Wielkie Przebudzenie, BQQM

Obecnie znajdujemy się w fazie, w której przechodzimy do masy krytycznej ludzi, którzy czują, że jesteśmy manipulowani, aby zaakceptować autodestrukcyjny program NWO jako fakt dokonany.
Klimatyczne Kłamstwa, Migrację, Wywłaszczenie, represje ze strony NWO-faszystów z ich własnej polityki, którzy nas zdradzili, ludzi bez duszy i wielu własnych interesów. Dostajemy fałszywe Soros / Greta Fobia zostaje zmuszona do zaakceptowania ich nikczemnych planów.
Elita satanistyczna stara się nas powstrzymywać przed odkryciem naszej prawdziwej siły i umiejętności uwolnienia się od ich faszystowskiego programu.

Zmuszony do nauki system WHO, który został nam narzucony, musi trzymać nas z dala przed okazywaniem naszych prawdziwych talentów i siły.

Chcą, abyśmy byli wystarczająco inteligentni, aby wykonywać zadania i obsługiwać maszyny, ale nie możemy myśleć sami. 
 
Dzięki programowi szczepień i celowemu skażeniu lotnymi chemikaliami i naszą żywnością podejmowane są próby przekształcenia nas w chętnych niewolników, którzy są systematycznie wywłaszczani z powodu wykonanej pracy.
Wojna informacyjna, w której się znajdujemy  oznacza , że znajdziemy się w punkcie punkcie kulminacyjnym ujawniającym, kim naprawdę jesteśmy i do czego jesteśmy zdolni.
Po obejrzeniu filmu o poszukiwaniu duszy i świadomości człowieka, moje podejrzenia zostały potwierdzone, że to właśnie przechowywane informacje, przejmują posiadanie nowego życia w chwili narodzin.

Ten film uwolnił ode mnie emocje, nadzieję, oświecenie i potwierdzenie mojej intuicji, którą tu trzymam.

Nie mam wykształcenia uniwersyteckiego, ale mam umiejętność samodzielnego myślenia i zadawania sobie pytań, aby móc znaleźć i przemyśleć rozwiązania.

Nie jestem na to podatny, ponieważ nauki medyczne były do tej pory nawet kwerendą na poziomie doktora Frankensteina, jeśli NWO nadal będzie kontrolować i tłumić nasze istnienie.

Aby móc przetwarzać informacje, trzeba najpierw otrzymać i wycenić je  zgodnie ze wzorem lub protokołem, aby osiągnąć rezultat.

Czynnikiem zakłócającym jest wirus w programie, z którym musimy pracować, wirus ten może być bardzo zróżnicowany, od indoktrynacji religii, fałszywych światopoglądów i rozpadu moralnego.

Dlatego możemy powiedzieć, że program, mający na celu nas powstrzymać przed prawdą, jest Matryca, która również stawia nas przeciwko sobie nawzajem, próbując zniszczyć nas samych siebie.

Połączenie naszego osobistego wychowania, doświadczenia i przetwarzania traumy emocjonalnej determinuje nasz charakter, który jest inny dla każdej jednostki.

Dusza odgrywa w tym ważną rolę, dusza nie jest materialistyczna, ale darem od twórcy całego wszechświata.

Fakt, że Elita chce, by nasze dzieci z nieuszkodzoną boską mocą i wolną fantazją, chce przeprogramować w lewo rasowe zombie, aby utrzymać je w niewoli.

W poszukiwaniu Duszy nikt nie pyta, jak Dusza wchodzi w istotę ludzką.

Czy nasza Dusza jest moralnym drogowskazem  w naszej duchowej egzystencji i edukacji, i skąd pochodzi, czy jest reinkarnowana przez podobnie myślących  ludzi, którzy odeszli przed nami ?

Chcę wam pokazać, że jesteśmy bardzo szczególnym stworzeniem, które reaguje na częstotliwości, które ludzie chcą dopasować do komputerów, ale nigdy nie uda się z darem, który otrzymaliśmy jako ludzie od urodzenia.

Po zapłodnieniu nasienia i komórki jajowej zachodzi reakcja chemiczna, która powoduje podział komórek.

https://www.youtube.com/watch?v=efVUMPdZcPo

W którym dusza wchodzi poprzez częstotliwość rezonansową ze zbioru starych dusz, które wydają się być obecne wokół nas jako astralna objętość.

Nikt nie rodzi się z religią wrodzoną; to dzieciństwo i edukacja lub indoktrynacja wprowadzają religię do naszego życia z ich własnym ukrytym planem, aby schwytać i handlować naszymi duszami.
Watykan jest tego dobrym przykładem, jesteśmy ich własnością, o ile nie oddzielamy się od nich, nie akceptujemy już kłamstwa.

https://www.youtube.com/watch?v=GxWjptWiwkw

Z poprzedniego postu była jedna osoba, która była bardzo oburzona, że ​​kwestionuję religię, która pochodzi z mojego opisu naszego osobistego programowania Duszy, celowo manipulując naszą świadomością, aby nas ujarzmić, podporządkować.

Jezus Chrystus, który był, z mojego doświadczenia był buntownikiem przeciwko ustalonym rozkazom, które chcą nas uciskać.

Czy to on wygnał poborców podatkowych ze świątyni?

Jezus Chrystus zyskał świadomość nauk buddyjskich i nie nazwał się chrześcijaninem.

Zostało to stworzone i wprowadzone tylko 324 – 325 AD w celu utrzymania populacji pod kontrolą.

https://en.wikipedia.org/wiki/Constantine_the_Great

Początki Kościoła katolickiego były znacznie późniejsze, podobnie jak początki islamu.

Od krucjat do dzień dzisiejszy wielu chrześcijan zostało wprowadzonych w błąd, aby wydalić pogan islamu z Jerozolimy, miejsca, w którym cała religia wywodzi się z Egiptu.

Jako narzędzie do dzielenia religii, aby powstrzymać odkrycie naszego wrodzonego daru i  i poniżenia ludzkości dla barbarzyńców.

Rządzić i dzielić, aby służyć potędze zła, taktyka Obama / Clinton ISIS dla prostych osób o niskim IQ w celu popełnienia ludobójstwa.

Jeśli dojdziemy do takiego wniosku i świadomości tego, jak jesteśmy wobec siebie nastawieni, oraz jaką rolę odegrał Watykan w utrzymywaniu nas duchowo uwięzionych w fałszywej wierze.
Nasze Dusze starali się pozbawić i handlować aktami urodzenia, bez względu na religię, w której dorastaliśmy, tylko po to, by przeciwdziałać duchowemu przebudzeniu.

Mogę wtedy tylko powiedzieć, że cieszę się, że nie mogę już dłużej wyznawać siebie przedstawicielowi szatana w Watykanie, ani uznawać siebie za duszę wolną i szczerą.

Wszyscy byliśmy ofiarami, dopóki się nie odwrócimy, zdając sobie sprawę, że byliśmy przyzwyczajeni do utrzymywania szatańskiej potęgi Globalistów.

Większość dzisiejszych zachodnich polityków nie jest już jak hodowcy bydła dla mas śpiących ludzi, które, jak chętne owce, podążają za nimi i wykonują swoje zadania.

Nikt nie musi się ze mną zgodzić, ale oceniać, jak daleko jesteś uwięziony przez ten chory system głodnych władzy.

Aby utrzymać nas w kontakcie, dzięki systemowi bankowości cząstkowej Fiat opracowaliśmy system, którego nigdy nie będziemy w stanie przestrzegać, aby wydostać się z niego w ramach swoich zasad.

Ze względu na brak możliwości utrzymania tego systemu zadłużenia przez dłuższy okres czasu, zastąpienie go przez AIIB systemem QFS za pośrednictwem protokołu CIPS jest wykupem z niewoli przymusowego zadłużenia.

Wolność, jaką nam to da do rozwoju duchowego, będzie miała astronomiczne rozmiary, a materializm i chciwość ustąpią w przyszłości dla jedności i siły duchowej całej ludzkości.

Empatia i współczucie zmienią świat, pozwalając naszej planecie wyleczyć się ze szkód spowodowanych chciwością i pragnieniem całkowitej władzy.

Gdy EGO ustąpi miejsca Miłości, nasza Dusza wzrośnie bardziej do swojej prawdziwej mocy i zdolności, tak że Matrix, program, któremu byliśmy poddani,  nie będzie już miała na nas żadnego wpływu.

Fundusze dobrobytu, które stają się dostępne dla całej ludzkości, są narzędziem naszego wyzwolenia, z którego wszyscy skorzystamy jako ludność świata.

Niech otworzą się nasze oczy, aby zobaczyć, co nas uwiodło, a dzięki naszemu talentowi i nowym spostrzeżeniom wspólnie przekształcić świat w raj dla wszystkich, zgodnie z zamierzeniami Stwórcy.

Nikt nie rodzi się zły, dzieje się to w edukacji i wymusza się fałszywe przekonanie ze strony fałszywego autorytetu, aby nas stłumić i postawić przeciwko sobie nawzajem.

Dajcie Waszej Duszy i Sumieniu możliwość doświadczenia tej świadomości, aby raz na zawsze zatrzymać Cabal, na rzecz naszej wolności, by rozwijać się jako ziemscy ludzie.

Ci, którzy sprzedali swoją Duszę w imię narzuconej religii i głodu władzy, są wykluczeni ze społeczeństwa w nowym świecie.

Nasze osobiste słabości ukształtowane przez nasze doświadczenie, religię, edukację będą musiały zostać skorygowane, jeśli najpierw przeprowadzimy samoskanowanie  własnych uprzedzeń i przezwyciężymy braki, aby wspólnie osiągnąć wyższy cel.

Nasza wolna wola i wybór będą miały wpływ na to, gdzie wspólnie osiągniemy godne istnienie.

Operation Disclosure  | Autor: Rinus Verhagen, Współtwórca
tłumaczenie z translatorem.

Wypowiedz się