BRIAN ROSE / DAVID ICKE V | POWIEDZ NIE | Część Trzecia | Polski Lektor

O PANDEMII: Brian Rose / David Icke - V - (cz.3) - POWIEDZ NIE ...Trzecia część wywiadu David Icke dla London Real, która była transmitowana na żywo 2 sierpnia 2020 roku.

David Icke w tej części porusza tematy związane z kwestiami cenzury medialnej, składu przygotowywanej szczepionki i uniwersalnym podstawowym dochodzie, który ma zostać wprowadzony na całym świecie, aby zapobiec masowym sprzeciwom i buntom ludzi przeciwko pogorszeniu się warunków życia związanych z post pandemicznym upadkiem ekonomi każdego kraju.

Źródło w języku angielskim: https://freedomplatform.tv/rose-icke-v-the-answer/

https://www.bitchute.com/video/jZzjPtGZap6E/

Opublikowano za: andy choinski

Pierwsza cześć – SYMBOL MASKI na linku: https://www.bitchute.com/video/bplpsjftUNBI/

Druga część – WYMYŚLONY WIRUS NA LINKU: https://www.bitchute.com/video/q1JFPVR0UJgj/

Należy skopiować i wkleić do przeglądarki bo blokują bezpośrednie wyświetlania po kliknięciu. Zamknięto też szereg kont na youtube, nie tylko z ta problematyką.

Redakcja KIP składa podziękowania dla Pana Andy Choińskiego za przetłumaczenie tego bardzo interesującego wywiadu Davida Icke, który łączy wiele pozornie nie związanych kwestii w logiczną całość i pokazuje plany satanistycznych globalistów na najbliższą przyszłość.

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Cóż , redakacja KIP, jak zauważyłem lubi sięgać głębiej, zatem i mam głębsze spojrzenie.

  Sesja hipnotyczna, standardowa, młoda dziewczyna trafia do terapeutki z banalnym problemem, częste i bolesne migreny.

  Ciekawie zaczyna się robić później, dowiecie się o koronawirusie o tym jak zarządzana nasza planeta oraz poszczególne jednostki, dowiecie się jak działa ten do tej pory mityczny MATRIX.

  Czas, to około 1,5 godziny, ale nie będzie zmarnowany, sprawdziłem osobiście że sesja jest wiarygodna pod względem technicznym jak robię to zawsze. Oznacza to że dziewczyna naprawdę była w transie hipnotycznym a całość nie jest “żartem”.

  Co to wypowiedzi i skąd się one biorą to już Wasza kwestia.

  Całość po polsku.
  https://youtu.be/_MwyrOW_Ops

 2. krnabrny1 says:

  Zwracam uwagę jednak na pewne nieścisłości w kwestii dat jakie się pojawiają.
  Niestety czas nie jest liniowy, komunikacja z określeniem czasu jest niezwykle trudna dla istot o różnym poziomie świadomości. Wynika to zarówno z istoty czau jak i z rozmaitych rodzajów jego odczuwania.

  Dla nas na przykład czas jest tylko i wyłącznie RUCHEM. Ponieważ określamy go na podstawie ruchu planet. Może być ewentualnie CZĘSTOTLIWOŚCIĄ, kiedy to kwarc w zegarku wybija określony rytm lub mechaniczne tryby wykonują to za niego.
  Ale co w przypadku kiedy pojawią się inne ruchy planet lub inne częstotliwości?

  Jak wówczas określić CZAS? To największy problem w komunikacji od zawsze był, przewidzenie KIEDY?

  Co do reszty nie mam uwag.

Wypowiedz się