Miękkie ludobójstwo narodów Europy Wschodniej w ramach UE

O ile nikt z oficjalnych organów państwa nie przyzna się do 50% obniżenia populacji, to najnowsza historia masowego przyrostu emigrantów z Ukrainy i państw dalekiego i bliskiego wschodu, zaświadcza o tym fakcie.

 Ostatnia ukraińska afera związana ze zmaganiami prezydenta Trumpa z jego wrogami z Partii Demokratycznej (https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/988091) ilustruje bez ogródek metody postępowania Zachodu w odniesieniu do wschodnioeuropejskich wasali.

Sprawa dotyczy wielomiliardowej korupcji syna byłego wiceprezydenta USA Joe Bidena, będącego członkiem Rady Nadzorczej jednej z ukraińskich firm. Przy czym ani zantagonizowanych stron tej afery, ani mediów, ani zachodniej opinii publicznej nie obchodzi sam fakt korupcji, a jedynie jego polityczne konsekwencje dla nadchodzących wyborów prezydenckich w USA.  

Na dodatek, w odniesieniu do Ukrainy, nikt już nie krępuje się w demonstracji autentycznych relacji pomiędzy stronami. Można zobaczyć prezydenta Zelenskiego żebrzącego bez rezultatu u Trumpa obietnicy odwiedzin tego kraju, słynącego (wg. własnych słów prezydenta Ukrainy) z pięknych dziewczyn i odpowiedzi prezydenta USA, że jedną z takich krasawic osobiście oglądnął „ze wszystkich stron” i podarował na żonę swemu 86 letniemu przyjacielowi amerykańskiemu miliarderowi.

Można wysłuchać medialnych elaboratów, ile to USA i UE włożyły bez pozytywnych rezultatów w Ukrainę od „rewolucji dostojeństwa” 2014 roku, itd. Oczywiście sumy te, jeśli nie poszły na podsycanie wojny domowej na Donbasie, zostały rozkradzione przez zachodnich kolonizatorów i miejscowych żydowskich oligarchów, ale nawet to nie tłumaczy katastrofy ekonomicznej jaką kraj ten przeżywa od wspomnianego puczu z 2014 roku zwanego „majdanem”. 

Historia tych pięciu lat jest niejako powtórką z historii 30-lecia „integracji europejskiej” byłych państw „demokracji ludowej”, w przyspieszonym tempie i bez zbędnych już atrap, zasłon i dekoracji ukrywających całą „nagą prawdę” przed społeczeństwem.  

Ukraińska gospodarka została całkowicie rozgrabiona i/lub zniszczona, a obecnie dokańcza się rabunku najlepszej na świecie ziemi rolnej tego kraju tzw. czarnoziemu ukraińskiego. 

Dynamika tych zmian jest tak wielka, że ludność skurczyła się do około 25 milionów (dane oficjalne kijowskiego reżimu związane z ostatnimi wyborami parlamentarnymi). Innymi słowy dokonano na tym społeczeństwie „miękkiego ludobójstwa” na podobieństwo tego zrealizowanego w III RP i innych państwach postkomunistycznych.

W odniesieniu do Polski pisałem już o tym wielokrotnie (https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/774065,

https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/692911,

https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/799623), podkreślając, że głównymi przyczynami zmniejszenia się etnicznej populacji realnie (permanentnie) zamieszkującej na terytorium państwa o połowę, były/są: masowa emigracja, negatywny przyrost naturalny związany ze spadkiem urodzin i zwiększoną śmiertelnością starzejącego się gwałtownie (ze względu na emigrację młodych) społeczeństwa pozbawionego przyzwoitej opieko zdrowotnej. 

O ile nikt z oficjalnych organów państwa nie przyzna się do 50% obniżenia populacji, to najnowsza historia masowego przyrostu emigrantów z Ukrainy i państw dalekiego i bliskiego wschodu, zaświadcza o tym fakcie. Natomiast w zagranicznych niezależnych mediach otwarcie pisze się o takiej właśnie skali miękkiego ludobójstwa dokonywanego na ludności Europy Wschodniej. 

 W przypadku narodów słowiańskich dochodzi jeszcze jeden istotny czynnik, jakim jest totalne sprostytuowanie ich żeńskiej populacji, co jak widać nie umyka uwadze nawet tak „wybitnych osobistości”, jak prezydent Stanów Zjednoczonych.

Jaki w tej sytuacji będzie los Polski? Sądzę, że na to pytanie da odpowiedź niedaleka przyszłość. 
Sytuacja na Ukrainie będzie się tylko coraz gwałtowniej pogarszać, nie wykluczając pełnowymiarowej wojny domowej. 
Obserwując więc los tego sztucznego tworu państwowego, będzie można wyekstrapolować dalszą dolę naszej Ojczyzny. 
Nie ma bowiem nadziei by Polacy nauczyli się czegoś na cudzych błędach, jeśli nie nauczyli się niczego na własnych.

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

WYBRANE KOMENTARZE

Bardzo dobre podsumowanie.

Powoli oczy ludziom zaczynają się otwierać i zaczynają dostrzegać, że zachodni dobrobyt jest niezwykle kosztowny i nie wszystkich na niego jest ostatecznie stać.
Jedną dobrą lekcją pokazową jest właśnie to co robią Amerykanie, a następną, która się powoli rozwija, jest brytyjski Brexit. Zobaczymy jak i kiedy ten pokaz się skończy.
Z drugiej strony nadciąga i niejasne jest jak się skończy się chińska ekspansja światowa,
Wygląda na to, że trzeba zacząć rewidować wszystkie dotychczasowe poglądy.

Anna-PK 28.09.2019 19:18:33

@Anna-PK 19:18:33

„a następną, która się powoli rozwija, jest brytyjski Brexit.”

Zakończy się bez Brexitu. Po to te wszystkie niekończące się „demokratyczne” przepychanki. Brexit to wypadek przy pracy. Władcy nigdy o nim poważnie nie myśleli, stąd tak długa i bolesna jest jego agonia.

dr nowopolski 28.09.2019 20:00:07

@dr nowopolski 20:00:07

Brexit zakończy się fiaskiem . Sprawa zwrotu okupowanego Gibraltaru i Falklandów wiszą nad brytolami jak miecz Damoklesa .Salute 5*

Repsol 28.09.2019 20:56:44

@dr nowopolski 20:00:07

@Anna-PK 19:18:33

„a następną, która się powoli rozwija, jest brytyjski Brexit.”

Zakończy się bez Brexitu. Po to te wszystkie niekończące się „demokratyczne” przepychanki. Brexit to wypadek przy pracy. Władcy nigdy o nim poważnie nie myśleli, stąd tak długa i bolesna jest jego agonia.

dr nowopolski 28.09.2019 20:00:07

Myli się Pan..pisząc ze BREXIT to…wypadek przy pracy…
BREXIT to…oryginalnie PRZEMYSLANA DECYZJA – z Gabinetu Ministrów – rządu jeszcze Premiera Camerona…
Ale DROGA do sukcesu zawsze jest… wyboista & full of zasadzkas & ZADRAJCÓW wśród politykierów tu.. & ubermensch-Kasty sędziowskiej tu…etc.

Cameron i Torysi podobnie jak Partia Pracy-Laburzysci OBIECYWALI
BRYTOLOM gruszki na wierzbie… i śliwki na sośnie – otwierając GRANICE i swój rynek pracy w 2004 w ramach Nowej Rozszerzonej Masońskiej UE..
30 parę lat temu – kiedy to w Europie nastały Nowe Porządki Masońskie z nadania USA- a ściślej mówiąc – żydzi amerykańscy dogadali się z… żydami rosyjskimi/Kremlowskimi… że PRYWATYZACJE CZAS zacząć…
bo CENNE aktywa rosyjskie (ropa…gaz…etc) się MARNUJĄ- jako ze kraje socjalistyczne-CCCP i cały GOJOWSKI lud jest SUBSYDIOWANY za… marne rubelki(transferowe) a przecież…. UBERMENSCH= ZYDOWSKA Lichwa z USA-Rosja…
może na tych aktywach i CHCE BARDZO ZAROBIC DUZA KASE £££$$$ !
Rezultaty TRANSFORMACJI ustrojowej i SZWINDLI PRYWATYZACYJNYCH i ŁAKOMSTWA/PAZERNOŚCI parchatej Rzydowskiej i ich niewolników-psów łańcuchowych– odczuwają BOLEŚNIE wszyscy teraz.. : /
PRODUKTEM UBOCZNYM tej PORAŻKI masońskiej i Upadku PAZERNEJ istoty ludzkiej na Świecie (i w świecie materii-finanse/ekonomia etc.) jest obecnie ostra WALKA o…PRZETRWANIE! – jako naczelny PRIORYTET… : )- zarówno Bankruta USA & EUROBANKRUTA-UE!

Tak wiec BREXIT – jest po to, aby zrobić ROZSADNY….
Brexit z euro-bankruta …który NIGDY już się nie podniesie…z UPADKU!
i aby nie przedłużać już TEJ AGONII biznesu tu…czyli ostrego kryzysu EKONOMICZNO-gospodarczego w UK- równi pochyłej w… szybkie BANKRUCTWA FIRM.
GLUPOTA UK było- OTWARCIE GRANIC ! jak do amerykańskiego Saloonu – drzwi wahadłowe- bez kontroli …- mieli masoni doświadczenie przecież z tanią siłą roboczą z Meksyku etc. w USA

W EKONOMII UK…zaczął się NOWY ROZDZIAŁ od 2004- PAZERNOŚĆ BIZNESU połączona ze…ŚLEPOTĄ i brakiem zdrowego Ekonomicznego Rozsądku!
A przyszło to i do UK wraz z otwarciem rynku pracy dla BIEDOTY ze wschodu…
Rozjechała się Biedota ze zrujnowanych …rozszabrowanych krajów Europy Wschodniej – aby zarobić na życie i… chociaż trochę dopomóc rodzinom zostawionym w kraju – wysyłając im ZAOSZCZĘDZONA KASĘ ! Ponad 2 Miliony Polaków wraz z rodzinami tu… tysiące Litwinów..Słowaków..potem HORDA Rumunów z licznymi rodzinami (taniej siły roboczej z BIEDA krajów- która NIGDY nie była DOBRYM ekonomicznie konsumentem w UK)…etc.
EURO-kołchoz=Wieża Babel sama sie zawaliła z powodu.. GŁUPOTY &Pazerności£$ masonów.. grających/INWESTUJĄCYCH BUDŻETEM całych krajów/własnych banków w… : )
NAKRĘCANIU DUUUUUUUUUUŻEJ Banieczki na ropie w okresie 7 TŁUSTYCH LAT 9/11- 2001 do 9/11- 2008 kiedy to ta…AMERYKAŃSKA BANIECZKA została CELOWO PRZEKUTA…
Liczyli wszyscy…£££$$$: ) że się…OBŁOWIĄ….
Cest la Vie ! : )

panna ewcia 28.09.2019 20:57:13

@panna ewcia 20:57:13

Kto na to brytolom pozwoli .Namordnik już dawno założony : https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/5237-city-of-london-corporation-nastepni-w-kolejce-do-rzadzenia-swiatem .Salute :))))) Vaya con Dios .

Repsol 28.09.2019 21:11:02

„Miękkie ludobójstwo narodów Europy Wschodniej w ramach UE”

——————
Gra idzie o likwidację białej rasy w ogóle i to w wymiarze globalnym.
Wniosek?
Czarci pomiot uważa, że tylko biała rasa może im przeszkodzić w budowie Piekła na Ziemi.

demonkracja 28.09.2019 21:37:41

Ukraina jest żywym i bieżącym przykładem.

Obserwuję wydarzenia na Ukrainie od początku, czyli od tej „Rewolucji Godności” i widzę jak Ukraina z dnia na dzień się „rozkłada” pod wpływem tych zachodnich „bakterii”.
Jest rozgrabiona, wyludniona, zapożyczona i siły z zewnątrz narzucają jej reguły jak państwo ma być kierowane. MFW liczy i określa co wolno, a czego nie wolno; bo aby spłacić ratę pożyczki, trzeba zaciągnąć następny dług.
A to poniżenie jakiego doznał Zełenski w Waszyngtonie, będzie zapisane na kartach historii Ukrainy i będzie szokować Ukraińców przez następne pokolenia.
Łukaszenko chyba zrozumiał naukę jaka płynie z ukraińskich doświadczeń i chowa swoją Białoruś pod skrzydła Moskwy.

Anna-PK 28.09.2019 21:47:13

@Repsol 21:11:02

! Hola Repsol !

uśmiałam się… ten link o POTEDZE jakiejś CLC- City of London…
Na szczęście nie mieszkam w Londynie..
GESTO tam i duuszno – od FOREIGNERS!!!
Ja lubię zieleń i… Słonce..  i przestrzeń… swobodna do oddychania..
Ten artykuł to… Bullshit! propagandowy…reklamujący jakichś mocarzy pod dyrekcja Rotszyldów w Londynie…
Są to MARZENIA o Potędze… raczej aniżeli rzeczywiste istnienie jakiejś 1 korporacji władczej w Londynie
są grupki masońskie jak wszędzie……są ubermansch-sędziowie…
są biznesy masońskie ale to razem NIE TWORZY wszechwładnej GRUPY RZADZACEJ…
wiec ..jest dobrze… : )
Vaya con DIOS!

panna ewcia 28.09.2019 21:48:12

@Anna-PK 21:47:13

Polin i banderland to teraz ” bratnie ” międzymorze , tak sobie wymyślili .Prezydent Łukaszenko dobrze wie co robi .Szkoda tylko że gamonie nami zarządzający nie chcą wiedzieć o co chodzi .Ukłony .

Repsol 28.09.2019 22:24:40

@panna ewcia 21:48:12

https://comparic.pl/weekendowy-przeglad-rynkow-funta-najslabsza-waluta-grupy-g8/ Salut .

Repsol 28.09.2019 22:35:24

jak to kiedyś mówili „niebo i żaby”.

Tiaaaaa…., Ukraina ginie ale ja od Ukraińców coraz więcej słyszę iż nie
„na” lecz „w” Ukrainie.

Stara Baba 28.09.2019 23:42:38

Ludobójstwo medyczne trwa xd.. ale…

Narodu w Polsce ubywa dzięki temu, że państwo katolickie, polskie jest mega nieprzyjazne obywatelom. Naród ucieka. 3 mln narodu wyemigrowało mają tam teraz 6 mln dzieci, to razem daje nam 9 mln narodu brak. Jak poczekamy 10 lat będzie tego narodu 16 mln brak. To jest powód pustoszejącej polski 😉

To są może naciągane obliczenia… Ale skoro jeden tutejszy ekonomista szedł tą drogą, to może nie aż tak mocno naciągnąłem te obliczenia xd…

Ludobójstwo jakie obserwują lekarze w polsce – 6000 narodu… to co się czyta to ludzi ginie powyżej 100 ooo rocznie. MOrawieckiemu i kaczorowi na pewno pasują (nie mówię że morawiecki to robi – to robi minister wykoncypowany na bank przez kaczora moim zdaniem) śmierci narodu chorego albo po wypadkach… jest to oczywiście ekonomia krótkowzroczna, ale trudno. Tu giną ludzie.. a to że mamy ładne dziewczyny z ukrainy albo naród pracujący to nic tak strasznego… póki z bronią nie przyjadą, a podobno z bronią przyjeżdżali xD… Dawno te granice powinni uszczelniać i kontrolować posiadanie broni, a co robią, wielkie nic jak zwykle… takie cholerne teoretyczne państwo – draństwo. Ludzie tracą sens płacąc podatki tutaj i wyjeżdżają… na co płacić na niedziałające służby? Wonnnnn xD

Leon. 29.09.2019 05:27:38

brexit będzie xdd

brexit będzie, a co do tego, aby go nie było to w grze idzie gruba kasa na przekupstwo angoli… Tym się powinny brytyjskie służby zająć Mi-6 czy Mi-8 xd bo sam nie wiem co tam mają jakiś james bond xD..
Na pewno niemcy zrobią wszystko aby przekupić stosowne osoby.. nikt w anglii nie boi się z polityków breksitu.. Powinni podziękować polakom za pomoc w decyzji xD..

Leon. 29.09.2019 05:30:03

@Repsol 22:24:40

-„.Szkoda tylko że gamonie nami zarządzający nie chcą wiedzieć o co chodzi „-

Te gamonie z nieba nie spadli. Sami sobie ich wybraliście.
Świry wybierają Świrów.
I to już od trzech dekad.

krysz 29.09.2019 10:46:57

@Repsol 16:03:20

” Sami sobie ich wybraliście ” to PRAWDA…..
nawet jeżeli 100 tylko osób z całej Polski pójdzie na głosowanie i te 100
osób odda glos na jakąś partie rządząca…typu np. PiS
to i tak ta PARTIA będzie musiała ogłosić zwycięstwo..
I SUKCES swój… bo KTO dalej będzie rządził/na stołkach urzędowych ????
Realia są takie – że do wyborów TYCH JESIENNYCH- pójdą tylko staruszkowie…emeryci – czyli duża część zwolenników Partii PiS plus Kosciosa Polskiego pod dyrekcja Dyrektora Ojca Rydzyka z Radia Maryja…
MLODZI ludzie sa … w MILIONOWYCH ilościach — OBECNIE- na emigracji ZAROBKOWEJ za granica… UK…Niemcy…Włochy…Francja.. Norwegia…etc.
Każda partia rządząca/współrządząca w Polsce od lat 89 – MOZE głosić swobodnie ZWYCIESTWO ich Solidurnościowej Walki z… KOMUNA Bolka Wałęnsy…
jako ze … udało im się WYGNAĆ za…CHLEBEM MILIONY POLAKOW z.. Własnej Ojczyzny… : / : (
NIE ma wiec już w Polsce PATRIOTÓW- ( z wyjątkiem patriotow amerykańskich!)
NIE ma już w Polsce tych więzi RODZINNEJ WSPOLNOTY – scalających rodzinę więzi opartej na WIERZE (katolickiej) jakie były np. w PRL !
Nie ma już w Polsce tej KULTYWACJI tradycji (KULTURY & WIARY) naszej jaka była nawet w PRL dzięki mecenatowi Państwa czuwającemu nad tym…
Przepoczwarzenia WŁASNOSCIOWE za ostatnie 30 pare lat z tzw. komunizmu PRL w… amerykański kapitalizm & szybki KONSUMPCJONIZM ekonomiczny(UE) i …rezultat:
PORAŻKA tych Masońskich Nowych Porządków w Europie & USA ( bankruty!)
wyprodukowała i PRODUKUJE nadal…. EMIGRANTOW ZAROBKOWYCH za chlebem … : ( takich jak ja- na przykład)
czyli POKOLENIE MLODYCH POLAKOW – które jest już Stracone…dla BIEDNEJ (ekonomicznie) Polski uwiązanej na…sznurkach masonów eurobankruta & bandytów z Klubu Nato…
BIEDY & NEDZY POLSKI 2019 NIE widać na ulicach Polski…. nie widać w sklepach- w której jest MNOSTWO towaru ( IMPORTOWANEGO głównie)
BIEDA & NEDZA w Polsce gości na codzień w polskich domach…
w rodzinach polskich ( np. moja mama ma ok 1000 zł emerytury)
i w polskich RODZINACH ROZBITYCH przez emigracje zarobkowa za…chlebem…
Politykierzy polscy NIE byli/nie sa tym WAZNYM TEMATEM zainteresowani – bo NIE chcą pokazywać PRAWDY=POLSKIEJ BIEDY w domach…
A ich jedyne zmartwienie- to ich własna prywatna kieszeń… i pląsy na parkiecie wyborczych PROSTYTUTEK politycznych i w Polsce
i w eurobankrucie — aby PRZETRWAC na posadzie UTRZYMANKA z budżetu UE i/lub Polski!

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/saryusz-wolski-polska-za-czlonkostwem-szkocji-w-ue/80vvyz6

Jakie WAZNE HISTORYCZNE zwiazki ma POLSKA ze… Szkocja – to NIE wiem ! ?????????????????
Moze to sa masonskie historyczne zwiazki Syriusza -Wolskiego ze…TAK OPTUJE… aby wscisnac SZKOCJE do stolu masonskiego (eurobankruta) Beneluxu !
Moze…to i nieglupi pomysl… : ) moze Szkoci COS ££££- pare pensow ODPALA syriuszowi za– GLOSNE pokrzykiwania z eurobamkruta w ich kierunku…

OBLOWILI sie– SZKOTLANDIA i masony od biznes-sportu……nieco PODCZAS igrzysk sportowych latem 2016 £££$$$$$%%%&&&&&£££$$$$$$ : ) jak zawsze!
to…CZAS najwyzszy WRZUCIC do PULI (dziury finansowej ) EUROBANRUTA te MILIONY zarobione….w 2016
aby BILANS zadluzonych krajow eurobankruta (Grecja…Niemcy..etc)
nieco …ZLAPAL oddech…

CZAS dla Szkotlandii -i masonow splacac stare DLUGI…Europie etc.i zobowiazania swoje(OBIETNICE : )

panna ewcia 29.09.2019 16:58:55

@panna ewcia 16:58:55

O WALII .. nie chce mi się pisać…
bo JAK TŁUSTY KON jest WALIJSKI…
lub raczej – RED DRAGON walijski…
to KAZDY (prawie) wie…

Jak będą PODSKAKIWAC… to się OPRÓŻNI te TLUSTE walijskie banki –
I zrobi przelew…a’vista przez np. Czarnego Konia z LLOYDSA : )
dla GLODUJACYCH dzieci w Etiopii….

Masony od byznes-sport NIE będą protestować..
bo wiedza ze to DOBRY pomysl : )
HUMANITARNY taki..

a eurobankruta (UE) JUZ NIC nie uratuje… : )
BO z PUSTEGO w próżne (banki) to nawet I SALOMON NIE naleje !

panna ewcia 29.09.2019 19:51:30

https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/150873,miekkie-ludobojstwo-narodow-europy-wschodniej-w-ramach-ue

Wypowiedz się