Zbrodnie ludobójstwa za pomocą szczepionek nie ulegają przedawnieniu. Demograficzna zagłada, czyli mistyfikacja H1N1

 W związku z kolejną po 10 latach fałszywą epidemią, już na skalę globalną, orkiestruje się przez ścierwomedia, rządzących i establishment medyczny, konieczność zaszczepienia całej populacji szczepionkami powodującymi  zgony lub co najmniej ciężkie choroby u bardzo dużej liczby zaszczepionych.

Poniższy artykuł dokumentuje szkodliwy, a nawet ludobójczy charakter szczepionek udowodniony w ciągu kilkudziesięciu lat począwszy od słynnej grypy “hiszpanki”.

Kampanię powszechnych szczepień przeciwko ptasiej grypie w 2009 r., uniemożliwiła dziennikarka austriacka Jane Burgermeister, która upubliczniła m.in. 100 % śmiertelność szczepionki  na fretkach w  doświadczeniu czeskiego laboranta.

Pragniemy po raz kolejny wyrazić wielkie uznanie Pani Ewie Kopacz, będącej wtedy ministrem zdrowia, która po konsultacji m.in. z prof. Marią Dorotą Majewską, nie zgodziła się zakupić tych szczepionek, mimo ogromnej presji agentury farmaceutycznej w ścierwomediach.

Jej zdecydowana odmowa była przykładem dla wielu innych krajów, które też nie zakupiły tych trucizn.

To, że ostatnio Ewa Kopacz poparła szczepienia dowodzi jedynie, że zrobiła to po przymusem mafii farmaceutycznej. Przy mafii farmaceutycznej słynna sycylijska mafia Cosa Nostra, to są przedszkolaki.

Obecna, potężnie rozdmuchana fałszywa pandemia ściemoświrusa i jeszcze większa “pandemia” strachu w ścierwomediach, ma spowodować nie tylko powszechne, ale i przymusowe szczepienia ludobójczą szczepionką z mikroczipami. Ten zamiar totalitarnego przymusu szczepień potwierdził zarówno Łukasz Szumowski – minister od powodowania chorób, jak i sam pRezydent Andrzej Duda.

Usilne promowanie szkodliwych dla zdrowia, a nawet ludobójczych   szczepionek, do zastosowania pod przymusem, w warunkach wykreowanej fałszywej pandemii na Covid-19, mniej groźny, niż zwykła grypa, jest nie tylko zdradą stanu, ale także usiłowaniem dokonania zbrodni ludobójstwa na Narodzie Polskim. Zbrodnie ludobójstwa  w prawie międzynarodowym nie ulegają przedawnieniu.

Oskarżenie o zbrodnie ludobójstwa SETEK MILIONÓW LUDZI przez przemysł farmaceutyczny i medyczny złożył w imieniu Narodów Świata w 2003 r. do Trybunału Sprawiedliwości w Hadze wybitny lekarz niemiecki dr Mathias Rath i inni. Skrót oskarżenia na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/10/oskarzenie-w-imieniu-narodow-swiata/

Wymieni w oskarżeniu prominentni budowniczowie (lub ich następcy obecnie), tworzonego globalnego Nowego Porządku Świata (NWO) są w definitywnym odwrocie i za swoje zbrodnie, nie tylko z dziedziny medycyny i farmacji, zostaną osądzeni, a w konsekwencji  ich pomocnicy także z Polski. Jest to obecnie kwestia raczej kilku lat.

Jako przestrogę przypominamy, to co powiedział Dr Rashid Buttar  o lekarzach, którzy namawiają do szczepień:

 • Lekarze, którzy namawiają do szczepień, są jak roboty;
 • Ci lekarze, którzy mówią, że szczepionki są potrzebne, są albo w 100% ignorantami, albo mają podejrzany plan i są motywowani finansowo, ponieważ jest to rażące kłamstwo !!!

Poniższy artykuł to w pełni udowadnia !!!

Redakcja KIP

 

Demograficzna zagłada, czyli mistyfikacja H1N1

Aktualizacja: 2010-01-23 6:38 pm

Artykuł ten został napisany z myślą o tych, którzy nie zdają sobie sprawy z obecności toksyn zawartych w szczepionkach używanych przeciwko wirusowi H1N1. Szczepionki te są promowane przez Światową Organizację Zdrowia pod pozorem zachowania zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Światowa Organizacja Zdrowia działa pod kierunkiem Organizacji Narodów Zjednoczonych, której program zawiera drastyczne ograniczenie populacji świata. Prosimy naszych Czytelników o przekazywanie tej informacji swoim przyjaciołom, krewnym i znajomym. Wiele ludzkich istnień zależy od naszej zdolności i inicjatywy do szybkiego działania.

„Jedyną bezpieczną szczepionką jest szczepionka, której się nigdy nie użyło” – dr James A. Shannon, Narodowy Instytut Zdrowia

Hiszpańska grypa: 1918

Hiszpańska grypa zabiła 20 do 40 milionów ludzi tuż po zakończeniu pierwszej wojny światowej w 1918 r. Tak się złożyło, że była to pierwsza wojna, w której obowiązkowe były szczepienia w wojsku. Eleonora I. McBean, lekarz medycyny, przedstawia szczegółowo, co się wtedy stało. W swojej książce zatytułowanej „Świńska grypa zdemaskowana” („Swine Flu Expose”) stwierdziła ona, że szczepionka wyprodukowana do walki z tą chorobą była w istocie przyczyną wszystkich tych zgonów, a nie rzekoma pandemia.

Doktor McBean pisze, że po wojnie: „Słyszałam, iż siedmiu ludzi zmarło w gabinecie lekarskim po zaszczepieniu. Było to w koszarach, więc napisałam do rządu o potwierdzenie tego faktu. Przysłali mi raport ministra wojny USA, Henry’ego L. Stimsona. Raport ten nie tylko potwierdzał sprawozdanie o siedmiu zmarłych po zaszczepieniu, ale mówił o 63 zmarłych i 28585 przypadkach zapalenia wątroby jako bezpośrednich rezultatach szczepionki przeciwko żółtej gorączce w ciągu jedynie 6 miesięcy wojny. Był to tylko jeden na 14 do 25 zastrzyków wykonanych żołnierzom”. W późniejszych latach wykonywano podobne eksperymenty: „Wojsko ujawniło dowody, że rozprzestrzeniło w otwartym powietrzu, w co najmniej 48 testach zarazki powodujące choroby”.1

„W 1994 r. raport senatora Johna D. Rockefellera (Kontrola doświadczeń biologicznych przeprowadzanych na wojsku USA) ujawnił dodatkowo, że w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat wojsko celowo narażało setki tysięcy swoich własnych żołnierzy na działanie niebezpiecznych zarazków, gazu paraliżującego i iperytu, promieniowania, halucynogenów i środków psychotropowych”.

1960 do 1972

W roku 1960, dwóch wirusologów odkryło, że obie szczepionki przeciwko chorobie Heinego-Medina były zanieczyszczone wirusem SV 40, który może powodować raka i zmiany w hodowli ludzkich komórek. Do tamtego czasu miliony dzieci były szczepione tymi toksycznymi środkami.2

W latach 1971-1972, w Anglii, 98% populacji w wieku od 2 do 50 lat zaszczepiono przeciwko ospie wietrznej, czego wynikiem była epidemia, która spowodowała śmierć ponad 45000 ludzi. W tym samym czasie w Niemczech na ospę wietrzną zmarło 125000 ludzi, spośród których 96% było zaszczepionych.

Epidemia świńskiej grypy w 1976 r.

Prezydent Gerald Ford obiecał 129 milionów dolarów (z pieniędzy podatników) przemysłowi farmaceutycznemu na stworzenie szczepionki przeciwko świńskiej grypie. Dr G. Nossel ze Światowej Organizacji Zdrowia mówił w tym czasie: „Wam, Amerykanom, powinno się sprawdzić waszych przywódców. Nie zezwolimy na to w żaden sposób… Nie było żadnego właściwego dochodzenia… Szczepionka nie została odpowiednio zbadana… Jest tu zbyt wiele niewiadomych”.

Magazyn A Report to the Consumer (wrzesień 1975 r.) opublikował artykuł Idy Honorof, w którym przedstawiła ona zestawienie danych pochodzących z Wydziału Standardów Biologicznych Narodowego Instytutu Zdrowia, z biuletynu Światowej Organizacji Zdrowia i z prac dr. J. Anthony Morrisa, byłego dyrektora działu badań wirusowych FDA (Federalnego Urzędu Żywności i Leków). Studia te pokazują, że szczepionka przeciwko świńskiej grypie po zastosowaniu jej u zwierząt laboratoryjnych „powodowała rozprzestrzenianie się guzów rakowych“.

Kobiety w ciąży znajdowały się na priorytetowej liście szczepień dopóki badania nie wskazały, że pewne substancje w szczepionce przeciwko grypie „mogą stanowić poważną groźbę uszkodzenia płodu u kobiet, które mogłyby zajść w ciążę…”. Dzisiaj kobiety w ciąży znajdują się wśród pierwszych na liście osób, które mają być zaszczepione przeciwko wirusowi H1N1.

Aurora Reich, dyrektor Informacji Naukowej, w raporcie opublikowanym w Indianapolis Star stwierdza, że: „Sam wirus (który znajduje się w szczepionce grypy) posiada właściwości toksyczne, nawet po jego zabiciu, co może powodować gorączkę i konwulsje, zwłaszcza u dzieci. Journal of Pediatrics opublikował badania lekarzy z Atlanty i Sheffield w Anglii. Pracowali oni wspólnie, badając oczyszczoną, martwą szczepionkę grypy. Doszli do wniosku, że nawet oczyszczona, martwa szczepionka jest zbyt toksyczna (trująca), by mogła być podawana dzieciom… Badania pokazały, że 69% dzieci miało wysoką gorączkę 6 do 12 godzin po szczepieniu, a jedno dostało konwulsji”.

Dr Archie Kalokerines, dyrektor medyczny szpitala Colleranebri w Australii, nazwał szczepienia ochronne przeciwko świńskiej grypie „planem masowego zabójstwa… Jeśli osoba jest podatna, szczepionka może działać urażając system immunologiczny i wytwarzając skłonność takiej osoby do zapalenia płuc czy anemii… Jeśli u kogoś rozwija się inny wirus grypy, może ona (szczepionka) spowodować natychmiastowy i ostry atak tej choroby… Nie wiemy, jakie będą długoterminowe efekty tego środka (szczepionki przeciwko świńskiej grypie). Może ona wytworzyć u człowieka skłonność do raka lub innych chorób….3

1977 do 2000

W 1977 r. dr Jonas Salk, który opracował pierwszą szczepionkę na chorobę Heinego-Medina, oświadczył wraz z innymi naukowcami, że masowe szczepienia przeciwko chorobie Heinego-Medina były przyczyną większości zachorowań na nią w Stanach Zjednoczonych od 1961 r.4

Ponad 200000 przypadków kokluszu pojawiło się u w pełni zaszczepionych dzieci w Zjednoczonym Królestwie w latach 1970-1990 (Centrum Obserwacji Chorób Społecznych Zjednoczonego Królestwa). W 1979 r. Szwecja zaprzestała szczepień przeciw kokluszowi ze względu na ich nieskuteczność. Okazało się, że spośród 5140 przypadków 84% zostało zaszczepionych trzykrotnie w 1978 r.!5

W numerze czasopisma Journal of the American Medical Association z lutego 1981 r. podano, że 90% położników i 66% pediatrów odmówiło przyjęcia szczepionki przeciwko różyczce. W 1990 r. sondaż przeprowadzony w Zjednoczonym Królestwie, obejmujący 598 lekarzy ujawnił, że ponad 50% z nich odmówiło przyjęcia szczepionki B przeciwko zapaleniu wątroby, pomimo że należeli do grupy wysokiego ryzyka, której zalecano szczepienia.6

W tym samym roku, Journal of the American Medical Association opublikował artykuł na temat odry, w którym stwierdza się, że „chociaż więcej niż 95% dzieci w wieku szkolnym w USA jest szczepionych przeciwko odrze, duża ilość zachorowań na odrę ciągle pojawia się w szkołach, a większość przypadków ma miejsce wśród poprzednio szczepionych dzieci”.7

W USA od czerwca 1990 r. do listopada 1993 r. Federalny Urząd Żywności i Leków (FDA) zanotował 54072 niepożądane reakcje występujące po zaszczepieniu. FDA przyznał, że ta liczba reprezentuje tylko 10% rzeczywistej całości, ponieważ większość lekarzy odmówiła składania sprawozdań z urazów poszczepiennych. Statystyki wskazują, że niepożądane reakcje przekroczyły w tym okresie pół miliona.8

2 listopada 2000 r. Stowarzyszenie Amerykańskich Internistów i Chirurgów (Association of American Physicians and Surgeons – AAPS) ogłosiło, że jego członkowie głosowali na swojej 57. dorocznej konferencji w St. Louis w stanie Missouri za przyjęciem rezolucji wzywającej do zaprzestania obowiązkowych szczepień dzieci. Rezolucja została przyjęta bez żadnego głosu sprzeciwu.

Szczepionki są trucizną

Dr McBean kontynuuje: „Szczepionki zawierają rozkładające się białka, takie jak te, które są pobierane z krost u chorych zwierząt lub gnijących jajek, zmieszane ze śmiercionośnymi substancjami takimi jak fenol (kwas karbolowy), rtęć, formaldehyd (formalina) itp. Rozkładające się białka mogą powodować zatrucie jadem kiełbasianym, salmonellę czy inne rodzaje zatrucia organizmu. Dlatego nic dziwnego, że ludzie umierali po zastrzykach szczepionek.

Lekarze, którzy znają to zagadnienie, przyznają, że wszystkie szczepionki są wysoce toksyczne, a skutki poszczepienne są nieprzewidywalne. Żaden lekarz, laborant czy naukowiec nie może określić prawdopodobnej reakcji, jaką szczepionka wywoła u poszczególnych osób. Niemożliwe jest ustalenie z góry właściwego dla każdej osoby stopnia tolerancji dla trucizny. Dlatego istnieje śmiertelne ryzyko – jak w rosyjskiej ruletce – czy szczepionka spowoduje natychmiastową śmierć (a to czasami się zdarza), czy paraliż kilka godzin później, lub raka, problemy z sercem czy gruźlicę kilka lat później, albo chorobę nerek, zniszczenie wątroby, obłęd (poszczepienne zapalenie mózgu), czy też jakąś inną chroniczną chorobę gdzieś po drodze”. To stanowisko podziela wielu innych lekarzy i naukowców.

Nowe szczepionki

Nowe szczepionki zostały stworzone w bardzo krótkim czasie i według wielu ekspertów, jest to dosyć alarmujące. Brak roztropnego okresu testującego i wynikający stąd brak zainteresowania skutecznością szczepionek powinny być przyczyną najwyższej troski wszystkich z nas. Tutaj wymieniamy tylko toksyczne składniki pięciu szczepionek przeznaczonych specjalnie dla nowego wirusa H1N1 i firmy, które je produkują. Mamy nadzieję, że ta informacja spowoduje realistyczne i wszechstronne badania nad możliwością stosowania tych środków.

Celvapan: vero formaldehyd otrzymywany z komórki i pozbawiony aktywności przez ultrafiolet, gradientowo oczyszczony z sacharozy wirus grypy, polisorbat 80 (lub TwinTM 80). Ta szczepionka może powodować niepożądane zapalenie różnych części ciała, uszkodzenie nerwów, nieprawidłowość ciśnienia krwi i inne poważne problemy. (Baxter International)

Definicja formaldehydu: według Narodowego Instytutu Raka formaldehyd jest środkiem chemicznym, używanym w produkcji materiałów budowlanych i wielu produktów gospodarstwa domowego. Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem oceniła wszystkie dane związane z tym środkiem chemicznym i sklasyfikowała go jako znany ludzki czynnik rakotwórczy.

Dr Kent Holtorf, ekspert chorób infekcyjnych, w programie telewizji Fox News informował, że szczepionka świńskiej grypy zawiera 25000 razy większą ilość rtęci (zawartej w tiomersalu) niż wielkość uważana za toksyczną, gdyby znajdowała się w żywności lub wodzie. Dr Holtorf stwierdził także, iż ani on, ani jego dzieci nie przyjmą szczepionki.

Daniel Solis z Republiki Czeskiej pisze: „Leki pomocnicze (środki pobudzające), wykonane z monofosforylu lipidu A (MPL) MF59TM (zawierającego polisorbat TwinTM80) lub AS03, AS04 znanego także jako skwalen, w proponowanych szczepionkach, są immunosterylantami (środki powodujące bezpłodność) lub środkami immunoantykoncepcyjnymi”.9

Oznacza to, że oba środki pobudzające, tiomersal i skwalen, powodują trwałą lub czasową bezpłodność u zwierząt i ludzi. Dr Jules Freund, który jest twórcą Twin TM (albo polisorbatu) 80, ostrzegał w 1956 r., że zwierzęta, którym wstrzyknięto jego preparat zapadły na nieuleczalne choroby.

LAIV: wirus grypy o osłabionym działaniu, hydrolizowana świńska żelatyna. (Medlmmune LLC)

Ta szczepionka posiada wymieniany efekt uboczny zespołu Guillaina-Barrégo (znanego jako choroba Wojny w Zatoce). Krótki opis zespołu Guillaina-Barrégo charakteryzuje go jako symetryczne osłabienie, które najpierw atakuje kończyny dolne, a potem szybko rozwija się na inne. Pacjenci zasadniczo odczuwają osłabienie nóg. Kiedy osłabienie postępuje do góry, zwykle w ciągu kilku godzin do kilku dni, zaatakowane zostają także mięśnie ramion i twarzy. Często mogą być dotknięte dolne nerwy czaszkowe, co prowadzi do osłabienia opuszkowego (trudności z połykaniem, ślinieniem i/lub utrzymaniem otwartych dróg oddechowych) i trudności oddechowych. Jeśli stan jest poważny, można podejrzewać chorobę rdzenia kręgowego.

Panvax H1N1wirus grypy o osłabionym działaniu, tiomersal. (CSL Limited)

Efekty uboczne włączające systematyczną nadwrażliwość na poprzednie szczepienia przeciwgrypowe, zespół Guillaina-Barrégo, zapalenie mózgu, zapalenie nerwu czy neuropatię znajdują się wśród wielu innych powszechniej znanych dolegliwości zdrowotnych, które mogą powstać po przyjęciu tej szczepionki. Tiomersal zawiera także rtęć, co ma związek z autyzmem. Został on opatentowany w 1927 r. Od tego czasu statystyki pokazują, że przypadki autyzmu drastycznie wzrosły.

Focetriaskwalen (9,75 mg na dawkę), tiomersal. (Novartis Vaccines)

Skwalen nigdy nie został zatwierdzony przez Federalny Urząd Żywności i Leków do zastosowania u ludzi, ponieważ jest to uzupełniający związek chemiczny, powiązany z zespołem Guillaina-Barrégo. U żołnierzy, którzy byli szczepieni przeciwko wirusowi wąglika w czasie Wojny w Zatoce, wystąpiło wiele poważnych symptomów jako rezultat stopnia zawartości skwalenu w tej szczepionce. Wśród nich były ogólne zmęczenie, ból stawów, utrata pamięci, niezdolność do koncentracji, stwardnienie rozsiane i autoimmunologiczne wersje zapalenia stawów. Ta nowa szczepionka (focetria) zawiera znacznie wyższy procent skwalenu, więc efekty uboczne powinny być o wiele większe.10

Arepanrix™H1N13,75 µg hemaglutyniny (HA) otrzymanej z wirusa (H1N1) A/Kalifornia/07/2009. Skwalen (10,69 mg na dawkę). Polisorbat 80 (Twin 80; 4,86 mg na dawkę). (GlaxoSmithKline Inc.)

Ta szczepionka została wykonana w Kanadzie i zawiera dużą dawkę skwalenu i Twinu 80, co czyni ją wysoce toksyczną. Składnik antygenowy Arepanrix™H1N1 jest wytwarzany i produkowany w ID Biomedical Corporation w prowincji Quebec w miejscowości Ste. Foy.

Według informacji podanych w wiadomościach BBC, udowodniono, że szczepionka Tamiflu była nieodpowiednio testowana. Uniwersytet Oxford stwierdził, że Tamiflu jest szkodliwa dla dzieci, powodując wysoką gorączkę i wymioty. Główny lekarz Birmingham oświadczył również, że szczepionka jest niebezpieczna dla zdrowia dzieci, które już zostały zarażone wirusem H1N1 jak i tych, które jeszcze nie zostały nim zarażone. Ponad 5000 rodzin w Stanach Zjednoczonych skierowało sprawy do Sądu Federalnego, twierdząc, że autyzm u ich dzieci został spowodowany przez środek chemiczny tiomersal (zawierający wysoki procent rtęci, jak opisaliśmy to powyżej), znajdujący się w szczepionce Tamiflu.

Stany Zjednoczone

21 lipca 2004 r. prezydent George W. Bush podpisał ustawę zwaną „Project Bioshield” („Projekt Biotarcza”). Ustawa ta przeznaczyła 5,6 miliarda dolarów na produkcję szczepionek i innych leków. Ustawa przewiduje także, że w przypadku nagłej sytuacji dotyczącej zdrowia publicznego, może zostać wprowadzony stan wyjątkowy i obywatele Stanów Zjednoczonych mogą zostać zmuszeni do obowiązkowych szczepień. Obecnie różne stany przyjęły oddzielne rozporządzenia, żeby wprowadzić w życie te środki.

Oto cytat z rozporządzenia, które zostało przyjęte w stanie Massachusetts w kwietniu tego roku, dotyczącego obowiązkowych szczepień. „Wiele stanów posiada także prawo przewidujące obowiązkowe szczepienia podczas nagłej sytuacji dotyczącej zdrowia publicznego albo wybuchu choroby zakaźnej. Zasadniczo uprawnienia do podjęcia takich działań pozostają w rękach gubernatora stanu, stanowego urzędu zdrowia, czy też stanowego inspektora sanitarnego”.

Według Ustawy o Służbie Zdrowia Publicznego, minister zdrowia i opieki społecznej posiada upoważnienie do wprowadzenia w życie regulacji koniecznych „do zapobiegania rozpoczęciu, przekazywaniu lub rozprzestrzenianiu chorób zakaźnych z innych krajów do Stanów Zjednoczonych lub posiadłości, albo z jednego stanu czy posiadłości do innego stanu czy posiadłości”.

W 1905 r. obywatel Stanów Zjednoczonych próbował oskarżyć rząd za nakaz obowiązkowych szczepień, ale przegrał sprawę pod pretekstem, że jego „prawa zostały ‘naruszone’ przez program obowiązkowych szczepień. Powód utrzymywał, że ‘jego wolność jest naruszona, kiedy państwo naraża go na grzywnę lub więzienie za zlekceważenie lub odmowę poddania się szczepieniu; że prawo przymusowego szczepienia jest bezsensowne, arbitralne i oparte na ucisku, i dlatego wrogie wobec przyrodzonego prawa każdego wolnego człowieka do troski o swoje własne ciało i zdrowie w taki sposób, jaki wydaje mu się najlepszy; oraz że wykonanie takiego prawa przeciwko komuś, kto sprzeciwia się szczepieniu, nieważne z jakiego powodu, jest niczym innym jak atakiem na taką osobę.

Sąd odrzucił konstytucyjny sprzeciw powoda i stwierdził, że ‘wolność zagwarantowana każdej osobie przez konstytucję Stanów Zjednoczonych w obrębie jej jurysdykcji, nie oznacza absolutnego prawa każdego do bycia, w każdej chwili i we wszystkich okolicznościach, całkowicie wolnym od ograniczeń’”. (Oto jeszcze jeden przykład wkraczania w prawa obywatela pod pretekstem prawa. Wykracza to przeciwko każdej wolności, jaką ma prawo posiadać człowiek.)

Według raportu KOMO Staff, związek reprezentujący 16000 dyplomowanych pielęgniarek ze stanu Washington wniósł federalne powództwo przeciw MultiCare Health System za wprowadzenie w życie polityki obowiązkowych szczepień przeciwko grypie. Ta nowa polityka zmusza pielęgniarki do przyjmowania szczepień przeciw grypie lub ryzyka utraty pracy. Massachusetts narzuca tę samą politykę w wielu centrach zdrowia i szpitalach.

Pielęgniarki i pracownicy służby zdrowia w stanie Nowy Jork odmawiają poddania się nakazowi szczepienia wydanemu przez rząd stanowy. Ten obowiązek pozostaje bez żadnego odszkodowania w przypadku wyrządzenia szkody przez nietestowaną szczepionkę. Istnieje też obowiązujące w Stanach Zjednoczonych prawo, które chroni przedsiębiorstwa farmaceutyczne w przypadku spowodowania przez jakąkolwiek szczepionkę chronicznej choroby lub śmierci.

Kanada

Kanada podpisała kontrakt na 50,4 miliona dawek szczepionki przeciwko wirusowi H1N1, która będzie dostępna w październiku 2009 r. Zamówienie będzie kosztowało około 400 milionów dolarów. W Kanadzie minister zdrowia rozpoczął wprowadzanie ograniczeń pewnych tradycyjnych zwyczajów praktykowanych w kościołach. Na wstępie obejmuje to zakaz publicznych spotkań w grupach. Te metody były stosowane w przeszłości, zwłaszcza w krajach socjalistycznych.

Jean Dury, adwokat z Montrealu, reprezentuje obywateli w sprawach przeciwko obowiązkowym szczepieniom. Stwierdził on, że prawo o obowiązkowych szczepieniach, przyjęte w grudniu 2001 r., uprawnia ministra zdrowia do ogłoszenia stanu zagrożenia zdrowotnego i wprowadzenia tego prawa na terenie całej prowincji Quebec, pod karą więzienia. Sąd municypalny lub cywilny może, według tego prawa, zmusić obywatela Kanady do przyjęcia szczepienia niezgodnie z jego wolą. Jean Dury twierdzi, że będzie to przyczyna najbardziej niespotykanego nieposłuszeństwa w historii kraju.

Europa

Francuska strona internetowa informowała 30 maja 2009 r., że rząd francuski wyda blisko miliard euro tej jesieni na program obowiązkowych szczepień przeciwko grypie. „Francja przygotowuje na nadchodzącą jesień plan batalii bez precedensu, włączając kampanię obowiązkowych szczepień wszystkich Francuzów powyżej trzeciego miesiąca życia”, napisała Marie-Christine Tabet w Le Journal du Dimanche. 15 maja Bloomberg poinformował, że Francja, Zjednoczone Królestwo, Belgia i Finlandia zgodziły się zakupić około 158 milionów zastrzyków w londyńskiej firmie Glaxo and Baxter Inernational Inc.

Unia Europejska przyjęła ustawy legalizujące obowiązkowe szczepienia przeciwko wirusowi H1N1, a Komisja Europejska przyspieszyła zgodę na użycie dwóch nie przetestowanych szczepionek przeciwko świńskiej grypie w 27 krajach Unii. Włącza to takie kraje członkowskie jak Belgia, Szwajcaria, Islandia, Lichtenstein, Polska i Zjednoczone Królestwo. Irlandia, Australia i Nowa Zelandia przyjęły także ustawy idące w tym kierunku.

PYTANIA

Zapraszamy naszych Czytelników do obiektywnego przyjrzenia się faktom.

1) Dlaczego pan Bachelot (minister zdrowia Francji) na początku lutego 2009 r. zadał następujące pytanie grupie prawników konstytucjonalistów: „Czy narzucenie szczepień całej populacji jest nielegalne i niekonstytucyjne?”. Odpowiedzieli oni, że w przypadku narodowego stanu wyjątkowego uzasadnione będzie zawieszenie wolności indywidualnej i zamówienie 94 milionów dawek szczepionki do zaszczepienia Francuzów.

Margaret Chan, przewodnicząca Światowej Organizacji Zdrowia

2) Dlaczego Międzynarodowa Organizacja Zdrowia zmodyfikowała swoją definicję pandemii 27 kwietnia 2009 r.? Kryteria ogłoszenia pandemii były dotąd bardzo surowe. Dzisiaj wystarczy, że choroba pojawi się w dwóch krajach znajdujących się w strefie Międzynarodowej Organizacji Zdrowia.

3) Dlaczego prezydent Francji Sarkozy miał przeczucie, żeby podpisać 9 marca 2009 r. niespodziewany kontrakt na sumę 100 milionów euro na budowę fabryki szczepionek przeciwko tej grypie? I była to fabryka w Meksyku, gdzie rozpoczęła się pandemia!

4) Dlaczego media wciąż powtarzają, że wirus H1N1 będzie miał wysoki wskaźnik śmiertelności, podczas gdy fakty i statystyka wskazują, że jest to tylko mała grypa (znacznie mniej groźna od zwykłej sezonowej grypy), która spowodowała śmierć tylko 3486 osób w ciągu pięciu miesięcy (od marca 2009 r.)? Zwykła grypa zabija około 36000 ludzi rocznie, a wirus H1N1 zabił jak dotąd tylko 0,12% spośród 296471 zgłoszonych przypadków śmierci. (Statystyka zaczerpnięta z raportu Światowej Organizacji Zdrowia z okresu od marca do września 2009 r.)

5) Dlaczego, mimo niskiego wskaźnika śmiertelności tej choroby, (3486 przypadków w porównaniu do 36000), wiele krajów na świecie zamówiło miliony dawek szczepionki od czerwca 2009 r.?

6) Dlaczego wprowadzono te nadzwyczajne środki w tym roku, kiedy grypa jest mniej złośliwa, niż była w poprzednich latach? Co usprawiedliwia taką decyzję, kiedy, jak się wydaje, nic wyjątkowego się nie dzieje?

7) Dlaczego wiele krajów głosowało za wprowadzeniem w takim przypadku stanu wyjątkowego bez ujawniania przyczyny?

8) Dlaczego minister finansów Francji powołał wszystkich rezerwistów armii i żandarmerii w lutym 2009 r. z myślą o „wielkich problemach społecznych w końcu roku 2009″?

9) Dlaczego wojsko amerykańskie zostało rozlokowane na całym terytorium Stanów Zjednoczonych?

10) Dlaczego ponad 800 obozów koncentracyjnych zostało zainstalowanych w Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich kilku lat? Dlaczego kierowane są one przez FEMA (Federal Emergency Management Agency – Federalną Agencję Zarządzania Sytuacjami Wyjątkowymi), która interweniuje tylko w związku z wielkimi katastrofami w kraju (takimi jak cyklon Katrina)?

11) Dlaczego 600 brytyjskich neurologów otrzymało 29 lipca 2009 r. poufny list z Agencji Ochrony Zdrowia (Health Protection Agency), wzywający ich do zwrócenia szczególnej uwagi na przyszłe ponowne pojawienie się zespołu Guillaina-Barrégo (zwyrodnieniowa choroba neurologiczna spowodowana głównie przez szczepionki)? I dlaczego ta sama agencja nie informuje społeczeństwa, że odniesie ono „korzyści” z tej kampanii promującej szczepienia?

12) Jak to możliwe, że 5 marca 2009 r. firma Baxter International zanieczyściła 72 kilogramy materiału szczepiennego, mieszając wirus ptasiej grypy H5N1 z wirusem H3N2 (zwykła grypa) i potem wysłała go do laboratoriów w sześciu różnych krajach? Wszystko to stało się, kiedy procedury bezpieczeństwa w tego rodzaju laboratorium powinny uniemożliwić tego rozmiaru przypadek.

13) Dlaczego nie mówi się nam, że szczepienia przeciwko grypie nie wpływają pozytywnie na częstość występowania tej choroby i że historia udowodniła to przez ostatnie 40 lat?

14) Dlaczego ukrywa się, że to ludzie, którzy byli zaszczepieni, zmarli na hiszpańską grypę w 1918 r.?

15) Jeśli szczepionki nie dają efektów ubocznych, jak władze służby zdrowia wyjaśnią ilość ludzi, którzy zachorowali na dżumę we Francji z ilością, która wzrosła z 25000 do 85000 chorych bezpośrednio po kampanii szczepienia przeciwko zapaleniu wątroby B?

16) Dlaczego ukrywa się fakt, że wszystkie epidemie XX wieku zaczęły się od przedwczesnych kampanii szczepień?

17) Dlaczego zezwolono na użycie skwalenu w szczepionce przeciwko wirusowi H1N1, kiedy Izba Reprezentantów wyraźnie stwierdziła, że był on odpowiedzialny za syndrom Wojny w Zatoce? Ten syndrom uczynił 180000 żołnierzy amerykańskich ludźmi bardzo chorymi (25% żołnierzy biorących udział w Wojnie w Zatoce) i potem skwalen został zakazany przez sędziego federalnego w 2004 r.

18) Dlaczego tymi, którzy mają pierwsi otrzymać szczepionkę są kobiety w ciąży i dzieci, kiedy to osoby starsze są bardziej narażone na tę chorobę?

19) Dlaczego procedura wykonywania obowiązkowych szczepień została powierzona studentom-ochotnikom i wojsku, zamiast lekarzom?

20) Dlaczego 50% amerykańskich lekarzy odmawia przyjęcia nowej szczepionki, mówiąc, że nie mają oni żadnego zaufania do procedury jej przygotowania?

21) Dlaczego prezentuje się Tamiflu jako skuteczny antywirus, kiedy wszystkie firmy, które go używały, ujawniły jego katastrofalną nieskuteczność? Co więcej, ten środek spowodował wiele chorób psychologicznych i neurologicznych, aż do skłonienia wielu spośród tych, którzy go zażywali do samobójstwa!

Verichip podpisuje kontrakt, by pomóc „wykryć” wirus H1N1

20 września 2009 r. firma Verichip otrzymała licencje na dwa oddzielne patenty na opracowanie wszczepialnych, mikroczipów, które będą wykrywały wirusy H1N1 u ludzi. W sprawozdaniu dla agencji Reutera Verichip stwierdził, że: „Patenty posiadane przez partnera firmy Verichip – firmę Receptors LLC, odnoszą się do bioczujników, które mogą wykryć H1N1 i inne wirusy oraz biologiczne zagrożenia, takie jak odporny na metycylinę gronkowiec złocisty”.

Włączą oni technologię wszczepialnych czipów RFID firmy Verichip do rozwinięcia systemów stopniowego wykrywania wirusów. System stopniowania umożliwi wielokrotne poziomy identyfikacji – pierwszy zidentyfikuje czynnik, jako wirusa lub nie wirusa, drugi poziom sklasyfikuje wirusa i ostrzeże nosiciela, co do obecności wirusów grożących pandemią, poziom trzeci dokładnie zidentyfikuje patogen”, powtórzył przedstawiciel firmy Verichip. Stanowi to doskonałą okazję do mikroczipowania społeczeństwa, które znajdzie się w stanie paniki z powodu strachu przed wirusem H1N1.

Ostatnie wiadomości na temat szczepionki

W ciągu ostatnich kilku dni zaczęły nadchodzić informacje od kobiet, które miały poronienia po kilku godzinach, lub kilku dniach od otrzymania szczepionki przeciwko świńskiej grypie H1N1. Consuela Adams z Ohio mówi: „Ja także otrzymałam szczepionkę H1N1 22 października 2009 r. i pojechałam na poród 25 października w szesnastym i pół tygodniu ciąży. 28 października moje wody odeszły i urodziłam martwego chłopca. Nikt nie umie mi powiedzieć dlaczego… ale uważam, że przyczyną była szczepionka. Moje dziecko rozwijało się we właściwym tempie, a każdy chce pominąć milczeniem fakt, że przyczyną jego śmierci była szczepionka”. Inna kobieta z Waszyngtonu informuje, że: „W ostatni poniedziałek otrzymałam zredukowaną szczepionkę Timerosal przeciwko grypie H1N1 (zawartość rtęci zredukowana dla kobiet w ciąży). W piątek straciłam swoje dziecko”.

Cała załoga okrętu marynarki wojennej USA została zaszczepiona przeciwko świńskiej grypie H1N1 krótko po rozpoczęciu rejsu. Dwie osoby spośród 347 członków załogi zmarły, włączając dowódcę okrętu. Pięćdziesięciu wojskowych wysłanych na okręt do pomocy chorym znajduje się teraz w kwarantannie w szpitalu marynarki wojennej w Balboa, w Hiszpanii. Dziesięciu z nich zaraziło się grypą od załogi okrętu. Według ostatnich informacji, dwóch spośród pięćdziesięciu znajdujących się w kwarantannie jest w poważnym stanie. Spośród 347 członków załogi, którzy zostali zaszczepieni, 333 osoby nabawiły się grypy H1N1 poprzez szczepionkę. Tylko 14 na 347 zaszczepionych marynarzy nie wykazywało żadnych oznak choroby po szczepieniu.

Przekazujmy informacje
Architekci tego świata manipulowali społeczeństwami przez wiele lat przy pomocy naszych przywódców rządowych, którzy są marionetkami w ich rękach, a program szczepień jest tylko częścią znacznie szerszego planu. W miarę upływu czasu widzimy ich ujawniony program totalnej kontroli w całej jego przerażającej rzeczywistości.

Jest wiele dróg, którymi szerzą oni idee sekularyzmu: z wolnym, relatywistycznym, „doskonałym” społeczeństwem przez wprowadzanie aborcji, eutanazji, małżeństw homoseksualnych i innych „praw” dla homoseksualistów, uspołecznienie naszych systemów ochrony zdrowia i likwidację edukacji katolickiej.

Co ważniejsze, koncentrują się oni na ograniczaniu wolności religijnej chrześcijan i katolików na całym świecie, pracując nad utworzeniem jednej światowej religii. Ich ostatecznym celem jest stłumienie całej prawdziwej i aktywnej wiary w Jednego Prawdziwego Boga.

Przygotujmy się duchowo, wiedząc, że nasz kochający i troskliwy Bóg jest tutaj, by prowadzić nas przez cokolwiek będziemy musieli przejść. On jest Stwórcą świata i wszystko jest w Nim. Żaden człowiek nie może zniszczyć tego, co On zgromadził pod Swoją opieką. Nasz świat, choć znajduje się w samym środku zamieszania i kryzysu, wciąż pozostaje pod Jego łaskawym spojrzeniem. Wzywajmy Maryję, naszą Matkę, by była naszą Przewodniczką i Pośredniczką. Módlmy się do św. Michała, żeby dał nam moc do walki przeciwko siłom zła i prowadził nas do zwycięstwa.

Prosimy o przekazywanie informacji na temat szczepień H1N1 naszym rodzinom, naszym krewnym i przyjaciołom. My, Pielgrzymi św. Michała, poświęcamy nasze życie propagowaniu prawdy. Przyrzekamy, że MICHAEL będzie kontynuował publikowanie prawdy, bez względu na możliwe konsekwencje.

Marie Anne Jacques

Comments

 1. raff says:

  Świetny artykuł.
  Jednakże końcówka mizerna. Kłania się znajomość Pisma Świętego.

  W 1 Tm 2,5 jest napisane: “Albowiem jeden jest Bóg, jeden także pośrednik między Bogiem i ludźmi, człowiek Chrystus Jezus.”

  Może więc do niego wołajmy i prośmy o prowadzenie, pomoc, wsparcie oraz siłę. Przecież Pismo jasno mówi, że tylko Jezus Chrystus jest pośrednikiem. Jest On również przewodnikiem dusz, co zostało zapisane w innym miejscu.

Trackbacks

 1. […] Otóż przyśpieszaczem zachorowalności powodowanym przez pola elektromagnetyczne, u osób ze słabym już systemem immunologicznym, są jakieś fragmenty genomu w szczepionkach. We Włoszech  osoby starsze, które zmarły z przypisaniem do Covid-19, w 70 procentach były wcześniej szczepione na grypę. Czyli mamy tu te “dobrodziejstwo” szczepionek, które jeszcze chcą nam zaaplikować pod przymusem.  Dosyć kompleksowy materiał o szczepionkowym ludobójstwie w ciągu wieku,przedstawia artykuł na linku: Zbrodnie ludobójstwa za pomocą szczepionek nie ulegają przedawnieniu. Demograficzna zagłada, czy… […]

Wypowiedz się