Żydzi z żydami decydują o polsko-żydowskim „pojednaniu”!

Nie tak dawno napisałem tekst: „Morawiecki premierem – wojna „chazarów” z szabes-gojami”
http://naszeblogi.pl/49237-morawiecki-premierem-wojna-chazarow-z-szabes-gojami

Nie sądziłem wtedy, że historia tak nagle przyśpieszy i że „chazary” (czyli „żydzi” i, być może, w jakimś minimalnym stopniu także żydzi) z PIS-u znajdą się – przynajmniej teraz i jeszcze na jakiś czas – po „przeciwnej stronie barykady”, niż „chazary” (żydzi i „żydzi”) z Izraela.

Trzeba przyznać – niesamowity „chichot” historii, sprezentowany przez B. Netanjahu.
O kilku przesłankach, które wymusiły na nim jego bezpardonowy atak na Polskę, pisałem w artykule: „Dlaczego żydzi boją się prawdy o holokauście?”
http://naszeblogi.pl/49406-dlaczego-zydzi-boja-sie-prawdy-o-holokauscie

O tym, że atak ten tylko dlatego był możliwy, że u nas w Polsce od 1989 roku totalnie ZAKŁAMYWANA jest PRAWDA, między innymi:

 1. o II Wojnie Światowej, w tym o faktycznym przebiegu (obrazie) holokaustu żydów;
 2. o współpracy „elit” polskich żydów z Niemcami – do końca 1941 roku raczej dobrowolnej, a potem pod przymusem okoliczności;
 3. o udziale żydów w holokauście Polaków na tych ziemiach II Rzeczypospolitej Polskiej, które po agresji Związku Radzieckiego, rozpoczętej 17 września 1939 roku, znalazły się pod sowiecką okupacją
 4. itd.;

pisałem w artykule „Początek końca KŁAMSTWA o Jedwabnem lub – 31 stycznia 2018 roku rozpoczęła się NASZA – POLSKA droga do suwerenności!!!”
http://naszeblogi.pl/49464-poczatek-konca-klamstwa-o-jedwabnem-lub

W artykule tym brakło (bo to jest temat na osobny artykuł) jeszcze jednej przesłanki, która wprost zachęca żydowski przemysł holokaustu do wymuszania dalszego podtrzymywania KŁAMSTWA o historii żydów w okresie II Wojny Światowej, w tym KŁAMSTWA o przebiegu holokaustu.
Tą przesłanką są te wszystkie żydowskie wymuszenia i wyłudzenia, których udało im się dokonać w Polsce po 1989 roku.
Wszystkie są one pozbawione jakiegokolwiek FAKTYCZNEGO uzasadnienia i są – od początku do końca – BEZPRAWNE.

Przykład sprzed dwóch miesięcy – 100 milionów złotych z pieniędzy polskiego podatnika dla prywatnej fundacji na konserwacje 1 kirkutu, kiedy na ratowanie pamięci o setkach tysięcy Polaków, pomordowanych na wschodzie, przy wydatnym udziale żydów – ZERO!!!

Jeżeli zsumujemy wartość wszystkich wyłudzeń i wymuszeń, w tym na utrzymywanie różnych instytucji i stanowisk, które nie służą NAM – POLAKOM, ale służą do ZAKŁAMYWANIA HISTORII i szerzenia żydowskiej propagandy, to są to już MILIARDY złotych!!!

Czy w tej sytuacji, przy takiej postawie „polskich” władz po 1989 roku, można się dziwić Netanjahu, który jest jednocześnie przed wyborami i pod potężną presją żydowskiego przemysłu holokaustu, zorganizowanego głównie przez środowiska amerykańskich żydów?

Dzisiaj Polska jest atakowana i to absolutnie nie ze swojej winy.
Atak jest prowadzony nie dlatego, bo druga strona nie wie, jaka jest PRAWDA.
Atak jest prowadzony, bo PRAWDA – szczególnie po wielu latach szerzenia KŁAMSTWA – jest teraz dla Izraela (mit o holokauście i jego konieczność) oraz dla żydowskiego przemysłu holokaustu największym zagrożeniem.

Premier Morawiecki powołał zespół d/s dialogu z Izraelem.
Na czele polskiej delegacji został postawiony Bronisław Wildstein, który w swym wystąpieniu po pierwszym spotkaniu publicznie zadeklarował, że ma żydowskie korzenie (co, zresztą, było wcześniej „tajemnicą poliszynela”).

My – wszyscy obywatele polscy – mamy RÓWNE prawa, zgodnie z art. 1 konstytucji z 1997 roku, ale także zgodnie z MPPOiP ONZ z 1966 roku i innymi aktami.

Pisałem o tym w 2013 roku (a więc za PO-PSL) w artykule: „Polska łamie prawa człowieka” ( https://www.salon24.pl/u/grudziecki/526184,polska-lamie-prawa-czlowieka ) oraz w wielu, wielu innych tekstach. Oto kilka z nich:

 1. „Czy w Polsce rządzi MAFIA?” (2014 r.)
  http://naszeblogi.pl/47571-czy-w-polsce-rzadzi-mafia
 2. «Tak zwana „demokracja” – największy przekręt współczesności” {2014)
  http://naszeblogi.pl/47072-tak-zwana-demokracja-najwiekszy-przekret-wspolczesnosci
 3. „Wojna mafii” (2016) http://naszeblogi.pl/64869-wojna-mafii
 4. „Ja, (współ)suweren… Bój to jest wasz ostatni!”
  http://naszeblogi.pl/64869-wojna-mafii
 5. i w wielu wielu innych artykułach pod podanymi pod tekstem linkami.

Zgodnie z art. 4 konstytucji RP władza w Polsce należy do narodu!
Oczywiście, we współczesnym świecie pojęcia „narodu” nie da się ująć, właśnie ze względu na RÓWNOŚĆ praw, w kategoriach „narodu etnicznego”, ale trzeba posługiwać się sztuczną koncepcją „narodu obywatelskiego”.

(Pisałem o tym przy okazji referowania, dlaczego żydzi nie są i nigdy nie byli narodem, ale grupami wyznaniowymi, w tekście: «”Naród” żydowski? … Jaki naród, Panie (P)AD!» http://naszeblogi.pl/48964-narod-zydowski-jaki-narod-panie-pad)

W Polsce jednak jeszcze dzisiaj – bo „rządzący” usilnie pracują, aby było inaczej, masowo ściągając Ukraińców – około 99% obywateli należy do polskiego narodu „etnicznego”.

I ze względu właśnie na RÓWNOŚĆ praw MY – „etniczni” POLACY mamy PRAWO mieć 99% procentowy udział we władzy w NASZYM państwie.
Przykro mi, ale nikt mi nie wmówi, że RÓWNOŚĆ tych praw jest zachowana, kiedy premier, który sam deklaruje żydowskie korzenie, typuje na szefa zespołu do dialogu z Izraelem osobę, która sama też deklaruje żydowskie korzenie!
Listę tę mógłbym pociągnąć dalej.

Absolutnie nie twierdzę, że nie można jednocześnie mieć żydowskie korzenie (czyli przodków żydów, wyznawców religii żydowskiej – w części lub w całości) i być Polakiem patriotą.
I absolutnie niczego Panu Bronisławowi Wildsteinowi nie imputuję, nie zarzucam itd.

Rzecz w tym, że bycie Polakiem (obywatelem polski – kimś, kto jest częścią polskiego narodu obywatelskiego) patriotą, nie jest równoznaczne z tym, że dana osoba utożsamia się jednocześnie z interesami polskiego narodu „etnicznego” z interesami NAS, tych 99% „etnicznych” Polaków.

I jeszcze raz powtórzę – absolutnie nie chodzi tutaj o osobę Pana Bronisława Wildsteina.
Problem tutaj nie polega też tylko na tym, że skrajna mniejszość DYSKRYMINUJE prawie stuprocentową większość!

Problem polega przede wszystkim na tym, że w tak drażliwych sprawach, jak relacje Polski z Izraelem, MY – te 99% „etnicznych” Polaków, chcielibyśmy mieć jednak pewność, że znowu za naszymi plecami, nie jest dokonywany jakiś kolejny „geszeft”, za który znowu drogo zapłacimy!

Tak, jak to miało miejsce w Magdalence w 1989 roku (poprzedzonej innymi zakulisowymi intrygami, na przykład Jaruzelskiego z Sorosem).
Opublikowano za: https://naszeblogi.pl/49476-zydzi-z-zydami-decyduja-o-polsko-zydowskim-pojednaniu

Wypowiedz się