Rotszyldowie (i masoni) zamordowali co najmniej siedmiu prezydentów USA

Izba Rotszylda uznała, że ​​suwerenne rządy drukujące bezodsetkowe i zadłużone papierowe pieniądze złamią ich władzę.

Autorstwa Jonasa E. Alexisa i Henry’ego Makowa

Henry Makow ma doktorat w literaturze angielskiej z University of Toronto w 1982 roku i jest autorem najlepiej sprzedających się książek, takich jak Cruel Hoax: Feminism & New World Order i Illuminati: The Cult, który porwał świat .

Jonas E. Alexis: Południowe Centrum Prawa Ubóstwa przewrotnie oświadczyło, że Makow traktował Żydów jako „raka” [1] Całkowite kłamstwo. Organizacja nie mogła zrozumieć, że Makow urodził się w żydowskiej rodzinie. Czy chcieli nam powiedzieć, że Makow również uważa się za raka?

Według Centrum Prawa Ubóstwa Południowego nie można krytykować ideologii, które mafia chazarska i ich marionetki narzuciły znacznej części świata, nie nazywając się antysemitą. To po prostu głupie. Organizacja jest po prostu szalona, ​​ponieważ Makow nie wpada w ideologiczną pułapkę. Niezależnie od tego, czy zgadzasz się z Makowem w poniższym artykule, czy nie, on od dłuższego czasu niepokoi polityczny wózek z jabłkami.

W poprzednim artykule argumentowałem, że Rotszyldowie są właścicielem Johna McCaina . Ale mieli długą historię manipulowania amerykańskim systemem politycznym. Posłuchajmy o tym Makowa.

Henry Makow :

Ciekawy, ale bardzo wiarygodny dokument internetowy o nazwie „The Mardi Gras Secrets” stwierdza, że ​​agenci Illuminati otruli i zabili Prezydentów Williama Henry’ego Harrisona (1773–1841) i Zachary’ego Taylora (1784–1850). Otruli też Jamesa Buchanana w 1857 roku, ale przeżył. Wszyscy trzej blokowali plany Illuminati-House of Rothschild dla wojny domowej w USA (1860–1865).

Dokument opisuje także rolę iluminatów w morderstwach Abrahama Lincolna (1865) i senatora Hueya Longa (1935). Wiemy, że zabili także prezydentów Garfielda (1881), McKinleya (1901) i Kennedy’ego (1963) i prawdopodobnie Warrena Hardinga (1923) i prawdopodobnie FDR (1944).

Witryna Mardi Gras Secrets została utworzona w grudniu 2005 r. Przez Mimi L. Eustis, córkę Samuela Todda Churchilla, członka wysokiego szczebla tajnego stowarzyszenia Mardi Gras New Orleans o nazwie „The Mystick Crewe of Comus”.

Towarzystwo, które w 1857 roku zreorganizowało święta Mardi Gras, było rozdziałem Czaszki i Kości. Zaczęło się jako front działań masonów Alberta Pike’a, Judah Benjamina i Johna Slidella, którzy zostali przywódcami Konfederacji.

Informacje te oparte są na zeznaniach Samuela Churchilla, gdy umierał na raka płuc. Pani Eustis postanowiła później opublikować je po tym, jak zaraziła się chorobą terminalną.

Przywódcą Illuminati był Caleb Cushing (1800–1879), partner Williama Russella, przemytnika opium, który założył Towarzystwo Czaszek i Kości w Yale w 1832 r. Aby powstać w tym społeczeństwie, trzeba było wziąć udział w „zabiciu” rytuał przejścia króla.

Według Eustis Skull and Bones (lub Brotherhood of Death) jest „niczym więcej niż politycznym zespołem zabójców przeciwko tym politykom Stanów Zjednoczonych, którzy nie zgadzają się z planami House of Rothschild dotyczącymi elitarnej dominacji krwi i kontroli nad światowa gospodarka… Na przykład Caleb Cushing był zamieszany w śmierć arszeników, która spowodowała śmierć prezydentów Stanów Zjednoczonych Williama Henry’ego Harrisona 4 kwietnia 1841 r. i Zachary’ego Taylora 9 lipca 1850 r. Ci dwaj prezydenci sprzeciwili się przyjęciu Teksasu i Kalifornii jako stanów niewolniczych. ”

William Henry Harrison był pierwszym prezydentem, który zmarł w biurze, służąc tylko 31 dni. Według Wikipedii zmarł na „zapalenie płuc”.

3 lipca 1850 r. Zachary Taylor zagroził, że powiesi „wziętych do buntu przeciwko Unii”. Następnego dnia prezydent zachorował, zwymiotował czarnawym materiałem i zmarł 9 lipca. Władze Kentucky niedawno wykopały ciało Taylora, szukając dowodów zatrucie arszenikiem.)

ZABÓJSTWO ABRAHAMA LINCOLNA
Parafrazuję panią Eustis: Podczas wojny domowej (w latach 1861–1865) prezydent Lincoln potrzebował pieniędzy na sfinansowanie wojny. Bankowcy-rekiny pożyczali od 24% do 36% odsetek. Zamiast tego Lincoln poprosił Kongres o zezwolenie na wydrukowanie długu „Greenback” i nieoprocentowanych pieniędzy o wartości 450 milionów dolarów. Służył jako prawny środek płatniczy na wszystkie długi, publiczne i prywatne.

Izba Rotszylda uznała, że ​​suwerenne rządy drukujące bezodsetkowe i zadłużone papierowe pieniądze złamią ich władzę.

Zabójca Lincolna, John Wilkes Booth, był członkiem Pike’s Knights of the Golden Circle. Był w Nowym Orleanie zimą 1863–1864 i spiskował z Pike, Benjaminem, Slidellem i admirałem GW Bairdem w celu zabójstwa Lincolna.

Później Baird zidentyfikował zwłoki kapitana Jamesa Williama Boyda jako Bootha. (Boyd był w rzeczywistości szpiegiem Konfederacji, który przypominał Bootha i był używany jako pasztecik. Jego ciało zostało wrzucone do zlewu więzienia Arsenalu używanego do zrzucania martwych koni.)

Eustis mówi, że jej ojciec podkreślił, że większość masonów poniżej 3 stopnia to dobrzy, pracowici ludzie. Illuminati-Skull and Bones wykorzystali masonów jako przebranie. Ci, którzy przekroczyli poziom 33 stopni, zrobili to, uczestnicząc w rytuale „Zabicie króla”. Niższe poziomy zrobiły, jak im powiedziano, nie zdając sobie sprawy z ich roli w „Zabiciu króla”.

Za zabójstwo Abrahama Lincolna, Pike’a, Benjamina, Slidella i Augusta Belmonta (północny agent Rothschilda) zostali tajnymi Królami Mistycznej Krwi z Comus. Andrew Johnson ułaskawił Alberta Pike’a. Albert Pike przyznał Andrew Johnsonowi rytuał przejścia trzydziestego trzeciego stopnia.

„Lekarze byli istotną częścią planu Illuminati mającego na celu zabicie przywódców politycznych USA [którzy] utrudniali przejęcie Republiki USA przez międzynarodową elitę bankową”, pisze Eustis.

„Lekarze Illuminati ostatecznie to zrobili zarówno u prezydenta USA Williama Henry’ego Harrisona, jak i Zachary’ego Taylora. Odegrali także rolę śmierci w zabójstwach prezydentów USA Abrahama Lincolna 14 kwietnia 1865 r. (Zmarł 15 kwietnia 1865 r.), Jamesa Garfielda 2 lipca 1881 r. (Zmarł 19 września 1881 r.) I Williama McKinleya Jr. we wrześniu 6, 1901 (zmarł 14 września 1901). ”

„Teddy Roosevelt został prezydentem po zastrzeleniu Williama McKinleya. Roosevelt otrzymał przejście do 33. stopień i został tajnym królem mistrza Krewe z Comus. Podczas jego prezydentury Skull and Bones został mocno zakorzeniony i kontrolował Republikę USA. ”

Amerykański polityk Huey Long (1893–1935)

HUEY LONG

Huey Long („Kingfish”) był populistą, który podjął potężne wyzwanie dla FDR ze swojej bazy władzy jako gubernator Luizjany, a później jako senator USA. W przeciwieństwie do FDR, nie był masonem ani szylingiem dla bankierów. Jego program „Podziel się naszym bogactwem” stanowił prawdziwe zagrożenie dla iluminatów.

Członek Illuminati, dr Carl Austin Weiss zastrzelił Long 8 września 1935 roku, a dr Arthur Vidrine zapewnił, że Long nie wyzdrowieje. Według Eustisa Weiss miał uderzyć Longa w twarz, a ochroniarz Longa, Murphy Roden, miał zastrzelić zarówno Weissa, jak i Longa. Może rzeczywiście tak się stało.

Roden był „szpiegiem dla J. Edgara Hoovera”. Roden wpompował 60 pocisków w ciało Weiss. Dr Weiss powiedziano, że jego dziecko zostanie zabite, jeśli zrezygnuje z misji.

Zarówno FDR, jak i J. Edgar Hoover wygrali rytuał przejścia pod kątem 33 stopni za udział w tym morderstwie.

„Franklin Delano Roosevelt został królem Comusa w 1937 roku. Kiedy J. Edgar Hoover przybył do Nowego Orleanu, aby odegrać swoją rolę króla Comusa, brał udział w seksualnym hulanie homoseksualizmem i przebieraniu się z różnymi elitarnymi członkami rodu mistyka Krewe z Comus. ”

Charles Lindbergh

LINDBERGH I TWARDOŚĆ

„Agenci Czaszki i Kości z błogosławieństwem i zaangażowaniem dyrektora FBI J. Edgara Hoovera i specjalisty od ukrywania katów 33. elitarnego rodu Domu Rotszylda zamordowali syna masona Charlesa Lindbergha. To zabicie syna masonu Charlesa Lindberga miało dać przykład, że izolacjonistyczne stanowisko nie było wolą iluminatów. ”

Pani Eustis nie dotyka trującej śmierci prezydenta Warrena Hardinga (1865–1923), ale tak opisuje to Wikipedia:

„Pod koniec lipca podczas podróży na południe z Alaski przez Kolumbię Brytyjską [Harding] opracował coś, co uważano za poważny przypadek zatrucia pokarmowego. W hotelu Palace w San Francisco zachorował na zapalenie płuc. Harding zmarł na atak serca lub udar mózgu o godz. 19:35 2 sierpnia 1923 r., W wieku 57 lat. Oficjalne oświadczenie, wydrukowane w „New York Times” tego dnia, stwierdzało, że „udar apopleksyjny” był przyczyna śmierci. Był chory dokładnie przez tydzień. ”FDR, patrz Emanuel Josephson,„ Dziwna śmierć Franklina D. Roosevelta ”(1948)

WNIOSEK

„Tajemnice Mardi Gras” sugerują, że biorąc pod uwagę głębokość korupcji, system polityczny USA nie może być traktowany poważnie jako demokracja. W historii Stanów Zjednoczonych istnieje wzór kontroli Illuminati-Rothschild. Ludzie, którzy temu zaprzeczają, żyją w fantazji.
Stany Zjednoczone zostały stworzone, aby promować Nowy Światowy Porządek Illuminati w oparciu o kontrolę kredytową Rothschilda. Amerykańskie ideały miały na celu oszukanie mas, a nie do zrealizowania.
Założycielami i bohaterami Stanów Zjednoczonych byli głównie masoni, w tym Paul Revere, John Paul Jones i Benjamin Franklin. Francis Scott Key, który napisał hymn narodowy, był masonem. John Hancock i większość sygnatariuszy Deklaracji Niepodległości byli również masonami.
Ponad połowa prezydentów była masonami. Należą do nich Waszyngton, Madison, Adams, Jefferson, Monroe, Jackson, Van Buren, Tyler, Polk, Taylor, Pierce, Buchanan, Johnson, Garfield, McKinley, TR, Taft, Harding, FDR, Truman, LBJ, Ford, Reagan, Clinton , Bush I i II, Obama i prawdopodobnie Trump.
Niektórzy z nich naprawdę myśleli, że masoneria polegała na „ulepszaniu dobrych ludzi” i musieli zostać zamordowani. Inni Prezydenci, którzy nie byli masonami, jak Eisenhower, Nixon i Carter, byli nadal kontrolowani przez te same ciemne siły.
W całej swojej historii Stany Zjednoczone znajdowały się w szponach satanistycznego kultu wspieranego przez kartel bankowości centralnej Rotszylda. Wielu odważnych prezydentów i innych polityków próbowało uwolnić swoich rodaków i umarło nierozpoznane, a zabójcy bez kary i triumfujący.

USA są narodem pozbawionym głowy; bezgłowy gigant dowodzony przez demony.

Artykuł opublikowano po raz pierwszy wiosną 2017 r.

Autor: Jonas E. Alexis 12 grudnia 2019 r

 • [1] „Homeless Paper in Canada Peddles Hate”, Southern P poor Law Centre , 8 listopada 2008 r.

Biografia

Jonas E. Alexis

Jonas E. Alexis ma wykształcenie matematyczne i filozoficzne. Studiował edukację na poziomie magisterskim. Do jego głównych zainteresowań należą polityka zagraniczna USA, historia konfliktu izraelsko-palestyńskiego oraz historia idei. Jest autorem nowej książki Syjonizm kontra Zachód: jak ideologia talmudyczna podważa kulturę zachodnią. Uczy matematyki w Korei Południowej.

Logoswars1@gmail.com

Opublikowano za: https://www.veteranstoday.com/2019/12/12/the-rothschilds-murdered-at-least-seven-us-presidents-2/

Comments

 1. veltrodux says:

  Krotki aczkolwiek tresciwy filmik dlaczego niektorzy prezydenci zostali zabici.
  https://www.youtube.com/watch?v=0FpCEhhDSd4
  A tu super artykul dlaczego J.F.K musial odejsc
  https://dwagrosze.com/2008/06/executive-order-11110/
  Wyraznie widac kto kontroluje podaz i produkcje waluty rzadzi swiatem.

 2. veltrodux says:

Wypowiedz się