Skutki sprowadzenia wojsk amerykańskich do Polski przez A. Dudę i PiS, będą takie same, jak Krzyżaków przez Konrada Mazowieckiego

Wojska amerykańskie w Polsce to OKUPACJA! Czas spojrzeć prawdzie w oczy i stanowczo się temu sprzeciwić!

Zróbmy wszystko by wstrzymać przyjazd wojsk amerykańskich do Polski! To nasz patriotyczny obywatelski obowiązek!

Szanowni Państwo,

Kiedy wreszcie większość Polaków przejrzy na oczy i zrozumie że obecność jakichkolwiek OBCYCH wojsk na terenie Polski nie może się skończyć niczym innym jak OKUPACJĄ!

Już historia nas tego nauczyła! Np. Kiedy Konrad Mazowiecki sprowadził do Polski Krzyżaków czy też pobyt wojsk rosyjskich w Polsce w latach komuny, kiedy to w roku 1956 ryzykowaliśmy zajęcie przez te wojska Warszawy!

[ Droga Pani: Wojska rosyjskie, ruskie i litewskie brały udział pod Grunwaldem, a  ostatnią wojnę, tak samo z Niemcami, to wspólnie z Polakami one wygrały,  ( a nie alianci, którzy weszli do Europy dla zachowania wpływów, bo Niemcy byliby i bez nich pokonani) i nas wyzwoliły. Dzięki temu, że były w Polsce, mieliśmy zagwarantowane ziemie zachodnie i całość granic Polski Piastowskiej. Te wojska wyszły same z Polski wskutek horrendalnej głupoty Polaków. Wskutek tej solidurnościowej głupoty, nasze Ziemie Zachodnie mogą być zabrane i zostaniemy w granicach księstwa Warszawskiego, gdzie zbudują Polin – red. kip]

Już Machiawelli przestrzegał przed instalacją obcych wojsk na terenach własnego państwa uznając to za zbyt ryzykowne w praktyce, bardzo niebezpieczne i  NIGDY nie przynosi korzyści obywatelom tego państwa do którego te obce wojska zostały sprowadzone!

Prezydent Andrzej Duda wybiera się właśnie 12 czerwca 2019 roku na rozmowy z Prezydentem USA Donaldem Trumpem i zamierza sprowadzić do Polski OBCE bo amerykańskie wojska!

Pomijając fakt że amerykańskie wojska już w Polsce są i rządzą się jak szare gęsi, bo są „zaproszone” przez polski zdradziecki rząd, to jest to skandal żeby Prezydent Polski starał się o zwiększony najazd obcych wojsk na swój własny kraj!  To może wskazywać tylko na jedno: że jest on zdrajcą!

Czy pod przykrywką „zaproszenia” ukrywa się bolesna prawda że ze strony amerykańskiej jest to po prostu regularny zakamuflowany najazd na Polskę? Pozostawiam Państwu do odkrycia!

W mojej opinii to może być po prostu najazd, ale aby społeczeństwo polskie się nie opierało, to została mu wrzucona propaganda z tzw. „zaproszeniem”, aby Polacy bezoporowo zaakceptowali swoich przyszłych oprawców w swoim własnym kraju! Jeśli tak jest to proszę czyniki rządowe o natychmiastowe ujawnienie zakulisowych nacisków w tej sprawie aby wyjaśnić kwestię „zaproszenia” wojsk amerykańskich do Polski!

Jeśli tak jest, to dziwi mnie postawa Amerykanów, których uważałam za ludzi prawdy i honoru, i jeśli nas  najeżdżają,  to niech to po prostu powiedzą, a nie wymuszają? zakulisowo od zdradzieckich polskich? rządów „zaproszenia” w celu realizowania w praktyce żydowskich uroszczeń związanych z ustawą 447?!

Do tej pory nie opublikowano NOWEGO UAKTUALNIONEGO dokumentu wojskowego pod nazwą „Strategia Bezpieczeństwa Narodowego Rzeczypospolitej Polskiej” a Duda jakby nigdy nic brnie dalej w tzw. sojusz amerykańsko(czytaj CFR?)-polski, bez wzięcia pod uwagę opinii ekspertów i bez skonsultowania się ze społeczeństwem polskim czy my obywatele polscy chcemy obcych wojsk na terenach Polski!  W mojej opinii jest to szczyt bezczelności ze strony Pana Prezydenta Polski Andrzeja Dudy i nadużycie przez niego władzy w celu realizacji interesów żydowskich?!

W kwestii pobytu obcych wojsk na terenach Polski powinni wypowiedzieć się obywatele polscy w referendum, bo to polscy obywatele będą musieli utrzymywać żołnierzy amerykańskich, którzy najprawdopodobniej w zamian zrobią nam w kraju grandę taką jaką Amerykanie zrobili w Iraku, Libii, Wenezueli itd.

Zróbmy wszystko by wstrzymać przyjazd wojsk amerykańskich do Polski! To nasz patriotyczny obywatelski obowiązek!

Teresa Garland

Powyższy artykuł jest moją osobistą opinią

Informacje dodatkowe nt obronności Państwa Polskiego:

„Kompetencje głowy państwa w zakresie zwierzchnictwa nad siłami zbrojnymi” (wkrtóce do pobrania bezpośrednio na stronie (jeśli uda mi się załadować bo mam bardzo słaby internet…..)

Biała Księga BBN

http://www.bialystok.ap.gov.pl/arch/teksty/biala_ksiega.pdf

Strategia Obronna Polski tu:

https://depot.ceon.pl/bitstream/handle/123456789/13412/Odstraszanie%20militarne%20w%20XXI%20wieku.%20Polska%20NATO%20Rosja.pdf?sequence=1&isAllowed=y

„Strategia Bezpieczeństwa Narodowego Rzeczypospolitej Polskiej” z 2014 roku.

https://www.bbn.gov.pl/ftp/SBN%20RP.pdf

Trzeba PILNIE stworzyć nową: https://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/strategia-bezpieczenstwa-narodowego-rp-na-ostatniej-prostej,2615487,4199

Opublikowano za: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/05/29/wojska-amerykanskie-w-polsce-to-okupacja-czas-spojrzec-prawdzie-w-oczy-i-stanowczo-sie-temu-sprzeciwic/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Logika tego wszystkiego została już wcześniej wyłożona, ona istnieje i ma się dobrze …Żydzi to nie szaleńcy, a Donald Trump nie będzie strzegł swoimi wojskami naszych kartofli, bo ma swoje hodowane na Marsie:-)

 2. mjacek2013 says:

  Fakty są straszne. Ameryka jest sterowana przez Syjonistów – super bogate elity światowe. Więc to ich interesów i biznesów będą bronić wojska amerykańskie. Miejcie świadomość, że te elity litości nad nikim nie mają bo wasze dobro jest dla nich niczym tak jak wy jesteście dla nich tylko pionkami na szachownicy gry o wpływy i władzę. Idą ciężkie czasy !

 3. krnabrny1 says:

  O kolega sieje defetyzm, napisałem już że jesteśmy w miejscu historii gdzie to Polska rozdaje karty a dobro USA i Izraela jest w dużej części w naszych rękach. Wyjaśnienie tego jest już w innych moich wpisach na tej stronie. Ciężkie czasy będą jeśli postąpimy podobnie jak za Radziwiłłów ze Szwedami. Jeśli jednak nauczyliśmy się czegoś i udźwigniemy odpowiedzialność jesteśmy w stanie w przeciągu kilku lat stać się wspaniałym wielkim krajem, taki wybór ma teraz Polska i Polacy

  • nieswiadomy says:

   Jaki wybór ma przeciętny Polak? Na polskiej scenie politycznej wciąż te same nazwiska, walczące o to, aby jak najdłużej utrzymać się na odpowiednim stanowisku. Czy ważny jest dla nich interes Polski? Polska to wspaniały kraj, tylko ludzie uśpieni, rozleniwieni i nieświadomi.

   • krnabrny1 says:

    Do Ciebie napiszę jeszcze jedno, KONIECZNE jest abyś zdał sobie sprawę z faktu, że to oni (władza) żyją dzięki naszej pracy NIE ODWROTNIE, chociaż oni zrobią WSZYSTKO aby to wyglądałó inaczej. Oni się PANICZNIE boją tego że ludzie UŚWIADOMIĄ sobie że władza jest zależna od ludzi! Przypomnę tutaj słowa Pana Andrzeja Leppera. który zginął nieszczęśliwie wieszając zasłonki “Wy nie musicie nic ludziom dawać, wy im przestańcie zabierać a ludzie sobie poradzą.”

 4. krnabrny1 says:

  ..i znów widzę brak kreatywnego myślenia:-)
  Co może przeciętny Polak? Moja odpowiedź…..WSZYSTKO!
  Kilka przykładów:
  1. Przeciętny Polak może się zjednoczyć z innym przeciętnym Polakiem tworząc grupę Nieprzeciętnych Polaków:-)
  2. Przeciętny Polak wzorem kolegów z Francji może po przelaniu pensji i opłaceniu rachunków wybrać wszystkie pieniądze z konta i trzymać je, jak radzili dziadkowie “w skarpetce”
  3. Przeciętny Polak może kupować tylko przeciętne Polskie wyroby pochodzące od firm z kapitałem Polskim.
  4. Przeciętny Polak może wreszcie wyłączyć telewizor i radio.
  5. Przeciętny Polak czas zaoszczędzony na oglądaniu i słuchaniu radia może poświęcić na OBSERWACJE
  6. Ba, Przeciętny Polak może nawet spalić swó∆ dowód osobisty, bo należy do niego. Jak to zrobi jeden, czy stu to nic, ale co się stanie jak zrobią to WSZYSCY?;-)

  To tylko kilka bardzo prostych i skutecznych możliwości, ale my zostaliśmy NAUCZENI by nie widzieć tego co MOŻEMY 🙂

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Bardzo trafne. Parafrazując: przeciętny Polak, jak “koń, gdyby wiedział jaką ma siłę to by porwał uprząż” !!!

   • krnabrny1 says:

    Tak…My jednak jesteśmy na etapie w którym mamy ROZPOZNAĆ że wogóle mamy uprząż, a później rozpoznać CO CIĄGNIEMY I ILE TEGO JEST. Wówczas mądry koń nic już nie będzie rwał. bo po co ma się męczyć i ekscytować, zrzuci to z siebie po prostu.

 5. krnabrny1 says:

  Jestem w stanie wyprodukować listy tego co może przeciętny Polak dla KAŻDEJ grupy społecznej lub kategorii ludzi. Wszystko jest bardzo proste.
  NAUCZYCIELE mają uczyć PRAWDY, a nie nauczać dogmatów, bo to ich misja
  LEKARZE mają UZDRAWIAĆ choroby, a nie LECZYĆ choroby, bo to przysięgali
  PRAWNICY mają służyć PRAWDZIE, a nie partykularnym interesom, bo to przysięgali.
  ŻOŁNIERZE mają bronić NAS POLAKÓW przed szkodą a nie INNYCH przed NAMI.

  To kilka przykładów, ale to naprawdę nic wielkiego, to banalne, proste sprawy o których po prostu zapomnieliśmy bo ktoś się o to długo starał.

 6. krnabrny1 says:

  I NAJWAŻNIEJSZE!

  Przeciętny POLAK może nauczyć się ODRÓŻNIANIA prawdy od fałszu, wówczas staje się NIEPRZECIĘTNYM POLAKIEM…czego wszystkim nam i narodom świata życzę:-)

 7. krnabrny1 says:

  KIEDY PRZECIĘTNY Polak dokona już tego realizując choćby jeden czy dwa punkty powyższe uzyska ŚWIADOMOŚĆ to kończy proces.
  Kolejna faza to nauka CIERPLIWOŚCI, dlaczego? Ponieważ wszystko inne wydarzy się już “samo”.

  Ja osobiści polecam naukę ‘”NIE MYŚLENIA” , brzmi śmiesznie ale to wielka i korzystna umiejętność. Utrzymywanie siebie w stanie nie myślenia czyni po jakimś czasie CUDA o wieloaspektowym charakterze.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   “CIERPLIWOŚĆ I CZAS SĄ SILNIEJSZE NIŻ SIŁA I GNIEW” !!!

   • krnabrny1 says:

    W Polakach natomiast jak zaobserwowałem GNIEW i ZAZDROŚĆ to klapki na oczach naszego konia, to dzięki nim ślepniemy i stajemy się całkowicie sterowalni, tak że nawet nie widzimy kto trzyma lejce:-)

  • nieswiadomy says:

   Załóżmy, że zacznę obserwować to co dzieje się dookoła. Jak odróżnić to co prawdziwe skoro przez 30 lat swojego życia wpajane mi były fałszywe i nie zawsze potrzebne informacje? Wiedza czy umiejętności zdobywane w celu zdawania kolejnych egzaminów czy uprawnień nie przekładają się na możliwość zrozumienia rzeczywistości. I tak dochodzimy do momentu, w którym ja, przeciętny Polak mam wrażenie, że rozumiem mniej niż małe dziecko. Nie wiem czy to czego mnie nauczali jest prawdziwe, czy to co widzę w telewizorze jest prawdziwe. Wiem tylko tyle, że te wszystkie puzzle przestają do siebie pasować.

   • krnabrny1 says:

    To niestety typowy objaw u większości, również u mnie kiedy miałem 30 lat, teraz mam już sporo więcej. Pewnie było by u mnie dalej tak samo gdyby nie kilka zdarzeń w życiu, ale nie o tym temat.

    Najpierw napiszę ogólnie , czujesz się ze mniej wiesz niż wtedy gdy byłeś dzieckiem….właśnie tak miało być.
    Temu służą techniki manipulacji mające na celu wytworzyć u jednostki poczucie DEZORIENTACJI. Prosty przykład, mnie uczyli że Stalin był dobrym wujkiem, teraz uczą że był DYKTATOREM.

    To co nauczyli Ciebie w szkole i to co widzisz w telewizorze to PRAWDZIWE KŁAMSTWA inaczej MANIPULACJA, ktora jest korzystna dla tych którzy są właścicielami danych środków przekazu.

    Napisałeś jednak że wiesz że puzzle przestają pasować. To zdrowy objaw, wynik TWOJEJ OBSERWACJI. Dlatego tyle o niej wcześniej pisałem.

    Rada dla Ciebie na teraz. OBSERWUJ WSZYSTKO BEZKRYTYCZNIE. Co to oznacza w praktyce, Obserwuj ludzi i zdarzenia nie nadając im etykiet PRAWDZIWE-FAŁSZYWE, DOBRE-ZŁE, to podstawowa odtrutka, kiedy wyszkolisz swój umysł w NIEOCENIANIU , a bardzie w kierunku ANALIZOWANIA rzeczywistości prawda zacznie się wyłaniać SAMA.

    Polecam również ZDROWĄ KRYTYKĘ. Jak to wygląda w praktyce, Poddajesz krytycznej ocenie WSZYSTKIE INFORMACJE jakie do Ciebie docierają. Troche tak jak mówił Pan Imam. Jeśli Ci powiedzą że słońce świeci….to wyjdź i SPRWDŹ TO. Chodzi tu o to że wszelka wiedza podręcznikowa lub przekazana ustnie od innej osoby na przykład na wykładzie jest dla Ciebie BEZWARTOŚCIOWA….dlaczego? Ponieważ nie angażujesz swojego DOŚWIADCZENIA, a to oznacza że jeśli sam tego NIE DOŚWIADCZYŁEŚ to możesz jedynie polegać na słowie innych…autorytetów. Jednakże możesz to przyjąć jedynie w konwencji WIERZĘ- NIEWIERZĘ, czyli brać na wiarę co samo w sobie rodzi wątpliwości. TWOJA WIEDZA musi być PRAKTYCZNA>EMPIRYCZNA…inna nie istnieje.

    Tyle w telegraficznym skrócie, bo to tylko komentarz, jeśli oczekujesz czegoś więcej lub masz konkretne problemy to wal śmiało na marcin@k13.com.pl.

    • krnabrny1 says:

     Dam Ci teraz jedną moją prawdę i przyjmij ją tak jak powinieneś po przeczytaniu tego co powyżej napisałem.
     ŻYCIE JEST DOŚWIADCZENIEM I JEST TO JEDYNA PEWNA METODA NA STWIERDZENIE CO JEST PRAWDĄ. KIEDY PRZYJDZIE TWÓJ CZAS I BĘDZIESZ UMIERAŁ NIE ZABIERZESZ ZE SOBĄ NIC OPRÓCZ NAUKI Z DOŚWIADCZENIA ŻYCIA.

     Napisałem prawdę czy fałsz?;-)

     • Klub Inteligencji Polskiej says:

      TRUMNY NIE MAJĄ KIESZENI ANI SAKIEWEK !!!!!!!!!

 8. marcin says:

  @ NIEŚWIADOMY

  Przede wszystkim – zacznij studiować stronę KIP, jeśli tego jeszcze nie robisz.
  Dużo zależy od, ujmijmy to jako „profil osobowy”, od wykształcenia, wrażliwości, zawodu, sytuacji osobistej, itp. Niemniej pewne uniwersalne rady zawsze mają zastosowanie.
  Całą współczesną cywilizację można porównać do chlewa, obory czy przemysłowego kurnika. O co w tym chodzi: https://opolczykpl.wordpress.com/2019/03/01/cywilizacja-jako-hodowla-ludzi-czesc-i-metro/, https://opolczykpl.wordpress.com/2019/03/04/cywilizacja-jako-hodowla-ludzi-czesc-ii-metro/
  Byłeś kiedyś w przemysłoweym chlewie, kurniku czy oborze? Warto. To naprawdę dobre porównanie.
  W każdej przemysłowej hodowli hodowca kontroluje 100% otoczenia fizycznego, emocjonalnego i intelektualnego, którego doświadcza inwentarz. Dlatego nawet parę osób może kontrolować setki świń czy krów, z których każda jest od człowieka silniejsza.
  Jeśli chcesz się jakoś wyrwać, powinieneś przede wszystkim wyrzucić telewizor. Mówi o tym w naukowy sposób Alan Watt: https://www.youtube.com/watch?v=QmBymKXgrV4
  (zakładam że znasz angielski, w tym pokoleniu to chyba obowiązkowe). Watt wrzucił dużo materiałów na wysokim i racjonalnym poziomie, choć dłuższa ekspozycja na jego wykłady może wpędzić w depresję. Uważaj.
  Poza tym przydatne byłoby pozbycie się smartfona, jeśli taki posiadasz. Max Igan, który prowadzi ten kanał YT: https://www.youtube.com/user/thecrowhouse
  nazywa smartfony kajdanami Nowego Porządku Świata (albo coś w tym rodzaju). Posłuchaj go, ma wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia. Igan jest Australijczykiem, podróżuje po świecie a nie ma telefonu komórkowego i karty kredytowej.
  Pozbycie się tych urządzeń, i generalnie zmniejszenie ekspozycji na mass-media, może Ci pozwolić na redukcję impulsów intelektualnych czy emocjonalnych kontrolowanych przez Systemu poniżej progu 100%. Redukcja kontrolowanych impulsów z otoczenia fizycznego to może być wyjazd na wieś, kontakt z naturą, rezygnacja z przemysłowego (trującego) żarcia. Dużo zależy od sytuacji osobistej.
  Oczywiście należy mieć świadomość, że większość mediów opozycyjnych wobec Systemu jest kontrolowana przez ten System. System kreuje opozycję, dlatego że chce kontrolować 100% wiadomości odbieranych przez inwentarz. Skoro inwentarz chce opozycji, to System tworzy właśnie taką opozycję. Realistycznie szacując na pewno przynajmniej 95% opozycji wobec Systemu jest przez ten System kontrolowana.
  Deklarujesz, że „rozumiesz mniej niż małe dziecko”. To dobry początek. Od przedszkola jesteśmy poddawani bardzo inteligentnej indoktrynacji, jej celem nie jest zapewnienie nam rozwoju tylko wytresowane posłusznych niewolników. Na naukowym poziomie zajmował się tym John Taylor Gatto, emerytowany nauczyciel z Nowego Jorku. Gatto twierdził że cały system edukacji to maszyna masowego ogłupiania. Jest trochę wykładów Gatto także w języku polskim: https://www.youtube.com/results?search_query=john+taylor+gatto+pl
  Jeśli chodzi o sam ludzki umysł, to jest on niesłychanie zawodnym narzędziem poznania rzeczywistości (choć jedynym jakie mamy). Polecam listę błędów poznawczych: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_b%C5%82%C4%99d%C3%B3w_poznawczych
  Cała nasza edukacja to eksploatacja kilku z tych właśnie „błędów poznawczych”.
  Większość ludzi, z którymi się stykamy, odrzuca informacje np. o zamachach z 11 września 2001 roku, o prawdziwej funkcji szczepionek, o propagandzie demonizacji Rosji, itp gdyż są one sprzeczne z wbitym im w głowy oficjalnym światopoglądem. To błąd poznawczy, nazywa się „efektem potwierdzenia” (https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_potwierdzenia).
  Chyba najbardziej syntetyczny wykład o prawdziwej holistycznej wiedzy, który jest po polsku dostępny, to Koncepcja społecznego bezpieczeństwa opracowana w Rosji pod kierownictwem generała Konstantego Pawłowicza Pietrowa. W oryginale to kilkadziesiąt godzin, ale warto. To jest właśnie ukryta wiedza, o której w szkole nie mówią: https://www.youtube.com/watch?v=zQ-IsCKsjEA&list=PLW2rSCCWKahjyJTujXkeJj2_U6f9UHi0I
  Na innych stronach może być więcej wykładów przetłumaczonych na polski.
  https://www.youtube.com/watch?v=x7B0FX1XLbM&list=PLL-uUAmJtGXCzaYeuw4OdJ-UK6JTJz1uo&index=3
  https://www.youtube.com/watch?v=ySEbXxnGsR4

  //Załóżmy, że zacznę obserwować to co dzieje się dookoła. Jak odróżnić to co prawdziwe skoro przez 30 lat swojego życia wpajane mi były fałszywe i nie zawsze potrzebne informacje?//
  Jedynym narzędziem poznania jest umysł. I jest to narzędzie zawodne. Dlatego najpierw zacząłbym od skaz poznawczych, to pozwoli Ci na zapoznanie się z narzędziami, których używają oszuści. Postudiuj funkcjonowanie ludzkiego umysłu, to może Ci uwrażliwić się na najbardziej masowe mechanizmy manipulacji.
  Palestyński bękart Jeszu nauczał podobno: „Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli”. W jakimś sensie jest to prawda, ale to „wyzwolenie” wcale nie załatwia sprawy, w dzisiejszym otoczeniu pozwolić może na uniknięcie jakichś fatalnych błędów. Znajdziesz się w mniejszości i powinieneś być tego świadomy. To może być bolesne.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Bardzo dobry komentarz wprowadzający na ścieżkę uświadamiania iluzji świata w którym żyjemy, dla osób, które zrobiły pierwszy krok dochodząc do przekonania, że całą swoją zbudowaną z mozołem “żelbetonową kapliczkę światopoglądową” należy zburzyć i wyrzucić na śmietnik !!!! Dziękujemy za materiały na linkach, w części przypomniane, niektóre zamieścimy je na stronie.

 9. marcin says:

  Poczytaj sobie kawałek o psychologii stosowanej. Co to jest gaslighting: https://pieknoumyslu.com/gaslighting-forma-przemocy/
  Termin pochodzi z jakiegoś holyłóckiego filmu sprzed ~70 lat, ale praktyka jest powszechna, rzekłbym masowa. To fundament cywilizacji.
  Będą twierdzić że jesteś głupi, masz obsesje, itp. Na wszelki wypadek poczytaj również o krytycznym myśleniu: https://en.wikipedia.org/wiki/Critical_thinking
  Nikt nie uczy krytycznego myślenia i nie ma w tym żadnego przypadku.
  Powodzenia!

  • nieswiadomy says:

   Dziękuję za odpowiedzi. Z chęcią poczytam więcej na wskazane tematy.
   Myślę, że parę ważnych kroków już poczyniłem. Telewizji nie oglądam prawie w ogóle (w dużej mierze dzięki narodzinom dwóch córek – nie chcę im serwować tego prania mózgu), telefon używam tylko w pracy. Zacząłem dużo czytać, choć to naprawdę burzy mój dotychczasowy światopogląd. Krytyczne myślenie, to chyba będzie dobry początek.

 10. krnabrny1 says:

  Tak tutaj kolega już poruszył głębiej te kwestie, wspomniał o gaslighting. Skoro tak, to już muszę napisać że są groźniejsze metody, na przykład TRIANGULACJA, jest to ekstremalnie niebezpieczna metoda wyniszczania ludzkiego umysłu, programowania i indoktrynacji, w takim układzie ofiara jeśli dostanie się w taki układ jest ZMUSZONA do przejścia go, kiedy triangulaja jest dobrze założona niema możliwości ucieczki. Działa na poziomie społeczeństw jak również osobistych ludzkich relacji na przykład w rodzinie.

  Są to wszystko metody stosowane przez PSYCHOPATÓW, nikt nie wie skąd mają takie umiejętności ale sprawdzone jest że część z nich nie mogła się o tym dowiedzieć z zewnątrz, jak by wysysali to “z mlekiem matki” lub “z nasienia ojca”.

  Przykład:
  Działanie TRIANGULACJI można prześledzić obecnie na przykładzie polityki i zdarzeń opisanych na tej stronie. Izrael złożył wniosek o roszczenia wobec POLSKI, jeden kąt trójkąta, w tym samym czasie USA złożyły ustawe 447, popierającą i “zmuszającą” Polskę do uznania tych roszczeń, drugi kąt trójkąta, a to wszystko aby zmanipulować ofiarę- POLSKĘ , 3 bok trójkąta.

  Jeśli triangulacja zostanie dobrze założona ofiara nie ma możliwości ucieczki i będzie ZMUSZONA uznać roszczenia.

 11. krnabrny1 says:

  Inne nazwy podobnych zachowań to NAGONKA, DWA OGNIE …. wszystko znane od wieków, ale NIGDY NIE STOSOWANE NA TAKĄ SKALĘ.

 12. krnabrny1 says:

  Nie sądzę, Krzyżacy byli wówczas potęgą, U.S.A. to gigant na glinianych nogach… pytanie czy ich wogóle będzie na to stać w dłuższej perspektywie, to raz…a dwa czy “Marins” wogóle będą chcieli tu stacjonować…. teraz czas już na takie pytania:-)

Trackbacks

 1. Public.Wordtiredplanesjadedimp.U@Sharks.Main.Jp

  Skutki sprowadzenia wojsk amerykańskich do Polski przez A. Dudę i PiS, będą takie same, jak Krzyżaków przez Konrada Mazowieckiego

 2. 360 Lace Wigs pisze:

  360 Lace Wigs

  Skutki sprowadzenia wojsk amerykańskich do Polski przez A. Dudę i PiS, będą takie same, jak Krzyżaków przez Konrada Mazowieckiego

Wypowiedz się