pis stosuje represje łamiąc sam prawo.
W sumie działania pisu są podlegające pod sąd za nadużywanie władzy.

Jednym słowem Polskę zamienią w państwo policyjne.

Monaco 25.10.2020 12:08:18

@Tiamat 07:46:50

Tak to stara tradycja, sprowokować ludzi do burzy w czasie ograniczeń pod rygorem i sankcjami grzywnami by bali się wyjść i protestować. W ten sposób pis przepycha kolanem swoje przepisy.

Policja aresztując demonstrantów i wypisując mandaty zasila budżet pisu i staje się narzędziem partyjny bezpośrednio przymusu gnębiąc obywateli Iii RP.

Monaco 25.10.2020 12:19:29

Jak bardzo istotny jest ten tekst, obnaża całkowicie prawdę kogo interesy reprezentują określone siły w Pis

Że zacytuję tu tylko mały fragment z całości.

” Brawo ❗.  Gdyby to była prawda że tak dba o nasze życie i zdrowie ❗.
Nadchodzi zima, i tak jak każdego roku, z zimna w Polsce umrą setki bezdomnych. Od ponad 30 lat zmarło z tego tylko powodu już  tysiące ludzi, bezdomnych biedaków. To jest zbrodnia – tego jakże niesprawiedliwego kapitalistycznego systemu który panuje od 1989 roku, ministrowie, posłowie otrzymują z budżetu państwa żerując na naszej pracy  po 20 tysięcy złotych każdego miesiąca a bezdomni śpią i umierają w rowie. „

Tak to jest bardzo istotny tekst, obnaża całkowicie prawdę kogo interesy reprezentują określone siły w PiS.

I czyim kosztem Polskę pisowcy zamieniają w Polin.

Warto się zastanowić nad tym problemem, by w przyszłości nie popełnić tego samego problemu. Co nie znaczy by wybierać drugie zło jakim jest dla Polski, także PO !

Monaco 25.10.2020 12:51:32

@Oscar 07:50:55

Walka z covidem?
Najlepiej zaprezentowal to sam ‚naczelny’ – pan prezydent, który potrafił wstrzymac epidemie na czas wyborów.
Ponieważ wyniki wyborów szczęśliwie przedlużyły Dudowe panowanie – covid wrócił na łono ojczyzny i nadrabia zaległości..

A ze widać wyraznie wspólny scenariusz pandemii w Polsce i za oceanem, wiec wypadało, żeby PrezPiS- u tez złapał wirusa i sie pochorował. Bo jak powiada stare polskie przysłowie o Romie i towarzystwie..

Z kolei, żeby nie zasmucić gawiedzi i wielbicieli PiS-u, wirus potraktował i polskiego prezydenta nader łagodnie.
Polski prezydent nawet nie potrzebuje respiratora.
Posiadł tajemnice kontrolowania wirusa.

Tiamat 25.10.2020 15:34:58

@Tiamat 15:34:58

Mój artykuł ma na celu zasygnalizować, że PIS a właściwie w niej część ludzi wraz z prezydentem, premierem i ministrami zmierza w kierunku co raz to bardziej bezczelnym nie liczącym się z obowiązującymi w Polskiej Konstytucji prawami które są podstawą w państwie prawa, bo chronią obywateli przed bezprawiem ze strony urzędników, a prezydent, premier, ministrowie łamiąc to wynoszą się pond prawo. Popełniają przestępstwa a tym samym nie są godni reprezentować Naród.

Covid jak wiele innych chorób jest niebezpieczny ?! A o ile tak to uczciwy rząd powinien ogłosić stan wyjątkowy i wówczas na tej podstawie może zgodnie z prawem stosować restrykcje by opanować niebezpieczeństeo.

A nie jak teraz sam rząd łamie podstawowe zasady, prawo a represjami chce i wymusza posłuszeństwo obywateli.

To co się obecnie ze strony PISu dzieje jest bezprawne.

Leonardo da Vinci 25.10.2020 19:12:20

@demonkracja 09:42:17

Też tak to widzę, w TV wiadomości to same wyciągane nieszczęścia z całego świata.
Co dziennie , istny HORROR, wojny, wypadki, demonstracje, choroby. A przed TV wiadomościami i po wiadomościach do znudzenia reklamy pseudo lekòw i tak bez końca od 30 lat.

Więc polecam TV [ off ]

Leonardo da Vinci 25.10.2020 19:23:07

@Wican 19:22:02

Angielski premier, amerykański prezydent, polski ” prezydent ”
Wszyscy mieli covid 19 i żaden z nich nie ma powikłań cudowne zaiste uzdrowienia !!!

Wszystko pod publiczkę, dla bezmyślnych i zastraszonych.

A zastraszonymi łatwo przecież rządzić.

Leonardo da Vinci 25.10.2020 19:30:20

@Monaco 12:51:32

Może więcej ludzi dostrzega dwulicowość PIS i innych partii.

Oby tak było, że ludzie w końcu powiedzą dość, obłudzie.

Leonardo da Vinci 25.10.2020 19:33:18

Opublikowano za: https://leonardo.neon24.pl/post/158434,polin-i-podwojne-standardy

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ha ha Szanowna Redakcja KPI… znów zdradza swoje intencje z każdym kolejnym zacytowanym artykułem, ale jesteście w tym niezwykle nieudolni kochani:-)

  Przede wszystkim trzeba być totalnym idiotą aby uwierzyć w taki Klub który 96 procent artykułów jedynie kopiuje, dorzucając czasami słowo wstępne.

  Inteligencja polega na posiadaniu własnego zdania, Wy raczej go nie macie patrząc na kolejne od lat linki które podpinacie.

  Ale to tylko złudzenie, macie zdanie ale nie chcecie się zdradzać ,a robicie to na każdym kroku.

  Od razu przypomina mi się wspaniałe orędzie Pana Kaczyńskiego sprzed kilku dni.
  Ten kretyn naprawdę myśli że jego gra jest nieczytelna:)

  A zdradził w nim wszystkie swoje plany.

  Opowiedział bardzo wyraźnie że jego celem jest dobranie się do konstytucji, obecnie próbuje wykorzystać do tego kobiety i sprawę aborcji oraz kościół, wspominając o jakimś pojedyńczym incydencie jako ataku na kościół.

  Oznacza to że kościół jest zainteresowany tą sprawą i bierze czynny udział w dążeniu do zmiany konstytucji, kolejna wpadka.

  Na dodatek marketing protestów kobiet jest tak potwornie czytelny ,że aż w oczy kole.

  Wszyscy mieli jednakowe transparenty, nagle pojawia się błyskawica, oraz można znaleść w sieci PROFESJONALNIE ZAPROJEKTOWANE plakaty z symbolem pioruna oraz hasłem TO JEST WOJNA.

  Błagam, kochani, idźcie na emerytury z Panem Kaczyńskim bo już nadszedł ten czas, zamiast bawić się jak małe dzieci w agentów.

  Kiedyś Pan Wałesa powiedział że nawiedziło go UFO i od tego momentu wycofał się z czynnej polityki…Kiedy UFO odwiedzi Pana Kaczyńskiego i Redakcję KPI?;-)))

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Szanowny Panie Komentatorze
   Po pierwsze – proszę wykazać co jest nielogiczne i jakie podstawowe błędy uczynił Autor tego artykułu, które dyskwalifikują jego publikowanie na naszej Stronie. To nie jest artykuł autorstwa członka Klubu.

   Po drugie – my nie piszemy jedynie do ludzi z Pana poziomu obserwacji rzeczywistości, tylko do różnych poziomów rozumienia i w zależności od tego, ludzie z tych poziomów odbierają różne informacje i wiedzę, którą przyłączają jak kolejne ogniwa łańcucha do już posiadanych. Nawet gdybyśmy gotową wiedze chcieli włożyć „szufelką” do głowy, to i tak nie odniosłoby skutku, a byłoby ze szkodą dla tych osób. Proces budowy świadomości na podstawie informacji i wiedzy przez ludzi samodzielnie myślących jest długi i każdy musi wykonać go sam, ( Jeśli spojrzy Pan wstecz na swoje życie, to tak krok po kroku Pan gromadził i weryfikował informacje i wiedzę, aby zbudować obecnie posiadaną świadomość, chyba że… natchnął Pana „Duch Święty” jak niektórzy twierdzą o sobie),tak by zbudować własne postrzeganie rzeczywistości. Nikt tego nie zastąpi, chyba że tak, jak większość, głównie oglądaczy ścierwomediów, przyjmie na wiarę, propagandę za rzeczywistość. Niestety badania podatności społeczeństw krajów europejskich na „pranie mózgu” z początku ubiegłej dekady ( podał to II program państwowej telewizji niemieckiej w 2003 r.) wykazały, że tylko 5% średnio w Europie myśli samodzielnie. Czyli każdy z tych 5% sam jak dobry złotnik sprawdza próbę kruszcu i nie przyjmuje nic „na wiarę”, niezależnie czy to mówi autorytet, rzad, media, „nauka”, jako świecka religia czy kościoły. Oceniamy, że w Polsce ten wskaźnik jest wyższy przynajmniej dwukrotnie. Każdy poziom nowej wiedzy jest przyswajany przez umysły już przygotowane do jej zrozumienia, także w nauce. Generalnie treści naszej strony adresujemy do ludzi o świadomości znacznie ponad przeciętnej, a nie powszechnej co nam się czasami zarzuca.

   Po trzecie – przyjmujemy zarzut, że sami za rzadko zajmujemy stanowisko w ważnych sprawach jako Stowarzyszenie. Wcześniej robiliśmy to częściej, także występowaliśmy z naszymi stanowiskami i listami otwartymi do władz. Nic z tego nie wynikało i w większości nie było merytorycznej odpowiedzi, gdy takowa była. Było też wcześniej więcej aktywnych członków, którzy nadążali też ze zrozumieniem szybko zmieniającej się rzeczywistości.

   Po czwarte – stronę prowadzimy społecznie: bez żadnych pieniędzy, w tym z reklam i darowizn, a jedynie ze składek niezbyt licznych członków finansujemy: utrzymanie Strony, księgowości oraz innych kosztów informatycznych i organizacyjnych.

   Po piąte – zbiorcze portale informacyjne ( nie wiemy i nie znamy założycieli ani administratorów) zastępujące wyszukiwarki na linkach: OkNews.GdzieSzukac.pl wersja mobilna i
   https://news.24tm.pl/, sytuują nas w czołówce: zarówno z mediami głównego nurtu, dysponującymi wielkimi pieniędzmi ( pierwszy link) jak i w „Wolnych polskich mediach bez cenzury” ( drugi link) także funkcjonujących, głównie w oparciu o przychody z różnych źródeł, dużo większe od naszych składek. Jednocześnie pragniemy zauważyć, co sam Pan potwierdził swoimi wpisami, że poruszamy bardzo szeroki zakres zagadnień w sposób: na ogół rzeczowy merytorycznie, poruszamy tematy tabu, bez identyfikowania się z ideologiami i partiami oraz nie uprawiając cenzury, z wyjątkiem treści niemerytorycznych. W sytuacji gdybyśmy publikowali tylko to co sami byśmy napisali, to liczba tekstów na stronie by spadła wielokrotnie, a gdyby jakość tekstów miała nie odbiegać mocno od obecnego poziomu, to zmniejszyłoby to o kolejne wielokroć liczbę tekstów i spowodowałoby drastyczny spadek oglądalności. Ktoś wiele może wykazać, co można zrobić tylko wtedy, gdy podobną stronę stworzy, osiągnie nasz poziom i zakres merytoryczny oraz podobną poczytność.

   Po szóste – archiwum biblioteczne zgromadzone przez 9 lat funkcjonowania Strony zawiera blisko 4 tysiące tekstów i filmów, z których wiele ma charakter ponadczasowy, w tym zawiera propozycje niestandardowych rozwiązań. Ludzie dociekliwi i ciekawi nowych, w tym unikalnych treści, w relacji do powszechnie dostępnych, mogą poszukać w kolejnych latach, jak w bibliotece, jeśli podejmą wysiłek poszukiwawczy i analityczny. My oferujemy ten zbiór za darmo, nie pobierając żadnej odpłatności, także z reklam…

 2. krnabrny1 says:

  Na deser.
  Wiecie jak to się skończy?
  Tak jak dziś można przeczytać w Jerusalem post,
  Przetłumaczona tylko część bo już nie chce mi się tracić swojego czasu na Was kochani:-)

  https://www.jpost.com/israel-news/politics-and-diplomacy/netanyahu-i-was-right-to-criticize-rabin-647375

  Netanjahu na imprezie Rabina: Moje życie jest zagrożone, nikt nic nie robi
  Yair Lapid powiedział Knesetowi, że częścią spuścizny Rabina jest mówienie prawdy, dotrzymywanie obietnic i pozostawanie silnym pod presją, i powiedział, że obecnie brakuje takiego przywództwa.

  Przez GIL HOFFMAN 29 PAŹDZIERNIKA 2020

  Premier Benjamin Netanjahu ostrzegł, że jego życie jest codziennie zagrożone i że takie groźby nie są traktowane poważnie podczas nabożeństwa żałobnego zabitego premiera Icchaka Rabina w Knesecie w czwartek.
  „Nie możemy deptać wolności słowa, ale jednocześnie nie możemy zaakceptować podżegania do morderstwa z jakiejkolwiek strony lub sektora” – powiedział Netanjahu. „Nie przeciwko Żydom, nie przeciwko Arabom, nie przeciwko protestującym i nie przeciwko przywódcom. Dzisiaj, 25 lat po zabójstwie Rabina , mamy do czynienia z podżeganiem do codziennego mordowania premiera i jego rodziny i prawie nikt nic nie robi”.

Wypowiedz się