Kontrolowana implozja USA trwa nadal wraz ze sponsorowaną przez rząd przemocą

Publikujemy zestaw 3 ostatnich raportów Benjamina Fulforda poczynając od najświeższego z poniedziałku 7 września 2020 r.

Redakcja KIP

Kontrolowana implozja USA trwa nadal wraz ze sponsorowaną przez rząd przemocą

7 września 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

W zeszłym tygodniu różne agencje wywiadowcze potwierdziły, że rząd Stanów Zjednoczonych jest w trakcie kontrolowanej implozji, która potrwa co najmniej do stycznia. Źródła rosyjskiego wywiadu twierdzą, że Donald Trump będzie ostatnim prezydentem Stanów Zjednoczonych w obecnej formie i wiedzą z doświadczenia jak szybko sprawy mogą się zmienić.

Jeśli ta prognoza się spełni, pytanie brzmi: czy USA będzie reprezentowane przez szatański chazarski rząd (i sponsorowany przez Gatesa, stymulujący szczepionką RNA, uszkadzający DNA odstrzał globalnej populacji), czy też hybrydę demokracji-merytokracji kontrolowaną przez ludzi? Bitwa w najbliższych miesiącach zadecyduje o tym wyniku, zgadza się wiele źródeł.

Być może najbardziej niepokojące informacje wywiadowcze, który przyszły w zeszłym tygodniu to to, że zamieszki w USA są finansowane przez Fundację Forda, według źródeł MI6 i NSA. Nie tylko to, ale Joe Biden i Kamala Harris są w radzie dyrektorów i jest ona finansowana z pieniędzy federalnych dotacji USA,  źródła zgadzają. Biden okazał się całkowicie skorumpowanym syjonistycznym niewolnikiem.

Tymczasem kampania oszczerstw fake newsów przeciwko Donaldowi Trumpowi z dnia na dzień również się wzmaga. Z naciskiem na całej linii aby sfałszować wybory drogą mailową i grożąc przemocą, chyba że Biden wygra przytłaczającą liczbą głosów, Amerykanie mogą nie zobaczyć potwierdzonego prezydenta do stycznia przyszłego roku.

Ważne jest pytanie, jak źle sprawy będą się miały zanim amerykańskie wojsko podniesie swój ciężki tyłek i przywróci prawdziwie reprezentatywny rząd dla kraju. Można założyć, że będą działać tylko wtedy gdy obywatele USA tego zażądają.

Ten dzień może nie być tak odległy. Według różnych szacunków do końca tego roku aż 50 milionów Amerykanów będzie miało do czynienia z kryzysem głodowym. Nie wynika to z braku żywności, ale raczej z celowych prób zmniejszenia populacji przez rządzącą mafię chazarską. W rzeczywistości, jak zwykle, w USA jest nadmierna obfitość żywności jednak, “połowa produktów rolnych w USA jest wysyłana do Chin,” według NSA. Innymi słowy, Mafia chazarska jest gotowa zagłodzić Amerykanów aby spłacić dług wobec Chin (lub kazać im jeść całe GMO Monsanto w ramach nowego układu handlowego?). To właśnie stało się w kolonialnych Indiach, kiedy nastąpił masowy głód, ponieważ żywność była wysyłana do dobrze odżywionej Anglii.

https://www.bloomberg.com/features/2020-hunger-minnesota-pandemic/

Kryzys nie ogranicza się do żywności, ponieważ w USA kończą się różnego rodzaju przedmioty, takie jak drewno, żarówki itp. Sytuacja się tylko pogorszy podczas gdy zapasy zgromadzone w miesiącach poprzedzających bankructwo w Stanach Zjednoczonych 16 lutego, zaczną się kończyć.

Szybko rosnąca przestępczość, przestępcze samorządy, drakońskie ograniczenia w prywatnym biznesie itp. doprowadzają również do ciągłego exodusu z dużych miast USA. W tym momencie, dwóch na pięciu nowojorczyków chce opuścić miasto.

https://www.zerohedge.com/political/two-five-new-yorkers-want-leave-city

Inna rzecz, która się dzieje, to fakt, że ludobójcza mafia medyczna w USA walczy o to by dalej truć i okradać Amerykanów. Według prestiżowego czasopisma medycznego Lancet, USA ma zdecydowanie najdroższy i najgorszy system medyczny w rozwiniętym świecie.

https://www.zerohedge.com/medical/lancet-study-finds-us-has-far-worlds-most-overpriced-medical-care

Sytuacja z mafią medyczną jest teraz tak dziwaczna, że pojawił się nowy rodzaj palindromu, w którym pojawiło się pytanie: Kto spowodował pandemię? (ang. Who caused the pandemic?) jest takie samo jak odpowiedź, WHO spowodowało pandemię. (ang. WHO caused the pandemic)

https://en.wikipedia.org/wiki/Palindrome

Najnowszy z długiej listy zbrodni przeciwko ludzkości tej agencji jest dowód na to, że szerzą polio w Afryce za pomocą szczepionek.

https://www.blacklistednews.com/article/77927/whos-oral-vaccine-sparks-new-polio-outbreak-in-africa-.html

Afrykańskie rządy uświadomiły sobie, że WHO jest organizacją przestępczą i wyrzucają ją z kontynentu. To pewnie wyjaśnia ten wprawiający w zakłopotanie nagłówek w New York Post:

“Naukowcy nie potrafią wyjaśnić zagadkowego braku ognisk koronawirusa w Afryce.”

https://nypost.com/2020/09/04/scientists-cant-explain-puzzling-lack-of-coronavirus-outbreaks-in-africa/

Korporacyjne media propagandowe są w zmowie z mafią medyczną. Widać to w ich poparciu dla czczących Szatana burmistrzów, którzy zmuszają ludzi do noszenia masek i przerażania się nie istniejącą pandemią.

W USA, kierownictwo CDC zostało zastąpione przez wojskowe i agencyjne Białe Kapelusze i ogłosiło koniec pandemii, ale nie usłyszycie o tym w CNN ani nie przeczytacie o tym w New York Times. Oszukańcza pandemia jest również likwidowana w takich miejscach jak Chiny, Włochy i Japonia i wkrótce skończy się wszędzie, obiecują źródła Pentagonu.

Jest to część dużej kontrofensywy Białych Kapeluszy, która jest postrzegana na wiele sposobów. Źródła Pentagonu podają, że pandemia COVID-19 została użyta we Włoszech jako przykrywka aby zamknąć całą populację, podczas gdy tony złota, dokumenty i inne kosztowności zostały wywiezione z Watykanu.” Teraz, jak podają źródła, papież Franciszek został zwolniony z aresztu i ostatecznie pozwolono mu opuścić Rzym.

Źródła kontynuują: Złoto z Watykanu, Wietnamu i innych miejsc w Azji jest wykorzystywane do wspierania walut na całym świecie, wraz z zasobami naturalnymi, innymi aktywami i kapitałem ludzkim.”

Brazylia pokazała co jest możliwe jeśli rządy przejmą kontrolę nad pieniędzmi od chazarskich bankierów. Radykalnie zmniejszyli ubóstwo w ciągu zaledwie roku, po prostu upewniając się, że najbiedniejsi mają wystarczająco dużo pieniędzy aby zaspokoić swoje podstawowe potrzeby (nie oznacza to, że popieram przyspieszoną destrukcję Amazonii przez obecne reżimy).

W Wielkiej Brytanii pojawiła się również mocno nie-zrelacjonowana pozycja dobrych wiadomości. Mark Sedwill został formalnie zastąpiony na stanowisku szefa tamtejszej służby cywilnej. Sedwill był przez lata de facto władcą Wielkiej Brytanii, podczas gdy premierzy byli tylko błaznami.

Oto co wyższe rangą źródło MI6 miało do powiedzenia na temat sytuacji:

” ‘Usunęliśmy szefa Służby Cywilnej, Sir M.S., jako podwójny agent DVD Dachau … Wszyscy sekretarze gabinetu odkąd zacząłem przyglądać się co do cholery dzieje się z rządem Jej Królewskiej Mości, byli DVD, podwójnymi agentami niemieckiego Dachau … tak że zgnilizna została usunięta’. Tak więc ludzie, istnieje tło do Brexitu, czyli wyzwolenia Wielkiej Brytanii spod rządów nazistów.

Jego następca, “Simon Case był sługą księcia Cambidge, syna Diany, Williama lub księcia Williama’, podają źródła. Jednakże Case będzie miał tylko połowę władzy Sedwilla. To dlatego, że Borisa Johnsona doradca ds. Brexitu , David Frost, przyjmie posadę doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego.”

Francja jest następna w kolejce do de facto zmiany reżimu, zgadzają się zarówno źródła Mi6 jak i Pentagonu. Oto co źródła Pentagonu miały do powiedzenia na temat sytuacji:

“Francuskie dowództwo wojskowe i wywiadowcze, podobnie jak ich amerykańskie, włoskie, niemieckie, brytyjskie i tureckie odpowiedniki, wiedzą, że Izraelczycy zbombardowali Bejrut i mogą zmusić syjonistycznego sługę Macrona do przyznania się a nawet zmusić go do usunięcia za służenie obcemu mocarstwu.”

“Na Morzu Śródziemnym Turcja ogłosiła, że Rosja przeprowadza ćwiczenia morskie aby wysłać do Francji, Włoch i Grecji wiadomość, że Izrael nie będzie mógł eksportować gazu rurociągami.”

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/russia-turkey-east-mediterranean-naval-drills-a9703531.html

Źródła Mi6 podają, że sytuacja osiągnęła punkt, w którym:

“Francuska gałąź dynastii Rothschildów i mafia chazarska chcą ugody. Jeśli tak jest, to jesteśmy o wiele dalej niż możesz zrozumieć. Kampanie prowadzone przez wywiad zazwyczaj działają w ten sposób.”

Źródła podają jednak, że jest zdecydowanie za wcześnie by być usatysfakcjonowanym ostrzeżeniem, że:

“Mamy do czynienia z fanatyzmem religijnym, a to jest niebezpieczne. Myślę, że chcą prawdziwej krwi. Kult śmierci to tylko ofiara z ludzkiej krwi. Być może cała wojna to tylko krwawe ofiary.”

Na znak tego jak uparci i fanatyczni są ci ludzie, w zeszłym tygodniu zobaczyliśmy kolejny nagłówek mówiący: Iran dzieli 3 miesiące od broni jądrowej.

https://freebeacon.com/national-security/iran-caught-stockpiling-enriched-uranium-needed-for-bomb/

Mówią to dosłownie od ponad 30 lat. Nie możecie tego zmyślać.

Teraz gdy ich pandemia gaśnie, przekazali też sygnały, że planują atak EMP jako kolejną ofensywę przeciwko ludzkości. Satanistyczny Departament Bezpieczeństwa Narodowego zasygnalizował to.

https://www.dhs.gov/news/2020/09/03/dhs-combats-potential-electromagnetic-pulse-emp-attack

To może być dobry czas aby upewnić się, że wiecie jak znaleźć swoich bliskich i innych ważnych ludzi bez konieczności korzystania z urządzenia mobilnego. Jest to również dobry czas aby upewnić się, że macie coś innego niż pieniądz elektroniczny (w tym karty kredytowe) dostępne do wykorzystania w nagłych przypadkach.

W każdym razie w USA jest dość jasne, że mafia chazarska już zdecydowała się pójść z Trumpem, czyniąc Bidena uznanym za przegranego. Oto co MI6 mówi, że jest planowanym scenariuszem:

“Trump pozostanie na stanowisku jeśli nie zostanie wysadzony bronią jądrową, zastrzelony itp. Całe jego zło zamiecie się pod dywan, a alternatywne media zrobią z niego superbohatera.”

Według źródeł MI6, wiele lat temu żona rosyjskiego ambasadora powiedziała:

“Wy głupi Amerykanie nic nie wiecie. Będziecie mieć 8 lat czarnego prezydenta, 8 lat białego chrześcijańskiego prezydenta, a wasz następny prezydent zniszczy Amerykę.”

Sytuacja może się rozwijać szybciej niż przewidywali Rosjanie, ponieważ według NSA PKB USA spadł do 8 bilionów dolarów, czyli mniej niż jedną trzecią PKB Chin (w ujęciu realnym). Obecnie jest 80 milionów bezrobotnych Amerykanów, co znacznie pogarsza sytuację niż podczas wielkiego kryzysu lat 30.

Artykuł w Atlantic (obalony przez Trumpa i pół tuzina jego pomocnych naocznych świadków, w tym Bolton) twierdzi, że czołowe dowództwo wojskowe USA ma dość Trumpa i przygotowuje drogę dla post-Trumpa, tymczasowy rząd wojskowy aby przywrócić zdrowie psychiczne USA.

Oto niektóre fragmenty:

Trump powiedział: Dlaczego miałbym iść na ten cmentarz? Pełno tu frajerów. W osobnej rozmowie w tej samej podróży Trump odniósł się do ponad 1800 Marines, którzy stracili życie w Belleau Wood, jako “frajerzy” za to, że zostali zabici. Nie może on pojąć idei zrobienia czegoś dla kogoś innego niż on sam, powiedział jeden z przyjaciół [generała Johna] Kelly’ego, emerytowanego czterogwiazdkowego generała.

“Kiedy wstąpiłem do wojska, około 50 lat temu, złożyłem przysięgę, że będę wspierał i bronił Konstytucji”, napisał [generał James] Mattis. “Nigdy nie śniło mi się, że żołnierze składający tę samą przysięgę będą pod jakimkolwiek pozorem zmuszeni do łamania konstytucyjnych praw swoich współobywateli—a tym bardziej do dostarczenia dziwacznej foto operacji wybranemu głównodowodzącemu, z przywództwem wojskowym stojącym obok.”

https://www.theatlantic.com/politics/archive/2020/09/trump-americans-who-died-at-war-are-losers-and-suckers/615997/

W każdym razie ze sprzecznych komentarzy i przewidywań różnych źródeł jasno wynika, że toczy się walka o władzę, a wynik nie został jeszcze określony. Jednak poza USA konsensus jest taki, że cały fałszywy reality show Demokrata kontra Republikanin musi zostać odwołany.

Korporacyjny serwis propagandowy AP wykazał rosnący dysonans poznawczy wśród pozostałych owieczek z wypranymi mózgami, opisując “Pojedynkujące się wersje rzeczywistości w czasie wojny.”

https://apnews.com/780b2edfd25af18c0107ee382356194f

To, z czego ci bezwzględnie posłuszni ludzie nie zdają sobie sprawy to, że globalna operacja psychologiczna mafii chazarskiej ma na celu demonizować rzeczywistość. Kiedy to gówniane show w końcu się skończy, świat będzie mógł wejść na bardziej konstruktywną ścieżkę dla ludzkości.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/09/07/controlled-implosion-of-u-s-continues-with-government-sponsored-violence/

 Japoński premier Abe to tylko pierwsze domino, Macron i Moon następni

31 sierpnia 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Trwający atak oszukańczej pandemii Covid-19 przeciwko ludzkości wystawił kabała i jego czołowych przywódców na widok wszystkich. To sprawia, że są łatwym celem i teraz są systematycznie ścigani i usuwani ze stanowisk władzy. Niewolniczy premier Japonii Shinzo Abe, na przykład, został zmuszony do przejścia na emeryturę przez członka Kolegium Połączonych Szefów Sztabów generała Jaya Raymonda – podają źródła Pentagonu. Raymond po ustąpieniu ze stanowiska szefa amerykańskiego dowództwa kosmicznego jest idealnym wysłannikiem KPSS – dodają oni. Abe został również zmuszony do odwołania Igrzysk Olimpijskich, co pozbawiło jego przyjaciół gangsterów ogromnych kwot pieniędzy, które obiecano im w zamian za wzięcie udziału w ataku na Fukushimę przeciw Japonii.

Oprócz Abe, innymi przywódcami, którzy wkrótce upadną, są ci, którzy utożsamiają się z drakońskimi faszystowskimi środkami wprowadzonymi przeciwko własnemu narodowi na rozkaz satanistycznych chazarskich władców, mówią źródła Stowarzyszenia Białego Smoka.

To oznacza, że niemiecka Angela Hitler, jej pupilka Emmanuelle [sic] Macron z Francji, Justin Castro z Kanady i Moon Jae In z Korei Południowej są wśród tych, którzy idą do odstrzału, mówią źródła.

Najlepsze jest to, że Francuski Macron będzie następny do upadku. Tak jak rumuński dyktator Nicolae Ceausescu nasilał represje dopóki jego własne siły bezpieczeństwa nie postawiły go przed plutonem egzekucyjnym, tak Macron zaostrza represje we Francji. Doniesienia propagandowych “wiadomości” cytują Ministerstwo Zdrowia (śmierci), że Francja widzi gwałtowny wzrost przypadków.” Jest to pretekst dla osaczonego Macrona do wezwania do kolejnej ogólnokrajowej kwarantanny. Macron forsuje także 5G jako kwestię europejskiej suwerenności.”

https://www.bbc.com/news/world-europe-53954562

https://www.msn.com/en-gb/news/world/macron-says-frances-5g-strategy-founded-on-european-sovereignty/ar-BB18tofg

Jednak raport Stowarzyszenia Francuskich Oficerów Rezerwy, sporządzony przez szerokie grono specjalistów z prawdziwym doświadczeniem w walce przeciw “pandemii” Kabała, doszedł do następujących wniosków:
Rażące niespójności i niewytłumaczalne “luki” unieważniają oficjalną teorię.
Zarządzanie “kryzysem” zdrowotnym wydaje się pretekstem do totalitarnego globalnego przejęcia.
Totalitarne machinacje: zamiar narzucenia globalnej kryptowaluty, szczepionki z nano-chipami i podskórnym chipem elektronicznym.
Jest ogromna korupcja w sercu WHO i najbardziej niezrozumiałe intencje.
5G jest związane z Covid-19, z promieniowaniem elektromagnetycznym o potencjalnie dużym nasileniu:
Chorobotwórcza siła wirusa, lub bakteria Prevotella, która wywołała wstrząs cytokin.
Podobieństwo pomiędzy uszkodzeniem płuc obserwowanym przez wszystkich lekarzy w nagłych wypadkach a uszkodzeniem spowodowanym użyciem broni elektromagnetycznej (plus trwałe bóle głowy, zmęczenie, uczucie pieczenia w płucach, zakrzepica i utrata wrażliwości na zapach i smak, również wymienione jako objawy COVID-19).
Dzięki blokadzie zainstalowano wiele anten, bez obawy o „zasadę ostrożności”, mimo że jest ona powszechnie wymieniana, w szczególności w celu utrudniania leczenia.
Covid-19” to wojna biologiczna i elektromagnetyczna, wspierana przez rozległą operację “dym i lustra“, która sieje zamieszanie wśród personelu medycznego i szpitalnego.
Covid-19” może być przygotowaniem do znacznie szerszej wspólnej operacji połączonej z zasłoną dymną w celu ukrycia zakrojonych na szeroką skalę testów broni 5G, dla celów kryminalnych, które pozostają do wyjaśnienia.
Instalacje 5G, zarówno naziemne jak i powietrzne (satelity Elona Muska na niskiej orbicie okołoziemskiej), są wyraźnie częścią projektu “totalnej wojny“.
Dr Jeremy K. Raines, autorytatywny inżynier pola elektromagnetycznego, donosi, że sygnały są wykorzystywane przez ciało ludzkie do regulacji jego procesów i ostrzega, że zewnętrzne sygnały elektromagnetyczne mogą poważnie zakłócać ten proces.
Nie przeprowadzono badań nad reakcją Ziemi na masowe wykorzystanie technologii 5G, mimo że ustalono, że działalność przemysłowa (górnictwo, wydobycie ropy i gazu, geotermia) może wywoływać trzęsienia ziemi.
We Francji doszło do niezwykłych trzęsień ziemi, a w gminach ogłoszono stan wyjątkowy.
Cały 190-stronicowy raport zostanie zamieszczony w listach do redakcji.

Francuskie wojsko wie, że ma obowiązek bronić swoich ludzi, a to oznacza, że musi usunąć morderczy rząd Macrona.

Azjatyckie tajne stowarzyszenia podały również, że atak elektromagnetyczny o wysokiej częstotliwości zabił dużą ilość ludzi w Wuhan w Chinach. “Teraz te ataki mają miejsce na poziomie globalnym a wojna, która jest niewidoczna gołym okiem, jest w toku” – dodają oni.

Podczas gdy istnieje wiele aspektów tej wojny, które są “niewidoczne gołym okiem“, my ludzie, możemy wyzwolić planetę poprzez atakowanie widocznych aspektów. Proces, który doprowadził do ataku na Japonię w Fukushimie i kolejnych sfałszowanych wyborów Abe w 2012 roku, dostarcza nam konkretnych celów ataku.

W szczególności problem ten można prześledzić u ludzi, którzy od tysięcy lat kontrolowali monoteizm jako rodzinny biznes. Na przykład lider obecnej Antify, Black Lives Matter i innych ataków typu bolszewickiego w USA to Leo Zagami, według źródeł Masonów P3. Niezależnie potwierdziliśmy, że ślady kontroli prowadzą do Leo Zagamiego, który uciekł z Włoch by uniknąć aresztowania przez siły lojalne papieżowi Franciszkowi i Masonom P3. Obecnie ukrywa się w Palm Springs w Kalifornii i zachowuje się jak pobożny Chrześcijanin.

Jednakże, kiedy Zagami przyjechał do Japonii, pokazał mi zdjęcia demonicznych istot i powiedział, że on i jego koledzy sataniści mogą je przywołać używając ceremonii z udziałem pięcioramiennych gwiazd, tak jak w filmach. Powiedział, że te byty mogą też powodować ogromne burze, trzęsienia ziemi, itp.

Zagami powiedział też, że najpotężniejsze byty mogą być wezwane tylko poprzez ofiary z ludzi. Będąc wychowanym na ateistę, założyłem, że Zagami stosował prymitywną taktykę zastraszenia, mającą na celu zastraszenie przesądnych, monoteistycznych staruszek. Teraz nie jestem tego taki pewien.

Natychmiast po ataku na Japonię w Fukushimie, Zagami wysłał e-maile, w których chwalił się atakiem i przyznał się do winy. Powiedział też, że to jego grupa stoi za marksizmem i rewolucjami komunistycznymi widzianymi na całym świecie.

Mając to na uwadze, należy pamiętać, że wiele osób, w tym Q-anon, zauważyło, że amerykańska Partia Demokratyczna wykorzystanie logo satanistyczne, jak widać poniżej.

Ludzie Zagamiego twierdzili również, że kontrolują Chrześcijan jako swoich niewolników. Sądząc po ich zachowaniu, prawdopodobnie dotyczy to niektórych grup chrześcijańskich. Tutaj, na przykład, jest grupa 2700 chrześcijańskich syjonistycznych (satanistów) kaznodziejów z wypranymi mózgami mówiąca ludziom aby przyjęli swoją “szczepionkę.”

https://www.christianpost.com/news/2700-evangelicals-warn-against-politicizing-coronavirus-urge-christians-to-take-vaccine.html

Walka o USA będzie kontynuowana w nadchodzących tygodniach. Ale Antifa i BLM itp. Bolszewicy mają do dyspozycji tylko pieniądze i kilku najemników. Dlatego przegrają przeciwko patriotom, którzy systematycznie usuwają ten brud z amerykańskiej polityki. Gorąco polecam wziąć Zagamiego (który powiedział mi, że jadł ludzkie płody) na poważne przesłuchanie.

Kluczowa bitwa o wyzwolenie planety Ziemia koncentruje się oczywiście wokół Izraela, gdzie odważni Żydzi walczą codziennie o usunięcie swojego satanistycznego przywództwa pod wodzą Benjamina Netanjahu.

Oto co Źródła Pentagonu mają do powiedzenia na temat walki o wyzwolenie Żydów w Izraelu:

“Kissinger powiedział, że Izrael może nie istnieć po 2020 roku i oto kolejne 3 uderzenia:

[Sekretarz Stanu USA Mike] Pompeo nie przekonał Bahrajnu, Sudanu, Omanu, Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, Maroka ani żadnego państwa arabskiego do normalizacji stosunków z Izraelem, ponieważ wszyscy wiedzieli, że Izrael zbombardował Bejrut. Państwa te nalegają na arabską inicjatywę pokojową (API).

Po odrzuceniu aneksji możliwe było stworzenie warunków dla [prezydenta USA Donalda] Trumpa aby zmusić Izrael do zwrotu wszystkich ziem arabskich, opuszczenia nielegalnych żydowskich osiedli i wycofania się do granic z 1967 roku. Dzięki temu otrzyma nagrodę Nobla.

W związku z wyparciem Francji z wód libijskich, rozbiciem NATO i Włochami obawiającymi się strat, marynarka wojenna USA prowadzi ćwiczenia z Turcją. Turcja, dysponując dronami i rosyjską zaawansowaną bronią może pokonać Grecję i Cypr, które są partnerami Izraela w projekcie gazociągu Wschodniego Morza Śródziemnego.”

Możemy dodać, że inne źródła Pentagonu mówią, że ZEA zgodziły się na układ pokojowy z Izraelem tylko dlatego, że groził im atak nuklearny podobny do tego, który uderzył w Bejrut. Zauważamy też, że Macron również sam obciążył się w tym ataku, wykorzystując go jako pretekst do przywrócenia francuskich rządów kolonialnych nad krajem.

Ogólnie biorąc, według źródeł MI6:

“Ogólny stan sytuacji na całym świecie jest rzeczywiście bardzo chaotyczny i pozostaniemy w gotowości tylko tak długo, aż całe najwyższe szefostwo świata powie dość. Niepokojące jest to, że rządy cywilne i ich przywódcy ponieśli klęskę i są zbyt słabi. Jest to w istocie globalna wojna domowa a agonia kontrolujących matrix jest obecna w geopolityce potajemnie od bardzo dawna.”

Pisarz ten udał się do posiadłości Billa Gatesa w Karuizawie w Japonii aby zbadać doniesienia o dziwnych eksplozjach. Po tym jak odmówiono mi wstępu, przesłuchałem sąsiadów i lokalnych wykonawców pracujących w pobliżu, ale nie potwierdzono żadnych podejrzanych działań ani obecności pana Billa.

Zadaniem reportera jest prowadzenie badań terenowych. Czasami opłaca się a czasami studnia jest sucha. Niemniej jednak, w dzisiejszym świecie efektów specjalnych, wirtualnej rzeczywistości, musimy utrzymać twarzą w twarz, ludzką sieć wymiany informacji w jak największym stopniu aby odrzucić ingerencję osobowości generowanych przez sztuczną inteligencję, zwłaszcza w mediach społecznościowych.

Członek WDS, który został aresztowany w Indonezji pod fałszywymi zarzutami i spędził cztery miesiące w więzieniu, po zwolnieniu uniknął planowanego zamachu. Jeśli wyższy rangą członek zostanie zabity, to WDS zapowiada taki sam los dla prezydenta Jokowiego i potomków byłego prezydenta Suharto.

W Azji wielu długoterminowych obserwatorów twierdzi, że to co się dzieje to upadek Babilonu. Jeśli Babilon upadnie, Żydzi będą wolni po raz pierwszy od 5780 lat. Jako ktoś kto został wychowany jako ateista, nigdy nie myślałem, że powiem coś takiego, ale naprawdę przechodzimy przez biblijne wydarzenia

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/08/31/japans-abe-is-just-the-first-domino-macron-moon-next/

Rozsiewający zmysłowy strach przed Covid-19 są systematycznie ścigani i zabijani

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Nie popełnijcie błędu w tej sprawie, czczący Szatana chazarscy gangsterzy próbują zabić was i waszą rodzinę. Dlatego rozpoczęła się kampania systematycznego polowania i zabijania wszystkich podsycających strach Covid-19, faszystowskich przywódców Zachodu, podają różne źródła.

Całe fiasko Covid-19 jest częścią agendy 2030 ONZ, która obejmuje wiele rzeczy, ale przede wszystkim cyfrową walutę i implanty RFID aby połączyć rząd i prywatny przemysł nadzoru nad globalną populacją, mówią źródła Mi6.

Źródła P3 twierdzą, że trop prowadzi bezpośrednio do rodziny Rockefellerów i ich obecnego patriarchy, Davida Rockefellera Jr. Podczas gdy źródła japońskiego wywiadu wojskowego zgadzają się, rodzina Rockefellerów nie odpowiedziała na moje pytania w czasie gdy ten raport wszedł na żywo.

Jeśli to brzmi jak paranoiczna teoria spiskowa, proszę zauważcie, że David Rockefeller Jr., Warren Buffet, Michael Bloomberg, George Soros, Ted Turner, Oprah Winfrey i inni publicznie powiedzieli, że chcą zmniejszyć populację świata.

https://blogs.wsj.com/wealth/2009/05/26/billionaires-try-to-shrink-worlds-population-report-says/

https://www.thetimes.co.uk/article/billionaire-club-in-bid-to-curb-overpopulation-d2fl22qhl02

Teraz David Beasley, dyrektor wykonawczy Światowego Programu Żywnościowego ONZ (WFP) mówi, że z powodu Covid-19 świat stoi w obliczu “głodu o biblijnych rozmiarach.”

https://www.rt.com/news/498719-global-famine-covid-un/

Biorąc pod uwagę, że Covid-19 jest całkowicie stworzoną przez człowieka operacją psychologiczną kryzysu “naturalnej pandemii” z opatentowaną, laboratoryjną “funkcją wzmocnienia” bronią biologiczną jako chorobą… cała fabuła jest równoznaczna ze zbrodniami przeciwko ludzkości za spowodowanie z premedytacją śmierci, cierpienia i trudności ekonomicznych, w połączeniu z tłumieniem leków zapobiegawczych i naturalnych metod leczenia. Dlatego zabicie tych ludzi jest uzasadnionym aktem samoobrony a nie przestępstwem.

Źródła Mi6 obiecują:

“Covid-19 jest bardzo wyraźnie programem eugeniki w działaniu i zbrodnią przeciwko ludzkości. ‘Państwo’ wyraźnie zbuntowało się i zwróciło się przeciwko ludziom. Kiedy tak się dzieje, staje się to sprawą wojskową, a my działamy ponieważ mamy mandat.”

Prezydent USA Donald Trump, ze swojej strony, ostro skrytykował firmy farmaceutyczne w zeszłym tygodniu, co widać w następującym tweecie:

” ‘Klauzula faworyzowanych krajów’ przeciwko Big Pharmie, którą podpisałem w zeszłym tygodniu, oznacza, że USA otrzymują cenę za leki na receptę, która odpowiada cenie kraju, który płaci najniższą cenę w dowolnym miejscu na świecie. 50%, 60%, może 70% obniżki.”

To tylko pierwszy strzał. Źródła Mi6 obiecują:

“Kompleks medyczno-przemysłowy musi być zrównany z kompleksem finansowo-przemysłowym …nie jeśli i lub, ale po prostu zrównujesz.”

Pentagon jest również zaangażowany w tą sprawę, zwłaszcza vis-a-vis zbójeckiego państwa mafii chazarskiej, Izraela (więcej informacji w dalszej części raportu).

Dla mnie, podobnie jak dla wielu z nas, jest to sprawa osobista. W moim przypadku ostatni atak nadszedł od niejakiego Yoichiro Ikeuchi, którego zdjęcie i dane kontaktowe można zobaczyć tutaj:

https://www.fanterview.net/interview/933/

Tego lata, kiedy byłem w Kanadzie, próbował zabić Japonkę, która pomagała mi publikować japońskie filmy. Ikeuchi miał dostęp do prywatnych informacji o niej, których nigdy nie upubliczniła. Powiedział jej, że dwie moje byłe dziewczyny zostały zabite. W szczególności wspomniał Lisę Tohama, która pracowała ze mną przez 12 lat zanim zmarła na raka w wieku 39 lat. Tohama została otruta genetycznie zmodyfikowanym wirusem Epstein Barr.

Mężczyzna, który chwalił się, że był wspólnikiem w zabiciu jej, Tenzan Nakai, uciekł na odległą wyspę w archipelagu Okinawa, według źródeł japońskiego podziemia.

https://ameblo.jp/hidy0701/entry-11148703068.html

Nie wiemy czy zabito inne wspólniczki, ale inna była dziewczyna, która okazała się być północnokoreańską agentką wysłaną by mnie szpiegować, również zniknęła. Mogła też zostać zabita. W każdym razie, moja asystentka twierdzi, że doznała jakiegoś ataku elektromagnetycznego i przeżyła tylko dlatego, że uciekła z miejsca zdarzenia. Ikeuchi nie reagował na wielokrotne próby kontaktu z nim.

Nie trzeba dodawać, że japońska policja i inne władze nie zrobiły nic w sprawach takich jak te, nawet jeśli przedstawiono im mocne, dające podstawy do oskarżenia dowody. Pomijając osobiste urazy, potrzebne są zdecydowane działania ponieważ świat zachodni stoi w obliczu upadku cywilizacyjnego, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych.

Spójrzcie na te zdjęcia opuszczonej dzielnicy finansowej San Francisco aby potwierdzić, że Stany Zjednoczone są w środku rozpadu w stylu Związku Radzieckiego.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/haunting-photos-san-franciscos-desolate-financial-district-during-morning-rush

Tutaj możecie zobaczyć artykuły opisujące ćwierć-milowe kolejki po chleb, nieudaną zbiórkę śmieci, dysfunkcyjny transport publiczny i wyludnienie w Nowym Jorku.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/quarter-mile-food-bank-line-spotted-queens-fiscal-cliff-underway

https://www.politico.com/news/2020/08/16/mta-new-york-biggest-public-transit-system-congress-395717

Trash Piling Up Over NYC After Sanitation Department’s Budget Slashed By Over $100 Million

https://www.cnbc.com/2020/07/09/shark-tank-investor-herjavec-were-about-to-see-biggest-exodus-from-cities-in-50-years.html

Również miasta USA stały się strefami wojennymi, gdzie główne strzelaniny toczyły się stale w Chicago, Nowym Jorku, Los Angeles itp.

https://chicago.suntimes.com/crime/2020/8/23/21396881/chicago-weekend-shootings-homicide-gun-violence-august-21-24

At Least 11 Shot, 3 Killed On Another Violent Night In New York City

https://www.cbsnews.com/video/los-angeles-shooting-spree-leaves-at-least-4-dead/

Upadek społeczny oznacza również, że wiele sił policyjnych w USA zdegenerowało się do umundurowanych przestępców.

https://www.wnd.com/2020/08/girlfriend-accused-selling-pot-government-takes-boyfriends-jeep/

Rząd kanadyjski ostrzegał swoich obywateli by nie przywozili gotówki do USA ponieważ policja by ją ukradła. Teraz mówi Kanadyjczykom żeby w ogóle nie jechali do USA.

Źródła NSA mówią również, że istnieje duże niebezpieczeństwo poważnych incydentów terrorystycznych w ciągu najbliższych 90 dni wewnątrz USA i gdzie indziej.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/florida-airport-evacuated-after-huge-live-missile-found-accidentally-shipped-amazon

https://www.zerohedge.com/markets/massive-fire-rips-through-texas-industrial-park

Na szczęście, pojawiają się oznaki jakiegoś oszałamiającego posunięcia militarnego przeciwko kabałowi, prawdopodobnie już we wrześniu, zgadza się wiele źródeł.

Szczególnie interesujące jest całkowite wyłączenie satelitów nad ogromnym obszarem południowego Atlantyku. Artykuł w linku poniżej mówi o jakimś rodzaju “anomalii magnetycznej“, która zmusza operatorów do wyłączenia satelitów lecących nad południowym Atlantykiem. Jeśli spojrzycie na mapę, jest ona wyśrodkowana w prawo na Buenos Aires, Argentyna. Nazistowskie źródła mówią, że to ma zatuszować dużą akcję militarną.

https://www.sciencealert.com/nasa-is-tracking-the-mysterious-evolving-anomaly-in-earth-s-magnetic-field

Potem mamy wiarygodne rosyjskie raporty i filmy UFO lecących nad Antarktydą. Czy ta anomalia może być przykrywką dla jakiegoś tajnego ruchu wojskowego sił kosmicznych przeciwko kabałowi?

https://www.rt.com/russia/498558-ufo-footage-cosmonaut-expert-analysis/

Zobaczymy. Jak zawsze z tymi kosmicznymi rzeczami, uwierzcie w to kiedy to zobaczycie, a nawet wtedy zbadajcie to i pytajcie o to, jako że, jak głoszą pogłoski, fałszywa operacja psychologiczna Blue Beam dopiero się rozgrzewa.

Nawet jeśli żadne siły kosmiczne nie przybędą z pomocą, wojsko USA musi zaatakować Kalifornię i zająć siedzibę wielkich firm technologicznych. Ktokolwiek kontroluje teraz federalną prasę drukarską w USA, najwyraźniej wpompowuje w nie ogromne sumy pieniędzy. Jeśli usuniecie Facebooka, Apple, Amazon, Microsoft i Google z indeksów giełdowych, to giełda zatrzyma się na najniższych poziomach osiągniętych po marcowej zapaści cenowej.

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/equal%20weighted%20S%26P.jpg?itok=1PMmHmls

https://www.zerohedge.com/markets/what-sp-would-look-without-5-megacap-tech-stocks

Firmy te są kluczem do masowej kontroli umysłu przez internet. Fakt, że większość generowanych komputerowo pieniędzy banku centralnego wydaje się być wlewanych do nich, potwierdza dowody, że Gnostyccy Iluminaci mają rację i mamy do czynienia ze “zbójecką Sztuczną Inteligencją.” Nawet jeśli nie ma nieuczciwej sztucznej inteligencji, firmy te zachowują się w sposób, który można określić jedynie jako przestępczy. Pisarz ten, wraz z wieloma innymi dziennikarzami “prawdy“, od dawna był atakowany, usuwany z platform, okradany z dochodów itp. przez te firmy.

Oto mały przykład nadużywania władzy przez Apple, uważanego za jednego z mniej złych gigantów technologicznych. Z jakiegoś powodu za każdym razem gdy staram się ściągnąć zdjęcia z mojego iPhone’a do mojego komputera, tylko około połowa kończy wykonaniem tego. Jakiś czas później otrzymuję e-mail od Apple oferujący mi możliwość umieszczenia moich zdjęć w ich systemie pamięci masowej w chmurze. To całkiem dobry zakład, Apple celowo uniemożliwia ludziom umieszczanie własnych zdjęć na własnych komputerach aby popchnąć ich biznes przechowywania online. Tego rodzaju nadużycia są jednym z wielu powodów, dla których kalifornijscy giganci technologiczni muszą być poddani poważnemu śledztwu i zmuszeni do zmierzenia się z zarzutami kryminalnymi. Malutkie grzywny nie odstraszają firm wartych biliony dolarów. Wsadzenie dyrektorów hi-tech do więzienia na długie okresy uczyniłoby to.

Nawet firmy hi-tech, takie jak Tesla, które faktycznie produkują rzeczy, wyraźnie dostają więcej pieniędzy niż funkcjonujący rynek kapitałowy by im przydzielił. W zeszłym tygodniu wskaźnik cen do zysków Tesli spadł tysiąc do jednego. To oznacza, że zajmie tysiąc lat zanim Tesla spłaci jakąkolwiek inwestycję w akcje.

https://brucewilds.blogspot.com/2020/08/teslas-pe-ratio-moves-past-thousand-mark.html

Poza Kalifornią, inną twierdzą kabała wydaje się być Korea Południowa. Koreańscy gangsterzy, którzy są podwykonawcami kabała dla kontroli nad Japonią i Koreą Południową, zaczynają panikować gdy widzą, że koła sprawiedliwości mielą w ich kierunku. Przejawem tego jest to, że południowokoreański niewolniczy reżim zaostrza ograniczenia Covid-19 do drakońskich poziomów aby utrzymać ich populację pod kontrolą.

Są zdesperowani po części dlatego, że Korea Północna przygotowuje się do ogłoszenia, że władze Korei Południowej są odpowiedzialne za zamordowanie Kim Dzong Una. Możecie być pewni, że winni nie zostaną długo na tej Ziemi.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-08-23/jump-in-seoul-s-covid-19-cases-sparks-fear-of-nationwide-spread

https://nypost.com/2020/08/23/kim-jong-un-in-a-coma-as-his-sister-takes-control-report/amp/?utm_source=reddit.com

Tymczasem w Japonii premier Shinzo Abe przeżył kolejną próbę otrucia przez kabała. Abe ostatnio opuścił kabała i udaremnił ich próby użycia Covid-19 do zniszczenia japońskiej gospodarki, mówią źródła japońskiego wywiadu wojskowego. Obiecują, że wkrótce zorganizują wielką kampanię w Japonii. Przypuszczalnie oznaczałoby to zajęcie chazarskich niewolniczych mediów w Japonii, jak również przejęcie kontroli nad Bankiem Japonii.

Mamy też doniesienia o eksplozjach w kompleksach Billa Gates’a w Karuizawie w Japonii. Podobno budowa ogromnego obiektu była bliska ukończenia, więc możliwe, że doszło do jakiejś formy nalotu. Postaramy się przeprowadzić dalsze śledztwa i uaktualnić kiedy to możliwe.

Spójrzmy teraz na to co Amerykańska Agencja Wywiadu Obrony ma do powiedzenia na temat obalenia chazarskiego zbójeckiego państwa Izrael itd. Oto ich raport:

“Po spotkaniu irackiego premiera z Trumpem, wojska amerykańskie zaczęły się wycofywać… Żebraki nie mogą wybierać. Trump zmusił więc BiBiego [Benjamina Netanjahu] by nie blokował sprzedaży samolotów F35 do ZEA, a potem do Arabii Saudyjskiej, Egiptu i innych.

W obliczu groźby publicznego ujawnienia 9/11, Bejrutu, Fukushimy, Bali w 2002 roku, bomb atomowych użytych w Jemenie i Syrii oraz zamachu na Haririego w 2005 roku, Izrael jest w defensywie, ponieważ Arabia Saudyjska nie ogłosi normalizacji bez porozumienia pokojowego z Palestyną na mocy arabskiej inicjatywy pokojowej i rezolucji ONZ z 2002 roku.

Syjonizm jest martwy podczas gdy specjalny trybunał ONZ dla Libanu nie skazał przywódców Hezbollahu ani Syrii za śmierć Rafica Haririego, ponieważ wszyscy wiedzą, że Izrael wysadził go w 2005 roku.

Świat arabski może zjednoczyć się pod przykrywką normalizacji aby zmusić Izrael do zwrotu wszystkich skradzionych ziem, ewakuacji wszystkich nielegalnych żydowskich osiedli, zniesienia oblężenia Gazy, powrotu do granic z 1967 roku lub zaakceptowania rozwiązania dwupaństwowości z równymi prawami dla wszystkich.

Izrael nie ma już jakościowej przewagi militarnej, ponieważ stracił F35 nad Syrią w 2018 roku, a Iran otrzymuje zaawansowaną rosyjską broń, taką jak S-400, Su-57 i zakłócacze, które mogą unieszkodliwić każdą platformę na Ziemi, w powietrzu i na morzu.”

Na koniec w tym tygodniu możemy donieść, że wiele źródeł mówi o zbliżającym się resecie finansowym. Źródła Pentagonu donoszą, że kontrolowany przez syjonistów system międzynarodowych przelewów bankowych SWIFT został zdjęty wraz z “uruchomieniem kwantowego systemu finansowego.

Dwa różne źródła Rodziny Smoka mówią również, że ogromne fundusze są przygotowywane na kampanię naprawczą planety. Niechętnie podajemy konkretne daty, ale wiele źródeł mówi, że coś może się wydarzyć już we wrześniu. Biorąc pod uwagę wszystkie fałszywe alarmy, uwierzcie gdy je zobaczycie.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/08/24/covid-19-fear-porn-mongers-are-being-systematically-hunted-down-and-killed/

Wypowiedz się