Jak USA stały się babilońskim niewolnikiem ?

Moja wojna przeciw mafii chazarskiej rozpoczęła się w Japonii, gdzie przez ponad 30 lat kariery jako dziennikarz pierwszej linii patrzyłem jak premier za premierem byli mordowani i rozbijano skuteczny system gospodarczy.

Kiedy zacząłem pisanie sprawozdań w Japonii w 1985 roku, miała ona najwyższy na świecie dochód na mieszkańca i najniższą różnicę między bogatymi i biednymi niż w jakimkolwiek rozwiniętym kraju. Było to wynikiem dziesięcioleci dwucyfrowego wzrostu gospodarczego: tak zwanego japońskiego cudu.

Teraz Japonią rządzą chazarskie fundusze hedgingowe i ich niewolnicy. Kraj ma teraz drugą co do wielkości różnicę między bogatymi i biednymi w OECD (po Stanach Zjednoczonych), a przeciętnemu Japończykowi ledwo udaje się wyżyć z pensji.

Wściekłość na to co zrobiono Japończykom, zaprowadziła mnie na ścieżkę wyzwolenia tego kraju, próbując przekonać ich by przestali składać hołd ich ciemiężcom. Było to osobiste, ponieważ wielu japońskich dziennikarzy, centralnych bankierów i polityków, których znałem i szanowałem, zostało zamordowanych przez tych ludzi. Dowiedziałem się o tym, od japońskich szefów yakuzy, którzy powiedzieli mi, że są podwykonawcami chazarskich gangsterów.

Kiedy tajne azjatyckie stowarzyszenia zgodziło się pomóc uwolnić Japonię i resztę świata spod chazarskich rządów, wtedy różnego rodzaju ludzie ze wszystkich tajnych stowarzyszeń wyszli z ukrycia, aby z nami porozmawiać.

Szczególnie wpływowy był wyższy rangą brytyjski agent, dr Michael Van de Meer, aka Michael Meiring. Dał mi kilka lektur, abym wiedział dokładnie z czym mam do czynienia. Van de Meer od dziesięcioleci walczył z Chazarami i zapłacił wysoką cenę. Jego nogi zostały wysadzone przez podłożone bomby, według niego przez agentów George Busha Seniora i Davida Rockefellera.

Informacje, które mi przekazał, uświadomiły mi, że to, czego byłem świadkiem z pierwszej ręki w Japonii, to stopniowy proces zniewolenia, który został już ukończony w Stanach Zjednoczonych. Byli to ludzie, którzy zamordowali Abrahama Lincolna, Johna F. Kennedy’ego, Martina Luthera Kinga i wielu innych.

Warto zauważyć, że chociaż oficjalne dokumenty o zamachu na Kennedy’ego zostały opublikowane z wielkim oczekiwaniem, żadne media nie donoszą, że jego zabójstwo zostało zlecone przez ówczesnego premiera Izraela Davida Ben Guriona.

Ben Gurion z kolei przyjmował rozkazy od mafii chazarskiej jako część ich planu wymordowania 90% ludzkości i zniewolenia reszty aby rządzić światem z Jerozolimy.

Zanim przejdziemy do kluczowych cytatów z tych materiałów do czytania, pozwólcie, że wyjaśnię, dlaczego się mylą, kiedy obwiniają Żydów za problem, ponieważ ci ludzie tylko nazywają siebie Żydami, w rzeczywistości są czcicielami Szatana.

Moja własna rodzina jest żydowska. Rodzina matki pochodziła z Horstein, co oznacza końska skała lub końska góra. Byli żeńskimi potomkami chazarskich kawalerzystów pokonanych przez Rosjan i Mongołów.

Moja babcia bała się, że zostanie zidentyfikowana jako Żydówka, dlatego posiadała dokument stwierdzający, że została ochrzczona jako Anglikanka. Matka mojego ojca również była Żydówką i nie powiedziała tego mojemu ojcu dopóki nie była na łożu śmierci. Mój ojciec również nie powiedział mi dopóki nie umarł.

Bardzo się czegoś bali, a tym czymś byli chazarscy sataniści. Uciekli z niewoli i byli niechętni do niej wracać, dlatego ukrywali swoje pochodzenie nawet przed najbliższymi krewnymi. Większość religijnych Żydów nadal jest ich niewolnikami.

Jeśli przestudiujecie prawdziwą babilońską historię, dowiecie się, że obrzezanie było rytualną kastracją by zidentyfikować mężczyzn z pokonanych plemion jako niewolników.

W każdym razie, moi anglosascy męscy przodkowie byli potomkami niepokonanych wojowniczych królów planety Ziemia i nie chcieliśmy pozwolić kobietom z pokonanego plemienia mówić nam, co mamy robić. Nie byliśmy obrzezani ani zniewoleni.

Inną rzeczą, którą powinniśmy wiedzieć jest to, że żyjemy według złotej reguły: Czyńcie innym jak chcielibyście, aby inni czynili wam.”

Byliśmy moralni nie dlatego, że baliśmy się piekła lub byliśmy kuszeni przez obiecane łapówki z nieba, ale dlatego, że w naszym własnym interesie było być moralnymi. Nie kradniesz ani nie mordujesz, abyś mógł żyć w społeczeństwie, w którym nie zostajesz obrabowany ani zamordowany.

Nie byliśmy Chrześcijanami, ponieważ Jezus Chrystus był torturowany na śmierć, a jego mordercy wciąż byli u władzy. Nie mogliśmy też uwierzyć, że sprawiedliwy Bóg pozwoliłby na tyle nieszczęścia i cierpienia na Ziemi. Byliśmy więc ateistami, najbardziej prześladowanym typem Żydów.

Osobiście wiem, że nie stworzyliśmy siebie, więc musi istnieć Stwórca. Aby szanować Stwórcę musisz szanować stworzenie, innymi słowy, szanować innych ludzi i wszystkie żywe istoty.

W każdym razie, zacytujmy teraz trzech kluczowych wtajemniczonych o “Żydach“, z zastrzeżeniem, że mówią oni o synagodze Szatana, a nie prawdziwych Żydach.

Zacznijmy od ostrzeżenia od ojca założyciela, Benjamina Franklina:

“W pełni zgadzam się z generałem Washingtonem, że musimy chronić ten młody naród przed podstępnym wpływem i penetracją. Zagrożeniem, panowie, są Żydzi. W jakimkolwiek kraju, w którym Żydzi osiedlili się w dużej liczbie, obniżali jego moralny ton; deprecjonowali jego integralność handlową; segregowali się i nie asymilowali; szydzili i próbowali podważać religię chrześcijańską, na której naród ten jest oparty, sprzeciwiając się jej ograniczeniom; budowali państwo w państwie; a kiedy napotykali sprzeciw, próbowali zdusić ten kraj na śmierć finansowo, jak w przypadku Hiszpanii i Portugalii.

Jeśli nie wykluczycie ich z tych Stanów Zjednoczonych, w tej konstytucji za mniej niż 200 lat, będą się roić w tak wielkiej liczbie, że będą dominować i pożrą ziemię, i zmienią naszą formę rządu, za który my Amerykanie, przelaliśmy naszą krew, oddaliśmy nasze życie, naszą substancję i narażaliśmy naszą wolność.

Jeśli ich nie wykluczycie, za niecałe 200 lat nasi potomkowie będą pracować na polach, aby zapewnić im pożywienie, podczas gdy oni będą w licznych domach, zacierając z zadowolenia swoje ręce. Ostrzegam was panowie, jeśli nie wykluczycie Żydów na zawsze, wasze dzieci będą was przeklinać w waszych grobach.”

Franklin miał rację. Potwierdzamy to teraz dokładnym cytatem Harolda Wallace’a Rosenthala, byłego doradcy administracyjnego byłego senatora Jacoba Javitsa:

“Większość Żydów nie lubi się do tego przyznawać, ale naszym Bogiem jest Lucyfer.” 

Rosenthal, który został później zamordowany za to, że ujawnił tak wiele, również powiedział:

“My Żydzi, stawiamy problem narodowi amerykańskiemu. Następnie promujemy obie strony problemu, podczas gdy panuje zamieszanie. Z oczami skupionymi na problemach nie dostrzegają, kto stoi za każdą sceną. My Żydzi bawimy się amerykańską opinią publiczną jak kot bawi się myszą…

Krew mas będzie płynąć w oczekiwaniu na nasz dzień światowego zwycięstwa. Pieniądze są ważniejsze od moralności. Możemy osiągnąć wszystko dzięki pieniądzom. Nasza władza została stworzona poprzez manipulację krajowym systemem walutowym. Jesteśmy autorami cytatu. ‘Pieniądze to władza.’ Jak ujawniono w naszym głównym planie, niezbędne było dla nas założenie prywatnego banku narodowego. System Rezerwy Federalnej pasował do naszego planu, ponieważ jest własnością nas, ale nazwa wskazuje, że jest to instytucja rządowa. Od samego początku naszym celem było skonfiskowanie całego złota i srebra, zastąpienie ich bezwartościowymi, niepodlegającymi wykupowi papierowymi banknotami.

Zdobyliśmy całkowity monopol przemysłu filmowego, sieci radiowych i nowo rozwijających się mediów telewizyjnych. Przemysł poligraficzny, gazety, czasopisma i czasopisma techniczne już wpadły w nasze ręce. Najbogatsza gratka miała przyjść później, kiedy przejęliśmy publikację wszystkich materiałów szkolnych. Dzięki tym narzędziom możemy kształtować opinię publiczną dla własnych celów. Ludzie są tylko głupimi świniami, które chrząkają i piszczą nasze pieśni, czy to prawda, czy kłamstwo.”

Pełny tekst wywiadu można przeczytać tutaj:

https://archive.org/stream/ericsproat_gmail_Rosy/rosy_djvu.txt

Następnie mamy ostrzeżenie od wysoko postawionego syjonisty Benjamina Freedmana (który był człowiekiem wyzwolonym z chazarsko=syjonistycznego niewolnictwo).

“Syjoniści i ich współwyznawcy rządzą Stanami Zjednoczonymi tak jakby byli absolutnymi monarchami tego kraju. [Syjoniści] powiedzieli Anglii: ‘Zagwarantujemy, że Stany Zjednoczone zostaną wciągnięte do wojny jako wasz sojusznik, że będą walczyć z wami po waszej stronie, jeśli obiecacie nam Palestynę po wygraniu wojny.’

Więc z czym teraz mamy do czynienia? Jeśli wywołamy wojnę światową, która może przekształcić się w wojnę nuklearną, ludzkość będzie skończona. I dlaczego to się stanie? Nastąpi to z powodu Aktu III. … kurtyna idzie w górę w Akcie III. Aktem I była I wojna światowa. Aktem II była II wojna światowa. Aktem III będzie III wojna światowa. Żydzi na świecie, syjoniści i ich współwyznawcy wszędzie są zdeterminowani, że ponownie wykorzystają Stany Zjednoczone, aby pomóc im na stałe utrzymać Palestynę, jako oparcie dla ich rządu światowego.

Jak Stany Zjednoczone – około pięciu procent świata – mogą walczyć z 80-90 procentami świata na własnym terenie? Jak możemy to zrobić… wysłać tam naszych chłopców na rzeź? Po co? Więc Żydzi mogą mieć Palestynę jako swoją ‘wspólnotę’? Oszukali was tak bardzo, że nie wiecie czy przychodzicie, czy odchodzicie. Nie nazywam ich Żydami. Nazywam ich tak zwanymi Żydami, ponieważ wiem czym oni są [satanistami].”

 Ok, więc teraz Stany Zjednoczone są w desperackiej walce o wyzwolenie po powolnym zniewoleniu przez ostatnie 200 lat. Proces jest w toku. Duża część przywódców mafii chazarskiej w USA została zabita lub aresztowana.

Japoński wywiad wojskowy szacuje jednak, że w Stanach Zjednoczonych rządzi około miliona członków mafii chazarskiej. Udają Żydów, Muzułmanów, Chrześcijan itp. ale czczą Szatana. Teraz walczą o życie.

Działacze Antify i Black Lives Matter zamieszani w zamieszki i sabotaż to chazarscy agenci lub ofiary ich oszustwa, według źródeł NSA. Na przykład analiza Pew wykazała, że tylko jeden na sześciu tzw. działaczy i Black Lives Matter jest Afroamerykaninami. Innymi słowy, to chazarscy agenci. To samo można powiedzieć o Antifie.

https://www.zerohedge.com/political/pew-analysis-shows-only-1-6-blm-protesters-are-black

 Ci ludzie muszą zostać zneutralizowani, jeśli Stany Zjednoczone mają uwolnić się od babilońskiego systemu niewolnictwa, kontrolowanego przez chazarskich satanistów.

W przyszłym tygodniu będziemy nadal przyglądać się, kto z nimi walczy i jak, nie tylko Stany Zjednoczone, ale cały świat może być wyzwolony z tego horroru.

Najważniejszymi twierdzami jakie należy przejąć są korporacyjne media, przemysł “farmaceutyczny“, monopole wysokich technologii, mega-banki, elita polityczna Waszyngtonu, administracja zdrowotna i wiele z firm energetycznych.

 13 lipca 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/07/13/how-the-usa-became-a-babylonian-slave-state/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2020/07/16/benjamin-fulford-jak-usa-staly-sie-babilonskim-niewolnikiem/

Wypowiedz się