Jane Burgermeister: Nadchodzi nowa fałszywa pandemia i zabójcze szczepionki !

Prezentujemy nagranie niezwykle odważnej dziennikarki austriackiej, która ujawniając w 2009 roku informacje o zabójczej szczepionce na świńską grypę, zablokowała akcję pandemicznych przymusowych szczepień w skali globu. NAJWYŻSZE UZNANIE DLA Jane Burgermeister !!!!!!!

Należy też wyrazić uznanie dla Ewy Kopacz, która będąc Ministrem Zdrowia w 2009 r.,  nie zgodziła się na zakup szczepionek na świńską grypę. Ostro atakowana w mediach, dlaczego szczepionek nie kupuje, odpowiadała, że zgodzi się na zakup, jeśli firma producenta zobowiąże się ponosić wszelkie konsekwencje zdrowotne  zastosowania szczepionki. Żadna firma farmaceutyczna produkująca szczepionki nie zgodziła się wziąć takiej odpowiedzialności za własne wyroby. Jej przykład był wykorzystany przez wiele krajów, które także nie zakupiły szczepionek. W tym starciu z mafią farmaceutyczną ryzykowała własnym życiem !!!

Redakcja KIP

Opublikowano za: Kto? i Dlaczego?

Wybrane komentarze

feliksa Tellos

Puszczać gdzie się da, bo coś tu jest w naszym kraju za bardzo śmierdząco, my Polacy bądźmy czujni i miejmy oczy i uszy otwarte… Pozdrawiam myślących….

Bozena H

Bardzo dobry materiał, wielki ukłon

Krzysiek Ż

Puszczać i pobierać na dysk, bo mogą usunąć

Zbyszek

debill ga..es. i inni skurwiele skończą w piekle

Bronislaw Kohnke

Oni nie mają duszy

Zbyszek

@Bronislaw Kohnke na pewno nie mają sumienia

Zen on

bill oficjalnie zrezygnował z pozycji w Microsoft na rzecz pomocy w swojej firmie szczepionkowjej. Jeśli działać to bez spiny nie trzeba walczyć wystarczy nie kupować ich produktów. Laptop bez systemu jest tańszy (nie płacisz za wciskane oprogramowanie szpiegowskie) Instalujesz Linux dla nowych polecam Linux Ubuntu cała masa poradników co i jak każdy da radę to zrobić ! Osobiście używam Linux Solus naprawdę działa super ! Za darmo ! Do tego na smartfona i na Linux wyszukiwarka Brave oraz silnik przeglądania qwant Internet to nie tylko google i facebook Ładujesz się na Facebook co chwila? Sam zasilasz ten syf.

Zbyszek

@Zen on fakt , że to tylko bogatszy pionek ale szczepieniami załatwił troche ludzi, a wirus to sprawka psychomasonków

Zen on

@Zbyszek Zbyszek jest cała masa informacji łączne z filmikami jak to robić najwięcej jest u Ubuntu bo jest popularny nie chcę się rozwijać o wadach zaletach ale instalacja wygląda podobnie jak innych prawie tak samo 😁 Polecacie razu wskoczyć na Solus czasem ludzie mają pecha że nie ma np. sterownika do wi fi czy karty dźwiękowej mi zawsze wszystko działa system podczas instalacji sam wykrywa sprzęt instaluje sterowniki. Przed instalacją możesz zrobić botowalniego pendrive i uruchomić system nie instalując go pozwala to na sprawdzenie jak to wygląda i pozbawienie się no w tedy nie ma wszystkiego zainstalowanego i może działać wolniej no bo z pendrive. Do tego masz różne środowiska graficzne każdy może wybrać co bardziej mu się podoba. Niestety przez tak duży wybór jest dużo opinii każdy poleca coś innego i początkujący dostaje mętlik co wybrać? Do samego przeglądania internetu też dobrze dział clear Linux ponieważ to projekt Intel i dopracowali sterowniki aby wyciągać max z urządzenia ale przez to że korporacja zaczyna coś działać to mają wielu przecieków. Linux ma też wersje komercyjne ale to zazwyczaj dla firm zwykły użytkownik nie potrzebuje tego. No i często używam qwant zamiast Google no za daleko to wszystko poszło. Są też rozsiane systemy na smartphone ale póki co android jest na prawdę mocny trzeba będzie poczekać na coś dobrego. Najgorszy jest początek ludzie boją się że coś popsują i też wieloletnie nawyki z Windows słyszałam że np. starsze osoby zaczynające przygodę z komputerem nie mające nawyków z Windows chwalą sobie Linux.

pablox11NEW

Myślałem o tym w styczniu ze tak zrobią

Ewa Reytan

10 lat minęło – i znowu to samo.

Petronka S.

Pierwszy raz widzę ten materiał, dziękuję! 👍 Czy ktoś wie co się dzieje z tą dziennikarką obecnie?

Bogdan Dartan

Odważna

Maryla Alonzo

Jest zaszczuta! Likwidowano Jej blogi, zniszczono życie, była dziennikarką śledczą w dziedzinie medycyny dla prestiżowych magazynów medycznych na świecie, próbowano z Niej zrobić wariatkę, wszystko dlatego, ze odkryła wielki przekręt świńskiej „pandemii”, której przez to nigdy nie ogłoszono i nie został wprowadzony medyczny stan wojenny, dający Światowej Organizacji Zdrowia prawo do wydawania zaleceń, co w praktyce oznacza, podporzadkowanie wszystkich rządów tej jednej instytucji, która wg JB jest właśnie światowym rządem. Dzięki Niej nie wprowadzono na świecie przymusowych szczepień. Minęło 10 lat, ludzie zapomnieli i stajemy ponownie wobec tego samego problemu. JB nie ma już takiego zasięgu jak wtedy, chociaż ma swoich informatorów i jest aktywna na TT, gdzie prawie nikt o Niej nie wie bo widać, ze niewielu tam zagląda, nie ma komentarzy ani „lajków”. To jest Jej konto na TT https://twitter.com/janeburgermeis2?lang=en Myślę, ze warto Ja wspierać i rozpowszechniać Jej notki

Di Dziworska

https://www.woolstangray.eu/jane-burgermeister-coronavirus-as-trojan-horse-for-vaccination-medical-martial-law/

Zbyszek

tu ciekawiej https://www.youtube.com/watch?v=HPnmOKSIjdA&list=LLC8300IZpu5na7pD7G3NDCA&index=5&t=26s

Zen on

Pamiętajcie aby dbać o swoją prywatność ! Na kompie Linux zamiast szczepionkowego szpiegowskiego Microsoft a Wyszukiwarka Brave z silnikiem qwant Internet to nie tylko google i facebook, Whatsapp, Instagram, Messenger to wszystko jedna firma ! Mają nasze wiadomości, nagrania itd. Pomyślnie o tym ! Sprawdźcie Linux Solus 🌞 👌

janko muzykant

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&nv=1&rurl=translate.google.com&sl=auto&sp=nmt4&tl=pl&u=https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cina-plicni-mor-cerna-smrt.A191113_115834_zahranicni_kha&usg=ALkJrhi32iOWyhZTi9AESGGUusbYd7OsPg

nano

Chłopie weź pójdź po rozum do głowy i daj te napisy na głos bo nikt nie będzie tak małych literek czytał ponad 15 minut, proszę zrób to dla mnie bo mi już ręce opadają jak widzę filmy z napisami, przecież jest taka technologia że jakbyś chciał to byś to zrobił no ale po co nie?

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=HsRlIpGUXrE&feature=emb_logo

Wypowiedz się