W marcu 2020 na grypę w Polsce zachorowało 211 572 osób

Ilu przebadano na obecność koronowirusa?

Zastanawia mnie ta częstotliwość wykrywania wirusów u ludzi, którzy robią testy.

Może to oznaczać, że skoro na 8000 wykonanych testów, jest na tę chwilę 325 osób zakażonych, to jaka jest faktyczna liczba zarażonych (nosicieli) koronowirusem w całej Polsce?

Może władze na całym świecie robią działania pozorowane, bo wiedzą, że media zgłupiały, sieja panikę, a przecież najlepszą bronią przeciwko koronowirusowi jest zachorowanie i przejście tej choroby.

Ale to nie jest grypa. Śmiertelność tej choroby jest zatrważająca. I ma prawo niepokoić. Nie wiemy z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Ze zmutowanym HIV? Umierają osoby z osłabiona odpornością, wiec coś jest na rzeczy. Żeby uniknąć paniki, określenie „HIV” już nie podaje się w informacjach o chorobie.
To bloger Ajgor na Salonie24 zadał pytanie o faktyczną liczbę zakażonych: „Jaka jest prawdziwa liczba chorych na koronawirusa?”, skoro liczba chorych na grypę wyniosła 211 572 osób:  
Dotąd wykonano już około siedmiu tysięcy testów; we wszystkich laboratoriach w Polsce jest ich rozdysponowanych 45 tysięcy – powiedział w programie „Gość Wiadomości” minister zdrowia Łukasz Szumowski – powiedział minister 3 dni temu w TVP Info:
Dane o chorych na grypę pochodzą z opracowania Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny i raportu „Meldunki Epidemiologiczne Zachorowania i podejrzenia zachorowań na grypę w Polsce”: http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/2020/G_20_03A.pdf
Dlatego też uzasadnione są przypuszczenia, że malejąca dynamika zachorowań nie odzwierciedla rzeczywistej sytuacji. Mężczyzna, który skoczył z okna w szpitalu we Wrocławiu i walczy o życie, dał się ponieść emocjom i panice.
Dane Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego wskazują, że chorowali przeważnie ludzie młodzi, którzy czasem lekko taką chorobę przechodzą.
Jednak znałem osobę, która zignorowała grypę, i choć była na emeryturze, poszła sobie do lasu w zimie, jak to chłopy 30 lat temu na wsi, udowodnić sobie i światu, że „jeszcze może” (miał 62 lata). Usiadł na zimnym pniu, dostał zapalenia płuc, które następnie „zamieniło się” w ciężki nowotwór płuc, zakończony śmiercią. Takich wydarzeń, jak grypa, nie można ignorować.
Tymczasem Chiny chcą nam przekazać 10 000 testów:
„Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że Polska dostanie od Chin 10 tysięcy testów wykrywających koronawirusa oraz kilkadziesiąt tysięcy sztuk środków ochronnych. To efekt rozmów polskiej dyplomacji i resortu zdrowia ze stroną chińską” Źródło:
Trwają też pierwsze testy szczepionek w Chinach i USA przeciw koronowirusowi. Czy będą obowiązkowe pod groźbą więzienia?
Może media faktycznie zbytnio straszą ludzi: „Najbardziej korzystne warunki dla rozprzestrzeniania się wirusa to średnie temperatury 5-11 stopni C i wilgotność w zakresie 47-79 procent. Niestety aktualnie w strefie pogody korzystnej dla rozwoju epidemii SARS-CoV-2 znajdują się m.in Warszawa, Praga, Berlin i Londyn” pisze Wirtualna Polska.
Bardzo możliwe, że na koronowirusa choruje już kilkanaście tysięcy Polaków, sto razy więcej nosi w sobie wirusa – a wszyscy o tym nie wiedzą, bo choroba przebiega… łagodnie.
WHO zaleca, aby wykonywano jak najwięcej testów. Tymczasem trzeba być optymistą (choć martwi śmiertelność ludzi starszych).
Bardzo możliwe, że Polacy właśnie w tej chwili masowo uodparniają się na koronowirusa. Jeżeli wirus ginie w wysokich temperaturach, może tę chorobę trzeba po prostu wygrzać, jak pewien mieszkaniec Anglii.
image
Foto ekranu: Romuald Kałwa

Komentarze

Pandemia COVID-19 w Polsce i „wycieczka” pod Kaliningrad „Defender Europe 2020” US Army

Ot, takie sobie SKOJARZENIE

Ciekawe skojarzenie mi się nasunęło. Wczoraj przed południem jechałem „zakopianką” z Zakopanego do Krakowa. Zupełnie PUSTA, początkowo szosa, a następnie autostrada. Chyba tak jest obecnie w całej Polsce, gdzie WSZYSTKIE główne szlaki komunikacyjne były, do tygodnia wstecz, mówiąc delikatnie „przeładowane”.

Czy przypadkiem to obecne „oczyszczenie” tych głównych szlaków, z zatłaczających je samochodów nie UŁATWI przeprawy przez Polskę 30 tysięcy „bojców” US Army wraz z planowanymi 30 tysiącami sztuk CIĘŻKIEGO wojskowego sprzętu?

Ot, takie to sobie skojarzenie, czytałem ze już inni (obserwatorzy polityczni) zaczęli PODEJRZEWAĆ, że uczestnicy „wycieczki” US Army pod Kaliningrad zapewne zostali (po cichu oczywiście, jak to w wojsku bywa) zaszczepieni przeciw COVID-19?

Ponoć – jak twierdzą źródła chińskie – niektórzy żołnierze US Army, biorący udział w wielotysięcznej, międzynarodowej „paradzie” w mieście Wuhan w Chinach, już w październiku 2019, wykazywali symptomy zarażenia się tym właśnie COVID-19.

Na zdjęciu: Ministerswo Spraw Wewnętrznych Bawarii, Joachim Herman, pozdrawia 3 marca 2020 przybywających do Stutgartu „bojców” z USA.

POLACY RODACY ZOSTAŃCIE W DOMU NIE IDŹCIE NA WYBORY
UDZIAŁ W WYBORACH TO LEGALIZACJA OKUPANTA
OD 30 LAT WYBORY SĄ FAŁSZOWANE FAŁSZOWANA JEST FREKWENCJA WYBORCZA
OKUPANTOWI POTRZEBNA JEST TYLKO WYSOKA FREKWENCJA ŻEBY POKAZAĆ ŚWIATU ŻE W POLSCE JEST DEMOKRACJA
POLACY RODACY UDZIAŁ W WYBORACH TO LEGALIZACJA OKUPACJI POLSKI TO KOLABOROWANIE Z ŻYDOWSKIM OKUPANTEM ZJEDNOCZMY SIĘ WOBEC ZAGROŻENIA KOLEJNEGO ROZBIORU POLSKI
Stefan Michał Dembowski

@filemon123456 00:25:08

Jeszcze jedno SKOJARZENIE: akurat pod zdjęciem US Army lądującej w Niemczech 3 marca br. „filemon” wzywa

//BOJKOT ŻYDOWSKIEJ OKUPACJI POLSKI BOJKOT WYBORÓW//

Toć to przecież EUROPĘ OKUPUJĄ „JANKESI” – jak to widać na obrazku powyżej. I ćwiczenia „DEFENDER EUROPE 2020” to kolejny element OKUPACJI EUROPY PRZEZ USA.

Ci „nasi okupanci” w ogóle się nie przejmują pandemią COVID-19, którą sami rozpętali: najpierw w Chinach, sądząc że „wstrząśnięty” nią rząd CHRL się załamie (co się nie udało).

Potem w Iranie (co też nie „wstrząsnęło” tamtejszym rządem, pomimo kilku zgonów w jego szeregach).
W końcu w „miękkim podbrzuszu Europy” (Włochy, Hiszpania) niezbyt miłującym „panujących im łaskawie” Jankesów. (W
Hiszpanii rządowym dekretem NACJONALIZOWANO wszystkie szpitale (sic!)

No i tradycyjnie SUWERENNI Szwajcarzy też dostali ostro „po łapkach” ponad 4000 zakażeń w tym niewielkim kraju.

A tytułem tzw. „backfire” dostają w dupę i same US-RAKI: w stanie Nowy Jork już ponad 5000 nowych zakażeń COVID-19.

A „Ludowe Chińczyki”, zamiast się korzyć przed PANEM ŚWIATA (hebr. adon Olam) wysyłają do Włoch, Hiszpanii i Polski bezpłatną pomoc medyczną: takie mają nadwyżki tych materiałów.

Opublikowano za: https://romualdkalwa.neon24.pl/post/153844,w-marcu-2020-na-grype-w-polsce-zachorowalo-211-572-osob

Od Redakcji KIP:

Wychodząc od trafnie postawionych pytań na wstępie, należy dodać, że aby postawić diagnozę, czy ktoś ma koronawirusa, jak twierdzą genetycy, to trzeba na to  poświęcić 6 godzin badań pod mikroskopem.

Czy zatem testy na koronawirusa dają prawdziwe wyniki, czy życzeniowe twórców psychozy  ?

W poniższym nagraniu na youtube dociekliwy Michał w 27 minucie twierdzi, że testy na koronawirusa dają w  83 procentach złe wyniki !!!

A zatem czy testy na koronawirusa robione są:

PRO FORMA, czy NA NIBY !!!

Wypowiedz się