Vincent Boccarossa: Głębokie państwo ( Deep state)

Inteligencja kulturowa

 „Infiltracja głębokiego stanu”

by Vincent Boccarossa c2020 przez Vincenta Boccarossę c2020

 W tym dynamicznym, a zarazem diabolicznym okresie w historii ludzkości, w głównych mediach pojawiają się zarówno prawdy, jak i kłamstwa i propaganda.

Ta „subtelna” forma kontroli umysłu zaczęła używać telewizora jako systemu dostarczania w latach czterdziestych XX wieku, a obecnie mamy kilka pokoleń ludzi (w tym naszych najstarszych członków społeczeństwa, „Ciche pokolenie”, urodzone w latach 1928–1946). oglądanie tuby przez całe życie, w tym wiadomości, programy, reklamy, sport i filmy, wszystko to co prawda, niektórzy oglądają mniej, inni rezygnują, a jeszcze inni znajdują alternatywne źródła wiadomości lub używają książek, aby się uczyć i bawić.

Kiedy pojawia się grypa koronawirusa lub zdarzenie z 11 września, możliwość zahipnotyzowania i uzyskania uległości przez masy jest dość łatwa do wykonania, niezależnie od tego, czy wydarzenie było skoordynowane, zaprojektowane, sfabrykowane, wyprodukowane, czy też inna fałszywa flaga używana do wywoływania strachu, paniki, histerii, separacji, a w skrajnych przypadkach drakońskiego stanu wojennego.

Wiele wykształconych osób zdaje sobie sprawę, że miliony ludzi z całej planety bezpośrednio i pośrednio rzucają wyzwanie kabale państw głębokich państw i ich wypaczonemu planowi nowego porządku świata, a dzięki dostępowi do Internetu mogą wkrótce stać się miliardami ludzi rzucającymi wyzwanie bardzo małej elicie. niewielu i ich „lojalni” szantażowani i kontrolowani przez umysły sługi.

W książce Antony Suttona America’s Secret Establishment pokazuje, w jaki sposób powstał system edukacji publicznej, aby utrzymać „masy” w podobnej do stadnej, umocnionej mentalności niewolniczej.  Młodzi ludzie nie otrzymali odpowiednich narzędzi do samodzielnego myślenia, skutecznego rozwiązywania problemów lub krytycznego myślenia, aby odróżniać prawdę od fałszu.

Był to podstępny rozwój, który rozpoczął się w połowie XIX wieku przy wykorzystaniu tajnych stowarzyszeń, uniwersytetów i elitarnych pieniędzy. Sutton zwrócił uwagę na interesującą uwagę, że niektóre szkoły prywatne i parafialne nie stosowały się do tych metod nauczania.

Edukacja młodszych pokoleń ma ogromne znaczenie dla zapewnienia, że ​​mamy wykształconą populację, która potrafi myśleć, rozwiązywać problemy i odróżniać prawdę od fałszu.  Kiedy spojrzy się głębiej w historię kabały, staje się jasne, że pozwolono im przeniknąć do wszystkich kluczowych obszarów społeczeństwa, w tym do publicznego systemu edukacji, kanałów medialnych i Hollywood.

Kabała dokonała zamachu stanu na amerykańskim systemie finansowym w 1913 r., Ustanawiając Rezerwę Federalną, którą po mistrzowsku przedstawia Edward G. Griffin w swojej książce The Creature from Jekyll Island  i w rzeczywistości był to trzeci Bank Stanów Zjednoczonych, ale potrzebowali lepszej nazwy, która brzmiałaby jak instytucja rządowa, ponieważ w rzeczywistości byli kliką bankierów bez żadnego nadzoru.

Historia ekonomii w USA to intrygujące studium od Pierwszego Banku Stanów Zjednoczonych utworzonego w 1791 r. (Z dwudziestoletnim statutem) do Drugiego Banku założonego w 1816 r. (Z dwudziestoletnim statutem), który został rozwiązany w 1834, podczas drugiej kadencji Andrew Jacksona jako prezydenta.  Potem była wojna domowa, w której Lincoln stworzył Greenback. Po wojnie Lincoln został zamordowany, a Greenback został stopniowo zdewaluowany i wycofany z obiegu.

W dziesięcioleciach poprzedzających 1913 r. I powstania Rezerwy Federalnej bankierzy trzymali się mocno „standardu złota”, podczas gdy inni bronili „ruchu srebra”;  debaty były okrutne i bankierzy w końcu zjednoczyli się, tworząc międzynarodowy monopol.  To była ta sama klika bankierów, którzy następnie zaaranżowali Wielki Kryzys, zmuszając FDR do „zawarcia umowy” z międzynarodowymi korporacjami i kompleksem wojskowo-przemysłowym,  sprawiło, że ludzie wrócili do pracy, ale jakie były ukryte koszty transakcji i kto tak naprawdę wygrał?

W latach siedemdziesiątych Nixon był naciskany, aby spłacić zagraniczne długi w złocie, więc podejmuje odwet, całkowicie usuwając dolara ze standardu złota. . Wkrótce zostaje zastąpiony przez petrodolara, a nasze stosunki z Arabią Saudyjską i Bliskim Wschodem nabiorą jeszcze większego znaczenia. Liczne wojny związane częściowo z krajami bogatymi w ropę zostały sprytnie zaprojektowane przez tę elitarną klikę, pozostawiając za sobą śmierć, zniszczenie i ogromne długi;  Powtarzam, że dług wciąż się kompiluje i rośnie.

Większość ludzi zdaje sobie teraz sprawę, że pomoc dla banków w 2008 r., była kolejnym zamachem dokonanym przez kabałowych bankierów, mającym na celu konsolidację bogactwa i utrzymanie napompowanego długiem dolara na miejscu.  Mamy teraz dolara wartego około dwóch centów i cały system wymaga przeglądu,  globalny reset, taki jak NESARA / GESARA, jest planem przeciwnym, aby to zrobić.  Jednak konieczne jest, aby ci bankierzy kabały zostali postawieni przed wymiarem sprawiedliwości, a my położyliśmy kres ich skorumpowanemu monopolowi na światowy system pieniężny, korzystając z Banku Watykańskiego, City of London, Rezerwy Federalnej, MFW, BIS, świata Bank i Wall Street jako kanały komunikacyjne do prawie każdego kraju. Wybacz frazes, ale ich impreza się skończyła.

Kabała dokonała zamachu stanu w dziedzinie zdrowia na początku XX wieku, tworząc Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy (AMA) i wchodząc w interesy z firmami chemicznymi i farmaceutycznymi w celu utworzenia przemysłu farmaceutycznego. Przeniknęli również do konkretnych uniwersytetów, aby wyhodować lekarzy z „kompleksem wyższości”, dyskredytującym i zniesławiającym wieki holistycznego leczenia, ziołowych leków i prawdy o prawidłowym odżywianiu.

Nauczono lekarzy, że drogą na przyszłość są leki farmaceutyczne.

Najbardziej niepokojące jest to, w jaki sposób ta medyczna podstawa wyrosła na kilku srogich kościach niezgody, w tym Światowej Organizacji Zdrowia, programów eugenicznych i szczepień (Gates i Fauci zasługują na „uznanie” za ich zbrodnie przeciwko ludzkości), kontrola populacji zarówno w przypadku śmierci, jak przymusowe obozy koncentracyjne, blokady i inne fałszywe pandemie, a także bardzo lukratywny i dochodowy biznes z udziałem wielkich farmaceutyków, firm ubezpieczeniowych i całej aparatury kompleksu medyczno-chemicznego.

Jak elokwentnie ujął to Thomas Jefferson: Jeśli ludzie pozwolą rządowi decydować o jedzeniu i przyjmowanych lekarstwach, ich ciała wkrótce będą w tak samo przykrym stanie, jak dusze tych, którzy żyją pod tyranią ”.

 W wolnej Republice powinniśmy mieć dostęp do tego, co najlepsze ze wszystkich światów w zakresie naszego zdrowia, w tym nowoczesnej medycyny, procedur ratunkowych, preparatów ziołowych, wiedzy na temat żywienia i podstawowej wiedzy na temat detoksykacji organizmu i higieny fizycznej.

Wtedy staje się indywidualnym wyborem, czy dbać i utrzymywać ciało, czy też nie, w przeciwieństwie do bycia zmuszanym lub zmuszanym przez lekarza i placówkę medyczną, która twierdzi, że wie, co jest najlepsze dla ogólnego stanu zdrowia danej osoby,  który obejmuje również mentalne, emocjonalne i duchowe aspekty osoby, a nie tylko ciało fizyczne.

Przyczyna określonej „choroby” często sięga znacznie głębiej niż objawy, a całkowite wyleczenie następuje poprzez proces introspekcji, przebaczenie sobie i innym oraz pielęgnowanie wewnętrznego związku z prawdziwą istotą.  Jeśli kapitanem tego statku jest dusza, to moim zadaniem jako pierwszego oficera jest otrzymywanie moich „rozkazów” od kapitana i utrzymywanie załogi w ryzach;  jeśli moje naczynie wymaga naprawy, mogę zdecydować się na wizytę u lekarza, dentysty, zielarza / dietetyka, oczyszczenie lub cokolwiek jest konieczne;  po raz kolejny chodzi o edukację, doświadczenie i dzielenie się wiedzą, przy jednoczesnym zachowaniu naszych niezbywalnych praw człowieka.

Kabała zinfiltrowała i dalej rozbudowywała kompleks militarno-przemysłowy, wykorzystując projekty takie jak „Operation Paperclip”, aby sprowadzić nazistowskich naukowców i oficerów do USA i zainstalować ich w NASA, tajnych programach kosmicznych, programach kontroli umysłu i różnych innych tajnych eksperymentach. To kolejna królicza nora, która zasługuje na uwagę i została zbadana w filmach Above Majestic , The Cosmic Secret i Unacknowledged ;  filmy te wymagają bardziej otwartego umysłu i torują drogę do większej jawności na takie tematy;  inne książki i świadectwa rzucają światło na ten temat, w tym Stephen Greer’s Disclosure Project , The Source Field Davida Wilcocka , Exopolitics Michaela Salli i badania Randy’ego Cramera.

Bieżące budżety dla tych ukrytych, a czasem podziemnych programów wynoszą biliony dolarów i nie można ich rozliczyć;  jest to kolejny powód, dla którego kabała handluje narkotykami, bronią, ludźmi i dziećmi, aby finansować takie programy, których celowo nie ma w książkach. Jak zwięźle przypomniał nam Ghandi, tajemnica jest wrogiem wolności ”, a dla głębokiej państwowej kabały przez cały czas ich modus operandi.

 Nie jest tajemnicą, że kabała zawsze starała się utrzymać kontrolę poprzez taktykę „dziel i podbijaj”, w tym wojnę secesyjną w Stanach Zjednoczonych, rasę, wyznanie i kolor, płeć, politykę i ekonomię, a na pewno poprzez prasę drukarską i główny nurt kanałów medialnych. Jest to odwieczna filozofia, którą należy rzucić wyzwanie, kształcąc ludzi, inspirując innych do tego samego, wznosząc się ponad rasizm i nienawiść, których używają przeciwko nam, oraz zdając sobie sprawę, jak wojny dla zysku muszą demonizować jakiś kraj lub grupę, aby ludność połknęła haczyk, linę i ciężarek, jako „uzasadnioną i przyjemną” wojnę.

Ogromna ilość pieniędzy i zasobów wydanych na wojny w XX wieku mogła być znacznie lepiej wykorzystana do stworzenia trwałych, produktywnych i zamożnych krajów na całym świecie;  wizja, którą wielu ludzi nosi ze sobą i podziela w swoim sercu na rzecz ludzkości.

Najbardziej niepokojące jest to, w jaki sposób zmanipulowali konstytucyjne ramy Stanów Zjednoczonych w jednopartyjny, dwupartyjny paradygmat polityczny;  co pozwala im zachować kontrolę nad systemem i jednocześnie podzielić ludzi na lewicę i prawicę.  Robert David Steele i Cynthia McKinney stworzyli #UNRIG, który ma na celu zreformowanie naszego procesu wyborczego; zarówno Robert, jak i Cynthia są prawdziwymi patriotami, którzy wspierają nasz pierwotny plan, Konstytucję i Kartę Praw.  Konieczna jest polityczna reedukacja ludności, aby przejrzeć propagandę i przebrnąć przez wszystkie kłamstwa, które wypaczają umysły ludzi zarówno w USA, jak i na całym świecie; Propozycja Steele’a dwukierunkowego kanału prawdy dla prezydenta jest genialnym pomysłem, a jego obszerna lista recenzji książek jest dostępna online pod adresem https://phibetaiota.net/, wśród innych cennych linków.

Myślę, że jednym z głównych powodów, dla których ludzie stracili zainteresowanie polityką, jest program piątej klasy mediów głównego nurtu, który powoduje apatię, podziały i stopniowo indoktrynuje wielu ludzi do niezbyt wygodnego konformizmu. Jest to również brak podążania od jednej administracji do drugiej, lewicy lub prawicy, oraz to, jak głęboka kabała państwowa często udaremnia najlepsze intencje konkretnego prezydenta. Były oficer CIA, Kevin Shipp, przedstawił pokaz slajdów przedstawiający rząd cieni i głębokie państwo ujawnione w jego książce From the Company of Shadows ;  że prezydent Trump walczy z tym głębokim stanem zarówno w USA, jak i na całym świecie, jest wart odnotowania i zachęcam ludzi do dalszych badań.  Teraz staje się jasne, że sieć pedofilów i inne metody szantażu stosowane przez niektóre grupy zatrzymały wielu dobrych ludzi w rządzie uwięzionych w skorumpowanym i zinfiltrowanym systemie.

 Ludzie tacy jak Ron Paul i Dennis Kucinich są doskonałym przykładem kongresmenów, którzy zachowali uczciwość podczas pracy na bagnach i nadal służą swojemu krajowi.  Nie tylko nadszedł czas, aby osuszyć bagno, nadszedł czas, aby odsłonić szambo istniejące na najwyższych poziomach tej globalnej elitarnej piramidy władzy i „przeciąć głowę wężowi”.

 Jak wspomniałem powyżej, infiltracja kabały do ​​polityki obejmuje sieć pedofilów o zasięgu ogólnoświatowym i istniejącą od wielu dziesięcioleci.  Częścią tego były własne programy CIA MK-Ultra i Monarch, a także wybrane osoby z przemysłu muzycznego, Hollywood, elit rządzących rodami rodzinnymi, Watykanu i kościoła katolickiego, kościoła mormonów, i niestety lista jest długa.  Film dokumentalny Out of Shadows rzuca światło na ten temat i pokazuje, jak głęboko działacze państwowi przeniknęli do mediów głównego nurtu i elit Hollywood.  Książka autora Joaquima Hagopiana Pedophilia @ Empire: Satan, Sodomy, and the Deep State (pedoempire.org) jest obszernym i dogłębnym omówieniem tego tematu; osobiście pracował z nastolatkami wykorzystywanymi seksualnie i nie pociąga za sobą żadnych ciosów w szyjną kliki.

Kiedy po raz pierwszy przeczytałem historię Cathy O’Brien Trance Formation of America (1995), rok po jej opublikowaniu, zdumiało mnie to, czego doświadczyła, i posłało mnie to w kilka króliczych nory. Te same królicze nory stają się teraz strumieniami wiedzy i tunelami prawdy, odsłaniającymi prawdziwe tajne działania i „teorie spiskowe” oznaczone jako CIA, które miały miejsce.  Te sieci pedofilów są jedną z linczów, które pozwalają rozbić kabałę państwa głębokiego i osadzić w więzieniu wielu jej kluczowych graczy;  to również jest od dawna spóźnione i konieczne działanie, które w końcu zaczyna się urzeczywistniać dzięki prezydentowi Trumpowi, jego rozkazom wykonawczym i zaufanym sojusznikom w wojsku.

 Jeśli cofnę się i przeanalizuję nasz obecny stan rzeczy, ostatnią przeszkodą, z którą się spotykamy, są główne kanały medialne i kontrola kabały nad tymi sieciami. Są tacy, którzy znają prawdę, niektórzy bardziej niż inni, a wiedza jest swobodnie udostępniana poprzez alternatywne źródła mediów, przez Internet i książki;  jednakże, aby coś zmienić w najszerszym spektrum ludzkości, konieczne jest, aby te ujawnienia miały miejsce na masową skalę w głównych kanałach.

Moim skromnym zdaniem pierwszą rzeczą, którą należy w pełni ujawnić, jest prawda o tym „koronawirusie” i otaczającej go pandemii (w tym prawda o 5G i właściwym wykorzystaniu tej technologii); wtedy musimy zakończyć tę gospodarczą blokadę, zakończyć dystans społeczny, zakończyć noszenie tej niedorzecznej maski, wszystko to;  co następnie implikuje głównych graczy, takich jak Gates i Fauci, i ukazuje „obowiązkowy” program szczepień, ujawniając więcej korupcji i ukrywania oraz wielomiliardowe szlaki pieniężne.

Drugie ujawnienie dotyczy sieci pedofilów, która jest w toku i musi iść dalej i na najwyższe poziomy tej globalnej kliki.

Trzecim ujawnieniem jest skorumpowany system bankowy i koniec dwóch stuleci ucisku międzynarodowych bankierów kabała;  torując drogę do globalnego resetu gospodarczego o epickich proporcjach.

Czwarte ujawnienie dotyczy tajnych programów kosmicznych, ET i innych zaawansowanych technologii, które były ukrywane przed opinią publiczną od prawie wieku.

Piąte ujawnienie to wydarzenia z 11 września przed, w trakcie i po, z dokładną prezentacją obalającą demaskatorów raz na zawsze i pociągającą do odpowiedzialności wszystkich kluczowych graczy, w szczególności wiceprezydenta Dicka Cheneya.

Szóste ujawnienie to udokumentowany dowód „osuszania bagien” zarówno na poziomie stanowym, jak i federalnym rządu;  a także listę okrucieństw popełnionych przez funkcjonariuszy głębokiego państwa w agencjach wywiadowczych i wojsku tak dawno, jak to tylko możliwe;  a także natychmiastowe wdrożenie #UNRIG Roberta Davida Steele’a w sprawie reform wyborczych.

Siódme ujawnienie to renesans świadomości niezależnie od wyznania, koloru skóry czy religii, jednoczący ludzi na całym świecie poprzez ich serca i ich indywidualne dusze dla poprawy tej planety, naszej ukochanej Matki Ziemi, którą wszyscy dzielimy z minerałami, roślinami, zwierzęta i między sobą.

Oby nic nie zrobiono, by skrzywdzić dzieci , jest rzeczą oczywistą, ale wydaje się, że trzeba to powtórzyć jako przypomnienie dla wszystkich pokoleń w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

 Podsumowując, jest oczywiste, że my, ludzie (zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i na całym świecie), toczymy bitwę z państwem syjonistycznym / faszystowskim / marksistowskim lub z tym, co od kilkudziesięciu lat nazywają nowym porządkiem światowym.

 Ponad dwieście lat temu walczyliśmy ze skorumpowaną monarchią i stworzyliśmy wolną Republikę z Konstytucją i Kartą Praw;  rewolucja, w której jesteśmy dzisiaj, ma zupełnie inny projekt i w żaden sposób nie odzwierciedla anarchii opłacanych dysydentów, powodujących chaos na ulicach. Będzie to rewolucja w ramach większej ewolucji świadomości, która obecnie zachodzi na tej planecie;  nasiona, które teraz sadzimy, mogą dojrzeć do trzech lat lub trzydziestu, a nawet trzystu lat;  jednak nasiona te wyrosną i wszystkie indywidualne dusze będą stopniowo ewoluować, powracając do kampusu Ziemi w celu dalszych studiów i dłuższych wcieleń nauki.

Mógłbym zamknąć ten esej na wiele sposobów, ale potem natknąłem się na ten fragment z Treason: The New World Order (1996) w moich recenzjach książek.  Chociaż opublikowano ją dwadzieścia cztery lata temu, wydaje się właściwe jako kolejne przypomnienie tego, jak skoordynowany, sprytnie ukryty i dobrze zaaranżowany program elitarnej międzynarodowej kabały może zniszczyć republiki, a nawet usiłować zniewolić całą populację świata.

 (s.41) „Podczas gdy wielu odrzuca pogląd korporacyjnej elity tworzącej jeden światowy rząd jako lewicowe lub prawicowe ekstremizmy, rzeczywistość jest taka, że ​​nowy porządek świata jest tu coraz bardziej.  Podczas gdy większość ludzi ignoruje motywy nadchodzącego jednego rządu światowego, a niektórzy debatują, czy taki rząd nadchodzi i czy istnieje spisek, nowy porządek świata rozwija się na naszych oczach. Nie musisz wierzyć w to, co piszemy ja i inni;  przestudiuj wyżej wymienioną literaturę oraz prawa przyjęte przez Kongres i inne rządy.

 Powstrzymanie zdrajców korporacji przed ustanowieniem światowej dyktatury jest najważniejszą kwestią naszych czasów.  Wiele z dzisiejszych obaw, od praw pracowniczych, przez zakończenie aborcji, po zrównoważony budżet, niezależnie od tego, jak ważne są te kwestie, nie będzie miało znaczenia, jeśli będziemy żyć w państwie policyjnym. Wiele konfliktów w naszym społeczeństwie zostało celowo stworzonych, aby odwrócić uwagę ludzi, aby elita korporacyjna mogła po cichu i stopniowo przekształcić tę Republikę w światową dyktaturę.

Jednakże, gdy wielu ludzi uświadamia sobie te plany i swobodniejszy przepływ informacji, wierzę, że dyktatura jednego rządu światowego nigdy nie nastąpi.  W końcu tłum nowego porządku światowego dołączy do III Rzeszy Hitlera na stosie popiołu historii ”.

Opublikowano za:  https://phibetaiota.net/2020/09/vincent-boccarossa-deep-state/

https://phibetaiota.net/2020/09/vincent-boccarossa-deep-state/

Wypowiedz się