Ukryta prawda o “Ustawie 447”, czyli co żydzi uzgodnili z żydami udającymi chrześcijan i Polaków

Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współ-gospodarowania krajem nad Wisłą.

Prezydent Duda już kilka miesięcy temu ogłosił, że Polska jest Rzeczpospolitą Przyjaciół. Poniższy artykuł Krzysztofa Zagozdy wyjaśnia jego motywacje.

https://wrealu24.pl/krzysztof-zagozda-ukryta-prawda-o-ustawie-447/

Każdy, kto choć trochę interesował się historią ruchu syjonistycznego i jego zdywersyfikowanej aktywności ukierunkowanej na budowę żydowskiego państwa w Palestynie, musi docenić jego niezwykłą skuteczność. Wielu mówi wręcz o wirtuozerii radzenia sobie z sytuacjami na pozór beznadziejnymi. Wśród nich za prawdziwy majstersztyk uważam namówienie Turcji do przyłączenia się do I wojny światowej po stronie – przegranych już – państw centralnych. Skutkiem tego była utrata osmańskiego panowania nad Palestyną i objęcie brytyjskiego nad nią zwierzchnictwa. Tak, to była koronkowa robota.

Dlaczego teraz o tym piszę? Ano dlatego, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że ta historia może się powtórzyć z Polską, zamiast Palestyny, w roli głównej. Właśnie wchodzimy w etap najważniejszy: usankcjonowania żydowskiego statusu w kraju nad Wisłą.

Oczywiście Żydzi nie muszą martwić się o akceptację swoich “praw” przez Wielkich Tego Świata i tzw. międzynarodową opinię publiczną. To mają zagwarantowane zawsze i wszędzie.

Jedynym twardym orzechem do zgryzienia jest uzyskanie takiej akceptacji od… Polaków. To zadanie karkołomne, ale – jak wykazałem wyżej – do udźwignięcia przez sprytną i bezwzględną strategię żydowską. Powiem więcej: oni przeszli właśnie do ostatniego etapu realizacji tego zadania. Nie ma tu miejsca na analizę wszystkich działań podejmowanych przez nich na przestrzeni setek lat. Zatrzymam się tylko na krótko przy słynnej amerykańskiej “Ustawie 447”.

W Polsce wokół tej ustawy dominuje narracja o przysłowiowej żydowskiej pazerności. Jestem przekonany, że jest to narracja bardzo korzystna dla Żydów i być może nawet przez nich samych generowana jako swoista zasłona dymna. Co mnie skłania do takich podejrzeń? Nie byłoby powodu do wielkiego niepokoju, gdyby roszczenia dotyczące tzw. mienia bezspadkowego formułowane były z pozycji osób prywatnych (nawet wspartych całą machiną żydowskiej propagandy). W takim przypadku sam dołączyłbym do tej “pazernej” narracji.

Jest jednak zgoła inaczej. Te roszczenia mają wymiar polityczno-cywilizacyjny i są tylko jednym z wielu elementów spektakularnej obecności żywiołu żydowskiego w Polsce, jego denerwującego rozpychania się w naszych włościach. Bez wątpienia jest to proces centralnie sterowany przez całą potęgę Izraela i żydowskiej diaspory, a ta nie potrzebuje naszych miliardów posiadając przecież monopol na swobodne drukowanie banknotów z podobizną prezydentów USA.

O co więc naprawdę chodzi w “Ustawie 447”?

Rąbka tajemnicy uchyliło niedawne oświadczenie tzw. Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów. Jego sygnatariusze w pełni zgadzają się z postanowieniami “Ustawy 447”. Są jednak wspaniałomyślni i wyrozumiali. Wiedzą, “że pełne rekompensaty byłyby zbytnim obciążeniem dla Polski”. Po chwili jednak powoli wyłazi szydło z worka.

“Niemniej jednak jakieś rozwiązanie powinno zostać wypracowane przez wszystkie zainteresowane strony. Wyobrażalne są rozstrzygnięcia kompromisowe, np. rekompensata symboliczna. Wymaga to dobrej woli obu stron”. A więc nie chodzi tu o pieniądze? A o co? “Jako polscy chrześcijanie i Żydzi wierzymy we wspólnotę, która wynika i ze wspólnych korzeni biblijnych i ze wspólnego życia w naszym kraju”. 

I teraz już wszystko jasne. Roszczenia to tylko finansowa marchewka na kiju, bat na ogłupionych Polaków. Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą.

 Polska Rada Chrześcijan i Żydów została delegowana, by jako pierwsza skonfrontować Polaków z brutalną dla nich rzeczywistością. Teraz bez wątpienia w jej ślady pójdą tzw. moralne autorytety z kościelnymi włącznie (wybór momentu wybuchu afery pedofilskiej w Kościele nie był przypadkowy), a po nich jednym głosem przemówi elita polityczna.

Machina ruszyła całkiem na serio. Czym my możemy się jej przeciwstawić?

Krzysztof Zagozda

WYBRANE KOMENTARZE

Tylko roundup….w dużej ilości może nas ocalić.

zadziwiony 12.10.2019 19:16:19

Czy rzeczywiście Żyd potrzebuje usankcjonowanego statusu w IIIRP?

“Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą.”

Przyznam, że to stwierdzenie nie jest dla mnie dostatecznie jasne.
Przecież faktyczna władza w IIIRP należy do żydowskiej V kolumny w Polsce. Wszystkie ważne decyzje gospodarcze i polityczne od 1989r. są w IIIRP podejmowane wyłącznie w interesie żydowskim, zarówno w interesie miejscowej V kolumny żydowskiej jak i w interesie światowego żydostwa. A czy taki stan jest, czy nie jest, zgodny z prawem IIIRP nie sposób stwierdzić, ponieważ w IIIRP nie obowiązuje prawo tylko jego interpretacja – judaizacja prawa jest całkowita.
Zatem, czyżby Żydzi chcieli przehandlować swoje domniemane zyski z Just 447 za formalny zapis (być może nawet zapis konstytucyjny) sankcjonujący tylko stan faktyczny? To dla Żydów kiepski interes, to żaden interes.

Nawet ewentualne obawy, że żydowska V kolumna może stracić w IIIRP władzę także nie wchodzą w grę. Polskie społeczeństwo jest całkowicie wyłączone z życia politycznego swojego kraju – brak narodowych polskich mediów, brak środków na działalność polityczną, na którą i tak koncesje wydaje żydowskie reżimowe sądownictwo.

Oczywiście nie da się wykluczyć, że Just 447 może stanowić próbę odwrócenia uwagi polskiego społeczeństwa od jakiegoś innego fragmentu żydowskiej polityki. Może jednak być też i tak, że Żyd bezczelnie wrzeszczy, iż w myśl Just 447 chce całe – wymyślone przez siebie – 100%, żeby przystać na 30%. Później i tak przyjdą po resztę i Żyd znów będzie negocjował z przedstawicielami żydowskiej V kolumny i wrzeszczał, że chce jeszcze, że dostał za mało.

Polska Rada Chrześcijan i Żydów – co to jest za ciało i kogo “toto” reprezentuje. Na pewno Żydów, a spośród nie-Żydów filosemicką, antypolską, szumowinę, np. niejakiego Nosowskiego. Do ciekawostek można zaliczyć fakt, że “toto”, czyli PRChŻ, powstało w 1989r., czyli w roku, w którym żydowska V kolumna w Polsce wespół z żydo-katolickim Kościołem przy finansowym i agenturalnym wsparciu Zachodu (USA, Wlk.Brytania, Izrael) obaliła PRL.

Naszym w chwili obecnej poważnym problemem – także w kontekście Just 447 – jest niestety chrześcijańskość polskiego społeczeństwa, czyli wyznawanie żydowskiej religii dla nie-Żydów (pan Krzysztof Zagozda sam jest zdeklarowanym żydo-katolikiem). Gdyby religia w Polsce nie miała żydowskich korzeni, wtedy jakaś zakichana Polska Rada Chrześcijan i Żydów nie byłaby tematem do rozmowy.
Odrzucenie Żydostwa, ich bezczelnych żądań, ich panoszenia się w słowiańskiej Polsce, porzucenie syjonistycznego Zachodu, może nastąpić jedynie wtedy, gdy odrzucimy żydowską religię katolicyzmu, czy szerzej chrześcijaństwa i zerwiemy z Watykanem.
Żydzi doskonale zdają sobie sprawę, że “Bez Kościoła czeka ich w Polsce zgroza” – taką myśl wyraził K. Modzelewski, Żyd, opozycjonista PRL.

Rzeczpospolita 12.10.2019 20:26:42

@Rzeczpospolita 20:26:42

Skomentowałem powyzsze pod tym samym wpisem w swojej notce / Ten sam temat wiec polecam >> http://ziut.neon24.pl/post/151106,447-czyli-co-sie-dzieje-z-polska-ziemia [ artykuł zamieszczony na końcu ]

WIEDZA TO POTEGA (:

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 12.10.2019 21:07:20

Polska Rada Chrześcijan i Żydów

Kiedyś, gdy była jeszcze Komunistyczna Partia Polski / większość członków stanowili Żydzi / ktoś ich zapytał dlaczego nie założą Żydowskiej Partii Komunistycznej

– Odpowiedzią było pytania: Ilu członków pozostało by w Komunistycznej Partii Polski?

TAK SAMO JEST Z TA RADA (:

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 12.10.2019 21:17:51

@Rzeczpospolita 20:26:42

„Gdyby religia w Polsce nie miała żydowskich korzeni, wtedy jakaś zakichana Polska Rada Chrześcijan i Żydów nie byłaby tematem do rozmowy.”
No więc właśnie. Podejrzewam, że ta Polska Rada Chrześcijan i Żydów, to faktycznie Polska Rada Żydów i Żydów Udających Chrześcijan.

„Polska Rada Chrześcijan i Żydów została powołana w 1989 roku. Celem Rady jest przyczynianie się do wzajemnego poznawania się i zrozumienia chrześcijan i żydów, przezwyciężania stereotypów i pogłębiania kontaktów międzyreligijnych.

Rada jest członkiem Międzynarodowej Rady Chrześcijan i Żydów.

Rada podjęła szereg inicjatyw na rzecz wspólnego dialogu chrześcijańsko żydowskiego, m.in. współpracuje przy przygotowaniu corocznego (17 stycznia) Dnia Judaizmu w Kościele Katolickim, organizuje coroczne spotkania modlitewne w rocznicę wybuchu powstania w Getcie Warszawskim, a także wspólne modlitwy z okazji żydowskiego święta Simchat Tora. Co roku nadaje także tytuł Człowieka Pojednania osobom szczególnie zasłużonym na rzecz pojednania i dialogu chrześcijańsko-żydowskiego w Polsce. W 1998 roku Rada wydała publikację “Kościół katolicki o swoich korzeniach”, która jest skierowana do katechetów, uczniów szkół średnich, a także wszystkich zainteresowanych dialogiem chrześcijańsko-żydowskim. Książka powstała jako odpowiedź na potrzebę otwarcia się na dziedzictwo Żydów i ich religijne doświadczenie”
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Polska_Rada_Chrześcijan_i_Żydów

Jedno jest pewne: żydostwo, nie przebierając w środkach, dwoi się i troi, aby przerobić Polskę w Polin.

Lotna 12.10.2019 21:20:14

Jak się ma takie tuzy polityki, które nie potrafią wyciągać wniosków z historii, i jedynie potrafią łasić się do

wyciągniętej łapy,i …. to NIC z tego nie będzie!
Tylko potem skargi i płacze, jak już wiele razy w historii.
Co zrobił prez. Mościcki w 1938 roku??? podjął słuszną decyzję!
Co zrobił Jego następca nie tak dawno???
I tak krok po kroczku!!
https://forumemjot.wordpress.com/2016/01/05/skazanie-zydowki-za-obraze-narodu-polskiego-2-czyli-wy-jestescie-od-tego-abyscie-nam-kible-wynosili-1938-r/

trojanka 12.10.2019 21:20:47

@Lotna 21:20:14

// Rada podjęła szereg inicjatyw na rzecz wspólnego dialogu chrześcijańsko żydowskiego, m.in. współpracuje przy przygotowaniu corocznego (17 stycznia) Dnia Judaizmu w Kościele Katolickim, //

A DZIEN CHRZEŚCIJANSTWA W RABINACIE JEST?

– Cale to “pojednanie” idzie w kierunku indoktrynacji, … ale tylko w jedna strone. / My ulegniemy “tęczowej zarazie” , oni nigdy.

NA TYM TO NIEBEZPIECZENSTWO POLEGA

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 12.10.2019 21:26:45

@trojanka 21:20:47

/ Co zrobił prez.Mościcki w 1938 roku???podjął słuszną decyzję! //

– Jesli tak, to nie powinien brac gwarancji bezpieczenstwa od Angli i Francji tylko isc z Hitlerem na Rosje. / Podejrzewalem Pilsuckiego o germanofilie, … ale mam wiedze, ze w 1931 grozil Ameryce inwazja na Republike Weimarska [mieli tam kupe inwestycji], … do inwazji nie doszlo bo prezydent USA wydal oswiadczenie ze nie popiera odebrania nam “polskiego korytarza” [do Gdanska].

Z Hitlerem zawarl pakt o nieagresji, … gdy zmarl w 1935 roku “jego spadkobiercy” nie byli tak zdecydowani. / Podpisywali pakty ze wszystkimi, … a wsumie z nikim.

W 1939 Niemcy byli uzbrojeni “po zeby” / Sowieci mieli fabryki dzieki Amerykanom , … w trakcie wojny przestawili produkcje i tez byli uzbrojeni “po zeby”

TYLKO POLSKA WTEDY NIE BYLA UZBROJONA / TEZ “DZIEKI” AMERYKANOM

II Wojna Swiatowa byla globalna wojna Zydow z Ameryki z Niemcami / Tak to wygladalo. Polska byla tylko polem bitwy

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 12.10.2019 21:39:31

@Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 21:17:51

Polska Rada Chrześcijan (tych Jakubowych od noblistki) to taki twór zrzeszający rozmaitości religijne na potrzeby współczesnego dialogu z państwem i innymi państwami. Ciekawe, jaką religię wyznają ci Żydzi dialogujący z Radą’
Tutaj wywiad z rabinem Cohenem wyznającym tradycyjny judaizm: https://www.youtube.com/watch?v=rF2xWlgMQPM&t=20s
Już w ubiegłym roku mówił on, że syjoniści chcą wyciągnąć od Polski pieniądze – w związku z żenująco przyjmowaną ustawą o IPN.
W jednej z rozmów z radiem Wnet dr R. Brzeski mówił, że w latach 90-tych rozmawiał z agentem CIA z Izraela, który twierdził, że Niemcy z Izraelem przyjęli pakt o pogrążaniu Polski w odpowiedzialność za holokaust.
I będzie tak: “wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły”.

wercia 12.10.2019 21:58:54

@trojanka 21:20:47

Mało dostała. We Lwowie za zelżenie Narodu Polskiego też w 1938roku Żyd został skazany na 6 lat więzienia: http://retropress.pl/nowy-glos/wyrok-6-wiezienia-procesie-zelzenie-narodu-polskiego/

wercia 12.10.2019 22:17:21

Autorka

spakować działaczy chrześcijańskich razem z żydami na jakiś jeden statek – i wysłać w rejs – niech ich sobie ktoś inny przygarnie i ugości – jak zechce

Andrzej Tokarski 12.10.2019 22:29:28

@wercia 22:17:21

Tutaj: pijany hrabia odezwał się po niemiecku i bardzo obraźliwie w kawiarni Hotelu Europejskiego do kelnera. Usłyszeli to inni goście i rzucili się na niego. Obecny tam również wiceprokurator zareagował zgodnie z prawem i wykonywanym zawodem. Hrabia został aresztowany.
http://retropress.pl/ilustrowany-kuryer-codzienny/hr-lasocki-kutna-osobisty-wrog-polski/
To był obrazek z Polski przedwojennej.
Dzisiaj tzw. polacy bezkarnie plują na Polskę. Gdyby zdarzenie miało miejsce współcześnie, obecny przypadkowo tam prokurator podwinąłby ogon i udawał, że nic nie widzi. Biedny kelner, gdyby chciał satysfakcji, musiałby prosić gości, aby zechcieli świadczyć w jego sprawie.

wercia 12.10.2019 22:33:10

@wercia 22:33:10

Jak się jakiś “cudowny” przypadek nie zdarzy, to stracimy kraj!!
przy bierności elit…… całkowitej.
Nie wiem jak pójdę na cmentarz na 1 listopada na groby moich dziadków i pradziadków….dobrze że tego nie widzą…plus ukraińskich wrzasków w Krakowie.
Polska jest wolna i demokratyczna…… powiedziała poprzednia pani premier.
Tak jak z ustawą o IPN!!
https://wprawo.pl/2018/08/01/pijany-zyd-awanturowal-sie-pod-synagoga-teraz-oskarza-polska-policje-o-pobicie-i-nazistowskie-gesty/

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/grupa-ukraincow-wznosila-banderowskie-okrzyki-na-rynku-glownym-w-krakowie/

https://www.tvp.info/38326168/policjanci-oskarzani-o-pobicie-zyda-w-krakowskiej-synagodze

trojanka 12.10.2019 22:49:21

Ale za to duma… życzenia dostaliśmy!!wzruszenie…

https://twitter.com/USAmbPoland/status/1181613041135312896

trojanka 12.10.2019 23:05:02

@wercia 22:33:10

….kiedyś, to było w latach 90tych w schronisku Pod Łabskim Szczytem w Sudetach maiło miejsce takie zdarzenie: weszła do sali jadalnej grupa Niemców. Rozsiedl się, zachowywali się hałaśliwie, by nie powiedzieć: butnie. Po krótkiej chwili zaczęli głośno wyrażać niezadowolenie, że nikt nie podbiegł natychmiast ich obsługiwać. Jeden z Niemców wstał i wymachując rękami zaczął wykrzykiwać podniesionym głosem do obsługi różne zdania, przewijało się tam: das ist polnische coś tam, to i tamto.

Na to jeden z obecnych Polaków wstał również i zwrócił się do Niemca po polsku, by ten się przestał awanturować. Ponieważ Niemiec zaczął wrzeszczeć z kolei na niego – Polak DAŁ MU W MORDĘ tak, że Niemiec przeleciał fikołkiem do tyłu przez stół i gdzieś tam pod nim zacumował.

I tam, pod stołem, zamilkł, wszyscy Niemcy zamilkli. Potem dostali jeść, zjedli w milczeniu, sznureczkiem odnieśli talerze do zmywania, danke scheinom nie było końca, podobnie jak aufwiederseinom…

jaki z tego wniosek? każdy sobie jakiś wysnuje – np, że różne są drogi i narzędzia odkrywania w bliźnich dobroci i życzliwości – więc warto szukać, eksperymentować i czasem improwizować na poczekaniu – a nuż się odkryje tę właściwą drogę lub to właściwe narzędzie …

Andrzej Tokarski 12.10.2019 23:07:32

@wercia 21:58:54

Tutaj wywiad z rabinem Cohenem wyznającym tradycyjny judaizm: https://www.youtube.com/watch?v=rF2xWlgMQPM&t=20s

===========================================
WYSLUCHALEM CALOSC / RABIN BARDZO DOBRZE i PRAWDE MOWI

Przed wojna byli w Polsce tacy Zydzi, … mysle ze syjonisci z hitlerowcami zagnali ich nalpierw do Gett a potem do obozow. / Zydzi [i my] maja taki sam problem z syjonistami jak my mielismy z komunistami. To taka sama, jesli nie ta sama, albo gorsza ideologia.

Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 12.10.2019 23:25:30

Powiem tylko tyle:

————–
” Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współgospodarowania krajem nad Wisłą.”
————–
Żymianom chodzi o cały świat – a nie tylko o Polskę, którą i tak zamordowali ostatecznie w ubiegłym wieku – i rękami hitlerowskich Niemiec i rekami stalinowskiej Rosji i rękami banderowców. Priorytetem dla Żymian na dziś – to likwidacja białej rasy równolegle na wszystkich kontynentach – i kto tego nie dostrzega – ten patrzy a nie widzi – słucha a nie słyszy. Co mamy w cieniu 447? Obce żołdactwo na terenie atrapy Polski. Nasycanie atrapy Polski banderssynami i nie tylko banderssynami. Wywalanie krwawicy Polaków na amerykańską, przepłaconą broń, która i tak może być użyta – tylko i wyłącznie – nie w polskim interesie.
Wniosek?
Radzę poczekać z tym – 447 – bo przewrotność dzieci Złego nie ma granic. Natomiast – Polski już nie ma – więc z sierotami po Polsce nikt nie będzie sobie głowy zawracać. Nikt!

demonkracja 13.10.2019 08:32:25

@Rzeczpospolita 20:26:42

Rozsądny komentarz.
Dodałbym jedynie, że przecież Żydzi obecnie próbują w Polsce pełnić rolę “elity” (po wymordowaniu dawnej polskiej elity i blokowaniu możliwości odbudowy).
Tylko w takim odniesieniu należy patrzeć na problem: czy Polacy zaakceptują Żydów jako swoją elitę?

Tu jest problem, bo “447” raczej sprzeciwia się takiemu postawieniu sprawy.
Z kolei Polska zawsze była otwarta na przyjazne relacje z innymi, także z Żydami.

I teraz pytanie: czy Żydzi ze swoimi walorami, cechami osobowościowymi, zdolnościami – mają szanse na konkurowanie z Polakami do elitarnej roli?
Każdy obserwator dostrzeże, że nie mają żadnych walorów, a ich uzyski wynikają z działania stadnego opartego na cwaniactwie.
Taka postawa ma zawsze krótkie nogi.
Zwłaszcza w Polsce. I to widać, gdyż następuje szybka emancypacja społeczeństwa.

Jeśli Żydzi chcą tu (w Polsce) dalej żyć, to muszą się dostosować do roli jaką są w stanie pełnić. Na pewno nie jest to rola elitarna.

Proces przemiany społecznej takie “447” opóźnia – także przejmowaniem własności.
Tymczasem CP, a to do polskości trzeba się odnieść, nie daje “wiecznych praw własności. Własność może być tylko obciążeniem – stygmatyzującym Żydów w nadchodzącym czasie.
Warto mieć to na uwadze.

Krzysztof J. Wojtas 13.10.2019 08:55:04

Sz. Autorko

Rozwiązanie jest, moim zdaniem trzeba zdelegalizować, rozwiązać lub mówiąc wprost – wyrzucić do kosza Polską Radę Chrześcijan i Żydów.
Przewlekłe stany zapalne wymagają chirurgicznych cięć, aby ropień nie rozlewał się na resztę zdrowej tkanki.

Ukłony

Wiktor Smol 13.10.2019 09:20:34

@Andrzej Tokarski 23:07:32

Piękne!
No proszę, jak to można szybko i skutecznie nauczyć niektórych dobrych manier. :))
Brawo dla tego Polaka, który się odważył – zna go Pan może?

Lotna 13.10.2019 11:19:57

@Wiktor Smol 09:20:34

Oczywiście że tak, niejedną organizację trzeba zdelegalizować, tę również.
Szczerze mówiąc, to się łapię za głowę co rusz czytając o jakichś rzekomo oddolnych organizacjach, których teraz w Polsce jak grzybów po deszczu. Wiadomo przecież, kto to tałatajstwo finansuje. Ta też jest odnogą międzynarodowych macek.

Lotna 13.10.2019 11:27:25

Opublikowano za: https://lotna.neon24.pl/post/151105,krzysztof-zagozda-ukryta-prawda-o-ustawie-447

“447”, czyli: Co się dzieje z polską ziemią?

Żydzi zrezygnują ze swoich żądań w zamian za ogłoszenie “Rzeczypospolitej Przyjaciół”, za prawne usankcjonowanie ich współ-gospodarowania krajem nad Wisłą. – pisze Lotna w najnowszej notce.

To tylko częściowa prawda, … oni zostają zmuszeni, bo jak można wyczytać w zamieszczonych “u mnie” wcześniej archiwalnych dokumentów już zostali “spłaceni” przez powojenną żydo-komune, … czyli co było ich, już sobie wzięli.

– Chce zwrócić uwagę na inne zaobserwowane zjawisko, … wykup ziemi i działek.

Jeszcze na początku tego roku istniało w Polsce bardzo zaostrzone prawo kupna ziemi rolnej. / Bardzo dobre prawo. / Wiem, bo dokonywałem zakupu. /  Przy kupnie ziemi powyżej 0.3 ha = 3000 m2 trzeba było mieć “stertę” pozwoleń z Agencji Rolnej / na wolnym rynku każdy mógł kupić ziemie o areale poniżej 0.3 ha. / … i nagle to się zmieniło.

Teraz każdy może kupić na wolnym rynku ziemie o obszarze do 1 ha = 10 000 m2, … i jak przypuszczam “większe kawałki” można nadal dzielić do 0.30 ha = 3000 m.

Czyli, reasumując / dokonując podziału większych całości / kontrola wykupu ziemi rolnej jest w Polsce, pod siedliska, to czysta fikcja. Do tego trzeba dodać nieograniczona możliwość zakupu ziemi przez związki wyznaniowe, w tym “żydowskie kahały” , …. czyli gminy żydowskie.

– W tym miejscu należy pamiętać: budowę państwa Izrael w Palestynie rozpoczęto od wykupu / dobrowolnej wyprzedaży ziemi przez Palestyńczyków na początku wieku / roku 1900-nego. Co się naprawdę dzieje, o tym zorientowali się Palestyńczycy dopiero w latach 30-tych. /  Dopiero w roku 1948 po wykupie, a potem wojnie żydowsko – arabskiej i wypchnięciu Palestyńczyków z dalszych połaci kraju i sprowadzeniu setek tysięcy osadników, powstał Izrael  –  TO SAMO moim zdaniem DZIEJE SIE W POLSCE. / Świadomie lub nie, PiS w tym uczestniczy.

Nie wiem jaki jest powód, ale sprawdzając dostępność ziemi [działek] na otodom.pl zauważyłem w ostatnim okresie, że wszystkie [poza najdroższymi] oferty sprzedaży “wymiotło” / dosłownie “wymiotło”.

Podejrzewam ze wykup działek i gruntów ma związek z wojną Turcji w Syrii i zagrożeniem jakie zaczynają odczuwać nasi “ziomale” z Izraela. / Sprawdźcie na otodom.pl dostępność działek, … w mojej okolicy nie ma nic. A jeszcze miesiąc / dwa temu było tego mnogość.

GOSPODARZE SIE NAM WPROWADZAJA?

Opublikowano za: https://ziut.neon24.pl/post/151106,447-czyli-co-sie-dzieje-z-polska-ziemia

Comments

 1. marcin says:

  Nie wypowiem się o teoriach dotyczących taktycznego umocowania ustawy 447 z powodu braku wiedzy, ale zdaję sobie sprawę że twórcom tej ustawy przyświecał cel strategiczny zapisany starożytnych świętych tekstach, przepowiadany przez proroków i potem głoszony przez rabinów. Proroctwa te przytacza dla nas rabin Michael Higger.

  dr Michael Higger, „The Jewish Utopia”, str 12/13:
  https://archive.org/details/pdfy-RV2PgDFu380Hl3xK

  Wszystkie skarby i zasoby naturalne świata w końcu wejdą w posiadanie sprawiedliwych. Będzie to zgodne z proroctwem Izajasza: „Ale jego zarobek i jego zysk będą poświęcone Panu i nie będą gromadzone ani przechowywane. Albowiem jego zarobek będzie użyty dla tych, którzy przebywają przed obliczem Pana, żeby mogli jeść do syta i przyodziewać się wystawnie.” (Iz 23:18, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=495). Podobnie skarby złota, srebra, kamieni szlachetnych, pereł i cennych naczyń, które zaginęły w morzach i oceanach na przestrzeni wieków, zostaną podniesione i przekazane prawym.” Józef ukrył trzy skarby w Egipcie: jeden został odkryty przez Koracha, inny przez Antoninusa, a kolejny jest zarezerwowany dla sprawiedliwych w idealnym świecie. W obecnej epoce niegodziwcy są często bogaci, cieszą się wieloma wygodami życia, podczas gdy prawi są biedni, brakuje im radości życia. Ale w epoce idealnej Pan otworzy wszystkie skarby dla prawych, a niesprawiedliwi będą cierpieć”. Bóg, Stwórca świata, nie jest usatysfakcjonowany obecną erą, w której niegodziwcy doznają dostatku. Będzie szczęśliwy, że tak powiem, tylko w nadchodzącej epoce, kiedy światem będą rządziły czyny i działania sprawiedliwych, a zatem całą radością i szczęściem będą dzielić się z prawi i sprawiedliwi”.

 2. krnabrny1 says:

  Kolega Marcin przytoczył tutaj piękne słowa. Oczywiście jest to dla mnie pretekst dla małej nauki. Dziś będzie o WIELKIEJ TAJEMNICY WIARY 🙂

  Wielu ludzi którzy już trochę poznali Żydów zaczyna się zastanawiać nad kwestiami motywacji tego plemienia. Generalnie wiemy że Żydzi uwielbiają gromadzić, kochają bogactwo…chcą posiadać. Tego chyba nie trzeba wyjaśniać.

  Sprawa jednak komplikuje się gdy dochodzimy do pytania PO CO?
  Po co Żydzi przez całe życie zajmują się jedynie tym aby zbierać i gromadzić bogactwa w najróżniejszym znaczeniu tego słowa? Przecież to marnotrawienie swojego czasu, gdy zbieramy coś ponad miarę swych potrzeb!

  Tutaj odpowiedź jest bardzo prosta, Żydzi nie gromadzą wszystkiego co się da po to aby POSIADAĆ lub być BOGATYM. Oni gromadzą to wszystko tylko z jednego powodu, im chodzi o to aby INNI NIE MIELI!

  A to poważna choroba, zwana powszechnie ZAZDROŚĆ.

  Kiedy przemyślicie działania Żydów pod tym kątem od razu staną się oni dla Was CAŁKOWICIE ZROZUMIALI.

  Taki Żyd, jak odkryje żyłę złota, to ją dobrze zakopie, jak odkryje bogate złoża ropy to je zaszpuntuje, jak odkryję krainę z żyzną ziemią to ją zakwasi, a gdy znajdzie ląd z bujnym lasem to go spali, gdy stworzy pieniądz to tak aby był niedostępny dla innych….kiedy trafi do kraju uczciwych ludzi …. to ich skłóci.

  Piszę o tym ponieważ uważam że znajomość ich motywacji jest PODSTAWOWĄ WIEDZĄ. Trzeba Wam wiedzieć że gdziekolwiek w historii świata nie pojawiło się to plemię wcześniej czy później dochodziło do takich właśnie zdarzeń jakie opisałem.

  Ten kraj zwany Polska nosi wiele blizn od ich wspaniałej roboty. Tutaj najbardziej ucierpieli ludzie. Tak, tak to właśnie my ucierpieliśmy ponieważ ich pobyt pozwolił na rozprzestrzenienie się choroby ZAZDROŚCI w naszym narodzie. Jesteśmy skażeni i musimy się z tego uleczyć, a oni są po to abyśmy MOGLI TO ZAUWAŻYĆ W SOBIE.

  To widać czytając choćby literaturę, Polacy nigdy nie byli zazdrośni, nie byli małostkowi , nie byli zbyt kłótliwi….te cechy pochodzą z IMPORTU.

  Nie chcę się rozpisywać zanadto więc teraz już bardzo krótko. Jaka na to rada?
  Prosta, Żydzi muszą w końcu z RADOŚCIĄ PRZYJĄĆ SKROMNOŚĆ!
  Najprawdopodobniej będzie tu potrzebna ich bieda. Dlaczego? Ano dlatego że biedny Żyd jest z ZUPEŁNIE INNY. Taki Żyd nie ma w sobie choroby zazdrości, ale popadnie w nią zaraz jak się wzbogaci bo ONI SĄ SŁABI NA TĄ CHOROBĘ.

  Bieda natomiast jest cudownym lekiem bakteriobójczym na zarazki ZAZDROŚCI.

  Miłego dnia wszystkim:-)

 3. krnabrny1 says:

  A co do treści samego artykułu, sprawa jest niezmiernie prosta. Problem nie leży w ich sile ale w naszej słabości. Jak pisałem już wielkokrotnie…co by się nie działo to zawsze MY ROZDAJEMY KARTY SWEGO ŻYCIA!

 4. marcin says:

  A teraz trochę o teologii, bo tekst pana Zagozdy wskazuje, że Autor dobrze rozumie moment w historii, w którym się znajdujemy, i konieczność zmiany światopoglądu wynikającą z zapewne nieodległej chwili nadejścia mesjasza.

  Z treści strony Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów (https://www.prchiz.pl/alef) wynika obecność w tym ciele mundurowych funkcjonariuszy Kościoła katolickiego. To oczywiście znak czasów. Oni tego nie muszą deklarować, ale samą swoją obecnością w takiej organizacji przyznają porzucenie przebrzmiałej doktryny katolickiej opartej na starych i szkodliwych mitach wyrosłych z bezzasadnych oskarżeń świętego Szawła, że to żydzi zabili Jezusa „Chrystusa” (1 Tes 2, http://www.biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=409):

  15 Żydzi zabili Pana Jezusa i proroków, i nas także prześladowali. A nie podobają się oni Bogu i sprzeciwiają się wszystkim ludziom. 
  16 Zabraniają nam przemawiać do pogan celem zbawienia ich; tak dopełniają zawsze miary swych grzechów. Ale przyszedł na nich ostateczny gniew Boży

  Oczywiście w jakimś ograniczonym sensie jest to prawda. Żydzi zabili Jezusa tudzież wymusili jego egzekucję, ale to dlatego, że Jezus popełnił przestępstwo bałwochwalstwa (Pwt 13, http://www.biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=227):

  2 Jeśli powstanie u ciebie prorok, lub wyjaśniacz snów, i zapowie znak lub cud, 
  3 i spełni się znak albo cud, jak ci zapowiedział, a potem ci powie: «Chodźmy do bogów obcych – których nie znałeś – i służmy im», 
  4 nie usłuchasz słów tego proroka, albo wyjaśniacza snów. Gdyż Pan, Bóg twój, doświadcza cię, chcąc poznać, czy miłujesz Pana, Boga swego, z całego swego serca i z całej duszy. 
  5 Za Panem, Bogiem swoim, pójdziesz. Jego się będziesz bał, przestrzegając Jego poleceń. Jego głosu będziesz słuchał, Jemu będziesz służył i przylgniesz do Niego. 
  6 Ów zaś prorok lub wyjaśniacz snów musi umrzeć, bo chcąc cię odwieść od drogi, jaką iść ci nakazał Pan, Bóg twój, głosił odstępstwo od Pana, Boga twego, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, wybawił cię z domu niewoli. W ten sposób usuniesz zło spośród siebie. 

  O tym, że Jezus to przestępstwo popełnił, wiemy z wyroku Sanhedrynu, najwyższej władzy żydów w Jerozolimie. Jezus był bękartem, a w każdym razie ciągnęła się za nim taka reputacja, o czym dają świadectwo same Ewangelie (http://www.biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=347):

  41 Wy pełnicie czyny ojca waszego”. Rzekli do Niego: „Myśmy się nie urodzili z nierządu, jednego mamy Ojca – Boga”.

  A także Talmud, chociażby przypis 12 w traktacie Sanhedryn arkusz 67a (http://halakhah.com/sanhedrin/sanhedrin_67.html).

  Z żydowskiego punktu widzenia Bękart Jeszu był jednym z niezliczonych fałszywych mesjaszy, czy też jego życie i mityczne zmartwychwstanie zostało zinterpretowane jako życie mesjasza, czym pośmiertnie narobił wielu szkód misji żydów na świecie.

  Tradycyjna, przebrzmiała i obecnie porzucana doktryna katolicka twierdzi, oczywiście niekonsekwentnie, że żydzi „są wrogami rodzaju ludzkiego” (co miało wynikać z przytoczonego wyżej fragmentu Pierwszego Listu do Tesaloniczan), zabójcami „syna bożego”. Odejście Kościoła katolickiego od jego tradycyjnej doktryny odbywało się stopniowo, największe zmiany w XX wieku wprowadził pewnie Sobór watykański II i kadencja Karola Wojtyły jako biskupa Rzymu. Teraz Kościół katolicki wprowadza w życie nową doktrynę, która jest pewniej oparta na prawidłowej interpretacji proroctw z „Pisma świętego” czy przepowiedni rabinów. O tym, że Polska Rada Chrześcijan i Żydów prawidłowo odczytuje znaki nadejścia epoki mesjańskiej przekonują także inne cytaty z książki rabina Michaela Higgera:

  dr Michael Higger, „The Jewish Utopia”, str 12:
  https://archive.org/details/pdfy-RV2PgDFu380Hl3xK/page/n13

  ==========

  Albowiem ludzkość powinna być podzielona na dwie i tylko dwie odrębne i odseparowane grupy, mianowicie prawych i niegodziwych. Do sprawiedliwych należałoby wszystko, co cudowny świat Boży ofiaruje; do niegodziwych nie ma należeć nic. W ten sposób w przyszłości spełni się proroctwo Izajasza przytaczane przez rabinów:

  13 Dlatego tak mówi Pan Bóg:
  Oto moi słudzy jeść będą,
  a wy będziecie łaknąć.
  Oto moi słudzy pić będą,
  a wy będziecie cierpieć pragnienie.
  Oto moi słudzy weselić się będą,
  a wy będziecie wstyd odczuwać.
  14 Oto moi słudzy śpiewać będą
  z radości serdecznej,
  a wy jęczeć będziecie z bólu serdecznego
  i zawodzić będziecie zgnębieni na duchu (Iz 65:13-14, https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=537).

  To jest siła proroctwa Malachiasza, kiedy powiedział:

  Wtedy zobaczycie różnicę między sprawiedliwym a krzywdzicielem, między tym, który służy Bogu, a tym, który Mu nie służy (Ml 3:18, https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=833).

  ==========

  Wizja mesjańska, zapowiadana już przez Mojżesza, jest zadziwiająco konkretna, przewiduje funkcjonowanie żydów w konkretnym porządku społeczny, (Pwt 28, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=243):

  13 Pan umieści cię zawsze na czele, a nie na końcu; zawsze będziesz górą, a nigdy ostatni, bylebyś tylko słuchał poleceń Pana, Boga swego, które ja ci dziś nakazuję pilnie wypełniać. 

  W kontekście Polaków może warto jeszcze przytoczyć Księgi kapłańskiej (Kpł 25, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=117):

  44 Kiedy będziecie potrzebowali niewolników i niewolnic, to będziecie ich kupowali od narodów, które są naokoło was. 
  45 Także będziecie kupowali dzieci przychodniów osiadłych wśród was, przychodniów i potomków ich, urodzonych w waszym kraju. Ci będą waszą własnością. 
  46 Zostawicie ich w dziedzictwie waszym synom, aby ich posiadali na własność, na zawsze. Będziecie ich uważać za niewolników. Ale z braćmi Izraelitami nie będziecie się obchodzili srogo. 

  Krzysztof Zagozda prawidłowo odczytuje „polityczno-cywilizacyjny” charakter roszczeń żydowskich, o których mowa w „Ustawie 447”. Oczywiście prawo do „współgospodarowania” w Polsce, którego domagają się żydzi, to tylko eufemizm. Chodzi o coś więcej, o prawo do sprawowania rządów w Polsce i do przewodnictwa duchowego, co zapowiada lojalnie rabin Higger:

  dr Michael Higger, „The Jewish Utopia”, str 29/30:
  https://archive.org/details/pdfy-RV2PgDFu380Hl3xK/page/n27

  ==========

  Powstaje pytanie: jak ta idealna cywilizacja zapuści korzenie? Czy w czasach takich jak nasze, gdy każdy naród myśli i działa tylko w celu realizacji swoich własnych egoistycznych celów, ignorując wspólne dobro i dobrobyt ludzkości jako całości, istnieje jakakolwiek nadzieja, że narody na ziemi nagle powstaną z letargu i rozpoczną nowe życie utopijne? Odpowiedź brzmi: jeden naród musiałby ustanowić swoje życie na utopijnym fundamencie, pokazując tym samym drogę dla reszty świata, aby poszedł za jego przykładem. Model, stan idealny, składający się z grupy prawych osób i prowadzących idealne życie, będzie stopniowo rozprzestrzeniał swoje nauki i wpływy z narodu na naród na całym świecie.

  Wtedy Królestwo Boże stanie się faktem.

  Izrael jest jedynym narodem, który nadaje się do tego celu. Doświadczenia religijne Izraela i ideologia tego ludu, wyrażona przez proroków, kwalifikują go do przewodzenia światu w ustanowieniu powszechnej Utopii.” To, co Tennyson powiedział o ludzkości, można by powiedzieć o idealnym Izraelu: „Jesteśmy przeszłością ziemi i porankiem dziejów.” Rabini mieli wspaniały wgląd w historię i doświadczenia Izraela i ogólnie ludzkości; patrzyli na nie z punktu widzenia celu Boga i sił duchowych na świecie, a oni słusznie i często wyrażali swoją opinię, że Królestwo Boże przyjdzie tylko przez idealny Izrael”. Izrael, żyjąc życiem, w którym funkcjonuje obecność Boża, będzie żywym świadectwem dla narodów ziemi o istnieniu, wielkości i chwale Boga. „Kiedy ten świat stanie się winnicą? Kiedy Święty, niech będzie błogosławiony, podniesie w oczach ludzkości pozycję Izraela, który jest zdegradowany na świecie”. W nadchodzącej epoce nowy Izrael będzie wielbił Stwórcę w Jego chwalebnym Królestwie”. Podobnie, zgodnie ze słowami Psalmisty, „Góry otaczają Jeruzalem: tak Pan otacza swój lud i teraz, i na wieki.” (Ps 125:2, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=958) Znów w obecnej epoce nie słychać głosu Izraela; nie ma wpływu na cierpienie ludzkości. Ale w epoce idealnej Izrael będzie miał okazję zabrać głos. Wtedy proroctwo Izajasza się spełni: „Plemię ich będzie znane wśród narodów i między ludami – ich potomstwo. Wszyscy, co ich zobaczą, uznają, że oni są błogosławionym szczepem Pana.” (Iz 61:9, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=533) Izrael stanie się w ten sposób światłem, symbolem idealnego życia dla narodów, tak że, jak mówi Izajasz, „I pójdą narody do twojego światła, królowie do blasku twojego wschodu.” (Iz 60:3, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=532).

  ==========

  Z całą pewnością Krzysztof Zagozda ma rację, to jest projekt „polityczno-cywilizacyjny”! To jest program realizacji „Królestwa Bożego” na ziemi, oprócz wymiaru duchowego ma on właśnie aspekt „polityczno-cywilizacyjny”.
  W epoce mesjańskiej Izrael, naród idealny, ma być światłem narodów. Izrael ma sprawować przewodnictwo duchowe nad narodami. Taki jest cel, zapewne rozumieją to przedstawiciele Kościoła katolickiego w radzie chrześcijan i żydów i znają swoją rolę w dojściu do celu mesjańskiego. Ich rola to przekonanie katolickich owieczek że dawna doktryna katolicka mówiąca że „CHRYSTUS” JEST BOGIEM dzisiaj ma być rozumiana w ten sposób, że „CHRYSTUS” JEST BOGIEM, „CHRYSTUS” BYŁ ŻYDEM, A WIĘC ŻYD JEST BOGIEM. Taka jest rola Kościoła katolickiego w realizacji celu mesjańskiego i także z tej doktryny wynikają żądania żydów do prawa do „współgospodarowania” (eufemizm) w kraju nad Wisłą.

Wypowiedz się