OBUDŹ SIĘ! Te teorie spiskowe stały się faktami !

Jak to jest z teoriami spiskowymi? Które są prawdziwe?

Cztery szokujące teorie, które przez lata były wyśmiewane, nazywane „teoriami spiskowymi” jak i „foliarstwem”. Jednak po dekadach ludzkość zaczyna rozumieć, że to były po prostu prorocze zapowiedzi. Obecnie zaczyna docierać do nas, że sytuacja jest naprawdę bardzo poważna, i coś musimy z tym zrobić.

Powiedzmy to sobie wprost: liberalne elity, w tym struktury „deep state” („ukryta władza”), jak i tajne organizacje, które niedawno wyszły ze swoją propagandą do ludu, dążą do depopulacji (ludobójstwa części ludzi) i do stworzenia z reszty niewolników.

Poniżej cztery teorie spiskowe, które okazały się być prawdą:

1. Plan trzech wojen światowych, w którym trzecia wojna światowa już trwa od zamachów 11 września 2001, a teraz nabiera ogromnego rozpędu przez zamachy dokonywane przez muzułmanów i białych. Cel to sparaliżowanie społeczeństwa, przejęcie jego zasobów i uczynienie z ludzi całkowitych niewolników. Gdy jest zawierucha lub wojna, to człowiek opłakuje zmarłych, lęka się o życie i cieszy ze zwykłej kromki chleba. No, ale to oczywiście rasizm, islamofobia i bzdurna teoria spiskowa.

O planie III wojen światowych przeczytaj poniżej:
Plan trzech wojen światowych z 1871 roku wg masona Alberta Pike’a

2. Plan Kalergi, czyli plan globalnej federacji narodów pod bezpośrednim zarządem USA. Plan ten zakłada też ludobójstwo i anihilację białych narodów przez sprowadzenie do Europy, Ameryki, Australii i Nowej Zelandii milionów arabów, turków, murzynów, azjatów. Dlaczeto tak się dzieje? Ponieważ biali ludzie są bardziej inteligentni i oczytani. Zaczynają rozumieć więcej, niż powinni wg elit. Zaczynają zadawać niewygodne pytania, dostrzegają też to, że miliardy ludzi pracuje za grosze na monstrualne fortuny garstki bankierów i miliarderów. No i biali mają konkretne wymagania wobec standardów życia.
.
Zaczynają się burzyć, tak jak we Francji. Tymczasem ludy mniej inteligentne, często mieszkające w przysłowiowych „kurnych chatach” w buszu lub na pustyni, są znacznie mniej wymagający i dużo łatwiej nimi manipulować. Obecnie liberalna lewica w bardzo agresywny sposób atakuje białych, szczególnie białych mężczyzn. Feministki na Zachodzie namawiają kobiety, na aborcję, gdy noszą w brzuchu białego chłopca. Feministki otwarcie zastanawiają się, czy biały, heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem. Postulują też redukcję populacji białych mężczyzn i zostawienie 10% z nich, by służyli im jako seks-zabawki.

O szokujących pomysłach feministek poczytaj poniżej:
Szokujący apel feministki: tylko przystojniacy mogą mieć miłość i seks!

O planie Kalergi przeczytaj poniżej:
Plan Coudenhove-Kalergi, czyli ludobójstwo białych ludzi

3. Protokoły Mędrców Syjonu, napisane przez syjonistów. Oficjalna, „jedynie słuszna” narracja mówi, że zostały one wyprodukowane przez rosyjską służbę specjalną – carską Ochranę. Dobrze, nawet można by uwierzyć w tę oficjalną narrację. Jednak spróbuj przeczytać całość protokołów mędrców syjonu. I co, zatkało kakało, nie? Kłopot z Protokołami mędrców Syjonu polega na tym, że absolutnie WSZYSTKIE tezy w nich zawarte się sprawdzają !!!
.
I to co do joty! Koleś, który to napisał, musiał być serio jakimś kumatym jasnowidzem. A może te Protokoły są po prostu prawdą? Odsłonięciem ich prawdziwego oblicza? Wiele na to wskazuje. Protokoły również wspominają o zniszczeniu kultur europejskich, o promowaniu demoralizacji i dewiacji, o dewastacji struktur społecznych, jak i o osłabieniu cywilizacji białego człowieka.

Protokoły mędrców syjonu przeczytasz poniżej:
Protokoły Mędrców Syjonu cały tekst (całość)

 

4. Utworzenie IV rzeszy niemieckiej na bazie upadającej Unii Europejskiej. Oczywiście, nazwa państwa najpierw zostałaby jako „Stany Zjednoczone Europy.” Ale z czasem niemiecko-francuski establiszment powołałyby do istnienia czwartą rzeszę. Już pod koniec II wojny światowej część nazistów rozpisała instrukcję co do działań Niemiec w powojennej rzeczywistości. Wojny miały zostać zaniechane. W zamian za to miała powstać najpierw Unia gospodarcza (Europejska Wspólnota Węgla i Stali).

A potem unia znacznie potężniejsza i obejmująca praktycznie każdy aspekt naszego życia (niszczenie przemysłu na peryferiach, bzdurne limity na produkcję rolniczą, częściowa utrata suwerenności i tak dalej). Dziś zarówno politycy niemieccy, jak i politycy francuscy, oficjalnie mówią, że państwa członkowskie powinny zrzec się niepodledłości i powinny być zarządzane z Berlina, jako Stany Zjednoczone Europy, a potem już IV rzesza niemiecka.

Przeczytaj o tym poniżej:
Niemcy de facto wygrały II wojnę światową. Żyjemy w IV rzeszy niemieckiej!
Unia Europejska to twór nazistów?! Pojawiły się oficjalne dowody!

Autor: JarQ

Opublikowano za: https://jarek-kefir.org/2019/03/18/obudz-sie-te-teorie-spiskowe-staly-sie-faktem/

Wypowiedz się