Odwrotny skutek odnosi mesjanistyczna idiotyczna irańska zagrywka i zaczyna się odpłacanie.

Podobny obrazOstatnie wydarzenia wyreżyserowane przez rząd amerykański w Iranie odniosły wielce odwrotny skutek, a ich następstwa dopiero się zaczęły, zgadzają się liczne źródła. Najgorszym rezultatem było zmuszenie Brytyjczyków i reszty świata anglosaskiego do rezygnacji z sojuszu z USA pod obecną administracją, mówią źródła Mi-6. Cokolwiek się stało nigdy nie powinno się zdarzyć, a mocarstwa zachodnie muszą opuścić świat muzułmański i powstrzymać Izrael – mówią źródła.

Nawet Izraelczycy budzą się na niebezpieczeństw ewangelicznych chrześcijańskich szaleńców, których stworzyli, zgadzają się źródła Mossadu.

https://www.thedailybeast.com/netanyahu-distances-from-soleimani-slaying-says-israel-shouldnt-be-dragged-into-it-report

Oczywiście reszta świata już postrzega Stany Zjednoczone jako państwo zbójeckie, więc teraz prezydent USA Donald Trump jest w całkowitej izolacji na arenie światowej.

Zanim przejdziemy do bardziej szczegółowego opisu konsekwencji, podsumujmy dokładnie co się stało. W istocie była to kolejna próba rozpoczęcia III wojny światowej przez mesjanistycznych żydowskich szaleńców, których dla uproszczenia nazwiemy syjonistami. Tym razem zorganizowali nasilającą się serię wydarzeń w daremnej próbie osiągnięcia długo oczekiwanego Armagedonu poprzez:

  1. Zabójstwo amerykańskiego kontrahenta w Iraku i oskarżenie Irańczyków.
  2. Przekonanie lub zaszantażowanie Trumpa do nieproporcjonalnej odpowiedzi.
  3. Zmuszenie swoich irańskich agentów i naiwniaków z wypranymi mózgami do buntu przy amerykańskiej ambasadzie w Bagdadzie.
  4. Zmuszenie Trumpa do popełnienia zbrodni wojennej poprzez zabicie irańskiego generała Qasem Soleimaniego.
  5. Zdalne przejęcie kontroli nad ukraińskim samolotem i wysłanie go z wyłączonymi transponderami w kierunku irańskiej bazy wojskowej, aby oszukać Irańczyków i zestrzelić go. (Dla tych czytelników, którzy jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy, pod koniec lat 90-tych w Stanach Zjednoczonych zainstalowano zdalnie sterowany sprzęt na wszystkich cywilnych samolotach, rzekomo jako środek przeciw porwaniom. Zdolność ta była wielokrotnie wykorzystywana do celów politycznych przez mafię chazarską).
Teraz próbują i nie udaje im się to, zorganizować zmianę reżimu w Iranie. Zamiast tego, ta nieudana operacja zdołała jednak przebudzić masę krytyczną w zachodniej społeczności wywiadowczej/wojskowej do faktu, że rząd USA został przejęty przez fanatyczną sektę, która próbuje rozpocząć III wojnę światową.
Dlatego brytyjski minister obrony Ben Wallace publicznie ogłosił wycofanie swojego kraju z sojuszu wojskowego z USA

https://www.businessinsider.com/uk-abandoning-trump-iran-us-withdraw-leadership-world-qassem-soleiman2020-1?utm_source=reddit.com&r=U.S.&IR=T&utm_source=reddit.com

Co więcej, bardziej rozsądne umysły w amerykańskim establishmencie wojskowo-przemysłowym wywarły ogromną presję na fanatyków końca czasów skupionych wokół zięcia prezydenta Jareda Kushnera i jego sekty Chabad. Na przykład sekretarz obrony USA Mark Esper publicznie zaprzeczył twierdzeniom Trumpa, że Iran planował zaatakować ambasadę USA.

https://www.reuters.com/article/us-iraq-security-usa/pentagon-chief-says-no-specific-evidence-iran-was-plotting-to-attack-four-us-embassies-idUSKBN1ZB0KM

Źródła w Pentagonie mówią: Pomimo retoryki, Trump nie ma innego wyjścia jak tylko wycofać wojska amerykańskie Z Syraku i ostatecznie z Bliskiego Wschodu.

Powód, dla którego Trump nie ma wyboru, pośród innych rzeczy, jest finansowy. Stany Zjednoczone wydały ponad 7 bilionów dolarów na niekończącą się wojnę w regionie a teraz brakuje im pieniędzy. To, nawiasem mówiąc, te same 7 bilionów dolarów, które Japończycy mieli nadzieję wydać na wykorzenienie ubóstwa i powstrzymanie niszczenia środowiska, zanim Amerykański reżim je ukradł.

W zeszłym tygodniu odbyło się spotkanie przedstawiciela Towarzystwa Białego Smoka (WDS) i wysokiego rangą lidera azjatyckiego tajnego stowarzyszenia aby omówić między innymi plan reorganizacji bankructwa USA.

Plan zakłada, że amerykański kompleks wojskowo-przemysłowy dostarczy Azjatom do tej pory ukrytą technologię w zamian za wsparcie finansowe dla odbudowy amerykańskiej gospodarki, mówią źródła WDS.

Azjaci ze swojej strony obawiają się zawierania umów z jakimikolwiek narodami europejskimi ponieważ w przeszłości złamali tak wiele obietnic. Jest to wynikiem przeszłych działań żydowskich supremacjonistów, którzy uważają, że można okłamywać i oszukiwać Gojów. Zbierasz to co zasiałeś.

WDS wskazało, że zachodnia cywilizacja ma aspekt doktora Jekylla i pana Hyde’a a kluczem do tego jest zawarcie umów z dobrą stroną Zachodu. Wyjaśniono im, że Azja a zwłaszcza Chiny, doświadczyła wielu upokorzeń i zdrad ze strony Zachodu.

Prawdą było jednak również to, że chociaż Zachód od dawna miał techniczną możliwość zabicia wszystkich Chińczyków, zamiast tego przekazali im technologię, przemysł i “know-how”, aby pomóc im ewoluować i modernizować się.

Spotkanie pokazało również, że w Chińskiej strukturze władzy istnieje znacząca frakcja, która naprawdę wierzy w syjonistyczne bzdury, że III wojna światowa jest niezbędna do stworzenia światowego rządu i światowej religii.

Zostali ostrzeżeni ich, że jest to syjonistyczna pułapka mająca na celu zabicie 90% światowej populacji i zniewolenie reszty.

Jako alternatywę WDS zaproponowało, aby Kanada i reszta anglosaskiego świata mogli pomóc przywrócić pokój i zdrowie w systemie amerykańskim.

Zauważono, że Anglia i Kanada historycznie dotrzymywały obietnic i działały godnie.

Dyskusje będą kontynuowane ale szanse na pokój na świecie są teraz znacznie wyższe niż szanse na wojnę światową.

Zaproponowano zorganizowanie spotkania na wyższym szczeblu między przedstawicielami Wspólnoty Brytyjskiej, P3 (Rzymianami lub Watykanem) a Azjatami.

Teraz oczekujemy odpowiedzi od Azjatów. Dyskusje będą kontynuowane w lutym wraz z początkiem chińskiego Nowego Roku, informuje strona azjatycka.

W międzyczasie spodziewamy się dalszych syjonistycznych prowokacji na Morzu Południowochińskim, w Korei Północnej, Afryce itp., z których żadna nie osiągnie celu III wojny światowej.

Będą również kontynuowane morderstwa i nagłe zgony przywódców syjonistycznych, obiecuje Pentagon i inne źródła.

Nie zagubione w irańskim cyklu informacyjnym są śmierć byłego syjonistycznego komisarza NBA Davida Sterna i śmierć syna żydowskiego miliardera z LA Rona Burkle’a.

Burkle był gościem “Lolita Express“, kwestarzem Partii Demokratycznej i przyjacielem Billary [Bill i Hillary Clinton] i Epsteina, mówią źródła.

David Koch wyzionął ducha w sierpniu zeszłego roku a inni miliarderzy z księgi lotów Epsteina to Steven Spielberg, Tom Pritzker, Glenn Dubin i Oprah Winfrey, dodają oni.

Starożytna sekta zabójców z Iranu z pewnością pomści zabójstwo Soleimaniego. W przeszłości jeden z ich zabójców wyjaśnił temu autorowi w jaki sposób dokładnie infiltrowali domy i rodziny swoich ofiar zanim wykonali ruch, kiedy najmniej się tego spodziewali.

Trump powinien posłuchać rady, którą kiedyś dałem przedstawicielowi Korei Północnej Kim Dzong Unowi: Najlepszym sposobem na uniknięcie morderstwa jest unikanie zdobywania wrogów.”

Książę Wielkiej Brytanii Harry publicznie ogłosił, że uciekł do Kanady aby uratować swoją rodzinę przed losem matki, księżnej Diany.

Osadzony film

https://twitter.com/i/status/1215540281103331328

Oto co jeden europejski król powiedział na ten temat: “Cała ta sprawa jest hańbą i wywołuje gniew u nas wszystkich. Jeśli monarchia będzie kontynuowana w tym samym duchu, ludzie pokażą jej drzwi. Problem zostanie rozwiązany dokładnie i poprawnie, powiedziało źródło. Jednak już teraz jest jasne, że książę Karol nigdy nie wstąpi na angielski tron“, powiedział on

Gnostyccy Iluminaci sprzeciwiający się panowaniu linii krwi, będą z kolei próbowali wykorzystać tę sytuację do obalenia monarchii brytyjskiej. Biorąc pod uwagę silne poparcie tej instytucji przez Brytyjczyków, prawdopodobnie nie powiedzie im się, ale w międzyczasie tabloidy będą miały festiwal.

Cokolwiek dzieje się w Anglii będzie nieistotne w porównaniu do tego co dzieje się we Francji. Prezydent Emmanuel Macron został zmuszony w wyniku masowych demonstracji do porzucenia swoich planów kradzieży pieniędzy emerytalnych od swojego narodu. Francuzi wiedzą jednak, że sfałszował wybory, które doprowadziły go do władzy i że nie pracuje dla Francuzów. Ponieważ poziom życia Francuzów nadal spada jego reżim nie będzie w stanie ustabilizować sytuacji. Generałowie francuscy muszą działać, zanim będzie za późno.

Kolejnym krajem, który wkrótce może zobaczyć duże zmiany jest Japonia. Populacja kraju znika w tempie 500 000 rocznie. To dlatego, że nikt nie chce mieć dzieci w kraju, którego przyszłość została porwana przez syjonistycznych bandytów. Według wtajemniczonych gabinet premiera Shinzo Abe jest wypełniony idiotami o niskim IQ. W rezultacie poziom życia Japończyków spada a kraj wypełnia się biednymi starszymi ludźmi.

Jedną z oznak niekompetencji japońskiego rządu jest cała historia z aresztowaniem i ucieczką byłego szefa Nissana Carlosa Gona. Kilka źródeł twierdzi, że prawdziwym powodem prześladowania Gona było to, że planował ukraść tajemnice wojskowe sponsorów Abe z Mitsubishi Heavy Industries.

Gdyby tak było, to by tak powiedzieli. Zamiast tego wysunęli niejednoznaczne oskarżenia i wyśmiewali japoński system wymiaru sprawiedliwości na arenie międzynarodowej.

Japońska policja, w porozumieniu z siłami amerykańskimi i japońskimi, przygotowuje się do odebrania władzy syjonistom i przekazania jej wciąż utalentowanym choć pozbawionym przywództwa urzędnikom tego kraju, według źródeł prawicowych bliskich nowemu cesarzowi.

Wreszcie, w tym tygodniu ponownie słyszymy plotki o Antarktydzie i ujawnieniu.

Wysłannik WDS został wysłany, aby spotkać się z przedstawicielem grup działających na Antarktydzie.

Mamy nadzieję, że w przyszłym tygodniu będziemy mieli coś do ogłoszenia.

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

13 stycznia 2019

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/01/13/messianic-nut-case-iran-gambit-backfires-payback-begins/

Opublikowano za: https://meditation539.com/?p=11641

Wypowiedz się