Wszystko co musisz wiedzieć o tej epidemii – Jerzy Zięba

Kolejna wypowiedź Jerzego Zięby o „NAGIM KRÓLU ŚCIEMOŚWIRUSIE” i „kapłanach”: medyczno-farmaceutycznych,  ścierwomendialnych i  rządowych, celebrujących „msze” na temat złowrogich szat „króla” – ściemoświrusa.

Polecamy obejrzenie, aby wyzbyć się nieuzasadnionego strachu i lęku oraz zrozumieć HUCPĘ odgrywanego CYRKU i TOTALITARNE METODY zastosowane wobec ludzi nie tylko w Polsce.

Redakcja KIP

Wątki rozmowy:
– słowo „szczepionka” wprowadza w uśpienie
– na czym polegają nowoczesne szczepionki
– dlaczego niemowlęta nie chorują na koronawirusa
– zaszczepione dziecko staje się mutantem
– zmiana cech osobowości dziecka po szczepieniu
– czym są szczepionki „nano”
– zmiana gospodarki hormonalnej po piciu wody butelkowej
– całe narody skaczą w przepaść
– konsekwencje stosowania promieniowania elektromagnetycznego
– wykład dr Diany Wojtkowiak o polach torsyjnych związanych z mikrofalami https://porozmawiajmy.tv/zabojczy-wpl…
Donald Trump wstrzymał finansowanie WHO
– lenistwo ludzi

Comments

 1. krnabrny1 says:

  O Epidemii powinieneś widzieć również to:

  https://www.fort-russ.com/2020/04/stop-bill-gates-white-house-petition-to-investigate-bill-gates-for-crimes-against-humanity-to-hit-500000-signatures/

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  Petycja o zbadanie Billa Gatesa za „zbrodnie przeciwko ludzkości” i „błąd w sztuce lekarskiej” uzyskała oszałamiające 289 000 podpisów od zainteresowanych obywateli, prawie trzykrotnie więcej niż liczba wymagana do uzyskania odpowiedzi od Białego Domu. Ponieważ petycja ma zaledwie dziesięć dni, może trafić do pół miliona podpisów.

  Petycja „We the People” <- – którą można podpisać na tej stronie – prosi rząd federalny, aby wezwał Kongres do zbadania Fundacji Billa i Melindy Gatesów , stwierdzając, że „Kongres i wszystkie inne organy zarządzające są zaniedbywane aż do wyczerpującego i publicznego zapytania ”.

  Petycja utworzona 10 kwietnia osiągnęła próg 100 000 podpisów w ciągu kilku dni i jest obecnie jedną z najpopularniejszych petycji na stronie.

  Ta petycja pojawia się, gdy change.org wyeliminowało podobną petycję dla Wielkiej Brytanii.

  Jak wyjaśnia strona internetowa „We the People” Białego Domu , platforma petycji upoważnia każdego obywatela amerykańskiego „do zostania agentem zmian” – a jeśli petycja zyska 100 000 podpisów w ciągu 30 dni, Biały Dom „upewni się, że dostanie się do środka przed właściwymi ekspertami politycznymi ”.

  „We the People to platforma, która upoważnia amerykańską opinię publiczną do podjęcia takich działań, jak nigdy dotąd – jest to sposób, by każdy, w dowolnym miejscu, mógł rozmawiać bezpośrednio z rządem i stać się agentem zmian.

  „Dzięki We the People możesz łatwo utworzyć petycję online, udostępnić ją i zebrać podpisy. Jeśli zbierzesz 100 000 podpisów w ciągu 30 dni, przejrzymy twoją petycję, upewnimy się, że dotrze ona do odpowiednich ekspertów ds. Zasad i wydamy oficjalną odpowiedź. ”

  Robert F. Kennedy Jr., siostrzeniec byłego prezydenta Johna F. Kennedy'ego, również ostro skrytykował Gatesa za to, co opisuje jako „mesjanistyczne przekonanie, że ma on zbawić świat za pomocą technologii”.

  „Szczepionki dla Billa Gatesa to strategiczna filantropia, która karmi jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym ambicje Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo zajmujące się Vac Vac) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną – ostrze włóczni korporacyjnego neoimperializmu, ”Napisał Kennedy Jr.

  „Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat za pomocą technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem mniejszych ludzi”.

  Pełna petycja:

  Wzywamy do dochodzenia w sprawie „Fundacji Billa i Melindy Gatesów” dotyczącej nadużyć medycznych i zbrodni przeciwko ludzkości, stworzonych przez CS 10 kwietnia 2020 r.

  Gdy patrzymy na wydarzenia związane z pandemią „COVID-19”, na różne pytania nie ma odpowiedzi. 18 października 2019 r., Zaledwie na kilka tygodni przed ogłoszeniem zerowego poziomu w Wuhan w Chinach, miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Jeden to „Event 201”, drugi to „Military World Games”, odbywający się wyłącznie w Wuhan. Od tego czasu zainicjowano ogólnoświatowy nacisk na szczepionki i śledzenie biometryczne.

  Na czele tego stoi Bill Gates, który publicznie wyraził zainteresowanie „zmniejszeniem wzrostu populacji” o 10-15% poprzez szczepienia. Gates, UNICEF i WHO zostały już wiarygodnie oskarżone o celową sterylizację kenijskich dzieci poprzez zastosowanie ukrytego antygenu HCG w szczepionkach przeciw tężcowi.

  Kongres i wszystkie inne organy zarządzające są opuszczone, dopóki gruntowne i publiczne dochodzenie nie zostanie zakończone

 2. krnabrny1 says:

  Jeszcze to powinieneś wiedzieć
  https://www.fort-russ.com/2020/04/robert-f-kennedy-jr-warns-of-who-genocide-dtp-vaccine-kills-at-ten-times-the-unvaxxed-rate/

  TŁUMACZENIE WŁASNE __________________________________

  Robert F Kennedy Jr. Ostrzega Przed Ludobójstwem WHO – Szczepionka DTP Zabija W DZIESIĘCIU CZASACH Nieśmiertelność

  Robert F. Kennedy Jr . pisze 20 kwietnia o IG:

  Każdy, kto broni Billa Gatesa i WHO, musi wyjaśnić Morgensen i in . 2017 .

  Przed 2017 r. Ani HHS, ani WHO nie przeprowadziły takiego rodzaju badań szczepionych / nieaxaksowanych (lub placebo), które są konieczne do ustalenia, czy szczepionka DTP rzeczywiście przynosi korzystne skutki zdrowotne. Narody USA i zachodnie zaprzestały DTP w latach 80. XX wieku po tysiącach zgonów i obrażeń mózgu.

  Ale Bill Gates i jego zastępcy, GAVI i WHO, uznali DTP za priorytet swojego afrykańskiego programu szczepień. Rządy skandynawskie, producent szczepionek (SSI) i inni międzynarodowi fundatorzy zlecili to badanie wiodącym światowym ekspertom w dziedzinie szczepionek afrykańskich.

  Dwie najbardziej znane nazwiska: Dr Soren Morgensen i Peter Aaby są zwolennikami wokalnych szczepionek. Byli w szoku, kiedy badali lata danych z tak zwanego „naturalnego eksperymentu” w Gwinei Bissau, w którym 50% dzieci umiera przed ukończeniem 5. roku życia. W tym kraju połowa dzieci została zaszczepiona szczepionką DTP po 3 miesiącach, a druga połowa o 6 mies.

  Podział był losowy. Dr Morgenson i jego zespół odkryli, że dziewczynki zaszczepione szczepionką DTP – flagowym programem GAVI / WHO Billa Gatesa – zmarły 10 razy częściej niż nieszczepione dzieci. Podczas gdy zaszczepione dzieci były chronione przed błonicą, tężcem i krztuścem, były one o wiele bardziej podatne na inne śmiertelne choroby niż rówieśnicy.

  DTP najwyraźniej zniszczyło ich układ odpornościowy. Dzięki Gates DTP jest najpopularniejszą szczepionką na świecie. W Afryce GAVI i WHO stosują DTP do oceny zgodności krajowych szczepionek. KTO może karać finansowo narody, które nie przestrzegają zasad. Skandynawscy naukowcy publicznie błagali WHO o ponowne rozważenie praktyki zastraszania Afrykanów do przyjmowania DTP.

  WHO odmówił.

  Naukowcy zasugerowali, że DTP zabija więcej dzieci niż choroby, na które atakuje. Być może miliony dzieci zmarły niepotrzebnie. NY Times i inni autorzy Gatesa oskarżą mnie o promowanie „dezinformacji o szczepionkach”. Ale jest to recenzowana publikacja w szanowanym czasopiśmie wiodących naukowców opisująca wyniki podobne do ludobójstwa. The Times gdzie indziej cytował badanie jako wiarygodne. Czy powinniśmy analizować historię Billa Gatesa w Afryce, zanim pozwolimy mu dyktować amerykańską politykę zdrowotną?

Wypowiedz się